Alternews 31.05.2012

Relacja „na żywo” Janusza Zgórskiego z Kongresu „pokrzywdzeni lecz Niepokonani” w Warszawie.

9 thoughts on “Alternews 31.05.2012

 1. Ten Kongres to jakaś prymitywna mistyfikacja.
  Palikot, Kaczmarek, Giertych co chce wsadzać do więzień internautów, Goliszewski, BCC, POlsat, Jachnik składający poddańcze hołdy człowiekowi o 10 paszportach, itd., itp.
  Brakowało jeszcze Urbana, Kiszczaka i Michnika.
  Typowa akcja służb.

 2. @obnie.pl – proszę nie obrażać ludzi, którzy przeznaczyli ostatnie środki jakie mają na organizację tego kongresu! Pana wpis to jest prawdziwy przykład działania służb całkowity brak rozumu! Wstyd!

 3. Ten Kongres to początek CZEGOŚ, jakiś zmian; pokojowej rewolucji itp.
  To – mam nadzieję – kres tego wszystkiego co złe, głupie, naiwne, niesprawiedliwe itp.

 4. Kongres udowodnił,że są jeszcze ludzie, których interesuje jeszcze drugi człowiek ,a nie czubek własnego nosa.
  Zawsze znajdą się tacy ,co komentują ,bo nie wiedzą ,że kij ma dwa końce i kiedyś mogą coś takiego przeżyć.
  Tylko teraz trzeba działać dalej. Nie pozwolić na spędzenie miłych wakacji .
  przerwa wakacyjna ,a my mamy zmarnowane lata życia.

 5. Moje problemy zaczely sie gdzies w latach84 i co jest przerazajace ciagle sie poteguja.Mimo mojego poswiecenia nikt nie wyraza ochoty mi pomoc.W nowej Polsce bo przeciez nie mozna tego nazwac wolnoscia zaczyna byc coraz gorzej. Kazdego mozna tak umaczac ,ze nawet jak nic nie przewinil mozna w kazdej chwili wsadzic go do pierdla na dlugie lata bez wzgledu na wiek.Jaknie do pierdla to do psychiatryka lub dac wariackie papiery.Czlowiek nie jest w stanie sie obronic. Kiedeys u naszych sasiadow istnialo takie prawo,ze urzednik na sluzbie /Beamte/ jak cos przewinil to nawet tracil prawo do emerytury.Wiec byl porzadek a teraz jest roznie.Wszystko jest tak zwiazane ,ze nie dowiary to rozmotac.Polak jesttylko Polakiem jak nas niemcy nazywaja to nie trzeba powtarzac.W czasie okupacji wrog nosil inny uniform a teraz mowi tym samym jezykiem.Smiem zapytac czy istnieja jacys niepokonani.Jestesmy martwi lecz jeszcze zipiacy obojetnie na wiek.Podobnie jak nasz kraj juz dogorywa.To wszystko juz bylo .

 6. „Kazdego mozna tak umaczac ,ze nawet jak nic nie przewinil mozna w kazdej chwili wsadzic go do pierdla na dlugie lata bez wzgledu na wiek.Jaknie do pierdla to do psychiatryka lub dac wariackie papiery.” – To chyba nie jest jakieś…niezwyczajne odkrycie? Czy na świecie (tym świecie) było gdzieś jakoś inaczej? Ja rozumiem – są wyjątki: Szwajcaria, Atlantyda, Mu.

  „Wszystko jest tak zwiazane ,ze nie dowiary to rozmotac.” – to fakt. lepiej to zostawić, zająć się sposobem na ominięcie tego jakąś Obwodnicą duchową (Skrótem)

  „Smiem zapytac czy istnieją jacys niepokonani.” – Tak są, tylko ci, którzy pokonali samych siebie pozostawiając, odrzucając dzięki temu całą tę donkiszoterię. Niestety większość uwikłanych nie może od niej tak po prostu odejść. Są kredyty, rodziny, dzieci do wykarmienia i wychowania, pieniądze do zdobycia lub odzyskania w tym celu. To wszystko jest za bardzo…zamotane

  „To wszystko juz bylo ” – tak jest.

Comments are closed.