Alternews – 30.03.2017

Janusz Zagórski w kolejnym Alternews koncentruje się  na sprawach polskich. Poruszona została kwestia między innymi: ostrzału polskiego konsulatu na Ukrainie, tarć na linii Prezydent – szef MON, polityki obronnej państwa.


 

19 thoughts on “Alternews – 30.03.2017

 1. Kładę na wierzchu bo ciekawe i ważne.

  Znalezione w sieci. Bardzo dobry oparty na dowodach tekst nt roli USA na Bliskim wschodzie.
  http://jeznach.neon24.pl/post/137812,kerry-zeznania-przestepcy

  Pod koniec autor jako jednego z niewielu oponentów polityki USA auror wymienia Flynn’a późniejszego doradcę Trampa na którego zorganizowano gigantyczną nagonkę medialną i w efekcie musiał podać się do dymisji.
  Teraz lepiej można zrozumieć tę wściekłą nagonkę „demokratów” na Flynn’a.
  (chciał przestrzegać prawa międzynarodowego czym rozwścieczył „największych demokratów na świecie”).

  Polska PIS już nie liże Merkel robi to Trumpowi a może raczej Republikanom w USA
  (Republikanie też Trumpa, czyli swoje kandydata na prezydenta USA, nie wspierają)

  1. Tak Oscar . Tak jest . Bardzo dziekuje ci za wszystkie wpisy, ktore robisz . Madry z ciebie czlowiek .

   1. Ja slucham czasami na zywo Trumpa a nie zadnych pieprzonych mediow i ich interpretacji .

   2. Oscar to Patriota wie i widzi że zagląda nadchodzi https://www.youtube.com/watch?v=AtbNC6OsjMo „Lecę chyba do Londynu, do tych Brytyjczyków synów,
    Matka Polka już nie karmi, nie mam za co żyć.
    Już trzydziestka mnie przegania a ja ciągle bez mieszkania,
    Dobrze że lodówka pełna, to rodziców gest.

    Koniec z końcem się nie widzi, bo mamoną rządzą Żydzi,
    „Nie chcem ale muszem” jechać – niech to wszystko szlag!
    Może funty zmienią kartę, może cudem, jakimś fartem,
    Życie do mnie się uśmiechnie i zawołam – hej!

    Niewolnicy nowej ery, wszyscy darmo wykształceni,
    Przed królową spodnie zdjęli i jeszcze cieszą się.
    I złożyli broń bez walki, tańczą jak w teatrze lalki,
    Lekkość życia to dewiza generacji tej.

    Ja tu jednak wolę być, no bo funt nie zmienia nic.
    Na kolanach źle się myśli, boli tylko garb.
    Ja tak nie chcę, nie potrafię, w żyłach płynie Lachów krew,
    Wszędzie trzeba żyć i walczyć, nie, nie poddam się!

    Nie poddam się, nie poddam się…

    Pamiętaj, pamiętaj – masz serce wolności,
    Pamiętaj, pamiętaj – nie kupi Cię nikt! /x2

    Już nie lecę do Londynu, do tych Brytyjczyków synów,
    Co we wrześniu nie pomogli, a tu został gruz.
    Na tych gruzach budowali, dziadek z babcią no i Stalin.
    Miasto które jak ten Feniks odrodziło się!

    Odrodziło się, odrodziło się…

    Pamiętaj, pamiętaj – masz serce wolności
    Pamiętaj, pamiętaj – nie kupi Cię nikt!

    Pamiętaj, pamiętaj – masz serce wolności,
    Pamiętaj, pamiętaj – nie kupi Cię nikt!
    Nie kupi Cię nikt, nie kupi Cię nikt, nie kupi Cię nikt!”

 2. uu Rosję atakują, 2 wybuchy w metrze, Putinowskaja znowu będzie na ustach.

  1. A mnie się kojarzy taka teoria spiskowa.. kojarzy po zestawieniu wielu zamachów terrorystycznych które miały miejsce dotychczas.

   Otóż wydaje mi się że krwawe zamachy terrorystyczne skierowane przeciw Rosji mają swój wspólny mianownik. Te zamachy to forma „dialogu” albo raczej „policzkowania” Rosji zawsze gdy ta „nie słucha” globalnych „demokratów” którzy wprost tworzą, wspierają, zbroją, zasilają finansowo światowy terroryzm.
   Kilka przykładów.
   Czeczenia to prototyp „Państwa Islamskiego” podobnie jak dzisiejsze Państwo Islamskie ma dokładnie takie same korzenie, mocodawców i metody działania.
   Gdy islamiści z Czeczeni zostali rozbici (gorąco popierani przez Polskojęzyczne media i takich polityków) natychmiast spoliczkowano Rosję mordując niewinne dzieci w Biesłanie czy w Szpitalu Położniczym czy też w Teatrze w Moskwie.
   Dobrze pamiętam pełne satysfakcji komentarze w Polskojęzycznych mediach.

   Gdy Rosja udaremniła plany oddania Krymu w ręce USA (globalna mafia) i nie dopuściła do wymordowania mieszkańców Donbasu to natychmiast została spoliczkowana strąceniem Holenderskiego samolotu pasażerskiego. Wiadome globalne media podniosły wrzask oskarżając Rosję o współudział.
   Tymczasem dzisiaj wiemy po sposobie prowadzenia śledztwa przez Holenderskich śledczych kto był wykonawcą zbrodni i kto musiał tę zbrodnie zlecić (Ukraina po zamachu stanu na Majdanie to nie jest suwerennym krajem).
   Śledczy nie „widzą” dowodów pokazywanych przez Rosję, USA swoimi satelitami niczego nie widziało, a nagrania z wieży na Ukrainie zaginęły.
   (porównajcie sobie to śledztwo ze śledztwem Smoleńskim).

   Następny raz to gdy Rosja zaangażowała się w pomoc Syrii w walce z terroryzmem (znowu wiemy że ci sami co poprzednio finansują, zbroją, i używają jako narzędzia terrorystów z Syrii oraz tysiące najemników rekrutowanych na całym bliskim wschodzie i w Europie).
   Reakcją wiadomych sił (organizatorów kolorowych rewolucji i światowego terroryzmu bo to te same kręgi decyzyjne) był kolejny „policzek” wymierzony Rosji w postaci zestrzelenia Rosyjskiego samolotu pasażerskiego w Egipcie.

   Teraz mamy kolejny „policzek” jak sądzę po tym jak Putin zaczął przykręcać śrubę Izraelowi który już nie może bezkarnie wspierać wojskowo terrorystów w Syrii. Ostatnio Bibi poleciał do Putina coś tam „negocjować” i nie wynegocjował (pozwolenia na bezkarne naloty Izraela na Syrię).
   No i mamy „wyrazy niezadowolenia” w postaci bomby w metrze.

   Jak widać formą wyrazu swojego niezadowolenia stosowaną przez globalnych terrorystów jest masowe mordowanie całkiem niewinnych ludzi.
   Jest terroryzm w najczystszej postaci.

   Są uzasadnione podejrzenia w sprawie katastrof dwóch malezyjskich samolotów … nastąpiły wtedy gdy Malezja odmawiała globalnym terrorystom.. już nie pamiętam w jakiej sprawie.

   Jak widać terroryzm ma swoją siedzibę, kwaterę główną, w krajach które uważają się za ostoję demokracji światowej.

   Wprost to przyznał Kerry w swoich nagranych rozmowach…o czym pisze artykuł który zamieściłem w pierwszym swoim komentarzu.
   Dzisiaj to chyba już jest tajemnica poliszynela.

   To teoria spiskowa… mnie się układa w logiczną całość.

   Niestety układa się w logiczną całość możliwość oddania w ręce terrorystów (islamskich czy banderowskich to bez znaczenia) ogólnie wykonawców znanego zleceniodawcy broni masowego rażenia…
   Już o tym wspominają.. Ukraina powinna mieć broń atomową, Polska też by chciała.. Atom w rękach Antoniego ?
   Może nie atom, może broń biologiczna, chemiczna.. ta jest łatwiejsza do ukrycia.
   Dla pozbawionych sumienia globalistów nie ma spraw niemożliwych…
   Tylko strach przed własną odpowiedzialnością ich powstrzymuje..
   Jak długo ? Mordować zwłaszcza cywili jest zawsze o wiele łatwiej niż powstrzymywać profesjonalnych morderców z wieloletnim doświadczeniem i nieograniczonym budżetem.

   Świat ma naprawdę poważny kłopot.

   1. Zdecydowanie coś w tym jest Oscar. Dobrze łączysz zawsze kropeczki w połączeniu z Twoją Obserwacją, daje to właśnie takie efekty jak powyższy post. Wiesz, ja zauważyłem to samo ale w stronę Usa, np. jak była Beatyfikacja Papieża, gdzie spodziewano się zamachu, i Wielkiego serca dla Jana Pawła 2 wtedy dzień potem zrobili atak na Bin Ladena, wiem ale też to było dawno, że zauważyłem coś z zamachami na WTC, też słyszałem albo wyczaiłem, że było coś podobnego i nie tylko tam, po prostu zapomniałem bo nie zwracałem uwagi, ale Usa poczynało ruchy tuż po dużych wydarzeniach, coś było po Olimpiadzie, i to WTC, ale nie przyswoję przepraszam. To o czym piszesz, wyostrza zdanie o tym jak jest, i powiem Ci, że gdybyś był w mediach ludzie by poszli za Twoimi słowami, sam się zastanawiałem oglądając nowego Alternewsa z wieczora, czy Janusz coś o tym wspomni…… Tak czy inaczej, Rosja, może być tłumikiem zapalnym, gdzie poprzez zamachy Rosjanom zamyka się buzie… w odwecie za ich niecne pod stępki lub za wojny, które prowadzą… ten cały terroryzm, on bazuje tylko na zabijaniu niewinnych to nie ma takiej skali rażenia, jak wojna gdzie giną tysiące i jest cisza, oni robią hałas, sieją panikę, są wyspecjalizowanymi zabójcami w imię Allaha, śmieszą mnie te wojny religijne bo jestem ponad, ale jednak dzieją się, jak to na tle politycznym jest terroryzm to jeszcze gorzej, bo religię może i da się wyjaśnić miłością, ale politykę? Zobacz co puścił bio, przecież polityka jest tak brudna, jak śmierdzące skarpetki w niemytych nogach. Pozdrawiam.

   1. Słucham już kolejny raz, ukojenie dla mojej duszy ! Musimy wierzyć w Wiosnę 🙂 Kocham Cię !!!!!

   1. Majestic, ciężko to przetrawić….. ale dziękujemy za straszną prawdę. Za jakiś czas będziemy puszczali śmiejące się dzieci nad wodospadem. Wierz w siebie !!!!!!!!!!!!!!!! I kochaj siebie !!!!!!!!!!!! Do jutra przyjacielu od serca… 🙁

 3. Z ostatniej chwili.
  Na sąsiedniej stacji znaleziono i rozbrojono podobną bombę.
  Niezwykle ciekawe jest to że media podawały że nastąpiły dwa wybuchy a nie jeden.
  Przez jakiś czas był „bałagan informacyjny”
  Potem miał być jeden wybuch słyszany na dwóch stacjach…ale na filmie widać było zniszczony pociąg i ofiary na jednej ze stacji (na peronie) a nie między stacjami.

  Organizatorzy zamachu się pospieszyli .. wiedzieli że podłożyli 2 bomby (od samego początku w Polskojęzycznych mediach dywagowano o dwóch bombach)
  Druga bomba jedna nie wybuchła.
  Nasuwa się pytanie skąd ta informacja o dwóch wybuchach ? i te dyskusje na temat dwóch bomb ? Skąd te przecieki .. i do kogo te przecieki…
  Nie ma innej opcji jak tylko od organizatorów zamachu (nie mylić z wykonawcami)..

  Jednym słowem jest trop… wąchać.. wąchać..
  Trop prowadzi do globalnych mediów…w tym do polskojęzycznych..

  Wygląda na to że moja teoria spiskowa się weryfikuje pozytywnie…

  To prawdziwa wpadka z te wyprzedzającą drugi wybuch do którego nie doszło, informacją. Antoni w sprawie Smoleńskiej twierdzi że taki stan rzeczy to twardy dowód. (w sprawie Smoleńska była podobna informacja o katastrofie przed katastrofą.. po weryfikacji zegarków okazało się to bzdurą).
  A tu masz była informacja o dwóch wybuchach .. a jedna bomba nie wybuchła ..i kłopot teraz… Po nitce do kłębka…

  Moim zdaniem Ruskie szybko zdeszyfrują ten „policzek”.

  1. Moja teoria mocno osłabła.
   Wybuch był jednak pomiędzy stacjami ale czy mógł być kwalifikowany
   że nastąpił na każde z tych stacji ?
   Kluczem rozstrzygającym jest odległość Stacji (są blisko) i zakręty.
   Kilkaset metrów to już dużo by powiedzieć że na stacji doszło do wybuchu.

   Hmm… coś jednak mi śmierdzi..

 4. po wielkiej fuzji – kupnie -sprzedaży , poletka niby doświadczalne wyrastają jak grzyby po deszczu za kilka arów „GMO ” płaci od stu tys euro , lobby o dziwo wydaje pieniądze nie koncernu ale podatników , jest to istne pranie pieniedzy zrudlo finansowania niema nic wspulnego z końcowym efektem , same produkty GMO sprowadzane będą oczywiscie a odbiciem alternatywy produkcja tych produktów na miejscu, straszne to , wiec nie będzie faktycznej alternatywy . podobnie jak ze szczepionkami trwają zaciete boje , szczepionka -dziecko -rodzic , a wszyscy zapomnieli że to formalna decyzja z Urzędu -Zarządu jednego jedynego podpisu !? „dziś różyczka jutro szpryca ” http://trybeus.neon24.pl/post/125239,prezydent-duda-powiernikiem-koncernow-szczepionkowych

Comments are closed.