Alternews – 30.04.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

127 thoughts on “Alternews – 30.04.2015

 1. Ukraina nigdy nie obroni swojej suwerenności, bo już jej nie ma. Tam rządzą żydzi, a goje mają im służyć wg ich pism. Analogicznie do nas.

  1. Ukraina jest częścią ZSRR. Nigdy nie została uznana przez ONZ za suwerenne państwo. Zgodnie z uznanym prawem międzynarodowym, prawnym spadkobiercą ZSRR jest Rosja.
   Ukraina to problem prawnego spadkobiercy ZSRR czyli Rosji.

   Tak to wygląda w świetle prawa międzynarodowego.
   Potwierdził to swego czasu szef ONZ.

   1. Wyzwiska nie zmieniają faktów.
    Tam w rządzie w większości to żydzi.
    Większość Ukraińskich oligarchów to żydzi.
    A w społeczeństwie żydów jest znikomy %.

    To obiektywne statystyczne fakty.

 2. Szacunek! , P.Januszu dobre prowadzenie i komentarze – Pozdrawiam .

 3. A w Polsce rzadza kosmici ?przeciez to ta sama nomenklatura .A Polska suwerenn jest jeszcze?Rzadza w PolscePolacy?Wybory sa demokratyczne od czasu ustawienia korporacji PKWN?

  1. @Devingo Jesteś Polakiem ? Jeśli odp. brzmi :tak to wez się do roboty i zacznij rządzić! poprę Cię !pozdrawiam

  1. Dlaczego nie ma p.Brauna. Kukiz to lojalna marionetka peowska, chociaż mówi tak wiele o patriotyźmie. Dzisiaj dał głos, że poprze Komoruskiego w II turze. Ocknijcie sie myślacy inaczej i głosujcie w I turze na Brauna. Moim zdaniem w II trzeba na Dude, wybrać mniejsze zło!! Pisowski klerykalizm mnie oburza ale trzeba wybrać między dżumą a cholerą.

  2. Proszę poczytać piosenki jakie Paweł Kukiz śpiewa

   np: Piersi – Rodzina słowem silna

   Zmyj podłogę, wyrzuć śmieci
   Potem idź wyprowadź psa
   Umiesz robić tylko dzieci
   Na **** za ciebie wychodziła

   Ty kurwo! Odpierdol się
   Idź w *****, ***** się, ***** się

   Co ty ***** dziś zrobiłeś
   ***bałeś znowu się
   Śmieci jeszcze nie wyrzuciłeś
   Kur**, jak mi z tobą źle

   [***]

   http://www.tekstowo.pl/piosenki_artysty,piersi.html

   Czy na pewno jesteście pewni że on może być prezydentem?
   Ekipa http://davidicke.pl/ popiera go…

   //
   Młody, nie przydawaj roboty adminowi 😉

   Voytek – [Admin]

 4. Zacytuje tylko jeden komentarz dot. polskiego patentu na produkcję grafenu który został zamieszczony w 2014 r. na portalu zmianynaziemi: Naiwni!
  Ten patent już rok czy dwa lata temu oddaliśmy UE. W zamian za dotacje na niby rozwój tego wynalazku. 200 mln euro w rozbiciu na 10 lat. Ale dokumentację musieliśmy przekazać. Bruksela rozparcelowała to na bodajże 6 państw (uczelni) i dofinansowała 2 miliardami (!) euro na okres 2 lat.

 5. Wczoraj oglądałem wstąpienie w TVP Mariana Kowalskiego.
  Prawicowy narodowiec.
  Człowiek był gnojony przez prowadzącą ale się nie dawał i jawnym tekstem zarzucił prowadzącej brak profesjonalizmu.
  W normalnym kraju prowadząca dziennikarka która tak jednoznacznie i tendencyjnie starała się kandydatowi uniemożliwić swobodną wypowiedź na temat jego programu powinna natychmiast stracić pracę a TVP zapłacić wielomilionową karę za złamanie podstawowych zasad demokracji (swoboda wypowiedzi). Ja bym TVP zaskarżył w trybie wyborczym o łamanie fundamentalnych zasad demokracji (swobody wypowiedzi).
  No ale to w normalnym kraju, a nikt przecież nie twierdzi że Polska to normalny kraj.

  Podobnie wyglądał wywiad z Magdaleną Ogórek z tym że M.Ogórek lepiej sobie dała radę z próbami wymuszenia rozmowy na nieistotne, poboczne tematy no i prowadzący nie był tak agresywny.

  W sumie Kowalski zrobił na mnie pozytywne wrażenie. To jeden z anty systemowych kandydatów który nie chce wojny. (Bronek i Dudek nawołują do wojny na Ukrainie i do nienawiści wobec Rosji).

  Obecnie ranking kandydatów (w skali od +10 do -10 pkt) wg mojej oceny widzę tak:

  M.Ogórek 10 dobry prospołeczny program, przygotowana merytorycznie,
  ma zaplecze, intelektualnie przerasta resztę konkurencji.
  M.Kowalski 4 niezły program, słabszy merytorycznie, słabsze zaplecze
  ale „trzeźwo myślący”.
  Kukiz 4 niezły JOW program, słaby merytorycznie, słabsze zaplecze
  i jakiś taki .. naćpany (zmęczony ?), intelektualnie słabszy.
  J.Wilk 2 liberał, brak zaplecza, niegłupi
  Jarubas 0 niejasny program, sprzedajne zaplecze, laluś bez jajeczny
  K0rwin -8 liberał ekstremista całkowicie nieodpowiedzialny
  Dudek -10 marionetka mafii (odpowiednik republikanów w USA)
  Bronek -10 marionetka mafii (odpowiednik demokratów w USA)
  Braun -10 monarchista (Chrystus królem Polski ?) coś nie tak umysłowo

  Ciekawe jak te obserwacje przełożą się na statystykę głosowań.
  O ile w ogóle poznamy prawdziwe wyniki glosowań bo np prawdziwych wyników uczciwie robionych sondaży to nam „wolne” media nie podają.
  Znamy tylko wyniki sondaży komercyjnych zamawianych „z tezą”.
  Jedyny wiarygodny sondaż jaki widziałem był na Onecie robiony przez internautów.
  Ale sondaż zniknął a powinien trwać nieustannie w każdym artykule na tematy wyborcze.
  Władza nie lubi gdy obywatele mają możliwość zbiorowego wyrażenia swoich poglądów… i sondaż zniknął.

  1. No Oscar, zaskoczyłeś mnie stawiając Kowalskiego na drugim miejscu w swoim rankingu, już myślałam że jestem sama na świecie (nie licząc jakichś dla mnie anonimowych jego miłośników wyrażających się chociażby w liczbie która pozwoliła mu na zakwalifikowanie się do wyborów).
   W nim przemawia do mnie przede wszystkim osobowość patrioty, bardzo ważna dla mnie prostoliniowość i ogromna jasność przekazu świadcząca o nie zagmatwanym sposobie myślenia, jego prosty sposób rozwiązywania problemów kraju który i dla mnie jest oczywisty, a to że widzę w nim patriotę skłania mnie do wiary że nie zawiedzie i nie zmieni poglądów jak tylko zostanie prezydentem. Jest tylko małe „ale” – nie ma szans. Gdybym się przygotowała pewnie znalazłabym więcej argumentów „za”. Proszę miłośnicy Kukiza – którzy nie potraficie określić dlaczego właściwie jesteście jego zwolennikami, posłuchajcie Kowalskiego i poczujcie różnicę. Co prawda nic to nie da, bo nawet gdybym Was wszystkich przekonała to i tak szans nie ma. Spróbujcie wykrzesać w sobie odrobinę zainteresowania alternatywnymi kandydatami. Ja chcąc podyskutować o Kukizie również obejrzałam jego spotkania z potencjalnymi wyborcami. Zrobił na mnie przyjemne wrażenie jako osoba , ale nie na tyle żebym zmieniła swoje preferencję i „poczułam różnicę” do czego i Was zachęcam 🙂
   Dodam jeszcze że ostatnio Kukiz został „namaszczony” przez Kubę Wojewódzkiego. Co to oznacza?

   1. Proszę Was jeszcze – jeżeli ktoś w ogóle zdecyduje się na „zmarnowanie” czasu na obejrzenie Kowalskiego – proszę Was o porównanie tych kandydatów nie pod względem który fajniej bawi publiczność albo lepiej powie wiersz, ale który mógłby być lepszym PREZYDENTEM bo to o tu przecież chodzi. Kukiz jest bardzo fajnym facetem, ale tu chodzi o prezydenturę.

   2. Przypomniałam sobie jeszcze o zaletach Kowalskiego – wiele lat w polityce – zdaje mi się że siedemnaście przy Korwinie Mikke. Podczas typowania kandydata na prezydenta ze struktur narodowościowych wybrany (z tego co zrozumiałam) jednogłośnie, albo prawie.
    Pomyślcie jak to świadczy o nim, który zna się z tymi ludźmi wiele lat. Dla mnie to najlepsza rekomendacja. Przy bliższej długiej znajomości każda świnia prędzej czy później ujawni swoje oblicze. Rekomendacja na prezydenta jego wieloletnich kolegów w moich oczach świadczy że jest czysty jak kryształ.
    Ubolewam że nie ma najmniejszych szans.

   3. „Braun -10 monarchista (Chrystus królem Polski ?) coś nie tak umysłowo”
    z gazety GW czerpiesz takie informacje ?

   4. Informacje o Braunie czerpię głównie z Brauna.

    https://www.youtube.com/watch?v=_weGGZaHtTE

    A szerzej z internetu (o rodzinie, powiązaniach).
    Braun to Watykańczyk w skrajnej wręcz zdegenerowanej postaci.
    Jest taki ruch w kościele który chce uczynić Chrystusa Królem Polski. Nawet w sejmie się odzywali jego zwolennicy.
    (okolice radia Maryja).
    Braun do nich nawiązuje.

   5. Piękny spot wyborczy, szkoda że spośród haseł wyborczych wyróżniłeś tylko symboliczną deklarację chrześcijańskiej drogi Polski, a czy „twoja” piękna Magdalena też mówi o karze śmierci dla zdrajców stanu, czy jest zwolenniczką grubej kreski?
    Zdrajcy stanu – Zdradek, Bredzisław i inni zaprzańcy

   6. Sama nie wiem dlaczego mam takie przeczucie że gdyby wygrała piękna „Maglalenka” powtórzył by się 89. Gruba kreska i panowie wracają do gry.

  2. Kukiz ma prawo być bardzo zmęczony… Choćby tłumaczenie ludziom jak ich rolują. A oni patrzą na niego jak na małpę w cyrku nic z tego nie rozumiejąc – przykładem Natalia Siwiec w programie Wojewódzkiego. Rozbawiona panienka która wydaje na ciuchy 40 tys. miesięcznie i to wszystko co się w kraju dzieje, to dla niej jakaś kompletna abstrakcja jest… A Paweł Kukiz mówił wszystko śmiertelnie poważnie. Reszta kandydatów tylko obietnice składa co to oni zrobią jak się tylko dorwą do koryta. O zmianie tego jedynie słusznego systemu oczywiście żaden ani się nie zająknie (pomijam Chrystus królem Polski, bo to aberracja jakowaś…). A bez jakiejś zasadniczej zmiany nic się zrobić nie da.

   1. Obawiam się Robert że w ogóle nie zainteresowałeś się innymi kandydatami mówiąc że żaden z nich się nawet nie zająknie na temat zmiany systemu. Odrób lekcje zanim podejmiesz dyskusję. Właśnie Kukiz ma mglistą wizję przyszłego państwa która zaczyna się i kończy na JOW-ach.

   2. Trafnie to określiłeś, że Kukiz tłumaczy ludziom jak są rolowani. TYLKO na tym opiera swoją kampanię (dobry chwyt). Przyszłość to JOW, a dokąd zaprowadzi? Ja słyszałam że nic to nie zmieni na scenie politycznej, KUKIZ NIE MA PROGRAMU WYBORCZEGO.
    A inni, no cóż – obiecują

   3. Ależ mimi, Odrobiłem lekcję. Kukiz jasno mówi co jako prezydent może zrobić. I czego nie da się zrobić bez rozwalenia tego systemu. On obiecuje tyle ile może obiecać, że zrobi jako prezydent. Kukiz ma mglistą wizję przyszłego państwa która zaczyna się i kończy na JOW-ach W obecnej sytuacji trudno o inną. Ci co obiecują „co to oni nie na robią” nie mówią ani słowa jak się to ma dokonać. Kukiz obiecuje jedno – rozpieprzenie partiokracji. Bez tego nie da się ruszyć niczego. On na spotkaniach to ludziom szczegółowo tłumaczy. To się tylko tak wydaje że „obiecuje tylko JOW-y”. Nieprawda. Obiecuje przede wszystkim zmianę konstytucji. Następnie, obniżenie progów referendalnych, oraz to, aby wynik referendum był obligatoryjnie wiążący (tak jak w Szwajcarii). To mało? Oni się panicznie tego boją. Tu wciąż obowiązuje retoryka zaborców, że polskie społeczeństwo nie dorosło do demokracji bezpośredniej – jest za głupie, żeby samo decydować. Takie rzeczy mówi się studentom – sam słyszałem. A kto powiedział że „Polacy (bez nich – psia ich mać) są tylko zdziczałym stadem”? Kukiz ma odwagę publicznie przyznać się do tego, że niektórzy z nich byli jego kolegami i że dał się im zwieść na pewnym etapie. I że przejrzawszy na oczy znienawidził ich. Tak, publicznie to powiedział. I że te słowa: http://www.tekstowo.pl/piosenka,pawel_kukiz,virus_sld.html które odnosiły się do ugrupowania wtedy rządzącego, teraz rozciąga na cały system partyjny. Poza tym, jest przeciw wprowadzaniu euro (tylko nie robi z tego jak Duda) głównego elementu kampanii. Także przeciw GMO. W ogóle odnoszę wrażenie (na podstawie materiałów samego Dudy), że euro-straszak to jedyny jego argument. Poza tym bla, bla, bla… wielkie nic…
    Reasumując – który dopotąd inny kandydat miał odwagę 1) – przyznać się do własnych błędów, 2) dokładnie tłumaczyć wyborcom mechanizmy rolowania oraz skłócania społeczeństwa, oraz 3) nie obiecywać, że zrobi więcej niż rzeczywiście będzie mógł, jeśli by się na urząd dostał? „KUKIZ NIE MA PROGRAMU WYBORCZEGO”? Inni mają zaś jeden – ten sam od lat – obiecywać, obiecywać, obiecywać… A „ludzie – chamy, wszystko kupią…” 😛

   4. Aha – jeszcze jedno mam zamiar podczas głosowania zrobić zdjęcie swojej karty do głosowania z dowodem położonym obok, tuż przed wrzuceniem do urny. Tak na pamiątkę. A jeśli byłaby druga tura, to domaluję kratkę „żaden z powyższych”. Był swego czasu pomysł żeby taką opcje wprowadzić. Ale kiedy przedwczoraj w Trójce usłyszałem jaki popłoch ten pomysł wzbudził i te pokrętne tłumaczenia, że taki pomysł to herezja po prostu – stwierdziłem że oni bardzo się tego boją i nigdy się na to nie zgodzą. Tylko że w tym przypadku nie potrzebujemy ich zgody, bo możemy zrobić to sami. Mnóstwo ludzi nie chodzi na głosowania, bo zwyczajnie jest zniechęcona. Ale wyobraź sobie, co by było, gdyby głosować poszło 90% i 60% byłoby głosów nieważnych, ale każdy miałby dopisek „żaden z powyższych”. Tego nie dałoby się już nijak ukryć i udawać, że to przez „pomyłkę i z niezrozumienia” jak to było ostatnio. Zwłaszcza gdyby każdy jeszcze sweet-focię przy urnie z taka kartą se zrobił. 😀

  3. Kukizowi odejmuje 10 pkt bo okazuje się że jest psem wojny.
   Na Majdanie wspierał banderowców.
   A to oznacza że jest V kolumną systemu, jest też radnym a radnym nie każdy może zostać, radnym może zostać tylko osoba którą system zaakceptuje.

   1. Bzdura .pojechał na Majdan w dobrej wierze wspierać społeczenstwo ukrainskie w walce o lepszą przyszłosc.Kto mógł wiedziec jak to sie skończy wtedy.A teraz to sobie pooglądaj to:
    https://www.youtube.com/watch?v=edVXhnjs4oA&spfreload=1
    Tam mówi wlasnie o wspieraniu przez naszego prezydenta ludzi ktorzy kiedys mordowali Polaków i co o tym mysli.Nie piszcie za Kukiza jesli nie wiecie co on na ten temat myśli.

 6. Konkurencja dla grafenu ?
  „Stworzono pierwszy tranzystor z silicenu. Naukowcy zbudowali pierwszy na świecie tranzystor z silicenu, odmianie krzemu, która tworzy pofałdowaną strukturę plastra miodu.Kilka lat temu Lok Lew Yan Voon przedstawił teoretyczne wyniki dotyczące zastosowania silicenu w elektronice. Naukowcy starali się zsyntetyzować i wykorzystać ten materiał, jednak problemem nie do przeskoczenia było nie tylko samo uzyskanie silicenu, ale i praca z nim. Dopiero teraz udało się wytworzyć silicen i wykorzystać go do budowy tranzystora.Silicen wzrastał na podłożu ze srebra, do którego dodano tlenek glinu. Po otrzymaniu całej warstwy materiału umieszczono go na plastrze dwutlenku krzemu. Łącząc te struktury za pomocą srebra uzyskano tranzystor. Pierwsze testy wskazują, że stabilnie pracuje on w próżni, co potwierdza zaproponowane przez Lok Lew Yan Voona właściwości materiału.
  Na razie jest jednak za wcześnie, aby jednoznacznie stwierdzić czy użyty w laboratorium proces można przenieść do fabryk. Jeżeli będzie to możliwe to silicen może być łatwiej okiełznać niż okryty sławą grafen.”
  – Czytaj więcej na http://nt.interia.pl/technauka/news-stworzono-pierwszy-tranzystor-z-silicenu,nId,1602769?

 7. DZIEKUJEMY Janusz za ten wywiad z Kukizem . Ten krotki -pozytwny i pelen obraz ,determinacja i odwaga i madre rozpoznanie z jaka sytuacja mamy tu i teraz i wiedza co trzeba wykonac i jakich zmian to MOC I SILA KUKIZA I ZA TO DZIEKUJEMY .Potwierdza jest odpowiednim wodzem ktory sie objawil w naszym narodzie i teraz wybor TWOJ I MOJ -POLKO I POLAKU byc moze pozwoli na dokonanie POKOJOWEJ ZMIANY. Mam nadzieje na wybor Kukiza w pierwszej turze na przewodnika narodu /prezydenta/ dziekujemy dziekujemy dziekujemy

 8. dziekuje Oscar./czy to twoje faktyczne imie/. Ty jestes inny i ja jestem inny.!!!!!! Ty masz bardzo dobre komentarze /sporo czytalem-ty opierasz sie na faktach z przeszlych zdarzen-to dobre aby wiedziec -jaka mamy sytuacje!!!!!/ /ja/ -moj punkt widzenia zmierza ku przyszlym wydarzeniom i zwracam uwage co rozwazac potrzeba i jakich dokonac WYBOROW SWIADOMIE I ODPOWIEDZIALNIE ABY TOBIE I MNIE ZYLO SIE GODNIE W WOLNYM SPOKOJNYM I POKOJOWYM NARODZIE KTORYM /TY/ i /JA/ tworzymy = /MY/ . Aby twoje i moje dzieci i wnuki mogly z duma spiewac JESTEM POLAK MALY I MAM SPOKOJ I POKOJ I GOGNE ZYCIE TU ITERAZ!!!!!!!! To moj CEL i ZAMIAR tych slow niosacych -zachecajacych do ODWAGI -WDZIECZNEGO STANU W SOBIE I TOBIE ABY WSZYSTKIM NAM POLAKOM ZYLO SIE GODNIE -WYGODNIE A KAZDY NOWY DZIEN ZACHECAL CIEBIE I MNIE DO WSTANIA Z LOZKA I DZIALANIA KORZYSTNEGO TOBIE I MNIE DZIEKUJEMY DZIEKUJEMY DZIEKUJEMY

 9. odniose sie jeszcze do tych naszych kochanych komentarzy i polskiego marudzenia!!!!! powiem tak -ida zmiany i widze i czuje w tych tekstach DUZO POZYTYWNEJ NADZiEJI i to DOBRE!!!!!!bo taka pocja zapowida wpuszanie nowych pomyslow i rozwiazan ktore wkrotce zagoszcza w naszym zyciu -tak to sie dzieje . dziekujemy dziekujemy dziekujemy

 10. odniose sie jeszcze do tych naszych kochanych komentarzy i polskiego marudzenia!!!!! powiem tak -ida zmiany i widze i czuje w tych tekstach DUZO POZYTYWNEJ NADZiEJI i to DOBRE!!!!!!bo taka opcja zapowida wpuszanie nowych pomyslow i rozwiazan ktore wkrotce zagoszcza w naszym zyciu -tak to sie dzieje . dziekujemy dziekujemy dziekujemy

 11. dodam/Iza45/ -dziekuje – /kobieta/-to dobre teraz jest czas KOBIET-ENERGIA ZENSKA WRACA DO ROWNOWAGI./my mezczyzni w historii zawlasczylismy i wykorzysalismy ta energie !!!!! -co teraz widzimy !!!!/ Pisalas wczoraj o rozdrobnieniu i tej ilosci kandydatow -to wlasnie bylo metoda cwaniakow na latwe manipulacje!!!!!! Ten czas sie zakonczyl /jestes druga osoba / ktora to zauwaza. Tanjano juz w lutym -mial pomysla na wybor jednego wodza. Jest jak jest to dory sygnal -ida zmiany ewolucja nabiera PRZYSPIESZENIA-BUDZI SIE TAK DUZO POLEK IPOLAKOW. /mamy za soba conajmniej pokoleniowe opuznienia / Teraz czas internetowego przyspiszenia daje do myslenia . Wszystko JEST DOBRE /dualizm mamy za soba/i to widac -TERAZ CZAS NA KORZYSTNE 3X win /wygrana/ WYGRANA MOJA iTWOJA =NASZA .a wybor moj i twoj daje miliardy korzystnych OPCJI. dziekujemy dziekujemy dziekujemy

 12. Jak powstał Putin? Co Putin nosi w sobie z przekazu rodzinnego?

  http://pl.sputniknews.com/opinie/20150501/317148.html

  Każdy z nas składa się w znacznej części z historii swoich najbliższych. (dziadów, rodziców, krewnych).
  Tak mają wszyscy ludzie na ziemi. (i Polacy i Chazarzy tworzący światową mafię też)
  Ważne by ta ich historia budowała pozytywną siłę, aktywność…
  U wielu niestety budują siłę, wolę negatywną.
  Warto uwzględniać przy ocenie ludzi to co oni w sobie noszą.

  Dzisiaj rodzą się kolejne pokolenia ludzi którzy też będą mieli swoją historię którą my, dorośli, im tworzymy.
  Ważne żeby tworzyć tę historię przyszłych pokoleń bez wojny.

  Psy wojny trzeba bezwzględnie eliminować z życia publicznego.
  Wiemy kto dzisiaj jest psem wojny ( w Polsce, na Ukrainie, na świecie).

 13. Czy w Polsce jest planowany koszerny przewrót?

  „W jednym z marcowych wywiadów Grzegorz Braun relacjonował, iż słyszy o sobie, że jest Żydem, agentem ruskim czy watykańskim. Jak sam mówi, takie stwierdzenia bardzo go bawią. Coś jednak musi być na rzeczy skoro już miesiąc później w wywiadzie dla ogólnopolskiej telewizji Tele5 Grzegorz Braun mówi:

  „Jak można z samego nazwiska wnioskować, jestem jednym z tych ludzi, którzy się wywodzą z rodzin, które kiedyś zapragnęły być Polakami. Kiedyś Polska to był taki dobry interes, i to był taki cudowny kraj, że się ludzie pchali tutaj drzwiami i oknami. W XVIII wieku we Lwowie jakiś Braun się spolonizował”.

  Niewiele osób wie, ale program przedwojennych antysemitów polskich był pro-syjonistyczny. Antysemici przedwojenni wychodzili z założenia, iż skoro liczne próby asymilacji Żydów nie sprawdziły się, jednym rozwiązaniem jest utworzenia żydowskiego państwa do którego Żydzi będą mogli wyjechać, i nie będą więcej pasożytować na chrześcijanach.

  Asymilacja żydów nie zdała egzaminu ponieważ nawet jeśli Żyd ochrzcił się, to bardzo często było tak, iż nadal pozostawał Żydem. Chrzty żydowskie zazwyczaj były powodowane interesem — chrzest gwarantował dla Żyda awans społeczny, lepszą posadę, możliwość udziału w sprawowaniu władzy w chrześcijańskiej Polsce, — jednym słowem gwarantował lepszy geszeft. Dlatego antysemici polscy (antysemityzm był przed wojną ruchem politycznym) świadomi faktu, iż wszelkie próby realnej asymilacji Żydów są bezcelowe, popierali syjonizm, czyli żydowski ruch polityczny dążący do budowy żydowskiego państwa, do którego należy wysłać wszystkich Żydów. Gdyby przedwojenni antysemici mogli zobaczyć jak w praktyce będzie to państwo wyglądać, zapewne szybko zrezygnowaliby z tego zgubnego pomysłu.

  Jakie jest państwo Izrael wszyscy dzisiaj wiemy.

  Żyło jednak wielu Żydów, którzy rzeczywiście zasymilowali się z chrześcijanami. Warto przy tym odnotować, iż Żyd, który nawróci się na katolicyzm i ochrzci, wg żydowskiego prawa talmudycznego przestaje być Żydem. Od tej zasady są jednak wyjątki. Prawo talmudyczne rozróżnia Żydów, którzy ochrzcili się dla geszeftu (interesu), od tych, którzy ochrzcili się po faktycznym nawróceniu. Tacy Żydzi, którzy przyjęli chrzest dla korzyści materialnych nadal pozostają Żydami. Wiele rodów żydowskich obecnie funkcjonuje jako katolicy, jak np. jedna z gałęzi rodziny Rotshildów, rodzina Gutmann, która od wielu lat finansuje działalność „tradycyjnego” Bractwa św. Piusa X, z którym Grzegorz Braun jest związany.

  Oczywiście przodków się nie wybiera i trudno mieć do Grzegorza Brauna pretensję o pochodzenie. Zachodzi jednak pytanie czy rodzina Braunów faktycznie zasymilowała się? W jednym z ostatnich materiałów pisaliśmy, iż brat dziadka Grzegorza, Jerzy Braun, tworzył w przedwojennej Polsce Instytut Mesjanistyczny. Była to organizacja masońska i okultystyczna, ukierunkowana na tworzenie fałszywej opozycji wobec masonerii a realnie kierowana przez masonów. Co ciekawe obecnie moglibyśmy nazwać ją „operacją Trust”. Kto ogląda filmy i wykłady Grzegorza Brauna będzie wiedział czym jest „operacja Trust”.Istotą sprawowania władzy przez synagogę szatana jest tworzenie opozycji wobec swoich marionetek, po to, aby w przyszłości te marionetki obalić i zainstalować w ich miejscu kolejne marionetki, które wcześniej tworzyły opozycję. Na tym polega istota demokracji.”
  Cd w linku:
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/czy-w-polsce-jest-planowany-koszerny-przewrot-2015-04

  1. Planowany koszerny przewrót ?
   Ten przewrót dokonał się w 1989r.
   Planowane może być twarde systemowe (prawne) zaklepanie koszerności państwa Polskiego (Polin czy Judeo-Polonii) np. na wzór prawa Izraela.

   Ale ciekawa wypowiedź pogłębiająca wiedzą o kulisach „koszernej dominacji” na świecie.

  2. Proszę przesłuchać liczne wypowiedzi Grzegorza Brauna i dopiero wtedy wyciągnąć wnioski a nie kierować się jakimiś wrogimi artykułami o przodkach. Luuuudzie!Stereotypowa podejrzliwość nie ma sensu-sprawdźcie,posłuchajcie,pooglądajcie i wyciągnijcie własne wnioski!Grzegorz Braun uosabia wszelkie cechy które każdy chciałby widzieć u naszego prezydenta:kultura osobista, ogromna wiedza zarówno historyczna jak i w zakresie polityki oraz sytuacji międzynarodowej,zrównoważenie, odwaga, ogromna erudycja,gotowość do odpowiedzi na każde pytanie,niezależność, całkowite oddanie wartościom chrześcijańskim-jako najwyższym cywilizacyjnie.Jego oddanie Kościołowi i demonstrowana religijność nie jest niczym złym ani podejrzanym-daje gwarancje stosowania w jego działalności moralności chrześcijańskiej i jak sam mówi,cywilizacja łacińska jako najwyższa forma cywilizacji ,oparta na wartościach chrześcijańskich daje możliwość życia i rozwoju wielu odmiennym poglądom i wyznaniom,w zakresie mądrze stanowionego prawa opartego na w/w wartościach.Ustanowienie Chrystusa królem Polski jest aktem symbolicznym (nie chodzi tu raczej o wędrowanie po ulicach w kolorowych płaszczykach z obrazkiem Jezusa).Myśli i intencje tworzą rzeczywistość-jeżeli będą w duchu chrześcijańskim-bo Chrystus królem-czyli najwyższą wartością,z którego ma brać początek całe prawo i działanie-stworzą nam pozytywną, dobrą rzeczywistość.Kierowanie się nimi przy tworzeniu prawa stworzy nam dobre prawo.Nieuczciwość i oszustwo nie będą miały tu miejsca. Odwołanie się w konstytucji do Boga zmieni perspektywę patrzenia (wyższe uczucia i wartości,prawo naturalne- będą nadrzędne wobec jakichś interesów grupowych -grup uważających się za „wybrane”i „wyższe”.Tak postąpiono na Węgrzech i zmiany pozytywne nastąpiły.(Tak samo Krucjata Różańcowa modląca się w dobrych intencjach to nie zgromadzenie nawiedzonych oszołomów religijnych tylko zebranie wielu świadomości pojedynczych w większą grupę aby zadać wszechświatowi intencję zmian na lepsze-tak to można przetłumaczyć z kościelno-religijnego na „nasze”).Ja czuję się bezpiecznie i pewnie jak mówi do mnie Grzegorz Braun-bo wiem,że człowiek o tak głębokiej religijności i etyce chrześcijańskiej mnie nie oszuka i będzie działał w interesie Polski i Polaków.
   Wszyscy kandydaci antysystemowi są lepsi niż przedstawiciele partii aktualnie rządzących.Jak Was nie przekonuje G.Braun głosujcie na innych antysystemowych, byle nie na Bredzisława (uwikłany w niejasne sprawy WSI gdzie złodziejstwo i morderstwa są metodą postępowania i sterowany przez nich,żona z narodu wybranego i tradycji SB/UB,niesprawny zdrowotnie i intelektualnie,generalnie realizujący interesy obce nie polskie-lasy nasze by sprzedał,żeby narodowi „wybranemu” kasę dać),Dudę(uwikłany partyjnie więc nie niezależny,sprzyja „narodowi wybranemu”,popierają go oficjalnie),Ogórek(uwikłana partyjnie -SLD finansuje jej kampanię-chyba nie chcemy,żeby dziadki komuchy i ich następne pokolenia nami rządziły-oni nie służą Polsce tylko sobie i różnym podejrzanym grupom interesów),Jarubasa(uwikłany partyjnie PSL,nic nie zmieni,jest gwarantem interesów ,szczególnie finansowych działaczy PSL zasiadających na wielu różnych lukratywnych stanowiskach),Palikota(pokręcony moralnie,chce zdobyć popularność na niszczeniu pozytywnych wartości i Kościoła,bardziej wprowadzać zamieszanie i destrukcję niż tworzyć).
   Kukiza-doceniam za działania antysystemowe ale coś podejrzanie TVN i onety go lansują,powiązania ukraińskie,historie alkoholowe-uwiarygadnia go zaangażowanie ale brak wyraźnej moralności,zrównoważenia,prezencji,dobry na czas motywowania do zmian a nie długofalowo do repezentacji Polski na arenie międzynarodowej
   Korwina-Mikke-niby antysystemowy ale to jego sposób na życie,pobiera kasę z Unii ,europarlamentarzysta-to będzie chciał,żeby trwała jak najdłużej-tyle dzieci trzeba alimentować,brak moralności i zrównoważenia,72 letni dziadek naprodukował dzieci pozamałżeńskich z dwudziestokilkulatkami-nie wiadomo,co może strzelić mu do głowy,narwany.Liberał-a liberalizm nie zadba o słabych,chorych i nie radzących sobie Polaków
   Kowalski-szczery,zaangażowany,dobry do motywowania do zmian ale nie posiada cech męża stanu ani prezencji
   Wilk-antysystemowy,nie znam,trochę za bardzo cicho mówi
   Tanajno-antysystemowy,nie znam,we wspólnym spotkaniu z G.Braunem i publicznością jego odpowiedzi były cwaniackie i emocjonalne bardziej niż racjonalne

   1. @Aga A co z Piątkiem czy Polacy w państwie Brauna będą mogli jeść mięso czy też będzie to dzień postu narodowego? 😀

   2. O i forma tej wypowiedzi mi się podoba.
    Nie żebym się z nią zgadzał, bo się nie zgadzam.
    Ale jest to wypowiedź z uzasadnieniem, z argumentami które można rozważać i je podzielić lub odrzucić.

    Co do niezgody:
    Państwo wyznaniowe nie może być demokratyczne z definicji.
    Kryterium Polaka to Polskość a nie wyznanie czyli katolicyzm czy jakaś jego odmiana.
    Watykan to jednak nie Polska (choć akurat lubię obecnego Papieża, widzę w nim dobrego człowieka).
    A KK to hierarchia czyli KK musi wykonywać i wykonuje polecenia Watykanu (już pomijam że w Polskim KK zagnieździła się za sprawą JPII wiadoma mafia jeszcze nie zwalczona przez nowego Papieża) .

    M.Ogórek jest osobą bezpartyjną i nigdy nie była działaczem partyjnym.

    O Braunie jest wiele materiałów w sieci i każdy może sobie sam wyrobić zdanie.

   3. Aga, no proszę Cię – taki fajny wpis – podpisuję się dwiema rękami , gdyby nie uwagi o prezencji (no to najlepsza opcja w tej dziedzinie to Ogórek, Jarubas, a obecny prezydent to wygląda naprawdę godnie jako mąż stanu). A zobacz jak wygląda prezydent Irlandii i gdyby ktoś wspomniał tu o prezencji ludzie byliby zszokowani małością takich uwag.

   4. Sorry Aga, bronię tu Kowalskiego 🙂 i jak słyszę zarzuty że wygląda jak bokser to sobie myślę: pokaż swoją twarz to się pośmiejemy. A poza tym drobnym „ale” fantastycznie scharakteryzowałaś wszystkich kandydatów. Mało tu na tym forum takich wpisów, każdy fanatycznie wspiera swojego wybrańca.

   5. To tylko tak-
    Ja jeszcze całkiem nie na temat, zanim, zanim jeszcze wreszcie dotrze do mnie. … 😉
    Poszukiwanie prawdy podobno nie jest proste. Jednak to jej przyjęcie jest na prawdę trudne. Co za paradoks .. 😉

   6. No niestety Aga, ciało wiele mówi o Człowieku a ciało pana Brauna, jego zacięta twarz wybacz. Coś z nim jest nie-halo. I o jakim Bogu mówimy? Katolickim? Ten dziadek na chmurce co to za zło karze a za dobro wynagradza? A ile nas będzie kosztować impreza uczynienia Jezusa królem Polski? I co On na to? Co to za bzdury w ogóle jakieś.. i czy pan Braun nie jest z Opus Dei przypadkiem? Chce państwa świeckiego, Bóg/Absolut i relacja z Nim jest intymna-odsyłam do Nowego Testamentu coś tam jest o obłudnikach co to się modlą publicznie… i to jest powód dla którego panu B. mówię NIE!

   7. Braun deklaruje wprost – jest antydemokratą, a ponadto sługusem KrK – okupanta naszego. I pomimo ze w wielu sprawach ma rację, to katolicki szariat nie odpowiada mi na równi, a może i nawet bardziej niż to co jest teraz. 😛

   8. Tak Iza, w sumie nie chcę mówić o już widocznej gorączce przedwyborczej. A tak się całe środowisko Alter ogłaszało wolnymi od wpływów medialnych, nie dające sobą sterować i tym podobne jak zwykle. Oczywiście wiem że, a raczej mam zdanie iż 😀 Świat nie jest idealny, i pewnie to jest idealne? Więc książę / ksiądz-że z, z bajki? hmm powodzenia. Trzeba by zakasać rękawki, na prawdę trzeba coś by zrobić, no to ja wiem co 🙂 Wybierzmy kogoś nich On zrobi haa. Zrobi w ramach tych kościeji i krwiopijców. Dobrze VV napisał. Zazębiająca się rozeta, mocnych niezłomnie torów konsekwencji, gdzie i mysz się nie wciśnie bo zapełnili wszelką pustkę stycznymi, a i wielu na każdym torze konsekwencji biegnie, biegnie i skutecznie Ściemnia, ściemnia i ochładza, ochładza i wyszarza, gdzie jak mówią, sam Diabeł do ładu nie dojdzie i nie wytrąci Gawiedzi od ich torów myślenia. Nie ważne że to utopia, byle jeszcze skrzywiać prawdę i cieszyć się stołkami. A po Nas, choćby potop. W imię czajnika bezprzewodowego, za cenie przyszłych pokoleń nawet i własnego życia.

    Nie nie, ja nie o wyborach i kastingach na kolejne złudzenia. Nie o religiach i miściach, przecież, nie o nas i nie o alternatywie, ani nie o nowym hmm paradygmacie? Ani oddolnej inicjatywie. Ani nawet konstytucji, ani o zniczu olimpijskim, nie o Cesarstwie Rzymskim, jakiego przecież nie ma, nie o wielu jeszcze istotnych sprawach na dnie szklanki od porannej kawy, że o Mamonie się nie zająknę 🙂

    Oj sejcia, młotek ciężki a spódniczka się siepi. Eh idealistko 🙂 A nie mówiłam że Si? Po coś tu lazła, wiem wybrać kogoś 😀

    Wybieram Was. Pomalujmy nasz Świat.

   9. https://www.youtube.com/watch?v=6Ejga4kJUts
    „Ściemnia, ściemnia i ochładza, ochładza i wyszarza,” wyszarza i przygasa, przygasa i Rozmywa, rozmywa i Gubi i odnaleźć nie może. Gubi i ucieka w nicość, jak para w gwizdek mojego czajnika.
    https://www.youtube.com/watch?v=z6jG8LxoeVI

    https://www.youtube.com/watch?v=Yau8nHOXhug
    https://www.youtube.com/watch?v=76RuYhKSkcM
    https://www.youtube.com/watch?v=fl_swnrhmRY

    NICH 🙂
    Niech zabuczy i rozdźwięczy, niech rozbłyśnie kolorami tęczy i zaśpiewa na głosy.
    Odwagi ! Zaczerpnijcie Ducha, w Teraz i Dzisiaj, diś i na wieki, każdym drgnieniem i oddechem.

    https://www.youtube.com/watch?v=F3hRqoIPuEk
    https://www.youtube.com/watch?v=a7_roBGxKXw
    https://www.youtube.com/watch?v=tl1NsmZDfEM
    https://www.youtube.com/watch?v=DfgtTCaRyKM

    rozkurcowo 😉
    https://www.youtube.com/watch?v=eTJPQ4TW4Jw

   10. @SeJa: Poszukiwanie prawdy podobno nie jest proste. Jednak to jej przyjęcie jest na prawdę trudne. Co za paradoks .. 😉
    *
    „Prawda w oczy .” „Prawda wyzwala od .. dobrego samopoczucia.” Co za paradoks 😉

 14. OSCAR jak jestes polakiem/ciagle piszesz o polakach negatywnie!!!!!!!!to godzi w moja polska istote i wielu innych polek i polakow-prosze zprzestan to robic-po co to robisz?????????/ PROSZE ZAPOZNAJ SIE /UMRZE SMIERCIA NATURALNA KAZDE KLAMSTWO-dr. EWA KUREKDLA SOLIDARNYCH/ i /PRZEDSIEBIRSTWO HOLOKAUST I MASOWE PRZEKLAMANIE HISTORII-dr. EWA KUREK/ ta kobiet naraza dla PRAWDY SWOJE ZYCIE ????? a ty bzdury puiszesz !!!!!!!!! PRAWDA ZAWSZE NA WIERZCH WYPLYWA JAK OLIWA!!!!!!!! bardzo prosze i dziekuje

  1. Nie znam dr Kurek.
   Pisze negatywnie o solidaruchach bo to oni zniszczyli Polskę strajkami i oddali władzę nad Polską wiadomej mafii.

   Wiem że zrobili to nie świadomie, z wrodzonej głupoty ale głupota nie rozgrzesza z grzechów.
   Piszę o tej narodowej głupocie ku przestrodze , by nie powtórzyć takich błędów w przyszłości, by nie dać się podejść jakiejś V kolumnie, jakiejś agenturze…

   Nie wolno niszczyć gospodarczych fundamentów własnego kraju, nie wolno liczyć na to że obcy obsypią cię bogactwami.

   (nawet dzisiaj Bronek mami wyborców tym że UE nam ma dać miliardy …tylko trzeba na Bronka głosować… tak myśleć może tylko idiota lub zdrajca)
   I właśnie z idiotów i zdrajców składała się Solidarność .. niestety.
   większość to idioci (pożyteczni idioci) a na górze tego „ruchu społecznego” zdrajcy, wiadoma V kolumna, obca agentura.
   Rolę KK i JPII w tym zniszczeniu, upodleniu Polski wszyscy znamy.

   Trudną i bolesną prawdę piszę.
   A mógłbym się przymilić i zyskać tani poklask od solidaruchów.
   Umiał bym to zrobić, ale nie chcę, bo straciłbym twarz przed sobą.
   Wolę budować na trudnej, nieprzyjemnej ale jednak na prawdzie.

 15. OSCAR -znajdziesz ten wywiad u Aleksandra -tv.porozmawiajmy.

  1. Tu się operuje linkami.
   Chcesz coś pokazać to podaj link do materiału,

   1. dr Kurek niezależny historyk badający historię żydów w Polsce.
    Wypowiada się rozsądnie, widać że wiele wie, że nie jest motywowana emocjonalnie ale raczej naukowo.

    Mówiła wiele ciekawych i mało znanych rzeczy.
    Dla mnie postawa pozytywna.
    Żydzi a w właściwie syjoniści, to struktura mafijna, skrajnie rasistowska, zamknięta na inne narody i pasożytująca na innych narodach.
    Syjonizm podobnie jak rasizm, niewolnictwo, kapitalizm, komunizm, neoliberalizm, oligarchizm (w tym monarchie, cesarstwa..królestwa..) to systemy niesprawiedliwości społecznej czyli systemy zbrodnicze z definicji.

    Wyjątkowy tu jest komunizm czyli skrajny egalitaryzm (rawniłowka) który jest niesprawiedliwy inaczej niż pozostałe systemy. Wszystkie pozostałe systemy prowadzą do skrajnych nierówności społecznych z zasady działania (duży może więcej) a komunizm do skrajnej równości społecznej (dużych nie ma wcale).

    Ludzie są jednak różni maja bardzo zróżnicowane talenty i możliwości i powinni osiągać różne pozycje społeczne.
    Ale tylko dzięki SWOIM talentom i osiągnięciom (aktywność własna) a nie dzięki pochodzeniu, religii, spadkowi tatusia, pozycji rodziny, kolorowi skóry, narodowości… dorobkowi poprzednich pokoleń, wyzyskowi tych tych słabszych czy gorzej urodzonych…

    Komunizm uniemożliwiał, ograniczał taką różnorodność.
    Pozostałe systemy premiowały inne niż własne atuty (pochodzenia, spadek, błękitna krew, rasa, religia…)

    Demokracji na świecie jeszcze nie ma.
    Demokracja będzie gdy podatki będą progresywne (silniejszy będzie dzielił się ze słabszymi), gdy o pozycji człowieka będzie decydowała wyłącznie jego własna praca, własne talenty, a nie wyzysk pracy i talentów innych ludzi, spadek po dorobku poprzednich pokoleń, uprzywilejowana pozycja społeczna….

    To też ma związek z wyborami.
    Który z kandydatów tak widzi demokrację ?

    Tylko jeden (jedna) tak sądzę.
    Reszta hołduje jakiejś odmianie systemu oligarchicznego.
    A jedyna walka toczy się o to kto ma być tym oligarchą a kto robolem na którym oligarchia się tuczy.
    Większość „patriotów” walczy w istocie o to by Polacy cierpieli pod butem Polskich a nie żydowskich Oligarchów.
    Niektórzy chcą dominacji Oligarchów Watykańskich.

    A w demokracji mogą być jedyni wybitni ludzie ale nie ma prawa być dziedzicznych oligarchów.

 16. KUKIZ – to nasz wybor TO ISTOTA KTOREJ UFAMY-DZIEKUJEMY ze jestes Kukiz tu i teraz na polskiej ziemi i masz odwage i startujesz w tych wyborach dziekujemy dziekujemy dziekujemy

 17. Utrata myśli technicznej, własności i podmiotowości to chyba nasza „polska karma”. Za zwyczaj, doszukujemy się sprawców owych smutnych dla nas wydarzeń u naszych najbliższych sąsiadów. Tym czasem, może warto popatrzeć ciut dalej. Poniżej umieszczam link do filmu z Panem Grzegorzem Braunem, moim zdaniem wybitnym dokumentalistą z jego powalającą lekcją na temat przyczyn Powstania Listopadowego – być może i teraz jesteśmy na progu kolejnego powstania, wszak uciskanie naszego narodu ma do czegoś doprowadzić. Odrabianie lekcji historii, nie jest naszą najmocniejszą narodową cechą. Gorąco polecam
  https://www.youtube.com/watch?v=9fyhYWxX3dE

 18. Reportażyk z jednego dnia kampanii wyborczej Magdaleny Ogórek.

  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/jak-wyglada-dzien-z-kampanii-magdaleny-ogorek/e0g1yc

  Ciekawe są zwłaszcza komentarze pod artykułem bo pokazują w swojej masie preferencje wyborców i w treści i w punktowym poparciu (łatwo rozpoznać i odrzucić prymitywne, obelżywe, jednozdaniowe wpisy hasbary). Tym razem jednak hasbara zaspała bo ich nie widać.

  Ciekawe jest to że Onet przemyca informacje o M.Ogórek. Onet przemycił też prawdziwy sondaż internetowy. Tym się Onet różni wyraźnie od innych mainstreamowych mediów (a nawet od mediów alternatywnych).
  Czyżby właściciel Onetu też zwalczał po cichu mafię ?

 19. Jeden z materiałów na temat Kukiza:
  http://wirtualnapolonia.com/2015/04/29/kukiz-spiewa-na-maidanie-i-chor-z-nim/
  Proszę zauważyć jak dobrze zna ukraiński, przeciętny Polak na pewno tego nie potrafi. To co wykrzykuje na koniec – sława ukrainii, było ostatnimi słowami jakie słyszało co najmniej 120 tysięcy sadystycznie mordowanych Polaków przez bandziorów upa. A on jako dobrze zorientowany w tych sprawach nie powinien to wiedzieć.
  To co kiedyś śpiewał i jakie miał logo zespołu (gwiazdy satanistyczne) dodaje tylko smaczku do całości.
  Dzięki za takiego prezydenta !

  1. Chyba Kukiza udało się nam zdemaskować.
   To przebieraniec udający tylko opozycję.
   To V kolumna systemu mająca odbierać głosy realnym anty systemowcom.
   Taką V kolumną jest też Palikot, Korwin, Braun.
   Braun to z kolei Watykańczyk.

   Ta V kolumna podsłuchuje co mówią prawdziwi anty systemowy i te elementy natychmiast pojawiają się w ich wypowiedziach (potrzeba zmiany prawa, o żydach, przeciw wojnie, minimalna pensja, emigracja…). Chodzi o rozmycie głosów w I turze, o odebranie ich prawdziwym anty systemowcom.

   Cała sztuka rozpoznać który mówi tak bo taki ma program a który tak mówi by przyciągnąć wyborców (a raczej odciągnąć wyborców od prawdziwych opozycjonistów systemowych).

   Nie dajcie się zwieść pieszczochom systemu (Kukiz, Brown, Korwin, Palikot)
   To wszystko systemowi beneficjenci. Mainstream ich dziwnie kocha i jakoś mało krytykuje.

   Głosujcie na tych których system opluwa, dyskredytuje, blokuje w mediach, pomija milczeniem… bo to jest prawdziwa anty systemowa opozycja.

   System robi wszystko by was zmanipulować.
   Nie dajcie się systemowi.

   1. Jest taki dość niezawodny klucz przy pomocy którego można rozpoznać każdego pieszczocha mafijnego systemu.

    Ten klucz to przymiotniki: wybitny, uznany, nagradzany, ekspert, naukowiec, poważny, intelektualista … i inne dowartościowujące ….. w ustach przedstawicieli mainstreamu.
    W ten sposób mafia lansuje swoich.

    Dla realnej opozycji mafia ma inne przymiotniki: blondi, laleczka, głos z syntetyzatora, zabaweczka Millera, przestępca, zarzuty, oskarżony, karany, komuch, SB-ek, niejasne powiązania …. i inne dyskredytujące

    Wystarczy ustalić którym językiem mówi mainstream o kandydacie i już wiadomo kim kandydat jest dla mafii.

    Jak kandydata gnoją słowami to jest wróg mafijnego systemu
    A jak go „uznają” `ze wielki, mądry, zasłużony…choć „opozycja” to wiadomo… V kolumna mafii.

    To prosty klucz, wystarczy się wsłuchać w TVN, TVP, w POLSAT…

  2. musze jeszcze raz wkleic linka
   https://www.youtube.com/watch?v=edVXhnjs4oA&spfreload=1
   od 10 minuty mniej więcej Kukiz sie wypowiada o mordercach Polaków i naszym milczacym w tej sprawie prezydencie.
   Tak demaskujecie tych systemowców ze naprawde juz nie wiem,bo sie objął z Ukraincem to juz zdrajca?bo zaśpiewał im piesn patriotyczną?
   Bo sie identyfikuje z ludem takim jak my i nie ważne ze to ukrainski rosyjski czy polski,zasługujemy na lepsze zycie ,niz to jakie nam funduja.
   Kukiz to prawdziwy niezależny kandydat tych wyborów.Kropka.

   1. Warto by było jeszcze raz przeczytać ze zrozumieniem, co napisał Olaf. Okrzyk – Sława Ukrainie, czyli słowa które po raz ostatni przed śmiercią słyszało ponad 120 tysięcy Polaków mordowanych w sadystyczny sposób, to też wyraz patriotyzmu Kukiza? A może jako potomek ukraiński o tym nie wie ?

 20. Wspanialy wywiad z Pawlem Kukizem 🙂
  Wiecej Go nadawajcie!
  Pozdrawiam ekipe

 21. Kolejny atak na M.Ogórek.
  Tym razem w wykonaniu: „Magdalena Środa filozofka, publicystka, feministka ”

  Już sam zestaw przymiotników informuje z kim mamy do czynienia (mafia).
  W treści autorka (żydówka) ciepło się odnosi do innych, wcześniejszych kandydatek na Prezydenta (żydówek) i „szczerze” powątpiewa w jakiekolwiek szanse aktualnej kandydatki na Prezydenta skoro wcześniej wspomniane żydówki nie zdołały tego dokonać.
  Od internautów wiem że Środa wcześniej dużo bardziej brutalnie atakowała M.Ogórek.

  Jak widać zgodnie z moimi przypuszczeniami, mafia bardzo boi się M.Ogórek i pojawiają się kolejne ataki (nie ostatnie zapewne).
  Fakt że takich ataków nie ma na przedstawicieli V kolumny mafii (Kukiz, Braun, Palikot, Korwin) oraz że nie ma takich ataków na realną choć niestety słabą opozycję (Kowalski, Wilk..) świadczy o tym że jedynym opozycyjnym kandydatem którego realnie boi się mafia jest M.Ogórek (nieustające ataki medialne, wyciszanie w mediach informacji o jej kampanii, nieustanne powtarzanie w mediach że jest bez szans, ustawiane sondaże).

  Zwróćcie uwagę na język którym operuje mafia pisząc nt. Millera i jego SLD.
  Ten język sam mówi o tym czy Miller dla mafii to sojusznik czy wróg.
  Nie dajcie się zwieść mafii.
  Miller dla mafii jest tym samym czym był Lepper.
  Co widać po kopach od mafii które obaj dostawali (prowokacje, zamachy stanu), nagonki w mafijnych mediach.

  I nie należy mylić Millera z Kwaśniewskim. Kwaśniewski to karierowicz i sługus mafii , to fałszywa lewica. Podobnie jak „lewica” Palikota, Borowskiego, …

  Ale dla przykładu lewica Ikonowicza (pochodzenia żydowskiego) jest autentyczna szczera i całkiem nie mafijna. I dlatego Ikonowicz został „wypinkowany” z wielkiej polityki. Jak widać człowiek pochodzenia żydowskiego też może być człowiekiem.
  Nie przekreślajmy żydów…. ale w Polsce patrzmy im dokładnie na ręce.
  Tak jak nie każdy Włoch to mafia włoska, nie każdy Wietnamczyk to mafia wietnamska, nie każdy Niemiec to nazista i nie każdy Amerykanin to „światowy lider wiodącej demokracji”.

 22. Dzisiaj przypada rocznica zbrodni w Odessie.
  Poniżej zbiór materiałów o tej masowej i zorganizowanej zbrodni.

  http://zygumntbialas.neon24.pl/post/121976,mija-dzis-rok-od-masakry-w-odessie

  Oficjalna Polska (PO i PIS) gorąco popiera autorów tej potwornej zbrodni (chazarskie władze w Kijowie i ich banderowskich przyjaciół).
  Głosując na Bronka czy Dudka wspieracie sprawców tej zbrodni.

  Pooglądajcie filmiki, wywiady, komentarze… wspomnijcie też Wołyń i pomyślcie troszkę samodzielnie na temat „czyje interesy reprezentują PO i PIS oraz obrotowy PSL” Kim są ich przedstawiciele (Bronek, Donek, Jarek, Dudek…)

  Może jakąś świeczkę warto zapalić za ofiary tej zbrodni (i za ofiary na Wołyniu choć to dużo starsza rana… ale ciągle boli).

 23. Paweł Kukiz nigdy nie bratał się z banderowcami, a piosenkę śpiewał swoją ułożoną dla Ukraińców. Trzeba rozwalić układ z Magdalenki i tylko Paweł Kukiz może tego dokonać !!!

  1. Trzeba rozwalić układ z Magdalenki.
   Kukiz tego nie dokona, za bardzo siedzi w systemie, za mało inteligentny i słabo wykształcony, brak poważnego zaplecza politycznego.
   Zrobi to Magdalena Ogórek.

   Zrobi to politycznie a nie przy pomocy topora.

   1. O nie, jedna Magdalenka już politycznie rozwiązała problemy, wzmacniała drugie nogie, stawiała grube kreski, teraz topór.

   2. Nie rozśmieszaj mnie, Ogórek kompletnie nie umie rozmawiać nawet z dziennikarzami, może sobie podetrzeć tyłek swoim doktoratem z wyróżnieniem, w normalnym życiu bez pensji z budżetówki zginęłaby w przedbiegach, Kukiz to solidnie przygotowany typ, każdego dziennikarzynę gasi już na starcie, wysławia się prosto bo tak ma być: czytelnie i zrozumiale, pokaż mi drugiego takiego kolesia co własną ciężko zarobioną kasę wykłada na kampanię w gównianym kraju gdzie w zamian dostaje pomyje na głowę. I, kurde, albo to moje wrażenie albo naprawdę patrzył na Janusza, Dominikę i kogoś tam jeszcze z lekkim politowaniem 🙂
    P.S.
    Ale oczywiście zgodzę się że Ogórek fajna dupa i trochę ci się Oskar nie dziwię żeś się tak podjarał 😉

   3. Prezydent to coś znacznie więcej niż pyskacz, krzykacz co to zakrzyczy dziennikarza.
    To dużo więcej. Prezydent musi pracować merytorycznie w ciszy gabinetu. Prezydent musi umieć rozmawiać na poważnie z przedstawicielami innych krajów o poważnych sprawach.
    Prezydent to nie jest „szołman” i nie jest jego zadaniem zabawianie gawiedzi (muzyk musi być „szołmenem” on ma bawić publikę).

    Bawienie publiki i bycie poważnym politykiem to całkiem inne sprawy. Prezydent musi być mądry, musi umieć zebrać zespół mądrych ludzi, musi umieć z zespołem wprowadzić nowe, mądre prawo które spowoduje wzrost gospodarczy, musi uczynić Polskę Państwem suwerennym ale jednocześnie przyjaznym dla innych państw.

    Jak chcesz „szołmana” to wybierz Bolka albo Dańca też są śmieszni, dużo bardziej kabaretowi od Kukiza.

   4. Nie potzrebuje pieknej buzi ,falszywego usmiechu ,wyprasowanego garniturka,JUŻ nie potrzebuje tego.Jak to tam było?słowa Jezusa,ze na zewnatrz swietnie ale wewnatrz pelni sa …i tu juz było dosadnie.
    Wole nieokrzesanego Kukiza ,wszystko mi jedno.Ten taki szyk ,wdzięk to dla pozoru ma być ,dla ukrywania .Aczkolwiek Magdalena jest spoko,ona tez bylaby lepsza od Bronka.Ale konkretnie jej zależnosci od systemowego sld nie da sie ukryć.

   5. Oskar weź przestań, czerstwa gadka jak z wiecu Bronka,,,, dziennikarze to piąta kolumna, trzeba z nimi umieć rozmawiać a najlepiej robić właśnie z nich idiotów, tylko nieliczni to potrafią, dla mnie jest najważniejsze że Kukiz sam radzi sobie w normalnym życiu, prowadzi biznesy (nie tylko śpiewa i jest szołmenem, jak próbują go niektórzy ośmieszyć), zna systemy opresji z własnej autopsji a nie teoretyczne banialuki jak jakiś tusek, komor, albo duda co w życiu nie prowadzili własnej działalności, nie wiedzą co to kapitalizm, tylko wychowali się w słodkiej komunie i ciągną kasę od państwa czyli od nas.

  2. tak… zapewne tylko wtedy jak będzie wykrzykiwał – Sława Ukrainie, czyli słowa które po raz ostatni w życiu słyszeli mordowani sadystycznie przez upowców Polacy.

 24. Wywiad z Kukizem niezły, gdyby kompletnie nieprofesjonalnie nie wciskała się mu Dominika, chcąca na siłę się promować zamiast dać te kilka minut głównemu bohaterowi, którego wypowiedzi ludzie oczekują.
  To była ta żałosna część, niestety ostatnio nieodłączna większości materiałów NTV.

 25. witam. odniose sie/Olaf-twego komentarza/.powiem tak -wsyscy ZAPOMINAMY o TYM ze ZABRAANO NAM POLAKOM CONAJMNIEJ /dwa-trzy pokolenia/ EWOLUCJI. Nie bylo nas jako narod -inne narody doswiadczaly tzw.deMOKracji/manipulacji/ jak MY -jako narod bylismy pod zaborami ???????!!!!!!!!!!!! dzieki wlasnie tez takiemu malostkowemu przedstawianiu FAKTOW jak ty Olaf -uczyniles!!!!!!!!To co z tego ze KUKIZ tak pieknie spiewa po ukrainsku/czy zazdrosc-EGO Twoje ????/ byc moze uczy sie blyskawicznie jak wczoraj ogladalem KUKIZA TO STWIERDZAM ZE DOKONAL DOSKONALEJ PRZEMIANY SIEBIE JEST ODWAZNY ,KONKRETNY ,OPERUJE FAKTAMI !!!!!!!!!!!! TO SA ATUTY-TALENTY TAKI MA BYC PRZYWDCA a nie cimajda cztajaca z kartki i jakajaca sie!!!!!!!HA ha ha Tak sie sklada ze moja BABKA BYLA UKRAINKA -DOSKONALA KOBIETA-MAZ POLAK. Takich malzenstw mieszanych bylo miliony!!!!!!!!! Caly zachod jest przez tego jozefa z WASEM -ZALUDNINY PRZEZ PRZESIEDLENCOW Z OK. LWOWA -DROCHOBYCZA itd. itp. Moja ciotka polka nie wyjechala z ukrainy-jozef z wasem wywizl ja na SYBERIE I WYRZUCIL CALA RODZINE NA PUSTYNIE SNIEGU -40 stopni celsjusza i ludzie jego powiedzieli ROBTA CO CHCETA -JAK MLODYMI MANIPULOWL -TAKI JEDEN ????????-Wrocila na UKRAINE PO 25 latach -SLEPA I GLUCHA -OCALILA SWOJE DZIECI !!!!!!!!!PYTAM CZY TY Olaaf DOSWIADCZYLES TEGO POTRAFISZ SOBIE WYOBRAZIC TE DOSWIADCZENIA stukajac w klawiature!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziekuje m dziekujem dziekujem

 26. KUKIZ WYGRAL W PIERWSZEJ TURZE ha ha ha!!!!!!!!!!!!!!

 27. taki mam punkt widzenia -czucia i odbioru rzeczistnego istnienia tu iteraz. a ci co bawia sie w historie -filozofow i pisza teksty za KASE TAK PLACA NIEKTORYM ZA -TO FAKTY NIE MNIE WSKAZYWAC I PISAC O TYCH -KAZDY MADRY POTRFI ODROZNIC FALSZ OD PRAWDY . PRAWDA ZWYCIEZA -TO WIDAC ICZUC GOLYM OKIEM po chaotycznych i glupich tekstach!!!!!!!!!

 28. prosze obejrzyj /od srody tv.porozmawiajmy/ PRZEDSIEBORSTWO HOLOKAUST I MASOWE PRZEKLAMYWANIE HISTORII-dr.EWA KUREK/ i /UMRZE SMIERCIA NATURALNA KAZDE KLAMSWO dr.EWA KUREK DLA SOLIDARNYCH2010/ – w tych nagraniach dowiesz sie PRAWDY!!!!!!!!!!!!

 29. dziekujemy JANUSZ za wywiad z KUKIZEM krotki a bardzo dobry. dziekujemy,dziekujemy ,dziekujemy

  1. Brawo mimi.
   Demaskujemy przebierańców, kameleony itp.
   I to nie jest żadna złośliwość, to troska o Polskę czyli tzw patriotyzm.

   Co nie znaczy mimi że ja nie będę demaskował Brauna (ekstrema religijna , Watykańczyk jakiejś bliżej nie znanej sekty).

   Dzięki takiemu ucieraniu się prawdy w publicznych dyskusjach i wymianie informacji wielu ludzi ma szansę wyrobić sobie własne zdanie i podeprzeć się szerszą gamą argumentów niż gdyby to robili bez tej wiedzy którą tutaj dostają.

   Tu robimy prawdziwe demokratyczną kampanię wyborcza.
   NTV ma w tym pozytywny udział poprzez udostępnianie forum.

   1. O Brownie (ani jednego mojego słowa). Znalezione w sieci. Polecam komentarze.

    http://disneyland.neon24.pl/post/121973,grzegorz-braun

    A oto jedna z opinii znaleziona w komentarzach.

    Autor
    Swój komentarz zamieszczam po to, aby powiedzieć, że w pełni utożsamiam się z opinią Autora i że moim kandydatem na prezydenta jest również Grzegorz Braun.
    W tej chwili nie ma znaczenia, czy G. Braun wygra wybory, czy też nie, dzisiaj bowiem chodzi o to z kim i z czym się utożsamiamy.
    Ja jestem za intronizacją Chrystusa i jestem ze wszech miar przeciwny rozdawania pieniędzy Polaków Żydom.
    Poza tym Braun reprezentuje poziom intelektualny, który jest nieosiągalny dla całej reszty ubiegającej się o fotel prezydencki.

    Pozdrawiam Autora!

    Brak mi słów (Chrystus królem Polski), myślałem że mamy XXI wiek a tu widać średniowiecze.

   2. Oskar, ja chętnie przyjmuję informacje o moich typach też, bo nie jestem fanatyczką. Nie mogę zrozumieć tych odpornych na wiedzę którzy próbują zakrzyczeć prawdę.
    Intronizacja Chrystusa to symbol, nie widzę z tej strony żadnych zagrożeń. No tak, szkoda że nie będzie Brauna w studio, bo i o sprecyzowanie relacji między „jego” Polską a kościołem można by też zapytać. A może redakcja zrobiłaby akcję przed wyborami parlamentarnymi, zapraszali by przedstawicieli partii, oczywiście antysystemowych, chociaż niekoniecznie. Wcześniej zebrali by pytania od nas i zadali by występującym, może nie wszystkie, w zależności od czasu audycji. Dało by się?

  2. Zwolennicy : Magdaleny O., Pawła K., Grzegorza B i innych –
   zapoznajcie się proszę z linkiem o W y ś c i g u ” do fotela prezydenckiego” , który podała powyżej ” mimi” 16 : 18 dnia 02 05 15 .
   Tak dla powiększenia wiedzy o kandydatach.

 30. Nie zmarnuj kartki wyborczej.

  http://nikander.neon24.pl/post/121985,wybory-z-sensem-i-bezsensem

  Prawie się zgadzam z autorem.
  Niestety czarno kracze ale ja też mam podobne obawy. Mafia już wielokrotnie udowodniała do czego jest zdolna (1 rocznica mordu w Odessie, miliony ofiar na bliskim wschodzie, Jugosławia, Libia, Syria, Donbas… Jemen…)

  Jedynie subtelnie nie zgadzam się z autorem co do drugiej tury.
  Ja sądzę że do drugiej tury wejdzie przynajmniej jeden kandydat anty systemowy.

  Jeżeli tak się stanie to wtedy TRZEBA IŚĆ DO DRUGIEJ TURY i dobić mafijną bestię.
  Ale jak w II turze będzie Bronek i Dudek to nie warto się fatygować.

  Ja osobiście nie pofatyguje się w drugiej turze dla Palikota, Korwina, Brauna, Kukiza bo to moim zdanie udawana „alternatywa”.

  1. Dla mnie rzetelna czy nie ale baaaaaaaadzo prawdopodobna.Nie od dzis falszuja wybory ,naiwni beda sądzic ze moze tym razem niee.Tym razem bedzie dokladnie to samo co w ostatnich samorzadowych.Tym razem maja tylko dowodów na falszowanie nie zostawiać.Bo podejrzenia to jest inna bajka.Nikt sie taka na powaznie nie zajmuje.

 31. Qcyp, skąd wiesz o JKM.Byłam na spotkaniu z nim jak przyleciał do mojego miasta.Ciągnie energię z ludzi jak smok, ledwo do domu doszłam.Otacza się tylko młodymi, a cerę ma jak młody człowiek.Grupka młokosów przy nim blada jak trupy.

  1. Znaczy się Gocha musisz jeszcze dużo PRACOWAĆ ze sobą skoro dałaś się takiemu dziadkowi obrabować z żywotności.
   Ważne że to czułaś bo takich pasożytów jest mnóstwo, nawet nasi bliscy są nimi.

 32. Każdy zachwala swojego kandydata.
  Jedno jest pewne. Polacy wybiorą kandydata na miarę swoich (intelektualnych) możliwości. O ile oczywiście mafia nie dokona „korekty” wyników.
  A mafia takiej korekty dokona, cały czas pracuje nad korektą przy pomocy swoich mediów (jednych lansuje innych zwalcza, dyskredytuje).

  Sytuacja jak w „Misiu” Barei.
  To będzie „Miś” na miarę naszych możliwości.

  Oby ten Miś nie był z mafii (oficjalnie jak Bronek czy Dudek) ani nieoficjalnie jak pupilki systemu jakoś dziwnie nie atakowani przez systemowe media (Korwin, Braun, Kukiz czy Palikot).

  Oby Miś był jednym z tych kandydatów których mafijne media nieustannie atakują.
  No i żeby miał rozumek choćby troszkę większy od Misia uszatka.

  Takiego rozumku życzę wszystkim Polskim wyborcom.
  Bo to od nich sporo zależy jaki „Miś będzie stał na czele Polski.

  1. Wybierzemy mniejsze zło,JAK ZWYKLE.Nie ma to nic wspólnego z inteligencją CZY Wiedzą polityczną,po prostu aby naprawdę zmienić,dokonać zmiany trzeba wybrać kompletne zło które to przeobrazi się w ”miłość”Zresztą agenda bank-sterów zna tą wiedzę i robi sobie co jakiś czas na NAS doświadczenia a my cieszymy się Że to jest miłość,pokój ,braterstwo, prawda. Zamiast olać ten cały system,pójść na morze wykąpał się,oczyścić zapisy w elektronach, poszerzyć Świadomość i nigdy nie wracać do upadłego,iluzorycznego rynsztoka,fobii kompleksów,zahamowań itp bzdur leczonych mamoną,ENERGIĄ FIKCJI I OBŁUDY.

 33. Dyskusja o Braunie. Warto poczytać, zwłaszcza komentarze, dla poszerzenia horyzontów.

  http://thot.neon24.pl/post/122004,lajdacka-propanda-gazety-wyborczej

  Komentarze internautów są bardzo ciekawe i pokazują wiele nowych punktów widzenia.

  Wnioski każdy wyciąga samodzielnie.

  Takich dyskusji nie ma o M.Ogórek. Dlaczego ?
  Bo nie ma punktu zaczepienia do poważnego ataku.
  Bo nie da się jej inaczej zaczepić jak tylko poprzez prymitywne insynuacje a to głos nie taki a to sukienka za 2000 tys, a to blondi… a to powiązana z Millerem (którego mafia zwalcza tak jak kiedyś Leppera).
  Mafia która boi się wyraźnie M.Ogórek by jej nie atakowała ? Atakuje, tylko nie ma
  żadnych realnych argumentów poza rynsztokowymi.

  Na Kukiza, Brauna, Palikota, Korwina jest sporo argumentów na „nie” i te są wytaczane w sieci bo nie w mafijnych mediach … bo oni to przecież V kolumna mafii.

  Możecie głosować na każdego tylko nie na Ogórek i nie na Kowalskiego.
  Preferujemy Bronka, Dudka ale Kukiz, Palikot, Korwin czy Braun też może być.
  Byle nie Ogórek czy Kowalski.
  Taki jest przekaz mafijnych mediów.

 34. A tu Braun w TVP
  http://www.cda.pl/video/2101376e/Grzegorz-Braun-MASAKRUJE-dziennikarke

  Kto tu jest agresywny ?
  Dziennikarka czy Braun ?

  Czy po takich atakach na żydów Braun nie został jeszcze zaciukany przez mafię ? Dziwne.
  Mnie razi ta koncentracja, moim zdaniem, patologicznej nienawiści do wszystkiego wokół, do dziennikarki.
  Prezydent powinien być raczej zrównoważony psychicznie.
  Nie czuję ciepła i bezpieczeństwa, czuje że się boję… tej nienawiści która wylewa się poprzez zaciśnięte usta.

  1. Ja tu widzę zadziwiające podobieństwo do ciebie Oskar. On też nienawidzi ,,MAFII ŻYDOWSKIEJ”.Jego rodzice przyjechali robić biznes do Polski,grabić nieświadomych Ariów. A twoi rodzice/dziadowie po co przyjechali?hihihihihihihihi 🙂

   1. Ja krytykuję, potępiam ale nie nienawidzę.
    To zasadnicza różnica ( w emocjach).
    Emocje, te negatywne zwykle prowadzą do zbrodni.
    Emocje te pozytywne zwykle prowadzą do ślepoty.

    Trzeba być „trzeźwym” by nie skrzywdzić i nie dać się skrzywdzić.
    Braun „trzeźwy” nie jest i tę „nietrzeźwość” propaguje…. a podejrzane jest to że robi całkiem bez reakcji tych tak wyczulonych przecież żydów.

    Ma na tę okoliczność swoją teorię spiskową.
    Braun ma zgarnąć elektorat polskich katolickich antysemitów.
    I to skutecznie robi.

 35. No coz, prawda jest dosc oczywista.

  Raz zdobytej wladzy sie nie oddaje!

  Juz wiele lat temu nasz rodak Feliks Dzierzynski glosil, ze :

  „Niewazne kto jak glosuje, wazne kto glosy liczy!”

  i chyba tym razem tez tak bedzie?

 36. Znalezione w komentarzach na Onecie
  Niby śmieszne ale żal serce ściska.


  ~geszeft do ~szperacz:

  Halo, czy to Kuba? ……… Sluchaj Kuba, jest interes do zrobienia…
  Nasze ludzie w Warszawie za niedlugi czas zmienia Polakom ich konstytucje. Tak, tak – wiem – ta ostatnia próba po nocy im sze nie udala. 5 glosów im zabrakli. Ale to nic – wlasnie zalatwione ze 4 posly z Twój Ruch przechodza do naszych – one tam byli tylko jako rezerwa kadrowa… Teraz juz bedzie tyle glosów ile trzeba – nasz Sikorski dopilnuje… Tak, tak – one sa calkiem pewne. Ten Rozenek to byl zastepca naszego Joska Urbacha w „Nie”. Sami swoi. W nocy uchwala co trzeba – a Bronek to od razu podpisze – tak ze jak sie goje rano obudza to juz bedzie zalatwione. A gdzie ten interes? Juz ciebie mówie – ty przygotuj piniadze – kredyty tobie zalatwia nasi z wszystkiejszych banków. Bardzo dobrze im wyszedl geszeft na gojach z frankami to piniadze sa… Nie, nie tak wiele – bo to nasz biegly bedzie te lasy wycenial zeby jak najtaniej wyszlo. A nasz czlowiek w komisji ciebie powie w ostatniej chwili jaka jest najwyzszejsza oferta i ty dasz tysiac zlotych wiecej… A jaka pewnosc ze ten nasz biegly tak to zalatwi? Sluchaj Kuba to jest brat tego co pisal opinie do sadu w sprawie Froga. Wiesz – tego co to rajd przez Warszawe robil. I wiesz co jemu wyszlo? Ze Frog zadnego zagrozenia nie stworzyl – i sad mógl go juz od razu uniewinnic… A skad bedzie wiadomo jaka jest najwyzszejsza oferta? Oj, Kuba – co ty zycia nie znasz? Tate i mame tego naszego w komisji to w SB pracowali i czytali listy z zagranicy i za granice bez otwierania – takim fajnym urzadzeniem. Wzieli go sobie na pamiatke jak ich nie zweryfikowali w 1989 i teraz ich synek dorabia tym sobie przy przetargach… Tak ze ty sze z temi lasami nic nie martw – sprawy sa w dobrych rekach… A tartaki? Spokojnie Kuba – o tartakach tez sze mysli – te wezmie Mosiek… zwiń

  1. Oskar rzeczowo relacjonujesz sytuacje w tej szopce wyborczej, dzięki tobie nie muszę przeszukiwać dzięsiątek stron w internecie.
   Całkiem możliwe ,że faktycznie drugiej tury nie będzie jeśli się weźmie pod uwagę szwindel z nowymi dowodami osobistymi bez meldunku i sposób liczenia kart wyborczych.
   DRUGIEJ TURY NIE BĘDZIE: http://youtu.be/NQkpna9VTBk
   Nie wiem na ile jest prawdziwa poniższa hipoteza ale warto przeczytać
   http://pressmix.eu/2015/04/14/operacja-kraj-2015-czyli-stan-wojenny-bis/

 37. No i znowu Onet zrobił mi przyjemność przemycając sondaż internetowy w artykule o Dudzie.

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/andrzej-duda-w-zakopanem-potrzeba-nowej-konstytucji/x1fqkp

  Trzeba zagłosować. Kliknąć pokaż wyniki.
  Można najechać na wykresie na każdy z segmentów i wyświetli się
  nazwisko kandydata i liczba głosujących internautów na kandydata.

  Prowadzi M.Ogórek z 30% głosów, Dudek 19,6%, Bronek 18,4%, Wilk 11,8%,
  Kukiz 8,9%, Korwin 5,9%… reszta margines.
  Na M.Ogórek głosowało ok 100 tys. internautów czyli ogólnie w głosowaniu wzięło udział ok 330 tys internautów.
  To ciągle ten sam sondaż o którym wcześniej wspominałem, narastająco.
  Teraz znowu wiadomo dlaczego mafia boi się M.Ogórek i skąd te prymitywne ataki (Środa, Korwin.. mimi).

  Mnie martwi II tura.
  M.Ogórek kontra Dudek ?
  Ogólnie lewica ateistyczna kontra lewica fundamentalizmu katolickiego czy może Opus Dei ?
  Czy Polaków stać na wyrwanie spod buta Watykanu i jego sekt zainstalowanych w Polsce za JPII.
  Obawiam się jednak siły dyktatu ambony.
  Ambona to też mafijne media tylko mafia inna (czy aby na pewno inna ?)

  Obie najsilniejsze mafie w Polsce (chazarska i watykańska) mają swoje media i wielkim polu rażenia (mainstream, ambona).
  Inni kandydaci są pozbawienie mediów, mają praktycznie tylko internet.
  To nierówna konkurencja. (nie równe szanse kandydatów oznaczają brak demokracji ).

  1. Oskar, ja atakuję Ogórek? Ja Ci powiem że powstrzymuję się ze wszystkich sił żeby Ci serca nie złamać. 🙂 No sorry, może raz mi się coś wymknęło, ale generalnie moim „ulubieńcem” jest Kukiz Ha ha ha

   1. Kukiz jest nim, ale nie dlatego że go nie lubię, tylko dlatego że jak już pisałam opinię tworzę w oparciu o TVN24. A jak oni go lansują a jednocześnie mówią że jest taki cool antysystemowy, no to coś tu śmierdzi, i tylko tyle. Wydało mi się że odkryłam Amerykę i chciałam się podzielić z innymi. Artykuły do których teraz docieram tylko to potwierdzają. Ale widzę że nie otworzyłam nikomu oczu, wiem, jestem mało przekonywująca. Niepotrzebnie wycieram literki na klawiaturze, ci którzy chcieli na Kukiza głosować zrobią to i tak, a wygra Bronek. Ale to chyba wiemy co? 😉

   2. Za dużo Kukiza w reżimowych mediach.
    Ostatnio wyłącznie Bronek i Kukiz są pozytywnie omawiani a reszta kopana lub przemilczana. M.Ogórek jest wyłącznie kopana jak na komendę przez wszystkich dyskutantów reżimowej TV wręcz na wyścigi (widać że mafia się boi M.Ogórek).

    Mafia przez swoje media mówi wam tak:
    Bronek tak, Kukiz tak, Duda niekoniecznie , M.Ogórek zdecydowani nie, nie.. ajwaj .. nie.

    Kto chce głosować przeciw mafii powinien głosować na tych których mafia nie popiera, których sekuje, fauluje a nie na tych których mafia lansuje w swoich mediach.

    To prosty klucz .. do prawdy.

 38. Mafia zdemaskowała Kukiza jako swojego.

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/matthew-tyrmand-popiera-pawla-kukiza/f5tn7e

  Dwie demaskacje w jednym artykule.
  Raz że mafijne media napisały że ktoś popiera „anty systemowego” kandydata.
  ( o tych których mafia się boi mafijne media piszą tylko źle lub wcale)
  Dwa że tym popierającym jest amerykański żyd pochodzący z Polski na dodatek taki którego nikt nie zna (wyciągnięty z kapelusza).

 39. https://www.youtube.com/watch?t=168&v=SMaIY-LLxww
  1000 głosów na sekundę na Bronisława Komorowskiego w …
  Nigdy nie uwierzę w tak duże poparcie dla tego osobnika…
  Ale manipulacja… Tylko co będzie jeśli te manipulacje nie zostaną uznane ?
  Szkoda, że Ci jak twierdzą wolnościowcy co zrobili by niby wszystko dla Polski Nie potrafią się zjednoczyć…Daje to jednak do myślenia… Przecież cel jest jest jeden! Pozostałe sprawy są drugorzędne, choć ważne jak np. podatki,ubezpieczenia pomoc socjalna… Jeśli jednak tego nie zrobią to w tym marazmie przyjdzie nam jeszcze długo żyć. A zniechęcenie do głosowania wzrośnie, ale może o to właśnie chodzi…

  1. Brawo ana.
   Trzeba demaskować wszystkie machloje wyborcze w tym sondażowe.

   Polska solidaruchów to niestety nie jest demokratyczny kraj.
   Tapeta „demokracji” złazi ze wszystkich państwowych instytucji.
   Gęby oficjeli i medialnych manipulatorów, pełne słów o „wolności i demokracji” budzą już powszechną odrazę Polaków.

 40. Atak kolejnej żydówki na Magdalenę Ogórek (wcześniej na łamach mafijnych mediów i to brutalnie i prymitywnie atakowały już żydówki Środa i Korwin- coś tam).

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/monika-olejnik-kpi-na-facebooku-z-magdaleny-ogorek/g7knk3

  Wszystkie te ataki są prymitywne, małe podle, żaden nie odnosi się do treści merytorycznych.

  To działanie wg instrukcji hasbary. Jak nie masz argumentów to opluj, poniżaj, ośmieszaj dyskredytuj … i nie żałuj emocjonalnych epitetów, atakuj gryź, zagryź.
  Takie metody ataku działają na prymitywnych odbiorców.

  A prymitywny odbiorca ma taki sam głos do oddania jak odbiorca inteligentny.
  Tak że ta metoda hasbary to metoda „naukowa” dobrze przemyślana a nie, jakby się wydawało, czysta nienawiść.

  Ale też te ataki mafii (hasbary) są dobrym wyznacznikiem tego kogo mafia się naprawdę boi. (przechodził to Miller, Lepper a teraz Magdalena Ogórek).

  1. Polecam komentarze pod linkowanym artykułem.
   Z tych komentarzy wynika „mocnoznacznie” kogo popierają Polacy i kogo nie popierają.

 41. hahaha… kolejny lans Kukiza i przy okazji dyskredytacja Magdaleny Ogórek.

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/prof-ewa-marciniak-sondazowy-wynik-pawla-kukiza-to-niespodzianka/s0nnr2

  Wg tych mafijnych mediów Magdalena Ogórem miała znikome poparcie i teraz traci nawet to znikome poparcie heheheh.
  Jutro wam napiszą że Magdalena Ogórek ma minus 30% poparcia.

  A tu jeszcze raz ten sam sondaż Onetu z narastającym poparcia.
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/andrzej-duda-w-zakopanem-potrzeba-nowej-konstytucji/x1fqkp

  Głosowało już na Magdalenę 139 tys internautów czyli łącznie ok 400 tys ludzi.
  Jak widać notowania M.Ogórek rosną: było 30% a jest ok 31,7%.

  A sonażyk przemycany w Onecie pokazuje kogo popierają internauci.

 42. @Oskar

  Dzień Dobry Panie Oskarze.

  Mam pytanie. Czy Pan chciałby żeby Żydzi przestali rządzić Polską?

  Z góry dziękuję za pańską odpowiedź.

Comments are closed.