Alternews – 30.12.2014

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


W studio Janusz Zagórski i Paweł Nogal próbują dokonać podsumowania 2014 roku.

102 thoughts on “Alternews – 30.12.2014

 1. Calemu zespolowi NTV w NOWYM ROKU zycze duzo sukcesow
  w uswiadamianiu i pozyskiwaniu nowych sympatykow !!
  wierny „odbiorca”.

  1. Tego nie wiedziałem, a teraz wiem i pasuje do koncepcji.
   Poszukajcie Adasia w spisie (sprawdźcie co to za spis, czyja to strona).

   http://ukrainianjewishencounter.org/en/organization/advisory-board

   Pierwszy Solidaruch najjaśniejszej, ikona patriotyzmu….guru medialny…
   i wszystko jasne.
   W tym kontekście istotne jest pytanie kto organizował strajki w latach 80tych ?
   Kto przejął władzę o 89r ?
   Wygląda na to że żydowsko-Banderowska koalicja.
   To widać po obecnych „elytach” oraz po realizowanej polityce i propagandzie.

   Dać się sterować takiej bandzie łobuzów (grabieżców ..bo prywatyzacje, kłamców… bo propaganda i zbrodniarzy…bo piątkowy samobójca, bo wolność i demokracja na Ukrainie…).

   Nie wiem która władza gorsza .. nazistów czy Syjonistów połączonych z Banderowcami. (Banderowcy tak jak Solidaruchy są do „wypinkowania” od koryta po osiągnięciu „sukcesu).
   Solidaruchy w Polsce pełniły tę samą rolę co Banderowcy na Ukrainie czy Islamiści w Libii, Syrii, Iraku.. (te same patriotyczne orgazmy) i walka w tych samych Syjonistycznych w istocie interesach.
   Może ta prawda kiedyś dotrze do „bohaterów, patriotów z S…”.
   Oni wywalczyli Polskę dla Syjonistycznych bandytów (a ci wzięli na własność wszystko co wartościowe w Polsce łącznie z władzą ).
   A co Syjonista raz „sprywatyzuje” to już jest święta własność narodu żydowskiego. (odszkodowania, roszczenia…koszerne sądy, koszerne wyroki..)
   Czy to jest powód do dumy ?
   Moim zdaniem nie.
   Czekamy na prywatyzację Lasów Państwowych, będą oddane za Darmo (w ramach odszkodowań) i będą eksterytorialne (bo już żydowskie czyli nie Polskie).
   A wszystko zawdzięczamy „bohaterom” z S… i KK
   Zwykli „Bohaterowie” się nie uwłaszczyli ale elity S..(czyli wyżej zdemaskowana agentura) oraz KK i owszem.
   Tak też będzie na Ukrainie..tak planowano w Syrii, w Libii, w Iraku…
   To wszystko ta sama strategia… przedstawicieli narody wybranego.

   1. A tu bardzo ciekawa ilustracja taktyki, moralności Syjonistów czyli Adasia też.

    https://www.youtube.com/watch?v=C23dIDteJPs#t=436
    Bardzo ciekawy film niestety po rusku… dużo dokumentalnych filmików z okresu nie przyjaźni Banderowsko-Syjonistycznej.
    Polacy przez Syjonistów (Adasia) są postrzegani identycznie jak Banderowcy … za te same zasługi w tym samym okresie.

    Polska i naród Polski jest w bardzo poważnym niebezpieczeństwie (sojusz dwóch zaciekłych wrogów Polski i sojusz oficjalnej Polski z dwoma zaciekłymi wrogami Polski).
    Czysta paranoja.

   2. Chodzi o adasia M? Przeciez to glowny sprawca medialny calego nieszczescia polskiego, zydowski – przynajmniej o takich zapatrywaniach – lewak (jego brat byl komunistycznym pochodzenia zydowskiego prokuratorem skazujacym Polakow AK na smierc, uciekl do szwecji, adas M. byl adoptowanym, przyrodnim bratem prokuratora – broni go do dzis)
    To lis w skorze Solidarnosci, podszyl sie za pozwoleniem PZPR na potrzeby Magdalenki o O.Stolu. Widzialem chyba jak pije toas z Kiszczakiem za prezydenture Walesy… musiuales to widziec, jest w necie, pomoc Ci znalexc?
    O d razu czulismy ze nie rozrozniasz kto jest kim, wrzucasz wszystko i wszystkich do jednego wora z napisem „S”. Tak najlatwiej… i z glowy masz problem, latwiej osadzic co tak? bez komplikacji
    Szkoda ze nie rozumiesz ze „Solidarnosc 81 to uciemiezony Narod Polski, pokonany przez stan wojenny PZPR, twojego adasia M. i im podobnych przyczajonych do czasu „porozumien” Magdalenek. Mogli nawet sie dawac internowac dla bogatszej karty biograficznej, jak to lisy. Czy nadal widzisz w nich kury?…

 2. Calemu zespolowi Ntv w Nowym Roku zycze dalszych sukcesow
  w uswiadamianiu odbiorcow i pozyskaniu nowych fanow.
  Tak trzymac -K.

 3. Gratuluje stworzenie świetnego programu jakim jest Alternews jak i całego projektu NTV. Mam nadzieje, że zapału nie zabraknie, aby to kontynuować i rozwijać, bo trudno mi sobie wyobrazić braku tylu świetnych audycji i interesujących gości. Jest jednak sprawa, która nie pozwala mi wesprzeć finansowo tego projektu, a mianowicie alternatywnego środowiska, o istnieniu którego się dowiedziałem z kilku wystąpień Pana Janusza (którego bardzo cenie) i częstego odnoszenia się do tego środowiska podczas rozmów z gośćmi. Oczywiście rozumiem że osoba o takich ideałach i chęci zmienia tego świata na lepszy jak Pan Janusz chce działać na rzecz tych zmian, ale mi osobiście zawsze takie ruchy źle się kojarzą (tym bardziej jeśli w planach jest start w wyborach). Nawet pomimo że z większością poglądów się zgadzam i są mi bliskie.
  Pozdrawiam i życzę jeszcze większego rozwoju NTV w nowym roku,

  1. Krymska zagadka. Znalezione w komentarzach Onetu.
   http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rotfeld-putinowi-powinno-sie-postawic-pomniki-jeden-na-ukrainie-drugi-w-europie/4nnl4

   Na końcu najsmaczniejsze (znane z przecieków ale tylko z przecieków).
   Wnioski do wyciągnięcia…samodzielne…

   ~he… : Skoro mowa o Krymie, to może warto sięgnąć do historii, bo ona może coś wyjaśnić….
   uchwała prezydium Rady Najwyższej ZSRR z 19 lutego 1954 r. o przekazaniu Ukraińskiej Socjalistycznej Republice Radzieckiej obwodu krymskiego wchodzącego w skład Rosyjskiej Federacyjnej Socjalistycznej Republiki Radzieckiej.

   A tak naprawdę Lenin planował zorganizować na Krymie republikę Żydowską. Stalin popierał tę idee. Więc ziemię krymską założono pod zastaw bankierom amerykańskim – żydom. Oczywiście taki pomysł niekoniecznie się spodobał ludności, zwłaszcza rdzennej ludności. To w skrócie. A teraz przyjrzymy się problemowi deportacji tatar krymskich.

   Prób wytłumaczenia decyzji o o deportacji było wiele. Propaganda odpracowała na szóstkę. Bo jak można bez podania uzasadnienia deportować 190 tyś. ludzi? A z drugiej strony nie można było przecież powiedzieć, że Krym „przygotowuje się” zostać państwem, które dziś jest nazywane Izrael, a Tatarzy zawadzali.

   Projekt Krymska Kalifornia.

   Z wprowadzeniem NEPu do podbitej Rosji przyjechali ideolodzy stworzenia autonomicznej republiki żydowskiej na Krymie. Promowaniem nowego projektu zajęła się amerykańska organizacja finansowa pod nazwą „American Jewish Joint Distribution Committee”, która oficjalnie reprezentowała interesy amerykańskie, gdyż pomiędzy Rosyjską Federacyjną Socjalistyczną Republiką Radziecką a Stanami Zjednoczonymi Ameryki nie było stosunków dyplomatycznych.

   Krymski problem pojawił się jeszcze przy Leninie, idee zaproponował Rozenberg pracujący w Joint`cie. W 1922 roku założono Agro-Joint składający się z 186 kołchozów i…żydzi zaczęli nawadniać przyszłą ojczyznę. Co roku rząd RFSRR miał dostawać od American Jewish Joint 900 tysięcy dolarów pod 5% rocznie przez kolejne 10 lat.

   W październiku 1923 roku Abraham Bragin – kierownik sekcji żydowskiej Komunistycznej Partii, przygotował projekt organizacji nie autonomicznej republiki, tylko już pełnowartościowej Żydowskiej Republiki Radzieckiej. Projekt potrzymał kryptonim „Krymska Kalifornia”. Żydzi otrzymali 132 tysięcy hektarów ziemi.

   19 lutego 1929 roku „Joint” i Centralny Komitet RFSRR podpisali umowę, według której ZSSR otrzymywał coroczne finansowanie w wysokości półtora miliarda dolarów. Jako hipotekę amerykanie zażądali 375 hektarów ziem Krymskich. Zostało założona spółka akcyjna, gdzie udziałowcami było ponad 200 amerykanów. Z najbardziej znanych można wymienić Hoovera, Rockefellera, Roosevelta, MacArthura czy Marchalla. Był też ważny warunek, jeżeli do 1954 roku RFSRR nie zwróci dług, ziemia przechodzi na własność.

   Pieniądze szły bezpośrednio do przesiedleńców żydowskich, z pominięciem rządu ZSSR i wywołały niepokoje wśród ludności. Jeszcze dziś można znaleźć dowody rabunków transportów żydowskich przez rdzennych mieszkańców. Stalin nie widząc zalet takiej umowy, w 1934 roku stworzył Birobidżan.

   W 1936 roku projekt Krymska Kalifornia został zamknięty i zapomniany. Kasa przestała być wypłacana (do momentu wstrzymania przekazano 20 milionów dolarów), ale ruchu nie udało się zatrzymać. W 1939 roku Krym zamieszkiwało już 5,8% żydów czyli ponad 65 tysięcy osób. Tatarów – 19,4%.

   W 1943 roku Roosevelt w Teheranie postawił warunek Stalinowi, że jeżeli projekt ponownie nie zostanie otwarty, to mogą się pojawić i problemy ze wsparciem amerykanów w ramach tak zwanego Lend-Lease. Trzeba było ratować inwestycje amerykanów. 11 maja 1944 Państwowy Komitet Obrony podjął decyzję o przesiedleniu Tatarów krymskich do Uzbekistanu (decyzję podpisał Stalin). Operacja wysiedlania była kierowana bezpośrednio przez Bogdana Kobułowa i Iwana Sierowa, rozpoczęła się o świcie 18 maja 1944.

   Utworzenie państwa Izrael.

   Stalin doskonale rozumiał, że amerykanie wcale nie niepokoją się o warunki radzieckich żydów, dlatego zaproponował, że Krym będzie autonomiczną republiką w składzie ZSSR. USA zaproponowało 10 miliardów dolarów kredytu na cele gospodarcze, lecz pod warunkiem, że Krym wystąpi z ZSSR jako oddzielne niepodległe państwo. Problemu nie udało się rozwiązać i projekt znów stanął w miejscu.

   Amerykanie zresztą żądali od Stalina wyprowadzenia floty z Sewastopolu do Odessy (a z pewnością gdyby Krym Rosja nie zajęła, taki warunek postawiła by „niepodległa” Ukraina). Oczekiwać dalszego rozwoju Stalin nie mógł, dlatego równolegle zaczął mocno wspierać równoległy projekt utworzenia Izraela w Palestynie.

   W 1947 roku w ONZ Stalin zapewnił aktywne wsparcie rezolucji utworzenia Państwa Izrael. 14 maja 1948 roku ZSSR jako pierwszy (De iure jako drugi) uznał niepodległość Izraela. Początkowo USA i ZSSR działają razem z Izraelem, następnie zimna wojna rozstawia te dwa państwa po rożne strony barykad. Amerykanie chcieli osłabić wpływy Brytyjczyków w kanale Sueskim. ZSSR przez Czechosłowację sprzedawał broń Izraelowi.

   w 1948 roku Żydowski Komitet Antyfaszystowski wraca z ideą żydowskiej autonomicznej republiki na Krymie. Można bez żadnych wątpliwości zgadnąć kto zainicjował powrót do idei. ZSSR odpowiada tak zwanym procesem poetów żydowskich i oskarża ich o szpiegostwo i zdradę.

   Od 1948 roku do 1953 roku propaganda przygotowała opinię publiczną do wysyłki żydów za współodpowiedzialność narodową. Dwa miejsca, Birobidżan lub Sybir. Została nawet już przygotowana specjalna komisja pod przewodnictwem Michaiła Andriejewicza Susłowa – Éminence grise ZSSR. Wszystko do planowanej deportacji żydów było gotowe, nawet łagry. 5 marca 1953 roku Stalin został otruty. Plany deportacji porzucono, choć za czasów Chruszczowa Judaizm przyrównano do obskurantyzmu.

   Krym – przekazanie.

   W 1954 roku nastąpił czas zwrotu kredytu pod projekt Krymska Kalifornia. Mimo, że ZSSR przekazał trofealną niemiecką broń jako rozliczenie kredytu Izraelowi podczas wojny z Arabami, Amerykanie uznali dług za niespłacony. Zaczęto się przygotowywać do procedury odzyskania hipoteki w postaci ziemi Krymskiej.

   Pomysł przekazania Krymu pojawił się zanim Chruszczow doszedł do władzy i poruszał go już Gieorgij Malenkow, który pełnił rolę I Sekretarza KC KPZR po Stalinie do 14 września 1953 i premiera ZSSR do 8 lutego 1955 roku.

   Przekazanie Krymu Ukraińskiej Socjalistycznej Republice Radzieckiej było aktem politycznego sprytu, gdyż formalnie umowa była podpisana z RFSRR i amerykanie nie mogli sięgnąć formalnie po ziemie nie będące w składzie RFSRR. Chruszczow tylko zrealizował plan awaryjny Stalina, aby nie płacić amerykanom. W taki sposób największych cwaniaków oszukano.

   A teraz na deser : Rosja zajęła Krym legalnie, czy nielegalnie?
   Przy okazji: 7 kwietnia 2014 roku ósmy Sekretarz Generalny ONZ Ban Ki-moon wygłosił oświadczenie, które zostało zakazane do dystrybucji w ukraińskich mediach i Internecie, a w którym stwierdził, że ONZ nie może uznać działania Federacji Rosyjskiej względem Ukrainy jako naruszenia prawa, ponieważ zgodnie z dokumentami terytorium Ukrainy jest okręgiem administracyjnym ZSRS, nie jest zatem suwerennym państwem.
   Po upadku Związku Sowieckiego Ukraina nie sformalizowała w odpowiedni sposób w ONZ swoich granic i… nadal pozostaje okręgiem administracyjnym. Okazuje się, że kwestia demarkacji
   granic Ukrainy została uwzględniona jedynie w projekcie porozumienia z Unią Europejską – ta ostatnia zobowiązała się do pomocy w przeprowadzeniu legalizacji jej granic z państwami
   sąsiednimi. Przy czym nie określono, kiedy miałoby to nastąpić.
   Wprawdzie Ukraina w granicach sprzed konfliktu z Rosją była uznawana za państwo i nikt nie podważał jej terytorialnego kształtu, niemniej jednak lukę w sformalizowaniu stanu faktycznego z pewnością Putin wykorzysta.

   Tak na marginesie nasuwa się pytanie, czy nasze orły polityczne potwierdziły granice państwa polskiego zwiń
   dzisiaj 01:17 | ocena: 81% | odpowiedzi: 5

   1. Inna ciekawostka pokazująca w innym świetle zachód, polskie „elyty” i KK w czasach II wojny światowej.

    Wyszukane w komentarzach na Onecie.
    http://wiadomosci.onet.pl/kraj/kult-bandery-a-polscy-politycy/vrx9k

    „Ukrainska dywizja SS Halyczyna,ktora brala udzial w mordowaniu Polakow na Ukrainie nigdy nie poniosla za swoje czyny kary.Kiedy na koniec wojny poddala sie do niewoli zachodnim aliantom,to z pomoca gen.Andersa i papieza Piusa XII zostala przerobiona na dywizje polska,bo ci ss-mani z tej dywizji byli przed wojna obywatelami polskimi.Armia Czerwona w ten sposob utracila prawo do osadzenia zbrodni tej dywizji.SS-mani mogli sie rozjechac po swiecie.Gen.Anders nadal krzyz virtuti militari ostatniemu dowodcy tej dywizji…..Jesli moderator ma odwage,to zamiesci moj komentarz,bo jak do tej pory nie bylo szans. zwiń

    To są te historyczne „przyjaźnie” Polsko Ukraińskie.
    Działają do dzisiaj.

  2. Zawsze uważałem Gierka za najlepszego przywódcę Polski od czasów porozbiorowych.
   A tu kolejny dowód jego mądrości.
   http://polskiportal.net/public/album_photo/7a/2c/2c4e_7af0.png?c=0137

   Takiego przywódcy potrzebuje Polska a nie „elektryka, malarza kominów który uwielbia kopać w gałę, ciężko myślącego Bronka, Radka zdradka… i innych pracujących w pocie czoła dla mafii żydowskiej.

   Gierek pracował dla Polski, Gierek budował Polskę.
   A tamci ..? demontują, rozkradają, grabią i zniewalają.

   1. Kołodko miał taki potencjał.
    Mafia go zagryzła (Kwaśniewski jako Prezydent, PO i PIS jako opozycja i „wolne media” jako głos ludu czyli głos mafii żydowskiej).

    Kołodko ma taki potencjał. Tylko niestety jest merytorykiem a nie fajterem politycznym. Kołodko wymaga politycznej osłony.

    Innych nie widzę.
    Może nie dali się zauważyć ?

 4. Kochana Zalogo NTV,
  DZIEKUJE, ze jestescie,
  ze Wam sie chcialo wziac na siebie Obowiazek Prowadzenia NTV
  – z wszystkimi konsekwencjami tego.
  Wiecie, ze wykonujecie kawal DOBREJ roboty!

  Na 2015 rok zycze NADZIEI, MILOSCI i rosnacej MOCY DUCHA,
  oraz duzo satysfakcji z widocznych rezultatow Waszej aktywnosci,

 5. Władza i obce paszporty.
  Tak to widzą na Krymie
  http://polish.ruvr.ru/news/2014_12_30/Aksionow-krymscy-urzednicy-i-zolnierze-sa-zobowiazani-do-oddania-ukrainskich-paszportow-5361/
  A jak to widzą w Kijowie czy w Warszawie ?
  Dokładnie odwrotnie. Tu paszporty Polskie się wydaje obcokrajowcom by mogli stać się przedstawicielami władzy W Polsce przy władzy wielopaszportowców jest sporo, pytanie czyje interesy reprezentują który paszport jest najbliższy sercu a który tylko „służbowy”, „misyjny” ?

  Moim zdaniem ludzie o podzielonej (paszportami, korzeniami, rodziną, majątkiem…itp) lojalności nie powinni mieć prawa sprawowania jakiegokolwiek urzędu państwowego.
  To są ludzie o wątpliwej lojalności.
  Jeżeli np Premier Izraela twierdzi że wszyscy żydzi na świecie z automatu są obywatelami Izraela to jako tacy powinni być z automatu wykluczeni ze wszystkich stanowisk władzy w innych państwach niż Izrael. (władza to stanowiska publiczne wszystkich szczebli, wymiar sprawiedliwości organy ścigania, władze centralne, wojewódzkie, powiatowe, gminne, miejskie, wiejskie i nijakie).
  Nawet w USA w kraju imigrantów jest taka zasada (minimum ileś lat mieszkania w USA i urodzenie w USA).
  A Polsce czy na Ukrainie jest dokładnie odwrotnie.
  Czy Polska i Ukraina to wolne kraje czy też kolonie rządzone przez zdrajców, mniejszość narodową spadochroniarzy ?
  Każdy sam sobie musi na to pytanie odpowiedzieć.

  Wszystkim życzę w nowym roku uwolnienia Polski do dotychczas rządzących zdrajców i wprowadzenia prawdziwej realnej demokracji w miejsce udawanej.
  Życzę Polakom by wreszcie zaczęli rządzić własnym krajem we własnym interesie.
  (narodowym nie prywatnym).

  1. „Czy Polska i Ukraina to wolne kraje czy też kolonie rządzone przez zdrajców” Dokładnie tak. O czym świadczy dobitnie poniższy link:
   http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wyplata-odszkodowan-za-pozydowskie-mienie-za-pieniadze-ze-sprzedazy-lasow
   Jakie pożydowskie mienie? Polska w latach 50-tych ub. wieku już zapłaciła takie odszkodowanie co miało zamykać wszelkie roszczenia. Trzeba to tym sqoorwlom przypomnieć!
   Co gorsze większość społeczeństwa śpi. W normalnym kraju powinna już być rewolucja. Przypominam – konstytucja stanowi że w RP władzę sprawuje naród i może tę władzę sprawować bezpośrednio, co niekoniecznie oznacza że akurat w drodze referendum.

   1. Odniesienie do filmu Dług jest dobrą analogią i niestety jest też formą prognozy czym to się może skończyć.
    Jest też wyjaśnieniem dlaczego już kilka razy w historii tak to się kończyło.

 6. Całemu Zespołowi NTV w Nowym Roku życzę dobrych pomysłów, ciekawych audycji i gości, odwagi i cierpliwości w poszukiwaniu prawdy, wielu nowych sympatyków i szczęścia każdego dnia!!!
  BJ

 7. Pawle, Januszu, Panowie!

  to w ramach prób „przeciągania ich na naszą stronę” może w 2015 zaprosicie do studia tych onych, co np. głosowali „za lasami” czy ‚za obrotem gmo’ . Być może nieliczni maja cojones na miejscu właściwym, by przedstawić swoje racje w NTV, bo z tych wielkich TV to ich siłą wyciągnąć nie można. Może mają coś więcej do powiedzenia, niż przyznanie, że tak przewodniczący/prezes/klub kazali…

  Pozdrawiam i życzę powodzenia w Nowym Roku.
  Piotr

 8. Dlaczego żydzi nie starają się uzyskać rekompensat za mienie pożydowskie w Anglii, w której żydów wywłaszczono bez odszkodowań ze wszystkiego co posiadali, a posiadali prawie całą Anglię , która była w rękach arystokracji zadłużonej u żydów, a domagaja się od Polski za mienie , które utracili nie z winy Polski i Polaków a Niemców i Rosji. ?

  1. „a domagaja się od Polski za mienie , które utracili nie z winy Polski i Polaków a Niemców i Rosji. ?” to sprawa Nie „Naszego” rządu, nierządu , wszystko zostało ugruntowane w Jałcie i Poczdamie ,nie było tu przypadków, Austria i Grecja dla przykladu miała być czescia wschodniej europy ,ale wprowadzono poprawki ,praktycznie sprawy niema ,wszystkie kwestie zostały uregulowane ,niema nigdzie tak na świecie aby ktoś zostawił swoje mienie , wyobraźmy sobie główną ulice miasta a z domów na przechodniów spadają cegły dachówki i cale ściany ???! nikt nie płaci za wodę płynąca z z zardzewiałych rur i setki innych rzeczy , i tutaj jest czysta droga administracyjna pobierania podatków, opłat ,to nie są jakieś enklawy na bezludnych wyspach ,skoro ktoś opuszcza swoje mienie nie zostawiając prawnego przedstawiciela konkretnego adresu korespondencyjnego biura itp podlega wszystko kasacji administracyjnej , tym bardziej ze archiwa i urzędy były kompletnie zniszczone, i to właściciele w swoim interesie powinni się zameldować w nowej administracji przecież tak było z tysiącami polaków którzy musieli udokumentować swoje mienie albo miejsce gdzie to było bo wszystko było kupa gruzu i zgliszczy , w postępowaniach administracyjnych tez nie mieli dużo szans bo koszty rozbiórki odgruzowywania oraz opłacenie podatków przewyższało wartość mienia które było w ruinie .O ile wiem jedno z mocarstw zobowiązało się do spłacenia ewentualnych roszczeń ,bo na drodze prawnej rzeczywiscie miało to być znikome bo taki był wymiar prawny na drodze czysto administracyjnej i było to wykładnia ewentualnego ekwiwalentu ,gdyby w rządzie był choć jeden przedstawiciel Narodu to wywlekłby wszystkie ustalenia( MIĘDZYNARODOWE ) na światło dzienne które posiadają moc prawna do dzisiaj ,jest to identyczna sprawa jak przesiedlenia z Kresów Wschodnich i o dziwo tam PRAWO międzynarodowe zadziałało bez szwanku i tak ma być dla dobra właśnie takich ustaleń bo jest już po fakcie .ktoś w imię społeczeństwa udając przedstawiciela tego narodu chce wrobić naród , czy to o czymś nie świadczy ? dlaczego nie stosuje się drogi prawnej jaka określono pod koniec wojny przez ówczesne mocarstwa ?

   1. Tu chodzi o zwykły rabunek a „odszkodowania” to tylko elegancka forma nazywania rabunku.
    Bandyta w lesie też elegancko proponuje „kup Pan cegłę”
    Bandyci z miasta proponują restauratorom „Ochronę”.
    Bandyta z filmu Dług też powoływał się na „długi”.
    Lichawa to w istocie rabunek nazywany „długiem”.
    Agresja na Irak to „misja stabilizacyjna”
    Bombardowania miast Jugosławii to „humanitarne bombardowania”.
    Bombardowania w Libii nazywały się „strefami zakazu lotów”.
    A międzynarodowy bandytyzm nazywany jest „demokracją”

    To wszystko to tylko żydowska nowomowa.
    Oni między sobą też rozmawiają takim językiem.
    To ich kultura narodowa.
    To nie gra, to całkiem szczere, oni tacy są, tak myślą.
    Oni mają wbudowany kulturowo relatywizm moralny.
    (to obowiązkowa kompetencja „polskiego” posła czy dziennikarza).
    Czym skorupka za młodu… tym na starość….
    To się wysysa z mlekiem matki i utrwala do 12-15 roku życia.
    Potem się już takim jest, niezależnie od posiadanego paszportu, przynależności partyjnej czy głoszonych poglądów (relatywnych moralnie czyli koniunkturalnych, okolicznościowych, dla doraźnych korzyści).

    W każdym narodzie są takie postawy ale statystycznie na znacznie niższym poziomie.
    Podobną filozofię życiową mają np cyganie i inne prymitywne ludy np w Afryce, ale oni nie aspirują do władzy nad światem.
    A żydzi aspirują i to na całego, po morderczych embargach, po milionach trupów, po obalonych w gruzy całych państwach…po światowych kryzysach, po wojnach światowych…po kolorowych rewolucjach i jednej październikowej, po Majdanach…po trupach pożytecznych idiotów.

  2. Alez w Polsce sa piekne lasy Kazek12 no i mozemy grzyby zbierac bez ograniczen , ktore jako jedyny produkt na rynku zyja w symbiozie z prawdziwa natura no i troche kryte sa przez korony drzew od chemikali . Poza tym trzeba troche zdenerwowac roslinny swiat zeby sobie pocierpial na tych terenach od scinki wycinki i roznych machloji i dewiacji i korupcji naturalnymi zrodlami i potem wykorzystac energie tego do innych czarnych akcji .
   No i jezeli ta lista jest prawda to sie nie dziwie , ze sprzedawanie wszystkiego im idzie latwo . http://www.aferyprawa.eu/Platne/LISTA-OSOB-POCHODZENIA-ZYDOWSKIEGO-SPRAWUJACE-INTRATNE-FUNKCJE-WE-WLADZACH-RP-330
   Chce jeszcze powiedziec , ze prawdziwi zydzi pochodza z Etiopi i sa czarni i bardzo pieknie zyja z natura . A ci zydzi o ktorych wszyscy trobia na forach to sie do tamtych nie umywaja ,i chyba zrobili to zeby zdeformowac prawdziwa nature imienia zyd z Etiopi (Oj chyba ich bardzo nie lubia ) . Tamci nie sa techniczni i zyja w niezwyklej harmonii z natura .

   1. TO tylko przedstawiciele ,a przecież góra lodowa jest kilka razy większa ! no i jest to tylko sektor politbiura zobaczmy ministerstwa ,Biznes manów , kolaborantów .

 9. tu chodzi o KASĘ ,wywołają „duży” problem medialny ,będzie jakaś agencja ,syndyk ,wysprzedaż dla narodu jako akcje , następnie solidne opodatkowanie ,upadek udziałowców , a na końcu konsorcjum „KRAJOWE ” które wykupi wszystkie zaległości i obciążenia za cenę 1 % wartości lasów i wszystkiego co jest pod nimi ,skończy się ubieganie narodu za grzybami ,prywatne ,obce, to nie Narodowe ,Oni nigdy nie odstąpią od Swojej Strony bo nie pochodzą z Naszej Strony ,główny cel teraz to wyludnienie kraju, sfrustrowani ludzie coraz to w większej liczbie będą osiedlać się za granica ,zwlaszcza Ci młodzi ,znakomita cześć starszych kursuje tu i tam ,ratując siebie i rodziny , te wszystkie „pozytywne” bilansy i „wzrosty” przychodu to miliardy obcej waluty, żywej gotówki od całej Polonii ,która jest później w obiegu w kraju ,gdyby wszyscy wrócili okazałoby się ze bezrobocie faktycznie sięga 50 % , ta gotówka w kraju pozwala jeszcze dodatkowo utrzymać miejsca pracy dla tych co nie wyjechali ,uważam ze rok reptylianski 2015 będzie dużą fala emigracyjna .wiekszosc z emigrantów sezonowych się przekonała ze powroty to strata w konsekwencji wszystkiego ,bo perspektywy są marne , dlatego Młodzi zdecydują się na definitywne opuszczanie kraju aby nie powtórzyć błędów poprzedników , takie hybrydy , lawirowanie tu i tam ,i tak w konsekwencji dają zero gwarancji i rozwoju, wiec zacznie się pakowanie walizek na bilet w jedna stronę !

  1. no dobra Maja-stick 🙂
   a co proponujesz, żeby jednak nie tak się stało
   >Młodzi zdecydują się na definitywne opuszczanie kraju
   bo chyba jest jakaś mniej lub bardziej sensowna opcja?
   pzdrw
   piotr

   1. Piotr, problem się potęguje bo właśnie ta siła która by mogla coś zmienić emigruje , a dla dużej części kraj jest tylko sypialnia bo pracują w różnych formach za granica dosłownie ich nie interesuje panujący stan rekompensują to sobie zarobionym euro albo funtem .Taki stan rzeczy jest przychylny patologi lansowanej przez wszystkich „polityków” a zaopatrywania społeczno polityczne zanikły praktycznie, niema żadnej siły społecznej na wytworzenie przeciwwagi a te co są to fałszywe .dużo nie można proponować jedynym ratunkiem jest zjednoczenie narodu od najniższego szczebla ze świadomością zmian , najlepiej jakby to miało wymiar międzynarodowy Unia Słowiańska pozbawiona pasozytow, partii politycznych, religii, organizacji , bo to tylko parawany do manipulacji i okradania narodu, pozytywnym wektorem jest socjalny system narodu pozbawiony koncernów i korporacji okradających i manipulujących , mieliśmy niby taki system ale pozbawiony właśnie narodu wspólna praca wspólna kontrola wspólne współkierownictwo,żadnych narzucanych dyrektyw jak np jest obecnie albo jak było , bo to nawet nie jest i nie było jakimś strategicznym myśleniem, po prostu matactwa i wyzysk , wszyscy przedstawiciele narodów maja przekazywać wole narodów , ale w przypadku pasozytow to oni narzucają milionom swoje dewiacje manipulacyjne pełne upodlenia i wyzysku , zobaczmy ze oni nigdy się nie tłumaczą ani nie pytają !!! przecież to jawna dyktatura . pzdrw.

   2. Majectic,
    nieprzesadzony obraz rysujesz, ale jednak ponawiam pytanie
    – co robić już teraz, bo wspominane przez ciebie bliskie zjednoczenie narodu jakoś mało realne, a perspektywa międzynarodowej
    >Unia Słowiańska pozbawiona pasozytow, partii politycznych, religii, organizacji< to chyba dopiero po przewałce tego, co nastąpi po grand resecie?
    zamiast pozdrowienia:
    oby nam świadomość rosła
    teraz, zawsze i na wieki wieków 🙂
    piotr

   3. Piotr , w takiej, obecnej sytuacji, uświadamiać i jednoczyć ludzi , budować autentyczne autorytety aby się stały reprezentantami i rzecznikami Narodu .Trzeba założyć ze jest okupacja i stosować stosowne metody ,naród walczy o przeżycie ,eliminując sam siebie , liczy się jedynie Człowiek i dobro Człowieka ; lewice, prawice, sekty, religie płatne ,itd ,to czysta dywersja i pasożytnictwo nie sieja a zbierają (zabierają ) odbiorą Narodowi wszystko zmusza ludzi aby przeklinali ziemie Ojców Swoich ,okradają Naród, wiec to OBCY , Przodkowie Oddali Daninę Krwi dla Tej Ziemi, a teraz obcy w imieniu potomków okradają Naród -Wynarodawiają??? , czy tak postępują prawdziwi Potomkowie !??

 10. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2015, aby przyniósł on znaczące zmiany na lepsze nam wszystkim i NTV.
  DOSIEGO ROKU !!!!

 11. Bez życzeń…lecz z gratulacjami wytrwania i trwania w ciężkich warunkach nie raz, jak i oraz znoszenia niełatwej widzowni Ntv

 12. Ciekawe dywagacje o światowej wojnie o prawdę.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/sens-szarpaniny-o-prawde-2014-12

  My w Polsce mamy swój front w ramach tej wojny.
  Kto po której stronie frontu walczy to na ogół widać gołym okiem.
  Są trzy strony dwie aktywne i jedna, najliczniejsza zagubiona, ogłupiona kłamstwami, mająca trudności z samodzielnym myśleniem, podatna na manipulacje w Polsce ta trzecia strona nazywana jest dumnie „Solidarnością”. Obie aktywne strony konfliktu mają na nich to samo określenie jako „pożytecznych idiotów”
  Jedni to mówią z zadowoleniem a drudzy ze smutkiem.

  A ty po której stronie frontu jesteś ?
  Ciekawy temat do rozważań przed nowym rokiem.

  1. – w tym artykule nie ma takiego słowa „Solidarność”, ani nawet: solidarność.
   Autor komentarza …”na ogół” zdradza swą osobistą awersję do tego Ruchu z lat 80tych, nigdy nie udało mi się rozpoznać do którego? Do Tego z początku lat 80, czy do Tego z końca lat 80? (wrzucanie ich do jednego worka jest, historyczną nieobecnością na tej lekcji…)

   1. Autor ..wrzuca obie „solidarności” do jednego worka.
    Obie od początku były organizowane i dowodzone przez te same siły. Zmieniał się tylko skład tej dowodzonej reszty.
    Na początku to byli „pożyteczni idioci” a później ich ilość stopniowo malała a dołączali się karierowicze, zdrajcy, bezideowi płatni wykonawcy czegokolwiek byle dużo płacili czyli tzw dzisiejsze „elyty”.
    Szeregowi bojownicy Solidarności z lat 80tych muszą dzisiaj powiedzieć że dali się zrobić w konia wodzom rewolucji, że byli naiwni gdy własnymi rękoma niszczyli swoje miejsca pracy a władzę oddawali w ręce zdrajców i obcej agentury.
    (a szczerze przelewali krew w tej sprawie, szczerze wspierali Michnika, kochali zachód finansujący rewoltę, kochali KK i JPII). Do takich działań określenie „pożyteczny idiota” niestety pasuje jak ulał.
    To gorzka pigułka która trzeba sobie przełknąć (musi ją przełknąć większość naiwnego narodu).
    Lekarstwo musi być gorzkie ale ono leczy z naiwności i uodparnia na przyszłość przed zarażeniem.
    To konieczna kuracja.
    I dlatego tak często o tym piszę.
    Chciałbym by naród się wyleczył z „pożytecznego idiotyzmu”.
    Sądząc po wpisach na różnych forach już jest znacznie lepiej niż było np zaraz po 80r, po 89r…

   2. Ludzie chcieli zmian , wyrazili to w postulatach ,popierali to co dawało szanse realizacji tego ,jeden system absurdów został przemianowany na drugi , a to świadczy ze w jednym jak i drugim były i są pasożyty , jedno i drugie zjawisko zostało wyreżyserowane nikogo nie obwiniajmy bo jest po faktach , wyciągajmy tylko z tego lekcje , ze plany NWO sięgają wstecz już tysiace lat i tak samo do przodu ,obwiniajmy same zjawiska aby ich nie powtórzyć jakby nie było to kolejna lekcja jedna z wielu jakie były „lewica”” prawica” oni, my, to pojęcia dla motłochu zawsze to miało i ma jedno źródło od tysiącleci , modyfikowane zawsze na miarę czasu i potrzebę jak tego nie zrozumiemy cały czas będą powtórki, bardziej podstępne i perfidne https://www.youtube.com/watch?v=FoU_jjWFy-s

   3. Ludzie chcieli zmian, to prawda i zmiany powinny być.
    (dyktatura proletariatu to idiotyczne założenie…a proletariat to kto ? solidaruchy). Gierek wprowadzał kluczowe zmiany.
    Solidaruchy uderzyły we własną przyszłość w przyszłość narodu w przyszłość Polski (bo teraz może zniknąć albo zmaleć).
    Ludzie popierali nie te działania co trzeba i dawali się robić w konia jak dzieci mafii oraz współpracującemu z mafią KK z JPII na czele.
    W efekcie „ludzie ” zwalczali tych którzy chcieli pomóc Polsce i narodowi (był taki Wilczek, Kołodko) a wspierali mafię złodziei, obcą agenturę, zaciekłych wrogów Polaków, rabusiów i „prywatyzatorów” (Balcerowicz i reszta liberałów).

    To „ludzie którzy chcieli zmian” wynieśli tę mafię do władzy.
    i zablokowali wszystkie pożyteczne dla Polski reformy (za podpowiedzią mafijnej propagandy i mafijnych agentów ulokowanych w Solidarności).

    Białorusini np. nie poparli „prywatyzatorów” a popierają swojego bardzo patriotycznego przywódcę. Musieli odpierać dosłownie falowe ataki ze strony mafii.
    Rosja Putina podobnie.
    Z Miloszewiczem, Sadamem Husainem i Kaddafim było
    podobnie. Oni jednak zostali obaleni bezpośrednią militarną agresją ze strony NATO (mafijne siły zbrojne).
    W podobnej sytuacji jest Syria. Syria się dzielnie broni.

    Są jak widać mądrzejsze narody niż Polski.
    Za co płacą niestety wielką daninę krwi.
    Policja twierdzi …jak napadnie cię bandyta to nie walcz, poddaj się, oddaj portfel, życie ważniejsze.
    Polacy nie tylko nie walczyli z bandytą ale go gorąco poparli oddali mu wszystkie swoje portfele z entuzjazmem wierząc że bandyta będzie ich utrzymywał.
    Bandyta portfele (majątek) zabrał ale utrzymywać ani myśli.
    Teraz się rewolucyjny narodek budzi z hipnozy.
    A o tym `ze zachód to bandyta mówiono w PRLu wielokrotnie i słusznie mówiono. Mówiono że Radio Wolna Europa to tuba CIA czyli zachodniego bandyty.
    Dzisiaj widać że za PRLu mówiono o zachodzie (zachód zawsze był mafijno-żydowski) prawdę.
    „Narodek” uwierzył w kłamstwa Wolnej Europy.
    Reszta to już konsekwencje tej głupoty.
    Przykre, ale to nie pierwszy raz w historii.

  2. Po której stronie jesteś ty Oscar,po żadnej prawda, przypisałeś sobie rolą autora krytykanta,och jaki ty jesteś mądry spostrzegawczy,tymczasem jest inaczej masz fobią na punkcie Solidarności , dyskusja jest na całkiem inny temat ,zawsze musisz dorzucic coś na temat Solidarności

   1. Muszę dorzucić coś o solidarności.
    Bo to Solidarność własnymi rękoma, w pocie i znoju, w patriotycznych i religijnych uniesieniach, wymusiła na komuchach to co dzisiaj mamy. To zasługa Solidaruchów , nikogo innego.
    Mafia bez masy solidaruchów nic by nie zdziałała, jak np na Białorusi, czy w Iranie albo w Serbii. (Solidaruchy dały się podejść tak jak islamiści w Czeczenii, Kosowie, Syrii, Libii…banderowcy na Ukrainie)
    Ci islamiści i Banderowcy to tacy sami „pożyteczni idioci” dal tej samej mafii żydowskiej. Oni też doznają niekończących się patriotycznych uniesień (wręcz orgazmów) Oni oddają życie za swoje (podpowiedziane im przez mafię) ideały.
    Te uniesienia to robota bardzo profesjonalnej propagandy mafii która steruje tymi tłumami „pożytecznych idiotów”.
    Tych analogii nie da się ukryć.

    To przykre stać w jednym szeregu z nimi, ale takie są fakty.
    Tę gorzką prawdę warto przyjąć do wiadomości i wyciągnąć z niej wnioski.

   2. Trzeba się walnąć w pierś aż zadudni gromkim echem w całej Polsce. Dopiero wtedy pojawi się szansa na kolejne tym razem racjonalne działania.
    Oscar jest za suwerenną i demokratyczną Polską w której suwerenem jest naród rządzony przez najmądrzejszych (w sensie merytorycznym nie „zasługami” jak parobek „Waleza” czy malarz kominów Donek.. i inni „zasłużeni”…) przedstawicieli narodu.

    Rządzący musi być kompetentny czyli mądry w swojej dziedzinie a nie zasłużony czy złotousty, czy medialny, czy bardzo wierzący albo skoligacony albo bogaty… albo mianowany przez szemrane „elyty.

   3. Oscar ,”Mafia bez masy solidaruchów nic by nie zdziałała” „solidaruchów” „wiernych” „komuchów ” to tylko narzędzia do wyssania wszystkiego , później znowu powtórki , przewroty ,zmiana haseł i krawatów, wiem ze wskazujesz na widzów tego ostatniego koncertu no i dobrze bo z lekcji trzeba coś wyciągnąć , ale pokazać odwiecznego dyrygenta manipulacji i zbrodni , jak komuś nawala hamulce w aucie oskarżysz o to kierowce ? czy producenta który użył niewłaściwych komponentów ? Oscar to są tylko epizody ,gry na narodach, to sztuczny teatr a „”solidaruchów” „wiernych” „komuchów „” myślą ze to prawda i się angażują swoimi uczuciami bo inaczej nie można jak człowiek nie wie ze to teatr .

 13. Dziękuję zespołowi NTV za kawał dobrej roboty w 2014r, potrzebujemy polskich mediów (nie mylić z polskojęzycznymi).
  Pozdrawiam i wszystkiego dobrego w 2015!

  1. Sądzę że od tego należy zacząć.
   Media powinny mieć narzucony systemowo obiektywizm.
   Media zajmujące się polityką i gospodarką powinny mieć jako obligatoryjne oddzielne niezależne redakcje dla każdej opcji politycznej (nurtu politycznego).
   Te nurty to np prawica, lewica, liberałowie, socjaliści, katolicy…i inni ..iści
   (jedyne ograniczenie to głoszenie ideologii zbrodniczych czyli zakazanych prawem).
   Każda Redakcja powinna być jedynie organizatorem, forum dla działaczy określonego nurtu (dziennikarze są tylko organizatorami dyskusji)
   Redakcja informacji należy do zespołu merytorycznego danego nurtu.
   Właściciel mediów nie powinien mieć nic do gadania na temat treści zawartych w okienkach dla poszczególnych redakcji (on udostępnia tylko infrastrukturę).
   Właściciel mediów może co najwyżej zrezygnować z polityki i ekonomii w mediach, może się zająć modą, gotowaniem, sportem, turystyką.
   Takie wymagania dla mediów powinny wynikać z Ustawy.
   Media nie mogą manipulować narodem, media muszą pokazywać prawdę ze wszystkich perspektyw).

   Ale to tylko w kraju demokratycznym jest możliwe.
   Nie w Polsce.

   1. Oscar to wszystko bez sensu, Rady Narodu powinny określać kurs powołanego wybranego rządu ,stanowiska powinny być nominacja wydana przez Naród , a nie jakieś manipulowane loterie polityczne ?, naród chce sprzedać lasy niech sprzedaje jak nie to nie , ale niema prawa o tym decydować wataha na własne widzimisię , partie polit powinny być wola narodu zabronione!!! , każdy urzędnik mający prawo wydawania decyzji musi się zapytać poczynając od osiedla , wioski, miasteczka itd czy może to i to zrobić .

   2. Ten ostatni tekst „45 zasad…” na kilometr śmierdzi propagandowy czesaniem rozumków.
    Musiał być pisany współcześnie, pod współczesne potrzeby propagandowe.
    To widać w każdym niemal zdaniu.

    Cel jest widoczny. Pokazać Rosję o komuchów jako mafię.
    A mafia jest żydowska i ma dwa odłamy, był odłam komunistyczny (to stalinizm z jego zbrodniami) i odłam kapitalistyczny (to zbrodnie zachodniej mafii żydowskiej).
    Obie mafie żydowskie realizowały odmienne koncepcje systemu światowego. Ostro rywalizowały.
    W końcu, gdy komunizm typu stalinowskiego został w Rosji przez Rosjan odrzucony to rosyjska mafia żydowska przyłączyła się do zachodnich braci i wspólnie próbowali ponownie zdobyć dominację nad Rosją. Za Jelcyna im się to udawało.
    Putin przerwał ten proces zniewalania Rosji.
    A mafia jest cały czas ta sama z twardym rdzeniem żydowskim.
    Z Hitlerem walczyły obie mafie bo Hitler dobrze zdiagnozował ich wpływ na wybuch I wojny światowej.
    Diagnoza była słuszna tylko niestety terapia była zbrodnicza, niedopuszczalna.
    Hitler był wielkim budowniczym Niemiec i za to go Niemcy pokochali ale niestety był też pozbawionym sumienia bandytą i skrajnym rasistą (takim jak dzisiaj Syjoniści).
    Hitler ma dwie strony medalu.
    Jest i wielki jako budowniczy Niemiec i podły, zbrodniczy jako skrajny rasista, miłośnik idei narodu „uber alles” (inaczej mówiąc narodu wybranego) .

   3. Oscar ok odnosnie tego tekstu ostatniego ,dla mnie Rosja to nie zsrr , nigdy nie utożsamiam Narodu z narzuconymi formami systemów ,bo oto chodzi manipulantom .Rosjanie maja powód do dumy bo zaczynają mieszkać u siebie a to jest bezcenne ,a u nas to szkoda mówić niedlugo będzie więcej służb porządkowych na ulicy od przechodniów aby demon-kracja trwała .

 14. Biało-Czerwona
  Mam takie marzenie na rok 2015 a jednocześnie wizję:
  ……Widzę ogromny obszar porośnięty trawą. To jest Grunwald. Tutaj była wielka bitwa przed wiekami. Widzę ludzi teraz już w czasach współczesnych, którzy ustawiają ogromny stos z gałęzi i drewna na samym środku tego obszaru. tego człowieczeństwa jest mnóstwo,kilka tysięcy. zapalają stos gałęzi i ogień płonie. Wokół tego ogniska płoną również tysiące lampek. Tysiące kobiet i mężczyzn trzymają się za ręce wokół płonącego ogniska i lampek. każdy z nich indywidualnie wymawia w skupieniu płynące z serca, pełne czystych intencji życzenie:
  ……….- Płoń Święty Żywiole Ognia oczyszczając ten obszar ziemi ze wszystkich negatywnych wzorców:przeszłości,teraźniejszości i przyszłości, pozostawiając to miejsce pełne harmonii i ładu wśród roślin ,zwierząt i ludzi. Ludzie wyobrażają sobie przy tym jak zło i cierpienie tego miejsca zamienia się w popiół i w wyobraźni ten popiół odsyłają do Słońca, które jest największym Świętym Żywiołem Ognia i dokonuje ważnych transformacji różnych energii.
  CDN

  1. Grunwald ,ostatnia bitwa w obronie resztek zjednoczonych Słowian, cala Europa się zjechała aby móc dalej bezkarnie mordować Narody Słowiańskie !!!

 15. …………Widzę , jak w różnych miejscach w kraju moich przodków POLAN płoną Święte Ogniska w celach oczyszczających wszelkie zło nagromadzone w tych miejscach przez wieki. Wspaniali, świadomi: Kobiety i Mężczyźni wypowiadają przy tym prosto z Serca płynące życzenia aby Święty Żywioł Ognia pozostawiał te miejsca pełnymi harmonii,ładu,piękna wśród pozostałych żywiołów okolicy|ognia ,wody, powietrza ,ziemi,drzewa| a także wśród roślin zwierząt i ludzi.Popioły koniecznie odprowadzane są wyobraźnią do Słońca|w celu dalszej transformacji|.

 16. …..Widzę także grupy świadomych Kobiet i Mężczyzn potomków naszych wielkich przodków POLAN,stojących w swoich domach nad mapą naszej ojczyzny. Na mapach tych w miejscach największych kaźni naszych Braci i Sióstr w minionych czasach, stoją świeczki płonące Świętym Żywiołem Ognia oczyszczającym tereny naszej Ojczyzny. Słyszę słowa….- Święty Żywiole Ognia oczyszczaj moją Ojczyznę,dziedzictwo moich przodków i moje dziedzictwo ze wszystkich negatywnych wzorców przeszłości,teraźniejszości i przyszłości aby moja Ojczyzna była wolna od wszelkiej nieprawości,fałszu,klątw iluzji i strachu. Święty Żywiole Ognia pozostawiaj tylko Harmonię i Ład wśród wszystkich żywiołów tej mojej Ojczyzny wśród jej przyrody oraz wśród moich Rodaków. popioły odsyłamy do Słońca w celu dalszej transformacji.CDN

 17. ……….Widzę także wielu Rodaków oczyszczających Świętym Żywiołem Ognia ognisk wszystkie zamki, kościoły i obiekty w których zagościła nieprawość i iluzja. Widzę także rodziny rozpalające Święte Ogniska w swoich posesjach. Słyszę z Serc płynące słowa oczyszczające z klątw i wszelkich atrybutów zniewolenia Siebie ,oczyszczające swoje dzieci,domy mienie,odsyłających mentalnie popioły do Słońca w celu dalszej transformacji.CDN

 18. ……Widzę także Ludzi Świadomie Żyjących i oczyszczających się wszystkimi żywiołami, z których zbudowane są nasze ciała ,dusze i umysły/wodą , ogniem , ziemią i powietrzem/.
  …..Widzę Kobietę, która bierze kąpiel pod prysznicem i wypowiada życzenie….”Święty Żywiole Wody oczyszczaj teraz moje ciało ,duszę i umysł ze wszystkich negatywności . Negatywna energia, która spływa wraz z wodą niechaj odparuje do Słońca w celu dalszej transformacji.

 19. ….Widzę Kobietę i Mężczyznę, którzy piją kawę i jedzą posiłek i każdy z nich wypowiada życzenie…”-Niechaj Święte Żywioły tego pożywienia i tego napoju tak się ukształtują aby wzmacniały moje zdrowie.
  ….Widzę także Kobietę, która przygotowuje posiłek dla swojej rodziny i wypowiada takie życzenie…-„Niechaj Święte Żywioły Ognia, Ziemi ,Wody i Powietrza, z których składa się ten posiłek,tak się ukształtowały aby wzmacniały zdrowie mojej rodziny.CDN

 20. …..Widzę tysiące, setki tysięcy moich Rodaków, którzy odkrywają tajemnice naszych przodków jak pracować ze Świętymi Żywiołami Ognia , Ziemi, Wody i Powietrza dla dobra całego Człowieczeństwa, dla dobra własnego i Planety. Wszyscy dzielą się swoją wiedzą między sobą.CDN

 21. …..Widzę także grupę wspaniałych Kobiet i Mężczyzn, którzy rozpalając ognisko wyrażają życzenie….-„Święty Żywiole Ognia Płoń w intencji połączenia w jedną CAŁOŚĆ wszystkie Żywe zagubione po świecie dusze naszych Rodaków POLAN,gdziekolwiek one są. Sercem starają się z nimi połączyć. …Widzę jak nasza Ojczyzna, która jest teraz osłabiona przez liczną emigrację naszej żywej tkanki narodu ,w tym akcie połączenia staje się jednym Wielkim Sercem-Pulsująca Mocą. CDN

 22. ….Widzę także rodzinę:Ojca, Matkę i ich dwoje dzieci/córkę i syna. /Spacerują w górach /a być morze po kurpiowskich polach albo nad morzem/.Wszyscy zachwycają się pięknem ojczystej przyrody.Ojciec mówi do dzieci…-„Spójrzcie kochane moje dzieci…-Ta piękna przyroda naszej Ojczyzny ,Jej rośliny, zwierzęta toWasz spadek po całych pokoleniach Waszych Dziadków Pradziadków ,Waszych Babć i Prababek wielkiej Rodziny POLAN, którzy się tutaj urodzili,Ta Ziemia ich powołała do istnienia swoimi żywiołami i Was także abyście ją kochali i byli jej wierni.Tu są Wasze korzenie, które ciągną soki i karmią Wasze Istnienie. Ta Ziemia daje Wam siłę.Wasze Babcie i Dziadkowie byli tutaj Królami i Królowymi. Także i Wy kochane moje dzieci macie obowiązek czuć się w Waszej Ojczyźnie Królami i Królowymi. Królowe i Królowie zachowują się godnie, z szacunkiem kłaniają się sobie cały czas są czujni i wspólnie obradują jak chronić Siebie i swoje Królestwo przed wrogami z zewnątrz oraz jak zbudować dom ,który będzie ciepły ,przytulny i dostatni. Mądry Król szuka mądrych i uczciwych przyjaciół takich, którzy go nie zdradzą ani nie wykorzystają. …-„A jak wybrać takich przyjaciół? Zapytał synek swojego ojca.”….-Musisz synku dowiedzieć się jakie są jego Korzenie, jakie są jego czyny i jego nastawienie do ciebie…-Musisz to rozwarzyć i rozstrzygnąć w swoim Sercu. Kochane Dzieci jesteście dla tej Ziemi bardzo, bardzo Ważni.Ona jest dla Was jak Ojciec i Matka.Poczujcie za Nią wielką odpowiedzialność.Wszystko co w waszej Ojczyźnie jest należy do Was moje Królewięta: każde drzewko ,kamyk ,roślinka, dom, każdy urzędowy obiekt, każdy obiekt kultury, każdy obiekt obcego państwa na Waszej Ziemi należy do Was moje Królewięta.Każdy kościół jakiegokolwiek wyznania, każdy zamek wszystko to należy do Was i Wy musicie to czuć i być o tym głęboko przekonani bo taka jest prawda. Każdy kamień ,każdej budowli jaka stanęła na tej Ziemi trzymała i układała ręka Waszych przodków. A jeśli zdarzyło się ,że obiekt powstał rękami kogoś z innego państwa to i tak należy do Was bo stoi na ziemi Waszych Przodków Polan.CDN

 23. ….Kochane Dzieci bywali na tej Ziemi naszej ojczystej różni goście , chciani i niechciani.Nasza Ojczyzna jednych i drugich długo znosiła i karmiła bo jest cierpliwa.Ci, którzy byli jej życzliwi i lubili naszych przodków połączyli się z nimi z ich rodzinami i uczynili ją swoją ojczyzną i dbali o Nią. Byli także inni nieproszeni, którzy gardzili i opluwali naszą rodziną Polan,rzucali na Nas klątwy,podjudzali Nas jednego na drugiego ale tak się złożyło, że nastąpiło samooczyszczenie tej Ziemi. ta niezdrowa tkanka unicestwiła samą siebie. Kochane Dzieci nasza Ojczyzna tak jak wszystkie Ojczyzny tej Ziemi jest tak żywa jak żywe są jej dzieci, a wszyscy jesteśmy zbudowani z tych samych Świętych Żywiołów. Aby więc nasze ciała dusze i umysły były zdrowe harmonizujemy je Świętymi Żywiołami.Tak samo aby nasza Ojczyzna była zdrowa harmonizujemy Ją Świętymi Żywiołami i czystymi intencjami aby jej świętość i siła ..odstraszała potencjalnych wrogów.CDN

 24. ……..Widzę także wielu mądrych i świadomych siebie Rodaków, którzy pracują w różnych zakładach pracy i w różnych państwach ale z czystą intencją skierowania potencjału energii włożonej w pracę na wzmocnienie siebie/swojej siły, zdrowia i mądrości/ a także siły swojej OJczyzny. Każda z tych Osób z głębi serca wypowiada słowa….aby ta praca, którą wykonuję/moja energia w nią włożona / wzmocniła moje zdrowie, siłę moją mojej rodziny i mojej Ojczyzny. CDN

 25. ………Widzę także wielu Mądrych Rodziców, którzy tworzą piękne i mądre gry dla swoich dzieci. Intencją tych gier jest poszerzenie świadomości swoich Dzieci wiedzą o Człowieku o jego mądrości, sile,mocy .Niektóre z tych gier wzmacniają nasze Korzenie oparte są na legendach o naszych przodkach tych zapisanych i tych domyślnych. Wiele z tych gier uczy ich Dzieci NIEUSTRASZONOŚCI,TRZEŹWOŚCI ,UWAŻNOŚCI. Wielu Rodziców układa przepiękne legendy i bajki dla swoich Dzieci.Wielu Rodziców uczy swoje Dzieci świadomego wykorzystania własnej energii:takie Dziecko przed rozpoczęciem jakiejś czynności zastanawia się jaki będzie końcowy efekt jego aktywności. CDN

  1. Myślę ze czas poprosić naszych Ojców Rasy którzy dali Nam Ziemie jako schronienie aby przybyli i wsparli Nas, bo jestesmy Ich Dziećmi mamy prawo o to poprosić aby Matkę Ziemie uwolnili od Pasożytów i nas samych, niech Każdy Człowiek z Sumieniem wyśle taka Intencje już Czas .Oni Nas nie zapomnieli to My Ich !wiec skorzystajmy z tej szansy dla dobra Wszystkich, nie odmówią bo czynili to już wiele razy !

  1. do @ Biało_ Czerwonej

   Dzięki za wszystkie Twoje wpisy, od godz. 11.56 ( jako Anonim) do godz. 18.30
   Dzięki też dla p. Wojtka , że prawie natychmiast były udostępnione.

  1. Biało_Czerwona ,Dzięki , Tutaj razem się inspirujemy , piękne słowa „Wszystkim Najwyższego Dobra” Wzajemnie!!! czekamy na więcej na Wszystkich Przebudzonych i chcących tego autentycznego Najwyższego Dobra 🙂

 26. Coś o Wrocławiu za Onetem
  http://biznes.onet.pl/wiadomosci/kraj/jacek-karpinski-polski-steve-jobs/whxrc

  Dużo propagandy w tekście. Za dużo emocji a za mało obiektywizmu.
  Komputerek w sensie hardwarowym był pomysłowy (ok… rewolucyjny).
  Niestety bazował na podzespołach niedostępnych w Polsce, wówczas to nazywało się wkład dewizowy i uśmiercało niemal każdy projekt.
  A ten wkład wynosił ponad 50% kosztów komputera.
  Odra miała wkładu dewizowego kilka % ale była droższa (wielokrotnie).
  Nie napisano jednak podstawowej prawdy o podstawach decyzji.
  Fundamentem, wartością każdego komputera jest jego oprogramowanie (czyli rozum w przypadku człowieka) a nie jego hardware (czyli ciało w przypadku człowieka).
  Komputer Karpińskiego był goły i wesoły był pozbawiony rozumu czyli oprogramowania. Ciekawy hardware ale architektura logiczna nie pasowała do żadnego istniejącego oprogramowania. (procesor Karpińskiego gadał w zupełnie innym języku niż inne komputery).
  Odra wygrała z K202, a potem z Odrą wygrał Riad bo były to komputery kompatybilne architektonicznie z największymi światowymi potęgami komputerowymi i programowymi (ICL i IBM).
  Siłą komputera jest jego OPROGRAMOWANIE (dla człowieka rozum) a to jest ogromna inwestycja by takie oprogramowanie stworzyć (rozum…edukacja lata pracy).
  Mikroprocesor INTEL i komputery PC zawojowały świat bo zawsze bazowały na istniejącym oprogramowaniu.
  Procesory INTELa były i są kompatybilne wstecz z poprzednimi generacjami procesorów (aż do tych najstarszych). Stare oprogramowanie zawsze działało na nowszych procesorach a baza oprogramowania się cięgle powiększała (tak jak baza wiedzy ludzi).
  I w tym tkwi siła Intela.
  A komputer Karpińskiego z niczym nie był kompatybilny i nie miał żadnej bazy oprogramowania do wykorzystania od ręki.

  I to cała tajemnica decyzji ówczesnych „decydentów”.
  To były racjonalne decyzje, nastawione na efekt gospodarczy.
  Komputer Karpińskiego był lepszy techniczne ale na niedostępnej w KS bazie elementowej i bez oprogramowania.
  Odra była gorsza technicznie bo zbudowana na bazie dostępnych w KS elementów i miała wielką bazę oprogramowania (z ICLa).
  Podobnie było z RIADem.

  Obok jest artykuł o zniszczeniu Elwro przez Solidaruchów.
  To prawda, Solidaruchy zniszczyły Elwro, zresztą podobnie jak wiele innych zakładów w Polsce. Choć i dyrekcja też kręciła lody w swoim interesie.

 27. Bialo – czerwona ,dziekuje za twoje wpisy . I ogien swiety nasaczony olejami pale codziennie oczyszczajac cos z kogos allbo czegos 🙂

   1. Oni odbierają nie tylko pensję ale i życie w sensie szans na godne życie (getta) oraz w sensie życia wprost poprzez ich trucie i mordownie.
    Czyli robią dokładnie to samo co robili naziści z żydami w czasach przed „rozwiązaniem ostatecznym”
    A nad „rozwiązaniem ostatecznym” jak sądzę, intensywnie pracują.
    Nazizm i Syjonizm to ideologiczne bliźniaki albo klony a na Ukrainie to wręcz bracia syjamscy zrośnięci strukturami władzy.

 28. „Media w zachodnich państwach stały się największą władzą, potężniejszą od władzy ustawodawczej, policji czy władzy sądowej”
  /Aleksander Sołżenicyn (1918-2008)
  (…)
  Tylko gazeta „Frankfurter Allgemeine Zeitung“ (FAZ) w nadchodzących dwóch latach musi zlikwidować około 200 miejsc pracy. Również i innym propagandowym mediom („Die Welt“, „Die Zeit“, „Der Spiegel“) czytelnicy uciekają całymi zastępami lub odchodzą jak widzowie stacji telewizyjnych ARD czy ZDF. Fala wypowiedzeń umów (abonamentowych) są codziennością dla tradycyjnych mediów i jest to logicznym następstwem niedostatecznych sprawozdań (zlecanych przez amerykański establishment) które są odczuwane przez coraz więcej ludzi jako bezczelność(…)
  [obrazek na spodzie strony…]

  1. gregory „”” uciekają całymi zastępami lub odchodzą jak widzowie stacji telewizyjnych ARD czy ZDF. Fala wypowiedzeń umów (abonamentowych) są codziennością „”” już nie aktualne dopadli wszystkich z działaniem wstecznym ,wszyscy co nie opłacali dostali 2 letnie rachunki wstecz , nie musisz nie oglądać nie słuchać !!!!! adres zameldowania jest miejscem poboru opłat , nie musisz mieć odbiorników tv radio, musisz płacić !! jak nie to do sąd !!!

   1. Czyli tzw władze okłamują cie, ogłupiają cie, za twoje własne pieniądze.
    To jak w średniowieczu gdy skazany musiał opłacić kata który skracał o głowę.
    Pozornie to ten sam rodzaj „sprawiedliwości”.
    Pozornie, bo obywatel nie jest niczemu winny (może tylko jest winien naiwności dopuszczając do władzy takich ….).

    Szczyt żydowskiej podłości okłamywać ograbiane ofiary za ich własne pieniądze. Oni potrafią więcej, potrafią sprawić żeby Polacy własnymi rękoma rozwalili własny kraj i oddali władzę w tym kraju mafii żydowskiej.
    Teraz realizują ten program na Ukrainie.

    Chińczycy, Rosjanie, Białorusini, Serbowie , Węgrzy , Syryjczycy…część Libijczyków jednak różni się od Polaków, Ukraińców, islamistów …czeczeńskich, kosowskich, arabskich…

    Czy ta prosta i oczywista prawda dotrze kiedyś do mas Polaków ?
    Czy znowu zatriumfuje propaganda pisana przez żydowskich, utalentowanych (patrz Hollywood) autorów, reżyserów, dyrygentów, agitatorów…

   2. Oscar, no tak jest ! każde nowe miejsce meldunkowe adres nowy wybudowany dom mieszkanie jest natychmiast rejestrowane jako miejsce odbioru tego lajna , z chwila zameldowania , obojętnie firma osoba prywatna podlega natychmiastowym oplata możesz nie płacić do czasu jak biurokraci nie wystawia ci rachunku ale musisz uiścić opłaty z dniem rejestracji , zameldowania .

   3. „władze ” zrobią wszystko żeby wybrać SIEBIE””” winien naiwności dopuszczając do władzy takich ….).””” niestety Oscar ale jedynie chyba Ojciec Pana Tadeusza albo ktoś coś podobnego może zmienić rzeczywistość, pasożyty dlugo pracowały na obecne zniewolenie mamy obecnie świat idiotów zaprzęgniętych do śmiercionośnego wyścigu szczurów ku uciesze PASOŻYTÓW .

 29. Kalina , hej!To znaczy, że miałam dobre wizje. Przy okazji dowiedziałam się wiele prawdy o sobie. Niektóre teksty były bardzo mocne ale przeżyję i może coś w sobie zmienię.Dziękuję,że się do mnie odezwałaś.Hej!

 30. Seja. Tak fajnie napisałaś o pieskach. Jakoś tak,że piesek nigdy nie będzie kotkiem,choćby płakał i tupał nóżkami. To prawda.Ale spójż na takiego wiejskiego kundelka,taki brudny i śmierdzący czasami głodny i skopany przez swojego pana, jak bardzo wtedy chciałby być kotkiem.?!A taki piesek domowy? Często się zdarza, że takie pieski przejmują na siebie smród i brudy swoich panów w postaci różnych chorób fizycznych nie wiem czy umysłowych też,możliwe bo nieraz rzucają się na”bogu ducha winnych ludzi”. Ciekawa jestem czy tak samo jest z ludźmi, czy oni też służąc wiernie swoim „bogom ” nie przejmują przypadkiem „ich” chorób umysłowych „ich” smrodu i brudów.

  1. julka ,ten ostatni bożek sam sobie wydal świadectwo widać to na każdym kroku przez ostatnie 2 tys lat niech dozna sam siebie w swoich czeluściach piekielnych wraz z swoimi sługami .

  2. Psychicznych tez widać to po smyczy, trzymają swoich pupili/ niewolników krótko bo ich psychika jest trzymana krótko.Oni są ograniczeni dlaczego pies ma być inny?.My tez jesteśmy takim psami trzymanymi na smyczy systemu a wystarczy olać swojego pana.Dużo o tym myślałem czy mojemu psu przyjdzie kiedyś do głowy że jest inny świat, beze mnie, bez plaży,chodzenia za mną,być może lepszy świat itd.Ciekawe co bym poczuł gdyby poszedł w świat?

 31. Majestic. Ty mi przypominasz mojego kotka Bęcfałka. Przychodzi do mnie, patrzy mi w oczy i mówi przytul mnie,pogłaskaj mnie. Ja go głaszczę po główce a on bęc…..wali się na podłogę to ja go głaszczę po brzuszku a wtedy on mnie łaps pazurami.

Comments are closed.