Alternews – 30.04.2013

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski

9 thoughts on “Alternews – 30.04.2013

  1. Panie Wojtuś, piszę i piszę a tu nic nie ma! Dlaczego? Coś się popsuło?

    // Trollom mówimy stanowcze NIE !!!

  2. Czyżby Rosjanie mieli ochotę na Azoty Tarnów wraz z opatentowaną technologią produkcji grafenu ?

  3. Brunon K. powinien zostac uniewinniony ,ponieważ : ” dowody przeciwko Niemu zostały zebrane w sposób nielegalny…” -jak to niedawno gdzieś słyszałem w sprawie jakiejś pani poseł. Dośc tego bezprawia! Wasz czas się kończy!

  4. państwo które nie ma nic do zaoferowania młodym ludziom i którzy nie czują przez to więzi a raczej czują się uwięzieni,nie identyfikują się z krajem bo nic państwo nie oferuje pokolenie wcześniejsze ma swój drug tv trwam itp a my mamy amfetamine ale powaga jak tylko poruszysz bezwarunkowy podstawowy dochód to od razu pojawi się komiwojażer by głodnych nie dokarmiać, bo i po co post w kraju kk jest nie zakazany a raczej z ramienia kk wskazany i pomyłką by było tylko nie dopuścić by sobie nie odpuścić

  5. dla tego w kraju powinien być dochód bezwarunkowy tylko na amfetamine by pościć w ludzkich warunkach nie będzie też on musiał zabierać babci dowódu przed wyborami aby rentką sypneła

  6. Kilka słów o gminie która ma powstać.Posłużę sie niewyszukanym przykładem.Jeżeli do Pana-Panie Januszu przyjdzie znany Panu i gminie biznesmen i zgłosi potrzebe udzielenia mu natychmiastowej pożyczki,bo komornik z policją już jadą,a Pan wie,że to człowiek wypłacalny,to nie pomoże mu Pan.Nie znajdzie Pan przepisu który burmistrzowi pozwala pożyczać miejskie środki finansowe na ratowanie firmy która daje prace mieszkańcom i to w trybie natychmiastowym.Pożyczy Pan i będzie proces.Nie znajdzie Pan również możliwości prawnej na wysłanie któregoś z mieszkańców na Karaiby-mógłby Pan tylko łamać prawo i narażać sie na złą opinię.Oczywiście Karaiby dziecku które straciło w wypadku nogi-w ramach terapii.Nowoczesna gmina to taka która współpracuje z organizacjami samorządowymi-ale nie tylko z Panem Owsiakiem,bo on Pana chodnika rozkopanego i niedokończonego z jakiegoś ważnego powodu nie przywróci do ładu,ale współpraca z instytucją o przykładowej nazwie-Fundacja na rzecz rozwoju gminy Sobótka.To dzięki tego rodzaju organizacji będzie miał Pan pełne możliwości niesienia pomocy,bo to czego Panu jako burmistrzowi nie będzie wolno-będzie wolno organizacji pozarządowej.Skąd pieniądze w fundacji?-napewno nie od Pana,ale to temat na osobistą niepubliczną rozmowe na tym etapie.Oczywiście nowoczesna fundacja z nowoczesną gminą powinny działać jawnie-pieniądze fundacji-ich pochodzenie nie mogą stanowić żadnej tajemnicy.Powiem teraz tylko że pieniądze wpłacane będą do fundacji w ramach dozwolonych prawnie odpisów i darowizn-pieniądze te posłużą na zakupy które fundacja będzie sprzedawać -jako organizacja non profit w cenach niższych od cen zakupu-w ten sposób kupi Pan enegię dla gminy za cenę niższą niż oferuje zakład energetyczny,to samo z węglem,farbami i wszystkim co potrzeba.Piszę na forum ludzi wolnych wiedząc,że w kwestiach ekonomicznych ludzie się jeszcze nie odnależli-jeszcze nie potrafią handlować bez zysku-doskonale to rozumiem.Jak będzie Pan gotowy do przejęcia gminy-pokaże Panu gdzie są wielkie finansowe możliwości.Miłego święta.

  7. Zapraszam na codzienne oglądanie mapy pogody i temperatury w Polsce-zobaczycie sami ,że pod Wrocławiem jest najcieplej.Sobótka i czereśnie-stąd sie bierze czereśniowa pomyślność w rejonie Sobótki.

  8. W poniedziałek sie meldujemy o 19.45 w alternews-hahaha.Prosze wypoczywać.

Comments are closed.