Alternews – 4.05.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

20 thoughts on “Alternews – 4.05.2015

 1. Śmiechu warte.Za niedługo podwiesi się pod sukces Pawła Kukiza,a nie pomógł człowiekowi nic.Nie pomógł,aby nie było zarzutów,że nie pomógł innym.Osobnik bez jaj.Niech cie Swierdłow z UFO prowadzą.

 2. Znalezione w komentarzach Neon24.
  Nowa, ciekawa koncepcja fałszowania wyborów.


  @zygmuntbialas co Ty na to?
  „Cudzoziemcy wybiorą nam prezydenta? ” : [ http://niezalezna.pl/66639-cudzoziemcy-wybiora-nam-prezydenta-osoby-bez-polskiego-obywatelstwa-moga-glosowac ] Cudzoziemcy wybiorą nam prezydenta? Osoby bez polskiego obywatelstwa mogą głosować… Coraz bardziej niepokojące sygnały dotyczące organizacji wyborów prezydenckich docierają do naszej redakcji od przedstawicieli Ruchu Kontroli Wyborów. Tym razem sprawa dotyczy budzącego i tak spore kontrowersje głosowania korespondencyjnego. Z rozsyłanych w pakietach wyborczych informacji wynika, że głos oddać mogą nawet osoby, które nie mają… polskiego obywatelstwa.

  Na cała sprawę uwagę zwrócił nam jeden z przedstawicieli Ruchu Kontroli Wyborów. W pakiecie wyborczym do głosowania korespondencyjnego znajduje się „Oświadczenie o osobistym i tajnym oddaniu głosu”. O ile samo oświadczenie nie jest raczej niczym nadzwyczajnym, o tyle już treść wyjaśnienia jednego z odnośników jest szokująca. W oświadczeniu tym, przy numerze ewidencyjnym PESEL zaznaczono odnośniki dwa odnośniki oznaczone odpowiednio gwiazdkami. Z treści drugiego odnośnika dowiadujemy się że:

  „W odniesieniu do obywateli Unii Europejskiej niebędących obywatelami polskimi należy wpisac numer paszportu lub innego dokumentu stwierdzającego tożsamość.” – czytamy w dokumencie.

  Taki zapis może zatem sugerować, że również osoby nie posiadające polskiego obywatelstwa mogą głosować korespondencyjnie w wyborach prezydenckich.

  Poniżej zamieszczamy skan dokumentu: To kolejny dowód na zaplanowane FAŁSZERSTWA w tych WYBORACH!
  1) dowody osobiste bez adresu i bez podpisu
  2) głosowanie internetowe (niby takie „nowoczesne, jewropejskie” – ale zgodnie z zasadą, że nie ważne kto głosuje ale kto liczy głosy na serwerach rosyjskich)
  3) likwidacja tradycyjnych punktów wyborczych dla Polonii (zamieszanie i zniechęcenie Polaków do udziału)
  4) brak zgody na fotografowanie kart wyborczych
  5) brak zgody na filmowanie pracy Komisji Wyborczych
  a teraz:
  6)…. oddać głos mogą mieszkańcy UE nie będący Obywatelami Polski
  7) ciekawy też jest ten drugi odnośnik na powyższym dokumencie:
  „…wyborca, który … nie umie złożyć podpisu”
  tzn. WYBORCA który NIE UMIE ZŁOŻYĆ podpisu to np. nie Polak bo po podpisie byłoby wyraźnie widać, że nie jest to Obywatel Polski.

  Ten NIErząd pokazuje nam wyraźnie jakie planuje różne techniki fałszowania tych wyborów i skalę możliwości Ps. To, że znaleźli pewny i skuteczny sposób oszustwa, było widoczne gołym okiem kilka tygodni temu, gdy Bronek przestał jeździć swoim autobusem i spotykać się z ludźmi. Tylko pokazywał się w sytuacjach oficjalnych, aż NAGLE zreflektowali się, że takie zachowanie ludzie szybko zauważą. Nie mogli ryzykować, puścili Bronka z powrotem w obieg. Wszyscy sędziowie Państwowej Komisji Wyborczej to wojskowi, a to o czymś świadczy. Co z tego wynika? A to, że po wyborach władzę w Polsce przejmie junta wojskowa na czele z Osipem Osipowiczem Komorowskim! Doczekaliśmy się drugiej Korei Północnej. Kłania się „Operacja Kraj 2015″… czyli… „15 maja 2015 r. wtórny analfabeta, etc.. Osip Osipowicz Komorowski i Evita Szpadel Kopacz wprowadzą w Polsce stan wyjątkowy”, a dlaczego? bo Osip Osipowicz Komorowski nie może przegrać itd. – Google… – „Jak poinformowało w styczniu 2014 r. nasze MSZ, w kolejnych latach wydaliśmy w Tel Awiwie następującą liczbę paszportów: 2002 – 448, 2003 – 144, 2004 – 428, 2005 – 476, 2006 – 714, 2007 – 829, 2008 – 835, 2009 – 2 397, 2010 – 2 508, 2011 – 1 822, 2012 – 2 045, 2013 – 2 727. W latach 2004–2013 nasz konsul nie odrzucił ani jednego wniosku o wydanie paszportu obywatelowi polskiemu z Izraela”….. http://www.prawy.pl/wiara/5415-coraz-wiecej-zydow-z-polskimi-paszportami
  nadużycie link skomentuj
  Kula Lis 62 04.05.2015 12:22:45

 3. Ja obawiam się tylko tego, że Paweł Kukiz zostanie wciągnięty w jakąś gierkę. O ile już nie został. Kukiz jak widać na przykładzie jego błędów w aktywnym popieraniu po i „rewolucji” na Ukrainie, łatwo daje się zmanipulować. Wg mnie to największe jest zagrożenie. On może nawet nie wiedzieć, że jest kolejny raz daje się wciągnąć w jakąś gre. Wystarczy zobaczyć program Wojewódzkiego, w którym wystąpił Kukiz, żeby mieć jakieś podejrzenia, że coś tutaj może być nie tak. Jeśli taki pachołek systemu jakim jest Wojewodzki publicznie namawia na glosowanie na niego, to trzeba się zastanowić choć chwile nad tym. No chyba, że świat idzie ku lepszemu i ludzie się zmieniają na lepsze.

 4. Dzisiaj wieczorem konfrontacja na żywo, debata wyborcza w TV.

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/magdalena-ogorek-wezmie-udzial-w-debacie/y9kffr

  Będą pewnie wszyscy oprócz Bronka.

  Bronkowa system już chyba ustawił w uprzywilejowanej pozycji.
  Otóż Bronek na pół godziny przed debatą „udzieli wywiadu” w TV.

  Jeżeli ten „wywiad” będzie odpowiedzą na pytania które dostaną uczestnicy debaty
  to oznacza że Bronek pozna pytania najpierw, potem odpowiedzi napiszą mu jego fachowcy od PR a Bronek je jedynie odczyta lub wyrecytuje przed kamerami.
  Uczestnicy debaty nie znają pytań i będą musieli odpowiadać z „głowy” nie z kartki przygotowanej przez zaplecze.

  Czy tak będzie przekonamy się dzisiaj wieczorem.

  Przewiduje również zbiorowy atak V kolumny systemu na Magdalenę Ogórek.
  Z powodu wysokich różnic w poziomie intelektualnym to mogą być tylko ataki
  prymitywne, na zasadzie obelgi, insynuacji, oplucia..

  Zobaczymy jak będzie.

 5. poczytalem kochane siostry i bracia polacy???????!!!!!! ano zawrotu glowy
  -zastanawiam sie jakbym zaufal to co piszecie to wynika ze SPIACY BRONEK jest najlepszym dla naszego narodu ????????ha ha ha???????mialem marzenie aby spotkal sie Pawel Kukiz -jest moim wyborem ,z Pawlem Tanjano albo Kowalskim na jakims wspolnym wywiadzie u Janusza w ntv . Wynika z tego ze nic z tego???? a dodam co do tych komentarzy to znam to z przed 30 lat w mojej autentycznej rodzinie/mialem 5-cioro rodzenstwa / STWIERDZAM ZE NIC SIE NIE ZMIENILO TO CZYTAM I WIDZE DZIEKUJEMY dziekujemy dziekujemy

 6. koncze stukanie w klawiature dziekujemy dziekujemy dziekujemy

 7. Dwa słowa o EXPO we Włoszech.
  Polska tam pokazuje czym się stała po 89r.
  Dzisiaj Polska to tylko jabłka i nic więcej. Cały przemysł w obcych rękach.
  Nie da się w Polskim pawilonie chwalić montażem VW, sprzedażą na Polskim rynku zagranicznych produktów, produkowania w Polsce w zagranicznych firmach podzespołów dla zagranicy…. no nie da się
  W ten sposób EXPO obnaża ogrom zbrodni gospodarczych dokonanych przez solidaruchów na Polsce i na Polakach.

  Pamiętam EXPO jeszcze w czasach PRLu czasem brałem udział.
  Wtedy Polska miała co pokazać, miała własny bardzo rozbudowany przemysł.
  Pokazywaliśmy (bo konstruowaliśmy, produkowaliśmy oraz sprzedawaliśmy w kraju i zagranicą..).
  Były to samochody osobowe i ciężarowe, tabor kolejowy, maszyny dla przemysłu, statki, komputery, samoloty, maszyny dla rolnictwa w tym traktory, kompletne obiekty przemysłowe (fabryki chemiczne, fabryki domów, elektrownie, cukrownie,…), przemysł budowlany, przemysł odzieżowy, przemysł rolniczy, chemiczny, górnictwo węglowe, miedziowe…

  Te wszystkie elementy w Polsce dalej występują tylko nie są już Polskie i zyski z tej działalności gospodarczej też nie są już Polskie.

  Flota Polska należała do jednych z największych na świecie (PLO i PŻM) , POlskie firmy budowały autostrady w wielu krajach, wręcz „uprzemysłowiały” kraje trzeciego świata (Libia, Irak, Syria, Liban, Afryka, Azja, …Indie, Chiny…).

  EXPO we Włoszech pokazuje dobitnie do czego doprowadziły Solidaruchy w Polsce po 25 latach rządzenia. PO i PIS to właśnie post solidaruchy które do tego doprowadziły.

  „Miałeś chamie złoty róg
  ostał ci się jeno dług „

 8. Porównanie historycznych zaborów i dzisiejszej „wolności i niepodległości”.

  Pod zaborami
  – Polska nie miała swojej nazwy
  – Polską rządzili namiestnicy, przedstawiciele zaborców
  – Polska miała własną autonomiczną gospodarkę
  – Podatki nie były wysokie
  – ogólnie Polak miał podobne warunki jak inni obywatele w kraju zaborców.

  Za „wolności” po 89r.
  – Polska obnosi się ze sztandarami i „orełkiem” w koronie.
  – Polską rządzą obcy namiestnicy z polskim obywatelstwem (głównie mafia chazarska).
  – wybory są przez polskojęzyczne media i służby specjalne reżyserowane
  i naród wybiera niezmiennie obcych namiestników z polskim obywatelstwem.
  – Polska nie ma już własnej gospodarki, wszystko w rękach nowych „zaborców”
  pojęcie „zaboru” pochodzi od „zabrania” czyli jest pochodne „prywatyzacji”
  czyli grabieży.
  – podatki są gigantyczne, jak nigdy w historii Polski a mimo to zadłużenie Polski
  względem zaborcy (mafii) ciągle rośnie.
  – Polak zarabia kilka razy mniej niż obywatel mieszkający w kraju zaborcy.

  Podsumowując
  Pod historycznymi zaborami Polakom żyło się znacznie lepiej (w relacji do obywateli kraju zaborcy).
  Pod dzisiejszym (od 89r) zaborem Polacy to obywatele drugiej albo trzeciej kategorii
  i są prześladowani we własnym kraju (podatkami. bezrobociem, bezkarnym rabunkiem, ograniczaniem praw człowieka…).
  Polska to kolonia (a to gorzej niż pod zaborami gdzie obywatele mieli równe prawa).
  To najgorsza z możliwych opcji zniewolenia Polski.
  Tak było tylko podczas okupacji Hitlerowskiej (polak obywatelem II kategorii) choć nawet wtedy Polak mógł stać się obywatelem III Rzeszy podpisując „Folks” listę.
  Dzisiaj Polak by stać się „obywatelem” musi wyjechać z Polski na zmywaki i starać się tam o „autoryzację” czyli o papiery zaczynając życie od nowa.

  A wszystko to zawdzięczamy solidaruchom i KK z JPII na czele.

 9. Jak na razie, to w NTV jest wyraźnie jakiś ‚zapis’ na Grzegorza Brauna, przy dość intensywnym forowaniu Pawła Kukiza, faceta o … miernym intelekcie (delikatnie mówiąc) oraz deklarowanym przez niego – z ekranów mainstreamowych TV – uznaniu dla PO.

  Panie Januszu
  – kto Panu mówił o „ręcznym liczeniu, na papierze” ???
  Po prawdzie to i do mnie docierały takie pogłoski, jakieś 2 miesiące temu.
  Na szkoleniach przedwyborczych dla członków komisji wyborczych, które już się odbyły w całej Polsce, mówiono nam jednoznacznie o TAKIM SAMYM przesyłani wyników – tj. przez informatyka, DROGĄ ELEKTRONICZNĄ.

 10. tj. takim samym sposobie przesyłania wyników głosowania, jak w poprzednich latach – DROGĄ ELEKTRONICZNĄ. Członkowie komisji wyborczych takie instrukcje otrzymali od przedstawicieli woj. KW (odbywali takie instruktażowe spotkania z każdą komisją wyborczą).

 11. na zakonczenie -mego stukania w klawiature podaje obejrzycie tego mlodego mezczyzne i co mowi /mam podobne poglad /- ROBIA NAS W KONIA KANDYDACI ANTYSYSTEMOWI O OBALENIU SYSTEMU/-wyczerpalem tematy dziekuje Januszowi i wam kochani ktorzy czytaliscie i stukacie w klawiature dziekujemy dziekujemy dziekujemy

 12. 1. Lepiej niech Kukiz oświadczy wszędzie że jest zdrowy umysłowo i że nie ma ochoty popełnić samobójstwa, bo ta Mafia żydowsko masońska jest zdolna do wszystkiego aby tylko utrzymać władze…
  2. Pisałem jakieś dwa tygodnie temu o bezkarności tej zbrodniczej formacji Polskiej Policji, i co ??? i znowu Ci mordercy strzelają do 27 latka który wbiegł na stadion i zabijają go jak gestapo … Czy Pan Janusz zacznie potępiać w końcu tych zbrodniarzy w szmatach policyjnych ???
  3. IDZIEMY GŁOSOWAĆ NA KUKIZA

  pozdrawiam !

 13. Haha a to dobre weź własny długopis na wybory
  „W sieci szybko rośnie w siłę akcja „Weź swój długopis na wybory!”. Organizator, a jest nim znany bloger Paweł Rybicki, sądzi, że sposobem na fałszerstwa wyborcze może być wręczanie wyborcom długopisów. Dlaczego? Bo ich tusz może znikać tak, aby potem ktoś mógł dodać krzyżyk na karcie do głosowania bądź mógł pustą kartę uznać za głos nieważny.
  Na Facebooku już ok. 40 tys. osób zadeklarowało, że zechce wziąć na wybory prezydenckie (10 i ewentualnie także 24 maja) własne długopisy.”
  http://m.onet.pl/wiadomosci/tylko-w-onecie,y5d7zv

  1. Dla wielu jest to Głos Boga. Grunt że implanty pracują prawidłowo i oświeceni żyją w sztucznym poczuciu wzrastającej miłości.

   Życie z czipem: „głosy w głowie”

   1 – umowa dot.obsługi,
   2 – karta – paszport,
   3 – wszczepiony bioczip, wpływający na działalność umysłową,
   4 – naniesienie na skórę (może różnić się w zależności od kraju).
   Technologię opracowano ponad 30 lat temu, które to lata potrzebne były do tego, aby stworzyć niezbędną infrastrukturę (sputniki, wieże przekazujące sygnały itp. ).

   Wiele wskazuje na to, ze w Rosji szczyt tajnych eksperymentów dot. czipowania przypadł na lata 1990-te, kiedy fale żydoamerykańskich służb specjalnych swobodnie zalały przestrzenie Rosji. Jednym z najgłośniejszych wydarzeń na gruncie czipowania stało się zabójstwo trzech optyńskich zakonników w 1993 roku./http://pl.wikipedia.org/wiki/Pustelnia_Opty%C5%84ska/ – przyp. swiblowo. Bo jak inaczej można wyjaśnić niebywałą ilość poszkodowanych, słyszących „wewnętrzne głosy”? Zawładnęli oni wtedy redakcjami centralnych i miejscowych gazet. Skarżyli się: „Ponoć naświetlają. Pomóżcie jakoś.”

   Doskonale pamiętam jedną starszą kobietę, dniem i nocą męczoną niewidzialnymi rozmówcami. Z jej słów „pchali się do głowy” we dwójkę. Jeden głos należał do mężczyzny, drugi do kobiety. Opowiadali różne obrzydliwości i nieprzerwanie przeklinali, zapewniała poszkodowana.

   Niektórzy uczeni biorąc na siebie odpowiedzialność i ryzyko pracowali z ochotnikami, którzy poddani działaniu impulsów o wysokich częstotliwościach mieli wrażenie, jakby w ich głowach coś głośno szczekało, syczało i dzwoniło.

   Bardziej skomplikowane przyrządy pozwalają donieść do mózgu czyjąś wypowiedź (łącza komórkowe pracują na wysokich częstotliwościach). Zasada jest prosta : СВЧ -promieniowanie mikrofalowe trzeba zmodulować – nałożyć na nie wibracje głosu. I będzie on słyszalny. Czip w ciele człowieka jest tym samym, czym telefon z tą różnicą, że telefonem można kierować, w końcu nawet wyłączyć, a czipem nie. Tj. jeśli umieścić telefon we wnętrzu człowieka (czipować go) on również będzie transmitować i przekazywać sygnał a człowiek będzie słyszeć „głosy”.

   Wydaje mi się teraz, ze ja sama byłam świadkiem podobnego eksperymentu.

   -Słyszałem polecenie wydawane cudzym głosem – opowiada badany. – On dochodził z wnętrza, zupełnie jakbym to ja sam ze sobą rozmawiał. Powtarzał mi:<> I chociaż nie chciało się wypełniać tych poleceń, jakaś siła dosłownie zmuszała mnie do robienia tych ćwiczeń. I nieoczekiwanie zacząłem wymachiwać rękoma, śmiać się i coś mówić. Nie kontrolowałem siebie, wewnętrznie stając się jakby kimś innym. Tylko po odłączeniu od komputera wszystko minęło oprócz przerażającego strachu…

   Takie cuda pokazał mi generalny dyrektor Instytutu komputerowych psychotechnologii, członek РАЕН /Russian Academy of Natural Sciences/ – nieżyjący już Igor Smirnov, którego nazwano nie inaczej niż „ojcem broni psychotronicznej”. Prowadził on jakoby badania medyczne. Podobno w dobrych celach zamierzał poprawić zachwiania psychiczne występujące u starszych ludzi wpływając na ich mózg na odległość.

   Tak naprawdę, zgłębiał efekt fal radiowych. Bardzo udanie.

   General-major rezerwy Federalnej służby ochrony Rosyjskiej Federacji, Borys Ratnikov:

   -Rzeczywiście, dzisiaj USA dysponuje СВЧ –generatorami ukierunkowanego modulowanego promieniowania, które jest w stanie wywołać efekt fal radiowych w głowie osoby zaczipowanej. Sam efekt czasami nazywany jest „głosem szatana”. Na podobne badania Amerykanie corocznie wydają ok. 150 mln $. Z moich informacji, takie prace niedawno wznowiono i u nas.

   Wielu z tych zaczipowanych, którzy słyszą <> nie spieszy się do psychiatry i uważa, że to ich uspokaja a nawet daje natchnienie, opowiada jedna z badaczek dr. Aylish Kempbell.

   <> jakby wyrażają myśli przychodzące skądś spoza, a czasem nawet wdają się w dyskusje.

   Nasz dzielny proamerykański rząd do takiego stopnia życzy sobie solidniej komunikować się ze społeczeństwem Federacji Rosyjskiej, że podpisał ustawę o wszczepianiu czipów jeszcze w 2007 roku.

   Źródło: http://protivkart.org/main/2195-zhizn-s-chipom-golosa-v-golove.html
   Strange Sound+Object near the Saturn-NASA Officia…: http://youtu.be/xbRZApUj_NM

 14. A ku ku ku !Kukiz to mojego szwagra kumpel po fachu . Jednego takiego mielismy w rzadzie Australijskim i wszyscy liczyli obficie na vocalist Peter Garrett.jezeli chodzi o ministerskie stanowisko odnosnie srodowiska naturalnego ” Wielki srodowiskowiec”w spiewaniu . Po roku kompletnie sprzedany dosyc szybko illuminatii a lasy nasze dalej niszczone buldozerami i dalej wycinano w pien .
  Peter Garrett Australian rock band known for its raucously loud music and protest songs about social and environmental issues.
  Archons play ground z polityka swiatowa brzmi tak. „miejcie zludzenie drodzy ludziska ,ze teraz wybraliscie zupelnego unikata , ktory bedzie w iluzji , ze cos zmieni „

 15. Na NTV takie swiatle osoby jak Janusz ciezko jest przekonac , ze chanelling to crab i wielka milosc tez crab i wielkie uniesienie energetyczne jest sterowane przez komputer tej matrix i wszystkie nurty spirytualne ( lacznie z chakramami ) !!!!!!!nawet szamnanckie wygibasy tez sa dewiacja ( nawet w cudownych planowanych uzdrowieniach ) Poprostu wiara w cokolwiek jest zupelnie nie wskazana i biblia jest wykreowana przez manipulatorow i wogole trzeba walic w beben tam gdzie jest jego slaby ale jeszcze dobry dzwiek 432 hz moze byc . Byc nie atakujacym jest kompletna dzicinada . Morduja nas ludzie !!!!! Good On You !!! Dziekuje za te promieniste usmiechy smiercionosnych twarzy . Juz mamy margellon chorobe w Krakowie ,Taratajcio ma goscia z tym swinstwem nano na You Tubie .Morduja nas i zaden Bog waszych prosb nie sluchal nigdy Bo caly czas zapieprza do przdu w swojej bezwzglednej sukmanie zamiatajac wszystko co nasze bylo w Atalntydzie .
  Asekuranctwo pie…ne nas zgubi .Niestety guys asekurant , tchorz , ofiara i milosnik przyrody ginacej jest w wielu z nas

Comments are closed.