Alternews – 30.03.2016

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

4 thoughts on “Alternews – 30.03.2016

 1. jan piotr z wyspy krolowej pisze:
  18 marca 2016 o 15:41
  jan piotr pisze:
  17 marca 2016 o 18:15
  to poswiec 15 sekund 15/4/2016 0 godzinie 15 – awarii systemu -wyobraz sobie siebie wolnego i samowystarczalnego w symbiozie z ziemia
  Odpowi
  ODPOWIEDZIALNEGO ZA SIEBIE I INNYCH -SAMOWYSTARCZALNEGO I W WSPOLPRACY Z KOSMOSEM 3X win

 2. Czym się różni PIS od ISIS ?

  http://pl.sputniknews.com/opinie/20160331/2429462/Wojna-polsko-ruska-na-lamanie-umow-Piotr-Gadzinowski.html

  http://pl.sputniknews.com/polska/20160331/2429185/unesco-polska-wojna-z-pomnikami.html

  Można śmiało powiedzieć że niczym bo jedni i drudzy niszczą pamiątki historyczne i usiłują zmieniać historię metodą wymazywania niewygodnych faktów a kreowania faktów które są historycznie wątpliwe.

  Skąd to podobieństwo ? To proste obie te siły „polityczne” mają tego samego zwierzchnika, kreatora, sponsora, stratega który ustala ich „politykę”.
  A zwierzchnik, już pewnie wiecie że chodzi o wiadomą mafię, traktuje wszystkich swoich sługusów instrumentalnie. (PO na polecenie tego samego zwierzchnika zrobiło by to samo ale straciło władze i robi to PIS).

  Zwierzchnik potrzebuje mięsa armatniego do wojny z Rosją.
  Na Ukrainie ten „zwierzchnik” rozkręcił już do granic możliwości histerię nienawiści do Rosji aż do obłędu a raczej do śmieszności (opłaty za przelot sputników, zmiany nazw wszystkich ulic o rusko brzmiących nazwach, zakaz mówienia po rosyjsku, palenie rosyjskich książek i wprost ludzi o prorosyjskich poglądach czy pochodzeniu… zakaz wstępu na Ukrainę dla rosyjskich mediów, embarga na wszystko co żywe i martwe ale ruskie…itd)
  I mimo tego Ukraińcy nie chcą być mięsem armatnim w wojnie z Rosją (za wyjątkiem skrajnych szajbusów banderowskich i dobrze opłacanych najemników).

  W Polsce mafia che doprowadzić do tego samego. Robi to konsekwentnie od 89r rękami post solidaruchów (teraz PO i PIS).
  Każda próba poprawy stosunków jest zajadle torpedowana przez mafię (prowokacjami, nagonkami medialnymi itp).
  Teraz wymyślili wojnę na pomniki. Szajba jest dokręcona już na poziomie zbliżonym do Ukrainy. I robią to ludzie (PO i PIS) którzy tyle w TV się na użalali nad pamięcią poległych polaków na terenie a to ZSRR (Katyń i inne za wyjątkiem Wołynia bo mają zakaz mówienia o tej zbrodni), a to Włoch (MonteCasino) a to żołnierzy wyklętych których wyciągają z grobów i znowu zakopują w obecności mediów by podgrzewać nienawiść.

  I robią to dokładnie ci sami ludzie „patrioci” którzy w TV krzyczą o mowie nienawiści i że trzeba ukrócić ten proceder, karać tych co sieja mowę nienawiści.

  A oni sami są największymi siewcami nienawiści.

  Ludzie nie dajcie się chazarskiej mafii zwariować.
  Jesteście Słowianami nie Chazarami.

 3. Jak te komuchy w PRLu nienawidziły Polaków.
  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/co-by-bylo-gdyby-nie-tysiaclatki/7t3nfs

  A Polacy na złość komuchom rozmnażali się na potęgę i komuchy musieli masowo budować domy mieszkalne dla tych znienawidzonych polaków i jeszcze fabryki by mieli gdzie pracować.

  Co innego solidaruchy to ukochały naród Polski i w ramach tej ogromnej gigantycznej miłości i patriotyzmu zlikwidowały Polakom miejsca pracy (co się będą męczyć) zlikwidowały tysiące szkół dla młodzieży.. nie udało się im jeszcze odebrać narodowi tych wstrętnych mieszkań co im je komuna pobudowała z czystej oczywiście nienawiści.
  Trwają nieustanne przymiarki a to hipoteka odwrotna, a to podatek katastralny, a to prywatyzacja mieszkań zakładowych razem z lokatorami, a to eksmisje dla dłużników a to czyściciele kamienic a to przymiarki do zdelegalizowania wielkiej komuszej płyty jako przeterminowanej i niebezpiecznej dla mieszkańców ….no trzeba jakoś tę miłość do Polaków wyrazić .
  No nie można pozwolić by Polacy mieszkali w tych wstrętnych komuszych mieszkaniach. Polacy powinni jak reszta cywilizowanego Świata np USA mieszkać w tekturowych pałacach za milion dolarów od sztuki kupowanych na kredyt od lichwiarza.

  Ta miłość post solidaruchów do narodu Polskiego zabija … naród Polski.
  To klasyczny przypadek toksycznej „miłości” z tym że tu słowo „miłość” trzeba czytać w obowiązującym w zachodnim świecie języku nowomowy czyli miłość w tym języku znaczy nienawiść.
  Wyzwolenie znaczy zniewolenie…
  prawda znaczy kłamstwo
  patriotyzm znaczy zdrada narodowa
  itd.

 4. Wczoraj PIS zadał narodowi pierwszy poważny cios w plecy w kwestii obrotu ziemią.
  Dotychczas PIS udawał skrajną dziewicę co to nikomu nie pozwoli odebrać Polskiej ziemi nawet Polakom z miasta.

  Wczoraj wieczorem PIS nagle wprowadził poprawkę całkowicie negującą dotychczasową pozycję „dziewicy”. Poprawka pozwala dodatkowo na obrót „świętą” ponoć Polską ziemią również wspólnotą wyznaniowym. Wiemy że KK jest gigantycznym latyfundystą ziemskim za sprawą zdrajców narodowych czyli post solidaruchów którzy oddali KK ogromne obszary ziemskie.
  Znaczenie tej poprawki jest dużo większe niż problem KK.
  Teraz każda wspólnota religijna będzie mogła handlować lub skupować Polską ziemię.
  Teraz nic nie stoi na przeszkodzie by wspólnoty żydowskie wykupiły Polską ziemię odbierając Polskę Polakom (oni mają dowolną ilość pieniędzy od swoich międzynarodowych gangsterów i wolę by zagrabić Polskę dla siebie).

  Teraz ta ustawa „O ochronie Polskiej ziemi” wyraźnie chroni Polską ziemię przed Polakami a zezwala na handel ziemią i na wykup Polskiej ziemi wspólnotom religijnym.

  Trzeba tu podkreślić że Polacy nie mają własnej religii, KK ma stolicę w Watykanie i reprezentuje interesy obcego państwa czyli Watykanu, to jest narzucona siłą Polakom religia. Wszystkie znane wspólnoty religijne są obce Polsce a często wrogie Polsce. Wspólnota żydowska, wspólnota islamska, wspólnota ewangelicka… każda. Teraz wszyscy o obcych korzeniach będą mogli wykupywać Polską ziemię za wyjątkiem Polaków nie będącymi czynnymi rolnikami, którym ustawa tego zabrania. Czynnych rolników w Polsce jest kilkanaście % społeczeństwa czyli ustawa zabrania zakupu Polskiej ziemi około 85% Polakom.

  Polska zostanie przez PIS zlikwidowana (na żądanie wiadomej mafii).
  Jedną ze ścieżek likwidacji jest właśnie wykup Polskiej ziemi tak jak Japończycy wykupili prywatnie ziemię na jakiejś wyspie Rosyjskiej a następnie ogłosili że wyspa należy do Japonii bo jest prywatną własnością obywatela Japońskiego.
  Rosja wyśmiała Japończyków. Rosję na to stać.
  Ale czy Polska będzie w stanie wyśmiać mafię żydowską która ogłosi że jakiś region Polski nie należy do Polski bo jest własnością prywatną żydów ?

  W ten oto sposób PIS wbił nóż w plecy narodowi Polskiemu i Polsce jako krajowi.

  Drugi nóż wbija Duda błagając USA o lokalizację w Polsce obcych baz wojskowych.
  Ten drugi nóż to też nie Polski interes a żydowski, oni chcą tu mieć swoją ochronę.
  A ich ochroną jest armia amerykańska jako że USA są najgłębiej spacyfikowanym wasalem tej mafii.

  Fajnie co ?

Comments are closed.