Alternews – 30.11.2016

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

22 thoughts on “Alternews – 30.11.2016

 1. Panie Zagórski puki co nie widać słabnącej dominacji żydów nad światem
  po prostu wymieniają jednego agenta na drugiego a pretekst zawsze się znajdzie
  na Ukrainie widać to doskonale

  1. W Izraelu obowiązuje prawna zasada że stanowiska kierownicze w państwowych instytucjach mogą obejmować wyłącznie żydzi.
   W Pollin obowiązuje podobna zasada …. wyłącznie żydzi, żydowskie marionetki, polacy wżenieni w żydowskie rodziny…lub ..inni ukraińcy.

   Gdyby tak w Polsce zastosować zasadę że tylko Polacy mogą zajmować kierownicze stanowiska w instytucjach państwowych, w mediach..
   Wtedy można by powiedzieć że Polska to wolny i suwerenny kraj.
   A tak jak jest od 89r do teraz to tego powiedzieć nie można.
   A o PRLu po 68r już tak powiedzieć można (nie do końca ale blisko ideału).
   Co ciekawe Polska po 68r zaczęła się niezwykle szybko rozwijać (epoka Gierka).
   a po 89r Polska straciła cały swój majątek narodowy poprzez albo zniszczenie albo grabież.

   Sumienie jednak nie zabije Solidaruchów czyli sprawców utraty suwerenności Polski po 89r, bo oni nie mają sumienia czy przyzwoitości.
   I tak długo jak będą rządzić w interesie globalnego żydostwa tak długo Polska będzie Pollin.

  2. Uwaga, uwaga – dzisiejsze alter news zjeżdżąją coraz bardziej w kierunku dyletanctwa. Szkoda…:(

 2. JANUSZ CO SIE DZIWISZ jak bylo 100% WSI =cwaniakow co przejela w 1990 po zdrajcach i tych co od 1944 roku przejeli i rzadza to jak mozna ich wszystkich odnalesc i zmienic?????? glosowalem na Kukiza zastanawiam sie co by sie DZIALO TERAZ JAK BY SIE TO STALO?????????? MYSLE ZE ZJEDLI BY GO ZYWCEM!!!!!!!!!! = JAK ZOSTALISMY PODZIELENI PRZEZ TE 71 LAT TO WIEM JAK TO JEST W MOJEJ RODZINIE MIALEM PIECIORO RODZENSTWA =30% ma wiedze i info fakty a reszta 70% ma ta wiedze z tv i tvn i zaklamanych przekazow??????????? jak w 2010 roku powiedzialem ze to byl zamach i planowe dzialanie ????????? to o malo nie zostalem z rodziny wypisany!!!! ha ha ha i o czym my tu ????????????

 3. Dziwne ,że premier Polski dymisjonuje bez konkretnej przyczyny .Przede wszystkim powinna zdymisjonować p.Waszczykowskiego , bo polityka zagraniczna w jego wydaniu to dno .Dzięki niemu Polska ma coraz gorszy wizerunek na zewnątrz.Popełnia gafę za gafą i p.premier nie przeszkadza czyli konkrety
  Sam odwołał gadanie o współpracy z obcymi slużbami , i myśle z dwóch powodow : pierwszy , że jest to prawda a drugi :plotka o tym juz chyba dawała sie we znaki w stosunkach z USA , wydajac takie ooswiadczenie „uratował ” honor polskich i jankeskich służb specjalnych a także siebie , ze zatrudnił niewłasciwego człowieka na tym stanowisku ,
  Drugi powód to niedopilnowanie kogo zatrudnia się na tak ważnym stanowisku,

  Ja myślę , że przyczyna może być jeszcze inna : Pan Grey wykrył coś, albo zrobił ruch co nie pasowało ani Polsce ani USA a przede wszystkim żydom , a co mogło być nawet korzystne dla Polski ( w końcu ma z jakichś tam powodów polskie obywatelstwo i nawet czynnie udzielał się w reprezentowaniu Polski ) Ot tak , ze względów organizacyjnych dokonuje sie dymisji , podczas gdy agenci WSI np p.Morawiecki są hołubieni bo lączą ich wspolne interesy a nie dobro Polski
  Dalsze losy p. Greya też będą podpowiedzią , zresztą zapowiedział proces sądowy ,
  Poczekamy , zobaczymy, wstrzymajmy sie od pochopnych opinii
  Mamy fantastycznych dziennikarzy śledczych jak Gadowski i Sumliński i inni a więc panowie do roboty

  1. I jeszcze jedno pytanie czy WSI przejęło ZSRR czy ZSRR i WSI przejęła mafia syjonistyczna?

 4. Zakazana prawda w Pollin.
  Już raz o tym pisałem ale cenzura w AlterNews nie puściła mojej informacji.
  Piszę więc kolejny raz.
  W Izraelu obowiązuje prawo że na stanowiskach kierowniczych mogą zasiadać wyłącznie żydzi.
  Ja podzielam ten tok myślenia. Do Cenzora.. stawiam Izrael jako przykład.

  W Polsce ta zasada również powinna obowiązywać a ściślej powinny obowiązywać parytety narodowe (wiele państw ma liczne mniejszości narodowe).
  Czyli władze centralne wg parytetów narodowych a władze lokalne też (w gminach żydowskich rządzą żydzi a w gminach Polskich Polacy..w Tatarskich Tatarzy itp)

  Praktyka w Pollin jest jednak skrajnie inna odmienna od praktyki w Izraelu.
  Władze centralne to gigantyczna nadreprezentacja żydowska, władze gospodarcze to samo władze medialne też.

  Jak widać Polska nie jest państwem demokratycznym bo władze nie odzwierciedlają składu Polskiego społeczeństwa. To jest układ charakterystyczny dla kolonii, dyktatur, państw okupowanych…itp.
  Dla przykładu Polska przed 89r a po 68r była państwem narodowym gdzie władze odpowiadały składowi narodowemu Polski. PRL był państwem Polskim a Pollin nie jest państwem Polskim jest kolonią, protektoratem, globalnym zasobem żydowskich globalistów a może wprost własnością „społeczności międzynarodowej” czyli globalnego żydostwa.
  Ten stan Polska zniewolenia uzyskała po 89r gdy Solidaruchy przejęły władzę w Polsce.

  Do cenzora .. Panie puść pan to bądź Pan Polakiem.
  (męczy mnie myśl że cenzor nie musi być Polakiem cóż …niewola ma swoje przykre konsekwencje).

  1. Chyba się zagalopowałem … bo jednak mój pierwszy wpis istnieje..
   Jestem gapa.. przepraszam za złośliwości pod adresem cenzora.

   //
   Oscar, cierpliwości. Tu nikt nie cenzuruje Twoich wpisów. Czasami komentarz dłuuuuugo czeka w moderacji, bo ja nie mam czasu aby usiąść do kompa i to zrobić. A to jest dla mnie zajęcie zupełnie poboczne w nawale innych.

   Pozdrawiam
   Voytek – [Admin]

 5. wg. mego rozpoznania to te chlopaki przeniosly sie zza wielka WODE i tam sie ta zaraza przyjela a z stamtad rozprzestrzenila sie po calej CYWILIZACJI i to ze mamy teraz naplyw uciekienierow z poludnia i innych rejonow to ich ROBOTA!!!!!!!!!!!! CELOWA I PLANOWANA = to juz KONIEC TEJ BAJKI POWSTALA SWIADOMA ILOSC ISTOT KTORE W WYNIKU POJAWIANIA SIE FAKTOW I PRAWDY /ktore byly opanoawne przez media!!!!!!!!/ konczy sie ich CZAS MANIPULACJI ZBYT DLUGO TO TRWALO =KOCHANI MOI PRZECIEZ TO TRZY POKOLENIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! =MAM ZYWE FAKTY Z MOJEJ RODZINY O CZYM PISZE W/W =zapewne kazdy z was ma podobnie = 10 lat bylem w niemczech =ponad 5 lat jestem na wyspie i SYTUACJE SA ADEKWATNE DO POLSKI =LUDZIE GONIA ZA MONEY =PRACUJA OD SWITU DO NOCY TO NOWOCZESZNE NIEWOLNICTWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niewazne ze maja te paperki z podobiznami !!!!!!!!!!!!! bylem kilka razy u corki tu na wyspie pomagalem w remontach bo zakupila przez bank stary budynek =oboje z partnerem wyjezdazaja o 6 am. rano a wracaja o 8pm. /wieczorem / nawet porozmawiac nie bylo z nimi kiedy !!!!!!!!!!!!!!!????????????? to sa TE WSPOLCZESNE CZASY TO TEN LUKSUS ???????????? PROSZE ZAJMIJMY SIE TYMI TEMATAMI JAK ROZWIAZAC TE TEMATY OPROCZ TYCH CO NIOSLY FALSZ I KLAMSTWO ZAPYTAM WPROST KTO MA ZMIENIAC TE KLIMATY JAK MOWI MLODZI !!!!!!! =KTORZY NIE MAJA FIZYCZNIE CZASU !!!!!!!!! ABY ZE SOBA POROZMAWIAC =TAK ROZMAWIAJA PRZEZ TELEFONY!!!!!!!!!!!!! TO TAK MA WYGLADAC TEN RAJ NA TEJ ZIEMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 6. DOKONCZENIE TEMATU ANDRZEJA LEPERA O RYCERZACH ????????????????Gdy Andrzej Lepper nawiązywał szereg kontaktów z bardzo niebezpiecznymi ludźmi, z bardzo nieciekawymi ludźmi, którzy np. od niedawna byli prawosławnymi księżmi, a wcześniej pułkownikami GRU, jak np. Mikołaj Hinajło, który „nagle poczuł wolę Bożą” i został prawosławnym księdzem. Mikołaj Hinajło był jednym z założycieli Zakonu Rycerzy Michała Archanioła. Lepper przywoził Hinajło do polskiego Sejmu, zapoznawał się również z oficerami Służby Bezpieczeństwa Ukrainy, która to służba była bardzo przefiltrowana przez FSB, czyli Federalną Służbę Bezpieczeństwa Rosji. Jednym słowem Tomasz Budzyński był człowiekiem, który zbierał mnóstwo informacji o Andrzeju Lepperze. Zbierał je różnymi źródłami, w różny sposób i to było bezcenne źródło informacji. W tej książce dochodzimy do czegoś, co nazwałbym granicą bezpieczeństwa dla tego oficera, do granicy tajemnicy państwowej, tajemnicy służbowej. Ze wszystkich sił staraliśmy się jej nie przekroczyć. Jeżeli znajdzie się odważny prokurator, który zechce zbadać sprawę śmierci Andrzeja Leppera, to Tomasz Budzyński, na łamach tej książki deklaruje, że opowie wszystko, także to, czego nie mógł powiedzieć w książce. Nie mógł, bo poszedłby do więzienia, ale prokuratorowi, po uzyskaniu zgody szefa ABW, może to powiedzieć.

  12

 7. WITAM OSCAR =chcialem obejrzec w/w link =to wyswietla mi =TEN FILM JEST PRYWATNY???????????????=moze podasz sposob jak otworzyc ???????? dziekujemy

  1. Mnie się filmik uruchamia.
   Może masz blokadę na „wolne media” którą ci ktoś założył.

 8. SOLIDARUCHY =PROSZE OSCAR ZAMIEN NA INNE SLOWO!!!!!!!!!!=BYLEM NIM W 1980 roku strajkowalem w STILONIE W GORZOWIE WLKP. BARDZO WTEDY ZZYLEM SIE Z TYM WOLNOSCIOWYM RUCHEM =KTORY ZOSTAL ZDRADZONY I ZINICJATOWANY PRZEZ ZDRAJCOW I RZADZACYCH OD 70 LAT TA SZTAFETA POKOLEN CI CWANIACY SA PRZYSPAWANI DO WLADZY I BYLI TERAZ ICH CZAS ZAKONCZYL SIE I TRWA POKOJOWA ZMIANA A PIS =KOCHANY OSCARZE JEST WLASNIE NAPRAWIACZEM I ROBI DOBRA ROBOTE !!!!!!!!!!! =jak KUKIZ BY WYGRAL TO ZJEDLI BY GO ZYWCEM = latwo jest pisac durnoty trudniej podac DOBRE INNTENCJE I JAK ZROBIC POKOJOWA ZMIANE =DZIEKUJEMY

  1. Trudna sprawa. Doceniam pozytywne intencje. Sam też byłem w Solidarności ale tylko 1 mc… wtedy zrozumiałem że nie o wolność chodzi.. a o coś więcej.. widziałem że chodzi o destrukcję Polskiej gospodarki.
   Dzisiaj to widać to wiele bardziej wyraźnie.

   Motorem tamtej strajkowej destrukcji były władze solidarności (i ich doradcy) oraz KK z JPII na czele.
   Dzisiaj wiemy to na pewno.
   Wiemy też że część elit PRLu zdradziła PRL (kolaborowała z Solidarnością)
   ta część to SLD Kwaśniewskiego.

   To smutne, przykre ale niestety prawdziwe.
   PIS dzisiaj też nie jest szczery wobec Polaków, prowadzi politykę wbrew narodowym interesom Polaków… to też widać (skrajnie agresywna, nienawistna i wprost prowokacyjna polityka wschodnia, wasalizm wobec USA i Izraela).

   Każdy może popełniać błędy to ludzka słabość) ale nikt nie powinien trwać w błędzie gdy ten staje się oczywisty.

   1. Dla Polaków?Nie ,natomiast dla wszelakich szubrawców mówiących po polsku TAK!Taka polityka będzie prowadzona!Polityka wschodnia z Białorusią jest najlepsza od ćwierć wieczna a to ze Putin przegra bo umówił się z żydami to tylko kwestia czasu.Izrael ostrzelał rakietami okolice bazy wojskowej obok Damaszku a Rosja milczy, udaje że nic się nie stało.
    http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/izrael-ostrzelal-rakietami-okolice-bazy-wojskowej-obok-damaszku
    https://www.youtube.com/watch?v=YRqRXqk_54E

Comments are closed.