Alternews – 30.10.2014

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

117 thoughts on “Alternews – 30.10.2014

 1. Było milo i sympatycznie i duże uznanie dla Pana Zieby. Panu tez należy się duże uznanie w prowadzeniu Alternews i zapraszaniu ciekawych ludzi.

  1. Oscar, prawdę mówiąc to język staropolski należy brać tez pod uwagę albo staro słowiański w odniesieniu do wszystkich Słowian to te mapy wyglądałyby całkiem inaczej , narody Słowiańskie to cel ataków i intryg BESTII od ponad tysiąca lat , Cyryl i Metody byli wysłannikami zbadania szybkiego wprowadzenia analfabetyzmu na terenach Słowian i to się im udało, od tamtego czasu był zakaz posługiwania się pismem Słowian , bo WSZYSTKIE urzędy państwowe zostały zniesione a wprowadzono na te miejsca urzędy kościelne i zakonne gdzie wylacznie pisano łaciną i tylko wygodne dla bestii fakty i inne sprawy , mordowanie Słowiańskich właścicieli i zarządców było ukartowana gra , cyklicznie wprowadzano na te stanowiska „EMIGRANTÓW” pod jednym dla nich warunkiem musieli się wywodzić z okreslonych rodów i dynastii oczywiscie nie Słowiańskich jedynym warunkiem było to ze muszą się uczyć języka Polan i innych , aby skutecznie się wtopić w naród i go wykorzystywać i mordować, do roku 1600 nie było już rodzimej szlachty wszystkie rody wyrznięto , a znakomita cześć musiała stać się zwykłym chłopstwem i płacić dziesięciny dla bestii i jej pomocników , w czasie wszystkich konfliktów ta banda nigdy nic nie traciła , bo zawsze na ten kraj napadały jedynie rodziny ponów, magnatów, w celu dziesiątkowania narodu i jego ograbiania ze wszystkiego ,obecne ruchy narodowe to ta sama agenda prawicowa latają z godłami i flagami szukając mięsa armatniego , dając jakieś poronione ideały im jest bardzo daleko do patriotyzmu, Słowianie i ich historia ich nie interesuje, zawsze będą widzieć w narodzie system kast bo tylko taki da im zyski i władzę , jedynie zjednoczenie Słowian uwolni narody od intryg wyzysku, mordów i nędzy .

   1. W głębszej historii wszystkie narody funkcjonowały we wrogim środowisku czyli najeżdżały się na siebie wzajemnie.
    Czasem silniejsze formacje opanowywały większe terytoria.
    Taką silniejszą formacją przez wieki był KK w pewnych okresach Niemcy, Carowie, komuniści a teraz neoliberałowie czyli światowa mafia żydowska.
    Każdy okupant zostawiał na podbitych obszarach swoje piętno w kulturze i w języku. (piętno żydowskie to geszeft, szwindel, gender, nowomowa (czyli tworzenie obrazu świata na kłamstwach. oszustwach)…
    We wskazanym artykule przyjęto słowa które są pierwotne dla narodów, których naród musiał używać jeszcze przed najazdami czyli przed powstaniem państwowości (silne struktury zdolne do podbojów).
    Te pierwotne słowa to woda, ogień, słońce, jakieś popularne zwierze, ryba… czyli to czym na co dzień żyli pierwotni mieszkańcy. Te słowa pokazują pierwotne związki i pokrewieństwa narodów.

    Ciekawa est etymologia słowa Kościół pochodzącego od Castyllia czyli twierdza. To słowo pokazuje że katolicyzm był wprowadzany siłą, mieczem wbrew woli lokalnej ludności.
    Potwierdza to tylko oczywistą tezę że KK to jeden z okupantów
    zresztą fakt zależności służbowej agentów Watykanu i lokalizacja centrali tej struktury też to potwierdza.
    1000 lat okupacji musiało się wyryć na historii narodu.
    KK był w latach Solidaruchów podstawowa siłą która wprowadzała neokolonializm i żydowską dominację do Polski.

    Tak to niestety obiektywnie wygląda.

   2. Wiesz Majesticu ,że ja nie jestem przeciw świadomosci Polaków /ani też innych narodowości/ i nie o to w tym wszystkim mi chodzi . Mówie tylko ,że kij ma dwa końce. Ludzie się załamują bo wierza w swoja bezradnośc i że Polski już nie ma . Jest też niestety wiele samobójstw z tego powodu . Pamiętaj ,że Ci ,którzy w ten sposób przyczyniaja się do psychicznego załamania ludzi , mają pośrednio również krew na rękach .Więc radzę ostrożnie z głoszeniem tych wszystkich historii ,że jesteśmy bezradni a Polski już nie ma .

   3. Robert Ludzie się załamują i odbierają sobie życie od tej twojej prawdy .Chorym się mówi ,że umrą a Polakom ,że Polski już nie ma. Może gdyby ich wspierano to chory by nie umarł a Polska kwitła i stwarzała lepsze warunki dla ludzi ?! Nie przyszło ci to nigdy do głowy? Czy wiesz co to jest Noosfera ,czyli sfera ludzkich myśli i jak to działa w naszej rzeczywistości ?

   4. Gaju ten kij trzeba wyrzucić raz na zawsze aby alternatywa zła nie miała prawa bytu , mówiąc o dobroci gdy istnieje zło budujemy fundamenty tego zła bo to miejsce na lokatę zbrodni itp ma być normalnie oczywiscie przejrzyście i aby to zaistniało zło trzeba ujawnić pokazać i unicestwić raz na zawsze aby następne pokolenia nie miały nawet w zamyśle ze coś takiego istniało a dobro ma być chlebem powszednim czymś normalnym NATURALNYM „””Pamiętaj ,że Ci ,którzy w ten sposób przyczyniaja się do psychicznego załamania ludzi , mają pośrednio również krew na rękach .””””Gaju teraz to przesadziłaś ? znakomita cześć tych ludzi , z psychicznego załamania to nieświadomi idioci wiesz dlaczego Gaju ? bo nikt im nie powiedzial jaka

   5. cd , bo nikt im nie powiedzial jaka Bestia jest sprytna , cale życie oglądali dziennik w TV i taniec z szatanami , uwierzyli naiwni ze świat jest prosty i piękny jak w serialach dla idiotów , gdyby wcześniej wiedzieli to by się przynajmniej bez walki nie poddali , po prostu nie wiedzieli ze istnieje zło ,nie jeden by zaczął to zło wcześniej niwelować , ale przecież wszyscy nie tylko w serialach mówili o miłosierdziu o miłości .Gaju chcesz teraz wmówić ze Polska jest ? nazwa zapewne jeszcze dlugo zostanie , ale tak naprawdę już niema i codziennie się kurczy proporcjonalnie do ukrytego zegara zadłużenia i stanu posiadania „Państwa ” Pozdrawiam

   6. Majesticu – czyli proponujesz budowę tego „twojego dobra”, na kolejnym zabijaniu ludzi ??? Zabijanie ludzi to ewidentne zło a złem dobra, nie zwalczysz ,-bo zło może zbudować i dodać tylko ,jeszcze więcej zła. Energie dobra i energie zla są przeciwstawnymi energiami . Z klocków o nazwie Wojna , nie zbudujesz domku o nazwie Pokój To wiedzą już nawet małe dzieci . Tylko starsi jakoś o tym ,stale zapominają 🙂 Czasami trzeba wrócić do dzieciństwa ,żeby zrozumieć naturę otaczającej nas rzeczywistości :)Budowanie Pokoju przy użyciu Wojny ,jest jak gaszenie ogniska , przy użyciu miotaczy ognia.

   7. @Gaja – Majestic dobrze mówi „bo nikt im nie powiedzial jaka Bestia jest sprytna , cale życie oglądali dziennik w TV i taniec z szatanami , uwierzyli naiwni ze świat jest prosty i piękny jak w serialach dla idiotów „ Jest nawet gorzej, niektórym jak się próbuje powiedzieć, to i tak nie wierzą, bo życie jeszcze im się bezpośrednio do d… nie dobrało. Choć przesłanki wokół mają, tylko nie chcą dostrzegać. Bo im się na razie jeszcze względnie dobrze żyje. Znam takich.
    „Do tej pory ludzie poslugiwali się umysłem i tzw trzezwym myśleniem „ Co Ty powiesz? A znasz jakieś konkretne przykłady? Bo z tego co ja obserwuję, to „człowiek zachowuje się racjonalnie dopiero wtedy, kiedy nie ma innego wyjścia”. Z nielicznymi wyjątkami…
    „Miliony ludzi cierpią ,ludzie się mordują” dlatego, że ludzie dają się podpuszczać, pozwalają sterować swymi emocjami, natomiast brak im własnie wiedzy i rozumu. Emocje najczęściej są złym doradcą. Dlatego zawsze będę się przeciwstawiał każdej ideologii deprecjonującej rozum. A taka własnie jest ta różowoduchowa ideologia epatująca na każdym kroku „bezwarunkową miłością (cokolwiek to znaczy), a odżegnująca się od rozumu własnie. 😛
    http://www.youtube.com/watch?v=nKuuSvVTXRA

   8. Majesticu Mówisz o wyrzuceniu kija i o unicestwieniu zła raz na zawsze. Może ja czegoś nie rozumiem ? To powiedz może w takim razie , jak chcesz to zlo unicestwić , raz na zawsze ?

  2. Uważasz ,że dobrze jest głosić , że -POLSKI JUŻ NIE MA !!! ??? A może komuś właśnie na tym zależy , abyśmy tak myśleli i tę myśl w sobie pielęgnowali !!! ? Jeżeli tak jak mówisz ,że Polski juz nie ma , to po co to ludziom mówić ? Czy po to , żeby ich psychicznie dobijać ? Bo jeżeli tak naprawdę jest jak mówisz , to jakiekolwiek działania w tym kierunku aby to naprawić są niemożliwe z naszej strony , bo jesteśmy bezsilni , bo nic nie mamy i niczym nie dysponyjemy – BO NAS POLSKI I POLAKÓW / jak tu podkreślasz / JUŻ NIE MA 🙂 ?! Zastanów się nad tym ,bo nasze myśli mają moc sprawczą ENERGIA PODĄŻA ZA UWAGĄ I Z CZASEM MATERIALIZUJE SIĘ W NASZYM ŻYCIU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   1. Gaju , jest czy niema ? tak naprawdę to niema ,można powiedzieć ze jest , ale co ? Kraj jest rujnowany i jest postępujące niewolnictwo ,ludziom trzeba mówić Gaju ,a jak jakiegoś dnia się dowiesz ze twoje miasto zostało zajęte w poczet długów Narodowych ? ze wszystkie lasy i łąki zostały sprzedane w ręce korporacji ? milczenie TO zgoda na stan faktyczny ,Gaju Masz zero wpływu bo masa krytyczna już dawno zastała przeniesiona na stronę zniewolenia i zła, chcesz pozytywnie adorować zło ? w takich warunkach pokazywanie złoczyńców umożliwi zaistnienie pozytywnego myślenia ,bierność i zapaść Narodu wynika z niewiedzy i zaklamania , ludzie maja akceptować stan bieżący ?i wkładać w to swoje energie życiowe , myśląc i akceptując to za normalność ? nie chodzi tu o narzekanie i zło wieszczenie , naród ma prawo wiedzieć kto go okrada i morduje , dlaczego ma tego nie wiedzieć ? aby nie mógł zareagować? , aby był przed faktem dokonanym ? tak jak wspomniałem Masa Krytyczna przeszła na stronę zła ,ENERGIA PODĄŻA ZA UWAGĄ , a uwaga jest wyścig szczurów nurt zła wszystkich pochłonął , Oscar wyskoczył z tego nurtu i mówi ludzie opanujcie się na końcu jest potężny wodospad i zagłada Narodowa,Pozdrawiam

   2. Aż tak źle nie jest. Naród istnieje, Polacy już myślą samodzielnie (w czasach Solidaruchów myślał za nich Michnik, Kuroń, JPII, KK z ambony…Radio Wolna Europa, CIA i inne utajnione żydowskie liberały jak Soros, Sachs itp).
    Na szczęście jest trochę ludzi którzy już walczą za Polskę, o wolność Polski (jak naród zechce wolności bo za Gierka nie chciał). Nie żeby zaraz im o Polskę chodziło, oni walczą o własną wolność ale oni wywalczają mechanizmy wolności, osłabiają naszego wspólnego grabieżce, wyzyskiwacza.
    Najbliżej nas walczą w NowoRosji, walczą z żydowską i neoliberalną oligarchią (wspieraną przez władze RPIII). A to właśnie ogólnie neoliberalna oligarchia jest tym co gnębi narody (ogólnie każda oligarchia jest zła i prowadzi do wyzysku, kiedyś była to oligarchia tzw arystokracji, oligarchia kościelna a teraz rządzi oligarchia neoliberalna a składa się głównie z tzw światowej mafii żydowskiej.
    Oligarchia oznacza niesprawiedliwość i brak demokracji z definicji.
    W Demokracji powinni rządzić ludzie wybrani przez naród a nie wypromowane przez oligarchów za wielkie pieniądze marionetki (patrz USA).
    Oligarchia powinna być ograniczana w możliwościach (finansowych) tak by bogactwo nie prowadziło to możliwości kupowania sprawiedliwości, kupowania mediów, kupowania przychylności, kupowania oszczerczych kampanii, kupowania cyngli, kupowania przedstawicieli władzy … ogólnie kupowania przewagi życiowej nad innymi obywatelami.

    Wielkie firmy powinny, w miarę jak rosną, stawać się w coraz większej części własnością społeczności pracowniczej, lokalnej, państwowej i na końcu publicznej (giełda).
    Największym właścicielem koncernu powinno być państwo, potem władze lokalne, potem…no i twórca firmy też ale nie jako oligarcha, nie jako książę na włościach ale jako „znaczący” udziałowiec indywidualny.
    I o to walczą w NowoRosji , jak o to zawalczą też w Rosji to Polska zyska kolejną swoją szansę na wyrwanie się z neokolonialnej, oligarchicznej okupacji.

    Powtarzam to system Oligarchiczny jest złem .. no i ci co ten system wprowadzają podstępem, zdradą, siłą, przemocą (mafia żydowska , KK za JPII ale i tzw arystokracja zachodnia).
    Aktualny Papież wydaje się być wrogiem Oligarchów.

   3. @Gaja
    Najgorsza prawda jest lepsza niż najpiękniejsze kłamstwo.
    Oscar mówi to nie po to, „żeby ich psychicznie dobijać, tylko żeby ludzie zdali sobie sprawę, jak jest i aby każdy mógł podjąć świadomą decyzję, co dalej ma ze swoim życiem zrobić, zamiast szarpać się i popadać we frustrację.
    I nie strasz „materializacja myśli”, bo to co proponujesz to zwyczajna „strusia polityka”. To co się miało stać, to już się stało, a chowanie głowy w piasek i udawanie że nic się nie dzieje niczego nie zmieni. „…to po co to ludziom mówić… „ – jak rozumiem Ty na tonącym statku kazałabyś do końca grać orkiestrze, aby nikomu spokoju nie burzyć i aby przypadkiem ktoś nie pomyślał, że coś się źle dzieje, bo „myśli mają moc sprawczą” 😛 😛 😛

   4. Robert Jak się postrzega tylko umysłem- to się tak myśli jak Ty ,ale to nie jest Świadomośc , tylko spekulacje umysłu. Jednak między Swiadomością a umyśłem jest przepaść „intelektualna”. Do tej pory ludzie poslugiwali się umysłem i tzw trzezwym myśleniem . Czy zbudowali dzięki temu lepszy Świat ? Miliony ludzi cierpią ,ludzie się mordują a bezwarunkowa miłość jest wyśmiewana , tak jak ty to właśnie przed chwilą zrobiłeś.

   5. @Robert do @Gaja:
    Najgorsza prawda jest lepsza niż najpiękniejsze kłamstwo….
    I nie strasz „materializacja myśli”, bo to co proponujesz to zwyczajna „strusia polityka”. To co się miało stać, to już się stało, a chowanie głowy w piasek i udawanie że nic się nie dzieje niczego nie zmieni. „…to po co to ludziom mówić… „ – jak rozumiem Ty na tonącym statku kazałabyś do końca grać orkiestrze, aby nikomu spokoju nie burzyć i aby przypadkiem ktoś nie pomyślał, że coś się źle dzieje, bo „myśli mają moc sprawczą” 😛 😛 😛
    //////
    Otóż to – najgorsza prawda jest lepsza niż najpiękniejsze kłamstwo wszak prawda wyzwala/jest wyzwoleniem!

    a co do reszty to też bingo!
    :)))))))))))))))))

    ale i smieszno i straszno!

   6. Chcecie doświadczać prawdziwego Pokoju – to się Nim najpierw sami stańcie !!! Innej drogi nie ma i przestańcie się wreszcie łudzić nadzieją ,że stanie się inaczej – gdyż tak działa rzeczywistość w której egzystujemy . Chcecie surfować po rzeczywistościach , chcecie doświadczać energii Zródła ??? O nie moi mili , najwyżej do astrala 🙂

  1. Jeszcze jedna obserwacja.
   .. że jesteśmy zdrajcami wielkiej słowiańskiej rodziny.
   Od 89r walczymy niemal ze wszystkimi przedstawicielami wielkiej słowiańskiej rodziny.

   Oczywiście zdrajcami są elity nie naród. Naród jak już to w trybie pożytecznych idiotów karmionych kłamstwami ze strony zdrajców, obcych agentów, najemnych wysoko płatnych kłamców i manipulatorów.

   To przykre i wstydliwe a hańba dla zdrajców i innej hołoty pozbawionej uczucia patriotyzmu.

   1. Wlasnie o tym razmyslalam , ze praktycznie odlaczamy sie od slowian i rozwalamy cala nasza linie pochodzenia i idziemy w kierunku zimnej rzeczywistosci i bardzo oprogramowanej .

   2. Oscar, to zdrajcy i ta hołota najwiecej udają patriotów nigdy tych warchołów niema w czasach ciężkich bo to oni te czasy napędzają , zawsze się zjawiali aby dobić resztki tych co ziemie ojców stawiają ponad wszystko ,wszystkie powstania to tragedie i upodlenie narodu inspirowane przez tych najemników i przebierańców ,od tysiąca lat państwo nie istnieje , historia i kulisy zbrodni, 3 tys lat świetności Narodu wymazane rękoma BESTII https://www.youtube.com/watch?v=92KO0H9OLyc

   3. @Oscar Kiedy ktoś nas atakuje, to obrona jest rzeczywiście konieczna . Jednak to właśnie przez patriotyzm ,zginęło miliony ludzi na Ziemi . Jeżeli mówię bzdury – to mi zaprzecz i udowodnij ,że nie mam racji. Sama do tego nie doszłam , ale usłyszałam to , od Rajskiej i Czapiewskiego w „Rozmowy Zaawansowane” yt i zaczęłam się nad tym zastanawiać . Czy to nie jest faktem ? Czy można temu zaprzeczyć ,że tak nie było ,nie jest że tak się nie dzieje każdego dnia ?

   4. „Jednak to właśnie przez patriotyzm ,zginęło miliony ludzi na Ziemi” – przez głupio pojmowany patriotyzm.
    Nie przez patriotyzm jaki taki, tylko przez interesy wąskiej grupy szubrawców ubrane w maskę patriotyzmu (patrz cytowany tu kiedyś wiersz „Do prostego człowieka”). Rajskie dobrze mówią, ale na to zagadnienie trzeba spojrzeć w znacznie szerszym kontekście.
    „…ktoś nas atakuje, to obrona jest rzeczywiście konieczna” – wtedy to już jest przeważnie za późno, bo atakuje się najczęściej wtedy, kiedy się wie, że atak się powiedzie, bo poprzedzony był latami przygotowań. 😛 A prawdziwy patriotyzm nie polega bynajmniej tylko na zbrojnych zrywach i posłusznym bezmyślnym chodzeniu na wybory raz na jakiś czas. 😛

   5. Drogi Robercie – czy chcesz przez to powiedziec , że patriotyzm w twoim rozumieniu , to również „produkcja”mięsa armatniego ? Może nie owijaj w bawełnę , tylko od razu ,wal ludziom prawdę prosto w oczy ?!!!!!!!!!!

   6. „czy chcesz przez to powiedziec , że patriotyzm w twoim rozumieniu , to również „produkcja”mięsa armatniego ? „ Absolutnie nie to miałem na myśli (ciekawe, że akurat Tobie to do głowy przyszło…). Mnie chodziło akurat o nie bycie obojętnym na to co się dzieje w naszym najbliższym otoczeniu na co dzień. Aby nie być bierną owcą tylko w ogłupiacz zapatrzoną, ale potrafić wspólnie działać, kiedy na przykład lokalna władza chce jakiś brzydki numer wywinąć…

  2. Oskar To właśnie wszelkiego rodzaju podziały i szczucie jednych na drugich ,doprowadza do wzajemnej nienawisci i do wojen .

   1. A kto szczuje, kto to organizuje ?
    Ci co dysponują odpowiednimi środkami (finansowymi)
    A kto dysponuje takimi środkami i jest nieskrępowany w swoich planach ?
    Oligarchowie wszelkiej maści zwłaszcza jak są silniejsi od Państwa z którego doją kasę (USA klasycznym przykładem).

    Oligarchów nikt nie wybiera (oni się sami wybierają najczęściej w koligacjach rodzinnych) i to oni wybierają rządy a nie odwrotnie.

   2. Oscar Każde słowo, każde wypowiedziane zdanie, które szczuje ludzi przeciw sobie nawzajem, każde dosłownie każde, na ten temat, jest kolejną kroplą dolaną do kielicha goryczy – która w końcu eksploduje w postaci kolejnych wojen i zniewolenia ludzi. Kolejnych ofiar, kolejnych kalek, kolejnych sierot i zniszczonego, spalonego dorobku, całego życia. Ludzie szczujący, są jak pracowite mrówki, które nieświadomie pracują na rzecz tych, którym konflikty są właśnie na rękę.

  3. ponadczasowe asonanse z 1929 DO PROSTEGO CZŁOWIEKA:

   Gdy znów do murów klajstrem świeżym
   Przylepiać zaczną obwieszczenia,
   Gdy „do ludności”, „do żołnierzy”
   Na alarm czarny druk uderzy
   I byle drab, i byle szczeniak
   W odwieczne kłamstwo ich uwierzy,
   Że trzeba iść i z armat walić,
   Mordować, grabić, truć i palić;
   Gdy zaczną na tysięczną modłę
   Ojczyznę szarpać deklinacją
   I łudzić kolorowym godłem
   I judzić „historyczną racją”,
   O piędzi, chwale i rubieży,
   O ojcach, dziadach i sztandarach,
   O bohaterach i ofiarach;
   Gdy wyjdzie biskup, pastor, rabin
   Pobłogosławić twój karabin,
   Bo mu sam Pan Bóg szepnął z nieba,
   Że za ojczyznę – bić się trzeba;
   ….

   dalej na linku
   http://marcin.ndg.w.interia.pl/kacikpoetycki/do%20prostego%20czlowieka/prosty.html

   1. „Gdy wyjdzie biskup, pastor, rabin
    Pobłogosławić twój karabin,” no to mówi o wszystkim , to BESTIA wybiera ofiary , i żeby było więcej ofiar błogosławią karabiny po wszystkich stronach barykad ,tysiąc lat zniewolenia ,rabunku i,mordu, dziwne ze jeszcze coś istnieje ? praktycznie nic nie istnieje, bo niewolnik nawet nie wie co to wolność .

   2. Trwały Pokój , to Pokój zawarty drogą bez przemocy – ugodowo . Natomiast tzw”Pokój” zbudowany na przemocy , powoduje ,że ten niby „Pokój”, trzeba utrzymywać przy użyciu wojska i policji . Tym się rożnią te dwie sytuacje . Nawet się czasami tawia mury między krajami ,żeby istniał ten „wspaniały Pokoj” .

  4. Najlepiej to pod tymi wspaniałymi sztandarami Transformacji wybić w pień wszystkich , którzy nam nie odpowiadają i zbudować na ich trupach i na zgliszczach „WSPANIAŁY PIĘKNY ŚWIAT” To po co ta cała fałszywa otoczka i rozprawianie o Transformacji Ludzkiej Świadomości. Lepiej przecież, stworzyć Apokalipsę na swój własny użytek. Ale o czym ja mówię, przecież ja nic nie wiem i na niczym się nie znam , a w dodatku co jakiś czas tu wspominam -jako „intruz miłości” o budowaniu miłości bezwarunkowej do ludzi Bo w moim skromnym pojęciu , innej drogi na trwały Pokój na Ziemi , po prostu nie ma. Przepraszam też wszystkich ,którzy poczuli się niekomfortowo i ucierpieli energetycznie z powodu mojej wypowiedzi – przecież lepiej jest nienawidzieć i zabijać , niż kochać .

   1. Jak chcesz kochać swoich ciemiężców, to Twoja sprawa. Dzieckiem byłem jeszcze, kiedy powiedziałem że to ideologia niewolników jest – jak usłyszałem o „nadstawianiu drugiego policzka” 2000 lat tej ideologii to już nadto wystarczy. A to co Ty uprawiasz, to jest ideologia zniewolenia do kwadratu, bo nie dość że bleblanie o miłości na okrągło które w sumie nic nie znaczy, to jeszcze drakońska cenzura własnych myśli, aby nic negatywnego nie pomyśleć, bo tylko czyha aby się zmaterializować 😛 😛 😛
    Ale żeś się kobieto dała im przerobić…

   2. Kto tu nadstawia policzek ? Chyba się pomyliłeś i to mocno. Opowieści tej treści , nigdy nie były traktowane poważnie. Jest tylko jedna metoda ,którą się na Ziemi kultywuje – czyli morduj zabijaj ,zniewalaj , wywoluj kolejne wojny . Nadstawianie policzka potraktowałabym raczej , za dobrą i skuteczną prowokacje .To działa przecież wręcz odwrotnie na ludzi .

   3. Gaju, od czego chcesz transformować ? jaki ludzie mają cel ? od czego maja się oderwać ? cala prawie populacja się zabija i żre mięso swoich braci ,przecież to patologia w religiach w moralności obyczajowości w społeczeństwach aby ludzkość przetransformować trzeba te oblicza im pokazać aby wolna wola wyboru miała co wybierać ,bo inaczej będzie to patologia miedzy zjadaniem świni albo baranem ,to samo jest w polityce ludzie idą wybierać przysłowiowe „gówno” albo kał , i zachodzi pytanie w co wdepną ? to jest obecny świat ,jeżeli ktoś myśli pozytywnie w obecnej sytuacji i jest mu dobrze i wygodnie bo sobie to energetycznie wypracował i tak ma to jest niby ok ? ale w takiej sytuacji jego szczęście jest nieszczęściem innych bo dostał z niewolniczego tortu nieco więcej od innych , wiec jest jedna teraz zasada aby zmienić rzeczywistość ludzkość musi znać kulisy tej rzeczywistosci , bo inaczej nie będzie co zmieniać , z jednej strony smierc i zagłada z drugiej strony dobro i poszanowanie ,czy rodziny morderców ludzkości są czemuś winne ? pewnie ze nie bo ci świadomi nie świadomi myślą ze tak ma być bo my mamy ich miłością obdarzyć aby ich jeszcze głębiej ugruntować ze świat ma taki być ? przecież podobnie było z Budda zmienił świat jak zobaczył smierc nędze i chorobę , Gaju zastanów się nad tym aspektem bo ludzkość idąc takim tokiem myślenia będzie szla do obozów z piosenka na ustach i z pozytywnym mydleniem ze gazowanie nastąpi w następnym tygodniu,nie chodzi o zemsty i jakieś inne. ZŁO TRZEBA UJAWNIĆ I JE POKAZAĆ inaczej to czysta kolaboracja , tak samo jak milczenie oznacza po prostu zgodę . Pozdrawiam

   4. @Robert do @Gaja: A to co Ty uprawiasz, to jest ideologia zniewolenia do kwadratu, bo nie dość że bleblanie o miłości na okrągło które w sumie nic nie znaczy, to jeszcze drakońska cenzura własnych myśli, aby nic negatywnego nie pomyśleć, bo tylko czyha aby się zmaterializować 😛 😛 😛
    Ale żeś się kobieto dała im przerobić…
    ////
    Zaiste – ale żeś/ależ…

    Robercie…a nie boisz się że zostaniesz posądzony przez nią iż zioniesz nienawiścią i upatrzyłeś ją sobie na ofiarę, że atakujesz najdelikatniejszą osobę na forum przepełnioną bezinteresowną miłością…i podobne bzdety/bleblanie które i ja już ‚słyszałam’ ?!

   5. Majesticu Jezus powiedział ,że tylko milość bezwarunkowa może ludzi wyzwolić . Czy ktoś Go słuchał ? Nie – wyśmiano Go i zamordowano . Czy dzięki temu ,że tak uczyniono , nasz Swiat stał się chociaż odrobinę lepszy , czy też o wiele gorszy ? Może jednak należałoby się trochę zastanowić ,nad tymi słowami. ??!!! Ludzie uważają , że medytując bez końca,można zmienić Swiat. Ja uważam ,że można „medytować” z otwartymi oczami ,żyjąc w pogodny sposób i wykonując spokojnie, swoje codzienne zajęcia , które raczej same się nie wykonają . Ale to jest indywidualny wybór każdego z nas. Wszedłeś Majesticu w Astral i z niego czerpiesz swoją „wiedzę” a mnie podszewka 4D nie interesuje i tym się różnimy.

   6. Majesticu Niektórzy poszli nawet dalej niż Ty :)Uważają , że aby zrozumieć i zwalczać zło ,trzeba je najpierw dobrze poznać ,stając się złym człowiekiem. Ale to nie dotyczy Ciebie.

   7. @Majestic – bardzo trafnie to ująłeś.
    „Do triumfu zła wystarczy tylko, aby dobrzy ludzie nic nie robili”

    @Mira – Nie, nie boję się. Ja już się z Gają o różne rzeczy wykłócałem, tylko dopotąd starałem się to robić na argumenty nie skierowane bezpośrednio pod jej adresem. Jak pisałem wcześniej, przeważnie mi się już nie chce (jestem w miarę uodporniony – miałem przez dłuższy czas kontakt z kimś podobnym profilu). Ale czasem jednak emocje osiągają wartość krytyczną i choć wiem, że są złym doradcą 😛 to trudno mi się powstrzymać… Osobiście do Gaji nic nie mam, tylko ciężko mi czasem przełknąć że niby chcąc dobrze odwala robotę dla ciemnej strony, nawet tego nie rozumiejąc. W którymś miejscu Gaja nawet powołała się na Rajską, więc skoro już tak, to polecałbym jej odnaleźć audycję, w której tłumaczy perfidię działania „jaszczurzych programów” związanych z epatowaniem tzw. „miłością”. I mówię to całkiem poważnie, bez cienia złośliwości.

   8. Robert Możesz sobie wymachiwać tą swoją szabelką , tak jak to ma stale miejsce do tej pory. Jednak prawdziwa przemiana naszej trudnej sytuacji ,może nastąpić tylko wraz z przyspieszeniem -czyli globalnym podniesieniem naszych wibracji . POKÓJ ZACZYNA SIĘ W NAS Robercie , ale ludzie z uporem maniaka , dalej odtwarzają stare programy , jak zacięte komputery ;)))))

   9. A może rzeczywiście ktoś o to zadbał , abyśmy stale odtwarzali , te stare programy ??? 🙂

   10. Jezeli się buduje tzw „Pokój’ , przy użyciu tej przysłowiowej pały i kija – to ten kij i ta pała , są niezbędne , do utrzymania tego Pseudopokoju 🙂

   11. @Robert: Osobiście do Gaji nic nie mam, tylko ciężko mi czasem przełknąć że niby chcąc dobrze odwala robotę dla ciemnej strony, nawet tego nie rozumiejąc.
    ////
    Zgadza się – ale ona odbiera wszystko jako atak na siebie i od razu insynuuje komuś nienawiść itepe – to chore – jak ktoś mądrze stwierdził: „tylko mały człowiek odbiera wszystko jako atak na siebie” – po owocach poznacie !!!

   12. Zaznaczam jednocześnie ,że moja wypowiedz ,dotycząca nadstawiania drugiego policzka ma wydzwięk ironiczny.

   13. Robert Ja nie muszę się zgadzać ,ze wszystkim o czym mówią Rajska i Czapiewski tylko odniosłam się do jednej z ich wypowiedzi . Wypowiedz ta skłoniła mnie bowiem ,do pewnych refleksji i w pewnym stopniu się z nią zgadzam .

   14. @Robert: @Mira – Nie, nie boję się. Ja już się z Gają o różne rzeczy wykłócałem, tylko dopotąd starałem się to robić na argumenty nie skierowane bezpośrednio pod jej adresem.
    ////
    Pozdrawiam więc dzielnego/nie bojaźliwego człowieka Roberta 🙂

   15. Gaju ” Jezus powiedział ,że tylko miłość bezwarunkowa może ludzi wyzwolić . Czy ktoś Go słuchał ? Nie – wyśmiano Go ” no właśnie agenda BESTII Go wyśmiała , dzisiaj Gaju Ty to mówisz i masz racje ale znowu agenda Bestii do tego nie dopuści ,i znowu mamy być ofiarami Bestii następne 2 tys lat ? z Ciebie się nikt nie naśmiewa , tylko z metody jaka chcesz obecnie zastosować , nie zastosujesz jej z kim ? ilu Nas jest ? musisz miliony, miliardy porwać do czynu ,na taki łańcuch postrzegania świata potrzeba by było jeszcze setki pokoleń i miliardy ofiar to może coś by wyszło ? Ludzi możesz porwać jedynie jak ukarzesz ciemna moc , pokarzesz ile trąca ile stracili akceptując ja jako normalność ,tak jak na wojnie agresor i napadnięty , agresor morduje bez problemów wyznawców miłości bezwarunkowej , i jaki jest tego efekt ? jeszcze więcej będą mordować bo łatwo im to przyszło .Twoim zadaniem jest pokazać agresorowi źródło jego agresji , to jest miłością bezwarunkowa dać komuś szanse wyboru ,komu zrobisz krzywdę albo przysługę ukrywając oblicze zła ,czy będzie to miłością wobec bliźniego zatajenie faktu zła ze w tej wodzie są rekiny i czeka ich smierc ? czy na tym ma to polegać ? ludzie muszą to wiedzieć aby móc się bronic a obrona znaczy neutralizacja i ograniczanie zła , zło ma coraz mniej pola manewru .Gaju to co piszesz to jest w obecnym święcie samolubne i zgubne nie tylko dla Ciebie ale wszystkich co idą takim rozumiewaniem , bo wygląda to jak stado owiec pędzące w zgubna przepaść .Zło panuje na ziemi pokazuj źródła tego zła a efekty same przyjdą , żeby rzeka nie wylewała ludzie budują zapory tak samo jest z złem , ale żeby zaporę wybudować to trzeba zaznać te powodzie , zobaczyć źródło i sile niszczenia .Pozdrawiam

   16. Gaja pisze ;”Robert Możesz sobie wymachiwać tą swoją szabelką , tak jak to ma stale miejsce do tej pory. Jednak prawdziwa przemiana naszej trudnej sytuacji ,może nastąpić tylko wraz z przyspieszeniem -czyli globalnym podniesieniem naszych wibracji ” Jak to zrobić ? ! skoro niskie wibracje są czymś normalnym ,zaakceptowanym , czy ktoś wylewa łzy ze zjadł golonkę z istoty czującej ? tak samo wojny są wszędzie , w TV w radiu miliony książek, tablic ,grobów, przecież to normalne , takie normalne ze nawet nie pokazuje się oficjalnie ofiar ,bo to normalne !? Ci bezbronni ludzie ponoć nastawili policzek , gdyby wiedzieli ze to szatański podstęp po prostu by uciekli albo spróbowali cios zrobić ?http://forumdlazycia.wordpress.com/2014/08/16/holokaust-chrzescijan-to-sie-dzieje-naprawde-artykul-przeznaczony-tylko-dla-ludzi-doroslych-18-lat/

   17. Majesticu Rozwijać w ludziach świadomośc , to nie wszystko . Oni muszą wiedzieć , co z tą swoją nowa wiedzą , mają dalej zrobić . Jak sądzisz co Ci ludzie dalej zrobią – skoro maja wpisane w siebie programy bij, morduj i zabijaj , zamiast programu kochaj bezwarunkowo , bo tylko taka droga prowadzi do TRWAŁEGO POKOJU ? Nic na to nie poradzę Majesticu ,że rzeczywistośc w której egzystujemy , zbudowana jest ze Świadomości i Energii -więc chyba konsekwencji wynikających z tego faktu ,nie muszę Ci chyba tłumaczyć – bo dostatecznie długo nad tym tutaj dyskutowaliśmy. Wyciąganie dorażnych wniosków i działań z nich wynikających ,niczego nie zmieni na dalszą metę . Jeżeli uważacie ,że jestem głupia i naiwna , to się wycofam z pisania na Forum , ale myśleć w taki sposób nie zabronicie mi .

   18. @Majestic: ZŁO TRZEBA UJAWNIĆ I JE POKAZAĆ inaczej to czysta kolaboracja , tak samo jak milczenie oznacza po prostu zgodę .
    ////
    Otóż to!

   19. @Gaja jaką szabelką, co Ty opowiadasz? Ja tylko nie godzę się na bierność wobec tych, którzy wyznają zasadę że „przemoc rozwiązuje wszystkie problemy” oraz „straty w ludziach są dopuszczalne, zwłaszcza kiedy są to straty przeciwnika. Jak Majestic słusznie zauważył „agresor morduje bez problemów wyznawców miłości bezwarunkowej , i jaki jest tego efekt ? jeszcze więcej będą mordować bo łatwo im to przyszło „ A Ty sobie możesz ich próbować na miłość nawracać – do skończenia świata i o jeden dzień dłużej – powodzenia. 😛
    „A może rzeczywiście ktoś o to zadbał , abyśmy stale odtwarzali , te stare programy ???” ciepło, ciepło… dokładnie tak jest… I w tej audycji o której wspominałem jest o tym mowa.
    Terror „miłości” http://www.youtube.com/watch?v=BNgZ2EH1nlQ – szczególnie fragment 17:50-25:10

    @Mira – ja od zawsze tak mam, że byłem ten najgorszy… wszystkie dzieci były cacy, a tylko ja „zamęt” powodowałem. Przywykłem. Kiedyś zapytałem o to SeJę czy miała podobnie. Potwierdziła. Znasz balladę Wojciecha Młynarskiego o dwóch koniach? http://www.youtube.com/watch?v=K90i2tCA-cA
    Ciekawostka taka – zdarza mi się być czasem katalizatorem wydarzeń, ale doprawdy nie wiem jak to się dzieje (naprężenia w przestrzeni, czy cóś…).

   20. Robert – to pokaż mi tą bezwarunkową miłość i jej zwolenników w Realu ? Pokaż mi zastępy tych ludzi !!!! Czy to oni kształtują ten Swiat????/ Czy to oni kształtują „media bezwarunkowej miłości”??? Przecież nawet tutaj , na tym szczegolnym Forum jestem prawie sama w tej kwestii , bo tylko Alinka mnie rozumie . Czy w takim razie jako nieliczne wyjątki , mamy jakikolwiek WPŁYW NA OBECNĄ RZECZYWISTOŚĆ ??? Nie gadaj bzdur , bo mi się słabo robi jak ciebie słucham i przepraszam równocześnie za te słowa ,ale wyprowadziłeś mnie dosłownie z równowagi swoimi słowami .

   21. Gajeczko ale Ty i Twoi adwersarze to awers i rewers tej samej monety: „świat jest zły.. Koniecznie Trzeba Go naprawić i Ja wiem jak…” wy śpiewacie to samo tylko innymi słowami :-). Stąd te zwarcia…
    Świat jest jaki jest.. każdy przesuwa swoją cegiełkę w swojej jaźni. I tyle.. nikogo nie zbawisz, każdy musi do pewnych wniosków sam dojść najczęściej dostając w przysłowiową dupę… aż w koncu zrozumie, ze Jam częścią tej Siły co wiecznie zła pragnąc, wieczne dobro czyni.. czy jakoś w ten deseń. Bestia i Anioł/Duch jest w każdym z nas… Bestia to niepokochany Anioł.. niezrozumiany. Nie baw się Gaja w Misjonarza.. mów tylko wtedy kiedy ktoś słucha… inaczej zawsze będziesz ściągać na siebie swoje odbicie… jak w krzywym zwierciadle..
    i chyba nikt nie zrozumiał co SeJcia napisała, ze Matrix jest grą dla ludzi…bez utożsamień z postaciami :-)))… ale to chyba zbyt wiele dla wielu…

   22. My już nie wiemy , my już nie pamiętamy ,czym tak naprawdę jest prawdziwy Pokój na Ziemi . My żyjemy w „pokoju wymuszonym” i to przemocą przez, którąś, ze stron. W nas także nie ma Pokoju wewnętrznego ,więc czego się można spodziewać i na co liczyć ??!!! Może czas zacząć wreszcie od siebie i zastanowić się nad tym ,dlaczego spotyka to właśnie nas ? Co jest w nas takiego, co musimy w sobie zmienić , aby nie doświadczać kolejnej traumy , kolejnych konfliktów zbrojnych i kolejnych wymuszeń pseudopokoju w tej naszej egzystencji ?

   23. Iza44 Dziękuję Ci kochanie , za Twoją wypowiedz , trochę mi pomogła . Pozdrawiam Cię .

   24. Iza , „SeJcia napisała, ze Matrix jest grą dla ludzi…bez utożsamień z postaciami :-)))… ale to chyba zbyt wiele ” Iza już dawno tu pisałem ze nie chcemy grac w tym teatrze , bo aktorzy staja się autentycznymi ofiarami ,widać ze na te dokładkę nie zgadzaliśmy się , i chyba rzeczywiscie to zbyt za wiele ?!

   25. @Gaja „Nie gadaj bzdur , bo mi się słabo robi jak ciebie słucham…” sorki, zapomniałem że na gadanie bzdur to inni tu monopol mają… 😛
    „…pokaż mi tą bezwarunkową miłość i jej zwolenników w Realu…” – oni raczej nie rzucają się w oczy, nie szukają poklasku i uznania, tylko po prostu robią swoje. Nie trąbią wszem i wobec o swoich motywacjach (że to koniecznie musi być bezwarunkowa itd), tylko starają się na miarę swoich skromnych możliwości uczynić ten świat odrobinę lepszym. „Cokolwiek uczyniliście najmniejszemu z nich – mnie uczyniliście…” A mnie naprawdę niewiele obchodzi, czy czynią to z tzw. „bezwarunkowej itd…” czy z jakiegokolwiek innego powodu, ważny jest efekt końcowy.
    „Czy w takim razie jako nieliczne wyjątki , mamy jakikolwiek WPŁYW NA OBECNĄ RZECZYWISTOŚĆ ?” A kto jak nie Ty udowadnia przy każdej nadarzającej się okazji, że jest wyłącznym kreatorem rzeczywistości (te wszystkie bzdury o elektronach itp…)? Więc skoro tak, to ten świat wygląda jak wygląda, bo to Ty go takim uczyniłaś niestety… 😛 😛 😛 Ja się absolutnie nie poczuwam, bo ja nie mam takiej mocy sprawczej. Co najwyżej na wygląd swojego pokoju wpływać mogę od czasu do czasu… 😛

   26. Robercie ależ tak to właśnie jest z tymi , którzy mają wpływ na zmianę swojego pokoju a zabierają głos w kwestiach Transformacji Ludzkiej Swiadomości / nie mylić Swiadomości z umysłem/

 2. Panie Januszu! Arbeit macht frei 😛 A oni dokładają wszelkich starań aby nam to urzeczywistnić… Koniec z bezproduktywnym wylegiwaniem się na emeryturze! 😛
  „…im chodzi tylko o to jedynie, by świat wyglądał, tak jak powinien…” 😛

 3. Ba można żec , napisać że muzyka stale wyprzedza czas/y
  https://www.youtube.com/results?search_query=behemot+chwa%C5%82a
  a co mają budowaĆ kościoły ….
  Gloryfikacja przyzwoitości raczej nie w parze z polityką więc tylko szabelko pomachać….
  kiedyś jak zaczynaliście mowa była że polityki nie będzie ale system monetarny to czysta polityka …
  mówicie o nowym porządku ale wkręty stereotypowe ponad pokoleniowe
  https://www.youtube.com/watch?v=ATsrCNJhic4

 4. Kalina pisze:
  3 listopada 2014 o 07:09

  Dlatego wojuje Qcyp. Bo od dawna wiedziałam , ze moje życie nie należy do mnie . I wojuje o nie . Jest szansa przejąc teraz jak się mamusia i tatus God odczepili od nas gorzej jak nas sprzedali , żeby kupić sobie nowe zabawki do swojego rozpasanego w zbroje i rożne złe i czasami dobre cywilizacje:):)mamusia i tatuś God byli negatywni w dosyć dużym procencie . nawet 27-30% jest dużo jak na taka masę energetyczną . Pewno nikt nie wie o czym pisze ale ja wiem i wy tez potem będziecie wiedzieć wiec sobie szybciej pokojarzycie 🙂

  @Kalina powinno się specjalny program o tym zrobić i pokazać Ludziom że działają,funkcjonują pod wpływem pasożyta.Ten revers o którym pisałaś to właśnie gość na gapę tkwiący w nas,który nawet za cenę życia nie pozwoli aby Ludzie mieli dostęp do swojej Duszy(4 000 000 000 000 000 000 000 elektronów) i Wiedzy.
  Obcy – 8 pasażer Nostromo (1979)
  http://www.youtube.com/watch?v=i2AuCMQpRmo

  1. Dobrze , ze przypomniales mi kwestie reversa wroce do tego .Poniewaz musze zweryfikowac o co chodzi jak sie zmienila pozycja wielebnego Panstwa Zrodla . Nie jest tym o czym wszyscy kracza . Bylo tym na co powinnismy poprostu sobie popluc czasami . Oj nie ladnie tak traktowac rodzicow nie ladnie by ktos mi powiedziala 🙂 ale jak sie ma parszywa rodzine to trzeba sie od niej odczepic no nie ! 🙂 . Fizycznie nie doznalam takich anomali i patologii rodzinnych ale spirytualnie to wszyscy chyba doznali . Kosmiczna bajka wykreowana przez kosmicznych bucyfalow z pozycji dobra i zla . Jak ja sie mam zachowac w stosunku do tego wszystkiego . Co mam robic z tym ? zupelnie nie wiem !
   Nie widze nawet punktu odniesienia w tej zawiesinie . Nie widze tez zadnego autorytetu dokladnie zadnego .

  1. @Qcyp Ty oczywiście żywisz się horrorami . No cóż -każdy się żywi tym , co jest mu najbliższe wibracyjnie 🙂 Smacznego Qcypku 🙂

   1. @Qcyp Moje ty biedactwo , jak ty się o mnie troszczysz 🙂 To tak na dobranoc ,przygotowałeś mi kolejny horrorek ? Radzę Ci zmień wibracje a pozbędziesz się wszystkich niskowibracyjnych pasożytów 🙂 Jeżeli jednak nie czujesz w sobie mocy wyższych wibracji , to możesz też skorzystać z Zappera Pana Taratajcio 🙂

 5. Nie da się Kochani , zbudować Nowej Rzeczywistości , korzystając ze starych schematów budowy i wszyscy ludzie , powinni mieć tego świadomość . W sumie mamy czas , bo nasza Boska Esencja jest wieczna , ale szkoda kolejnych ofiar , braku świadomości w tym zakresie . To jest być może nawet ,kwestia przezycia ,lub samounicestwienia Tej a nawet kolejnych ,Cywilizacji na Ziemi – dopóki nie zdamy sobie wreszcie z tego sprawy .

 6. @Gaja istoty o najwyższych wibracjach , nawet one muszą nosić odzież ochronną ,bądź wysyłają bio-roboty ,tak zwane szaraki po wylądowaniu na Ziemi.Miłościwa Gaju, Ziemia jest skażona jak również 99.8% Ziemian ,ich przekaźniki(MÓZGI) są uszkodzone, kontakt z ciałem Astralnym jest znikomy.Wyższa Jaźń nie otrzymuje żadnych informacji a co za tym idzie, kontakt z Wielkim Duchem(OMNIBYTEM)jest przerwany.Ktoś najwidoczniej odciął nas o Boga a skutki widać gołym okiem.Reszta to pragnienia i halucynacje przekaźników pod rozkazami Medium bakteriologicznego.
  Pozdrawiam i trzymaj się kochana, Don’t give up !!!!!!!!!

  Nasze życia od poczęcia aż po grób nie należy do nas!!!!!

  1. @Qcyp A może właśnie komuś zależy na tym , żebyś tak myślał i takie hiobowe wiećci ludziom głosił ? Może to ty właśnie jesteś zainfekowany ?

   1. O ja to na pewno, teraz już wiem dlaczego tak mi wesoło. Od urodzenia ktoś/coś mną się zabawia/steruje , wprowadzając mnie w stany euforii oooooo to nie jest normalne, muszę skontaktować się z wieszczami z Abramowic, co oni powiedzą hihihihihihihi 😛 😛 :-Phihihihihihihihihaha 😛 😛 😛
    Loreena- Euforia
    http://www.youtube.com/watch?v=bcnWysA9gxo

  2. @Qcyp A więsz ilu epidemiologów , ile koncernow chemicznych i farmaceutycznych , zarabia na bakteriach , wirusach i pasożytach ? Każdy może się przebadać, nie widzę problemu a świadomość istnienia takiego zagrożenia , jest cały czas w mediach głównego nurtu pokazywana . Czy tylko w autentycznej trosce o człowieka , skoro to są najczęsciej linki sponsorowane ???

   1. Gaja pisze:Nie gadaj bzdur , bo mi się słabo robi jak ciebie słucham i przepraszam równocześnie za te słowa ,ale wyprowadziłeś mnie dosłownie z równowagi swoimi słowami .

    Postaram się przywrócić ci równowagę psychiczną a wiec, Gaju jesteś mądra i odważna, zasługujesz na WIĘCEJ,PIĘKNO WIBRACJI WPROST BIJE OD CIEBIE CIEPŁEM KOLOROWYCH BARW TĘCZY WSPÓŁCZUCIA I ZROZUMIENIA, co przekłada się na twój piękny wygląd fizyczny.

    Tak……..ale to są tylko nic nie warte powierzchowne słowa,trick obłudników hihihihihihi 😛 😛 😛

 7. Taka nasza Rzeczywistość – jaka ludzka Świadomość , w przeważającej większości. Tak się właśnie kształtują i manifestują energie strachu , którymi jesteśmy karmieni , każdego dnia .

 8. @Qcyp Polecam ci chociażby książkę W. Magdzika „Choroby zakazne i pasożytnicze” -tam będziesz miał znacznie więcej „atrakcji” , które prezentujesz . Mój drogi „życie generalnie szkodzi ” ,ale trzeba się jednak w nim odnalezć i szukać również pięknych, jego stron. Ty chwilowo „myślisz pasożytami” prezentując nam taką koszmarną wizję Swiata. Jeżeli tylko sam na to wpadłeś to „pół biedy”, ale jeżeli ktoś dodatkowo tobą steruje i zachęca do takich prezentacji to ……

 9. Kiara, Majestic, Robert , Qcyp i inni dyskutanci -podajcie w punktach konkrety, odnośnie poruszanych problemów i Waszych sposobów na ich rozwiazanie . Oczekuję od Was wszystkich konkretnych wypowiedzi z konkretnymi rozwiązaniami !!!

  1. Właśnie próbujemy coś uczynić choćby przez to, żeby innych uświadomić jak jest.
   A Ty usiłujesz nam wmówić „że Ci ,którzy w ten sposób przyczyniaja się do psychicznego załamania ludzi , mają pośrednio również krew na rękach .”.
   Niestety, krew na rękach maja ci, którzy do takiego stanu rzeczy doprowadzili, a nie ci, którzy mówią jak jest. „Jeśli boisz się głosić prawdę – już jesteś niewolnikiem” – Henryk Pająk.
   Dlaczego więc – skoro uważasz, że mamy krew na rękach oczekujesz od nas rozwiązań problemów, które nie my stworzyliśmy?

   1. Robert – no właśnie takich „wysoce merytorycznych i naukowych 🙂 ” odpowiedzi spodziewałam się od Was , na ten temat 🙂 Tak więc , nie myliłam się 🙂 „intruz miłości ” 🙂

   2. @Gaja
    A Jakie jest Twoje rozwiązanie? Co ono wnosi? Nas nie musisz na miłość nawracać, nawracaj tych którzy są rzeczywistym źródłem problemów na tej planecie. Zobaczysz jak bardzo się wzruszą Twoimi naukami…
    Hodowcy i rzeźnikowi jest ganc pomada jaką stado filozofię wyznaje, byle siedziało cicho, dawało się doić i zarzynać. A tym własnie dla nich jesteśmy – w swych „świętych tekstach” otwarcie mówią o „zwierzętach z ludzką twarzą” które istnieją wyłącznie dla ich pożytku. Jak myślisz – po co usiłują zapewnić sobie bezkarność we wszystkich systemach prawnych, a ściganie tych którzy ich wszeteczeństwa ukazują? A Ty wspomagasz ich w tym co robią wytaczając absurdalne oskarżenia, że to my mamy krew na rękach. I jeszcze nas na baczność stawiać próbujesz… To obnaża całą nędzę filozofii którą głosisz.

   3. Robercie Ja już Wam przedstawiłam , moje spojrzenie na te sprawy. Jeżeli kierujemy się MIŁOŚCIĄ BEZWARUNKOWĄ, to odnajdujemy globalne , ponadczasowe rozwiązania dla Wszystkich , a nie tylko dla wąskiej grupy ludzi na Ziemi. Tak więc Miłość Bezwarunkowa to rozwiązanie UNIWERSALNE !!! Jeżeli Jezus był rzeczywiście ,przedstawicielem wyżej rozwiniętej Cywilizacji/podobno Arkturianinem/ to przypuszczam , że oni doszli do tego wniosku , znacznie wcześniej niż my . Czy nie warto się nad tym zastanowić ? Może dla nich takie życie -to norma ? Może Oni właśnie tak żyją a ich życie dzięki temu jest lepsze i piękniejsze ??? Jednak ludziom dalej się to , nie mieści w głowie. Ile jeszcze tysiącleci musi minąĆ , zanim ludzie to zrozumieja ? Przecież to takie proste . Zapytali Go- kiedy przyjdzie Królestwo Boże? a On im odpowiedział : Królestwo Boże nie przyjdzie dostrzegalnie i nie powiedzą oto tu jest ,albo tam : OTO BOWIEM KRÓLESTWO BOŻE POŚRÓD WAS JEST !!! Jak sądzisz Robercie co miał na myśli ???

   4. Majesticu – nie bój się też ,że tylko niewielka ilość ludzi na Swiecie , będzie rozumiała miłość bezwarunkową- gdyż nasza rzeczywistość mana szczęście ,naturę holograficzną.

 10. „Nie można rozwiązać problemów , z tym samym poziomem świadomości , który je stworzył „

  1. Doprawdy? Gdyby naprawdę tak było, to żaden inżynier nie byłby w stanie niczego zaprojektować… 😛

   1. Robert Ja nie mówie o umysłowych „zabawkach”, ale o Transformacji Ludzkiej Swiadomości , więc nie myl łaskawie Świadomości z umysłem i jego tworami – bo to dwie kompletnie różne sprawy.

   2. Cytat dotyczy rozwiązywania problemów, a nie o żadnej transformacji. A dopóki tu jesteśmy świadomość jest powiązana z umysłem (który tak nisko cenisz), czy Ci się to podoba czy nie. Więc te „zabawki” jak je nazywasz są również tworami świadomości. Nieprzytomny inżynier niczego nie stworzy… 😛

  2. Mowa jest wyrażnie o Świadomości a ty dalej swoje . To właśnie nasz obecny Swiat, jest zbudowany przy pomocy umysłu. Odpowiada ci ten Swiat ? Jeżeli ci odpowiada , to przestań narzekać.

   1. Swiadomość to wyjscie poza Matrix, to szersze zrozumienie otaczającej nas „rzeczywistosci”, to wzięcie odpowiedzialności za wszystko to ,co dzieje się w naszym życiu / z punktu widzenia kreatora swojej rzeczywistości / Wiadomo ,że to nie jest łatwe/dla mnie również/ ale tylko tędy prowadzi droga do rozwiązania naszych problemów.

 11. Oj Gaju Gaju wielu proboje cie odprogramowac z perlistej blondynki z jakims chipem pryzmowym ukierunkowanym na milosci w szeszynce a ty nieugiecie z uporem tanczysz wokol tego „chpia” 🙂 🙂 :)Czyzbys byla tak zaslepiona , ze nie widzisz tutaj milosci prawie we wszystkich wpisach . No coz jak -powiesz mi tak Kalina widze -to skonczy sie twoja gra .Przepasc gotowa do skoku . Zacznij wiec innych metod szukania dobrych konstrukcji idei milosci . Nie jeden z nas mial przepasc przed soba . 🙂

  1. Kalinko Nie wystarczy zdiagnozować pacjenta i powiedzieć mu o jego strasznej chorobie , ale trzeba przedstawić konkretny plan ,zwalczenia tej straszliwej choroby . Proponuję więc na tym się skupić w obecnym czasie .

   1. Gaju trzeba diagnozować przyczyny, przecież Ty diagnozujesz pacjenta mówiąc mówiąc jemu ze miłości mu brakuje ,przecież to grochem o ścianę, było jest i będzie ,pokazuj pacjentowi dlaczego niema tej miłości kto mu odwiecznie przeszkadza w osiągnięciu jej? co z tego ze My tutaj wiemy o co Ci chodzi i Cie rozumiemy ,chcesz garstka ludzi zmienić świat ? myśl o miliardach ludzi o milionach ,ludzkość trzeba najpierw wyprowadzić na prostą a nie zrobisz tego bez ujawnienia ciemnej strony i jej źródeł , to co prezentujesz niech zaistnieje jak ludzkość się uwolni od pasożytów , dzisiaj to pobożne życzenia utopia to tak jakbyś sobie w wiezieniu na spacerniku ogródek z różami zrobiła , Opanujcie się nie tumańcie Ludzkości jej wspaniałymi możliwościami , bo to jest nie mozliwe do skonsumowania w wiezieniu ziemskim każdy kto pójdzie ta droga będzie w konsekwencji i tak stracony .Wiecie ze bestia zaciska pętle jeszcze trochę to opodatkują ludzkie dusze a Wy tego nie widzicie ? czy nie chcecie wiedzieć widzieć ? Pozdrawiam

 12. @Gaja: Oczekuję od Was wszystkich konkretnych wypowiedzi z konkretnymi rozwiązaniami !!!
  Hmmm…”oczekuję” – szef się odezwał z konkretnymi oczekiwaniami – tak jest chłopcy sprężajcie się z gotowymi opcjami dla szefowej wszak żyjemy po to by spełniać czyjeś oczekiwania/rozkazy…a jak inaczej :)))))))))))))))

 13. @Alina7 Pogarda dla ludzi świata ,coś takiego?Kozioł ofiarny znaleziony .
  A to czasem ludzie nie gardzą światem?, sobą? bo przecież to oni są światem.
  Wypchane po brzegi koszyki trucizn, zatruwające siebie ,najbliższych i planetę, jak to nazwiesz?, nie pogardą?
  Gardzicie sobą na każdym kroku,a potem wyniosłość,pycha byle by tylko nie widzieć własnej głupoty,e………… szkoda gadać.
  ŻYJ kochana,krocz ,tylko gdzie cię to zaprowadzi?
  Sprawy religii,pieniądza,geopolityka powinna ludzi łączyć a nie dzielić.Powinien być prosty ,jasny cel, zmiany tego patologicznego systemu i w wyniku wygranej dostąpić CISZY,MEDYTACJI, ZINTEGROWAĆ SIĘ ZE STWÓRCĄ.Ale nie po co tak? mi JEST dobrze? iluzja fałsz co mnie to obchodzi,byle by tylko ODEGRAĆ swoją rolę w teatrze religijno-bankowo-korporacyjnym.
  Oklaski dla Gaji i Aliny jesteście lepsze od Nicholsona i spółki.;) 🙂

  1. 🙂 Qcyp – ubawiłeś mnie do łez i to około poludnia 🙂 U mnie jak zwykle słońce 🙂 Pozdrawiam ,ze strefy słońca , miłośći , błogości i światła 🙂 Zajmij się lepiej sposobem rozwiazywania problemów- jakie dostrzegasz w swoim otoczeniu, zamiast atakować innych ludzi.Daj konkretny przepis na powrót do prawdziwego , UNIWERSALNEGO DOBRA ludzi na Ziemi a nie tylko dorażnego „dobra”. Pokój zaczyna się w tobie ,ale ty z uporem maniaka szukasz go na zewnątrz . Zal mi ciebie . „intruz miłości”

   1. @Gaju,, żal” to bardzo niskie wibracje i w niczym ci nie pomogą.Następna faza będzie tupanie nóżkami i uderzanie pięścią w stół ,później spazmy we wszystkie kierunki itd.Ale w końcu maska miłości bezwarunkowej odpadnie,będziesz sobą ja za dawnych starych lat hihihihihihi:) 🙂 🙂
    http://www.youtube.com/watch?v=hERils0WXcE

  2. Qcyp.
   Tak masz rację, tak świat wygląda dla tych, którzy nie kochają. Tak, – ludzie napychają koszyki trucizną, część, bezmyślnie spędza czas przy telewizorze, pracują w korporacjach, robią liftingi goniąc utraconą młodość, kłócą się, biją, zabijają…
   Można wymieniać i wymieniać wiele jeszcze.
   Ale można i zobaczyć coś zupełnie innego, jeśli spojrzy się ze zrozumieniem i współczuciem.
   Widać, że boli Cię to, ale dlaczego patrzysz wciąż, na innych? A nie na siebie?To ich droga, ich wybory. Mają do tego prawo, do życia jakie sobie wybrali. Chcesz, żeby wszyscy prowadzili takie życie, jak Ty? Nie gniewaj się, ale ciężko jest ustalić jakikolwiek wzorzec życia, na podstawie tego, co piszesz. Są to tak sprzeczne ze sobą rzeczy! Czy Twój sposób życia doprowadził Cię do czegoś sensownego? Czy jesteś szczęśliwym człowiekiem?
   Dopóty, dopóki będziesz świat zewnętrzny i ludzi, traktował z pogardą, z „wysokości”, oceniał ludzi „tak z mety” skreślając ich, nie wchodząc przy tym w przyczyny takiego stanu rzeczy, dopóki nie uznasz prawa każdego człowieka do samostanowienia, dopóki nie uznasz prawa do popełniania błędów, dopóki też nie wykasujesz starych „programów”, ale przede wszystkim, dopóki nie staniesz wobec tej rzeczywistości, tego świata, tego manekina – z czystością serca, bez jakiejkolwiek próby oceniania – dopóty świat będzie Ci się jawić tak, jak teraz – Brzydki, zły świat, pełen pustych manekinów-konsumentów, krążących bez celu, jak Zombi.
   Czyli sumując – dopóki siebie nie pokochasz, tak naprawdę…

 14. Jakby kazdy wiedzial na jakich zastadach powstal ten konkretnie universe to by mial odpowiedz co robic zeby nie wampirzyc i zeby inaczej pobierac energie . Ja z mojej obserwacji wywnioskowalam , ze universe ten istenieje na wampirzeniu wzajemnym co daje mu miano negatywnego universe i energie buduje ON/ONA w dosyc sprytny i podstepny sposob wprowadzajac caly asortyment jedzenia , systemow politycznych, spolecznych i religijnych i nawet pewnych grup ET, s .
  Kazdy wokolo wlasnego Soul jest zainteresowany budowaniem energii a kto nie ma takiej swiadomosci tego universe to robi rozne glupoty , ktore mu odbieraja energie Odbieranie energii nazywamy wykorzytywaniem nas przez ten universe , Wszystko dzieje sie tak zeby powiekszyc swoja energie do nastepnego zycia . Cala sprawa reinkarnacji to jest budowanie energetyczne soul . Jaka by mozna bylo wykreowac etyczna postawe istnienia w tym universe . Revolting pytanie ? Dawanie nie jest dobre . Odbieranie nie jest dobre .Wymiana nie jest dobra . Kreowanie w oparciu o wykorzystywanie kosmicznego komponentu znajdujacego sie na tapestry calej naszej rzeczywistosci nie duchowej raczej martwej oczekujacej na ozywienie moze tedy droga do prawdziwej kreacji ,Moim zdaniem trzeba odrzucic pelen talerz ochlapow rzuconych przez nasz universe i to moze byc genialnym rozwiazaniem . Nie ma precyzji w wyjasnieniu moich widzen poniewaz nie moze byc . Faktem jest chaos materii nie porzadek . Czuje wielki moment wyczekiwania na uskutecznienie naszej poprawnej postawy do kreowania kosmicznego .

 15. Alina7 pisze:Qcyp.Tak masz rację, tak świat wygląda dla tych, którzy nie kochają.

  Nie kochają? Oczywiscie że kochają i dla tej miłości załatwiają innych ludzi.

  Alina7 pisze:Widać, że boli Cię to, ale dlaczego patrzysz wciąż, na innych? A nie na siebie?To ich droga, ich wybory. Mają do tego prawo, do życia jakie sobie wybrali. Chcesz, żeby wszyscy prowadzili takie życie, jak Ty?

  O jakich ty wyborach piszesz? , wybór po miedzy Colgate a Sensodyne czy po miedzy BMW czy Mercedesem? A może chodzi ci o kanały telewizyjne?
  Nie, nie mamy żadnego wyboru i nigdy nie byliśmy tak zniewoleni jak dotychczas i ja również odczuwam to zniewolenie, inaczej bym tego nie pisał.

  i dalej bla, bla ,bla, stara śpiewka .A ja zadam ci pytanie od razu z odpowiedzią, tylko odpowiedz szczerze bez wykrętów.

  Kim/Czym jesteś jako jednostka dla religijno-bankowo-korporacionizmu?

  1. Niczym. Nie wchodzę w układy. Nie mam konta( da się), nie dam się więc zaczipować. Poza tym myślę, czuję, żyję. I cieszę się tym życiem.

   Religijno-bankowy korporacjonizm, jak to określasz – mnie nie dotyczy. Ja dla nich nie istnieję.

  2. Male babies daja do armii anglosasko -amerykanskiej i wychowuja go na super soliders .
   Hi Babie !!!!,gratuluje wyboru .
   Ja jakbym byla nawet male babie to bym dala oprychowi w morde za to , ze mnie zabiera od matki do podziemnych szkol oprogramowania .
   No alez coz wedlug niektorych osob on sie kieruje miloscia do malych istot 🙂

Comments are closed.