Alternews – 4.03.2013

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

20 thoughts on “Alternews – 4.03.2013

 1. Panie Januszu milo widziec i slyszec Pana znowu. Jestescie najlepsi. Pozdrawiam rowniez caly zespol .

 2. Panie Januszu milo widziec i slyszec Pana znowu. Jestescie najlepsi. Pozdrawiam rowniez caly zespol .

 3. Witam Janusz! 🙂
  Ależ Janusz …., ileż mocnej, fajnej energii – wow :). Urlop jest potrzebny, baardzo, co tam, nawet lekko urwany.
  „Wiosna, cieplejszy wieje wiatr, wiosna …. „

 4. Janusz ma wątpliwości co do paraliżu całego kraju ,bardzo mnie to nie pokoi,zwłaszcza że to jedyna droga do załatwienia ponadnarodowych korporacji w tym Tuska i obecnego wrogiego Słowianom rządu.Gdyby chociaż na 1 tydzień paraliż objął cały kraj, cele nasze zostały by zrealizowane a i przy okazji, niebo i atmosfera by została oczyszczona i nie widzielibyśmy chemitrails na pięknym niebie.Więcej pewności Januszu, naprawdę jest nasz wielu chcących diametralnych zmian a nawet rewolucji ,oczywiście świadomej w stylu Gandiego.

 5. Bob dzieki za link . Cieszy mnie to , ze wreszcie Pan Jackowski zajal sie tym co jest naistotniejsze dla ludzi na Ziemi .

 6. Dziedobry Panie Januszu
  Ten zespol naukowcow z Kaliforni Polnocnej . komunikacja miedzy mozgiem do mozgu . lepiej sobie poprawic stan szeszynki i hypothalamus i grasicy a nie wstawiac sztuczne twory do glowy . Nie ma w tym dobrych intencji jak to sie podekscytowanym naukowcom wydaje .Kto te badania finansuje i kto bedzie mial z nich wieksza korzysc z nas niz my sami z siebie . Zawsze jednostak ludzka jest rozpatrywana na szarym koncu . Caly czas pasa nas ochlapami medycyny , technologii ,jedzenia i podawania wiadomosci .
  Jak robia badania to poszczaja slogany , ze robia je niby dla nas .
  Ja sie porozumiewalam z moimi psami genialnie nie potrzebuje chipa do tego 🙂

 7. Super prelekcja pana Jaskowskiego, co prawda wiele osób mniej lub bardziej świadomie zdaje sobie sprawę z większości przedstawionych zagrożeń, niemniej jednak mechanizmy tym rządzące oraz prawdziwe motywy nie są pokazywane przez oficjalne źródła informacji pod właściwym kątem, co powoduję mącenie prawdy oraz manipulację opinii publicznej.
  Dziękuję bardzo za wykład i czekam na ciąg dalszy.

 8. Za Prison Planet
  Brzeziński przewiduje:
  „Były doradca ds. bezpieczeństwa narodowego przewiduje „bardzo poważne międzynarodowe niepokoje” będące rezultatem zmagań z głębokim kryzysem finansowym w Stanach Zjednoczonych, Europie i Japonii, będących trzema tradycyjnymi filarami globalnej gospodarki. ” …

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/brzeziski_zamieszki,p1928723202

  Jeśli dojdzie do tego, że „trzeba wyjść na ulicę”, to jak wiadomo, z głową, rozwagą i konkretami merytorycznymi.

 9. Autor video powiedzial , ze czesto capture samoloty , ktore sa holograficzne .

 10. Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść naprzód. Tak się wygrywa – użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązania.

 11. Qcyp
  To tez uroczo ze spokojem ogladam moja You Tube .
  potem jak wyjde na dwor i cos zobacze to zaczne gesto Fuckowac .

 12. Na Tasmani latalam do maojego malego rain forest kolo domu i patrzylam na niebo , byly chmury i szczesliwa jak dzieciaki widzialam anolki utworzone z chmurek a pomiedzy tymi anolkami sloneczko . Czysta naiwnosc dziecieca . Za kilka miesiecy aniolki zalatwily moj las i wszystko co kochalam dookola (splone)l doszczetnie zniszczone dobrze ze dom uratowalismy i drzewa ozdobne w ogrodzie .

Comments are closed.