Alternews – 31.07.2013

Alternews – prowadzi Wojciech Drewniak:
– spodziewane spadki w Chinach
– Snowden i HAARP
– Geoinżynieria w Polsce – raport PrisionPlanet

23 thoughts on “Alternews – 31.07.2013

 1. Bardzo proszę o przywrócenie subskrypcji Waszego kanału na YouTube. Mój nick, jest taki sam, jak w podpisie tego komentarza

 2. Wojciechu Drewniaku: czy te informacje rzekomo od Snowdena są faktycznie sprawdzone i jest to pewne, ze to ON powiedzial?

  Pamietajmy, ze są na tym swiecie ludzie, ktorzy zyją z zamieszania i nie mają, zadnych skrupułów, aby (nawet teoretycznie bedąc po NASZEJ stronie) napisać cokolwiek, aby tylko zrobić szum.

  Snowden i Remote Viewing, Snowden i Haarp—hmm…no nie wiem :/

  //
  Skoro wywołano „mię” do tablicy, to niech będzie:
  Podałem w Alternews źródło (http://www.chronicle.su/news/snowden-reveals-haarps-global-assassination-agenda/), każdy może sobie poczytać i wyciągnąć wnioski, jakie uważa za stosowne. W Alternews zastrzegłem, że informacje z drugiego obiegu trudniej weryfikować, a historia newsa o likwidacji HAARpu jest dobitnym tego przykładem. To, że istniał program Remote Viewing w USA jest faktem jak i to, że były (i są nadal!) szkolenia ludzi do tej umiejętności, tylko teraz robią to niby firmy cywilne, które de facto pracują dla bliżej nieokreślonych „organizacji”. Później najlepsi w tej metodzie dostają propozycję „nie do odrzucenia” pracy w takiej agendzie. W swoim czasie „do własnych celów” zgłębiałem ten temat (nawet prowadziłem rodzaj szkoleń wprowadzających do technik RV) więc mam pojęcie co jest grane. Podobnie HAARP, sygnał podstawowy można modulować dowolną SYGNATURĄ kompleksowego komponentu informacyjnego, charakterystyczną dla danego organizmu żywego. To już pozwala oddziaływać, w zależności od struktury sygnału, na pojedynczego człowieka lub określoną społeczność, czy wybiórczo np. wg. konkretnych cech. To są znane sprawy dla tych, co siedzą w temacie. Większość z tych rzeczy ma swoje patenty i w takim zakresie jest jawna. Dopiero połączenie w całość iluś elementów i złożenie urządzenia budzi grozę, o czym większość osób nie chce w ogóle słyszeć, bo to burzy porządek rzeczy, a myślenie boli i mogło by doprowadzić do wniosków niszczących błogostan indolencji.

  Reasumując, Snowden nie powiedział nic nowego. Istotne jest to, że zostało to w jakimś zakresie upublicznione i nagłośnione. I tak to dopiero początek tego typu spraw, które będą wychodzić na światło dzienne – bo temu sprzyja energia obecnego czasu, a my jako NTV tez będziemy się starać o tym mówić.
  I miejcie też, drodzy widzowie, oczy i serca otwarte, bo dezinformacji jest dużo.
  Pozdrawiam – Wojciech Drewniak

 3. NSA ma własne dziury w procesorach Intela i AMD?

  Jak donosi serwis WCCF Tech, powołując się przy tym na źródła zbliżone do producentów procesorów, amerykańska Agencja Bezpieczeństwa Narodowego ma mieć swoje furtki we układach Intela oraz AMD wytwarzanych w ostatnich latach. Chodzi przede wszystkim o możliwość omijania szyfrowania.

  Jakby tego było mało, każda aktualizacja systemu Windows (informator nie wspomina nic o OS X, ale tu mechanizm jest zapewne identyczny) ma umożliwiać mikroaktualizację instrukcji procesora, co sprawia, że mechanizmy stosowane przez NSA pozostają aktualne.

  http://pej.cz/NSA-ma-wlasne-dziury-w-procesorach-Intela-i-AMD-a7152?utm_source=o2_SG&utm_medium=Tech&utm_campaign=o2

 4. A gdzie sa wogole sprawdzone informacje i kto niby ma je sprawdzać?w tvn?wole te z drugiego obiegu np z ntv.wiecej dezinformacji mozna uslyszec w mediach gl nurtu niz alternatywnego obiegu.Nie mowienie calej prawdy lub pomijanie pewnch informacji tez jest dezinformacją albo manipulacją.

 5. Lubie kiedy pan Drewniak prowadzi wiadomosci.
  Co do Snowdena to mam wrazenie ze jego dni sa policzone. Juz dlugo siedzi w tej strefie i jakos zaden kraj nie kwapi sie do udzielenia azylu. Typowe nabranie wody w usta moze przemawiac za tym ze „pajęczyna” oplotła caly glob. Jednak to o czym on donosi to jakby potwierdzenie tego co juz wczesniej roznymi drogami wyciekalo. Miejmy nadzieję, że człowiek nie przepadnie bez wieści.

 6. …no powiem tak…informacja zgoła ciekawa..jak zawsze zresztą w „aLKTERNEWS\\\\\\

  no powiem tak…informacja zgoła ciekawa …jak bywa w „alternews”..ale Panie Wojtku…!!no przekaz fatalnyyy!!….no qrde…mówimy o sprawach ważkich..no przesył musi być sprawny,dykcja przede–sor za uwage…no ale tak trzeba przynajmniej tutaj…pozdro…Marek..

 7. Witam,
  nie chcę niczego kwestionować w tej technologii Haarp (ani za, ani przeciw). Niemniej jednak jedna rzecz ciągle pasuje. Jestem krótkofalowcem od 20 lat, eletronikiem z wykształcenia, w wojsku służyłem na radioliniach i znam w zakresie nawet bardziej niż podstawowym teorię rozchodzenia się fal radiowych.

  I teraz napiszę :
  Jeżeli z pola antenowego Haarp zostanie wysłana jakakolwiek wiązka fal radiowych, to, aby mogła ona sięgnąć Europę (biorąc pod uwagę krzywiznę Ziemi), to musi odbić się od jonosfery. Częstotliwości, które odbijają się od jonosfery, to tylko częstotliwości do ok. 30MHz, a więc będące w tzw. paśmie tzw. krótkofalowym. Wyższe częstotliwości przechodzą przez jonosferę, nie odbijają się od niej i nigdy nie dotrą Europy.

  Do tej pory wszystko się zgadza, oprócz jednego !
  Wysłanie wiązki fal radiowych z anten Haarp, a następnie odbiciu od jonosfery spowoduje, że w Europie pojawi się ona nie jako wiązką, ale jako bardzo szeroko rozległe pole sięgające swym rozmiarem tysięcy kilometrów co wynika wprost z teorii i praktyki rozchodzenia się fal radiowych.

  Więc jeżeli Haarp wyśle wiązkę na Europę, to faktycznie pokryje ona swym działaniem Europę. Bo nie jest możliwe, aby wiązka fal radiowych po przebyciu setki tysięcy kilometrów i odbiciu od jonosfery mogła skupić się tylko na jakimś wybranym mieście, czy skupisku ludzi !
  A, oznacza, to wprost, że wysłana wiązka fal radiowych na Europę dosięgnie milionów ludzi, którzy są w rządzie, w bankach, dosięgnie prezydentów państw, ministrów, dowódców NATO, czy tych, którzy współdziałają z NWO, czy nawet grupą Bilderberg. Czy, myśliecie, że ktokolwiek z tych ludzi, pozwolił, by sobie na to !
  To, absurd !
  Jeszcze raz powtarzam nie jest możliwe selektywne zaatakowanie wiązką fal radiowych w pasmie krótkofalowym wysłaną z terenu Haarp, która po odbiciu od jonosfery mogła by zaatakować teren rzędu kilku, czy kilkunastu kilometrów kwadratowych, nawet gdyby te wiązki fal były wysłane z anten parabolicznych, gdzie tylko anteny paraboliczne mają największe skupienie wiązki elektromagnetycznej, dlatego tylko takie stosowane są w radioastronomii.
  To kolejna teoria spiskowa !
  To samo dotyczy Hemtrails.
  Pomyślcie !
  Samoloty rozpylają ponoć trucizny na ludzi, a latają np. koło Warszawy i setki razy były tam smugi widziane. Tylko, że w Warszawie i okolicach mieszkają ludzie z rządu, prezydent państwa, ludzie z dowództwa armii, najwyżsi przedstawiciele świata finansowego, przedstawiciele korporacji.
  Czy, oni by sobie na, to pozwolili , aby im ktoś na ich głowy, na głowy ich rodzin, przyjaciół, znajomych itd.. wysypywał jakieś Chemtrails !..?
  To się w ogóle kupy nie trzyma – czysty absurd !
  Chyba, że Chemtrails omija wielkim łukiem Warszawę i kieruje się tylko wprost na małe miasta i wsie. A, to kolejny absurd !
  Znajomy dzwonił do mnie w ubiegłym roku, że ojej…. ile w Józefowie smug po Chemetrails. Całe niebo jest pokryte i pokrzyżowane smugami. ! A, ponieważ z Józefowa do Warszawy tylko zaledwie 20 km, czyli Chemtrails sypali na głowę pana prezydenta Komorowskiego, premiera Tuska, czy na głowę dowódcy sił powietrznych kraju generała broni Lecha Majewskiego.

  Szkoda czasu na takie wyssane z palca teorie, które prze szerszym logicznym rozumowaniu i znajomości chociażby podstawowych praw fizyki nie mają najmniejszego sensu i mącą ludziom w głowach tworząc w tych głowach tylko zamęt.
  Chyba, że komuś na tym naprawdę zależy, aby straszyć ludzi Haarpami, Chemtrailsami i nie chcę tu personalnie nikogo wymieniać, ale są tacy, nawet występowali na Harmonii Kosmosu, opowiadając swoje literackie wizje zebranemu tłumowi.
  We wszystko mogę uwierzyć, ale proszę mi wpierw podać chociaż jakieś podstawowe dowody, implikacje, lub przynajmniej jakiś logiczny, spójny model, tego co się głosi.
  Ale, nie widzę tego !

 8. @Astre
  Czy słyszałeś o tym, że zdrowe ciało odbije (aura ugnie się) prawie każdą wiązkę, prócz takiej, którą zwiemy zabójczą dla życia–podkreślam, w miarę zdrowe ciało da radę.
  A kto je dzisiaj ma ? ano tylko ten, kto wie w czym rzecz.

  Co do smug–czy wiadomym jest co niektórym, jak/czym wiązać w ciele i jak wydalać na zewnątrz toksyny, łącznie z metalami ciężkimi?
  Owszem, niektórym znany jest sposób ‚obrony’, bo mówiono o tym nie raz i nie w jednym miejscu–było powiedziane chociażby tutaj, na antenie ntv…
  pozdrawiam

 9. Co do smug. Okresowo sam widziałem dziwne smugi za niektórymi samolotami. Sporo ciągnie za sobą króciutką smugę kondensacyjną, a obok niego (na niebie – znaczy w dużej odległości bezwzględnej) wali za silnikami dziwna smuga, która dziwnie stoi w miejscu, a potem się poszerza i rozprasza. Takie smugi obserwowałem w okresie przełom wiosny/lato i to mniej więcej w tych samych porach (ok. godz. 18.00 i 20.00). Zdziwiło mnie to, bo smugi kondensacyjne nie zostają na 3/4 nieba widzianego ludzkim okiem i na kilkanaście minut. Chyba, ze samolot miał jakiś syf w paliwie? Nie znam się na tym, więc nie daje głowy, co to jest. Może ktoś ma odpowiednie wykształcenie i to wyjaśni?

 10. Za jakis czas Snowden bedzie drugim Chuckiem Norrisem tzn wszystkie glupoty i rewelacje mu sie przypisze, jak juz widze taki news ze Snowden wszedl do klatki Faradaya zeby Haarp nie kontrolowal jego umyslu to smiac mi sie chce, to brzmi jak glupi zart

 11. @Astre
  bardzo dobrze, źe krytycznie podchodzisz od informacji.
  Tylko w ten sposób można dojść do prawdy.

  Instalacja HAARP znajduje się nie tylko na Alasce, w Europie postawiona jest w Noregii. Rosjanie mają SURA a chińczycy swoją. Częstotliwości emitowane przez HAARP to ELF -ekstremalnie niskie częstotliwości. Na początku byl to projekt cywilny służący do modyfikacji pogody (np. kontrolowaniu suszy na Ziemi) – przejęty przez agencje militarne.

  Z reportów pilotów, i ludzi pracujących na lotniskach, wieżach – wynika, że samoloty rozpylające Chetrails nie mają oznaczeń, mają osobną obsługę, nie są ujęte w ewidencji lotów cywilnych, mają bazy w Ramstein.
  W pogodny dzień – bez oprysków widać normalny ruch lotniczy, ze smugami kondensacyjnymi znikającymi za samolotami a niebo jest generalnie puste, w czasie porysków na niebie pojawiają się nagle dziesiątki przecinających się tras lotniczych – szachownice, iksy, łuki… czy w dni bez oprysków słuychać coś o zamknięciu lotnisk, bo niebo nagle robi się puste?

  Zdjęcia robione zza samolotu dokonującego opryski. Uchwycone momenty przerywania i uruchamiania zrzutu:
  http://www.youtube.com/watch?v=BE8_0RhrcqY

  FBI Chief Ted Gunderson- „Zrzuty śmierci muszą być powstrzymane”:
  http://www.youtube.com/watch?v=gR6KVYJ73AU

  Co do argumentu, że politycy i wojskowi też to wdychają i ulegają falom…
  CZY NAPRAWDĘ uważasz, że nasi „decydenci” cokolwiek kumają?
  Miałeś okazję widzieć płemieła przyłapanego przez społeczeństwo przy wprowadzaniu ACTA. To był oficjalny sukces polskiej prezydencji UE do momentu protestów… po miesiącu płemieł powiedział, ż e nie wiedzieli co podpisują…
  To samo z GMO, ustawami szczepionkowymi, patentowymi etc.

  Ci kolesie są jak dzieci, które dostały się jakimś cudem do samochodu rodziców i dają go prowadzić starszemu synowi sąsiada…

  Skoro UE i AMERYKA coś mówi to dla nich więcej niż święte…
  Zajmują się tak naprawdę tylko wewnętrznymi rozgrywkami i przetasowaniami w manipulacjach nad społeczeństwem, by siedzieć jak najdłużej w sejmowych ławach, a już w parlamencie UE… wypas – emerytura na kosz społeczeństw unii do końca życia!

  A wojskowi to wojskowi. Jest rozkaz to go wykonują. Muszą ufać w rozsdek naukowców, którzy im wmawiają, że geoinżynieria to ratunek prze ociepleniem klimatu.

 12. HAARP wyglada jak antena wiec to jest antena i takie ma zastosowanie, jak kiedys ludzie instalowali dyski do odbioru TV satelitarnej to dzieci na osiedlu myslaly ze to lasery bo w filmach tak byly podobnie pokazywane no i tu chyba podobnie ciemni ludzie sie tego boja bo dziwnie wyglada i jest tajne.

 13. Haarp wysyła ze swoich synfazowych, a nie jak tłumaczy się (fazowych!) anten fale radiowe z zakresu częstotliwości mikrofalowej, czyli o częstotliwościach powyżej 1GHz.
  To, że tak się dzieje wskazują na to wprost konstrukcje gabarytowe tych anten. Są, to faktycznie anteny dopasowane (falowo) do częstotliwości mikrofalowych. Anteny synfazowe ustawione są poziomo, a oznacza, to, że emitują wiązki fal mikrofalowych prostopadle do góry. A, oznacza to również, że cokolwiek się dzieje w jonosferze dzieje się to nad obszarem Haarp. I z tego powodu wybudowano ten obiekt na pustkowiu-Alasce, bo istniało i istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia zjawisk z tytułu oddziaływania na plazmę jonosfery, o których nie wiadomo ? Dlatego, też, aby sobie samemu nie strzelić w stopę Haarp jest sterowany zdalnie – z satelitów.

  Tymczasem cytując Snowdena ”Haarp jest ”celowo strategicznie umiejscowiony od wścibskich oczu”.
  Proszę Państwa !
  Z takich infantylnych treści można się tylko pośmiać. Dlaczego ?
  Dlatego, że setki satelitów szpiegowskich (rosyjskich, chińskich itd.) są w stanie sfotografować powierzchnię kompleksu Haarp z dokładnością do jednego centymetra. I to dawno już zrobiono i przy okazji poddając zdjęcia zaawansowanej obróbce komputerowej. Zrobiono, jak i również robi się, to na bieżąco….

  Idźmy dalej….
  Co można zrobić z poziomu kompleksu Haarp.
  Można zaprogramować dowolnie strukturę jonosfery, która jest strukturą plazmy !
  Zależnie od tego jaki program zostanie użyty do zaprogramowania, takie otrzymamy tego efekty. Możemy zaprogramować nawet tak, że plazma stanie się białkiem, czy jakimś sztucznym tworzywem o niezwykłych właściwościach. Tak. Z plazmy można zrobić wszystko ! Problem tylko w tym, że jonosfera rozciąga się pionowo na przestrzeni ok.1000 km i co z tego, że tam wysoko coś zrobimy ? Mija się to z celem tworzyć rozmaite struktury na wysokości 500, czy 1000 km. Akceleratory plazmy buduje się na Ziemi i tu, a nie w przestworzach tworzy się i bada różne struktury.

  A, więc doszliśmy do najważniejszego punktu !
  Mianowicie, że Haarp programuje plazmę z której zbudowana jest właśnie jonosfera.
  Oczywiście, takie programowanie może dotyczyć tylko obszaru gdzie dotrą mikrofale. A, mikrofale emitowane są pionowo do góry (poziomo nie ma sensu bo krzywizna Ziemi obije je z powrotem). Czyli obszar możliwy do zaprogramowania, to obszar dosłownie nad Haarp i biorąc pod uwagę rozproszenie mikrofal należy przyjąć kilkadziesiąt kilometrów wokół centrum kompleksu Haarp.
  I co ma to wspólnego programowanie plazmy jonosfery z wykańczaniem dysydentów kapitalizmu ?
  W jaki sposób można zaprogramować jonosferę (plazmę) nad kompleksem Haarp, aby wykańczała ona miliony dysydentów kapitalizmu jak ponoć twierdzi Snowden ! Skąd wiadomo, kto jest tym dysydentem ? Najwięcej dysydentów (czyli, przeciwników) kapitalizmu prawdopodobnie jest w jedynym w tej chwili (po upadku Związku Radzieckiego) państwie, czyli Chinach.

  Poza tym (dysydent), to postawa społeczna, anty ideologiczna. W jaki sposób można zaprogramować w istocie tylko kawałek jonosfery(plazmy) nad kompleksem Haarp aby ona wychwytywała takie postawy społeczne, następnie ich wykańczała !…?

  Wybitnym światowym specjalistą od programowania plazmy, który zarazem dostarcza urządzenia badawczo-pomiarowe dla USA jest pan Jurek Dora, bo amerykanie nie posiadają takich możliwości pomimo całego swojego potencjału technologicznego, aby stworzyć takie urządzenia jakie właśnie robi pan Jurek.
  Zapytajcie go, jako wybitnego specjalisty od programowania plazmy, czy można tak zaprogramować plazmę (jonosferę), aby selektywnie wychwytywała, a następnie wykańczała miliony ludzi o postawach ideologicznie przeciwnych globalnemu kapitalizmowi, gdzie jak wspomniałem najwięcej takich postaw jest w Chinach, czy Korei Pn. bo są to państwa właśnie ideologicznie przeciwne globalnemu kapitalizmowi.
  Wobec powyższego Haarp byłby skierowany, aby wytłuc miliony, by nie powiedzieć miliardy Chińskich dysydentów !

  Mój remote viewing wskazuje na celowo wykreowany scenariusz zastraszania, a sam Snowden jest graczem w tej grze. Ten sfingowany scenariusz ma za zadanie odwrócić uwagę od ważniejszych terści i wydarzeń które mają miejsce, lub w mogą mieć miejsce w niedalekiej przyszłości. Tak w historii się robiło i dalej się robi, co metaforycznie wyrazić można to w ten sposób, że przegrywa się w jednym miejscu bitwę, aby w innym wygrać wojnę.

  Wszelkie dokumenty i maile, które przedstawia Snowden, to żadne dokumenty, bo w dzisiejszych czasach wyprodukowanie takich dokumentów, to żaden problem.

  Pozostaje sprawa ”PRISM”.
  To kolejna zagrywka, bo systemów podsłuchu jest sporo i każde mocarstwo posiada swój unikatowy system.
  Systemy są tak powiązane ze sobą (między innymi znany w samej Polsce Echelon), że nie wiadomo gdzie kończy się PRISM, a gdzie się zaczyna.
  Całe te systemy kontroli, manipulacji, podsłuchów, zbrojeń itd.. pochłaniające niesamowite koszty są absurdalne. Ale kij ma dwa końce i z drugiej strony patrząc ma to swój sens.
  A sens jest taki, aby zapewnić równowagę. Gdyby USA zrezygnowało ze zbrojeń, to mocarstwem dominującym stała by się od razu Rosja. Gdyby Rosja zrezygnowała ze zbrojeń – USA stałyby się ”strażnikiem” świata. Historia drugiej wojny światowej po raz kolejny ludzkość nauczyła, że nierównowaga militarna omal nie spowodowała, że Hitler zapanował by nad światem, a konsekwencje tego byłby niewyobrażalne !
  Więc jest to absolutny paradoks, ale ten wyścig zbrojeń, manipulacji, kontroli, podsłuchów i różnych innych działań w istocie w takiej niedojrzałej i słabo rozwiniętej cywilizacji jak nasza zapewnia pewien spokój i pokój.
  Mam tylko nadzieję, że świadomość ludzi się ostatnio gwałtownie zmienia i masa krytyczna przesunie się w kierunku zrozumienia, współpracy, poszanowania wszelkiego życia i Matki Ziemi, która jakby nie było tutaj nas ugościła…..
  Myślę, że nawet innego wyboru już niebawem nie będzie jak żyć w innej świadomości…….

 14. @Astre

  Oczywiście zgadzam się z Tobą, że każda informacja jaką otrzymujemy z alternatywnych źródeł może być manipulowana.

  Oczywiście zgadzam się z Tobą, że falowy wzrost świadomości ludzi na Ziemi jest ważniejszy od upierania się przy jakiś niedokońca sprawdzalnych informacjach.

  Zgodzę się też, że ten niedjrzały rozwój cywilizacji w jakiś sposób się stabilizuje.
  Problem jednak w tym, że stabilizatorzy najprawdopodobniej dogadali się ze sobą i zamiast napadać na siebie – ciemiężą własne społeczeństwa w nowej wojne ELIT ze SPOŁECZEŃSTWAMI, zwanej ironicznie Nowym Porządkiem.
  Najniebezpieczniejsze jest jenadnak to, że posiadają tegnologie, które mogą być zagrożeniem i dla ludzkści i dla całej planety.
  Z wielu prowadzonych badań wynika, że na kluczowych stanowiskach w bankowości, partiach politycznych, kadrze menedżerskiej korporacji chemicznych, żywieniowych, farmakologicznych, medialnych i militarnych zasiadają ludzie, którzy przejawiają symptomy psychopatii (brak empatii, nie liczenie się ze szkodami i krzywdą innych, bezwzględne kierowanie się jedynie własną korzyścią).

  Jedną z takich technologii najprawdopodobniej jest HAARP.
  W tym filmie http://www.youtube.com/watch?v=jcmMtUb0mh8 w 2:30 sek. pokazany jest dokładnie efekt o którym pisałeś, czyli tworzenie się bańki w jonosferze nad instalacją. Jak jest przekierowywana, nie wiem, możliwe, że używają do tego satelit w momencie, kiedy jonosfera wpycha spowrotem ELF do atmosfery.

  Ciekawostką niewinnie podaną przez np. kopalniawiedzy.pl jest informacja o natężeniu częstotliwości ELF nad Japonią i Haiti tuż przed trzęsieniami. Zatem twierdzenia o możliwości wykorzystywania HAARP jako broni sejsmicznej nie muszą być wyssane z palca.
  http://kopalniawiedzy.pl/trzesienie-ziemi-atmosfera-litosfera-jonosfera-radon-emisja-NASA,13123

  @koval
  plizzz nie pisz takich „racjonalnych” wrzutek…
  włóż sobie głowę do mikrofali i zobacz jak się poczujesz, a potem pośmiej się z możliwości wysyłania takich cząstek w ilościach 10 gigawatów w przestrzeń…
  Zdaje się, że nie obejrzałeś nawet jednego podawanego materiału…

 15. Astre .Ladny mi wyscig zbrojeń podsluchiwanie kazdego doslownie kazdego obywatela ,wszystkie jego maile ,adresy znajomych ,rozmowy rodzinne ,wszystkie bzdury jakie sie mówi i pisze.Po co?wystarczy podsluchiwac najwazniejszych ludzi w panstwie,jesli chodzi o jakies zagrozenie .

  Nie znam sie na haarp ,ale odnosnie ukrywania przed wscibskimi oczami ,tu nie chodzi o inne rządy ale o zwyklych ludzi,o dziennikarzy ,zeby nie naglasniali tego szerszej publice.Slyszales o harpie w maistreemowych wiadomosciach gdzies?.W tv?Ja nie.Bo ludzie zaczna sie interesowac ,protestowac.wiązac swoje tragedie powodziowe np z instalacją,na co to komu?Nikt nic nie wie ,cisza spokoj.mozna dzialac.

  „Mój remote viewing wskazuje na celowo wykreowany scenariusz zastraszania, a sam Snowden jest graczem w tej grze. Ten sfingowany scenariusz ma za zadanie odwrócić uwagę od ważniejszych terści i wydarzeń które mają miejsce, lub w mogą mieć miejsce w niedalekiej przyszłości. Tak w historii się robiło i dalej się robi, co metaforycznie wyrazić można to w ten sposób, że przegrywa się w jednym miejscu bitwę, aby w innym wygrać wojnę.”
  To by mozna bylo w sumie brać pod uwagę.teoretycznie.
  Moze im chodzic o zastraszanie,wieksze kontrolowanie sie ludzi w tym co robia ,piszą i mówią ewentualnie.bo przecież o to im chodzi.Dlawienie indywidualnosci.
  Ale narazie wierze panu S.

 16. @aid

  Bardzo słuszna uwaga, którą napisałeś odnosząca się wobec polityków, decydentów, wojskowych
  ponieważ statystycznie jest prawdziwa. Oczywiście powodem takich procedur nie są dosłownie winni ludzie, lecz system.
  Ale, podobne populistyczne zachowania dotyczą również tych, którzy nakręcają spiralę globalnej śmierci całej ludzkości poprzez tzw. chemtrails. Mamy, tu niewątpliwie do czynienia z zamierzonym aspektem oddziaływania na masy społeczne poprzez wzbudzanie w nich strachu przed jakimś nieszczęściem ?
  Na jakim fundamencie faktologicznym zbudowana jest taka teoria ?
  Jest, to zwykły populizm…..
  Co gorsze prymitywny chłopski, bo bez analizowania sensu tych poglądów oraz głębszego zastanawiania się nad rzeczywistymi skutkami !

  Nikt nie zaprzecza, że Chemtrails istnieje. Nikt nie zaprzecza, że z samolotów rozpylane są miliony ton związków chemicznych. Nikt nie zaprzecza co na podstawie raportów prowadzonych od 1959r akademicka nauka potwierdza, że w wyników rabunkowej i bezmyślnej działalności człowieka następują różne niepokojące zmiany w strukturach atmosfery.
  Nikt też nie twierdzi, że pomysł (eksperyment) z chemtrails jest bardzo dobry. Bo każde takie działanie powoduje określone skutki i konsekwencje !

  Problem, do którego chcę się odnieść jest zupełnie inny….

  Jest to problem, który tutaj występuje w między innymi w NTV, a mianowicie nakręcanie spirali zagrożeń, a nawet śmierci
  , a żeby jeszcze bardziej uwiarygodnić to co się samemu głosi i przekonać odbiorcę do swoich światopoglądów, dodaje się, że są to działania NWO.
  A, skoro NWO, to na pewno oni chcą nas wszystkich zdepopulować !

  A, teraz napiszę trochę faktów :

  W ubiegłym roku napisałem maile między innymi do ludzi, którzy w społecznych przestrzeniach głoszą, że NWO poprzez Chemtrails dokonuje prób depopulacji ludzkośći, aby pobrać próbki wody opadowej tzw. deszczówki i oddać do szczegółowej laboratoryjnej analizy. Pokreśliłem również, że jeżeli zostanie mi wysłana faktura, to pokryje wszelkie koszty takich badań.
  I co się okazało ?…!
  Okazało się, że nikt nie raczył mi nawet słowem odpowiedzieć !

  Jak ktoś nie ma ochoty, ani dobrej woli , aby postarać się zorganizować takie testy, zorganizować rzetelne analizy i badania, aby faktycznie dowiedzieć się i mieć realne dowody co faktycznie, z tego Chemtrails ludziom na głowy leci, tym bardziej, że ktoś oferuje pomoc i pokrycie wszelkich kosztów, to nie nakręcaj człowieku w społecznych przestrzeniach spirali zagrożeń, śmierci, czy jakiejś zmasowanej depopulacji ludzkości poprzez Chemtrails.

  Jeżeli nie wiesz jaką krzywdę czynisz innym poprzez nakręcanie takich czarnych scenariuszy poprzez wywoływanie w nich lęku, poczucia zagrożeń, poczucia niepewności, poczucia życia w jakimś odrealnionym świecie, to nie zabieraj się za coś czego nie potrafisz !

  Nie mam zamiaru personalnie wskazywać, kto takie rzeczy nagminnie robi tutaj nawet w NTV. Każdy może sobie przeanalizować archiwa i sam osobiście usłyszy.

 17. @Astre

  Bardzo ważnej kwestii dotykasz.
  Czy przekazywać ludziom, którzy nie są na to przygotowani informacje, które rozbiją ich spokój, dobry nastrój, chęć do życia, pozytywne wibrowanie itd.?
  Czy przecieki z „insajdu” nie są planowym pogrążaniem w beznadziei bardziej świadomych mas?
  Czy mówienie ludziom o szczepionkach, GMO i HAARPach nie osłabi dramatycznie ich mocy witalnych?

  To bardzo poważny dylemat.

  Z drugiej strony:
  – czy jeśli płynąłbyś na Tytanicu i dużo wcześniej zbaczył górę lodu – biegałbyś po pokładzie próbując wszcząć alarm, czy usiadł spokojnie wierząc w to, że jedzący sałatki i tańczący do muzyczki lepiej wibrują i mają pozytywne nastawienie do życia i swoją postawą wpłyną na ominięcie przeszkody?
  -czy uświadamiając ludzi nt. szkodliwości GMO (niemiłe informacje) nie wpływamy na ich świadomość i możliwość zmiany diety i poprawienia zdrowia im i ich rodzinom?
  – czy kontestowanie systemu finansowego – podawanie brutalnych faktów – nie jest lepsze od pięknej nowomowy, którą uprawiają politykierzy, pchający ludzkość w przepaść?
  – czy na wytwarzaniu miłej, beztroskiej atmosfery SYSTEM nie produkuje nieodpowiedzialnych mas dbających jedynie o własną dupcię, z totalną olewką i brakiem zainteresowania wszystkim co wspólne?

  Chyba powinniśmy wypracować tak zrównoważone sposoby uświadamiania, by oprócz przygnębiającej wiedzy dawały perspektywy naprawy sytuacji, wzrostu, rozkwitu ludzkich możliwości – nie niszczących swoich sąsiadów i Ziemi.

  Co do próbek podałem linka w temacie akcji monitoringu.

  Wiem o co Ci chodzi i Cię popieram, uważam jednak, że powinniśmy bić na alarm, bo maniacy opętani ego chcą wprowadzić globalną dyktaturę.
  Możliwe, że dostrzeganie tego i próby wypracowania nowych modeli współdziałania na Ziemi są częścią Wielkiej Zmiany.

  😉

  Pozdro

Comments are closed.