Alternews – 4.02.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

23 thoughts on “Alternews – 4.02.2015

 1. Odnośnie ostatniej wiadomości, to trzeba podziwiać odwagę pani sędzi. Trzeba mieć tylko nadzieję że nie będzie miała przez to problemów w tym mafijnym państwie.

 2. A co to za narracja, nie sprzedawać Ukrainie broni? Przecież putinowscy „separatyści” mają jej ile tylko zapragną. Armia ukraińska była celowo rozbrajana przez ludzi Janukowycza. Doszło do tego że dzisiaj nie mają amunicji do kałasznikowów. Nie będzie rozmów pokojowych, jeżeli nie wytworzy się jako taka równowaga militarna między stronami. Mocniejszy nigdy nie zasiądzie do rozmów, jeśli widzi szansę wygranej.
  W wojnie gruzińskiej, gdyby nie nasze Gromy (zestrzelono nimi coś koło 20 rosyjskich maszyn), Tibilisi mogło by zostać zniszczone bombami. To co, wtedy byliśmy ok a teraz nie, bo Niemcy i Francja są przeciw? My musimy pilnować swoich interesów w regionie i wspierać Ukrainę, bo to jest nasz bufor. Wolicie mieć ruskie bombowce 1000 km od naszej granicy, czy 20 km jak pod Grodnem na Białorusi?

  1. Taki PISowski bełkot.
   „Ukraina była celowo rozbrajana przez Janukowycza”
   To powtórka w wczorajszych maintreamowych mediów.
   A Polskę kto rozbraja celowo od 89r ?
   Kraje narodowe podbite przez mafię żydowską są celowo rozbrajane przez mafię by się przed mafią nie mogły bronić. Zamiast obronnych armii narodowych opartych na patriotyzmie formuje się agresywne armię najemników, armie „misjonarzy” którzy gotowi są mordować w interesach mafii na całym świecie. Taka armia „misjonarzy” będzie na żydowski rozkaz i za żydowskie (zrabowane) pieniądze mordowała też swoich mieszkańców.
   A ci co nie zechcą mordować swoich, zostaną wysłani na misję a na ich miejsce przyjadą inni „misjonarze” albo inni „ochroniarze” z „Blackwater”. Tak to jest pomyślane (to starannie przemyślany system zniewalania narodów).

   Bombardowanie Tbilisi..To Rosja się zatrzymała a nie Rosję zatrzymano… To była decyzja polityczna Rosji a nie skutek stosowania „Gromów”. Militarnie Rosja miała otwarte drzwi do wejścia do Tbilisi bez żadnych bombardowań.

   Hehe „Wolicie mieć ruskie bombowce….” to już czysty idiotyzm.
   A Ruskie to nie wolą mieć sił NATO o 1000 km od Moskwy ?
   To NATO włazi na wschód przy pomocy siły, organizowanych przez mafię żydowską kolorowych rewolucji czyli siłowych przewrotów wspieranych przez żydowskich najemników. Polską racją stanu jest żyć w zgodzie z sąsiadami a nie ich podbijać, skłócać. I nie jest Polską racją stanu dawać się ograbiać i wykorzystywać na tysiące sposobów światowej mafii żydowskiej.

   Jak widać każde zdanie to fałsz, obłuda i rozbieżność z rzeczywistością.
   Ja czuje tu czosnek, może jestem przeczulony… ale taka infantylna, taka pozbawiona moralności , taka PISowska, taka Jarkowa, taka Macierowiczowska logika na to wskazuje.

   1. Mam tylko prośbę. Niech Ci co przyjdą nas wyzwalać, przyjdą drogą jaką wytyczyli gazociągiem 😀 …

    Bo o co tu chodzi i że rączka rączkę myje wielu widzi. …

   2. Oscar pisze:”A Ruskie to nie wolą mieć sił NATO o 1000 km od Moskwy ?”
    No to już wiemy czyje interesy reprezentujesz 😉
    Na razie to Moskwa ćwiczy na Białorusi atak na Polskę, a pod Kaliningradem ustawia Iskandery z głowicami atomowymi.
    Dlatego musimy jak najszybciej zbudować własny system antyrakietowy, taką „kopułę” odpowiednik izraelskiej, nie patrząc na Amerykanów.
    Poza tym moglibyśmy przejąć Mistrale przeznaczone dla Rosji od Francji, podobno min.obrony nie wie co z kasą zrobić. Okręty przydadzą się na Bałtyku i w przyszłych misjach.

  2. Mamy bronic swoich interesów na Ukrainie ? Mamy ‚ich’ wspierać ?
   A to czemu nie zniosą embarga na nasze produkty ?
   Już nie mówiąc o rozkręcaniu całej tej ‚ideologi banderowskiej’.
   Ukraina ‚sama’ się sprzedała i sama musi się najpierw ocknąć. Wtedy dopiero można im pomagać.

 3. Coś nowego się wykluwa w bólach.


  @promyks

  http://mateuszpiskorski.blog.onet.pl/

  ” Dlatego rodzi się dla mnie nadzieja.” Działalność polityczną p.Mateusza,obserwuję
  już od kilku lat, i wiążę nadzieje na NOWE ROZDANIE.
  Układ solidarnościowy nie sprawdził się – czas do lamusa,lub na śmietnik historii!!!

  Liked by 3 people
  krzyk (@krzyk58) , Luty 4, 2015 at 21:24

  1. „Układ solidarnościowy nie sprawdził się – czas do lamusa,lub na śmietnik historii!!! ”

   Ja bym dodał… że również do sprawiedliwego i solidnego rozliczenia.

   Zagrabione narodowi dobra powinny być zwrócone, zdrajcy i złodzieje ukarani, odszkodowania ofiarom grabieży wypłacone (z majątków grabieżców).
   Prywatyzacje, kontrakty, umowy podpisane przez zdrajców i obcą agenturę unieważnione.
   Prawo zmienione tak by nie chroniło zdrajców i grabieżców a chroniło ich ofiary.
   To cała rewolucja i kadrowa i prawna.

   A trzeba mieć świadomość że oni podobnie jak w zaraz po wojnie , będą bezwzględnie mordować wszystkich którzy zechcą wprowadzić trochę demokracji do tego oligarchicznego systemu wyzysku i grabieży.
   A pożytecznych idiotów i najemników do mordowania znajdą tak jak znaleźli zaraz po wojnie.
   Czy Polska będzie po raz drugi wyzwalać się spod dyktatury światowej i lokalnej żydowskiej oligarchii (i kościelnej też) ? Bez tego wyzwolenia nie ma szans na demokrację.

   Solidaruchy wepchnęły Polskę ponownie w łapy tej oligarchii (żydowskiej i watykańskiej) bo przedwojenna Polska tkwiła w tych łapach po uszy.

   1. Znaczy, wreszcie jest wybór 🙂

    Demoniczna Kreacja

    albo

    Demo Kratos

    No to jak będzie, Pomożecie? Niech żyje Czerwona rewolucja. A mówi to ja Duch Lenina (zamordowanego).

    😀 Normalnie teleportowali Gościa :DDDD

 4. Polacy są mądrzy i zaradni jak kura na podwórzu która zawsze coś znajdzie do zjedzenia,pogdacze,pomacha podciętymi skrzydłami i tyle.

  1. Bo Ci co mam pomagali od setek lat, budowali drogi z czaszek tych co mają więcej jak 2 szare komórki, do tego szczelność granic by nie mieszać hodowli genów i mamy jak wyżej, ba, sami dla siebie jesteśmy jak te kappo.

   1. NN to prawdziwy NN niby coś mówi ale nie mówi co mówi i do tego prawdziwy rasista uważający że mądrość się dziedziczy razem z majątkiem przodków.
    Czyli Oligarchiczna arystokracja jest mądra z definicji a zabiedzeni niewolnicy wyzyskiwani przez tą oligarchię są z definicji głupcami.
    A oni są najwyżej nie wykształceni na skutek barbarzyńskiego systemu wyzysku i zniewolenia.
    A wykształcenie i mądrość to dwie różne sprawy.
    Mądrość natura rozdaje losowo, niezależnie pozycji społecznej.
    W demokratycznych systemach (nie dotyczy Polski po 89r) wyższe stopnie edukacji dostępne są tylko dla mądrych a nie dla bogatych czy ustawionych.

    Czyli brukowanie dróg czaszkami „błękitnokrwistych” nie osłabia narodu a wręcz go wzmacnia poprzez likwidację dziedzicznej oligarchii i systemowego wyzysku narodu biedaków.
    Co nie znaczy że popieram budowę dróg z czyichś czaszek.
    Mała trwałość i strasznie trzęsie, jak na brukowcach.
    Oligarchię, zwłaszcza tą dziedziczoną, należy zniszczyć systemowo, co nie znaczy że myślę o komunizmie.
    Każdy powinien mieć w życiu równe szanse i żyć na poziomie swoich zdolności (a nie z wyzysku i ciężkiej pracy innych ludzi).
    Czas skończyć z upudrowanym niewolnictwem.

 5. Nie sprzedawanie broni Ukrainie, to wymuszenie na władzach do siadania do stołu rokowań w celu uregulowania konfliktu na drodze pokojowej, a nie na drodze wojny, do której dążą USA i Niemcy, kosztem ludności Ukrainy , dla zysku syjonistów.

  1. Dla czego nie potraficie przyjąć prostego kryterium? ???? !

   Dobry człowiek to ten jaki nie krzywdzi innych, i sobie krzywdy nie da zrobić.

   A zły to ten co krzywdzi innych, albo osłabia krzywdzonych wpędzając w poczucie winy.

   Co ma do tego, czy ktoś lubi czosnek, czy ma Babcię w Niemczech a Dziadka w ZSRR ? Czy ma taki czy inny rodowód, rasę, narodowość, … NO DEBILIZM ! rodem z Wariatkowa. Na jakim grają różne takie żeby tylko nic się nie zmieniło, bo są bezpieczni i jeszcze zarobią jak para pójdzie w gwizdek i chwytając się za łby załatwicie za nich robotę.

   1. Takich „dobrych” co nie krzywdzą innych i do tego zaradnych mamy właśnie na karku od 89r po dziurki od nosa.
    To świetnie zorganizowana mafia niestety narodowa i rasistowska (pełna analogi do nazistów).
    Ta mafia posługuje się przekupstwem (łapówka nie krzywdzi a wręcz uszczęśliwia obdarowanego i dającego), kłamstwem na masową skalę bo mają praktycznie monopol na media (a kłamstwo przecież nikogo nie krzywdzi bo to tylko prawo do wolności wypowiedzi i prawo do wyrażania własnych poglądów).
    Zaradność członków tej mafii sprawia że „obdarowani” posłowie przyjmują prawo które systemowo napędza „sukcesy” do kasy „zaradnych”.
    Od czasu do czasu zaradni muszą sfinansować jakąś kampanię opluwania jakiegoś „szkodnika” który przeszkadza „zaradnym” realizować ich „zaradność”, czasem kampania medialna nie wystarcza wtedy trzeba sfinansować zlecenie dla piątkowego samobójcy.
    Zaradni na giełdach potrafią sobie pomóc manipulując walutami, giełdami.
    A w ogóle to zaradni zorganizowali sobie drukarnie dolarów (FED) a prezydentów USA którzy tego nie chcieli usunęli w cień grobowej krypty.
    „Zaradni” potrafią „wymodlić” wojnę lub kolorową rewolucję gdy to im na rękę ale nikogo oczywiście nie krzywdzą tak jak nikogo nie krzywdzili hitlerowcy bo Hitler nikogo nie zabił a reszta wykonywała rozkazy i realizowała obowiązujące prawo bo przecież byli obywatelami państwa prawa np. zabicie żyda to był prawem ustanowiony obowiązek obywatelski a za wykonywanie obowiązków służbowych i przestrzeganie prawa nikogo nie można skazać.
    Dzisiaj w TV codziennie tak tłumaczą się urzędasy, lekarze, prokuratorzy, policjanci, sędziowie, komornicy, opiekunowie nieletnich… jednym słowem „zaradni” doprowadzający do nieszczęść lub śmierci różnych nieszczęśliwych ludzi (niezaradnych).
    Wszyscy tłumaczą się że takie jest prawo a procedury zostały dochowane (nawet gdy gołym okiem widać że nie zostały dochowane).

    Mafia „zaradnych” rządzi Polską od 89r.

 6. Czy to Wy używacie mediów, czy One Was? Radzę się zastanowić. 😉

  Obok wszystkiego, gra się na pierwotnych uczuciach, terytorializmach samczych, tworzy problemy żeby było co rozwiązywać by niczego nie rozwiązać. Zawsze rzewna nutka patriotyzmu na okrasę jaka jest w istocie syndromem sztokholmskim….

  Wszystko to tylko po to by Was odciągnąć od prawdy, by nawet jak ha ha coś wygracie bo tak macie sądzić, to pozostanie jedno pytanie. Prawica czy Lewica i w jakim Banku na kredyt żyć i kogo jeszcze wyrżnąć za naszą niedolę i waszą wolność.

  Jak byście nie byli zdolni tego zobaczyć. Wygracie i co się zmieni na lepsze? Od nowa jak pies za ogonem. Pewnie nie wiecie nawet o czym ja piszę i nie jesteście w stanie dostrzec w czym problem.

  1. Wiekszosc wie, jakbys nie wiedzial… Ale wlasnie popelniles blad agresji (o ile popelniasz 🙂 – przez kurtyne szkla kontaktowego dokladnie nie widac) ktory tu innym zarzucasz
   Cenie Twoje prowokacje majace sluszny cel… Czasem tak trzeba. Jednak jesli wydaje Ci sie, ze tylko Ty sama Widzisz najlepiej co SIE DZIEJE,to raczej jestes w bledzie
   Kazdy ogarnia (o ile ogarnia… 🙂 ,jakis inny fragment rzeczywistosci. Sztuka Nowej Cywilizacji posrod ktorej Sympatykow masz szczescie zaistniec polegala by na tym, zeby umiec je sobie nawajem przekazac w akceptacji, konsensusie, a nie rywalizacji

 7. Temat „sprzedaż broni Ukrainie”: Za tą inicjatywą, może się kryć daleko idący zamiar strategiczny. nie związany z bezpośrednim skutkiem jej używania przez „wojska ukraińskie. Przecież wiadomo że Ukraina to bankrut. Broń, nawet ta z „nadwyżek magazynowych”, kosztuje i to sporo. Ukraina jako bankrut nie będzie miała czym zapłacić, chyba swoimi „nieruchomościami”. Skoro L. Balcerowicz „pomoże” Ukrainie
  zreformować ich gospodarkę, to wartość tych „nieruchomości”, będzie warta tyle ile zechce zapłacić nabywca_dostarczyciel broni. Ukraina, tak jak Polska przejdzie w obce posiadanie. Czyje? No, „dostarczycieli”. A wówczas, Rosja Putyna, nie będzie mogła przejąć, podbić, zaanektować Ukrainy, bo to będzie już „własność” USRAELA, grożący
  konfliktem światowym. Skoro jewropa, nie pali się do tego konfliktu, no to USRAEL,
  będzie miał powody „bronić swojej własności”. I w ten sposób, plan III Wojen Światowych, sformułowany jeszcze w drugiej połowie 18 wieku, może zostać zrealizowany.

Comments are closed.