Alternews – 4.07.2013

Alternews – prowadzi Wojciech Drewniak.

11 thoughts on “Alternews – 4.07.2013

 1. Ja mysle,ze nie nie jest glupi i nie udal sie do Moskwy…cos tu nie gra…A co do niszczenia to czlowiek sie w tym wyspecjalizowal dawno,dawno temu…We Wloszech grupa parlamentarzystow z Movimento 5 Stelle przekazal do kasy panstwowej prawie 1milion600tysiecy euro ,to sa ich pensje za 3miesiace pracy w parlamencie wloskim…gadali,gadali,ze to zrobia {a kto by uwierzyl?ja tez watpilam…}i prosze!Wymachuja transparentami z napisem „Onesta di moda”znaczy „Uczciwosc modna”!pozdrawiam

 2. Do Pani Barbary Wolski…
  Pani Barbaro…
  Wiele istot, które weszły tutaj, w to środowisko o nazwie Ziemia ma zakodowane w sobie, że nie ma w ogóle potrzeby poszukiwania wiedzy i prawdy, ale istnieje bardzo wielka potrzeba skupienia się na przeszkodach, które od tej wiedzy i prawdy oddzielają. A, przeszkody są mentalne… Głównie dualizm i wiara w treści, które nie są naszym doświadczeniem, lecz doświadczeniem innych ludzi. Jest to absurdalny błąd, jeżeli przyjmiemy chociażby nawet to, co akademicka nauka głosi na całym świecie, że jakakolwiek wiedza nie poparta własnym doświadczeniem ma zerową wartość. Tymczasem wydaje się, że Pani preferuje Swierdłowa …!
  Jeżeli ktoś potrafi w sposób właściwy obrobić treści głoszone przez Swierdłowa, to bez problemu zauważy interpretacje tego człowieka poprzez archetypowy pryzmat dualizmu, czyli opozycji jednych wartości do drugich. Swierdłow jest na etapie rozwoju, gdzie dla niego to co dociera do jego świadomości jest prawdziwe. Tymczasem jakakolwiek rzeczywistość nie składa się z żadnej prawdy i definicji prawdy. To kolejny dualizm. Dam Pani przykład : mamy atom, mamy foton, mamy życie, mamy śmierć etc. Tymczasem już nawet fizyka kwantowa mówi – tam niczego nie ma. Nie ma ponieważ to tylko ludzie nadają rzeczom wartość i to co jawi się w ich przestrzeni świadomości jest tylko relatywnie zgodne z interpretacją ich świadomości. To własnie ten Nassimowski Horyzont Zdarzeń, którego łatwiej wytłumaczyć w praktyce niż w teorii np. horyzont zdarzeń świadomości w istoty przebywającej w tzw. fraktalnym Matrixie (cube) powie, że istnieje atom, a w atomie jest proton, neutron, elektrony.
  Tymczasem istota rozwinięta powie, to nie prawda- to tylko ty tak widzisz, ponieważ Twoja świadomość tak interpretuje informacyjny proces o nazwie – atom.
  Tak samo można powiedzieć o życiu lub śmierci. Nie istnieje życie i śmierć, a różnica pomiędzy jednym, a drugim to tylko wyłącznie różnica w interpretacji.

  Nikomu nie potrzeba studiowania żadnej prawdy o genezie ludzkości. Potrzeba odkryć swoją własną prawdę. Tą prawdę odkryjemy wtedy, gdy dokonamy wewnętrznej integracji tego kim naprawdę jesteśmy. Ta integracja da nam poczucie nowego startu w życiu, jaśniejszy kierunek, większą radość i zdol­ność współodczuwania. W istocie jest to cudowna przygoda w głębi własnego serca, która zarazem poszerza nam tak świadomość , że obejmujesz nią cały świat. To jest właściwy kierunek działań istoty i jej własnego rozwoju, gdzie ostatecznie uwolniwszy się głównie od mentalno- emocjonalnych przeszkód istota w sposób jakby automatyczny ”podłącza się do światowego internetu” i ma bezpośredni wgląd w treści Wszechświata, co stanowi jej kolejny krok w rozwoju. A, nie zapychanie swojego ”umysłu” przez prawdy, często ostateczne i niepodważalne przez różnych ”głosiecieli” – KIMKOLWIEK BY ONI NIE BYLI I JAKIMIKOLWIEK ARGUMENTAMI I DOWODAMI BY SIĘ NIE POSŁUGIWALI.
  Nie wiem jak jest w USA, ale w Polsce jest kilka istot, które pomagają tym, którzy już są przygotowani i otwarci na nowy, kolejny etap rozwoju. Między innymi jest to pani Joanna Stawicka.
  Prowadzi ona warsztaty, dla tych otwartych już ludzi, a na czym tym polega, pisze na stronie AHAU- Światło Życia – http://gabinetasha.wordpress.com/8-wspolpraca/joanna-stawicka/

  Warto zwrócić uwagę na fakt, że pani Stawicka nie reklamuje niczego co robi. Nie posiada nawet własnej strony, nie głosi nikomu, tym bardziej światu jakichś ostatecznych i niepodważalnych prawd o świecie, Wszechświecie, o genezie ludzkości, ponieważ zbyt skupia się na osobistym rozwoju istot, po to, aby one same uwolniwszy się od osobistych przeszkód i barier dotarły do swoich możliwości, dotarły do swoich potencjałów i odkryły swoją własną prawdę. To wszystko co dociera z zewnątrz w postaci informacji jest informacyjnym śmietnikiem, tym gorzej, że 99% ludzkości z powodu mentalnych blokad nie posiada sprawnych możliwości obróbki tych informacji.

  Słusznie, ktoś napisał w społecznych przestrzeniach, co czytałem niedawno, że jeżeli widzisz ptaka, który usiadł na gałęzi, jeżeli widzisz człowieka, samochód, drzewa, Słońce i myślisz, że to co widzisz jest prawdziwe, to oznacza, że jesteś nieświadoma istotą, bo nie posiadasz właściwych zdolności obróbki informacji, a posiadasz tylko zdolność rozróżniania nabytych i zakorzenionych wzorców informacji. A, wzorce informacji nie są żadną prawdą, ani żadną obiektywną rzeczywistością.

  Polecam otwartym umysłom skontaktować się chociaż by z panią Joanną Stawicką i nie odkładać swojego rozwoju na później, poprzez bezwolne wchłanianie różnych prawd przez jakichkolwiek głosicieli tych prawd w tym Matrixie, czyli fraktalnym Sześcianie, w którym cała prawda polega na replice informacyjnych wzorców.

  Pozdrawiam, życząc jasności i przebudzenia …..

 3. Do Astre:Czy uwazasz,ze TRZEBA otwierac INNYM oczy?Czy sa INNI?robie to samo…i ostatnio zastanawiam sie:Dlaczego to robie?INNI sa WEWNATRZ MNIE…pozdrawiam serdecznie

 4. 🙂
  „Od cudzego zdania lepsze jest własne doświadczenie.”

  Cyt. „popatrz jak wszystko szybko się zmienia,
  coś jest, a później tego nie ma.
  CZŁOWIEK JEST TYLKO SUMĄ ODDECHÓW,
  wiec nie mów mi że jest jakiś sposób.
  chciałbym coś wiedzieć teraz na pewno,
  to moja udręka, to jej sedno. wiem tylko,
  że wszystko się zmienia, coś jest a później tego nie ma.
  to nie ściema, każda historia ma swój dylemat,
  ma swój początek i koniec jak poemat,
  nowy temat, kreci i nęci, a później umiera.
  nic nie trwa wiecznie, niebezpiecznie
  jest wierzyć w to, że coś trwa wiecznie.
  dobre momenty, jak fotografie:
  zbieram w swej głowie jak w starej szafie.” – http://teksty.org/sidney-polak,otwieram-wino,tekst-piosenki 🙂

Comments are closed.