Alternews – 31.07.2014

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

53 thoughts on “Alternews – 31.07.2014

 1. Może być też tak, że skoro CIA dało się przyłapać na organizowaniu tajnych więzień, to po co ciągnąć za sobą przedstawicieli władz USA i krajów, w których te więzienia powstały.
  Ten raport zwalnia z odpowiedzialności Leszka Millera, Aleksandra Kwaśniewskiego i pewnie wielu innych członków SLD, a może nawet PO, PSL i innych.

  Podobny przykład można znaleźć w filmie „Ojciec Chrzestny”.

  1. Dziennikarze żydowskich ale światowych mediów odmawiają udania się do Rosji by udokumentować losy wypędzonych przez wojnę mieszkańców MałoRosji.
   http://polish.ruvr.ru/2014_08_06/Amerykanscy-dziennikarze-odmowili-udania-sie-do-Rostowa-6692/

   To szczególny objaw ich obiektywizmu i przywiązania do idei bezstronnego dziennikarstwa.
   Oni nie chcą widzieć prawdy, bo wtedy lepiej, łatwiej się kłamie można udawać głupa że się nie wie. A jak się już wie to głupio udawać głupa.
   A pecunium non olet.

 2. Wpisuje się Pan w oficjalną propagandę jako jeden z jej szerzycieli, taki pożyteczny idiota robiący za pudło rezonansowe dla bandytów.
  Gdyby Pan myślał nieco, nieco to wiedziałby Pan, że bardziej zaufać można sforze wściekłych psów jak jednemu Żydowi, a cóż dopiero propagandzie.

  Terroryzm, finansowanie terroryzmu, kto jest terrorystą, to posłuchaj Pan w 11 sekundzie nagrania słychać „trzymaj go” czystym akcentem środkowej Polski, znaczy to że polacy, jednostki specjalne za obiecany raj na ziemi (za pieniądze) biorą udział w zbrodni na Rosjanach Donbasu ramię w ramię z faszystowskimi riezunami ukraińskimi.

  Gdyby Pan sprawdził stan osobowy i lokalizację jednostek specjalnych w dniu ostrzału na Majdanie przez snajperów uczestników zarówno Majdanu jak i milicji. Zdziwiłby się Pan bardzo kto jest terrorystą i kto finansuje terrorystów, też kto ustala zadania do wykonania.
  To samo dotyczy Iraku, Libii, Syrii. W Syrii na 100% uczestniczyły polskie jednostki specjalne udające muzułmanów mające za zadanie doprowadzić do destabilizacji społeczeństwa mordując jedną jak i drugą stronę. Ale jest Pan tylko jednym ze zwykłych lemingów nieumiejących zadać właściwego pytania we właściwym miejscu nie mówiąc o wysnuciu wniosków z ustalonych faktów, tylko dlatego, że mierzy Pan swoją miarą, jako coś niemożliwe, niedopuszczalne moralnie. To podstawowy błąd.

   1. 11 sekunda „trzymaj go” z akcentem centralnej Polski, żaden Polak urodzony i wychowany na Ukrainie czy w Rosji nie jest w stanie tak powiedzieć.

  1. Myślenie w tym zawodzie jest na dalszym planie. Na pierwszym planie są obowiązki służbowe względem przełożonego a ten wymaga tego czego wymaga.
   Na podstawie tych widocznych wymagań możemy wnioskować dla kogo prowadzący pracuje. (co nie implikuje od razu że za pieniądze bo może pracować z ideowych pobudek ale też nie wyklucza pieniędzy i pomocy w karierze a to też pieniądze).

   1. Przeginasz pałę.
    Raczej przychylam się do oceny henry`ego: „mierzy Pan swoją miarą, jako coś niemożliwe, niedopuszczalne moralnie. To podstawowy błąd.”
    Na szczęście w teamie NTV jest Paweł Nogal, któremu przez usta (publicznie na wizji) przeszło słowo: syjoniści i dopuszcza myśl (tu byłam pod wielkim wrażeniem), że w katastrofie samolotu w Smoleńsku mogły maczać inne służby niż polskie i rosyjskie. To dobrze rokuje, niekoniecznie dla Pawła.. ale widzę, że jest dobrze poukładany i miecza nie dobywa jak Braun czy Deska.

 3. „gdybyście stwierdzili ze w Rosji stosuje się tortury to nie wiem czy bylibyście bezpieczni”
  To taki Zagórski którego rusofobia (propagandowe kopanie po jajach) osiąga poziomy Macierewicza musi czuć się bardzo zagrożony.
  Ale jakoś nie widać żeby się czuł zaszczuty, mimo że mieszka w kraju pełnym ruskich agentów o czym nas ostatnio informował.
  No bohatyr po prostu, heros, kamikadze.

  Finansowanie Alkaidy.
  Znowu jakiś bełkot medialny. Prawdziwe finansowanie realizowane jest przez Arabię Saudyjską. To znane od lat fakty. Kasa z porwań to ułamek tego co dostaje Alkaida.
  Już jeden Geremek tłumaczył Polakom że porwania dla okupu stosowane masowo w Czeczeni za rządów islamistów (Alkaida ?) to taki narodowy zwyczaj tamtejszych ludów.
  Geremek tej narodowej tradycji wcale nie potępiał on kochał, wspierał Czeczeńskich islamistów. Widać analogię do podobnej miłości mafii żydowskiej do islamistów w Kosowie, w Bośni, w Libii, Syrii, na Krymie ?
  To ta sama mafia i te same „miłości”.

  Umarł pod szpitalem.
  Na pewno wszystko odbyło się zgodnie z procedurami.
  To uniwersalne tłumaczenia.
  Zauważę tylko że za Hitlera tzw szmalcownicy i inni uczciwi i praworządni obywatele też postępowali zgodnie z obowiązującymi procedurami które mówiły zabij żyda osobiście lub odstaw go na gestapo a otrzymasz przysługujące ci wynagrodzenie.
  Dzisiaj procedury są inne ale również zbrodnicze w stosunku do obywateli.
  No ale wszyscy mają czyste sumienia bo przecież wszystko zgodnie z procedurami.
  Bo prawo surowe ale prawo i trzeba go przestrzegać (zakaz aborcji, wyzysk pracowniczy, bezkarność e-sądów, bezkarność komorników, ordynacja wyborcza, wyprzedaż majątku za bezcen, wydłużenie wieku emerytalnego na kilka lat przed emeryturą, ściąganie przez banki długów od rodzin dłużników, zaoczne postępowania sądowe dla banków, zwolnienia z podatków wielkich koncernów, bezkarność policji, skrajnie niesprawiedliwe wyroki sądów, polityczna ślepota prokuratorów itd itp…
  a wszytko zgodnie z prawem i procedurami.

  Prawo też może być zbrodnicze (niewolnictwo, prawo koraniczne, prawo katolickie, prawo szariatu, prawo wynikające z Tory, prawo spadkowe, prawo wynalazcze itd).
  W Polsce podobnie jak w III Rzeszy prawo jest zbrodnicze choć w trochę inny sposób.
  W III Rzeszy prawo było zbrodnicze głównie na tle rasowym a w Polsce głównie na tle ekonomicznym.

  Prawo wynalazcze jest tu ciekawe.
  Okazuje się że prawa do patentu nie posiada wynalazca tylko właściciel firmy która wynalazcę zatrudnia. A powinno być przynajmniej 50% na 50% praw.
  No ale prawo jak widać traktuje pracownika jak niewolnika właściciela firmy.
  Wszystko co niewolnik stworzy należy do właściciela niewolnika a do niewolnika nie należy nic poza pensyjką (na umowę śmieciową).

 4. O tym warto wiedzieć.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-kijowska-junta-zamierza-rakietami-zniszczyc-noworosje-2014-07

  Jutro media będą nam tłumaczyć że to separatyści ostrzeliwują własne miasta.
  Już wam to wmawiają.

  Atak na zbiorniki z chlorem podobnie jak atak na elektrownie, na ujęcia wody pitnej to zbrodnie przeciw ludzkości. Można zauważyć że ataki na elektrownie i ujęcia wody pitnej oraz blokada dostaw żywności to stała strategia „wojenna” bandytów z Kijowa.
  Zresztą ich promotorzy identyczną strategię stosowali już w Jugosławii.
  To strategi terroryzowania ludności cywilnej (za poglądy, z nie popieranie bandytów z zachodu).
  Jutro usłyszycie od Zagórskiego że separatyści sami wysadzili zbiorniki z chlorem by zwalić winę na Kijów tak już słyszeć że sami ostrzeliwują własne miasta.

  Inna możliwa prowokacja to taka jak wysłanie uzbrojonych komandosów Holenderskich na tereny katastrofy (to się dzieje). Wystarczy teraz dać im rozkaz by ostrzelali separatystów (w obronie własnej) i już można oskarżyć separatystów o bezpośredni atak na NATO. Oczywiście wrzawa medialna i .. adekwatna odpowiedź NATO czyli wprowadzenie „misji pokojowej” NATO na Ukrainę.

  To tylko gdybanie , niestety bardzo uzasadnione doświadczeniami z tego co już się wydarzyło (liczne prowokacje i morze propagandowych kłamstw).

  1. przemyśl jakis urlop-może góry?Janusz się pakuje na wczasy z UFO i wrzuca na luz.Wrzuć i ty,bo tabletki mogą nie zadziałać jak będziesz w większej potrzebie.

   1. Ja jestem na luzie. Mam emocjonalny dystans do spraw o których pisze.
    A pisze trochę „mocno” by dotarło, by się przebiło przez propagandową zasłonę (demokracja i zachód dobry niezależnie od tego co robi a ruskie złe też niezależnie od tego co robią a …mafia żydowska nie istnieje to teoria spiskowa…).
    A to nie takie proste nie takie jednoznaczne.
    Staram się uświadamiać nieuświadomionych argumentami i bez emocji staram się też demaskować kłamców, manipulatorów, propagandzistów bo oni są naszymi wrogami choć często się tak sympatycznie uśmiechają i deklarują przyjaźń, patriotyzm przywiązanie do zasad, i Bóg Honor Ojczyzna… kłamca nie ma problemu z deklarowaniem dowolnych wartości (bo to kłamca).
    Kłamcy dzielą się na amatorów i zawodowców.
    Zawodowcy są dużo groźniejsi.

  1. Horror zorganizowany przez „największą demokrację świata” (proxy wojna).

   To wszystko są w istocie najemnicy „największej demokracji świata” rządzonej przez „naród wybrany” (często nieświadomi swoje rzeczywistej roli, pożyteczni idioci jak solidaruchy, wykorzystywani do zbrodniczych celów).
   Tacy sami są inni najemnicy tej „demokracji” jak banderowcy, Chorwaccy ustasze, Kosowscy islamiści, Czeczeńscy islamiści, Libijscy islamiści.
   Jest też inna grupa wojowników „największej demokracji na świecie” są to najemnicy czyli zbiry które za pieniądze zamordują każdego w dowolnie okrutny sposób.
   Jest w końcu trzecia, najważniejsza grupa tych wojowników to przedstawiciele samego „narodu wybranego” którzy aktualnie w Gazie urządzają podobne rzeźie.
   Ta ostatnia grupa zajmuje się nie tylko wykonywaniem sadystycznych mordów ale też ich planowaniem i angażowaniem do ich realizacji pozostałych grup zbrodniarzy.
   Naziści przy nich to sympatyczne i kulturalne chłopaki.
   Oni wszyscy są wykonawcami polityki „największej demokracji na świecie”.

   To nowa technologia wojny o władzę nad światem.
   Nasi politycy, dziennikarze w tym niektórzy „alternatywni” też służą tej samej sprawie i tym samym „strategom”.

  2. po ściągnięciu portek wojskowe szmaty-to nie bestialstwo-to wojna.Przypominam,że sądy AK również skazywały na kary śmierci-niewyobrażalne bestialstwo?-jakieś tłumaczenie?Kup sobie pistolet i zrozum ,że jak ja sobie kupię to mogę cię zastrzelić,albo ty mnie-to chyba wyjaśnia?-czy nie?

 5. Nie wiem czy dobrze odbieram to co Pan mówi, ale mam wrażenie ,iż broni Pan psychopatów . Wolność wolnością ale proszę zobaczyć filmiki … http://shoebat.com/2014/07/29/rare-footage-muslims-create-literal-river-human-blood-butchering-1500-innocent-people/ czy to są ludzie?
  Za niewinność by tam nie trafili , oni wśród swoich wybijają się nawzajem, nic i nikt nie ma dla nich znaczenia, a każdego z nas bez skrupułów by zamordowali ! Mało razy pokazywali egzekucję na żołnierzach wziętych do niewoli , czy oni mieli tam dobre warunki czy byli dobrze traktowani? Nie… więc nie rozumiem tego przekazu. Chce Pan by zobaczyli ,że można inaczej, po ludzku? narażając w większości cywilizowanych ludzi na ich ataki? Oni tego nie zrozumieją , tacy są… Myśli Pan że można ich zamknąć na jakiś czas w dobrych warunkach i oni się zmienią? Nie, jak tylko wyjdą znów wymordują setki osób z uśmiechem na ustach. Proszę zobaczyć jaki problem jest we Francji w Niemczech, a teraz w krajach skandynawskich. Moja krewna mieszka w Finlandii i mówi, iż coraz więcej ich tam przybywa , ludzie się buntują nie chcą ich. Jak Pan myśli jak czują się tam ludzie ciężko pracujący którym odbiera się lwią część zarobku by przekazać na socjal dla nich, mieszkanie opieka zdrowotna itd. dzieci z takich rodzin mają lepiej niż w nie jednej fińskiej rodzinie. I jeszcze ten strach bo nigdy nie wiadomo co im wpadnie do głowy. Ja osobiści też się ich boję, i cieszy mnie jedno że u nas zasiłki są niskie, a może w końcu ich wcale nie będzie więc do nas nie przyjadą. Ja nie stanęła bym w obronie tych ludzi jeśli można ich tak nazwać. Podtapianie itd… są na filmiku który jest już wcześniej opublikowany oni to robią to ich metody i nie dziwię się żołnierzom którzy do nich stracili cierpliwość… , oni są też tylko ludźmi i czy ktoś zapytał dlaczego ? Nie , a to oni są dla mnie ofiarami! To oni widzieli ich praktyki, dzieci wysyłane na czołgi o kobietach nie wspomnę. Znajomy który pracował w Iraku opowiadał jak wpadają do autobusu strzelają, mordują, wyciągają za włosy ciągnąc po ziemi… Oni nie są na tym samym etapie rozwoju co my! To naród chory z nienawiści zaślepiony swoja religią! Uważam, że Polacy nie są im nic winni ! I w ogóle nie powinna być ta sprawa, aż tak ważna dla nas! Są dużo ważniejsze o których warto mówić. Jedno co mnie zbulwersowało to pieniążki dość pokaźna kwota , którą to ktoś „zgarnął” jak dla mnie za wynajem polskiego terenu i ślad po niej zaginął… Ale to jest moje zdanie i chciałam się nim podzielić .
  Wasza tv jest jedyną którą oglądam od kilku już lat:). Cenię sobie programy które prezentujecie poświęcając swój czas, dziękuje za tę możliwość.
  Gratuluję 🙂 i Pozdrawiam Serdecznie.

  1. to może od razu sypnąć w ich atomówką, po kiego się cykać, a fakt zapomniałbym że to by unicestwiło cenne złoża oraz tanią siłę roboczą,e to lepiej dalej udawajmy że to my jesteśmy ci mądrzy dobrzy i sprawiedliwi – tak się po prostu lepiej żyje

  2. @anna
   „…więc nie rozumiem tego przekazu.”
   Oczywiście że nie rozumiesz.
   Tu nie chodzi o obronę psychopatów – jak ich nazywasz.
   Bo gdybyż chodziło wyłącznie o terrorystów złapanych na gorącym uczynku czy w trakcie przygotowań.
   Piszesz „Za niewinność by tam nie trafili” i jest to poważny, aczkolwiek powszechny błąd w rozumowaniu, bo było wiele przypadków,
   że porywano ludzi w różnych częściach świata i przetrzymywano latami bez procesu, a nawet BEZ POSTAWIENIA JAKICHKOLWIEK ZARZUTÓW.
   I pomyśl, że może to dotyczyć każdego, kogo amerykanie zechcą nazwać terrorystą.
   Pomyśl – jesteś terrorystą tylko dlatego, że ktoś powiedział, że jesteś terrorystą. I z tej przyczyny nie masz żadnych praw, można cię trzymać w więzieniu bezterminowo i torturować.
   To jest cywilizacyjne cofniecie się do średniowiecza do czasów sprzed Habeas Corpus Act.
   A panowie Miller & Kwaśniewszki zhańbili nasz kraj, czyniąc zeń sprzedajnego sługusa imperialistów i dopuszczając do tego, aby obce służby panoszyły się tu łamiąc naszą konstytucję.
   I mam nadzieję, że kiedyś odpowiedzą za to przed sądem.

   Oczywiście że istnieją tacy psychopaci o jakich piszesz, tylko że tych psychopatów niejednokrotnie dzielnie wspiera Ameryka własnie.
   Ta sama Ameryka, która oskarża Putina o wspieranie separatystów.
   Ale to nie ci psychopaci zorganizowali obie wojny światowe, a obecnie próbują odpalić trzecią.
   Oraz to nie ci psychopaci zorganizowali 9/11, bo zwyczajnie nie mieli ku temu możliwości (a od tego się przecież wszystko zaczęło).
   Poza tym mogą być psychopatami i fanatykami, ale nie posądzałbym ich o idiotyzm. I jeśli rzeczywiście chcieli by zaatakować Amerykę to mogliby to zrobić znacznie skuteczniej, tyle że nie tak widowiskowo, bo widowisko mające skutecznie nastraszyć ludzi i pozwalające przepchnąć niekonstytucyjny „patriot act” było głównym celem.
   Kiedyś, dawno temu próbowałem to dokładnie wyjaśnić na portalu „Nautilus”, ale cenzura p.Bernatowicza skutecznie uniemożliwiała mi to za każdym razem.
   (W NTV cenzura jeśli już jest, to przynajmniej działa z otwartą przyłbicą, a nie pokątnie i cichaczem. 😉 )
   Piszesz „To naród chory z nienawiści…”, a myślisz że ta nienawiść wzięła się z niczego?
   Tu http://jimstonefreelance.com/ możesz sobie poczytać np. o rekwirowaniu samochodów irackim kierowcom – te samochody są potem oddawane, ale kierowca nie wie, że jego samochód jest napakowany materiałami wybuchowymi – po wybuchu wina spada na Irakijczyków.
   Zdarzyło się wielokrotnie, że kierowcy znaleźli te ładunki, nim zostały odpalone, stąd ta wiedza…
   A na koniec jako ciekawostkę polecam jeszcze to:
   http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rewelacje-niemieckiego-pilota-szokujaca-analiza-zestrzelenia-mh17-byla-rakieta-2014-07

   1. Czym różni się terrorysta od partyzanta walczącego z okupantem ?
    Różnica jest istotna.

  3. zapominasz o najważniejszym, to m.in, my ich napadliśmy, np. w Iraku od dawana były polskie służby, zbierały informacje o elicie tego kraju, a kiedy zwąchaliśmy się z USA , przekazaliśmy im te dane. Co zrobiło USA? To co robi każdy bandyta, wykończył całe rodziny tych z listy aby pozbawić ich potencjalnych przywódców.
   Oni mają prawo wyciągnąć każdego kolaboranta za wszarz i rozstrzelać, każdemu obcemu przegryźć tętnicę.

 6. Milego wypoczynku dla calej ekipy!To WSZYSTKO sami programujemy…Prosze wziac gleboki wdech i rozejrzec sie…z usmiechem…Jest PIEKNIE !!!pozdrawiam

 7. Oscar pisze:
  „Czym różni się terrorysta od partyzanta walczącego z okupantem ?”

  Istotnym pytaniem jest: Kim są najwięksi terroryści?
  To ci PANOWIE i PANIE którzy doprowadzają do największych zniszczeń i strat – czyli do wojen. Przykładem, jednym z przypadków nieograniczonej liczby zaplanowanych z premedytacją dla czystego wykalkulowanego zysku niech będzie nowożytny zdiagnozowany „zaminowany WTC”. Konsekwencją odwetową jest „terroryzm” obronny, tj. wolnościowo powstańczy (powstanie warszawskie, współczesne zamachy obronne Irakijczyków)

 8. Rosjanie po raz kolejny demaskują kłamstwa Kijowa w zakresie ruskich wojsk na Ukrainie oraz ostrzeliwania Ukrainy z terytorium Rosji (sfałszowane zdjęcia satelitarne czyli retusze, naciągane interpretacje, zdjęcia robione w innym niż deklarowany czasie i przez inne niż deklarowane satelity).
  Niestety trzeba się dobrze wczytać w tekst by zrozumieć.
  http://polish.ruvr.ru/2014_08_03/Rezultaty-analizy-zdjec-satelitarnych-opublikowanych-przez-RBU-3594/

  Podsumowując można powiedzieć że niemal 100% informacji szaklujących Rosję i separatystów jest kłamliwe a 100% zbrodni dokonanych na Ukrainie (snajperzy na Majdanie, spalenie żywcem dziesiątek ludzi w Odessie, zestrzelenie samolotu pasażerskiego, ostrzeliwanie z artylerii i bombardowanie miast pełnych ludności cywilnej, pojedyncze morderstwa dla celów propagandowych itp) jest autorstwa bandytów z Kijowa.

  A teraz UE po cichu zdejmuje z Ukrainy embargo na dostawy broni krzycząc jednocześnie że to Rosja dostarcza broń separatystom. Separatyści mają broń z jednostek wojskowych i magazynów wojskowych znajdujących się na terenie Donbasu czyli NowoRosji. Na moje oko tej broni jest mniej więcej tyle ma pozostała część Ukrainy a po za tym tam są fabryki broni, zakłady remontowe sprzętu wojskowego, itp są więc specjaliści techniczni, zaplecze remontowe, są wojskowi, są poborowi, są formacje specjalne itp.
  Cała realna siła Kijowa opiera się na najemnikach zachodnich i bandach najemników Kołomyjskiego. Armia tzw regularna nie chce walczyć.
  Toczy się równoległy bój Kijowa o wymuszenie posłuszeństwa na opornym mięsie armatnim jakim są zwykli Ukraińcy oraz bój o serca i umysły zwykłych Ukraińców (i tych którzy mają być mięsem armatnim Kijowa) by postawili się bandytom z Kijowa.

  Kto wygra tę walkę wygra na Ukrainie a tu czas gra na niekorzyść Kijowa (upadek gospodarki, jesień, chłody… dramatyczne skutki dla ludności Ukrainy).
  Kijów musi zdusić NowoRosję w kilka tygodni, na więcej nie ma sił i pieniędzy (płace najemników, zapasy w magazynach).
  (tu UE już idzie z pomocą z dostawami sprzętu).

  Niestety dla Kijowa wygranie z NowoRosją otwartej wojny niczego nie daje.
  NowoRosja przejdzie do podziemia, powstanie partyzantka w oparciu o 11 milionów przychylnej jej ludności.
  Kijów nie posiada środków by spacyfikować 11 milionów ludzi (Hitler w Polsce miał ten sam problem, USA w Iraku i Afganistanie podobnie).
  A czas płynie, zima się zbliża , gospodarka upada, podniosą się bunty w całym kraju na tle ekonomicznym, Ukraińcy szybko zogniskują swój gniew na żydowskich organizatorach Majdanu i wojny przeciw NowoRosji. Bez masowej interwencji NATO Ukraina nie przetrwa.

  I w takie to klocki moim zdaniem gra Putin.
  On tylko czeka. A jedno co go niepokoi to bezpośrednia interwencja NATO.
  Czas pracuje dla Putina.

  1. Konferencja prasowa rosyjskich wojskowych i ich oficjalna wersja, wraz z uzyskanymi danymi, na temat zestrzelenia samolotu.
   z dobrym tłumaczeniem na jęz. polski (udostępnione przez Max Kolonko)
   od 5:50 min o motywie obecności ukraińskiego myśliwca obok,bardzo blisko, zestrzelonego samolotu pasażerskiego
   W dalszych minutach konferencji Rosjanie wskazują (cyt: „zwracamy się do amerykańskich kolegów” (PENTAGON…in.), na jeden z satelitów USA (z systemem monitorowania odpalania rakiet) który przelatywał nad miejscem tragedii dokładnie w tym samym czasie… Proszą tym samym o ujawnienie tych zapisów
   http://www.youtube.com/watch?v=sANw7d7rghk

   1. No ciekawe co powiedzą skrzynki , tam są wskazówki do tego co mówią Rosjanie właśnie dziwne jest ze samolot wykonał piruety a jego kurs był dziwnie manipulowany ? aktywność radarów wskazuje na naprowadzanie samolotu bojowego na linie lotu samolotu pasażerskiego ,sama korekta lotu Boeinga może wskazywać na to ze samolot bojowy musiał perfekcyjnie wejsc w ten tor lotu co wykluczało w pierwszej fazie identyfikacje bo było to niemal to same echo radarowe ,świadkowie mówili o dwóch samolotach niby straconych, czyżby samolot bojowy obniżał lot w cieniu radarowym spadającego już wraku ? a potem na bezpiecznym pułapie oddalił się będąc pewnym ze jest poza zasięgiem radarów ? w tej wersji wydarzeń wyrzutnie służyły zapewne jako atrapy , a samolot został stracony w powietrzu ,zresztą sam fakt ze Boeing był poza korytarzem w pierwszej fazie a potem znalazł się tam samolot bojowy to to może świadczyć o matactwie ?

   2. Pytanie do analityków strategicznych śledzących „sprawy ukraińskie”
    Zakładając, jednak że, rozstrzelania/egzekucji na samolocie pasażerskim dokonał ukraiński myśliwiec, to na co liczył główny prowodyr? …wydaje się że tylko na to, że samolot spadnie w strefie kontrolowanej przez armię ukraińską która przejmie black skrzynki i tę całą tajemnicę.
    Stało się inaczej. Rosjanie – jak właśnie oni twierdzą – oddali je właścicielowi – tj.Malezji (zapewne na 100% skanując je sobie, przed oddaniem. Wiedzą więc co i jak, i posługują się tą wiedzą ostrożnie).
    Drugie pytanie: skoro skrzynki trafiły do właściciela, to co robią teraz, już tak szybko w Anglii badane przez Anglików? Bo podobno właśnie tam są… i dlaczego tam, a nie np. w Holandii…??

    Ta operacja wydaje się zbyt poważna, śmiała jak na Ukrainę. Jeżeli tak, to mogła wydarzyć się pod silną presją podżyrowania ze strony USA.. (..czołowych specjalistów tego świata od prowokacji bez precedensu. „Władza/Siła absolutna deprawuje absolutnie w bezkarności’).
    Rosjanie wydają się od początku w tym konflikcie ostrożni, powściągliwi w jakichkolwiek odwetach, tak jakby trochę się boją rzucać globalnie prowokacjami tak jak to bezceremonialnie od początku robi …szeroko pojęty ZACHÓD.
    Jaki więc motyw miałaby Rosja, jej siły skonsolidowane pod jedną władzą Putina? Nie jak to się ma właśnie w USA, gdzie nie wiadomo kto z buldogów rządzi, czy: Pentagon, CIA, może jakiś zmutowany szczep Iluminatów typu Bohemian Grove czy inne Bilderberg? Jak wiadomo mają wielu chętnych bawiących się i lubujących w mokrych robotach (tam na górze, „w chmurach”, wszystko jest możliwe, w tym wypożyczenie czy kupienie ukraińskiego myśliwca i umieszczenie w iluminackiego pilota świeżo po satanistycznej inicjacji gotowego do nawiedzonego wykazania się)
    Żywy stąd nie wyszedł nikt
    http://www.youtube.com/watch?v=HhZsufrAeMg

 9. Podwójna lojalność.
  Podwójne obywatelstwo to podwójna lojalność.
  Mieszane małżeństwa (międzynarodowe) to też podwójna lojalność.
  Imigracja z innego kraju to też podwójna lojalność.
  Pobyt zagranicą dłuższy czas to też podwójna lojalność.
  Szkolenie zagranicą zwłaszcza to na „zagraniczny koszt” czyli fundowane to też podwójna lojalność.
  Oczywiście wszystko to potencjalna podwójna lojalność.
  A praca z zagranicznych koncernach, bankach ? zwłaszcza zagranicą ?
  Czy trzymanie swojego kapitału zagranicą to nie jest dowód na ograniczone zaufanie do własnego Państwa ?
  Pytanie czy tacy ludzie o podwójnej lojalności powinni rządzić krajem na dowolnym szczeblu władzy ? Moja odpowiedź brzmi NIE.

  Jak Rosja walczy z obcą agenturą.
  http://polish.ruvr.ru/news/2014_08_04/W-Rosji-beda-karac-za-ukrywanie-drugiego-obywatelstwa-5106/

  A jak to wygląda w Polsce ?
  Wszyscy znaczący zdrajcy dostawali intratne posady w zagranicznych instytucjach.
  Wielu ma podwójne obywatelstwa, wielu to mieszane małżeństwa (Polsko-żydowsko), wielu po szkoleniach zagranicznych „na zagraniczny koszt”…

  To są istotne problemy do rozwiązania jeżeli Polska ma kiedyś stać się państwem wolnym i demokratycznym.

  1. pojedyńcza lojalność jest gorsza od podwójnej,potrójnej, i posetnej.Co przynosi lojalność wobec jednego kraju,a co przynosi lojalność wobec wszystkich?Czym jest np. Ośrodek wypoczynkowy Harcerstwa Polskiego w porównaniu do Ośrodka wypoczynkowego międzynarodowego harcerstwa i skautingu? Czy dobrze zrozumiałem,że lojalność gminna jest cenniejsza od regionalnej?Czy tego rodzaju lojalność mogła by powodować inicjatywę budowy Ośrodka wypoczynkowego harcerstwa dolnośląskiego?Uważam,że temat został wyłącznie naszkicowany.

   1. ..i zaraz objaśnię jednemu z moich pracowników,że ma podwójną lojalność i dostanie za to w Polsce nie po ryju, ale zakaz bycia sołtysem.Ale proszę się nie przejmować-każdemu może się przytrafić podczas upału.

   2. Lojalność odnosi się do struktur tego samego poziomu w odniesieniu do którego ją określamy.
    Władca regionalny, ważne by pochodził z danego regionu niezależnie od tego czy ten region to gmina, powiat, województwo, kraj, kontynent itp.

    To się nazywa demokracja lokalna. Czyli rządzi społeczność lokalna (dla danego regionu). Podwójna lojalność pojawia się gdy do władzy dochodzi ktoś spoza tej lokalnej społeczności (spoza regionu) (spadochroniarze, namiestnicy, agenci, gaulaiterzy, przedstawiciele obcej społeczności, posłowie startujący z list obcych sobie regionów itp ).

    Pojęcie Demokracji lokalnej odnosi się do każdego szczebla władzy. Od sołtysa (powinien być mieszkańcem wsi) poprzez prezydenta miasta (powinien być mieszkańcem tego miasta) do prezydenta kraju (powinien być Polakiem a nie Niemcem, Ukraińcem, czy żydem) a na szczeblu UE powinien być Europejczykiem (a nie np Azjatą), a na szczeblu ONZ powinien być „ziemianinem” a nie kosmitą.

 10. Majestic „No ciekawe co powiedzą skrzynki”
  Już dawno powiedziały wszystko co wiedziały a nawet więcej, ale nigdy się o tym nie dowiemy, gdyż prawda w nich zawarta będzie kartami przetargowymi, patem samym w sobie, obydwu głównych stron rozgrywki podlegających konfliktowi. Obie strony wiedzą co mają, i wiedza ta będzie balansem, tak samo jakim są/były głowice nuklearne w zimnej wojnie Wschód:Zachód.
  Ujawnią dopiero jak będzie za późno na cokolwiek, i już bez znaczenia: kto zestrzelił,
  tj np po rozpoczęciu IIIwojny…
  Póki co zestrzelenie działa na niekorzyść Rosji. Od razu po zamachu MEDIA GŚ rozniosły plotki po świecie np. o nagraniach rozmów telefonicznych separatystów, którzy rzekomo gaworzyli sobie przez komórki jak to sobie strzelali rakietami w niebo na 10tys.m (swoją drogą… żenujące to, jak na dowód, bo nawet we świeckich sądach trudno przyjmują same audio nagrania jako dowód). Niestety gawiedź, populacja się już tym nakarmiła umysłowo, zakodowała głęboko jako „fakt”.
  Na to liczyli prowodyrzy, znają swą trzódkę, ludzkość, w tym także swe psy ochronne: media dziennikarskie.

 11. gregory, masz w zupełności racje „No ciekawe co powiedzą skrzynki” to w kontekście Rosyjskiej konferencji była tak jednoznaczna, ze brakuje tej pieczątki ,mam taka wizje ze wschodnia część Ukrainy utworzy jakieś pospolite ruszenie jak skrzynki przemówią ,tu tez jest zapewne karta przetargowa i to zapewne nie jedna ?http://niezalezna.pl/35867-tajemnicza-awaria-na-okeciu-przed-wylotem-tu-154 dlatego nie dziwi takie stanowcze stanowisko po co maja improwizować z pajacami i błaznami myślącymi ze uprawiają światowa politykę .

 12. Czarne skrzynki boeinga777 z rąk do rąk. krótka historia przekazywania:

  „Przez kilka dni po katastrofie czarne skrzynki (które w rzeczywistości mają kolor pomarańczowy) były w rękach rebeliantów. W nocy z poniedziałku na wtorek 21.07. separatyści przekazali je malezyjskim ekspertom, a ci oddali je Holendrom.”
  http://www.rmf24.pl/raport-ukraina/zestrzelony-samolot/news-eksperci-potwierdzaja-czarne-skrzynki-boeinga-777-nienaruszo,nId,1474228

  następnie ci przekazują je dalej…

  „Brytania zaakceptowała wniosek Holandii, by brytyjscy eksperci odczytali dane z dwóch czarnych skrzynek malezyjskiego samolotu pasażerskiego, który rozbił się w ubiegły czwartek na wschodzie Ukrainy
  – poinformował we wtorek brytyjski premier David Cameron.”

  http://wpolityce.pl/swiat/206179-brytyjscy-eksperci-z-farnborough-zbadaja-czarne-skrzynki-boeinga-777

  „Zgodziliśmy się na żądanie Holandii, by eksperci do spraw wypadków lotniczych w Farnborough odczytali dane z czarnych skrzynek MH17 dla międzynarodowej analizy.
  — napisał Cameron na Twitterze. ”
  Cóż za wspaniałomyślność… 😀
  …zupełnie tak samo jak 10.04.2014 po Smoleńsku… Moskwa łaskawie zgodziła się przejąć całe dochodzenie.
  Dlaczego waśnie Anglicy? (Stróże tego świata?

  Malezja, a następnie Holandia (jako główni poszkodowani, będący na prawie) nie potrafią otworzyć i odsłuchać „pomarańczowych skrzynek”?? 🙂
  Wszystkie drogi prowadzą do imperium anglo-amerkańskiego ? …które ma moc legalnego utajniania wszystkiego co „uznają” za zagrożenie dla bezpieczeństwa kogokolwiek lub czegokolwiek? A 7 miliardowa trzoda ŚPI śniąc telewizyjny sen

  Reasumując: przez pierwsze kilka dni „pomarańczowe skrzynki” były w rękach Republiki Donieckiej, a więc w rękach Rosjan, którzy z PEWNOŚCIĄ WIELKĄ nie omieszkali zajrzeć szczegółowo do ich środka i utworzyć z nich „żelaznych kopii” (tak na wszelki wypadek… 😉 , w końcu Rosja to wolny kraj, robi co chce-zwłaszcza mając TAKĄ okazję;
  nie to co Malezja…swoją drogą do końca będę ciekaw argumentów, jakimi posłużyli się zachodni SPECagenci do przekonywania…wyrywania „pomarańczowych skrzynek” prawowitym ich właścicielom… (????????)

 13. Należy póki co dodać…że od 2 TYGODNI ślad po „czarnych skrzynkach” jakby zaginał… Skąd ta grobowa cisza?… Czyżby Anglo-Amerykańczycy tak wnikliwie badający je nie mogli uwierzyć własnym uszom co w NICH JEST??!!
  Gdzie podstawowe oświadczenie typu: mamy skrzynki, mają się dobrze, zostały – albo nie zostały naruszone przez rosyjskich kolegów. Badamy je badamy, spoko spoko, cierpliwości’
  Póki co MEDIA Globalnego Ścieku od 22 lipca milczą na temat losu skrzynek (próbuję coś znaleźć – NIC nie ma). Ostatnie kulturalne słowa na ich temat padły od separatystów Republiki Donieckiej: Znaleźliśmy, mamy je, oddajemy rządowi Malezji”
  zarazZARAZ!.. co jest:
  „Pierwsze odczyty z czarnych skrzynek malezyjskiego boeinga wskazują, że bezpośrednią przyczyną katastrofy były liczne uderzenia odłamków rakiety w poszycie maszyny. Informację taką podała stacja CBS News, powołując się na anonimowego europejskiego eksperta ds. bezpieczeństwa lotów.”
  nieco więcej:
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/pierwsze-odczyty-z-czarnych-skrzynek-malezyjskiego-boeinga/ec7zh
  …Anonimowy (europejski) ekspert!… Dobrze przynajmniej, już wiemy, że pochodzi z Układu Słonecznego i tej galaktyki 😀 ,to już coś… 😀
  Dlaczego ONI tak brutalnie obrażają logikę, rozsądek, rozum, człowieczeństwo każdego kto chciałby po prostu tylko zatrzymać się nad tymi danymi i zastanowić.
  Gdzie ostatnie słowa pilotów, albo informacja o ich braku? ITD etc……………

  1. Tu jak widać machlojki z czarnymi skrzynkami widać gołym okiem.
   I wiadomo czemu są robione (wiadomo kto zestrzelił samolot- ukraiński samolot wojskowy), wiadomo że to nie wypadek tylko celowe, planowe działanie zbrodniarzy. Wiadomo czemu Kijów desperacko walczy o szczątki samolotu.
   Jakoś nie słychać ajwaj Macierewicza, Kaczyńskiego i innych obrońców „prawdy”.
   Jakoś nie słychać tysięcy pytań, domysłów, wątpliwości.
   A w porównaniu ze Smoleńskiem to ta sprawa naprawdę śmierdzi a w sprawie Smoleńska czuć tylko smród Macierewicza i spółki (koszernych patriotów).

   1. „Miejsce katastrofy lotu MH17 wygląda zadziwiająco podobnie do tego, co widzieliśmy w Smoleńsku w 2010 roku. Szczątki ofiar katastrofy nosiły bardzo podobny stopień obrażeń. Mamy też teraz okazję zobaczyć jak wygląda dochodzenie w wypadku lotniczym. Czarne skrzynki już zostały przekazane, mimo, a gdzie są te z TU-154? Ciała są w drodze, a nie zacynowane w trumnach z zakazem otwierania i pełne zaszytych śmieci, a na dodatek kompromitująco, lub celowo pomylone. W tym przypadku MAK wolał nie skręcać śledztwa, a sekcje i identyfikację biorą na siebie profesjonaliści z Eindhoven.”
    http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/malezja-otrzymala-czarne-skrzynki-zestrzelonego-boeinga-777

   2. gregory ; TU-154 ,uważam ze Rosjanie tylko posprzątali , nie robili jakiegoś dochodzenia w tym sensie , kapnęli się albo wiedzieli o co biega , aby cala sprawę uwidocznić ( katastrofę ) w normalnym świetle , wystarczy GPS wyskalować o minus 200 metrów w danym momencie ,i brzoza gwarantowana , ponoć teraz tez „separatystom” podkładano taka świnie , wiec to znany trik .

 14. GiGa!!! mataczenie opinią publiczną:

  „Wielka Brytania poinformowała o otrzymaniu dwóch czarnych skrzynek. Odczytywanie danych z każdej skrzynki potrwa 24 godziny.”
  2 „informa.” z tej samej strony:
  „Malezja zatrzyma czarne skrzynki do czasu utworzenia międzynarodowego zespołu, któremu zamierza je przekazać.”
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Wielka-Brytania-otrzymala-czarne-skrzynki-z-rozbitego-malezyjskiego-samolotu,wid,16774247,wiadomosc.html
  Czy tu jest JASNO napisane że Malezja odebrała i posiada swoje czarne skrzynki??…
  NIE! …tu jest napisane tak tylko, na tyle…żeby wprowadzić słownie w błąd opinię publiczną z potencjalnym czytelnikiem na czele
  To że Malezja: „poinformowała że przetrzyma (czyt: …chce, chciałaby je u siebie przetrzymać..) nic nie znaczy z tego, że JE DOSTANIE :)) , że je odzyska :))
  W tym momencie SSpec uzyskały zamierzony skutek. Potencjalny czytelnik po przeczytaniu tego matactwa jest przekonany że skrzynki wróciły do Malezji, a tak naprawdę nikt już nie wie, (bo nie ma wiedzieć) gdzie się one znajdują. A są nadal tam gdzie są, wiadomo gdzie…
  A Teraz… do końca świata (czyli „DO CZASU…”) będzie tworzona Międzynarodowa Komisja do Zbadania Przyczyn Katastrofy, której Malezja „Z A M I E R Z A” przekazać skrzynki. Zamierza……… 😀

  Z innego portalu „informacyjnego”:
  „Będzie wspólne śledztwo 12 państw ws. katastrofy malezyjskiego boeinga na Ukrainie. Jak wyjaśniono w oświadczeniu, eksperci zbadają między innymi przyczyny katastrofy samolotu oraz kto za nią stoi. Śledczy zidentyfikują także szczątki ofiar”
  – – Najpierw muszą zidentyfikować szczątki ofiar i przywrócić im życie ZANIM ODCZYTAJĄ czarne skrzynki….
  „Misja obserwacyjna OBWE oraz eksperci z Holandii z powodu wciąż trwających walk pomiędzy armią Ukrainy a separatystami nie mogą dostać się na miejsce katastrofy – Jedna ze stron, a być może obie, nie traktują poważnie swoich wcześniejszych deklaracji”
  – – (czytaj) Nie odczytają czarnych skrzynek, które znajdują się u W.Brytanii, ponieważ nie mogą dostać się do wraku… 🙂
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,110754,title,Wspolne-sledztwo-12-panstw-ws-katastrofy-malezyjskiego-boeinga-na-Ukrainie,wid,16784144,wiadomosc.html

  „Europejski urzędnik bezpieczeństwa lotniczego poinformował,
  – – (NAZWISKO ! prosimy anonimowego agenta SS. W porównaniu z profesjonalnym oświadczeniem medialnym generałów rosyjskich nadanym w programie Maxa Kolonki, tutaj mamy do czynienia z niepoważną kpiną)
  że dane odczytane z jednego z rejestratorów lotu malezyjskiego Boeinga 777 wskazują na „nagłą dekompresję”
  – – (EUREKA! 🙂
  , która mogła być efektem wybuchu – podaje CBS News.
  – – („mogła być”… a może tak, a może nie)
  Ekspert przyznał, że maszyna została podziurawiona
  – – (te dziury sfilmowały inteligentne Czarne Skrzynki? )
  wieloma odłamkami powstałymi w wyniku eksplozji. – Rakieta zrobiła to, co do niej należało. Zniszczyła samolot
  (zdanie godne zapisu w sensacyjnej beletrystyce mające zagrać na emocjach odbiorcy)
  – powiedział ekspert stacji CBS News.
  „Zarówno władze Ukrainy, jak i przedstawiciele państw zachodnich twierdzą, iż są dowody, że Boeing 777 z 298 osobami na pokładzie mógł być zestrzelony
  – -„twierdzą” „że mógł”. Twierdzą to samo co w dniu zestrzelenia 17.07.2014. Do tej gebelsowskiej propagandy nie potrzebne są im, i nigdy potrzebne nie były zapisy z cz. skrzynek. które są dla nich tak naprawdę (prawda w nich zawarta) kulą u nogi…

  …”pociskiem rakietowym odpalonym z terenów kontrolowanych przez prorosyjskich separatystów na wschodniej Ukrainie i że broń tę – zapewne zestaw rakietowy Buk – separatyści musieli otrzymać z Rosji.
  – – (Inteligentna Czarna Skrzynka dodała także, że: „to Z A PE W N E zestaw Buk separatystów który otrzymali od Rosji… 🙂
  itd itp etc……………. :(…
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,opage,4,title,Odczyt-z-czarnej-skrzynki-MH17-Nagla-dekompresja,wid,16781264,wiadomosc.html

 15. Żeby sprawiedliwości stawało się zadość, tak im dopomóż Bóg:
  ZMIANYna ZIEMi:
  „CIA nie potwierdza, że Rosja brała udział w zestrzeleniu malezyjskiego Boeinga”
  „Nieco zabawnie brzmi oświadczenie Amerykanów, że o tym, iż separatyści są w posiadaniu zestawów BUK dowiedziano się … ze zdjęć z serwisów społecznościowych. Czyli serwisy twitter, facebook, ewentualnie vkontakcie przekonały służby USA”
  „Amerykanie sugerowali początkowo, że za zestrzeleniem malezyjskiego Boeinga stoją Rosjanie, ale potem CIA doprecyzowało, że nie wiadomo jakiej narodowości byli ci, którzy otworzyli ogień do samolotu.”
  całość:
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/cia-nie-potwierdza-ze-rosja-brala-udzial-w-zestrzeleniu-malezyjskiego-boeinga

  I jeszcze jest to…
  „Ślady po kulach karabinów maszynowych na szczątkach malezyjskiego Boeinga”
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/slady-po-kulach-karabinow-maszynowych-szczatkach-malezyjskiego-boeinga
  …czyżby separatyści (mieli na to parę dni: zdjęcia nie są z dnia katastrofy) sami już na lądzie podziurawili kadłub samolotu mistyfikując ostrzał z powietrza?…
  Wszystko jest tam możliwe (na dzikim Wschodo-Zachodzie SpecSS) choć chyba to akurat mało prawdopodobne. póki co sito od kul wygląda dość realistycznie…

   1. nie pomylili się; jak można stwierdzić tożsamość najemników pewnie to ci sami co strzelali w plecy ?choć raz nie skłamali kłamiąc , co za peszek !?

Comments are closed.