Alternews – 5.03.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

28 thoughts on “Alternews – 5.03.2015

 1. Na podstawie wypowiedzi Brezinskiego , nasuwa sie pytanie , czy Amerykanie moga zabijać kogo chcę, kiedy chcą i gdzie chcą , dla osiągania swoich celów ?
  Robert’s Craig w swoim artykuler opublikowanym na portalu Wolna Polska okresla politykę USA jako agresywną i zagrażającą każdemu panstwu oraz ppokojowi na świecie.

  1. Tak moga amerykanie robic co im sie zewnie podoba nawet to mowia otwarcie ale jest po angielsku .Ostatnio na you tube slyszalam jak jeden z politykow amerykanskich wyrazil sie w ten sposob , ze przedramienia trzeba bedzie lamac tym krajom , ktore nie beda sluchac .
   Poza tym jakby sie posluchalo co ta pani mowi to dziwie sie , ze jest tyle spirytualnych glupkow na forach i na wizji udzielajacych sie w madrych dyskusjach z 10%open mind , ktorzy kompletnie nie zdaja sobie sprawy co sie naprawde na swiecie dzieje .
   Szkoda , ze jest po angielsku ale nic przesle mozna popatrzec na bardzo inspirujace zdjecia , ktore juz wchodza ze swoja inspiracja w zycie .https://www.youtube.com/watch?v=U_RCantZv8A

 2. Doprawdy nie rozumiem w czym miałoby wadzić jednakowe prawo par homoseksualnych i heteroseksualnych jako fundamentu ludzkości.Czy takie prawo w jakikolwiek sposób przeszkadza parom heteroseksualnym się rozmnażać? Nigdzie też nie stwierdzono/a takich badań na przestrzeni wielu już lat sporo przeprowadzono/by wychowywanie dziecka przez pary jednopłciowe w jakikolwiek sposób wpływało na ich preferencje seksualne.Oczywiście podobnie jest w przypadku par heteroseksualnych.Preferencje seksualne są cechą wrodzoną a nie nabytą.

  1. Homoseksualizm… hmm jest wrodzony ale i jest kulturowy czy religijny (religia narzuca pewne wzorce lub dopuszcza albo piętnuje określony zbiór zachowań).
   Homoseksualizm wrodzony jest jak upodobania smakowe, poczucie piękna…
   na to nie ma lekarstwa to genetyka.
   Homoseksualizm kulturowy jest jak moda, jak wyuczone w szkole lub przez rodziców wzorce zachowania, jest jak kultura w której się wyrasta.
   Ja jestem tolerancyjny.
   Ludzie powinni realizować swoje potrzeby … byle nie krzywdzili innych.
   Jednak adoptowanie dzieci przez pary homoseksualne to wychowywanie tych dzieci w kulturze homoseksualizmu.
   A jestem przeciwny krzewieniu homoseksualizm jako zjawiska kulturowego.
   W kulturze żydowskiej (w religii) homoseksualizm jest dopuszczalnym substytutem sexu z kobietą która wg żydowskiej religii jest istotą „nieczystą”.
   W kulturze żydowskiej sex z kobietą jest skrajnie ograniczony stąd potrzeba substytutów a takim są … młodzi chłopcy. I tak powstał kulturowy homoseksualizm.
   Ponieważ światem zachodnim rządzi mafia żydowska to więc naturalnym jest że ta mafia wprowadza w życie swoje „zasady moralne”.
   Te wszystkie tęcze, gender, homoseksualizm księży katolickich to wszystko pochodne tej żydowskie kultury.

   Jestem przeciwny homoseksualizmowi kulturowemu to powinno się tępić.
   Homoseksualizm genetyczny powinien być tolerowany ale tylko tolerowany.
   Niestety trudno odróżnić te dwie grupy.
   Ale powinien obowiązywać zakaz afirmacji homoseksualizmu bo to jest budowanie homoseksualizmu kulturowego, mody na homoseksualizm.
   No i żadnych adopcji dzieci przez par homoseksualne.
   Ale wspólnota majątkowa, dziedziczenie… czyli małżeństwa homoseksualne to już tak (ale bez adoptowanych dzieci).

   Tu znowu mamy przykład żydowskiej dominacji i wymuszania na zniewolonych narodach żydowskich standardów „moralności”.
   Od tego narody powinny się uwolnić i same budować własne standardy moralności, własną kulturę.
   Jak widać zniewolenie jest nie tylko finansowe, polityczne, gospodarcze, rasistowskie (pojęcie goja) ale i kulturowe czyli jest to zniewolenie totalitarne.

   1. Dodam że wszystkie religie wymuszają jakieś wzorce zachowań czyli są jakimś fundamentem kulturowym.
    Religie totalitarne jak np judaizm, katolicyzm czy islam nie tolerują innych religii i je dyskryminują (Arabia Saudyjska, Izrael….).
    Polski katolicyzm zamordował (dosłownie) kulturę narodów mieszkających na terenie współczesnej Polski.
    Warto by teraz ta pierwotna słowiańska kultura się odradzała i stanowiła o naszym słowiańskim kolorycie (święta słowiańskie, tradycje słowiańskie… a nie narzucone we wczesnym średniowieczu siłą i zbrodnią tradycje katolickie albo narzucane nam właśnie teraz siłą i zbrodnią tradycje żydowskie.
    (zbrodnie raczej na demokracji, na prawie, zbrodnie ekonomiczne, dyskryminacyjne a nie jak w średniowieczu zbrodnie na ludzkim życiu… na razie).

   2. Wiesz Oskar 🙂 Tolerancja to dziwne określenie dla Kogoś kto żyje w zgodzie z własnym sumieniem, ani wbrew innym ani sobie. W normalnym związku z ukochaną osobą, bez niczego niemoralnego nawet społecznie i w obyciu bez względu na orientację.

    Tu myślę sensownym jest Akceptacja, w tym odmienności jaka na nas ani nasze wartości nie nastaje. Tolerować to ja mogę coś złego puki i tylko puki nie jest na moim horyzoncie. Jak na przykład głupich ludzi. 🙂
    Tolerować odmienną orientację seksualną w potocznym rozumieniu znaczy nie mniej nie więcej, znosić jak bul zęba i o ile nie zbliży się jakkolwiek do naszej przestrzeni na rzut kamieniem. To jest tolerancja. Więc kiedy słyszę że ktoś jest Tolerancyjny, w jakiejkolwiek sprawie, to się po prostu rozjeżdżam ze śmiechem w fotelu 🙂 To tylko chciałam zasygnalizować że może warto to przemyśleć.

    Oczywiście też uważam że środowiska Homoseksualne, tym wyuzdaniem, walką rozumianą poprzez łamanie zasad, świecenie nagim tyłkiem na paradach, sobie tylko szkodzą i tak na prawdę Dewianci na tym zyskują i to promują. Normalny człowiek, chce żyć jak człowiek. A Jeśli to Go nie interesuje, to ja TO WŁAŚNIE TOLERUJE z koktajlem Mołotowa za plecami 🙂

   3. Paradoksem jest że, Właśnie Fanatycy wszelkiej maści, są co najwyżej Tolerancyjni, do czasu co wyznacza ich poziom dobra i skale tego co mogą jak samo-biczownicy znieść stanowiąc o swojej lepszości i wyższości. Nie potrafią znieść odmienności, w tym poglądów, jakiejkolwiek odmienności. Tak też Fanatyczna odmienność stoi na barykadzie tyle że po przeciwnej stronie. Gdzie w sumie jak w prawie akcji i reakcji jedni i drudzy tylko niszczyć potrafią. Tak mi się jakoś nasunęło 😉

    W sumie mnie też bolało kiedyś, kto z kim śpi. Wystarczyło wyłapać i popracować. Dostrzec absurd w tym że przecież nie musi mi się podobać każdy małżonek mojej psiapsióły jako osobie hetero (a i broń Dydy jakikolwiek tymi oczyma i wice wersal). Tak samo nie musi mi się podobać co robią inni, jak ze sobą sypiają, to ma się NIJAK do mnie. I nijak mi nie zagraża, ani nie jest zaraźliwe jak Padaczka. 😉

    Więc sprułam moher. 😀

   4. Przecież Padaczka nie jest zaraźliwa, no przecież mówię 😀 😀 😀 😉

   5. Po chwili zadumy, jak znam życie, to pewnie robię krzywdę osobom o odmiennej orientacji, nie rozumiejąc Ich, a się wypowiadając. Więc jak co to sorki 😛

   6. Zebyscie sie nie zdziwili jak pedofilizm bedzie legalny . Pol rzadu angielskiego to pedofile 🙂 Nie wiem tez jak zwolennicy milosci wytlumacza ta kwestie . Bo dla mnie jest oczywiste , ze milosci jest coraz mniej na tej planecie a nie wiecej mimo , ze religia caly czas o tym papla i new Age moze za ich ignooranckim patrzeniem na swiat ci co rzadza nic sobie z tego gadania nie robia . Poniewaz milosc sie tez zdobywa niszczac anty life jak to by Ziria powiedziala. Nie tylko w sobie ale dookola tez poprzez swiadome patrzenie na to co sie dzieje .Milosc nie jest tylko atrybutem zycia . Hej hej hej . Atrybutem zycia jest taniec i Bueono vista zycia ,taniec zycia wsuwa nas serce i usmiech tez jest zyciem i nie picie zadnych trunkow nie uprawianie sexu jak sie nie kocha i jedzenie umarlych rzeczy i nie znanie wogole takiego pojecia jak zabijanie i molestowanie i maltretowanie innych . Atrybutem zycia jest harmonia i spokoj wewnetrzny i nie palenie papierosow nie zarzywanie drugow czyli odrzucenie wszystkiego co niszczy nasze zycie . Nie ogladanie programow gdzie sa zdjecia z morderskimi scenami i zwalczanie tego w masowych srodkach przekazu , uczenie dzieci szanowania innych ludzi i to wlasciwie tylko jedna nauke , ktora dzieci potem pamietaja od swoich rodzicow . Znam to z wlasnego pola moja corka tylko powtarza to , ze ja uczylam od dziecka ze trzeba rozumiec innych zycie a nie ksiazek . Moi rodzice tez mnie uczyli , ze nie pieniadz jest podstawa zycia ale musze rozumiec ludzi poszkodowanych w zyciu i uposledzonych .
    Teraz sie robi antyzyciowa propagande na kazdym kroku , ze sie ludzi uposledza i okalecza specjalnie w wielu placowkach pracy utrata pozycji ,zastrasza i szykanuje stopniami w szkole urzedemi skarbowymi i nakazami sadowymi sie straszy na koncu wojnami bedzie straszenie .

  2. Gerszon 🙂 Zgadzam się że nikomu nic do tego kto z kim żyje i czuje się szczęśliwy.
   Ale co powiesz na to? że, Dziecko do prawidłowego rozwoju, potrzebuje wzorca męskiego i żeńskiego, więc Mamy i Taty a nie Taty i Taty, ani Mamy i Mamy. I nie należy kwestii sprowadzać do tego kto chce mieć dzidziusia. A zastanowić się nad prawidłowym rozwojem Dziecka i nie mówię tu o wzorcach seksualnych oraz tych w jakich będzie się tworzyć w przyszłości przez to dziecko jako osobą dorosłą Własne relacje i Rodzinę. Nie MOŻNA sprowadzać Dziecka i Cudu / daru jakim jest nowe życie do PRZEDMIOTU sporu i praw do własności dla kompensacji własnych instynktów. Zupełnie przy tym pomijając Dobro dziecka i kształtowanie się osobowości na obu wzorcach.

   Chyba jesteśmy dorośli, a nie dziećmi z kaprysami bo JA CHCĘ MIEĆ, MIEĆ MIEĆ !!! I CHOĆBY KUPIĆ SOBIE DZIDZIUSIA. Ktoś powie mam prawo, mam prawo do majątku, auta, własnego życia, ale czy cudzego? Też ma prawo??? A co na to Dzidziuś? A prawda, pozna tylko to co zastanie i uzna za jedyne słuszne. W sumie ta zabaweczka jest głupia, nie umie mówić nawet i nic nie wie. Więc to jak chomik, albo odkurzacz. Tak tak będą kochać jak własne, tylko czy mogą przy tym przestać być sobą i stać się kim nie są, dać to czego nie mają a co jest niezbędne? KOGO TO?! JA się tylko liczę!!!.

   Bachor 😛

   1. Puki co jeszcze Dzieci nie produkuje się w laboratoriach ani w fabrykach na taśmie. Każde dziecko ma Biologicznych rodziców, a jeśli nie do końca, lub nie chcą własnego dziecka, to już jest to jakichś dziedziczny pakiet jak linia życia na maleńkiej dłoni CZŁOWIEKA. Tym bardziej powinno trafić w pełne wzorce a nie z deszczu pod rynnę.

    W imieniu Bezimiennych.

  3. A to chodzi tylko o preferencje seksualne w życiu? Czy my już zgłupieliśmy do reszty?
   Mam spore zastrzeżenia do zdania, że jest to cecha wrodzona. Rzadko się zdarza, aby była wrodzona. Natura głupia nie jest. Teraz mamy jakąś epidemię….mentalną.

 3. Max Kolonko o Oskarach… filmowych
  https://www.youtube.com/user/MaxTVTUBE

  Podzielam jego opinię.
  Ta opinia dobrze koresponduje z „teorią spiskową” którą głoszę bo wszędzie widzę potwierdzenia na jej słuszność.
  Teraz Max Kolonko potwierdza moją i nie tylko moją „teorię spiskową”.

 4. Orban podobnie jak Putin walczy ze zniewoleniem narzuconym UE przez znaną nam światową mafię.

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/orban-nie-poprzemy-umowy-handlowej-ue-usa-ktora-oslabi-wegierskie-sady/7jywn

  A „nasi przywódcy” ? Wręcz przeciwnie walczą dzielnie po stronie tej mafii wbrew interesom naszego społeczeństwa.

  To przykre że inne narody stać na własnych przywódców a Polski na to nie stać.
  To zasługa solidaruchów i KK z JP II na czele.
  Tego im naród długo nie zapomni.
  Kiedyś, w wolnej Polsce, znajdą swoje właściwe miejsce w historii (na kartach zdrady narodowej, zbrodni przeciw narodowi Polskiemu).

 5. O ukochanym Wrocławiu.
  http://biznes.onet.pl/wiadomosci/transport/najbardziej-zakorkowane-polskie-miasta-wroclaw-nowym-liderem/eeejg

  A wszystko przez zakup za chyba 100 mln zł nowego systemu regulacji ruch na skrzyżowaniach (sterowanie światłami).
  System bazujący na tzw sztucznej inteligencji swobodnie sobie eksperymentuje na 500 tysięcznym żywym organizmie poszukując jakiegoś rozwiązania.
  A wystarczył by system 10 razy tańszy który by udrożnił główne nitki przepływu
  ruchu, z synchronizował je wzajemnie, a ciągi podrzędne dostosował (zsynchronizował) to tego głównego szkieletu. Do tego zegary pokazujące ile zostało do zmiany świateł na
  jak największej ilości skrzyżowań (a zwłaszcza tych najważniejszych)
  To proste i skuteczne rozwiązanie.
  No ale ile można uzyskać „prowizji” od systemu za 10 mln a ile od systemu za 100 mln ?
  Niekompetencja i korupcja odpowiedzialnych urzędników rzucają się wprost w oczy.
  (ale wszystko zapewne odbyło się zgodnie z obowiązującymi procedurami .. tylko „pacjent zmarł pod drzwiami szpitala pozbawiony pomocy medycznej po którą przyjechał”).
  To cały Wrocław. Burdel w układzie komunikacyjnym to nie jedyna przestrzeń gdzie panują takie same burdelowe zasady (zgodnie z procedurami).

 6. Ciekawy film o rewolucji na Ukrainie
  Film nakręcony w 2012r pokazujący hipotetyczny przebieg rewolucji na Ukrainie.
  Niestety po rosyjsku.
  https://www.youtube.com/watch?v=GXISTcz-sO0
  Tak może zgasnąć banderowska Ukraina i chyba taki jest scenariusz wydarzeń jako odpowiedź na zamach stanu na Majdanie.
  Ten scenariusz wyraźnie dojrzewa na Ukrainie.

  1. Do puki będą święte pieniądze, problem będzie się tylko pogłębiał.

   I tylko patrzeć jak kontrole drogowe będą rozliczane z wydajności a kontroler, w tym taki od biletów będzie mierzony z normy zysków nie niższej ni 1000 000zł na kontrolera rocznie, a kontrole gdziekolwiek muszą się kończyć mandatem albo na bruk. …. … przestępczość zorganizowana, walczy z przestępczością zorganizowaną zacieśniając i mnożąc razy kilka szeregi, gdzie i Wójt, i Ksiądz i Położna będzie zobligowana do skuteczności szkoleń i wydajnej egzekucji na wszystkim co żyje i jakim prawem sobie zdechło za swoje, już kontrolerzy sprawdzą dochody Zakładów pogrzebowych. Taki urok Świętego Mamona. Dusić się wzajemnie na wyścigi w konkursach o premię.

   1. I co tu Cholewka począć? No niewiado-no NIE-wiadomo, a wiem dodrukować pieniążków w innych kolorach i gdzie indziej je trzymać, nie w kominie a w skarpecie i nie okrągłe a kwadratowe, to na pewno wszystko ROZWIĄŻE i będzie wspaniale ja wam mówię, a wiem co mówię 😉 Błahahahaaaha Tak teraz czas na paciorki, my też chcemy mieć mennicę muszelek!

 7. cyt. ”“Jeżeli chcesz wiedzieć, jaka będzie przyszłość świata, to wyobraź sobie but depczący ludzką twarz przez całą wieczność” – G. Orwell
  – oto tekst dający duże zrozumienie zdarzeń i procesów obecnie zachodzących w świecie, mających swoje źródła w odległej i niedalekiej przeszłości…Wartościowy tekst, jak dla mnie:
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/miley-cyrus-historia-satanizmu-2015-03,
  a następny link pokazuje produkt, który być może będziemy ”eksportować” na inne planety. Warto się zapoznać z wysoką haute couture :
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/eurosodoma-wysublimowana-moda-londynu-2015-03. Z pewnością kosmici są na wyższym poziomie rozwoju duchowego od niektórych ziemian, są tolerancyjni i będą zachwyceni. Natomiast mnie ogarnął lekki niepokój, żeby nie powiedzieć popłoch, gdy moje oczy to zobaczyły. No chyba że są to projekty mundurów dla wojsk ukraińskich to co innego.

  1. Kurde nie obrazajmy juz tak wojsk ukrainskich ;)Oni tam jeszcze zachowują normalną męską postawę w ubiorze.A u nas coraz wiecej takich chlopco dziewczyn ze stylizowanymi grzywkami.Niedługo bedą w spodniczkach pewnie.
   Ale ci z zabitymi dechami to chyba obraz człowieka przyszlosci :]

Comments are closed.