Alternews – 5.02.2013

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski:
– sprawa więzień CIA w Polsce (raport Sorosa)
– katastrofa smoleńska (eksperci ostro krytykują raport Millera – na konferencji naukowej „Debata Smoleńska”, zorganizowanej dziś na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie).

13 thoughts on “Alternews – 5.02.2013

 1. W kwestii rzeczonego wypadku lotniczego należałoby raczej powołać na ekspertów „irracjonalistów”, czyli osoby potrafiące w sposób wyrazisty zobaczyć i opisać, co się wtedy stało, a następnie porównać wyniki ich wizji. Oto przykład:

  Audycja z 24 października 2012 r.
  W audycji jasnowidz Krzysztof Rybczyński odpowiadał na pytania słuchaczy.
  O katastrofie smoleńskiej między 8. a 12. min.
  http://radiobc.pl/archiwum/?page=5

  Brzmi całkiem wiarygodnie, nieprawdaż?
  Ale kto da wiarę tego rodzaju ekspertyzom?

 2. Po prostu nasza klasa polityczna to zbieranina niekompetentnych ludzi, pchających się do polityki bo na niczym się nie znają, i to kompletnie. Żeby ukryć swoje bumelanctwo otaczają się jeszcze głupszymi ekspertami i doradcami. Tylko co inteligentniejszy swobodnie kręci lody na boku ,bo te barany i tak nie wiedzą za czym głosują.
  Ludzie trzeba coś z tym zrobić. a z resztą szkoda pisać.
  Dopiero jak ktoś zacznie za Nas to wtedy może się zacznie….
  Pozdrowienia dla frajerów, którym i ja jestem!

 3. a ja sie ciesze z tego rosnącego zamieszania. Jako kraj jesteśmy w du…ie no a wychodzenie z tego stanu musi prowadzić przez uswiadomienie sobie tego wszystkiego.
  dzieki NTV za waszą robote

 4. bartek73 z Gdańska pisze:

  — Niezłe! filozoficzne. Rozumiem to tak (pojawienie się w tym Matrixie) ‚Pchałeś się na afisz – teraz pokaż że potrafisz’. Wszystko co potrafię to popierać NTV „praktycznie” ,jako jedyną praktyczną alternatywę.

  Należałoby wspomnieć o Andrzeju Lepperze (zrehabilitować go…) który jako pierwszy, dowiedziawszy się o tajnym więzieniu „antyterrorystycznym” w Polsce, nie bał się tego ogłosić; wyśmiewany za to publicznie przez tamtejszą władzę/media.
  Być może to także było nagrabienie sobie, udziałem dorobku do jego….”samobójstwa”

 5. Jest wiele nowych teorii spiskowych w ameryce, sledzicie to?

  Obama to podobno biblijny lord of flies (wladca much, Beelzebub) bo wiele razy przyciaga muchy

  Strzelanina w Sandy Hook byla cala ukartowana i tak na prawde nie wydarzyla sie, dwa lata temu cale miasto zostalo przebudowane i zasiedlone masonami, to samo co Truman Show tzn sztuczne wyrezyserowane miasteczko. Wydazenie mialo na celu odebranie broni mieszkancom ameryki czyli cale to NWO

  Piosenkarka Beyonce jest marionetka satanistycznego kultu w superbowl pokazywala rozne gesty illuminati potem wylaczyli prad bylo cos o przerwie trwajacej 33 minuty, pelno okultystycznych symboli, zreszta jest tez pelno tych symboli w jej teledyskach i dziwne ze to wlasnie ona spiewala przy inauguracji Obamy.

  W polskiej telewizji na sile preomuja ameryke ich mainstream i poparcie dla Obamy widzialem to juz pare razy i bylo robione tak na sile ze az zalosne, nie wiem czy wychwyciliscie, byly to rozne hasla podprogowe ale tak zle zrobione ze mozna bylo wychwycic bez problemu.

 6. …przepraszam, oczywiście są inne praktyczne inicjatywy: „Demokracja Bezpośrednia” „Ruch JOW Pawła K.” na przykład.

 7. Acha wiadomo wam moze ze Beyonce odlaczyli mikrofon podczas spiewania na inauguracji i wszystko lecialo z playbacku, powod jest oczywisty.

 8. (‚coś się nie wkleja’, juz wiem, trzeba cudzysłów ,a nie znak ‚mniejszości > < )
  bartek73 z Gdańska pisze:
  "Ludzie trzeba coś z tym zrobić. a z resztą szkoda pisać.
  Dopiero jak ktoś zacznie za Nas to wtedy może się zacznie….
  Pozdrowienia dla frajerów, którym i ja jestem!"

 9. Brawo Panie Januszu!
  Potrzeba czasami mocnego akcentu głosowego, brawo. Szept OK. ale chwilami potrzebny i silny głos oraz nieukrywane mocne emocje, by poruszyć prawdziwych twardzieli, aż tynk odpadnie.

  Chciała bym w tym miejscu nawiązać do audycji z Waszej rocznicy, którą to obejrzałam dzisiaj. I absolutnie się zgadzam, tak jesteście i będziecie coraz Więksi i Silniejsi, a Wasza energia rozpali pozytywnie masy. Zapewne wiecie, że Alternews z 01 lutego br. wyświetliło jak dotychczas na Youtube, przeszło 35.000 osób!. To fantastyczne! Ogromnie się cieszę. A wszystkich znajomych i przyjaciół NTV, proszę aby pomogli i tam gdzie tylko można, przekazywali słownie, gestami, linkami, i jak tylko się da, info, że istnieje pierwsza niezależna TV w naszym kraju., która odkrywa przed nami, celowo skrywane fakty. Ogromna i fenomenalna robota. Kocham Was! 🙂

  Aha, już jest nas wielu, to pokażcie to w komentarzach, dzielcie się swoją pozytywną energią, odczuciami, bo przecież jak sądzę – czasami aż Was wyrwa z foteli! :). Nieprawdaż ?

 10. kovalu swego losu czy znasz lub widzał ty kiedyś imulata jakiegoś bo ja nie mulata murzyna widziałem nawet murzynke
  jak myślisz jak jakąś grupke ludzi można wykreować by rządzący mogli zostać przy schematach i grać łaskawie niewinną postać myślisz że ta bejonz poszła by to towarzystwie gentelmenów pewnie tam rządzi gdzie diabeł nie może gadają babe pośle czyli posłanka a jak dostanie awans może bedzie senatorem lub tranzwewstytą
  te emocje a czy to nie tym reptylian się dokarmiało czy utylizowanło emocje a więc jak to jest z tymi emocjami są wyłuczone czy kreowane bo nie istnieją a może to zboczenie lub sugestje wpływające na pozycjonalność emocji czyli zniekształcanie światłości lub chemi miłości kiedy ktoś lub coś irytuje w ekstremalnych przypadkach skażenie toksyczność skutek nie zróważony rozwój lub porad u lekarza
  słowo miłość jest jak dla mnie oklepane niemiłosiernie, jak by miał po na wymyślać jakieś spekulanckie info to w tych love hitach programują tylko dorobić do tego teorje i turne

 11. witam,
  mam jakieś takie- coraz silniejsze- przeczucie, że sprawa smoleńska to będzie gwóźdź do trumny naszych „ukochanych” rządzących.
  Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie (nawet niespecjalnie interesuję się polityką), ale zastanawiam się nad tym, jakie konsekwencje mogłoby mieć ujawnienie prawdy o zbrodni smoleńskiej. Uważam, że nasza „góra” działała w porozumieniu z Rosjanami żeby doprowadzić do tego, co się stało- dla mnie to oczywiste. No i tak: prawda wychodzi na jaw. Nasz rząd upada albo zostaje wywieziony na taczkach. A Rosja? Wypnie się tylną częścią ciała i umyje rączki jak zwykle. Zachód wypnie się tylną częścią ciała i powie radźcie sobie, my Rosji nie podskoczymy.
  Kurza twarz, ależ my jako kraj mamy karmę.
  A „najśmieszniejsze” jest to, że podobne sytuacje powtarzają się cyklicznie i jakoś w dalszym ciągu nie umiemy sobie z nimi poradzić.
  Czy coś nas jeszcze czeka w najbliższym czasie?

Comments are closed.