Alternews – 31.03.2016

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

63 thoughts on “Alternews – 31.03.2016

 1. To warto powtórzyć.
  Jak te komuchy w PRLu nienawidziły Polaków.
  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/co-by-bylo-gdyby-nie-tysiaclatki/7t3nfs

  A Polacy na złość komuchom rozmnażali się na potęgę i komuchy musieli masowo budować domy mieszkalne dla tych znienawidzonych polaków i jeszcze fabryki by mieli gdzie pracować.

  Co innego solidaruchy to ukochały naród Polski i w ramach tej ogromnej gigantycznej miłości i patriotyzmu zlikwidowały Polakom miejsca pracy (co się będą męczyć) zlikwidowały tysiące szkół dla młodzieży.. nie udało się im jeszcze odebrać narodowi tych wstrętnych mieszkań co im je komuna pobudowała z czystej oczywiście nienawiści.
  Trwają nieustanne przymiarki a to hipoteka odwrotna, a to podatek katastralny, a to prywatyzacja mieszkań zakładowych razem z lokatorami, a to eksmisje dla dłużników a to czyściciele kamienic a to przymiarki do zdelegalizowania wielkiej komuszej płyty jako przeterminowanej i niebezpiecznej dla mieszkańców ….no trzeba jakoś tę miłość do Polaków wyrazić .
  No nie można pozwolić by Polacy mieszkali w tych wstrętnych komuszych mieszkaniach. Polacy powinni jak reszta cywilizowanego Świata np USA mieszkać w tekturowych pałacach za milion dolarów od sztuki kupowanych na kredyt od lichwiarza.

  Ta miłość post solidaruchów do narodu Polskiego zabija … naród Polski.
  To klasyczny przypadek toksycznej „miłości” z tym że tu słowo „miłość” trzeba czytać w obowiązującym w zachodnim świecie języku nowomowy czyli miłość w tym języku znaczy nienawiść.
  Wyzwolenie znaczy zniewolenie…
  prawda znaczy kłamstwo
  patriotyzm znaczy zdrada narodowa
  itd.

 2. O ciosie nożem w plecy też warto powtórzyć zwłaszcza że może to być cios śmiertelny.

  Wczoraj PIS zadał narodowi pierwszy poważny cios w plecy w kwestii obrotu ziemią.
  Dotychczas PIS udawał skrajną dziewicę co to nikomu nie pozwoli odebrać Polskiej ziemi nawet Polakom z miasta.

  Wczoraj wieczorem PIS nagle wprowadził poprawkę całkowicie negującą dotychczasową pozycję „dziewicy”. Poprawka pozwala dodatkowo na obrót „świętą” ponoć Polską ziemią również wspólnotą wyznaniowym. Wiemy że KK jest gigantycznym latyfundystą ziemskim za sprawą zdrajców narodowych czyli post solidaruchów którzy oddali KK ogromne obszary ziemskie.
  Znaczenie tej poprawki jest dużo większe niż problem KK.
  Teraz każda wspólnota religijna będzie mogła handlować lub skupować Polską ziemię.
  Teraz nic nie stoi na przeszkodzie by wspólnoty żydowskie wykupiły Polską ziemię odbierając Polskę Polakom (oni mają dowolną ilość pieniędzy od swoich międzynarodowych gangsterów i wolę by zagrabić Polskę dla siebie).

  Teraz ta ustawa „O ochronie Polskiej ziemi” wyraźnie chroni Polską ziemię przed Polakami a zezwala na handel ziemią i na wykup Polskiej ziemi wspólnotom religijnym.

  Trzeba tu podkreślić że Polacy nie mają własnej religii, KK ma stolicę w Watykanie i reprezentuje interesy obcego państwa czyli Watykanu, to jest narzucona siłą Polakom religia. Wszystkie znane wspólnoty religijne są obce Polsce a często wrogie Polsce. Wspólnota żydowska, wspólnota islamska, wspólnota ewangelicka… każda. Teraz wszyscy o obcych korzeniach będą mogli wykupywać Polską ziemię za wyjątkiem Polaków nie będącymi czynnymi rolnikami, którym ustawa tego zabrania. Czynnych rolników w Polsce jest kilkanaście % społeczeństwa czyli ustawa zabrania zakupu Polskiej ziemi około 85% Polakom.

  Polska zostanie przez PIS zlikwidowana (na żądanie wiadomej mafii).
  Jedną ze ścieżek likwidacji jest właśnie wykup Polskiej ziemi tak jak Japończycy wykupili prywatnie ziemię na jakiejś wyspie Rosyjskiej a następnie ogłosili że wyspa należy do Japonii bo jest prywatną własnością obywatela Japońskiego.
  Rosja wyśmiała Japończyków. Rosję na to stać.
  Ale czy Polska będzie w stanie wyśmiać mafię żydowską która ogłosi że jakiś region Polski nie należy do Polski bo jest własnością prywatną żydów ?

  W ten oto sposób PIS wbił nóż w plecy narodowi Polskiemu i Polsce jako krajowi.

  Drugi nóż wbija Duda błagając USA o lokalizację w Polsce obcych baz wojskowych.
  Ten drugi nóż to też nie Polski interes a żydowski, oni chcą tu mieć swoją ochronę.
  A ich ochroną jest armia amerykańska jako że USA są najgłębiej spacyfikowanym wasalem tej mafii.

  Fajnie co ?

 3. PILNE DZIŚ W SEJMIE ODBYŁO SIĘ GŁOSOWANIE PRZECIWKO USTANOWIENIU STAŁYCH MECHANIZMÓW DYSLOKACJI EMIGRANTÓW PRZEZ UE .
  Za przyjęciem uchwały głosowało 267 posłów, przeciw było 158, wstrzymało się – 14 posłów. Wcześniej Sejm nie poparł poprawki klubu Kukiz’15, wzywającej rząd do wstrzymania się z przyjmowaniem uchodźców do czasu referendum w tej sprawie. Kukiz’15 od stycznia zebrał ponad 150 tysięcy podpisów pod wnioskiem o referendum ws. nieprzyjmowania imigrantów i kontynuuje tę zbiórkę.
  PO MIMO TEGO 158 ZDRAJCÓW POLSKIEJ RACJI STANU Z PO PSL i NOWOCZESNEJ GŁOSOWAŁO PRZECIW RACJI STANU . Sami sobie odpowiedzcie kto zdradził polskie interesy czekam teraz na nazwiska tych 158 zdrajców .

 4. Kolejny „elemencik” nowego otwarcia PIS.
  http://ndp.neon24.pl/post/130746,wiezniowie-z-usa-zostana-przeniesieni-do-polski

  Ja już mówiłem w dziedzinie „współpracy” z mafią czytaj wasalizmu wobec mafii PIS niczym się nie różni od PO.

  Teraz te „elemenciki” (sprzedaż Polskiej ziemi, nowe więzienia CIA w Polsce) się pojawiają bo jest przykrycie medialne w postaci startu pożytecznego programu 500+.

  PIS odda jeszcze wiele „Polskiej racji stanu” w ręce wiadomej mafii.

 5. Ostatnio Dudek spotyka się często z oficjelami Tureckimi mimo ewidentnych już dowodów na współpracę Turcji z terrorystami w Syrii.
  Turcja też ostrzeliwuje z artylerii terytorium Syrii, morduje własnych obywateli, likwiduje ostatki wolności słowa (kary za krytykę władzy).
  Można powiedzieć że Turcja idzie drogą Ukrainy pełnym gazem.
  Widać analogię i widać wspólnego „zarządzającego”.
  Kolejnym symptomem jest „wymiana kulturalna”
  http://www.telemagazyn.pl/artykuly/tylko-z-toba-nowy-turecki-serial-od-26-lutego-w-tvp2-wideo-zdjecia-48737.html

  Podobnie jest z Arabią Saudyjską tu też zaciskamy kontakty i „współpracę”.
  Arabia Saudyjska również została zdekonspirowana jako aktywny wspierający terrorystów w Syrii i Iraku. Arabia Saudyjska napadła też wprost na Jemen gdzie masakruje ludność cywilną.
  Czekamy na wymianę kulturalną z Arabią Saudyjską (jakiś serial o szczęściu i miłości w haremie ..).

  Ale tak poważniej to jak widać mamy bardzo krwawych i bardzo powiązanych z terroryzmem przyjaciół. Wymienię dla porządku. Czeczenia, Gruzja (sponsor Czeczeńców), Ukraina (Banderowcy i współpraca z terrorystami z ISIS), Turcja (współpraca z terrorystami w Syrii, mordowanie Kurdów), Arabia Saudyjska (współpraca z terrorystami i napaść na Jemen).
  To nasi jedyni przyjaciele na naszym poziomie w hierarchii mafii.
  Wyżej są już struktury nadrzędne nad nami (tzw zachód, USA, W.Brytania, no i jądro jądra czyli Izrael).

  Przy takich „przyjaciołach” i strukturach nadrzędnych klimaty w których żyją ci „przyjaciele” szybko do nas dotrą (walka z terroryzmem, całodobowe ostrzeliwanie miast, jakaś wyprawa wojskowa w obronie „demokracji”, zacieśnianie współpracy wojskowej poprzez finansowanie , dostawy broni terrorystów z którymi oficjalnie walczymy… Dudek już zabiega o instalacje obcych wojsk na terenie Polski.
  Dla Polski takim celem do walki z terroryzmem może być np. Białoruś , tyle że od Białorusi Polska może tylko dostać tęgiego kopa.
  Ale jak „góra” zdecyduje że ma być wojna z „terroryzmem” to będzie wojna z „terroryzmem”.
  Polska za sprawą post solidaruchów od 89r jest aktywnym członkiem międzynarodowej bandy (mafii) która kolejno napada na kraje które posiadają coś co ta banda chciała by mieć (zasoby lub strategiczne położenie). Ofiary tej mafii to Czeczenia, Jugosławia, Kosowo, Irak, Afganistan, Libia, Syria, Ukraina a mniej znane to Erytrea, Sudan, kraje Afryki środkowej… próby w Wenezueli…

  Krew się leje strumieniami za sprawą tej polityki „walki z terroryzmem”.

  1. Potwierdzenie moich słów on line z TV.
   W hali Orbita we Wrocławiu odbywa się spotkanie młodzieży „kreatywnej”
   Podobno z wielu krajów zgadnijcie jakie kraje wymieniono …
   Ukraina, Turcja, USA , Izrael….
   Widać towarzystwo obowiązkowych „przyjaciół” ?
   Doborowe towarzystwo…

 6. MPK we Wrocławiu.
  Podobno komunikacja miejska ma służyć ludności zwłaszcza tej biedniejszej.
  Podobno bo we Wrocławiu nie służy.
  Bilety ulgowe po 1,5 zł to koszt jazdy samochodem odcinka 5 km.
  Bilety Normalne po 3 zł to koszt jazdy 2.5km samochodem
  Takie odcinki jeździ się komunikacją miejską.
  Wychodzi na to komunikacja miejska wcale nie jest tańsza od jazdy samochodem osobowym. A powinna być z oczywistych względów bo samochód zwykle wozi jedną osobę a autobus czy tramwaj wiezie wiele pasażerów.
  Nadto komunikacja miejska powinna odciągać ludzi od jeżdżenia samochodem by rozładować korki na mieście.

  Jak widać nic takiego się nie dzieje.
  Ja sądzę że MPK przynosi duże zyski które trafiają do „wybranych” szwagrów poprzez
  pensje prezesów, zlecenia do zaprzyjaźnionych firm zewnętrznych itp.
  Sytuacja analogiczna do tej Kompanii węglowej tylko skala „wycieku” kasy mniejsza.
  A płacą za to biedniejsi mieszkańcy Wrocławia.

  Klasyczna Polityka antyspołeczna.

 7. taka prawda -to dobre co piszesz ??? jednak polecam jezyk bardziej powsciagliwy to sa rowniez nasi bracia??? aczkolwiek MOZGOWCY??? traktujmy ich jak przedszkolaki byc moze uda sie i im rozpoznac w sobie SKARBY KTORE NOSZA A ZACZNA DZIALAC INNACZEJ NA TYM POLEGA PRAWDZIWA DEMOKRACJA??? -JAK PIEKNYM JEZYKIEM ZACZAL PRZEMAWIAC PIS -SAM KACZYNSKI -DUDA -SZYDLO -uczmy sie dobrych WZORCOW?? stare odeszlo i jak mawial Pawlak to przezytek??? ha ha ha

 8. Sejm uchwalił ustawę dekomunizacyjną

  Sejm, dekomunizacja, samorządy, przestrzeń publiczna

  FLICKR.COM/ Kancelaria Prezesa Rady Ministrów/CC BY-NC-ND 2.

  Sejm przyjął ustawę o zakazie propagowania komunizmu lub innego ustroju totalitarnego przez nazwy budowli, obiektów i urządzeń użyteczności publicznej. Przewiduje ona, że nazwy m.in. ulic, mostów i placów, nadawane przez jednostki samorządu terytorialnego, nie mogą upamiętniać osób, organizacji, wydarzeń lub dat symbolizujących komunizm lub inny ustrój totalitarny, ani w inny sposób takiego ustroju propagować.

  Za przyjęciem ustawy głosowało 438 posłów, nikt nie był przeciw, jedna osoba wstrzymała się od głosu. Ustawa nie dotyczy jednak pomników, obelisków i tablic pamiątkowych.

  Zgodnie z ustawą za propagujące komunizm uważa się także nazwy odwołujące się do osób, organizacji, wydarzeń lub dat symbolizujących represyjny, autorytarny i niesuwerenny system władzy w Polsce w latach 1944-1989.

  Ustawa zobowiązuje samorządy do zmiany obowiązujących nazw, które upamiętniają lub propagują komunizm lub inny ustrój totalitarny, w ciągu 12 miesięcy od wejścia w życie nowych regulacji.

  Decyzję o stwierdzeniu nieważności uchwały nadającej niezgodną z nowymi przepisami nazwę budowli, obiektowi lub urządzeniu użyteczności publicznej będzie podejmował wojewoda po obowiązkowym zasięgnięciu opinii Instytutu Pamięci Narodowej. Zgodnie z nowymi przepisami, zmiana nazwy dokonana na podstawie ustawy nie będzie miała wpływu na ważność dokumentów zawierających nazwę dotychczasową. Teraz ustawa trafi do Senatu.

  CZYTAJ RÓWNIEŻ:

  Sondaż IBRiS: PiS wciąż na czele. Platforma Obywatelska z dużym spadkiem

  Spór o radzieckie pomniki

  1. Wymazywanie faktów i zdarzeń z historii.
   To wprost fałszowanie historii.

   Nie tak się buduje demokrację.
   Tak się buduje III Rzeszę, Ukrainę Banderowców, Państwo Islamskie…Izrael

   1. Nie martw się Oskar, ? Polska będzie chociaż nie taka jak byś chciał ..Ale za to, taka jak ja chce!SILNY UMYSŁ TO WSZYSTKO PiS ?

   2. Już raz obalaliście PRLi by Polska była taka jak chcecie.
    I co ? Polska jest taka jak chcieliście ?
    Teraz ręka znowu wędruje do nocnika.
    .. i tak do śmierci…
    Teraz już nie będzie bezkrwawo… już widać wokół krew i zbrodnię.
    Przyjaciele Polski gwarantują że ta ich „kultura” w końcu trafi do Polski.
    To nie będzie Polska jakiej chciałeś no chyba że jesteś z mafii.
    A nawet wtedy nie będzie taka jak byś chciał, Polacy podobnie jak Syryjczycy czy Białorusini będą się bronić.
    Potrzeba tylko właściwego przywódcy.
    Wiem wiem .. zamordujecie każdego kto będzie miał takie „talenty”. Najpierw politycznie zamordujecie a jak nie poskutkuje to fizycznie (Lepper przykładem).

 9. Bela Biszku, były minister spraw wewnętrznych Węgier, zmarł w wieku 94 lat w szpitalu w Budapeszcie
  • Polityk był odpowiedzialny za represje po stłumieniu rewolucji węgierskiej 1956 r.
  • Biszku był jedynym członkiem kierownictwa partii, który stanął przed sądem za zlecanie egzekucji po 1956 r.

  Następny dowód że Ziemią szatan rządzi.

   1. Nazistom też się dobrze żyło w USA …
    W Niemczech po wojnie też nie mieli źle.. aż do naturalnej śmierci.

   2. Banderowcy w Kanadzie mieli swoją „Kanadę” też do naturalnej śmierci.

    I kto tu kryje zbrodniarzy ?

  1. Rządzi, w naszych umysłach, poczytaj siebie piętro niżej.. miłuj wroga swego, bo miłować przyjaciół to łatwizna, tak czynią obłudnicy..i faryzeusze 😀

   1. To i ty sobie pomorduj ,skoro ci nie szkoda istnień ludzkich ?No to chyba jest ta wasza pogarda hihihihihihihu ?

   2. Aha, czyli jak nie chcę oko za oko to znaczy, ze jestem mordercą.. no chyba ci się zwoje przepaliły Kolego a szatan Jahwe gra swoją melodię…

 10. Wiecie co na ,tym zachodzie to mieszkają cisi bandyci tylko że z pieniedzmi za mordy na Słowianach.

 11. Oscar pisze:
  1 kwietnia 2016 o 19:11

  Już raz obalaliście PRLi by Polska była taka jak chcecie.
  I co ? Polska jest taka jak chcieliście ?
  Teraz ręka znowu wędruje do nocnika.
  .. i tak do śmierci…
  Teraz już nie będzie bezkrwawo… już widać wokół krew i zbrodnię.
  Przyjaciele Polski gwarantują że ta ich „kultura” w końcu trafi do Polski.
  To nie będzie Polska jakiej chciałeś no chyba że jesteś z mafii.
  A nawet wtedy nie będzie taka jak byś chciał, Polacy podobnie jak Syryjczycy czy Białorusini będą się bronić.
  Potrzeba tylko właściwego przywódcy.
  Wiem wiem .. zamordujecie każdego kto będzie miał takie „talenty”. Najpierw politycznie zamordujecie a jak nie poskutkuje to fizycznie (Lepper przykładem).

  Mi się żyło dobrze w PRL tylko że zawsze tęskniłem za normalnością/Tam gdzie ostatio żyłem ostatnia reinkarnacja
  ihihihihihihu ?

 12. Castro umiera a chciałem jeszcze na CUBE .POZOSTAŁA MI TYLKO KOREA PÓŁNOCNA ,NAPRANE WIERZE ZE TAM JET OK, Nie wierze w propagandę hitlerowska/USA.

  1. nie widziales jak plakali po zmarłym przywodcy.oni ryczeli.to maja cos z glową czy taki raj tam mają czy kumaja ze musieli..

  2. Na Kubie ludzie są biedni ale szczęśliwi, uśmiechnięci, zdrowi.
   Są szczęśliwi bo czują się i są bezpieczni, państwo ich chroni, dba o ich zdrowie i edukację.
   Na zachodzie ludzie nie są szczęśliwi mimo bogactwa bo chciwość zaślepia im pogodę życia. Wieczny wyścig szczurów, konkurencja na noże, wzajemna zawiść, nieustanna czujność przy opędzaniu się od „biznesmenów” którzy próbują wszędzie człowieka oszukać i wyłudzić pieniądze. Walka o utrzymanie miejsca pracy i poniżanie się wobec przełożonych… aż do upodlenia…
   i nieustający stress stress stress.

   Ten judaszowski styl życia zabija w człowieku pogodnego, dobrego i mądrego człowieka a wyzwala bestię bez zasad bez moralności rządną sukcesu po trupach za wszelką cenę.
   I takie bestie rządzą zachodem to oligarchowie nowobogaccy albo rodowi czyli dziedzice tradycji wyzysku.. bo wielkie bogactwo zawsze rodzi się z wyzysku biedniejszych.
   Małe bogactwo (rodzinne) rodzi się z pracy własnej z własnych talentów ale od pewnego progu rozwój jest możliwy tylko na zasadzie wyzysku innych ludzi.
   Wielkie bogactwo zabiera zwykłym ludziom przestrzeń do życia i zmusza ich do pracy najemnej czyniąc z nich niewolników oligarchów,

   I dlatego ludzie na Kubie są szczęśliwi a na zachodzie ludzie to stado drapieżnych hien, szakali, drani, dziwek gotowych na wszystko dla kasy.

   Ten „jewrejski” model świata to piekło dla milionów zwykłych ludzi i zboczony dekadencki raj dla Oligarchów, wyzyskiwaczy, rodowe kreatury które bez żadnych talentów czy zasług dostają władzę nad losem milionów ludzi (niewolników)

   Nie znaczy to że popieram biedę. Popieram umiarkowane bogactwo na miarę WŁASNYCH talentów i umiejętności, bez wyzyskiwania innych.
   Jeżeli jest potrzeba zatrudniania ludzi to zyski powinny być dzielone między wszystkich je wytwarzających ani większość zgarnia właściciel i jego namiestnik prezes a dla pracowników umowy śmieciowe.

 13. Jarosław Kaczyński: Gdyby nie rozdzielono wizyt, do tragedii w Smoleńsku by nie doszło

  683

  Dodano: 01.04.2016 [21:30]

  Jarosław Kaczyński: Gdyby nie rozdzielono wizyt, do tragedii w Smoleńsku by nie doszło – niezalezna.pl
  foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
  – Wiadomo, że Putin był bardzo niechętnie nastawiony do mojego brata i dużo pozytywniej do Tuska. Gdyby nie rozdzielono wizyt, to do tragedii by nie doszło. Ten lot (do Smoleńska – przyp. red.) z Tuskiem był jednak nieporównanie lepiej przygotowany, zabezpieczony – powiedział w rozmowie z Superstacją Jarosław Kaczyński. Dodał też, że „doszło do wielokrotnego łamania prawa – zarówno przed, jak i po” katastrofie smoleńskiej.

  Jarosław Kaczyński podkreślił, że w sprawie Smoleńska nie chodzi o relacje między Donaldem Tuskiem i nim, a o kwestię odpowiedzialności za państwo oraz odpowiedzialności za ogromną tragedię.
  “ W tym przynajmniej znaczeniu, że doszło do bardzo poważnych zaniedbań i doszło do sytuacji, w której bezpieczeństwo prezydenta i sam prezydent był stawiany w pozycji człowieka, którego kompetencje się kwestionuje i którego kompetencje się lekceważy w sposób zaplanowany. To był element fatalnej, niszczącej, antypaństwowej polityki, która nie powinna mieć miejsca, a która była stosowana

  – powiedział prezes PiS, dodając, że „ta tragedia była ostatecznym efektem tego, co się stało”. – Jeszcze w kampanii prezydenckiej 2010 roku powiedziałem, że chłopcy się bawili zapałkami i w końcu podpalili lont – przypomniał.

  Jak zaznaczył w rozmowie z Superstacją, próbował przekonać brata, aby do Smoleńska pojechał pociągiem.
  “ To był szczególny czas. Nasza mama była w szpitalu – między życiem a śmiercią. Większość lekarzy, pielęgniarki, to były osoby przekonane, że mama umrze. Była nieprzytomna, pod respiratorem, w sali intensywnej opieki. Tak naprawdę rozmawialiśmy przede wszystkim o tym. Byliśmy tym bardzo zdenerwowani i bardzo zmęczeni, bo to długo trwało. Sądzę, że gdyby nie to, to niewykluczone, że Leszek by nie poleciał, że bym wymusił na nim, aby pojechał pociągiem. Ja miałem jakieś takie wewnętrzne przeświadczenie, żeby nie lecieć samolotem

  – opowiadał. Wyjaśnił również, że nie była to „jakaś obawa skonkretyzowana”.

  Prezes Prawa i Sprawiedliwości tłumaczył także, dlaczego nie powinno było dojść do rozdzielenia wizyt Lecha Kaczyńskiego i Donalda Tuska.
  “ Jest jasne, że gdyby lecieli razem, to nic by się nie stało. Tam mogłyby być co najwyżej jakieś incydenty dyplomatyczne na lotnisku, czy już później w Smoleńsku. Ze względów proceduralnych prezydent jest zawsze numerem pierwszym. Tusk nie uznawał tego w stosunku do mojego brata, skądinąd mam pewne obawy, że nie bardzo to uznawał także w stosunku do prezydenta Komorowskiego. Krótko mówiąc – mogło tam dojść do jakichś zgrzytów, przecież wiadomo, że Putin był bardzo niechętnie nastawiony do mojego brata i dużo pozytywniej do Tuska. Gdyby nie rozdzielono wizyt, to do tragedii by nie doszło. Ten lot z Tuskiem był jednak nieporównanie lepiej przygotowany, zabezpieczony

  – mówił Jarosław Kaczyński.

  Podkreślił też, że uważa, iż w sprawie Smoleńska „doszło do wielokrotnego łamania prawa – zarówno przed, jak i po”. – To powinno być też w ten sposób potraktowane i odpowiednio ocenione przez organy wymiaru sprawiedliwości. Takie jest moje przeświadczenie – powiedział Kaczyński.

 14. Czarnacka o 500+: To nie sprawi, że będziemy mieli dobrych jakościowo obywateli

  jerzy jachowicz, Agata Czarnacka, program 500+, sondaż, PiS, rząd

  Telewizja Republika

  – Same dopłaty nie wystarczą. To nie sprawi, że będziemy mieli dobrych jakościowo obywateli. Chciałabym, żeby za tym szedł program przedszkoli, żłobków. Chciałabym, żeby reforma pronatalistyczna miała ręce i nogi, żeby nie chodziło wyłącznie o zwiększenie pogłowia – powiedziała Agata Czarnacka, redaktor naczelna portalu Lewica24.pl.

  Zdaniem Jerzego Jachowicza z „W Sieci” Polacy czekali na program tego typu 8-10 lat. Jak dodał, powinien on być szerszy, żeby nie „musiał wisieć w powietrzu na jednej chybotliwej nodze”. – Nie zgadzam się, że to prymitywne kupowanie wyborców. Tu nie chodzi tylko o sprawy materialne, tu chodzi o sprawy godnościowe – ocenił.

  Z kolei według Czarnackiej sprawy godnościowe, to dobra edukacja, zaś program 500+ musi być uzupełniony innymi środkami. – Cieszę się, że kolejny rząd korzysta z programów lewicowych, które pomagałam pisać. Zapewnienie rozwoju, pracy, to dla nas pewna całość. PiS, a wcześniej PO brały punktowo pewne rzeczy do zrealizowania – dodała.

  Goście Antoniego Trzmiela skomentowali również najnowszy sondaż IBRiS-u. CZYTAJ WIĘCEJ

  Według Jachowicza po wizycie Andrzeja Dudy w USA PiS-owi ponownie zwiększy się poparcie, ponieważ od tygodnia trwał czarny PR, który dyskredytował prezydenta.

  Z kolei Czarnacka przyznała, że martwi ją wynik SLD, ale jak dodała, wiąże również nadzieje z nadchodzącym kongresem samorządowym, który ma wyprostować pewne kwestie. – Bardzo wyraźnie widać, że potrzebujemy jasnych komunikatów. PO nie potrafi tego dać, .Nowoczesna to daje pozorowanym afiliowanym związkiem z KOD-em. .Nowoczesna bardzo się stara – zakończyła redaktor naczelna portalu Lewica24.pl.

  CZYTAJ RÓWNIEŻ:

  Ruszył program Rodzina 500 Plus. Szydło: To spełniona obietnica z kampanii wyborczej. Polska potrzebuje dobrej polityki prorodzinnej i demograficznej

  Król: Opozycja nie odpuści ataków na 500 plus, bo ataki to istota ich politycznego życia

  kg Telewizja Republika

  reklama

  Wypróbuj CANAL+

 15. Gelberg: Wizerunek Polski za granicą napompowano nieprawdziwymi informacjami

  Gelberg, program 500+, PO, wizerunek Polski, Trybunał Konstytucyjny

  Andrzej Gelberg, dziennikarz Radia Solidarność TELEWIZJA REPUBLIKA

  Platforma Obywatelska liczy na to, że zdoła odbudować swoją pozycję będąc w ciągłym ataku. Sami przecież przyznali, że chcą być opozycją totalną. W moim przekonaniu to błędne założenie – powiedział w TV Republika Andrzej Gelberg, dziennikarz Radia Solidarność.

  Jego zdaniem konflikt wokół Trybunału Konstytucyjnego jest „dynamiczny personalnie”. – W kwietniu kończy się kadencja jednego z sędziów, a w grudniu odchodzi prof. Andrzej Rzepliński. Widać, że problem zmierza do normalność, chyba że ktoś będzie się czepiał przeszłości, ale to zawsze są bezsensowne zarzuty – ocenił.

  Zdaniem dziennikarza Radia Solidarność wizerunek naszego kraju za granicą napompowano informacjami „albo całkowicie nieprawdziwymi albo mocno nad interpretowanymi”. – Europa i świat przestaną się tym zajmować, bo byłby istotny zarzut, że Polska odchodzi od demokracji, że łamie się wolność słowa a ludzi wsadza do więzień, ale jesteśmy w dokładnie odwrotnej sytuacji – podkreślił.

  Pytany o „Program 500+” dziennikarz ocenił, że od kilkunastu lat w Polsce spada wskaźnik dzietności. – Dzisiaj jesteśmy na ostatnim miejscu w Europie, to dramatyczna sytuacja. W 2050 r. ma być nas o 5 lub 6 mln mniej. Naród Polski się zwija. Przepraszam, że dokonuję takiego porównania, ale to większe straty niż w II wojnie światowej. Wreszcie politycy doszli do wniosku, że trzeba dzwonić na alarm – zaznaczył Gelberg.

  CZYTAJ TAKŻE:

  Borowski: Elity europejskie nie doceniają wartości i siły religii, która cementuje społeczeństwa

  dmc

 16. jan piotr pisze:

  2 kwietnia 2016 o 12:49

  kochane polki i polacy zrobilo sie ciekawie tu u Janusza ??? ha ha ha pamietam jak ok. poltora roku pisalem to samo co teraz albo podobnie a ilu wyleewalo pomyje na tzw. moje komentarze ??? jestem ktory jestem -te trzy slowa doskonale objawiaja jaki przekaz plynie !!! Pamietam nastepne slowa tzw. syna /Doskonala ISTOTE / -ktorego w snie widzialem pol roku przed porodem a przeciez byl w lonie partnerki -ktora wydala go I byl taki sam jak mi sie snil???- a teraz Dorian mawial w 1997 roku -jak zabawa nam nie udala sie /tato to „NIC” / TERAZ TE NIC STALO SIE MOIM HOBBY JAKIE TO PROSTE I MADRE TE „NIC” -prosty przekaz a jaka potezna moca wlada -przeciez tzw. „MY” -dzieci ziemi tej wystarczy powiemy sobie to „nic” ze przy.szlo nam doSWIADCZAC CUDU ZYCIA W TU TERAZ PROSTOWAC SCIEZKI I WPROWADZAC NOWE SWIATLE PROGRAMY SPOKOJU I POKOJU -DOBR A -WSPOLCZUCIA itp. itd. dobrowolnie sluzac innej ISTOCIE -TO NAZYWAM -milota

 17. Nie dzielmy Polskich kredytobiorcóe na :frankowiczów” „kredytowców slotówkowych z kredytem hipotecznycm” – pod zastaw hipoteki ale na dowolny cek, kredytobiorców zlotówkowych buduj,acych do – krdyty na dudowe domu w PLN, oraz pozostałyych.
  Trybunał konstytucyjny stwierdził ze twz Tytuł wykonawczy banjów jest nie zgodny i z polskim prawem i z Polska Konstytucja ale na zmaine tego bezprawia doł czas bankom do końca chyba 2017 roku jak nie 1018…. Czyli nunimum 2.2 roku do 3.5 roku aby banki zaprzestały stosować bezprawnychz zapisów i praktyk nie stosowanych w zadnym innym Kraju Unii Eu. Logicznym sie wydaje że nie tylko takie praktyki niezgodne z prawem powinno zostać zaprzestane od końca nastepnego miesiaca od daty stwierdzenia niezgodnosci z konstytucja. Po co Bankom az circa ponad 3 lata by sady przestały honorować niezgodne z prawem i konstytucją procedury. Po JEDNO aby przez te 3 lata ostrzyc dodatkowo na kilkadziesiat Mld € polskich klientów. Takie Plucie na zasady prawne przez najwyzsze ponoc czynniki i instytucje nające strzec prawa udowadnia i Definiuje ze nie jestesmy nie tylko obywatelami Państwa prawa, obywatelami uNII ALE NAWET lUDZMI, PONIEWAŻ ZASTOSOWANIE DZIAŁAŃ BEZPRAWNYCH PRZEZ INSTYTUCJE PONOĆ ZAUFANIA PRAWNEGO WOBEC ZWIERZĄT ZAAZYWAŁOBY STOSOWANIA TAKIEJ PRAKTYKI MAX ZA 2/2.5 mIeś.
  Jaka jest na to wszystko skuteczna rada – nakupić puszek i chlega na 40dni pójść do zapzyjaźnionego lekarz a jak takiego nie mamy wystawic sie na 15/20min na ulewę i wiatr i w ilosci 8/12 mln pracownikow najemnych i tych na czarno zarejestrowanych w urzedach pracy celem spolecznej opieki medycznej pójść w ilosci cirka 10mln ludzi na min. 60dniow L4….
  Podczas tego 30dniowego L4 powstrzymujemy sie od wszelakich nawet najdrobniejszych zakupów zjadajac zapas puszek, jaj, smalu, mleka, chleba, etc. Przez 30 dni 10mln ludzi nie pracuje i NIC nie kupuje od Gazety poprzez Papier toaletowy i nie chodzi po pracy. Oglda oplacona wcześniej TV dvi et – wg preferencji i w godzinach pracy – środka dnia pracy – od 11:00 do 15:00 spaceruje po miastach i miasteczkach jak w porze Dziennika TV za czasów PRL`u. Jeden taki skoordynowany miesiac i Polska zaczyna być innym krajem jak nie wystarczy idziemy na L4 na nast 30dni.Idzie wiosna wiec do końca sierpnia mamy od jutra 5 miesiecy. ….
  Osobom wyłamujacym sie nie pomagamy szczeg. w sytuacji jak in cos zabraknie z art pierwszej potrzeby Osoby „Rekrearujace sie i odzyskujace siły po wprawdzie nie mroźniej ale glodowej zimie oczywiscie musżą sie wspomadać oraz współdziałać. Inaczej aby w PL zaniechać niezgodnyc z prawem praktyk bijacych w obywatela narodowosci polskiej zachodnie firmy i korporacje będa potrzebowały 60 miesiecy a potem 120cia czyli circa 10 lat !!!! Oczywiście w tym samym czasie prawo dla zwyklego obywatela będzie działało z 5cio letnim okresem Wstecz !!
  Pozdrawiam oprymistów oraz wyznawców „denokracji” i praworzadności” po polsku.

  Link ZNALEZIONE JAK PRAKTYCZNIE MOZEMY -UWOLNIC SIE Z JARZMA NIEWOLI TEJ NA ZIEMI POLSKIEJ -POWIEM ZE INTERESUJACE PODPOWIEDZI!!!

   1. to ta sama mafia , za 2 lata znowu będzie „nowa” frakcja -partia tak się gra na nastojach gojów , nie będzie stabilizacji bo okradanie i wynarodowienie narodu musi trwać to akcja na czas planów dalekosiężnych .

   2. Qcyp kto nie miał dobrej albo zlej prasy ? kogo chcesz chwalić ? spoglądając wstecz ,to są medialne gry , a cel jest ten sam i jest realizowany,nowe -stare rozdanie tych samych kart ,aktorzy się przetasowali , poprzebierali a krupier jest ten sam , goj z góry jest skazany , nie dal się zbytnio z jednej strony podgrysc, to zaczną z drugiej ,na tym to polega, pasożyt niewatpliwie uczy się a goj swoimi „reakcjami ” samoczynnie wskazuje rejony gdzie w nadmiarze został zainfekowany ,zobacz jak ONI się tolerują , kilka płotek które poszły z falą rządów w nierządzie w swojej globalnej nieświadomości pójdą -będą wystawione i na tym się skończy .

 18. Chyba wczoraj kawalek faktów tvn .Straszyli ze terrorysci mogą znaleźc sie w posiadaniu broni jadrowej.Gdyby tak sie stalo to mogliby zniszczyc np cale miasto itp.
  Moje subiektywne zdanie na ten temat jest takie ze nas programują bo wlasnie cos takiego planują.Chca zrobić cos duzego bo zamachy terrorystryczne ktorych teraz mamy wysyp nie sklaniaja nikogo do wojny ani nie powoduja wielkiego chaosu a oni dażą do chaosu,bo z chaosu sie wyłonic moze nowy porządek.Takze moim zdaniem planują jakąś bombe atomową na miasto .A jesli nie na miasto to moze do morza ,wtedy powstanie fala ktora zaleje częsc Wloch zgodnie z przepowiednią o.Klimuszko np.:
  –” Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne – mówił przed ponad trzydziestoma laty o swojej wizji, franciszkanin o. Klimuszko.”

  1. Ja jestem tego pewny !!!O zgrozo te wszystkie manekiny rzucą się na Arabów.Musi być wróg ,kiedyś to byli komuniści a teraz araby/muzułmanie. Sami dali im obywatelstwa,domy,prace ,wiec o co chodzi?Wszak gołym okiem widać misterny plan dążenia do globalnej wojny,opróżnienia arsenałów,wprowadzenia globalnej waluty(JEDNOSTKI PRACY).

  2. tak Italię i karczmę Rom Na pewno rozwalą ,Turcja nieco „wyhamowała” fale uchodzcow to na pewno będą dalej „żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach,” przeprawiać się do Italii ,włochom to grało na poczatku mieli sile robocza na plantacjach prawie za darmo ,i dostawali dotacje z unii i ONZ , a teraz się w tym sami ugotują, Jackowski powiedzial ze lato chyba czerwiec będzie krwawy .cześć uchodzcow po urlopie i zainkasowaniu pieniedzy ” żołnierzy” wracają z powrotem do Syrii , bo jak wiadomo Rosja ograniczyła działania no i karawana idzie dalej !!! http://wolna-polska.pl/wiadomosci/brzezinski-do-putina-przestan-atakowac-nasza-al-kaide-albo-bedzie-iii-wojna-swiatowa-2015-10

  3. a na autostradzie niemieckiej było napisane na 50 metrów, „Wasze dzieci będą modliły się do Allaha, albo zginą”

 19. następny krok z Ciemnej Góry https://monitorpolski.wordpress.com/ będą to unijne brygady do pałowania niesfornych gojów , takie siły „szybkiego reagowania ” oczywiscie na koszt gojów DEMON -KRATES po letniej wojnie z „terrorystami ” będzie czipowanie , i z impetem będzie znikać gotówka na rzecz kart ,w krajach gdzie się jeszcze płaci gotówką , zorganizują kilka bandyckich „napadów” na banki, konwoje, dwa tygodnie wrzawy medialnej i będzie koniec.Mafia na razie się solidnie okopuje zgodnie z „demo-kracja ” a tych ustaw ,nawet po zmianie krawatów nie wycofają bo jedni i drudzy to to samo i tamci też , a naiwny goj myśli ze ma prawo wyboru , ma ! miedzy jednym a drugim albo trzecim łajnem .

 20. 4 kwietnia 2016 8:54
  Poseł .Nowoczesnej: Wypowiedź Schnepfa była naganna. To nadużycie
  ZBIGNIEW GRYGLAS, NOWOCZESNA, USTAWA ANTYABORCYJNA, RYSZARD SCHNEPF

  TELEWIZJA REPUBLIKA

  – Myślę, że wypowiedź ambasadora Polski w USA była nadużyciem. Powinniśmy dokładać większej staranności przy dobrze kadr w naszej dyplomacji, tak by nie było żadnych wątpliwości. Nie było to właściwe zachowanie, bo nie wypowiada się w niegodny sposób o swoim pracodawcy, zwłaszcza jeśli jest nim Rzeczpospolita Polska – powiedział poseł .Nowoczesnej Zbigniew Gryglas na antenie Telewizji Republika.

  Wypowiedź posła odnosiła się do słów ambasadora Polski w USA Ryszarda Schnepfa, który stwierdził, że „fala antysemickich hejtów dotarła już za ocean, budząc konsternację, a przede wszystkim skutecznie burząc z mozołem budowany wizerunek Polski tolerancyjnej, bez rasizmu i antysemityzmu”. „Dziś autorzy kampanii nawiązują do tamtych wzorców. Szczują, grożą, prowokują. Nie, nie boję się o siebie. Nauczyłem się żyć na krawędzi. Boję się jednak o swoje dzieci, którym ktoś zapewne też powie kiedyś wynocha!. Boję się o Polskę” – napisał ambasador na swoim profilu w serwisie społecznościowym Facebook. CZYTAJ WIĘCEJ

  Gryglas stwierdził, że była to wypowiedź naganna, ale dodał, że nie wie, czy powinno się odwołać Schnepfa z funkcji ambasadora. – Nie mam pełnych dokumentów na ten temat, by zawrzeć jednoznaczne stanowisko – uznał.

  Reklama
  Replay
  „PiS wybiera swoje kadry nieprofesjonalnie”

  W opinii gościa TV Republika, rząd Prawa i Sprawiedliwości wybiera swoje kadry nieprofesjonalnie. Za przykład podał wybór prezesów stadnin koni. – Kwestie kadrowe bardzo mnie niepokoją, bo mamy serię nominacji, które wydają się nieprofesjonalne. To powinni być ludzie dobrze zarządzający majątkiem skarbu państwa – stwierdził.

  Gryglas odniósł się także do wypowiedzi sekretarza stanu w Ministerstwie Skarbu Państwa Dawida Jackiewicza, który poinformował, że rząd poprzedniej kadencji wydawał 250 tys. zł dziennie na działania związane z Public Relations. Jego zdaniem audyt powinien być opublikowany i, jeśli doszło do przestępstwa, to takie działania „powinny być napiętnowane”. – Oczekiwałbym, żeby po słowach ministra nastąpiły czyny. Żeby nie tylko pokazywać te nieprawidłowości, ale by doczekały się one finału i odpowiednie osoby zostały ukarane, bo chodzi o majątek nas wszystkich – powiedział.

  – Z niepokojem wysłuchałem ostatniego przemówienia ministra finansów, który jako główne kryterium doboru swoich współpracowników podał zaufanie, które oczywiście jest istotne, ale najważniejsze jest, aby były to osoby odpowiednio przygotowane – powiedział. To muszą być profesjonaliści, bo nie możemy pozwolić sobie na błędy – dodał.

  Gryglas: W .Nowoczesnej nie będzie dyscypliny partyjnej ws. ustawy antyaborcyjnej

  Na pytanie redaktora o głosowanie nad ustawą antyaborcyjną, Gryglas odparł, że w .Nowoczesnej nie będzie dyscypliny w tej sprawie, ale on osobiście uważa, że „kompromis zawarty wiele lat temu, powinien być utrzymany”. – To jest projekt obywatelski, a te projekty traktujemy z należytą atencją i dlatego nie będziemy za odrzuceniem go w pierwszym czytaniu – dodał polityk.

  CZYTAJ TAKŻE:

  Akcja protestacyjna przeciwko planom zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej. „Nie dla torturowania kobiet”

 21. http://vod.gazetapolska.pl/12873-zastepca-hgw-poczestowany-tortem-mieszkancom-warszawy-puscily-nerwy TAK KOCHANE POLKI I POLACY TO DOSKONALY PRZYKLAD JAK POTRZEBA BRAC ZYCIE I SWOJE SPRAWY WSWOJE WLADANIE -SKORO BANDY URZEDNIKOW W RAMCH tzw. prawa DOKONUJA PRZYWLASZCZENIA I ZAWLASZCZNIA INDYWIDUALNYCH WLASNOSCI TO SWIETNY PRZYLAD DAJA MLODZI POLACY JAK ZTYM TEMATEM SOBIE RADZIC o tym jest ten link bierzmy przyklad roby sami porzadki dosc CZEKANIA I BIERNISCI!!!

 22. http://porozmawiajmy.tv/pokochaj-siebie-alina-frey/comment-page-1/#comment-24927 ODCZOWANIE SIEBIE -ZJEDNOCZENIE Z ZYCIEM -POLACZENIE Z CALYM ZYCIEM -WSZYSTKO JEST WSZYSTKIM -to bardzo piekny przekaz faktow zycia wlsnie tak to robie co wiele razy pisalem a teraz Alina dala przekaz o sobie i swym byciu w zyciu tu iteraz to DOSKONALE PODPOWIEDZI dla wszystkich od zlobka do tych co odchodza z tej matki ziemi to najpiekniejszy wywiad Doroty z Alina -bardzo dzikuje i polecam wam wszyskim kochani-pozdrawiam

 23. piec razy pisalem jako jan piotr i zaden sie nie ukazal za szostym razem jako budda ukazala sie info o CUDOWNYM PRZEKAZIE ALINY w wywiadzie z DOROTA – polecam wszystkim to magia zycia to dobro mieszkajace we mnie i w TOBIE KTORY CZYTASZ TE SLOWA

 24. bardzo dziekuje Jackowi i Januszowi za POBUDKE 15/4/2016 – o 15 i az 15 sekund-polecam i promuje -zachecam do uczestnictwa wszystkie polka i polakow
  Odpowiedz TOMASZU PODZIWIAM CIE ZA ODWAGE ZA TO ZE JESTES -znalazlem druga ISTOTE NA TEJ ZIEMI CZUJACA -MYSLACA I ZYJACA TAK JAM TO ROBIE 61 LAT -a Ty tomaszu otworzyles sie iwYBRALES PRAWDE -FAKTY I TO JEST PIEKNE -PIEC RAZY PISALEM ABY ZAMIESCIC TE FAKTY INNYM I CO komputorowa technolpgia odzrzucala??? az jako budda ZAMIESCILA???

  1. Piękny przekaz, bardzo spokojna osoba, jak będę miał żonę, to też chcę by dzieci rodziły się w domu i cudowny wierszyk po śnie… spokojny wywiad, dający pełno pozytywnej energii Dzięki Jan. A co do tej pobudki 15/4/2016 o 15 i aż 15 sekund, to tego nie rozumiem, mógłbyś wyjaśnić? Bo zaiteresowało mnie to a widzę, że często się tutaj pojawia. Słonecznych chwil w dniu dzisiejszym życzę jesteś jak anioł co zstąpił z Nieba, mówisz 61 lat, a to chyba Twoja druga czy któraś młodość :)))) Dzięki za słowa do mnie, Ty wiesz, jak wesprzeć na duchu, jesteśmy podobni :))) Mi się podoba sposób rozumowania starszych ode mnie, dlatego jestem wciąż zainteresowany, interesuję mnie mądrość, a Wy (Ty) ją masz. I to mnie pociąga, jak miłość… Dlatego dzięki, że jesteś dorosły przyjacielu :))))))))))

 25. sorry TOMKU Z RADOSCI WPISALEM TWE IMIE -teraz juz wiesz ze IMIE -NAZWISKO JEST BEZ ZNACZENIA???-LICZY SIE KIM SIE JEST I CO SIE ROBI I CO SIE CZUJE I JAK SIE SLUZY

  1. ROZUMIEM ROZUMIEM, MASZ W SOBIE PEŁNO RADOŚCI, MNIE TEZ ROZPIERA RADOŚĆ – TACY SAMI :))))))

 26. ok. tym razem juz skorygowalem tzw. imie moje ktore jest i tak bez zna czenia JESTEM ZJEDNOCZENIEM ZYCIA TAK SIE NAZYWAM TO FAKTY -pozdrawiam wszelkiego dobra i madrych WYBOROW

 27. DIEKUJE TOMASZU PO ROKU PISANIA TU TY PIERWSZY MIALES ODWAGE STAC SIE SOBA??? i to jestrowniez radosc i cieszy te oczy co czytaja -a co do tej pobudki to obejrzj wywiad JACKA SOKALA Z JANUSZEM TAM BEDZIE WIECEJ INFO TO JACEK TO WYMYSLIL ??? JAM TO POCHWYCIL I PISZE O TYM BO TA MEDYTACJA TO SPOSOB NA UWOLNIENIE WIEKSZE ILISCI ISTOT A STANIE SIE ZYCIEM CZUJACYM I WLADAJACYM dziekuje i polecaj wszystkim te dwa dzisiejsze przekazy i dziekuje miej sie dobrze i baw sie DOBRZE bracie TOMASZU

  1. tylko się nie wywróć od tego biegania :))))))) JAN PIOTR, JEST SOBĄ. zawsze. wspaniale układa słowa, i nie mówię tego dlatego, że mnie dziś pochwalił, to niezwykle mądry człowiek, osobowość można powiedzieć, gratuluję takiego życia, cieszę się, że masz tam bibliotekę i interent, widzę jak wiele poświęcasz dla nas, jesteś cudem. PA BRACIE.

 28. Tomaszu to nie pochwala TO FAKT CZYTAM TWOJE WYPOWIEDZI jeszcze jak wypowiadales sie jako GOLPRESS -JEZUS MILOSC ITP. -ZROBILES WIELKI SKOK -WYSTAPIL SWIADOMOSCI W TOBIE I TO JEST FAKT A FAKTY TO ZADNE POCHWALY -polecam obejrzyj Janusza I Janusza rozmowe o Plejadjanach COROCZNA LETNIA KONFERENCJA

Comments are closed.