Alternews – 30.01.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

25 thoughts on “Alternews – 30.01.2015

 1. Zniewolenie Polski jest o wiele głębsze niż sądzicie.
  Polacy którzy za Gierka byli budowniczymi, wynalazcami, konstruktorami..itp zostali zdegenerowani do funkcji dystrybutorów towarów które wytwarzają inne narody.
  Polacy stali się nawet nie handlarzami bo handel jest w rękach zagranicy ale pracownikami handlu czyli sprzedawcami towarów i usług, stali się zawodowymi oszustami których zadaniem jest oszukać klienta i wcisnąć mu kit w interesie swoich zagranicznych pracodawców którzy żyją z wyzysku pracowniczego i z wyzysku klienckiego czyli z oszustwa.
  Polacy zostali pozbawieni własnych technologii, zdolności do produkcji czegokolwiek.
  Nawet gwoździe w Polsce są sprowadzane z Nieniec i sprzedawane w zagranicznych hipermarketach..

  Naród pozbawiony kadry naukowej, kadry technicznej, menadżerskiej, oraz technologii produkcji towarów na własne potrzeby tym bardziej na eksport jest pozbawiony fundamentów samodzielnego istnienia.

  Ta ekonomiczna zależność od okupanta jest bardziej groźna od zależności politycznej.
  Zależność polityczną można znieść jakimś zrywem narodowym. Niemocy kadrowej, braku umiejętności, braku technologii nie da się nadrobić w krótkim czasie.
  To kwestia wychowania nowego pokolenia kształconego wg innych zasad.
  (dostęp do studiów wg zdolności a nie za pieniądze, dyplomy za wiedzę a nie za pieniądze, uczelnie nastawione na kształcenie a nie na biznes).

  Jak widać zbudowano kilka poziomów ubezwłasnowolnienia Polski i narodu Polskiego.
  Począwszy od politycznego (rządy zdrady narodowej), poprzez finansowy (zadłużenie kraju), przez system wymiaru sprawiedliwości (całkowicie dyspozycyjny wobec polityków), , pętla fiskalna (niszczenie resztek polskiej gospodarki), struktury siłowe całkowicie podległe rządom zdrady narodowej, system edukacji degenerujący naród Polski do poziomu dawnych „wolnych najmitów”, służba zdrowia zdegenerowana do najniższego w Europie poziomu, … antypolskie media uprawiające bezczelnie kłamliwą propagandę….
  A wszystko to zawdzięczamy Solidaruchom i ukochanemu przez naród JPII.

  Takiego upadku Polska nie doznała od czasów rozbiorowych.
  Faktycznie mamy do czynienia z kolejnym rozbiorem Polski
  Jedyna różnica to taka że rozbierający jeszcze nie wytyczyli oficjalnych granic własnych wpływów.
  Wszyscy wiemy jakie są te granice (wyniki PO, PIS).
  PO patronuje Merkel a PIS to Ukro-Chazaria.
  Przy czym PO też jest spenetrowane głęboko przez mafię żydowską i wpływu Merkel nie są całkowite (dwie frakcje w PO… Donek to Merkel a Schetyna czy Radek to mafia żydowska).
  Bronek to wiadomo….

  1. tak Oscar , a wozy Drzymały gdzie będą produkowane ? w ostateczności można jeszcze kosy wyklepać z jakiś starych lemieszy ?

 2. Małe (duże ?) uogólnienie którego dzisiaj możemy spokojnie dokonać.
  Na bazie dzisiejszych obserwacji dzisiejszej propagandy i retrospekcji wstecz możemy śmiało uogólnić że wszystko co głosiła propaganda „demokratycznej opozycji” przed 89r
  oraz wszystko co głosili „przyjaciele Polski którzy wspierali finansowo, logistycznie, propagandowo solidaruchów oraz wszystko co głosi oficjalna propaganda po 89r. oparte jest na kłamstwach, na manipulacjach, podwójnych standardach moralnych… czyli na oszukiwaniu naiwnych pożytecznych idiotów i ma na celu osłonę propagandową dokonywanej grabieży majątku Polskiego oraz zniewolenia Polski.
  Każdy „pozytywny bohater” tej propagandy okazał się szują, zdrajcą, obcym agentem, sprzedawczykiem lub zwykłym karierowiczem.
  Rzeczywistymi obrońcami interesów Polski byli jedynie ci którzy byli przez tę propagandę opluwani, niszczeni, szkalowani, poniżani … i znienawidzeni przez masy pożytecznych idiotów (gigantyczny sukces tej kłamliwej propagandy). Ci prawdziwi obrońcy Polski i Polskiego narodu przegrali batalię o wolność i to przegrali głównie z masami pożytecznych idiotów sterowanych propagandowo przez cwanych bandytów którzy zawładnęli Polską po 89r.

  Dzisiaj ta gorzka prawda staje się oczywistą oczywistością jak mawia jeden chazarski Jarek. Dzisiaj na Ukrainie mamy powtórkę z historii. Tam Banderowcy robią za solidaruchów a Rosjanie się opierają agresji mafii żydowskiej (to już jawna agresja).

  Po raz kolejny Polacy własnymi rękoma wywalczyli sobie kolejny rozbiór Polski.
  Głupszego narodu na świecie ze świecą szukać (Rosjanie czy Białorusini się jednak bronią … czyli są opluwani przez mafijną propagandę).
  (pamiętacie jak was, solidaruchy, ta wroga Polsce propaganda wychwalała, jak pisali „dzielny, odważny naród pragnący wolności…szukający Boga, uważający się za część cywilizacji zachodniej, z bohaterskim Bolkiem co przeskoczył płot….” pamiętacie jak zagrzewała was do walki ?
  Tak pisali zawsze wtedy gdy popełnialiście największe błędy, gdy oddawaliście Polskę w ręce rabusiów… To samo oglądaliśmy na Majdanie
  Czyli znowu widać że propagandę mafii żydowskiej czyli oficjalną propagandę trzeba czytać odwrotnie…
  Jak was chwalą to znaczy ze popełniacie błąd, jak na was plują to znaczy że pracujecie dla Polski a nie dla mafii żydowskiej..
  To prosty klucz, dziecko by zrozumiało.
  Solidaruchy nie zrozumiały, nie rozgryzły tego dziecinnie prostego klucza.
  Nawet dzisiaj są tacy co albo dalej nie rozumieją (to już tylko patologiczne przypadki naiwności) albo udają że nie rozumieją (to z kolei obowiązki służbowe ).

 3. Jedyną metodą na dominację mafii żydowskiej i każdej innej narodowej jest wprowadzenie zasady parytetu tak jak to wprowadza się w odniesieniu do płci.
  Zasada parytetu narodowościowego wg proporcji populacji eliminuje patologie gdzie mniejszość rządzi większością.
  Drugim parytetem jest parytet majątkowy. Ta zasada eliminuje patologię dyktatury oligarchów.
  Z obydwoma patologiami mamy do czynienia obecnie i to nie tylko w Polsce ale na tzw zachodzie.

  Poniżej przykład żydowskiej patologii w USA.
  http://gratisofficial.neon24.pl/post/118511,w-usa-jest-2-zydow-a-50-w-centrum-politycznym.

  1. Jednego parytetu bym nie polecał.
   Chodzi o parytet wykształcenia.
   W Sejmie powinni zasiadać ludzie wykształceni z dorobkiem zawodowym.
   W sejmie nie powinno być polityków zawodowych.
   Polityk zawodowy to z definicji sprzedajna szuja bo to co robi to robi dla kasy a nie dla kraju.
   Pisanie ustaw to rola prawników zatrudnionych przy sejmie, posłowie jedynie ustalają w trybie głosowania kluczowe kwestie decyzyjne dotyczące mechanizmów działania ustaw.
   Zadaniem prawników jest zapisać te decyzje w możliwie najprostszy i najbardziej czytelny ale jednocześnie logicznie spójny sposób.
   Prawnicy mogą posłom zwracać uwagę na konieczne rozstrzygnięcia w kwestiach struktury logicznej ustaw a mające wpływ na działanie ustawy.
   Lobbing powinien być zakazany gdyż jest to forma korupcji stosowana przez oligarchów (to zalegalizowana forma przekupstwa bo każdy lobbing opiera się o jakieś korzyści dla „lobbowanego” posła).

 4. Znalazłem ciekawą i sensacyjną informację dotyczącą roli Słowian w historii Europy.
  Przyznam że ego nie wiedziałem mimo że sama nazwa „Etruski” zawiera w sobie odpowiedź.

  „@partyzant 12:31:40
  Etruski to ruski

  Rosja odkrywa dla siebie po latach Tadeusza Wolańskiego, który twierdził, że runy etruskie należy czytać po słowiańsku. Jego książki wydawane są w Rosji na nowo, a jego poglądy zyskują coraz więcej zwolenników. Natomiast w Polsce Wolański nadal znany jest jedynie w wąskich kręgach akademickich.

  Tadeusz Wolański, polski archeolog, podróżnik, autor hipotezy o słowiańskim pochodzeniu Etrusków i badacz napisów w języku etruskim wydawał swoje dzieła w języku niemieckim podpisując je jako Thadeus Freund von Wolan Wolański. Przyszły badacz języka etruskiego urodził się w 1785 roku. Jego ojciec był radcą na dworze króla Stanisława Augusta, znany jako wybitny badacz przyrody i alchemik. Jako oficer armii Napoleona Tadeusz Wolański uczestniczył w wyprawie na Rosję w 1812 roku, zresztą jak wielu Polaków. Następnie osiadł wraz z żoną w Rybitwach w Wielkopolsce.

  Sylwetka Tadeusza Wolańskiego zasługuje na uwagę chociażby ze względu na wielostronne zainteresowania i niezwykłą aktywność zmierzającą do udowodnienia swoich odkryć. W czasach, kiedy Słowianie uważani byli za prymitywny naród, starał się udowodnić ich istotny wkład w rozwój starożytnych cywilizacji. Nie ograniczał się on jedynie do pisania prac naukowych, zgromadził również ogromną kolekcję artefaktów. Na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie do tej pory przechowywane są figurki z kolekcji Wolańskiego. Pierwsza przedstawia egipskiego boga śmierci Ozyrysa, a druga Ushebti – glinianą figurkę w kształcie mumii w starożytnym Egipcie wkładana do grobu wraz z ciałem zmarłego. Figurka Ozyrysa została opatrzona przez Wolańskiego następującym tekstem: „Znaleziono nad Bałtykiem. Ze zbioru Tadeusza Wolańskiego”. Zdaniem Wolańskiego oba znaleziska świadczą o handlowych związkach starożytnego Egiptu ze Słowiańszczyzną. Jednak naukowcy kwestionują fakt ich autentyczności, ponieważ nie można w stu procentach powiedzieć, że zostały znalezione na ziemiach polskich. Dodatkowo wątpliwości budzi sama postać Wolańskiego. Jerzy Kolendo, polski historyk i archeolog, omawiając figurkę Ozyrysa pisał: „Bardzo poważne wątpliwości dotyczące faktu znalezienia figurki Ozyrysa nad Bałtykiem może budzić osoba jej pierwszego posiadacza Tadeusza Wolańskiego (1785-1865). Zbierane przez niego zabytki archeologiczne służyły z reguły do popierania fantastycznych zupełnie pomysłów odnoszących się do wczesnych dziejów ziem Polski” .

  Polscy naukowcy nie pozostawiają suchej nitki na postaci Wolańskiego, nazywając go alchemikiem, mistykiem, masonem, słowianofilem i fantastą, poszukiwaczem kamienia filozoficznego i eliksiru wiecznej młodości. Fanatycznym miłośnikiem archeologii, który do tego stopnia zatracił się w swoich odkryciach, że tracąc kontakt z nauką wymyślał niezliczoną ilość nieprawdopodobnych historii. A jego prace, odrzucone na Zachodzie i wysoko ocenione w Rosji, świadczą jedynie o tym, że miał on niezwykle bujną wyobraźnie.

  Dla zachodniej nauki XVIII/XIX w. poglądy Wolańskiego o znacznej roli Słowian w dziejach starożytnej cywilizacji były nie do przyjęcia. Na Zachodzie głęboko zakorzenił się pogląd, że Słowianie to prymitywne plemiona, które zostały ucywilizowane jedynie dzięki zachodnim wpływom. Książki Wolańskiego znalazła się na Indeksie Ksiąg Zakazanych, a samemu ich autorowi cudem udało się uniknąć śmierci.

  Tadeusz Wolański w 1846 roku napisał dzieło pod tytułem „Wyjaśnienie znaczenia napisów na etruskich pomnikach”. Dzieło, w którym Wolański udowadnia, że alfabet etruski ściśle powiązany jest z cyrylicą, a pismo Etrusków można odczytać przy pomocy rosyjskich bukw. Jednak metoda ta nie została powszechnie przyjęta. Do tej pory badacze twierdzą, że poza pojedynczymi słowami nie udało się odczytać tekstów w tym języku. Ale kim w zasadzie byli Etruskowie? Ten starożytny naród do tej pory stanowi zagadkę dla historyków. Ich pochodzenie nie jest znane. Pojawiła się hipoteza, że Etruskowie wywodzą się z Azji Mniejszej lub z Kaukazu. Prawdopodobnie przybyli do Italii w X w. p.n.e., podbili tamtejsze ludy i utworzyli państwo zwane Etrurią. Kultura Etrusków wywarła ogromny wpływ na Rzymian do tego stopnia, że niektórzy historycy uważają cywilizację rzymską za kontynuację cywilizacji etruskiej.

  Książka „Wyjaśnienie znaczenia napisów na etruskich pomnikach” Wolańskiego zawierała ryciny przedstawiające napisy w języku etruskim i próbę ich rozszyfrowania. Jak Wolański proponuje czytać etruskie napisy? Należy wziąć dowolny etruski tekst i zamienić etruskie litery na rosyjskie – cyrylicę – zgodnie z opracowaną przez niego tablicą. Następnie trzeba określić kierunek czytania tekstu: z lewej na prawo lub z prawej na lewo, ponieważ pisano je i tak i tak. Kolejny krok to próba odczytania zaszyfrowanego znaczenia. Dzięki tej technicy Wolańskiemu udaje się odszyfrować na przykład napis na starożytnej bramie „dzwieri nie otwieri” i na zbroi wojownika „ubiju etu hydru”. Poprzez porównanie alfabetu etruskiego z cyrylica Wolański stara się udowodnić, że są one do siebie zadziwiająco podobne. Stąd wniosek – etruski to ruski!

  Tablica autorstwa Wolańskiego porównująca etruski i cyrylicę:

  http://polish.ruvr.ru/2014_02_13/Etruski-to-ruski-8267/

  1. Oscar dobrze ze Sam w tym „grzebiesz” nigdy nie istniała „cyrylica” to czysta manipulacja w ramach krucjaty .Piramidy w Egipcie tez wybudowali Etruskowie , zrobili to razem z wymierającymi resztkami Atlantów był to akt pojednania a zarazem ostatnia próba stabilizacji energetyki ziemi , tutaj Tartaria ,https://www.youtube.com/watch?v=g3Kx5gjrcN8 .Prawdy mrzemy jedynie teraz dowiedzieć się od Rosjan i Narodów Słowiańskich , Rzym Wenecja to stare Słowiańskie Miasta , po wymordowaniu Etrusków i innych Słowian po prostu wszystko ukradziono cala mądrość Rzymu to nic innego jak wiedza Sianowian , Historie oficjalne kłamią ile się da np teraz mamy 7523 rok ery pokoju , a diabeł mówi ze 2015 ?

 5. Wszyscy Słowianie są potomkami pierwszej fazy kosmicznego programu wcielania się w „materie ” program ten został zakłócony z wielu przyczyn , jedna z nich to chęć reinkarnowania światów piekielnych w Naszej gęstości , w konsekwencji tego jestesmy tu na ziemi uciekinierami z granicznych systemów słonecznych -gwiezdnych gdzie przenikanie światów piekielnych było najbardziej aktywne ,wiekszosc wie ze jeszcze niedawno ziemia posiadała super kontynent skoncentrowany na północy ziemi gdzie był klimat umiarkowany ale to nieco inna historia (Credo Mutwa ) Nas Słowian ewakuowano z systemów słonecznych na dzisiejszy biegun północny ,wracając do nowszej historii jak wspomniałem o piramidach w Egipcie kto je wybudował oczywiscie Słowianie zostawili tam swoje swiadectwa urodzenia , ta mapa bardzo idealna została skopiowana kilkaset lat temu w jednej z piramid https://www.youtube.com/watch?v=pPHYLdoJxR8 jak wiemy ślady były niszczone od tysiecy lat i jest tak tez obecnie .podobnie jak inne mapy satelitarne http://ravefi.frompoznan.com/topsecret/rozne/mapypiryreisa.htm oficjalnie się mówi ze to fantazje dawnych kartografów ! Hiperborea ta pierwotna po przestawieniu biegunów w następstwie potopu i zamarzania a co istotne zmiana grawitacji spowodowała obniżanie się części tego lądu i zatapianie , jako Słowianie musieliśmy się przenieść na południe ,zostało kilka nazw do dzisiaj np Polanie to nie od pola , to słowa pol , nord pol, północ itp w tym opracowaniu mamy nowe umiejscowienia Hiperborei https://bialczynski.wordpress.com/2014/07/13/pawel-szydlowski-starozytni-polanie-cz-1-hiperborea-poczatki-panstwa-polskiego/

 6. Ciekawy artykuł o dyskusjach w Rosji i ciekawe komentarze internautów.
  http://zbigniew1108.neon24.pl/post/118548,anglosasi-glownym-wrogiem-rosji

  Czyżby Rosja przymierzała się od wyzwolenia Europy spod jarzma Rodszyldów ?
  Nie wykluczałbym takiego scenariusza.
  Wykluczam scenariusz siłowy zainicjowany przez Rosję, taki scenariusz może być zainicjowany przez mafię.
  Rosja posłuży się jakąś techniką szachową lub co najwyżej techniką walk wschodnich.
  Mafia dalej będzie wymachiwać pałą, widłami, banderowcami, islamistami, bombami kasetowymi, napalmem i co tam mają (atom mają ..)
  Użycie atomu to dla Rosji boląca rana a dla mafii natychmiastowe samobójstwo.

  1. Kontynuując wątek…
   „W rosyjskim internecie temat jest kontynuowany… (np.http://www.vz.ru/politics/2015/1/30/727137.html)

   Przypominane są m.in. inwazja Niemców poprzedzona niewyjaśnionym lotem na wyspy brytyjskie w maju 1941 najbliższego współpracownika Hitlera, Rudolfa Hessa, plany Churchilla namawiającego w 1946 Amerykanów do rozpoczęcia ataku nuklearnego na ZSRR , a także aktualne propozycje premiera Camerona , aby wyłączyć Federację Rosyjską z międzynarodowego systemu płatniczego…

   Dyskusje są bardzo emocjonalne… ”

   Czyżby Adolf chciał pomóc Anglikom wyzwolić się od mafii żydowskiej i stąd misja Hessa ? (uważam że Hitler dobrze diagnozował chorobę, jednak potępiam jego metody leczenia). W Anglii wygrała jednak opcja mafii żydowskiej. świat nadal choruje i jest w coraz gorszym stanie.
   Szczepionka anty dolarowa zaaplikowana światu przez Rosję i Chiny zaczyna działać. Pierwsze objawy to alergiczne reakcje mafii na Ukrainie.

   W tym kontekście ciekawie wygląda współpraca tego „wolnego, mafijnego świata” z „opozycyjną Polską w czasie II wojny światowej i zaraz po wojnie.
   Oficjalna propaganda potwierdza mafijność „wolnego świata” nad Tamizą.

 7. http://swiat.newsweek.pl/wojna-w-donbasie-brutalne-traktowanie-jencow-wideo,film,356228.html
  wczoraj media sie rozgadywaly o filmiku jak to brutalnie sie jencow ukrainskich traktuje.
  Pokazywali fragmenty a inne nie ,mowiąc ze tych drastycznych nie beda pokazywać.No to czlowiek sobie mysli ze tak drastycznie traktuja jeńców.
  Zaprosli Ukrainca do studia,ktory mowi ze ta kobieta tam co krzyczy na tych jencow to aktorka ,ktora pojawila sie juz na innych filmikach ,a ten to taka pokazówka.
  No to sobie ocencie sami kto tam gra,bo ja nie wiem,tyle ich tam było.(aktorek)
  Nie ma w powyzszym filmiku scen drastycznych,a te drastyczne to sceny zabitych żolnierzy pokrwawionych.No ale z przekazu medialnego czlowiek mysli ze tych żywych tak drastycznie traktują.
  Traktują ich źle ,ale jak maja ich traktować ,jak gosci w domu ?
  Taka propaganda leci z naszych mediow, w sumie to ludzie powinni wiedzieć jak to na wojnie jest ,ze jeńców sie nie traktuje jak to gdzies napisane,honorowo itd.
  Jak to ktos powiedział,kazdego mozna oskarzyć o zbrodnie wojenne ,kazdą ze stron bo na wojnie nikt prawa nie przestrzega.
  I jak ludzie beda ogladać takie prawdziwe filmiki to moze nie bedą chcieli w przyszlosci uczestniczyć w ich wojnach.
  Szkoda tych ludzi czy to z jednej czy drugiej strony.

 8. Powoli zaczyna się oddolna rewolucja która zmiecie mafię grabiącą i zniewalającą świat od wielu lat. Fundamentem tej rewolucji jest świadomość źródeł zła oraz umiejętność zbudowania nowych demokratycznych mechanizmów.
  Poniżej ciekawy artykuł pokazujący jedno z podstawowych źródeł zniewalania narodów.

  http://alexjones.pl/pl/aj/aj-inne/aj-akcje-i-inicjatywy/item/46637-likwidacja-%C5%9Bwiatowych-rynk%C3%B3w-finansowych-warunkiem-koniecznym-budowy-nowego-ustroju-spo%C5%82ecznego#

  Moim zdaniem podstawą nowego systemu powinna być systemowa likwidacja oligarchów. (udziały społeczne i państwowe w większych firmach).
  To nie kontrolowani przez nikogo oligarchowie (głównie żydowscy) są źródłem zła na tym świecie. Każda duża struktura gospodarcza powinna być pod kontrolą i zarządem struktur demokratycznych.
  Dziedziczenie majątku tylko osobistego a nie fabryk, banków itp.
  Tzw posiadacze, dziedzice to pasożyty społeczne. Nikt nie powinien żyć z „posiadania” czyli z pracy niewolniczej innych ludzi a jedynie z pracy własnej.
  Dostęp do edukacji dla każdego a wyższe studia dla zdolnych a nie dla bogatych.
  Opieka zdrowotna taka sama dla wszystkich a nie lepsza dla bogatych a żadna dla biednych.
  Głosowanie na ludzi a nie na partie. Referendum jako podstawowa metoda rozstrzygania problemów związanych z konstrukcją systemu demokratycznego (prawo).
  To wszystko co mamy dzisiaj w Polsce (dzięki solidaruchom czyli pożytecznym …) to jest jaskrawe łamanie zasad demokracji, praw człowieka i zwykłej przyzwoitości.

  1. Oscar” (udziały społeczne i państwowe w większych firmach).” to nic nie da, Społeczny Narodowy „Komunizm” oczywiscie nie ten który był ,teraz wypływają znowu Narodowcy na żer , będą machać flagami i szczekać o „honorze”” ojczyźnie” i „tradycji ” zapewne dziesięcina im się znowu marzy ?

Comments are closed.