Alternews – 31.10.2013

Alternews – prowadzi Janusz Zagóski.

8 thoughts on “Alternews – 31.10.2013

 1. Januszu prosze abys przewartosciowal swojw mysli. To tylko watykan jest winny za wsystkie zlo na tym swiecie. Oni sobie robia jakies tam foto montaze odfarbujace sie ale to watykan jest najwiekszym zagroeniem na swiecie . To oni knuja najbardziej wlasna kasa i sa jak totalna trucizna i zabijaja w skali masowej. Wszyscy widzacyu widza ta prawde. Franek nazistowski syn uciekinierow jest slabym ayutoeytetem.

 2. …może sie okazać że całe to zamieszanie między USA i Rosją, to tylko sciema dla nas,prawdziwym celem może sie okazac wspólny interes,jaki..??Wszyscy zdajemy sobie sprawe.”Nowy Porządek”Przecież na logike, nie mogą przeprowadzić takiej globalnej operacji same Stany,wypadało by mieć „sojusznika”,i nie chodzi tu o NATO czy nie, ten klimat na dzis jest nie istotny, nie ważny, bo mnie sie wydaje że nie chodzi tu o poszczególne państwa.Chodzi o całość….to moje zdanie..

 3. Bob pisze:
  Januszu prosze abys przewartosciowal swojw mysli.
  – obejrzałem alternews, o co chodzi z tym przewartościowaniem czegoś? Można prosić o jakiś konkret a nie tak ogólnikowo?

 4. Nie to nie ma nic wspolnego z rozblyskiem .
  http://www.youtube.com/watch?v=0EOAuIVdtQ0
  Zainteresowalo mnie to poniewaz napis .
  „”Before the second Sun Niburu Arrives …………
  Ostatnio kiedy Niburu przybylo to mielismy rozlam podobno wedlug ich storry tych z Niburu i z ich constelacji, ktora znajduje sie za konstelacja strzelca po wielu innych , ze Niburu przyczynilo sie do rozbicia poludniowego bieguna . I ta cala gadanina o Arce Noego co chrzescijanie-katolicy i inni na swiecie przyjeli jako prawde . Obecnie strasza ludzi Niburu . Ziemia sie nie zgadza na Niburu i nasz caly system sloneczny .Wiemy ze grawitacji nie ma wiec nie ma problemu . Co sie zorientowalam to celowo oczerniali planety naszego systemu takie jak Mars , ksiezyc i inne w naszych oczach zeby oslabic go. Ja tez sie na to dalam zlapac ale juz nie . Nasz System Sloneczny jest tak samo wazny dla nas jak nasza Ziemia . Bez niego Ziemia bedzie slaba . Jakby jakakolwiek planeta byla naruszona w naszym systemie bylo by to katastrofa dla naszej egzystencji .

 5. Panie Januszu,komentarz dotyczący sytuacji w PO bardzo trafnie ocenia sytuacje,szkoda że tylko w naszym kraju pozwalamy by nami kierował intrygant,i miernoty jemu podległe.
  To co pisze Bob abyś przewartościował swoje myśli,sugerując że za wszystko zło na świecie jest odpowiedzialny Watykan już dawno nie jest prawdą,ale też nie mogę się zgodzić że Putin ma największą władzę chociaż przyznaje że on jest mistrzem intrygi ,ale i za nim stoją pewne siły nacisku które dla nas zawsze będą anonimowe.

 6. Gratulacje za obiektywizm i szerokie spektrum. Bardzo dobra stacja. Ale chyba głosy wykolejeńców typu Bob (Robert ) powinny jednak trafiać do kosza na śmieci. Myśliciel
  typu homosovietikus , którego osobowość kształtowała pałka zomo nie powinien trafiać ze swoimi poglądami w eter.

Comments are closed.