Alternews – 31.01.2017

Wydanie Alternews w całości poświęcone omówieniu kwestii TW „BOLEK” przygotował Janusz Zagórski.


67 thoughts on “Alternews – 31.01.2017

 1. Katolicy! Postawcie Lechowi Walesie pomnik i to jeszcze za zycia! Walesa kierowal sie zawsze tym co Dobre i Szlachetne a pomagalo Mu w tym Wyznaniowe Nawigacyjne Urzadzenie,ktore zawsze nosil w klapie swojej marynarki. Ogloscie Walese Swietym! Dowodow na Cuda,ktorych Lech Walesa dokonywal jest mnostwo… Wiec nie oczekujcie od Grafologa czy innego Kato-Patologa Prawdy porownywanej do Turynskiego Calunu w dobrej wierze bo Polska juz ma swoj Gdanski Calun ale tym razem wycisniety nie na plotnie lecz na papierze.

 2. Bolek to Bolek.
  Zwykły wiejski cwaniaczek który robił karierę na miarę intelektu Bolka w wielkim mieście Gdańsku.
  Czasy były ciężkie, lata 70 te, a Bolek chciał więcej niż inni, ambitny był.
  Szybko odkrył że SB płaci za kapowanie całkiem fajne jak na tamte czasy pieniążki.
  Bolek podjął współpracę i.. już był lepszy od kolego o parę setek i do tego ustawiony, kryty…. W najjaśniejszej większość bandziorów idzie na współprace ze służbami bo wtedy są kryci …(nie mówi`e że Bolek to bandzior, nie to raczej sprzedajna gnida).

  Skąpe SB płaciło słabo ale wywindowało Bolka w środowisku by Bolek więcej widział i wiedział,.. i zakapował jak trzeba.
  Do tak wywindowanego Bolka dotarli nowi wyzwoliciele Polski co ich Gomułka wywalił z Polski w 1968. Próbowali już w roku 70 tym, w 76 ale im te „kolorowe zrywy nie wychodziły. W 1980 spróbowali kolejny raz. Dotarli do Bolka i okazali się znacznie bardziej hojni niż SB. Bolek natychmiast zmienił front. Teraz podjął współpracę z odwiecznymi wrogami narodu Polskiego o bliskowschodnich korzeniach.
  Współpraca się udała i Bolek razem z JPII i pożytecznymi idiotami z S… oddali Polskę w ręce odwiecznych wrogów Polski czyli w ręce globalnej mafii.
  Bolek został za zdradę własnego narodu szczodrze nagrodzony „pokojowym noblem”
  i zapłatą za film który nigdy nie powstał (oraz wykłady w USA.. itp techniki wynagradzania przez mafię swoich sługów).

  I to cały Bolek.
  Gdyby np teraz Chińczycy zaoferowali Bolkowi jakieś pieniądze by zrobił w Polsce kolejną teraz pro Chińską rewolucję… Bolek zdjął by z klapy Maryje.. przypiął Chiński Sierp i Młot i ruszył na ulice wiecować.

  Bolek to tylko wiejski cwaniaczek.
  taki klasyczny Dyzma naszych czasów.
  Z takich pajaców mafia kreuje „elyty” bo takie „elyty” łatwo prowadzać na łanćuchu.
  Prawdziwe Elity potrafią myśleć samodzielnie, mają swoje poglądy mają sumienie, moralność… takich mafia nie lubi, takich zwalcza, odsuwa na bok, kompromituje jak może..

  Najlepsza „elyta” dla mafii to pyskaty przygłup na którego mafia ma odpowiednio skuteczne haki.
  I takie „elyty” mamy od 89r. I takie „elyty” budują nam Polskę po jej rozgrabieniu na rzecz mafii i w interesie mafii (mafia przejęła niemal wszystkie kluczowe i dochodowe obszary gospodarcze Polski)…
  Teraz dokrada sobie karuzelami Vatowskimi i reprywatyzuje Warszawę do swoich.
  Takich „Baksików” specjalizujących się w karuzelach Vatowskich mamy teraz bez liku.

  Jak Ziobro się do nich przyczepi (zidentyfikuje po nazwiskach) .. okaże się nie są obywatelami Polski lub są obywatelami kraju gdzie polska ręka nie sięga (jak Baksik).

  PO wściekła bo zapewne za „niewidzenie ” problemu ktoś tam dostawał jakieś smaczne ochłapy.

  1. Akurat sie zgadzam.Gdzie on postacią tragiczną?moze tylko dlatego ze stracil syna,wiec nalezy mu wspolczuc z tego powodu.A cala reszta to zdrada wszystkich idealow i tych katolickich tez,bo donosil na kolegow i niszczyl im zycie posrednio,matka boska mu w klapie pomagała,tak ,napewno.:)
   A co mowi teraz?ze on by palowal demonstrujacych?tak?to tez z koscioła z kazania pewnie wyniosł.
   Kogo on teraz popiera ?zlodziei polski popiera okradanie wywlaszczanie Polakow.To nawet ta pozna komuna nie zrobila ludziom tyle zła co to ,co przyszlo po 89,gdzie ludzie tracili prace zdrowie lub zycie bo juz sie nie dalo.
   Bolek chcial sławy i pieniedzy kosztem innych to niech ma swoja niesławe teraz.bardzo mi przykro i nie ma co takich ludzi zalować.

 3. O dwóch takich co prawie ukradli ziemie ziemianom.
  I są teraz bogatsi nie reszta najbogatszych ludzi na świecie.

  http://ram.neon24.pl/post/136710,rothschild-company-strach-przed-swiatem-swego-autorstwa

  Taki świat nie może być demokratyczny bo ci co praktycznie rządzą światem z cienia nie są zainteresowani prawdziwą demokracją. Oni są zainteresowani demokracją udawaną. Prawdziwa demokracja to władza ludu a oni nie chcę tej władzy co ją mają oddać ludowi.

  Dzisiaj można śmiało powiedzieć że:
  Bez nacjonalizacji nie ma demokracji.

  A wniosek z tego taki że bliżej do demokracji miał PRL niż IIIRP.
  Drugi wniosek to śmierć w męczarniach wszystkich państw które zbliżały się do demokracji (ludzie realnie korzystali z majątku narodowego).
  Takie Państwa to Jugosławia, Irak, Libia, Syria… wszystkie zamordowany w okrutny sposób przez sługusów globalnej Oligarchii.

 4. Moim zdaniem L. Wałęsa nie jest postacią tragiczną, jak pan to ujął. To wyrachowany cwaniaczek, który wiedział co robi. Inny człowiek, z inną konstrukcją psychiczną, mógłby odmówić. Poza tym – według mnie – nie zaszedłby aż tak wysoko, gdyby w jakimś stopniu nie współpracował z SB. To były takie czasy.

  Obejrzyjcie sobie film pt. „Nocna zmiana”.

  Mówi pan, że idzie w zaparte… A co ma robić? Musi, powtórzę, musi iść w zaparte, ponieważ składając wcześniej zeznania zaprzeczał współpracy, więc de facto okłamał sąd, a za składanie fałszywych zeznań jest paragraf.

  Dodam, że parę lat temu, z 10 lat temu, nie pamiętam dokładnie, broniłem L. Wałęse. Ale po tym, co on dzisiaj wyczynia straciłem do niego szacunek. I już go nie bronię. Mamy rząd nie najlepszy, a kilka razy lepszy od PO. A Wałęsa wypowiada się dalej tak, jakby był prezydentem, co najmniej. Przesadza. Bo jako osoba inteligentna wiem, że czasy przeszłe były bardzo trudne i skomplikowane. Ale maszerowanie z KOD-em? Gdzie na ich zbiórki przychodzą SB-ecy? Ten człowiek odjechał, po prostu.

  Patrzę na zdjęcia TW. Bolka na FB. On w gabinecie. Spójrzcie, za nim widać flagę Polski i UE. Nie wiem, czy pamiętacie, ale on nie chciał Polski np. w NATO. Nie chciał lustracji, grzebania w przeszłości. Poza tym hamował przemiany ustrojowe państwa, a teraz… wielki demokrata. Żałosne!

  Panie Januszu, 38 minut o Bolku, to zdecydowanie za długo.

  Jednym zdaniem – Bolek to szkodnik.
  Ale sam jest sobie winny. Mógł siedzieć cicho w swojej willi i puszyć się jak paf na wyjazdach zagranicznych, to zaczął się angażować w politykę i krytykować PiS. Jarek stracił cierpliwość i ruszy cały młyn.

 5. Odnosze wrazenie , ze wielcy milionerzy beda kupowali wolnosc u Trumpa Ha ha ha .
  Jak nie mozna juz go zlatwic w taki sam sposob jak Kenediego bo to moze zrobic jeszcze gorzej na swiecie To musza teraz chronic swoje tylki za morderstwa na ludzkosci . Wiec Familly Rothschild powie Trumpowi , ze da mu iles tam miliardow dolcow Soros tez i BILLY Gats tez da swoja czesc Ja osobiscie bym wziela od tych skurwieli wszystko . A pozniej ich metoda podstepu i mind control na ludziach ) -bo kazdy miliarder ma takie szkolenie w sobie -wsadzila bym ich wszystkich do ciupy na ciezkie prace fizyczne .

  1. Wolność Miłość Prawda To stan Psychiczny jednostki . Wszechświat działa tak że żaden bogacz(pasożyt) nie osiągnie ,,królestwa niebieskiego”. Kupić to se oni mogą jedynie syntetyczną iluzje, następnie udawać że są wolni, zakochani, żyją w prawdzie ?Te kukły mają podrygiwać tak jak im każe ciemna strona mocy! Inaczej są skończeni a wraz z nimi miliony manekinów konsumentów ?
   http://www.sadistic.pl/zycie-jest-jak-pudelko-czekoladekz-archiwum-x-vt190790.htm

   1. Qcyp To jaki z Ciebie Bóg , jeżeli nie potrafisz sobie wykreować takiej ilości „walorów’ ile Ci się tylko podoba 🙂 ? My naprawdę nie musimy być biedni- tylko dlatego , że inni są bogaci 🙂 . Bóg dysponuje nieograniczonymi możliwościami , abyśmy mieli wszystko , czego tylko zapragniemy – jeżeli tylko zdecydujemy się odebrać te prezenty z ” Centrali ” /synchronizacja / Nie musimy być tym samym gorsi , tylko dlatego , że posiadamy jakieś tam pieniądze . Ponadto , to my sami nadajemy etykietę dobra lub zła – pieniądzom , gdyż one same w sobie , są energią neutralną 🙂

  1. no! to się łączy ale autyzm jest darem, czuciem świata, ja sam zastanawiam się czy jestem autystyczny w pewnej części życia przez szczepionkę . Jednak lepszym niż autyzm jest świadomość ale autystyczne dziecko też może je zdobyć, świadomość i spokój. Być trwałym w uczuciach i nie cierpieć, że widzi się więcej… a jest się nie zdolnym do życia, te szczepionki są paskudne, bo zabierają sporą część życia, ale można z tego wyjść, jak się potrafi, tak jak z każdej choroby.. tylko lepiej zapobiegać. Więc szczepionko i autyzmie przez nią, mówimy dajcie spokój pany i panny. nie chcemy tego, zdolny robi się autystyczny, ale wywołany sztucznie autyzm, zabiera marzenia o byciu zdolnym

   1. Kalinka BARDZO MI SIE TO PODOBA ! Aż żal że tak szybko się kończy, no nic to od nowa… naprawdę bardzo przyjemna romantyczna nuta, nie wiem nawet jak ją nazwać, ale przysparza mnie o ciepłe pozytywne uczucia i myśli, trzeba słuchać całość, jak to dla Debi, to chcę być jej Muzom. Tylko, że nie umiem grać na żadnych instrumentach, dziękuję Księżniczko, serduszko, kwiecie tej planety, że podsyłasz mi takie piękne dzwięki, będę włańczał ją na długie wieczory i noce w oczekiwaniu na komentarze Twoje i Swoje i Całej Reszty Dobrych Ludzi Nas ! 🙂
    Masz Gust, Powiem Ci, że masz Gust !!! 😀 Cieszę się jak dziecko !! Dziękuję Piękna Kalinko !!! Dziękuję 😀 🙂

   2. Chociaż taką muzykę, powinno się słuchać przy Kobiecie, przy zapalonych świeczkach i kadzidełkach bardzo nastrojowa, zakochałem się w Jezzie Blusie Nie odróżniam stylów muzycznych bo nie tędy droga, mi musi się podobać ! Wejść w drgnienie serca, zmysłu i czucia. Tak żebym miał ochotę na poszukiwania samotne, dalszej części tych utworów, więc dałaś mi już tyle muzyki Kalinka że pora na moje własne poszukiwania w tych „klimatach” spodziewaj się , że coś znajdę, i Ci puszczę, tylko nie wiem kiedy, chcę Cię zaskoczyć, zobaczymy, bo głównie słucham muzyki od innych zamiast swojej, bo właśnie nie chce mi się szukać, ale to na prawdę bardzo mi podpada pod moje bycie, dlatego, chcę więcej ! Będę szukał, miłego dnia, ja nie spałem. Z tą muzyką lepiej by mi zleciała noc. ale nie żałuję, bo mam ją teraz 🙂 🙂 Buziaki Kalinka :-* trzy :-* :-*

   3. Zauważyłem, że rozdaje te buziaki na prawo i lewo, Achaa się zaraz zjawi i mnie ustawi….. 🙂 Będę dawał uściski, buziaki są niezobowiązujące i zawsze są za nic, powinny być za nic, bo wtedy są najsłodsze, ja daję czasem za coś, (za piosenkę) :-* moje usta wycałowały już całą planetę kobiet… to teraz bede dawał uściski a jak nie mam jak pokazać uścisku, to dam serduszko <3 dla Achaa Kalinki Gaji Sesi i Izy I Joanny Lillki Katarzyny <3 bądzccie przepraszam. miękkie to moje serce teraz dam z siłą <3 a więc z jednego serduszka/uścisku zrobiły się 3. Bujam w obłokach dziś…… przepraszam. za te głupotki, ale czasem brakuje uczuć, by się nie powtarzały, takich przyjacielskich…… wiecie o co chodzi 😀 HiHi

   4. Dziekuje Tomus za buziaki .
    Czekam az zrobie podloge w moim living room i bedzie piano jak zwykle w kazdym domu po swiecie zaczynam od pianina i je zostawiam po drodze w tamtych domach . Wszystko co kupie gdzies i kiedys to zostawiam i na nowo rekonstruuje cos innego ale pianino zawsze jest stylu w moim mind , ciagle inne ale jest :))
    Jak kupie piano to ci wysle mala hrmoszke mozesz sie nauczyc z kompa grac sa lekcje na you tubach .

   5. Achaaa trzeba się urządzić w tym matrixie .. a może by tak fujarke zajmuje miej miejsca niż pianino a/i podłoga extra zrobiona nie potrzebna ;)))

   6. .. albo wziąść kredyt szybko zrobić extra podłogę pod pianino i inny wypas .. a potem to już będzie można pobebować na całego na nich .. na te banki i cały ten szajs ;)))))))

   7. Dziękuje Acha i Kalinka, Acha wiem, że lubisz muzykę z fujarkami achaa jak coś masz nowego to możesz pożyczyć, bo nie pamietam już dzie znajde tamto co dawałaś kiedys”bo miałem restart kompa” chetnie posłucham fujarek 😀

   8. Wszystko co Acha pisze w swoich insynuacjach na moje wpisy lacznie z tymi durnymi nawiasmi smiechu ,jest totalnym pudlem wymyslonym w jej mind .I jak widze sumienie i brak skrupulow musi byc leczone w przypadku tej osoby .
    Wszystko pudlujesz .Przykro mi bardzo zle osadzasz ale mi to zwisa .Nigy nie mialam kredytow w tym kraju na przyklad a reszta to juz mi sie nie chce anlizowac twoich wpisow .
    Taki Troll . Taki sobie Troll.

   9. Achaaaa klasyka .. uderz w stół a nożyce się same odezwą :))))
    Pozdrawiam nożyce 😛 😛

   10. Oj dziewuchy ! Obie jesteście sympatyczne z duszą na ramieniu szukać takich jak Wy. Jak już dziewuchy od trolli się wyzywają to już jest niedobrze. Jakby co ja nic nie rozumiem. Nie rozumiem dlaczego tak jest między Wami.. i dlaczego miłość przegrywa. W ogóle nic nie rozumiem, chyba się naćpam bo ja nie wiem od czego tutaj jestem. Chciałbym wiele ale tak naprawdę to jest g… nic.
    Więc lepiej zaniknę. To chyba nic złego, że ktoś się kłuci.. to jest na porządku dziennym, wziełem sobie za zadanie , naprawiać kłutnie.. ale czasem nie ma wyjścia dla nich, są bo są, ludzie się nie kochają taka prawda, może co najwyżej szanują.. 🙂 Ważne, że z śmiechem to do siebie piszecie. Lubie Was obie… ale nic już nie da wasze połączenie, bo to chyba dwa inne światy. Kalinka przemawia z mocy przemówienia, a Achaa, swoją wiecznie zranioną duszą… ale jakże dobrą. Obie jesteście dobre, „ocena” to nie ulega wątpliwością… po prostu inne światy. się połączyły, a do tego wzajemnego porozumienia potrzeba czasu. Będzie dobrze, byle nie krzywdzić, żeby ktoś nie czuł się zraniony, fajne fujarki, fajny jezz, ale ja tylko jestem i nic już nie chcę…. 🙂 <3

   11. Miało być pod Tomasz Pacyniak.
    Stałem sie osobą publiczną 😛 😛

   12. bardzo fajniste do od aha dla to pac. takie idąc znikąd do nigdzie pięknie wyodrębnione ograniczenie. intrygujące jak nie do zniesienia jakieś takie … miłe se brzęka, a właściwie se fifa. jak można się ograniczyć do tak małej ilości doznań, zadziwiające niech se fifa ja potańczę 🙂

   13. sesia 🙂 w końcu to romantic dzwięki 😀 a Kalinki jezz to co nie podoba Ci się??? :)… czy nie odtwarzasz na YT wszystkiego? ja też ogłaszam, że stopuje z Muzyką z YT. będę wchodził dla fujarek i jezzu… Niech muzyka nas połączy… albo ciepłe gesty/słowa. Bo… zobaczcie jak ktoś dostrzeże, że ludzie się lubią, szanują, kochają, będzie coś fajnego, miłego, że coś się dzieje, że jest miłość, to co, nie wezmie przykładu w swoim życiu? nie będzie chciał być tacy jak MY? zaistnieć w naszym gronie, lub budować , wspierac swoje grono, grupa ludzi nawet jeden może zmienić świat… by był miłosny, ale trzeba pootwierać oczy, najlepiej uczuciami takimi jak przyjazń, kumplostwo, czy miłość, między parami, lub w ogóle miłość jako taka….. 😀 ?

   14. Nie, ale czasem by się przydało, na razie Wejście Smoka dało mi amoku z TVN7 😛 a chcesz??? Heeee co preferujesz? Borsuka, Trawkę, Tablety, Cocaine? wszystko da się załatwić 😛 ja na starość będę ćpał, jak będę się starzał, jakieś loty na stare lata, ha ha na razie odpuszczam. I nie wierzę, że coś chcesz ode mnie? Ha ha… udany jesteś 😉 nawet gdybym miał , to bym nie powiedział.. ale jak wpadniesz do mnie, to możemy coś na rozluznienie załatwić, albo na pogawędkę, białe. Jestem obeznany ale nie używam od 20 lat…. za 20-30 lat będę brał pigułki. Chyba, ze okiełznam czas i spokój umysłowy !! nie lubie gadać o narkotykach i wiem , że żartowałeś, tak czy inaczej starałem się odpowiedzieć powaźnie, przecież z humorem się nie da o dragach mówić, bo to poważne przestępstwo sprzedawanie i pośiadanie, medyczną mariuhuanę trzeba zlegalizować, chociaż nawet jej działania nie znam, czytałem przed chwilą Twoje o płaskiej ziemi, i to jest dopiero odlot, chcę tak jak Ty, masz coś dobrego co zażywasz??? 😀 Odpowiadam więc pytaniem…. bo ja preferuję do 60 ki czysty umysł….. potem niech się dzieje… chyba że po koleżeńsku coś zażyjemy ale tylko jak lubisz, ale znając Ciebie brałeś mnie pod włos… głupi nie jestem… narkotyki krążą po osiedlu, ale ja omijam, i Ci nie załatwię, dopóki nie przyjedziesz na Bajkę…. a może piwko? A może nic??? Da się na niczym gadać, ? W Sumie ja tak 3 lata na niczym gadam tu, aaaa jak na niczym ja na lekach 😀 ale od wtorku teraz już nawet leków nie będę brał żadnych, dziś pokłuciłem się z mamą na ostro… i niech się dzieje, postawiłęm jej się, bo głupie teorie śle namój temat i moich znajomych, nie wie, że opiekuję się ludzmi chormi i na wózkach.. myśli, że mnie wykorzystują, że nic nie umiem, że jestem jebnięty… może jestem jebnięty, może nachlałem się przedwczoraj w nocy z kolegami, i może proponowali mi Borsuka(amfetaminę) dlatego tak napisalem wcześniej, i mogę sobie załatwić na rentę, tylko, że z mózgiem coś mi się stanie, będę miał doły, zejścia, to nie dla mnie, może trawkę zapalę na rentę ale też nie chcę… nawet piwa nie lubię pić, chyba, że jestem na maxa spragniony, albo jakaś koleżanka u mnie jest… no albo z kumplami jak ostatnio.. ogólnie palę fajki i zaczełem pić kawę, dwa nałogi, starczy, jestem czysty, ale myśli mam nieczyste. Czasem mam ochotę spróbować, przypomnieć sobie jakieś loty, i na nowo latać, ale jednak narkotykom mówię nie. Wyrosłem z tego.. jak będę widział, że się starzeje, to ostro będę dawał, chce na starość mieć coś z życia, dzis jestem zły o rodzinę, ale już nie piszę co u mnie zbytnio, bo nic szczególnego się w domu nie może dziać…. nie bierz mnie pod włos, nie umiem odpowiadać na takie żarty, bo ja jestem poważny, jeżeli chodzi o nałogi.. uzdrawiałem z nich, rozumiem, że żartowałeś , bo mnie lubisz, i chciałeś poprawić mi humor, bądz nawiązać dialog, ale mówię Ci majestic tak mnie nie wyczujesz, ja nie mam nic do ukrycia, i zastanawiam się tylko czy ty czasem trawki nie palisz? tak samo mogę się domyślać… zamknijmy lepiej temat, przyjedz pogadamy na serio, adres znasz. 😀 ja się zawsze dostosowywuję taki jestem , a koledzy mają wszystko. Tylko też od nich trochę odbijam. By się nie wciągnąć, bo to łatwo, jednak to koledzy…. oni mogą a ja nie???? no nie…. ja nie mogę i nie chcę, pozdrawiam. i przepraszam jak za ostro coś powiedziałem, bo nie mam zdania na temat dragów a żartowac nie umiem z tego :)) Chyba, że się nauczę ale nie chce mi się o tym myśleć 😛 😛 Wolę myśleć o płaskiej ziemi.

  1. A to moja symulacja ? Na pierwszy taktyczny nuklearno- wodorowy odstrzał Australia/ Nowa Zelandia, tak dla zdrowotności ?Następnie IZRAEL z terytorium IRANU ?Ruskie zaatakują Ukrainę, już atakują konwencjonalnie ale to tylko preludium do ataku nie konwencjonalnego(sami się prosili) ? Wreszcie zobaczycie skośnookich na ,,łódeczkach” w basenie morza śródziemnego i watykańską bestie z CERN-U ,przeciwko Chińskiej Ludowej Armii. PAKISTAN -INDIE PRZESTANIE  ISTNIEĆ ?Ciekawe jaki jest stan waszej ŚWIADOMOŚCI W obliczu zagłady ?Zagłady spowodowanej ludzką ignorancją hihihihihihi?

   1. Zapomniałeś i Niemcach – Niemcy walcząc rozmnażają się na potęgę z uchodźcami i stają się narodem na pewno nie białym.
    Wielkie Niemcy wkraczają do akcji i ……………………………
    Zatrzymuje je GENERAŁ MRÓZ……….zwłaszcza, że już nie są biali 🙂

   2. Niemcy juz raz byly zalatwione dawno temu wiec germanow prawdziwych zostalo tylko 20 procent na tym terenie reszta to sa Alemani – nzistowscy ) homocapensis z taka genetyka , ze im nie zalezy ja spaprac dalej Oni nie maja rasy wyszczegolnionej Oni maja specjalne DNA syntetycznie tinted ,ktore jest w Bizantyjskim wschodnio- rewirze tez powszechnie rozwiniete Czy zastanawialiscie sie kiedys dlaczego tyle Turkow w Niemczech ?i wlasciwie juz po calym swiecie ich DNA jest rozbijane ( dlatego te morderstwa na plemiennych narodach innych kontynentow ) Dlatego te testy broni atomowej na wyspach pacyfiku zeby zniszczyc inna genetyke i wprowadzic to syntetyczne scierwo bez sumienia i milosci wewnetrznej do kazdego zakataka ziemi . W Polsce skazenie ta genetyka jest duze tez w rewirach tych gdzie folksdojcze (templars) mieszkali . mamy duzo offsprings z ich genetyki .Krzyzackie templarianskie podboje zarazaly wszystkie tereny tam gdzie mieli wplywy .
    Dlatego Torun ( polska mekka sie chce stac ) energia Malbork zarazony . Caly ten teren jest skazony genetycznie dlatego swiatynia Rydzyka egipska replika panowania Boga Slonca .
    To tak pisze od siebie Jak ktos ma material po polsku niech mi cos na ten temat poda .
    Z czucia wywnioskowalam i z moich doswiadczen zyciowych chociazby personalnych kontaktow z terenami o genetyce niby to germanskiej ale to nie byla germanska To byla alemanska ( o tym nic nie mowia za duzo ) jak o czyms nie mowia to trzeba wlasnie tam szukac prawy . Rodzice przywizli mnie do Poznania jak bylam w szkole podstawowej . Ciekawa sprawa zaczelam im wymniotowac rok bez glebszej widocznej przyczyny .Chyba to skazenie folksdojczami mi nie sluzlo i ich wrazliwosc i ograniczonosc kontaktu do natury Ha Ha ha Bylam totalnie inna uczuciowo i bardziej free od tutejszej spolecznosc
    To nie prawda , ze wszyscy sa jednoscia sorry to jest bulshit z New Age wygodny dla tych co propaguja dalsze skazenie ludzi organicznych . .

  2. Jeżeli jako świadomość zbiorowa nie będziemy dokarmiać swoimi wibracjami – wibracji wojny , to ona NIGDY NIE NASTĄPI !!! Wojny pragną potężne koncerny zbrojeniowe a głupcy , którzy o wojnach stale rozprawiają , tylko ich tym gadaniem wspomagają !!!!!!!!!!!!!!!

   1. Wojny, kobito, już trwają na świecie… jak byś nie wiedziała. A ci znowu wibratory w głowie!

   2. Lisek No to niech dalej wg ciebie Lisku , trwają te wojny ? Gadajcie , gadajcie aż wreszcie wylądujecie kiedyś w okopie , przy 20-to stopniowym mrozie , to może wtedy nabierzecie trochę rozumu !

  3. W razie zagrożenia na pierwszy front proponuję wysłać tych, którzy je sprowokują – stare zawistne dziady – po co mają ginąć młodzi ludzie nie związani z nimi?

   1. UZI To jest właśnie ta największa tragedia wszystkich narodów , że kto inny bezpośrednio wojny wywołuje / pozostając w czasie ich trwania ,bezpieczny/ a kto inny w nich ginie , lub traci dorobek całego swojego życia .W efekcie i tak najważniejszymi wygranymi w wojnach są koncerny zbrojeniowe , zarabiające na wojnach kolosalne pieniądze .

  1. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem? Ale chyba chodzi o to że wszyscy ziemianie powstali z falusa(DNA). Natomiast spontaniczną erekcje mają osobnicy w wyniku tej że kreacji? ?O ile nie zakrywają/ujarzmiają naturalnych instynktów naturalnych.? ?
   To by się zgadzało z tym o czym mówią Sufi, aby pod żadnym pozorem nie nosić szat o ile to nie jest niezbędne . A jeśli już to tylko obszerne tuniki,pozwalające na swobodny przepływ energii czakr kundalini! (Yang Ognia)

   1. „spontaniczną erekcje mają osobnicy” Nie wiem czy dobrze zrozumiałam? erekcje mają/doświadczają/przeżywają wybrani osobnicy czyli mężczyźni .. a co z kobietami?

 6. !
  Czytałem, że PiS proponuje w nowej ustawie włączenie w obręb Warszawy 33 gmin.
  Kurcze, czy to jakaś informacja podprogowa? 33!
  Czy to tylko przypadek?
  PS. Ustawa w przygotowaniu.

  1. Przypadkow nie ma Free masoneria przynosi meble blizej centrum piramidy :)Moze Warszawa bo zyje tutaj troche zalatanych nieswiadomych niewolnikow
   Kuzwa juz nie wiedza jak kabalistyke -egipska numerologie umacnic wszedzie gdzie sie da . To nic im nie pomoze bo ludzie zbyt duzo kumaja Jak czytam amerykanskie fora to Amerykanie otworzyli swoj umysl i wszedzie szukaja podstepu i coraz wiecej ludzi rozdrabnia caly smietnik nie tylko polityczny i pedofilski ale doslownie caly . My juz zaczynamy tez . Moze dzieki takim jak my tutaj na forach . Dlategho trzeba pisac wszedzie i dawac literature , zeby tym gnojkom zamaknac wrota kabalistyczne .

 7. prosba o instrukcje do o twieranie linkow Liska =zadnego nie otworzylem ???

Comments are closed.