Alternews – 4.03.2016

https://www.youtube.com/watch?v=yPElaFc8qjY

Wydanie Alternews przygotował nasz berliński korespondent – Jerzy.
Poniżej link o którym wspominał Jerzy:
https://prawdaxlxpl.wordpress.com/tag/morgelon/


98 thoughts on “Alternews – 4.03.2016

  1. ciekawe w jakim kraju to było, podejrzewam, że usa lub anglia, po znakach drogowych, gdziekolwiek by to nie było, to zwiewać tylko trzeba… koleś ma popsutą głowę, ale to dobrze pokazuje, jak przerażone ejst społeczeństwo przez tych terrorystów…. Ciekawe też co miało to pokazać, udowodnić, widziałem to jakiś czas temu na fejsie, i siedzi w głowie Ci powiem….. hmm 🙂

 1. Powtórzę dwa wpisy bo tak mi się ładnie napisało.

  Juedeopolonia w budowie.
  http://pl.sputniknews.com/polska/20160305/2222924/ukraina-ue-henryk-litwin.html
  Zniesienie wiz to proces przygotowawczy do rozbioru Polski (jeden z wielu, inne to prywatyzacje, propaganda w mass mediach, przygotowania wojskowe czyli dyslokacja NATO na terenach przyszłej judeopolonii,..itp) .
  Scenariusz tego rozbioru opisywałem już wiele razy.

  Jak widać JudeoDuda i Judeorządy (ogólnie post solidaruchy) nie śpią tylko działają.
  Krok po kroczku aż do granicy gdy odwrotu nie będzie.
  A próba „zawrócenia Wisły kijem” będzie traktowana jak terroryzm.

  Nawiasem mówiąc JudeoRadek i JudeoRostowski pokazali Polakom jakimi są „Polakami”. Obaj jak tylko skończyli „misję” na terenie Judeopolonii natychmiast wrócili do siebie do domu czyli do Londynu.
  Judeo Bolek też się szlaja za granicą, Judeo Olek też.. to wszystko tacy „międzynarodowi” Polacy.
  JudeoDonek walczy o interesy Judeo na poziomie UE.
  A w ogóle to judeoelyty z PO nagle zniknęły z mediów (ciekawe gdzie) a w ich miejsce pojawiły się zupełnie nie znane gęby z trzeciego szeregu.
  Pojawiły się za to w mediach nowe judeoelyty z „Nowoczesnej” czy z KODu.
  A taki np całkiem Polski Kukiz (choć pewnie nie polskiego pochodzenia) jakoś zniknął z mediów, judeomedia go nie lubią, co bardzo dobrze o nim świadczy.

  W „wolnej” Polsce nie wiele jest jak widać (a raczej nie widać) Polski a dominuje czynnik ‚judeo”.
  I to by było na tyle na temat „wolnej”, „solidarnej”, „niezależnej”, „samorządnej” Polski.

  Z innej beczki

  Co byście powiedzieli o „przyjacielu” który w oczy wam słodzi jacy to jesteście piękni, dzielni, patriotyczni, jak was kocha, jak was podziwia, jak was szanuje…
  A po cichu zleca bandziorowi by wam obił gębę (podpalił samochód, otruł psa ..) bo czegoś mu nie chcecie sprzedać a on by to chętnie kupił (za półdarmo).

  A tak właśnie tzw „zachód” robi tzw wielką politykę.
  Gęba pełna sloganów o wolności, prawach człowieka, szacunku, przywiązaniu do prawa, demokracji .. a po cichu… finansowanie bandziorów najprzeróżniejszych maści od solidaruchów, poprzez banderowców, islamistów aż do różnych wywindowanych na stołki tajnych sługusów czyli Bolków do wykonywanie brudnej roboty w interesie finansujących … i w tym podziemiu całkowita pogarda dla zasad które głośno i nachalnie głosi.

  Tak finansowano solidaruchów by ograbić Polskę bo komuchy nie chciały się poddać, tak rozwalano Jugosławię bo Miloszewicz nie chciał się poddać bandziorom, tak rozwalono Libię, Syrię, tak „demokratyzowano Ukrainę…itd itp
  A gęby w mainstreamowych mediach pełne praw człowieka, wolności, demokracji…
  a po cichu zlecenia za dużą kasę dla bandziorów dowolnej maści by mordowali tych co nie chcą się „zaprzyjaźniać” na warunkach chciwego „przyjaciela”.

  Tak zachód „robi” politykę.
  Te zachód to raczej jedna znana mafia a reszta to jej figuranci czyli „Bolki”.

  Spróbujcie zaprzyjaźnić się z takim „przyjacielem” a oni od 89r są właśnie waszymi „najserdeczniejszymi” „przyjaciółmi”.
  To takich „przyjaciół” narodu Polskiego, strasznie patriotycznych, z Matką Boską w klapie itp, możecie znaleźć w polityce od 89r bez liku.
  Jak popatrzycie jakie podejmowali decyzje .. to powinnyście zrozumieć…
  ale nie rozumiecie.

   1. „że podobno wszyscy z jednego źródła” niech zostanie na początek ze tylko podobno ? 1000 miliardów lat temu na deskach kreślarskich genetyka zamyslu ,zapewne ? bylismy w jednym źródle .”Jeśli braknie gojów” a świnia !? Bracia w wierze wyraźnie mówią ze to nie czyste zwierzątko ,tylko dlatego ze jest i żyje w gnoju ? dlaczego prawie nikt tego nie bierze pod uwagę ? bo to konkurencja ? pamiętamy Azteków jak byli producentami(ofiarami ) Energi Śmierci i Strachu , właśnie dlatego skrzyżowano dziką świnie i czlowieka w edenie ,ta krzyżówka zachowała ponad polowe stanu emocjonalnego czlowieka a „miejscowa” sekta mówi nie zabijaj ! ALE tyko mówi aby zachować płaszczyznę czapkę niewitke dla trwania w ssaniu energii, bardzo cwane ale idioci i mohery to naiwne barany . Wszystkie rozwiazania są w ukrywanej historii , archeologi no i naiwności Ludzi ,oddającym energie miłości swoim katom , naiwnie myśląc ze mają do czynienia z Ludźmi .

  1. Wczoraj w mainstreamowej TV jeden judepolak z PO ale na delegacji w Brukseli, „specjalista” od polityki wschodniej (zapomniałem nazwiska), otwarcie rozprawiał na temat czegoś co nazywał międzymorzem o którym już podobno snuł plany Piłsudski (znany judeofil i dlatego tak obowiązkowo wychwalany od 89r).

   Oni dzisiaj na poważnie mówią że od 89r począwszy realizują koncepcję międzymorza czyli rozszerzoną wersję Judeopolonii.
   To że ma być to Judeomiędzymorze to chyba jest oczywiste.

   Oni chcą odepchnąć Rosję od Bałtyku i od morza Czarnego.
   Polska swego czasu nie chciała dać się Hitlerowi odepchnąć od morz mimo że nie miała żadnych „twardych” argumentów i w efekcie na 5 lat została odepchnięta. Dopiero Rosją ją z powrotem posadziła nad morzem i między Bugiem a Nysą (w Jałcie i polach bitew sadzała tę Polskę).

   Rosją pewnie też nie chce dać się odepchnąć od morza a nawet od dwóch mórz.
   Różnica taka że Rosja ma argumenty zniechęcające do odpychania.

   Na bazie powyższego widać w jakie niebezpieczeństwo pchają Polskę rządzące po 89r post solidaruchy jako marionetki wiadomej mafii.
   Bo wiadomo że decyzję podejmuje globalna mafia a marionetki (nie tylko polskie) je realizują.
   Bycie marionetką mafii czyli Bolkiem czyli zdrajcą to jak na razie jedna z najlepiej płatnych fuch w zachodnim świecie.
   Bycie mięsem armatnim tej mafii to już dużo mniej płatna fucha (ale też lepsza niż umowy śmieciowe czy bezrobocie) niestety bardzo niebezpieczna.

   Natomiast próba wycofania się ze współpracy z mafią jest jak to w mafiach karana bardzo surowo. Jak dezercja w wojsku lub gorzej.
   Tak że różne Bolki są na służbie dożywotnio.

 2. Ciepłe słowa o uchodźcach w Finlandii czyli ciepłe kłamstwa.

  http://wolnemedia.net/media/proimigracyjny-program-z-terrorystami-w-tle-w-telewizji/

  W całej UE ta polecenie wiadomej mafii tak jest (ciepłe kłamstwa o uchodźcach z bliskiego wschodu ale to samo było z Czeczeńcami, to samo jest z banderowcami).
  Z tego układu kłamstw, ruchów migracyjnych i autorów tych kłamstw rysuje się ciekawy obraz strategii wiadomej mafii (bo to ona zarządza tym bałaganem).

  Wygląda to tak jakby najemnicy (od mordowania na zlecenie mafii) mieli w kontraktach (pewnie niepisanych) stawkę za dniówkę mordowania oraz zapewnioną przyszłość w postaci „azylanta” w jednym z bogatszych krajów UE.
  Bandziory swoje normy mordowania wyrobiły (zgodnie z kontraktem) i teraz chcą dostać upragniony azyl w UE, dom, samochód, blondynę do gwałcenia i pewnie niekaralność za wcześniejsze i późniejsze zbrodnie aa no i łączenie rodzin (bandyta na zlecenie przecież też umie kochać swoją rodzinę).

  Wygląda a to że mafia realizuje swoje podboje przy pomocy najemników których zachęca oferując dobra UE. Jakieś tam podstawy jednak ma bo w końcu kto rządzi w UE jak nie mafia.

  Merkel, jak wszyscy widzieli, na wyścigi realizowała strategię mafii.
  To pokazuje jak „wolnym” i „suwerennym” krajem są Niemcy 70 lat po II wojnie światowej.
  Okupacja Niemiec trwa od 45r nieustannie ale to osobny wątek.
  Podobno każdy kanclerz Niemiec najpierw składa przysięgę na wierność NATO.
  Swojego złota które podobno jest „przechowywane” w USA nie mogą się doprosić.
  Z Japonią jest bardzo podobnie, tam też od 45r trwa okupacja.

  1. Kolejny wątek jest taki.
   Jak już ci „azylanci” osiądą w UE to będą chcieli zapewne dorobić do socjalu.
   A umieją w zasadzie jedno .. mordować. Tak więc mafia zaopatruje się w liczne kadry do realizacji swoich celów w UE i poza Unią.
   Już słyszymy zewsząd informacje o obozach szkoleniowych dla „azylantów”
   Ostatnio słyszałem że szkolą się w Chersonie koło Krymu by wesprzeć Banderowców i Tatarów w zdobywaniu Krymu.

   Możecie nie mieć najmniejszych złudzeń że w przypadku „niepokojów” wśród np polskich gojów, jak zabraknie policji to z tych dzielnych „azylantów” zostaną sformowane oddziały pomocnicze do kolejnej „misji stabilizacyjnej”.
   Pamiętacie oddziały stabilizacyjne SS (różnych narodowości a zwłaszcza przyjaciół Litwinów i Ukraińców) .. to dzieciaki w porównaniu z umiejętnościami dzisiejszych „azylantów”.
   Do tego różnice w wyznaniach całkowicie pozbawiają ich wyrzutów sumienia a nawet motywują (i kasa i Allach i oczywiście mafia wszyscy ich będą wspierać, wychwalać).

   I chyba tak to wygląda z tymi „azylantami”.

   1. słowa Jackowskiego narazie tylko słowa,ze Polska najmniej ucierpi,ale ludzie będa sie bali w Polsce.Jesli za granica beda szalec uzbrojone hordy muzulman to jasne ze i tutaj moze nie być bezpiecznie.Na to sie zanosi.

   2. taka wojna „domowa ” w europie wyzwoli wszystkie siły ,scenario jest znany, zobaczcie „wiosnę arabską ” taki rodzaj wojny wypróbowano już dawno w Hondurasie Nikaragui i Afganistanie ,zdała egzamin na sawannach Afryki , teraz czas na Europe , brak prądu wody cala logistyka gęsta zabudowa, blokowiska ,spotęguje to ,świat będzie milczał tradycyjnie, kogo wojna w Jugosławii w sumie w centrum europy obchodziła ?tragedia milionów ludzi, tak samo w gabinetach zaplanowana ,tam jeszcze ludzie posiadali bron do obrony ,a tutaj ? niema nic wszystko co posiadało LWP zostało za grosiki sprzedane właśnie do krajów Afryki , chyba że pójdą w ruch eksponaty muzealne przed 300 laty . tragedia spadnie na przeciagu kilku dni , przecież widzimy degradacje europy ,rzeczywisty spadek strategicznej produkcji dóbr o połowę ,te wszystkie liczby z ekonomi i gospodarki to kit ,to obrót wirtualnego pieniądza robionego na gadżetach ,oraz na pobocznych rynkach zbytu do których się zaliczamy , zobaczmy Rosję jak embargo zadziałało ! zauważyli , ze na idiotyzmy nie muszą wydawać pieniedzy , i jabłka ,marchewka z powodzeniem u nich może rosnąć , To Wszystko te zagładę zaplanowali Obcy ,zaledwie kilka osób w europie mąci pól miliardowym skupiskiem ludzi .

   3. „Możecie nie mieć najmniejszych złudzeń że w przypadku „niepokojów” wśród np polskich gojów, jak zabraknie policji to z tych dzielnych „azylantów” zostaną sformowane oddziały pomocnicze do kolejnej „misji stabilizacyjnej”.” Oscar uprzedziłeś mnie !? tak właśnie będzie, taki jest plan tej zawieruchy ,a przesuniecie granic i wymordowanie moherów jest celem samym w sobie . moher to niewierny pies , moher to morderca , a do tego zbrodnie w Afganistanie „wyjadą” na światło dzienne , a za to trzeba zapłacić ,bo jak tak za darmo ? zobaczmy kto w tych misjach był !? to nie przypadek .wiec jest cel, jest ideologia, co możemy moherze jeszcze dla ciebie zrobić !?

   4. Tutaj niestety kolejne głosy potwierdzające słuszność moich obserwacji w zakresie „polityki azylowej”

    http://pl.sputniknews.com/swiat/20160307/2232411/migranci-legion-wojna.html

    Czyli nawoływanie by „azylantów” zamienić na „międzynarodowy korpus” i wysłać na wojnę.
    Na jaką wojnę z kim ?
    To wiadomo na wojnę z tymi którzy albo nie chcę przyjąć do siebie judeodemokracji albo z tymi którzy zechcą zrzucić z siebie kajdany judeodemokracji.

    O tym pisałem i .. dzieje się.

   5. Informacje potwierdzające opisany scenariusze wprost walą drzwiami o oknami.
    Oto „polskie” przygotowania prawne do opisanego scenariusza.

    http://wolnemedia.net/polityka/czy-polska-szykuje-sie-do-wojny/

    Już będzie można legalnie wprowadzać do Polski obce w tym „najemne” i będą one miały wszystkie prerogatywy Wojska Polskiego a w tym „wprowadzanie ładu i porządku”.

    Wiadoma mafia się zabezpiecza wielostronnie bo pewnie analogiczne „prawo” ordynuje u swoich sługusów w innych krajach.
    Jednym słowem jak jeden się zbuntuje to pozostali mają „prawną” możliwość zgnoić go siła „bratniej pomocy”.
    I wzajemnie.

   6. A po co nam te „smieci”,przyjemnie jest, sie o nie na kazdym kroku potykac?
    Moze warto w koncu to posprzatac…

 3. O żołnierzach wyklętych trochę obiektywizmu.
  Tym razem to nie mój obiektywizm a chyba coś więcej.

  http://wolnemedia.net/historia/jak-wymyslono-zolnierzy-wykletych/

  Niemniej oba „obiektywizmy” są jakoś tam współbieżne.
  Przyznam że argument „Werwolfu” jako żołnierzy wyklętych trzymałem w zanadrzu.
  (robili dokładnie to samo i w tym samym czasie i przeciw temu samemu przeciwnikowi).

  W jednym się nie zgadzam z autorem artykułu, w tym że „wyklęci” nie byli „aktywami zachodu” w Polsce. Jednak moim zdaniem byli. Sam Churchil planował III wojnę światową i z taką nadzieją na tę wojnę mordowali w Polsce „wyklęci”.

  1. tak Oscar każdy Kuba rozpruwacz z tamtych lat to teraz bohater , mordowali i grabili na „ziemiach odzyskanych” i tam gdzie to było mozliwe, a teraz Wszystkim Madejom postawią pomniki . Madej dla Madeja ! .

  2. Artykul ,moze i jest tak jak tam pisze ze byli to ludzie ,resztki oddzialow mieszkajacy w lesie czy gdziekolwiek ,liczba,jaka byla to pewnie zadna nie jest prawdziwa.Ale trzeba to przyznac ze wladza im sie nie podobała,bo nie byla polska i oni to wiedzieli.A wiekszosc ludzi pewnie sie cieszyla tylko z tego ze wojna sie skonczyla i jest spokoj.Dlatego nie powinnismy tez umniejszać takiej postawy.I napewno nie byli to tylko patrioci ,ale majac bron zalatwiali swoje interesy takze ,lub mscili sie za krzywdy np.Nie mozna „wykletych” tez z gory potępiać.
   A taki szacunek jaki sie zrodzil w zasadzie ma charakter i cel promujacy patriotyzm i brak zgody na okupowanie naszego kraju.Forma edukacyjna,w ktorej nie widze nic złego.Postawa z pochyloną glowa lub siedzenie cicho pod obca okupacja to postawa nie godna pamięci i podkreślania.
   Szkoda ze jak byla PO to takich z lasu nie bylo,bo wtedy moze nie rozgrabili by doszczetnie ten kraj a przynajmniej moze czuli by gilotyne nad glową przed kazda grabiezczą decyzją?.;/to taki zart jakby co:P

   1. lilka , jest ok , idź na cmentarze LWP np na Wale Pomorskim , przejdź przez kwatery spoczynku , zazwyczaj panuje tam cisza wieczna , i pomysł za co za kogo oddali swoja krew , smutek i cierpienie Bliskich ,jaki mieli wybór ? w tym zaprogramowanym chaosie , czy mieli więcej mniej do stracenia ? Chamstwem jest segregacja smierci , daniny dla ojczyzny , w pierwszej wojnie w okopach było 3 miliony rodaków którzy się nawzajem mordowali może teraz ich posegregujemy , na przeklętych zaklętych wyklętych .Faktem jest ze opór obojętnie jaki był beznadziejny i samobójczy , bo więcej by zdziałali będąc przy życiu , jak powstanie w Stolicy , kilku decydentów za biurkiem zdecydowało o zagładzie miasta, i doskonale wiedzieli o konsekwencjach łamiąc podstawowe konwencje Wojenne , ale chodzilo o unicestwienie swiadomosci . a naród żył w biedzie przez dwie dziesiątki lat bo odbudowywał ruiny swojej Stolicy . Teraz wykleci !? kto dojdzie faktycznej prawdy który był taki albo owaki , ale z relacji ludzi i przekazów to czarny obraz ,i tak naprawdę to faktycznie z tych wyklętych autentycznych to mało kto doczeka się nawet wzmianki ,bezpieka była bezwzględna takie mieli wytyczne i byli tam tez Madeje , to były czasy gdzie nikt nie pytał a pan z kand przyjechał , pytaniem było czy będzie wiernie sluzyl i wykonywał rozkazy .Teraz na Grobach robi się politykę bo zawsze ofiary wojen terroru to patriotyzm , ale zobaczmy ze kij nieraz ma więcej niż dwa końce .

   2. Lilka
    ludzie poparli nową władzę nie tylko z powodu że mieli dość wojny (to też) ale również, i bardzo słusznie, z powodu pro socjalnych reform. Z powodu reformy rolnej, powszechnej i darmowej edukacji, powszechnej i bezpłatnej opieki zdrowotnej, likwidacji bezrobocia, masowego budownictwa mieszkaniowego, uprzemysławiania kraju, likwidacji wyzyskującej ludność oligarchii no w związku z głoszeniem o potrzebie pokoju na świecie itp.
    Ludność jedynie opierała się trochę (głównie wieś) przeciw ograniczaniu władzy oligarchów kościelnych bo bała się Pana Boga (na tle ciemnoty wciskanej im do głów od tysiąca lat).

    Dzisiaj wiele z tych reform zostało cofnięte przez post solidaruchów a powinny być kontynuowane i doskonalone w zakresie kosztów, skuteczności i efektywności.

    Dzisiaj Jarek próbuje powtórki z socjalu .. i jak będzie to robił sprawnie to osiągnie sukces.
    Tak zrobił Hitler (w tym zakresie nie można Hitlera potępiać) i też go pokochali.
    Tak zrobił Kaddafi, Husain.
    Wszystkich zamordowali i kto ? ta sama mafia.
    Czy Jarek ma pozwolenie od mafii na taką „rozrzutność”.
    Chyba ma za cenę uległości w kwestiach międzynarodowych.
    Mafia chyba stara się rozładować tym socjalem „Polski kocioł”
    i utrzymać Polskę w swojej dyspozycji.

   3. A co powiecie o zesłancach na Sybir ,o eliminowaniu inteligencji polskiej azeby łatwiej mozna bylo skolonizowac ta Polske.co z Katyniem -to inteligencja wyszkolona.To bylo mordowanie bez wszelkich zasad nawet tych wojennych (taki paradoks) i usuwanie nieprzychylnych wladzy ludzi.I teraz chcecie z ludzi walczących robić mordercow czy rabusi.Byli tacy jestem pewna,ale ci ktorzy walczyli przeciw oprawcy nalezy sie pamięc i czesc,bo inaczej mielibyście byc moze Polske sowiecką albo inna.taka czy inna kolonia,byla i jest w sumie.Ale patrzenie na to okiem jednostronnym to nie fair po prostu.

   4. Lilka
    Zsyłki były podyktowane koniecznością wojenną.
    Z terenów gdzie rozgrywa się wojna us`owa się ludność cywilną
    a zwłaszcza (to już cyniczne ale konieczne) ludność która może walczącym wbić nóż w plecy.
    Likwidacja inteligencji ? Jeśli chodzi o Katyń to bym nie przesadzał z tą inteligencją. Katyń zorganizowali sobie sami Polacy mordując jeńców Rosyjskich w Polskich obozach jenieckich. To było tylko 20 lat wcześniej i rodziny pomordowanych dobrze pamiętały tę zbrodnię czyli klimat do Katynia przygotował judeofil Piłsudski.
    Drugim już cynicznym i praktycznym argumentem za Katyniem była likwidacja zdeklarowanych wrogów którzy dostali swoją szansę na przejście do Armii Andersa ale z niej nie skorzystali.
    A w czasie Katynia Rosja była mocno „pod ścianą” z powodu ataków Hitlera i decyzje musiały być radykalne i skuteczne.
    To była zbrodnia wojenna, podobnie jak śmierć rosyjskich jeńców w polskich obozach jenieckich ale wymuszona okolicznościami (klimatem oraz pragmatyzmem wojennym w warunkach skrajnego zagrożenie).
    Przypomnę że Amerykanie też likwidowali jeńców niemieckich np z SS bez sądy i od ręki. Dla Stalina polscy oficerowie po doświadczeniach wojny z Piłsudskim to było takie polskie SS.
    (zbrodnie Piłsudskiego na ludności narodach wschodnich).

    Warto widzieć obie strony medalu wtedy łatwiej o obiektywną ocenę.

    Nie daj się Lilka pożreć mafijnej propagandzie.
    Stawiaj opór, gryź, drap, kop, piszcz.

   5. Oscar ciekawe jest to ze wiesz o dzialaniach tej mafi a z drugiej strony ich bronisz,twierdząc ze dzialali bo 20 lat wczesniej cos,bo okolicznosci na nich wymuszaly cos.Usprawiedliwiasz jakby to mordowanie w tyl glowy,wywozki usprawiedliwiasz a nie chcesz usprawiedliwiac dzialan zolnierzy wykletych.To znaczy ze kupujesz jednostronna propagande.
    Jesli nic nie bylo czarne albo b iale to jak mozna uznawać zolnierzy wykletych za czarne.
    A najgorsze zbrodnie robili ludzie ze specjalnymi genami,bez empati.Nikt inny nie dalby rady.

   6. lilka Oscar to Patriota ,taki prawdziwy , kochający ziemie swojej ojczyzny , i wszystko co na niej jest i co w niej ,bo to dobro Najwyższe utrata tego elementu to utrata wszystkiego , i tutaj wszystko inne jest podrzędne , polityka, wyznania, i inne , ktoś kiedyś napisał przecież” ten cie doceni kto cie straci ” a w tym jest zawarte wszystko, bo trzeba umiec nieco strącić aby całość utrzymać , a to sztuka ustawiania żagli ,a Oscar widzi doskonale jakie monsuny dmuchają i dokąd może zaprowadzić jakiś pajac machający flagą narodową udając w ten sposób super patriotę i obrońce „ojczyzny”.

   7. Majestic nie broń tak Oskara,wiem ze intencje mu przyswiecaja pozytywne ,ale patrzy jednostronnie ,albo inaczej od jednej ubodobanej strony.wiec nie koniecznie bedzie mial racje .a Ty chcialbyś polączenie Slowian zeby sie trzymali wszyscy razem i patriotyzm narodowy jakos tak nie pasuje do tego.
    Fajnie by bylo gdyby Slowianie sie zaczeli razem wspierać ale patriotyzm z flaga polska akurat mi odpowiada.:)

   8. Lilka: „A najgorsze zbrodnie robili ludzie ze specjalnymi genami,bez empati.Nikt inny nie dalby rady.”

    To jest nieprawda. Jakby Ciebie w odpowiedni sposób od dziecka traktowano, bez empatii, okazywania szacunku, gdybyś była upodlona, to kto wie do czego byłabyś zdolna w czasie wojny, gdzie z ludzi wychodzą zwierzęta, bo wojna to zezwierzęcenie albo i gorzej.

    Poza tym geny na ciałach subtelnych niosą informacje o rodzie (a Ty nie wiesz co, kto robił w Twoim rodzie i jakie masz zapalniki. A ród jakbyś tak zaczęła grzebać zaczął się od Adama i Ewy ;)) W chrześcijaństwie podoba mi się i uważam za słuszną myśl- potępiajmy czyny, nie ludzi. Wielu tutaj określa ludzi pokaleczonych emocjonalnie, jako bioroboty. Nie macie pojęcia jaka skala cierpienia siedzi w takim człowieku. I jak on od tego jest odcięty, bo by nie wytrzymał tego (określają to jako pustkę i niesamowity lęk). To są normalne reakcje obronne organizmu (możemy to określić jako psychozę). Nim się coś/kogoś osądzi to dobrze by było zapoznać się chociażby z psychiką, budową mózgu. Bo duchowość to już dalej.. tam się rozpoznaje wszystko z poziomu miłości/akceptacji. (nie mylić z new age)

   9. Tym którzy walczyli za wolność naszą i waszą chwała. Nieważne gdzie, w jakim mundurze LWP, żołnierzy wyklętych, Armii Andersa.. Natomiast czyny zbrodniarzy nie powinny być zamiatane pod dywan. Tak jak chcemy prawdy o Banderze i UPA tak powinniśmy ujawniać prawdę o zbrodniach wyklętych. I wziąć to na klatę, ze tacy święci sami nie jesteśmy. Są wśród nas tez i bandyci. Jak w każdym narodzie.

   10. lilka „ale patriotyzm z flaga polska akurat mi odpowiada.:)” nie mam nic na przeciw ,sek w tym ze te Flagę zawsze się uruchamia po to aby w konsekwencji tego coś stracić , bo dostawała się w ręce fanatyków i do tego obcych , i zawsze chodzilo o ZWABIENIE najlepszych Synów i Córek Narodu aby ich unicestwić , ci wszyscy inicjatorzy to zbrodniarze , powstania zrywy narodowe, itp komu i czemu to służyło taka musztarda po obiedzie ,gdzie był sens gdzie logika ? jak klęską i straty były zaprogramowane a skutki były nieobliczalne .I tak jest obecnie w nieco innej oprawie w innych wojnach, oczywiscie w politycznych gospodarczych też , bolek też nosił „symbol ” na klapie , taka flaga tamtych lat , nie pojechał na uczuciach !? czy było to dla ludu niewiarygodne , nie poświęcone majestatem boskim , nie lobbowane jak prawość prawda przemawiająca przez ten wizerunek .ja nie bronie Oscara bo na razie doskonale radzi sobie sam ja mam podobna kartografie teatru na globie wiec tylko podzielam to co sam w tym nurcie widzę i do czego to podąża .

   11. Lilka
    Ja oceniam pod kątem realizowanego programu a nie oceniam „drużyny” jako takiej.
    Jeżeli ktoś robi to co uważam za po`zadane to go chwalę a gdy robi źle to krytykuję.
    Jak mafia będzie robić dobrze dla ludzi to będę ją chwalił.
    Krytykuję „wyklętych” bo bronili złej sprawy, złego systemu wyzysku i grabieży, systemu oligarchicznego.
    Dzisiaj też krytykuję rządzących post solidaruchów z tego samego powodu. Nieśmiało chwalę pro socjalne działania Jarka też z tego powodu.

   12. A ja to bym spaliła wszystkie szmaty na patyku, zwane sztandarami, zniosła wszystkie piosenki narodowe, zniosła albo lepiej wyrwała jak chwast ze wszystkich serc i umysłów wszystkie granice na całej ziemi, zniosła Rzymski system, religie w tym wszystkie religie, zniosła pieniądze i wszelkie formy handlu, sformatowała prawo własności do kopii prawa Aborygenów, gdzie moje, to są moje osobiste rzeczy i to co mi niezbędne gdzie żadnych własności ziemi, samą ziemię przemianowała bym na Atlantę a ludzi na Człowieków Atlantów, żeby nie było kłótni czyja szmata na patyku … Nie było by żadnego sejmu, senatu, prezydenta ani króla żadnego i nigdzie, żadnego pana ani żadnego władcy a jedynie rada 12 starszych na całą ziemię. A realizacje wytycznych powierzyła bym światłym naukowcom nie politykom jakich by nie było. Jak trzeba pierdolnęła bym bombą neutronową na stolice religijne i uczyniła z nich przestrogę i obiekty zgrozy. Czyli Jerozolima, Rzym i co tam jeszcze bo Mekka zdaje się też jest w Jerozolimie.

    … No i może jakoś dzięki edukacji, psychologii klinicznej, a jak trzeba to psychiatrii naturalnej byśmy się po woli wygrzebali wszyscy z odzwierzęcej zakaźnej choroby psychicznej …

   13. Aha zapomniała bym o liczeniu czasu od dnia nastania kogoś kto dał by radę to przeprowadzić i komu by powiewało i dyndało jak będą go lub ją nazywali szaleńcy.

    Jedno jest pewne, później z rozpędu byli by zdrowi ludzie i zdrowa rada 12. A następne pokolenia z pewnością doceniły by te zmiany i przestały uważać taką osobę jaka to wprowadziła za wcielenie zła a błogosławieństwo i wyzwoliciela.

    Wszystkie programy podświadome by się rozpadły bo nie miały by się na czym zasadzić.

   14. 13 krzesło, należało by zawsze do tego kogoś i nigdy do nikogo innego. Stało by puste jeśli by odszedł lub odeszła aż wróci.

    Żadnych wyborów, o składzie rady decydowała by jedność ze stwórcą, gdzie teoretycznie każdy miał by prawo w niej zasiąść, ale nie każdy by mógł. …

   15. Wszystko inne to sen pijanego wariata… O czym będzie się nauczać ciekawych historii.

   16. Wszyscy jacy będą z tym walczyć, to tak jak by walczyli przeciwko Człowiekowi i będą musieli odejść z tej Planety i nigdy już nie powrócą. To może teoretycznie, gdyby ludzie byli zdrowi na umyśle i na sercu powinno nastąpić samo, z dnia na dzień spontanicznie i w radości. Ale nastąpi i tak, nawet jeśli po rzekach krwi z płaczem i zgrzytaniem zębami, a jeśli by miało nie nastąpić to było by = całkowitej zagładzie ludzkości. I to jest naturalne prawo i konsekwencja. Tak jak odszedł Brutal (taka człekokształtna małpa) tak odszedł Neandertalczyk i tak odejdzie Homosapiens. I cokolwiek złego to tylko przez nich, i na nich ich krew, i Atlanta nasza ukochana Oceania odetchnie i zakwitnie w wielkiej radości. 🙂

   17. Niech wam błogosławi Jahwe 😀 😀 :D.. w tej oceanii 😀 😀 😀 oj trzeba sie nagimnastykować żeby zasłużyć na bycie człowiekiem.. zamiast go w sobie odkryć bez zasługiwania.. takie paradoksiki.. poza Jahwe, ten to po prostu program nagrody i kary, kija i marchewki.. a lucjan nagania oj nagania w jego sieci.. w tym podziale na dobro i zło bez miłosierdzia… jak to było? Jak to ten Dżizas pofanzolił? Że to nie sztuka kochać tych co nam dobrze robią bo tak czynią faryzeusze 😀 o żesz kurka wodna na krzyżu wziął ze sobą zbrodniarza bez mrugnięcia okiem.. no jak śmiał.. 😀 tak bez kary? Błysku Ra? A fe Dżizas.. to się nie mieści w głowach niektórym..

   18. I to dla tego że o tym wiedzą, nikt z możnych nie śmie się temu przeciwstawić… ani nawet wzroku podnieść i jeśli dobrze to przeprowadzą to ocaleją. Bo nie można się przeciwstawić Wszystkim siłom na Niebie i na Ziemi, gdzie i Ziemia w radości to przeprowadza.

    I tak będzie, cena tylko od oporu zależy. Darmo, i bliski jest dzień wyzwolenia i chwały Dzieci bożych.

    A ja tylko stwierdzam fakty, sami widzicie. Nie życzę nikomu zagłady, ale Ci jacy będą walczyć o stare po prostu nie przetrwają i nie zwyciężą i nie zgładzą Oceanii.

   19. Zawsze możesz Iza zrozumieć i wyzdrowieć, wystarczy tylko odrzucić pychę i poprosić.

   20. Kogo? Jahwe? Pokora to zaufanie… a nie płaszczenie się. Ja ufam Absolutowi.. i mnie nęcić marchewką nie musisz. Nie działa to na mnie.

   21. Czy więc brak zaufania to nie jest pycha? A pysznisz się przed sobą ale wiesz że nie masz racji. Sama przeciwko sobie występujesz i bogu temu który jest, w tym w tobie. I z siebie drwisz i przeciwko sobie, tylko czy to jeszcze Ty …?

    Ale to nie moja sprawa a Twoja. Twoja prawda … nie moja.

   22. No argumenty masz niekiepskie (wyssane z palca) i teraz miałabym się dać wciągnąć w strzyżone golone.. i udowadniać, ze nie jestem wielbłądem. Ty mnie nie znasz, mnie zna stwórca. I to mi wystarczy. Pozostań z Jahwe.

   23. Seja -oprócz tej bombki(rzucałas juz wczesniej?)…,to całkiem, całkiem…

   24. Pio ta bombka to już tak bardziej „gdyby, jeśli” i symbolicznie, żeby dosadnie a nie musieć tłumaczyć godzinami. 😉

   25. Tak prawdę powiedziawszy to w życiu bym prawdziwej bomby nie puściła na naszą ukochaną Oceanię. Taka symbolika co stanie się z inspiratorami religijnymi, że po prostu znikną bo niknie taka świadomość w konsekwencji. To jak z bombą neuronową jaka nie burzy murów miast, symbolicznie.

    No ale na szczęście ja tylko o tym mówię i nie mam parcia na trzynaste krzesło. Słowo Wyzwoli ciel też nie było trafione, no ale wiadomo i co lotto. 😉

   26. Cierpliwosc jest cnotą…(której mi czasem tez brak)
    Poza tym, nie tylko orły tu zlatują.
    Wyrozumiałosc tez jest potrzebna-bo po co komu Piekno,jak nie ma sie nim z kim podzielic…

   27. Odnosnie tej emotki 😉 -ostatnio, zaczeła mi sie zle kojrzyc z innym okiem np. na jednodolarówce

   28. Od tego siedzenia to plecy(ledzwie) zaczynają bolec,
    trzeba je troche rozprostowac

   29. Pewnie nie tylko Tobie, bo na forum DI też jest wyłączony ten emotek a mają ich sporo. I pewnie nie tylko tam. Ja bym nie panikowała, bo tym torem myślenia to dojść można do wniosków takich jak Madlen że ta: 🙂 emotka czy emotek to znak że świat / matrix / media z nas drwią. Odtąd uśmiech był by podejrzany 😀 A wiadomo że można się podejrzanie uśmiechnąć albo podejrzanie mrugnąć 😉

    Tak sobie myślę, emotki są dla nas, nie my dla nich 😛

   30. Tak jak krzesła, ale o tym wie tylko ten co ma krzesło 😛

    Racja trza się dospawać od kanapy przy kompie ..

   31. Nie chodzi o panikę,tylko wskazanie palcem,po co nieswiadomie
    zasilac ten egregor.Poza tym powinnismy sie nauczyc pisac i czytac, bez uzywania tego typu wspomagaczy tj.swiadomie przesyłac okreslną energię jaką chcemy przekazac(podzielic sie)
    i umiec ja odczytac.Generalnie puszczamy(nieswiadomie) same bąki…

   32. Lędźwie (plecy) i wątroba, czasem serce i głowa często bywają ssane bo dziurawe 😉

    Jak nie dziurawe to nie bolą a s pełne ducha. Pełne ducha stawy, … nie nie zastygają, ani nie wapnieją … 🙂

   33. Nie jest łatwo byc w ciagłym zanuzeniu,gdzie w kazdej chwili trzeba miec oczy na około głowy…to tak jak z łodzia podwodną,mała dziurka i…Tym bardziej jak sie jest wystawionym

   34. Nerki zapomniałam

    Mamy już tyle lat Pio, milenia doświadczeń, czy byle uśmieszek ma nad nami moc? Na tej łące pełnej placków, przecież nie sztuka ją wysterylizować i wyłożyć brukiem jak byśmy się nie nauczyli niczego i żadnej korzyści nie wynieśli i wszystko to było po nic, bo znów byle pet, zarazek, uśmieszek, wino, figura geometryczna jakiej nie umiemy pociąć i pod siebie posklejać nam zaszkodzi, bo ktoś inny kiedyś prawdy powypaczał to my i ich się nie tykniemy, i niczego nie dotkniemy w konsekwencji i nie wyprostujemy co krzywe. Agregory też można zaprząc i transformować, same w sobie są niegroźne, dla dobrego wszystko dobre, dla czystego wszystko czyste. Mnie nie osłabiają, bo ja sama wiem jaka jestem. Mało że nie oddaje zbiorowym energii, ale potrafię wykorzystać ich energię dla siebie. Nie one mnie przemalują jeśli mocna jestem i pewna, a ja je. Kokodzambo.

    Ale jeśli kogoś przemalowują, to niech na siebie uważa.

 4. A tutaj żona Radka płacze że UE i NATO mogą się rozlecieć.

  http://pl.sputniknews.com/opinie/20160306/2232760/nato-ue-rozpad.html

  Płacze że Trump i inni politycy nie podzieją „wartości” które podzielały UE i USA od lat.
  Łatwo się domyśleć że chodzi o interesy znanej globalnej mafii.

  I pomyśleć że Radek, maż swojej żony, reprezentował Polskie interesy na świecie jako Minister spraw zagranicznych. Co za hańba dla Polski, co poniżenie.
  Już pomijam poziom intelektu ale te koligacje z których jasno wynika czyje interesy tak naprawdę reprezentował Radek. ( i nie tylko Radek ale wszyscy ministrowie spraw zagranicznych po 89r wszyscy byli żydami lub silnie skoligaceni z nimi)
  Polskę od 89r reprezentują wyłącznie żydzi. Świat patrzy na „polskich” reprezentantów i kogo widzi ? żydów widzi.
  Świat słucha „polskich” przedstawicieli i kogo słyszy , żyda słyszy i jego punkt widzenie słyszy.

  Czy Polska to wolny i suwerenny kraj ?
  Czy Polską rządzą Polacy ?

 5. hahaha kolejny „międzynarodowy polak” czyli judeopolak robi międzynarodową karierę
  czyli judeokarierę.
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ukrainska-prawda-leszek-balcerowicz-moze-zostac-premierem-ukrainy/w7v58y

  Teraz to naród Ukraiński znienawidzi niesłusznie Polaków do końca.
  Niesłusznie, bo nie wiem czy naród ukraiński, ten Słowiański, odróżnia Polaka od judeopolaka oraz czy zdaje sobie sprawę że naród Polski, ten Słowiański, również cierpi pod judeobutem. Już mają Judeogruzina, judeopremiera, judeoprezydenta, judeooligarchów i judeoprzyjaciół z całego świata czyli judeospołeczność międzynarodową.

  Tak niespostrzeżenie dla wielu powstała judeoameryka, judeoEuropa, judeojdea czyli jądro jadra.
  Trwa walka o pobudowanie judeorosji, za Jelcyna wydawało się że już tego dokonano ale Jelcyn zapił się na śmierć i tuż przed śmiercią namaścił młodego zdolnego KGBistę
  Putina.
  I wtedy losy świata zaczęły się, „powoli jak żółw ociężale”, odmieniać.
  „Ruszyła maszyna po szynach”…
  To Tuwim judeopoeta… bardzo go lubię jest doskonały.

 6. 7 marca 2016 18:11
  Kaczyński: Polska potrzebuje zmian we wszystkich dziedzinach
  JAROSŁAW KACZYŃSKI, PIS, POLSKA, ŁOMŻA, ANNA MARIA ANDERS

  Prezes PiS, Jarosław Kaczyński TELEWIZJA REPUBLIKA

  – Wygraliśmy, ale rzecz w tym, że oni uważają, że też wygrali; To zwycięstwo jest dla nas ogromnie istotne. Powiedziałem, że to będzie referendum ws. polityki rządu. Wygraliśmy to referendum. To jest podstawa, by iść dalej, by zmieniać Polskę. Polska potrzebuje zmian, właściwie we wszystkich dziedzinach. Chciałbym zapewnić, że my takie plany, projekty odnoszące się do wszystkich dziedzin życia mamy – powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński w Łomży, gdzie wspólnie z Anną Marią Anders, która zdobyła mandat senatora spotkał się z wyborcami.

  Prezes PiS podkreślił, że wybory uzupełniające do Senatu okazały się wielkim zwycięstwem, ponieważ udało się pokonać wielką koalicję antypisowską, na którą składała się PO, .Nowoczesna, PSL oraz KOD. Jarosław Kaczyński zaznaczył także, że zwycięstwo Anders to znak, żeby dalej zmieniać Polskę, która tego potrzebuje. – Każdy resort ma w Polsce plan. Ma to wszystko, co powinno być zaplanowane i będziemy szli, żeby to nie były tylko plany, ale zostało zrealizowane. Jestem przekonany, że zrealizujemy te wszystkie przedsięwzięcia – dodał.

  Były premier podkreślił, że Polska powinna być dużo bardziej sprawiedliwa, lepiej rozwinięta, podmiotowa w polityce zagranicznej oraz godna godnością wszystkich Polaków. Prezes PiS zaapelował również do przeciwników, aby przyłączyli się do realizacji wielkiego projektu skierowanego ku przyszłości.

  – Dziś ci, którzy z nami walczą przybierają barwy ochronne, biało-czerwone. Oni próbują być biało-czerwoni. To są ci sami, którzy mówili, że Polska to anachronizm. To ci sami, którzy chodzili do rosyjskiej ambasady na PiS, ci sami, którzy nie chcieli uznać, że masowe mordy w Katyniu to ludobójstwo, ci którzy uprawiali pedagogikę wstydu, którzy ograniczali lekcje historii. To ci którzy złamali wszelkie reguły przyzwoitości po Smoleńsku, którzy lżyli tych, którzy zginęli, deptali wszystko co w naszej kulturze jest święte – powiedział Kaczyński.

  Prezes PiS zaznaczył, że te osoby gardzą Polską. Jak dodał, nie działają bezinteresownie, ponieważ za tym ruchem stoją siły, które chcą utrzymać Polskę jak najniżej, by Polska była kolonią. – Nie będziemy kolonią. Będziemy Polskę zmieniać, bo chcemy, by Polacy mogli być Europejczykami, ale godnymi, mającymi poczucie równości pod każdym względem. Będziemy bronić polskiej historii przed pomówieniami, bo będziemy się bronić przed antypolonizmem, który oddziałuje na opinię publiczną w różnych miejscach na świecie – zakończył.

  kg

 7. 7 marca 2016 17:00
  Nagroda im. Lecha Kaczyńskiego dla prezydenta Dudy. „Nie było w dziejach Polski polityka takiego formatu jak Lech Kaczyński”
  ANDRZEJ DUDA, NAGRODA IM. LECHA KACZYŃSKIEGO, LECH KACZYŃSKI, POLSKA, PREZYDENT

  TVP INFO

  Prezydent Andrzej Duda otrzymał nagrodę Ruchu Społecznego im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Nagrodę w Belwederze wręczyła prezes Ruchu Marta Kaczyńska. – Ta Polska, którą budujemy, będzie wielkim pomnikiem idei prezydenta Lecha Kaczyńskiego. On o takiej Polsce marzył, naszym zadaniem jest to urzeczywistnić – mówił prezydent w swoim wystąpieniu.

  – Jestem wzruszony, a zarazem poruszony. Mam poczucie, że na tą nagrodę trzeba sobie naprawdę zasłużyć, a nie mam wewnętrznego przekonania, że na nią zasłużyłem – rozpoczął swoje wystąpienie prezydent. – Jeśli mówię o wielkiej idei, którą niósł i przekazywał Lech Kaczyński, to myślę o zadaniu jej urzeczywistnienia. Lech Kaczyński to była osoba niezwykła, nie było w dziejach Polski polityka takiego formatu jak on. Miałem ten niezwykły zaszczyt, że mogłem go poznać i pracować u jego boku. Był romantykiem i pozytywistą zarazem, kierował się wielką ideą, dla której gotów był poświęcić siebie, ale był również zwolennikiem pracy u podstaw – mówił.

  – Pytanie, czy po jego śmierci można było odejść od idei, którą niósł, jest dla mnie pytaniem retorycznym. Jeśli ktoś jest przyzwoitym człowiekiem, albo stara się nim być, nie mógł tego zrobić. Trzeba czynić wszystko, żeby realizować wizję polityki prezydenta Lecha Kaczyńskiego. On był wielki nie tylko dlatego, że mówił o silnej Polsce, ale mówił także, że najważniejszy jest człowiek. Każdy, kto zna drogę życiową Pana Prezydenta wie, że był rzeczywiście człowiekiem wyczulonym na zwykłych ludzi, ale był też twardym politykiem – podkreślał. – Ta Polska, którą budujemy, będzie wielkim pomnikiem idei prezydenta Lecha Kaczyńskiego. On o takiej Polsce marzył, naszym zadaniem jest to urzeczywistnić – dodawał.

  Nagroda im. Lecha Kaczyńskiego przyznawana jest wybitnym osobom, które dobrze służą narodowi polskiemu.

  Wśród laureatów nagrody w poprzednich latach są m.in. Krzysztof Wyszkowski, założyciel Wolnych Związków Zawodowych Wybrzeża, oraz pełnomocnik prezesa Instytutu Pamięci Narodowej ds. poszukiwań miejsc pochówku ofiar terroru komunistycznego prof. Krzysztof Szwagrzyk.

  1. Ilu ze zwykłych Polaków zasłużyło na tę nagrodę?
   Ilu ze zwykłych Polaków NIE zasłużyło na tę nagrodę?

 8. Z tego co mi wiadomo, to z krajów okupowanych, lub ich części przez III Rzeszę, tylko Polacy nie tworzyli miejscowych jednostek SS. Tak więc „zbrodnie” żołnierzy wyklętych przeciwko komu były?
  Przeciwko III Rzeszy? Przeciwko SS ZSRR?

  1. Na przełomie stycznia i lutego 1946 roku partyzanckie oddziały Romualda Rajsa (zwanego Burym) spacyfikowały kilka wsi w okolicach Bielska Podlaskiego (m.in.: Zaleszany, Szpaki, Wólka Wygonowska, Zanie, Końcowizna). Od kul lub w płomieniach zginęło 79 osób (w tym kobiety, dzieci, osoby starsze). 31 stycznia w okolicach Puchał Starych partyzanci rozstrzelali 30 furmanów. – Najpierw mężczyznom z okolicznych wsi kazali wziąć furmanki i zebrać się w jednym miejscu, aby pomóc w transporcie – opowiada Tomasz Sulima, pracownik naukowy z Muzeum Małej Ojczyzny w Bielsku Podlaskim. – Później kazali im się przeżegnać. Jeśli ktoś przeżegnał się „po katolicku”, odchodził wolno, jeśli uczynił prawosławny znak krzyża, został rozstrzelany.

   Czytaj więcej: http://www.wspolczesna.pl/magazyn/art/5757809,romuald-rajs-bury-zolnierz-wyklety-i-morderca,id,t.html

   To z kim walczyli? Z kobietami i dziećmi? Prawosławnymi? Ja nie mam podwójnej moralności, skoro domagam się mówienia o zbrodniach UPA (przecież walczyli o Ukrainę co nie?) to nie będę zamykać oczu na to co nasze orły wyprawiały walcząc o Polskę. Inaczej to się nigdy nie skończy.

   1. Izabela to były bandy szabrownicze mordowali co popadnie aby lup był albo do zabawy , gdy organizowano na nich obławy , zaczęli się przeflagowywac i łapać kontakty z resztkami AK , bo to im dawało wsparcie , ich działalność koncentrowała się w rejonach gdzie cześć ludności była wysiedlona i panował tam „dziki zachód ” nie mając dużego wyboru , musieli wchodzić w struktury AK , a tam była rejestracja i krajowa komendantura , ich smierc na „polu chwały ” szla na konto AK i w taki sposób zaistnieli , a ówczesne władze doskonale wiedziały o przeszlosci tych ludzi właśnie z rzezi i polowań urządzanych na zwyklych urzędnikach albo ludności cywilnej .w tamtych czasach było bardzo dużo świadków tych wydarzeń , no i obie strony starały się tego nie uwidoczniać .

 9. Nisztor: Jeden z wiceministrów działał pod przykryciem
  PIOTR NISZTOR, ABW, SŁUŻBY SPECJALNE, INWIGILACJA, DZIENNIKARZE, PO-PSL

  Piotr Nisztor TELEWIZJA REPUBLIKA

  – Mogę powiedzieć o jednym przypadku, jednym z wiceministrów, który działał pod przykryciem, bo cieszył się zaufaniem Bondaryka (ówczesnego szefa ABW – red.) i w momencie, kiedy chciałem to ujawnić, to te działania były agresywne. Myślę, że ta osoba, o której mówię i tak ma dużo problemów. Mam nadzieję, że odpowie za swoje wyczyny i wówczas będzie można napisać artykuł, jak ta osoba sobie radziła posiadając parasol PO i ABW, a jednocześnie podejmowała decyzje, które nie miały nic wspólnego z dobrem naszego kraju – powiedział w TV Republika Piotr Nisztor, który był jednym z inwigilowanych dziennikarzy.

  Nisztor przyznał, że ujawniona przez Cezarego Gmyza lista z nazwiskami inwigilowanych dziennikarzy nie była dla niego zaskoczeniem, ponieważ opisywane w „Rzeczpospolitej” artykuły patrzyły na ręce rządu Donalda Tuska. Jak dodał, Gmyz ujawnił wówczas kwestie związane z aferą hazardową, zaś on sam napisał o nieprawidłowościach w służbach specjalnych.

  – Siłą rzeczy służby były zdeterminowane, żeby się dowiedzieć, skąd o tym wiemy. Teraz kwestia, jakie to były działania. Wierzę, że uda się ustalić, na czym polegały te działania. W momencie, gdy wykonujemy swój zawód, gdy ujawniamy patologie na szczytach władzy, to ta władza nie może używać służb specjalnych, żeby dowiedzieć się, z kim się spotykamy oraz próbować znajdywać różnego rodzaju haki i je wykorzystywać – powiedział Nisztor.

  „Bezwzględność służb specjalnych za rządów PO-PSL była ogromna”

  Dziennikarz ocenił, że nieprawidłowości w rządach PO-PSL było bardzo dużo. Jak dodał, zastanawia się, czy ówczesny szef ABW dostawał polecenia, aby inwigilować konkretnych dziennikarzy. – Myślę, że w momencie, kiedy PO czuła się silnie, pewnie mogła takie próby zastraszenia niektórych informatorów prowadzić. Dzisiaj wiele osób, które obawiały się represji występuje i dzieli się informacjami. Wielu informatorów na pewno ograniczało informacje, które przekazywało. Bezwzględność służb specjalnych za rządów PO-PSL była ogromna. Mam nadzieję, że te osoby będą za to odpowiadać – stwierdził.

  Wiceminister na etacie niejawnym ABW?

  Nisztor ujawnił także, że jeden z wiceministrów w rządzie PO-PSL był jednocześnie na niejawnym etacie ABW, ponieważ cieszył się ogromnym zaufaniem Krzysztofa Bondaryka. Nie chciał jednak zdradzić jego personaliów. Jak dodał, ma wątpliwości, czy była to osoba niezależna. W ocenie dziennikarza decyzje, które podejmował ten wiceminister nie miały nic wspólnego z dobrem Polski.

  – Były to decyzje, które sprzyjały osobom prowadzącym biznes, różnym fakcjom (…) niestety za czasów poprzedniej władzy były to osoby (które zasiadały w publicznych spółkach będąc na etacie niejawnym – red.), dla których była to nagroda, dorobienie różnego rodzaju interesów, a dzięki parasolowi służb specjalnych były bezkarne (…) mam nadzieję, że ci obecni oficerowie służb poradzą sobie z tym problemem i wyczyszczą służby – powiedział.
  a to dobre fakty jak to sie dzialo

 10. Atlantę a ludzi na Człowieków Atlantów

  My Atlantowie a wcześniej Ariowie mieszkaliśmy zawsze na morzach i oceanach.Niczym nie ustępujemy wysoko rozwiniętym Aborygenom czy Maori.Reszta to pachołki słowiańskie oddane klerowi i to kler sprowadził na nich nieszczęścia i wywiózł w zimne lasy i góry.Słowianie to prymitywna mieszanka z byle kim aby przetrwać.My Ariovie-Atlantowie zawsze współpracowaliśmy z Aborygenami/Lemurczykami TWORZYLIŚMY WSPANIAŁĄ CYWILIZACJE Mu.
  https://www.youtube.com/watch?v=SsIXPHOuKI4

 11. Seja-nie trafiłem…Lepiej tu,jeszcze raz;
  „A po co nam te „smieci”,przyjemnie jest, sie o nie na kazdym kroku potykac?
  Moze warto w koncu to posprzatac…”A jak juz, to swiadomie…

  1. „ciekawa alegoria względem zbiorowego? jakie się wlewa? eee ja pełna to co ma się wlać? raczej się wyleje i innych pomoczy… Ja mam własny ocean..”-fajnie,
   tylko ze,jak widzisz wkoło baterie na wyczerpaniu, to czasem trudno…szkoda

   1. Nie no wiadomo, chętnych nie brak. Ale jak się wzmocniłam to przestałam być taka łatwa do dziurawienia i za wiele ich to kosztuje by se wydrążyć i possać, skoro zanim się przebiją to albo słabną albo połatam i na próżno. A temu co swoje darmo dam do woli, przy czym swoje to to na co się we wspólnym natknę i sobie potne i pod siebie posklejam, też świetna alegoria od vv. To działa. Sama się zdziwiłam.

    Do tego jak co od środka podsysyyysa można to wypluć, to też działa.

   2. To co się nieopatrznie kupiło albo to co wepchnięto do gardła, można wypluć..

   3. Szczególnie coś co jest jadowite i sączy jadem a naszym się karmi. To są wszystkie słabości, chorowitości, szkodliwości, cudze przekonania to też są agregory jakie cwanie piją bo ze źródła a jad sączą do serc i umysłów…

   4. Tak…,tylko swoje,dla siebie…a co nie moje,nasze…-i dalej podzial,niechec,dzielenie.Złoty srodek potrzebny.
    Jak chce sie pomagac,to czasem cos poswiecamy,dla wspólnego
    dobra…kiedys wykiełkuje…

   5. To one te ropuchy kumki kumate nie pozwalają chodzić we wspólnym i się wzmocnić bo wspulnie w nas rezonują bez naszej wiedzy słabymi nas czyniąc. Tak że miast wspólne pod siebie zaprzęgać, wycinać i sklejać na dobre, musimy ulegać szeptom ich i kumkom i łatwo nas dziurawić.

   6. Tak tak Pio, jak mamy to dajemy z tego co mamy. Gorzej dać jak się nie ma lub kosztem siebie, albo nie ma się własnego a cudze ziarno.

    Śmieje się że już nie tylko swoje dziele z tego co mi zbywa na pożytek i plon po uważaniu ale i cudzym zarządzam, bo kto ma temu dodane będzie…

    Świetna praktyczna rozmowa jaka może się przydać innym …

   7. Tu chodzi o ruszenie Serca(Empati),jesli cos zostało…,bo tylko To jest w stanie przywrócic do Zycia…, reszta to, hmm…

   8. Jeśli odnajdziemy siebie i siebie zbudujemy, to i reszta z obfitości serca przy okazji.

   9. Z ruszeniem Serca(Empati),miałem na mysli ten rodzaj „pomocy”,który pozwala na samodzielne,samowystarczalne bycie Sobą…a nie szukaniem na zewnatrz.Inne metody raczej oddalają…tworzą podział…

   10. Ciezko jest Siebie zbudowac,jak główny generator wyłaczony, lub szwankuje…(budowanie od upy str.)

   11. kazali wyłączyć… ale można włączyć

    Tak racja, każdy sam musi to zrobić, inaczej to nie pomoc a stragan..

    Dzięki Pio, za miłą rozmowę ja poczytam z doskoku, bo wiadomo 😛

  2. Tu chętnie, tam w zbiorowym też się posprzątają, to się dzieje jednocześnie. Albo własne tam a wspólne tu też dobrze. A wspólne tam, żeby tu się samo posprzątało to jakoś tego nie widzę. Choć ja sobie swoje tne i sklejam tam dla siebie jak chce i też się sprząta. I tu też…

 12. seja pisze:Jeśli odnajdziemy siebie i siebie zbudujemy, to i reszta z obfitości serca przy okazji.

  Autokreacja ?

  1. Dobro to początek autokreacji siebie.To droga do Miłości na wzór i podobieństwo Wielkiego Ducha. ?

  2. Tak, a nawet inaczej samostworzenie..

   bez siebie to w ogóle o czym mowa? Już nam na zewnątrz wszystko przykazali mieć i zewnętrznym się karmić, zamiast emanować i w sobie wzrastać jesteśmy łatwym żerem jaki tylko daje się doić i to co własne oddaje bo wierzy że nic nie ma..

   A jak wierzy, wie-że tak ma.

 13. Pio pisze:Ciężko jest Siebie zbudować,jak główny generator wyłączony, lub szwankuje…(budowanie od upy str.)

  HiHiHi Nie nie ciezko ? To ty jesteś generatorem.Masz wszystko co potrzeba aby stworzyć się na NOWO.?

Comments are closed.