Alternews – 4.12.2014

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

28 thoughts on “Alternews – 4.12.2014

 1. zbliza sie zeson uznawany powszechnie za prezentowy …
  Czy moze mi ktos powiedziec czy warto wydac „poltora kola” na ten litewski chyba jonizator wody ktory byl tu kiedys polecany ? ma ktos ? stosowal ktos ?

  1. Witaj, tak ja używam jonizatora z Litwy. Kosztował nawet więcej. Moim zdaniem warto, woda jest pyszna, delikatna, dobrze się człowiek po niej czuje, jest dodatkowa mozl.zrobienia srebrnej. Ja polecam, acz sa tez wkładki do jonizowania bez uzycia pradu, ale nie wiem gdzie, jakos inaczej działają. Mam jonizator juz 3 lata i nie musze kupowac wody z but.plastikowych. Nie ma tez duzo pracy aby zrobic te 3 litry na caly dzien.

  2. Ja kupiłam dla chorej mamy-ale nie chce stosować bo woda jej nie smakuje.Kranowa wrocławska wychodzi paskudna, butelkowana o małej mineralizacji trochę lepsza.Po zrobieniu wody trzeba jeszcze odczekać około 1/2 godziny aż opadną białe drobinki na dno.To dotyczy wody zasadowej.Natomiast kwaśną stosuje córka na twarz z trądzikiem i widać poprawę a ja zastosowałam na wolno gojącą się ranę po oparzeniu i widać było niewielką poprawę w gojeniu.
   Szybko zużywają się bibułki rozdzielające obie wody a i ten wkładany plastikowy filtr coś słabo przylega bo przecieka z jednej strony na drugą(ale to można wymienić).Trzeba liczyć się z kosztami zakupu dodatkowych filtrów i bibułek.
   Osobiście nie odczułam działania wody zasadowej-ale może to z powodu różnych dolegliwości i błędów dietetycznych.

   1. Nie wiem czy mówimy o tym samym urządzeniu-mój jest litewski ale kosztował tysiąc zł.

 2. witam! Dzisiaj ok godziny osiemnastej odebrałam telefon od swojej klientki. Jutro nad nasz teren państwa polskiego nadciągnie chmura promieniotwórcza. Obleciałam wszystkie apteki i nigdzie nie było płynu Lugola. Słuchając Janusza to my jesteśmy w czarnej d…e! Luxemburg potrafi zadbać o swoich obywateli! Niestety . Wiadomość jest wiarygodna bo pochodzi ze żródła wojskowego. Nie było rzadnej awarji. To był wybuch. Jeśli nie musicie to nie wychodźcie na zewnątrz.

  //
  Nie wiem czemu to z automatu trafiło do spamu, ale przywracam, choć trochę późno 😉

  Voytek – [admin]

 3. W kontekście braku płynu Lugola w aptekach.
  W Polsce nie ma w sprzedaży tabletek x jodem.
  Płyn Lugola, sprzedawany bez recepty, przeznaczony jest do użytku zewnętrznego ze względu na zawarte w nim domieszki.
  Płyn Lugola do użytku wewnętrznego jest sporządzany w aptece na podstawie recepty lekarskiej.
  Więc może i dobrze, że apteki już ni mają tego, czego człowiek nie powinien wypić ze względu na skład chemiczny?

  Jeśli macie ochotę, sprawdźcie to sami, nim kupicie.
  Zapytajcie w aptece – niepytani nie mówią, zapytani wyjaśniają, że to nie ten płyn Lugola…

  A to można było kupić w aptece:
  Płyn Lugola COEL
  karta charakterystyki

  SOLUTIO IODI CUM GLYCERINI COEL
  (Iodum + Kalii iodidum)
  płyn na skórę, (10 mg+20 mg)/g
  Skład: 1 g płynu zawiera:
  substancje czynne: jod 10 mg, jodek potasu 20 mg
  substancje pomocnicze: gliceryna 99,5%, woda oczyszczona
  Działanie:
  odkażanie skóry nieuszkodzonej.
  i opis
  http://www.coel.krakow.pl/product/index/prod-53

  1. substancje pomocnicze: gliceryna 99,5% – o to właśnie chodzi.

   kiedy zapytać farmaceutę, czy to wolno przyjąć doustnie, odpowie „NIE”

   1. Każdy farmaceuta powie to co musi powiedzieć – w zgodzie z…kontraktem i opisem na pudełku, czy się z tym zgadza czy nie (od tego zależy jego być albo nie być…)
    Natomiast o glicerynie, czytamy:
    Gliceryna, zwana też najprostszym alkoholem trójwodorotlenowym (CH2OHCHOHCH2OH), glicerol, propanotriol-1,2,3) to gęsta, oleista, bezbarwna ciecz o słodkim smaku, bardzo dobrze rozpuszczalna w wodzie
    (w każdym stosunku) i alkoholu, nierozpuszczalna w eterze (C2H5-O-C2H5) i w chloroformie (CHCl3). W odróżnieniu od metanolu i etanolu jest związkiem nietoksycznym.
    http://sciaga.pl/tekst/7775-8-gliceryna
    oraz:
    „Stosowany m.in. w produktach kosmetycznych, żywnościowych (dodatek o symbolu E1520), jak też farmaceutycznych (jako tzw. rozczynnik leków – także iniekcji oraz leków wziewnych). Stosowany jest także jako główny składnik „dymu” używanego w filmach, teatrach i dyskotekach.

    Jest klasyfikowany jako substancja o bardzo niskiej toksyczności, w organizmie człowieka ulega dość szybkiej przemianie głównie do kwasu mlekowego (czyli tej samej substancji, która wytwarza się w pracujących mięśniach), a następnie pirogronowego. Tak więc metabolizm GP łączy się z klasycznym naturalnym cyklem kwasu cytrynowego (tzw. cyklem Krebsa) w organizmie człowieka. Końcowe metabolity wydalane są z moczem.”
    http://digicig.pl/dc/glikole

 4. Panowie muszę to powiedzieć oglądam to z archiwum ale to jest mistrzostwo świata , świetna robota, oglądałem z zapartym tchem
  pozdrawiam Waldemar

 5. Musze również pochwalić się jonizatorem . Zaplacilam 1000 zl i jestem bardzo zadowolona. Woda bardzo smaczna, A srebrna i kwasna wode używam tez do roznych zadrapan, skaleczeń na skore pryskam i mysle, ze pomaga. Mam dopiero dwa m-ce , ale nie zaluje, ze go nabyłam. To tyle w tym temacie. Pozdrawiam

 6. Do Zielarza!
  Maszynka do jonizowania wody działa.
  Na moje „OKO” jest warta 200zł, na Litwie sprzedają to urządzenie za 500zł, a u NAS jest cena taka jaka jest…

  Pozdrawiam – Thotal:)

 7. Mamy kolejny dowód naszej wspólnoty z Ukrainą i Gruzją oraz z Ameryką.
  To oczywiście „wspólnota” kolonii tego samego kolonizatora.
  http://biznes.onet.pl/wiadomosci/finanse/obcokrajowcy-na-czele-ukrainskich-ministerstw-finansow-gospodarki-i-zdrowia/k5r1n

  U nas „Rostowski był takim namiestnikiem, a na Ukrainie … już kilku ministrów- namiestników mamy.
  Za czasów Adolfa mieliśmy gubernatora Hansa Franka i wielu lokalnych namiestników.
  A wcześniej za Carów też mieliśmy różnych namiestników i namaszczeńców Cara.
  Po 89r przy władzy mamy głównie namaszczeńców nowych właścicieli Polski.
  I niemal każdy ważny namaszczeniec ma korzenne powiązania z nowymi właścicielami Polski. (Wszyscy Prezydenci, PO, PIS, SLD Kwaśniewskiego, prezydenci najważniejszych miast, wszyscy ministrowie spraw zagranicznych, prawie wszyscy ministrowie finansów… gdzie poskrobać tam korzenne powiązania.
  Dopiero na mniej znaczących szczeblach pojawiają się, dokładnie wcześniej sprawdzone sługusy, a niżej są zwykli bezideowi karierowicze co to za kasę zrobią wszystko, powiedzą każde kłamstwo, zgnoją każdego (czyli najemnicy) a na samym dole w roli taniej siły roboczej i drogo kupującego konsumenta są zwykli Polacy.

  Tak wygląda kolonijna „demokracja”.
  I widać tu analogie do Ukrainy i Gruzji (Gruzja miała ministrów z izraelskimi paszportami). O Ukrainie piszą że to Ministrowie z Ameryki, Gruzji czy cuś, to jak zwykle stroje (paszporty) maskujące, wszyscy oni mają wspólne powiązania korzenne te same co rządzący w Polsce po 89r.
  Ta sama mafia rządzi Polską, Ukrainą, Gruzją, USA, Rumunii, Bułgarii, dużą częścią Zachodu, w UE… do niedawna w Watykanie (za JPII).

  Najśmieszniejsze jest to że ta brutalna i często krwawa kolonizacja odbywa się przy nieustannym wrzasku medialnym o „odzyskiwaniu wolności” o „demokracji” o „prawach człowieka” o „walce z terroryzmem”, o „misjach stabilizacyjnych” o „humanitarnych bombardowaniach” o „strefach zakazu lotów” ….

  1. o „strefach zakazu lotów” ….
   – – korytarze wojskowe dla afgańskiego opium na rynek amerykański i świata

  1. 🙂
   A tak scerze to zmiana postrzegania najlepszym „ZIOŁEM” 😀 na wszyćkie „Baby Jagy” 🙂
   cyt. „Wszystko trwa, dopóki sam, tego chcesz.” – Myslovitz – Mieć czy być
   🙂 Śićkiego naj.

 8. Drogi Voytku, szukam i szukam „najostatniejszego” wywiadu z panem Jerzym Zieba i dochodze do wniosku, ze chyba jeszcze nie opublikowaliscie (cz. 8). Pan Janusz Zagorski wspomina w alternews, iz ow wywiad sie odbyl. Jest on o tyle wazny, gdyz jest tam ponoc wspominane o ochronie przed skutkami m.in. awarii w elektrowni jadrowej.
  Pozdrawiam bardzo serdecznie

  //
  Droga Dori, są nagrane 2 odcinki z panem Jerzym Ziębą. Natomiast jego wypowiedź dotycząca ochrony w przypadku skażenia radioaktywnego została osobno nagrana i wyemitowana w środowym Alternewsie http://youtu.be/OlvKEJ2rnP0?t=11m5s mniej więcej od 11 minuty.
  Serdeczne pozdrawiam 🙂

  Voytek – [Admin]

  1. płyn lugola czyli jodyna różnica polega na tym ,że jodyna jest na spirytusie. Można również zamiast picia posmarować zewnętrznie skórę w okolicy tarczycy najlepiej na noc (do rana jod zostanie wchłonięty przez skórę). Powtarzać do momentu aż jod przestanie się wchłaniać (na skórze zostanie zabarwienie) zrobić przerwę i spróbować ponownie.

 9. Może warto było dodać tylko (dla kogoś mniej zorientowanego), że te piękności kosmiczne zdarzają się stosunkowo „niedaleko” od Układu Słonecznego, w naszej Galaktyce

 10. A jedna Papież czyści Watykan.
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/kardynal-pell-setki-milionow-euro-znaleziono-w-urzedach-watykanu/313rr

  Co to za konta, co to za nierejestrowana kasa ? Można się domyślać.
  Moim zdaniem to kasa „zaoszczędzona” za JPII z finansowania przez CIA via Watykan kolorowych rewolucji w krajach katolickich (Chorwacja, Polska, Banderstan).
  A może to tylko „wyprane” pieniążki, jak i przez kogo, tego nie wiem.

  Gdyby obecny Papież nie czyścił Watykanu a grał podwójną rolę (jak JPII), to by takiej wiadomości nie upublicznił.
  A upublicznił. Znowu ma u mnie (starego komucha) plusa.

 11. Z AdNowum ciekawostka.. a raczej chyba oczywista oczywistość .

  Witam wszystkich! Dzisiaj na poczatek paranoid-android, czyli żydobanderowiec z freikorpsu „Dniepr 1″, Asher, pamiętny „kameraden” „fjurerka” Jarosza ze zdjęcia które nie tak dawno wkleiłem…
  https://www.facebook.com/nashkiev/photos/pcb.10152280664741012/10152280664361012/?type=1

  Ps. Jak podsumował pewien internauta rosyjski, żydobanderyzm, nowa jednostka chorobowa w kategorii chorób psychicznych…

  Druga ciekawostka też z AdNowum

  Kto rządzi na Ukrainie, czyli wiceprzewodnicząca „Werchownej Rady” została „działaczka społeczna” z organizacji założonej i finansowanej przez Sorosa…
  http://lifenews.ru/news/146378

 12. Tu macie aktualne poziomy promieniowania w Lublinie on line.
  http://www.radioaktywnosc.umcs.lublin.pl/

  W Państwie rządzonym przy pomocy totalitarnego kłamstwa nie można wykluczyć że i te wyniki są kłamstwem.
  Nie mniej jakieś są i to z tytułem naukowym a nie politycznym czy medialnym.

 13. no luz tusk też jest pozytywnym gościem przecież ostrzegał nas że dzieci 1 września nie pójdą do szkoły, oni tak wszyscy nakręcają nas na wojnę

Comments are closed.