Alternews – 5.05.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

33 thoughts on “Alternews – 5.05.2015

 1. Venezuela najbogatszy kraj swiata nie byles, nie mieszkales i nie znasz jezyka kraj gor i dolin bardzo szanuje sp chaweza powinnismy robic to samo inna sprawa ze nie maja przemyslu i wieczne embargo usa europy nie rozumie dlaczego polska nie wspolpracuje

 2. Jako niezaleznatelwizja.pl promujecie poparcie dla P. Kukiza jako najlepszego kandydata na Prezydenta RP. Zastanawia mnie jednak co jest tego powodem, co on takiego specjalnego oferuje swoim programem narodowi poza wszechobecnymi w wywiadach z nim hasłami o jedynie słusznych JOW-ach ?
  Do tej pory przemawiały do mnie argumenty Korwina i pewnie bym na niego zagłosował ale wsłuchując się w wypowiedzi również innych, zwróciłem uwagę na wypowiedzi M. Kowalskiego z Ruchu Narodowego i muszę przyznać, przynajmniej w moim mniemaniu, że to jedyny reprezentant, który faktycznie stara się o to by faktycznie Polska była takim państwem jakim i mnie się marzy. Różni się tym od Korwina, że nie optuje za wszechobecnym bytem zagranicznych firm na rynku polskim dających zatrudnienie Polakom za marny grosz a promuje właśnie rozwój rodzimych, polskich firm i przedsiębiorstw, odtworzenie rodzimej gospodarki i rozwój polskiego a nie zagranicznego biznesu na naszym terenie. Nie rozumiem też wzdrygania się większości wyborców nad jego fizjonomią, aparycją itd. Przecież nie wygląd zewnętrzny świadczy o mądrości człowieka, jego przekonaniach i woli zrobienia czegoś pozytywnego dla rodaków oraz tym czy się dobrze będzie prezentował jako Prezydent RP. Ubolewam nad tym, że tak mało Polaków w niego wierzy mimo, iż człowiek wręcz emanuje inteligencją, erudycją, ciętą ripostą na głupie docinki i aż trudno uwierzyć, że ma tylko podstawowe wykształcenie a i najmocniej jest prześladowany przez reżimowe media i obecną władzę. To powinno większości z nas dać do myślenia – pozytywnego myślenia. Nie tylko o nim samym ale o Ruchu Narodowym jako najbardziej dla Polaków przemawiającym ugrupowaniu, dążącym do realizacji i spełnienia marzeń nas, jakże sfrustrowanych mieszkańców naszego kraju.
  Gorąco proszę o zrewidowanie dotychczasowych sympatii dla kandydatów antyreżimowych bo jeszcze mamy kilka dni do wyborów.

  1. Już wszystkie jaskółki w sieci ćwierkają że Kukiz to kandydat w istocie systemowy podstawiony publice jako niesystemowy.
   To widać gołym okiem (wszystkie media mafijne zaczęły na gwizdek dostrzegać mnóstwo zalet Kukiza i cmokać jaki to on wspaniały i anty systemowy i jak go wszyscy popierają).
   A Kukiz debacie wypadł chyba najgorzej ze wszystkich (na poziomie Bolka co to podawał nogę zamiast ręki).

   Wniosek:
   Raz że Kukiz to w istocie człowiek systemu którego system wyraźnie lansuje
   Dwa że intelektualnie beznadziejny
   Trzy kolejny pies wojny miłośnik Majdanu (jak cały system)
   Mafia chce przy pomocy Kukiza „wypinkować” z drugiej tury Dudka.

   Kukiz nie odbierze nikomu elektoratu chyba tylko Bronkowi.

  2. TEN KOWALSKI TO:

   1. KARK, CZYLI ANI INTELIGENCJI, ANI SZCZEROSCI NIE NALEZY SIE PO NIM SPODZIEWAC…
   2. JEGO SOCJALISTYCZNA WIZJA WIELU LUDZIOM SIE PODOBA, ALE TO JUZ MIELISMY PRZEZ OSTATNIE 100 LAT… DZIEKUJE…

   CO DO PRYWATYZACJI:

   MOZNA UBOELWAC, ZE ROZSPRZEDANO MAJATEK ZA GROSZE, ALE GDYBY NIE TO, TO NIE DOSC, ZE ZOSTAL BY ROZGRABIONY, TO JESZCZE BYSMY DO TEGO DOPLACILI… TAK JAK SIE DZIEJE Z TYM, CO JESZCZE ZOSTALO…

   1. Inne kraje jakoś dbają o swój majątek i go ani nie rozkradają ani nie wyprzedają za grosze.
    Ta niewiara w Polaków którzy nie są zdolni do posiadania i utrzymania narodowego majątku pokazuje że musisz być wrogiem narodu Polskiego.

    Hasbara prawda ?

 3. Debata Prezydencka.
  Moim zdaniem debata była zorganizowana obiektywnie i prowadzona bezstronnie.
  Każdy miał swój czas i mógł się wypowiedzieć swobodnie na postawioną kwestię.
  Z fauli zaobserwowałem tylko jeden często stosowany w TV.
  Dla potrzeb TV konieczny jest specjalny makijaż by twarze wychodziły naturalnie.
  Tę procedurę nakładania pudru na twarz przechodzą wszyscy występujący w TV.
  No i dało się zauważyć wyraźnie źle zrobiony makijaż Magdaleny Ogórek był postarzający i widoczny (a makijaż ma być dyskretny, poprawiający urodę).
  To często stosowany faul. Widziałem już polityków z ustami czerwonymi jak malina, z przerysowanymi kolorami na policzkach, z widocznym kontrastem między twarzą a np. szyją (makijaż klowna). To wszystko są metody dyskredytacji delikwenta, gościa.
  Prowadzący dziennikarze nigdy nie mają spieprzonego makijażu a „wrogowie polityczni” wręcz przeciwnie.

  Ale do rzeczy.
  Debata pokazała mizerność intelektualną jednych kandydatów a wielkość innych.
  Moim zdaniem tylko dwie osoby zaskakiwały intelektem, jasnością precyzowania myśli
  i celnymi sformułowaniami. Reszta bełkotała mniej lub bardziej używając wyuczonych hasełek plącząc się w zeznaniach jak uczniak pod tablicą.

  Wyróżnili się bardzo Jacek Wilk oraz Magdalena Ogórek.
  Tylko oni pokazali że są intelektualnie na poziomie godnym Prezydenta.

  Przeciętnie i słabo wypadli Duda, Kowalski, Tanajło, Palikot i ten z PSLu
  Do trzecia liga.

  Skompromitowali się mocno
  Kukiz, Braun, Korwin opowiadali wręcz bzdury najczęściej nie na temat, jak by im ktoś czegoś dosypał do wody na mównicy.
  To była wręcz kompromitacja.

  Bronek w tym towarzystwie lokuje się na poziomie średnim (Duda, Palikot…Kowalski, laluś z PSLu…) czyli miernota, przeciętniak, intelektualna słabizna.

  Widać było pewną przewagę przetarcia politycznego w Palikota ale mówiąc w miarę składnie miał nic sensownego do powiedzenia.
  Duda grał wyuczoną rolę, gestykulacja na siłę nie spontaniczna, odpowiedzi nie na temat. Dramat prawdziwy.
  Kandydat PSLu sztywny, bez jajeczny i nie mający nic do powiedzenia.
  Obaj to klasyczne marionetki.

  Moim zdaniem debatę wygrał Jacek Wilk na równi z Magdaleną Ogórek.
  Tylko oni mówili spójnie z jasnym zrozumieniem tego co mówią.

  Tanajło się skompromitował przed debatą występując w TVinfo w programie wyborczym atakując Magdalenę Ogórek w prymitywny sposób a atak był przygotowany i zorganizowany wspólnie z prowadzącym program.
  Prowadzący otworzył atak pytając co sądzi Tanajło o innych kandydatach .. a ten jąkając się i kręcąc wypalił w końcu że… słyszał, doszły go słuchy, z tego co wie…to Magdalena Ogórek wcale nie jest lewicowym kandydatem a wręcz przeciwnie jest mocno prawicowa i chce założyć własną prawicową partię (kolejny cios toporem w powiązania M.Ogórek z lewicą która ją wystawiła na kandydata).
  To był wyraźny atak na zdyskredytowanie Magdaleny Ogórek i odsunięcie od niej elektoratu lewicowego.

  Dodam że Magdalena Ogórek wyraźnie podkreślała że widzi Państwo jako instytucję
  rynkową dla działalności gospodarczej ale socjalną dla ludzi słabszych, chorych, wykluczonych… oraz opiekuńczą w zakresie opieki zdrowotnej i edukacji narodowej.
  Taka koncepcja bardzo mi odpowiada. Taki system mają rozwinięte kraje zachodnie np Niemcy, Skandynawia. (wielokrotnie pisałem że kapitalizm dla silnych a socjalizm dla słabszych i szansa na rozwój dla wszystkich)

  W drugiej turze widzę Jacka Wilka i Magdaleną Ogórek.

 4. Baltimore – widziałem zdjęcia z innych źródeł niż TVN, CNBC itp itd – czarnoskóre dzieci noszące butelki z mineralną i ciastka policjantom…straszni bandyci…

  Wystawa karykatur Mahometa – terroryści muzułmańscy: jedna pani o jewriejskim nazwisku stwierdziła, że jest ok kiedy szydzi się z symboli religijnych, powołując się na krucyfiks w słoiku z moczem ( dzieło sztuki?) i brak zabitych przez katolików. Ciekawe co dzieje się kiedy ktoś paskudzi na gwiazdę Dawida i menorę? Odpowiedź znacie, zna ją ten pajac z fbi i wszelacy spece od poprawności politycznej

  1. Nie ma ciekawych rozmów z Braunem jeżeli się wie na jakiej glebie wyrasta Braun. (ta gleba to niesłychany fundamentalizm religijny i oficjalnie głoszona pogarda dla demokracji).

   Braun potrafi mówić ciekawie (nie w debacie Prezydenckiej) ale jak do jego wypowiedzi przyłożyć jego podteksty, fundamenty… to strach się bać tego co by musiało nastąpić gdy zdobył władzę.

   Państwo wyznaniowe mamy w Arabii Saudyjskiej, państwem wyznaniowym jest ISIS. I takie perspektywy rodzi fundamentalizm religijny Brauna.

   1. Braun ściemnia, robi głupa ze słuchaczy (wyborców).
    Wyraźnie deklarował się jako wróg demokracji, jako monarchista i jako zwolennik Chrystusa jako króla Polski.

    W monarchii król jest nieomylny (a co dopiero Bóg i król w jednej osobie). Wola Króla (tym bardziej Boga) jest prawem dla poddanych.

    Boga jeszcze nikt nie widział. Na ziemi Boga reprezentuje ponoć Papież i purpuraci. To oni mówią ludowi „co Bóg do nich mówi”.

    Poglądy Brauna oznaczają DYKTATURĘ purpuratów z KK.
    A wiemy że KK za JPII został zainfekowany przez mafię która rządzi Polską od 89r (braci starszych w wierze).

    Co z takiej dyktatury może wyniknąć dla Polski to łatwo się domyśleć. KK w Polsce jest skrajnie ortodoksyjny i skrajnie chciwy na bogactwa, i skrajnie nie niemoralny (pedofilia, ukrywanie przekrętów, ukrywanie podatków, wywalczanie przywilejów, zdzieranie na imprezach kościelnych, zdzieranie na pogrzebach, indoktrynacja w szkołach…brutalne traktowanie niepokornych).

    Jak nie chcę.

   2. Obejrzyjcie proszę wywiad z Braunem link podany przez „asok”
    6 maja 9:58, na końcu będzie program Brauna w dziesięciu punktach, a potem przeczytajcie komentarz Oskara.
    Oto cała prawda o Oskarze.
    A tak prywatnie Oskar – to Ty wierzysz w to co wypisujesz?
    Chwaląc Ogórek zapomniałeś wspomnieć o jej fantastycznej wizji otwierania linii kredytowych dla młodych polaków. Czyli żydowska bankokracja będzie miała się dobrze.
    I to nie jest atak, bo jest więcej gorzkich prawd o Ogórek które na razie pominę.

   3. Sorry, punktów programu Brauna jest piętnaście a nie dziesięć.
    Braun nie jest moim wybrańcem, ale sposób w jaki Oskar manipuluje prawdami zmusił mnie do zabrania głosu.

   4. Nie zapoznałeś się , albo bardzo pobieżnie z poglądami p. Brauna i powtarzasz głupoty. Właśnie w tym wywiadzie mówi o tym jak powinno działać państwo Dorzuć jeszcze faszyzm i antysemityzm a zabijesz mnie śmiechem. Żałośni są ludzie, którzy wypowiadają sądy nie znając tematu. Łatwo obrzucać kogoś błotem .

   5. Do mimi.
    Oscar wie co mówi.
    Linie kredytowe dla młodych mają być pozbawione lichwy.
    Czyli kredyt bez lichwiarskiego zdzierstwa.
    Tak więc mimi tu wykazuje albo ignorancję albo złą wolę.

    Manipulowanie faktami ?
    Mimi na wszelki wypadek nie podała jakimi faktami bo by można się odnieść, obronić, uzasadnić stanowisko, wskazać na argumenty.
    Taka metoda działania to jest działanie poniżej pasa.
    Fuj mimi, tak się nie robi, no ale mimi ma swoja .. moralność… i jej wolno zapewne.

    Braun jasno i wyraźnie oraz wielokrotnie powtarzał że jest monarchistą, i jest wrogiem demokracji i że jest za intronizacją Chrystusa jako króla Polski.
    To wszystko jest spójne i wiadomo co znaczy.
    podpowiem że intronizacja oznacza posadzenie na tronie.
    Kogo ? no Braun to powiedział.
    Braun mówi że jest monarchistą czyli chce by rządził monarcha i powiedział kto ma być tym monarchą.

    I gdzie tu jest manipulacja ?

   6. Oskar poświęcił potwornemu i ekstremalnie groźnemu fundamentalizmowi religijnemu Brauna sporo miejsca na forum. A wystarczyło obejrzeć krótki wywiad z Braunem żeby przekonać się że jest wręcz przeciwnie. Braun przedstawia siebie osobiście jako gorącego zwolennika wartości chrześcijańskich po to żeby nas przekonać o swoich czystych intencjach. Taki krótki cytat z Oskara „Państwo wyznaniowe mamy w Arabii Saudyjskiej, państwem wyznaniowym jest ISIS. I takie perspektywy rodzi fundamentalizm religijny Brauna.” w zderzeniu z punktem pierwszym Brauna programu: TAK – dla rozdzielenia władzy świeckiej i duchownej. Mówi też o państwie jego wizji jako państwie ŚWIECKIM. Pozostawię to bez komentarza. Jaki jest koń każdy widzi 🙂
    No i oprócz tego porównajmy stosunek mediów do Ogórek i Brauna co według Oskara stanowi wyznacznik stopnia zagrożenia kandydata dla obecnego reżimu.
    Na samo hasło Braun media dostają piany na pysku, natomiast nijaka (nie mylić z niejaka) uczennica Ogórek recytująca wyuczone frazesy jest traktowana przez media obojętnie.
    No i dzięki Oskar za linka z którego dowiedziałam się że Magdalena Ogórek UWAGA UWAGA pracowała – pracuje? w TVN24. No nie… powiązana z mafią? nie nie, to niemożliwe przecież ona jest taka groźna anty systemowa. Daj spokój Oskar.
    Co do kredytów – to zwracam honor – nie wgłębiłam się w temat.

 5. Wieksza populacja ludzi ma nieuswiadomione PROGRAMY i stlumione leki dotyczace czystego i fizycznego aspektu swojego ciala.Rozwoj umyslu i ducha bez powaznego zajecia sie cialem jest jak jazda SAMOCHODEM BEZ KOL.!!!!!!!!!! Nasze cialo jest obrazem naszych mysli ,odczuc ,wyborow,decyzji,przekonan i poini z calego naszego zycia. Nie jest ono wytworem genetyki /choc genetyka ma na nie niewatpliwy wplyw ,zreszta dziedziczenie genetyczne w rodzinie jest tylko rezultatem takiej a nie innej swiadomej rodziny/ ale rezultatem kazdej naszej mysli jaka pojawila sie w naszej glowie od narodzin do chwili obecnej. To ze jetesmy tacy jak teraz nie jest DZIELEM PRZYPADKU!!!!!!!!!!!!!!! Wiele osob nie czuje sie KONFORTOWO ze swoim cialem gdyz nagromadzilo sie w nim przez nieswiadome ZYCIE zbyt duzo TOKSYN . Choroba ciala to nic wiecej jak STRES i zbyt duze napiecie ,ktore w koncu objawiaja sie jako DYSFUNKCJA!!!!!!!!!! na poziomie fizycznym . InteGRACJA STRESU sprawi ze znikaja rowniez choroby.!!!!!!!! Tak to jest z naszym SPOLECZENSTWEM /JA/ i /TY/ =MY jest ZESTRESOWANE i TO WIDAAC W TYCH KOMENTARZACH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to cale nasze tzw. polskie spoleczenstwo !!!!!!! KTO JEST SWIADOMY CIAGLE TEN WIE O CO CHODZI I JAK TO JEST TU I TERAZ – z powazaniem siostry i bracia dacie sobie i wybierzecie z TYCH 11 KANDYDATOW TAKIEGO JAKA JEST KUMULACJA /JA/ i/TY/ =MY – z powazaniem dziekujemy

 6. Zgadzam się z zaintrygowanym, tak ma pan rację na sto procent – oglądałam debatę. Stawiam na J. Wilka i/lub M. Kowalskiego, który też był b. dobry.

 7. Wojna Korwina z Kukizem.
  Wydaje mi się że Korwin miał rację w tej wojnie.
  JOW-y można zorganizować tak że będą wspierały duże partie (betonowały układ sił) jak np w W.Brytanii lub tak jak w Australii gdzie JOW-y wzmacniają małe podmioty polityczne. Kukiz nie potrafił obronić „swojej” koncepcji (bo słabiutki intelektualnie.. to artysta nie mózgowiec).

  Jedno jest pewne, że obecny skandaliczny system wyborczy należy zmienić na jakiś zbliżony choćby do demokratycznego.
  Teraz obywatel nie może głosować na swojego kandydata a jednie na partię polityczną.
  A o tym kto z partii wejdzie do sejmu decyduje partyjny wódz ustawiając swoich ludzi na wysokich pozycjach na liście partyjnej.
  To nie jest demokracja.

  Kolejny problem to absolutna bezkarność posłów. Brak możliwości odwołania posłów którzy sprzeniewierzają się swoim obietnicom wyborczym albo wręcz prawu.
  (powinna powstać efektywna ścieżka odwoływania posła który utracił zaufanie wyborców).

  Referendum obywatelskie powinno być jednym z najsilniejszych mechanizmów demokracji w Polsce. Wszystkie kluczowe kwestie powinny być przedmiotem referendum na szczeblach kompatybilnych z rangą problemu (kraj, województwo, miasto, gmina..) .
  Wyniki referendum powinny być obligatoryjne dla władzy (władza która nie zgadza się z wynikami podaje się do dymisji z automatu jako władza niereprezentatywna dla społeczności którą rządzi).

  Kwota wolna od podatków. Musi być podniesiona (do poziomu pensji minimalnej netto x 12 mc). Próg podatkowy dla najbogatszych powinien być wprowadzony (od poziomu 2 x średnia krajowa).

  Bezrobocie powinno być zlikwidowane poprzez skrócenie czasu pracy z 8 do 7 godz.
  Ale szara strefa silnie ścigana przez prawo i karane dotkliwie obydwie strony i zatrudniający i pracownik…. (problem z doraźną pomocą sąsiedzka, pracami dorywczymi… np grabienie ogródka za 100 zł, sprzedaż pietruszki na ulicy… umycie samochodu na skrzyżowaniu, dziwka przy drodze lub w ciemnej uliczce…).

  Dla firm zagranicznych wyprowadzających zyski z wyzysku polskiej taniej siły roboczej za granicę powinien być stosowany prosty podatek obrotowy gwarantujący dzielenie się firmy zyskami uzyskanymi w Polsce z narodem Polskim. Podatek dochodowy pozostaje ale jest niższy np. o połowę).
  Firmy zagraniczne zaczną sprowadzać podzespoły do swoich montowni za „0 zł” i sprzedawać gotowe wyroby zagranicę do swoich oddziałów też za „0 zł”.
  Wystarczy jednak narzucić prawo pierwokupu podzespołów czy wyrobów gotowych innym firmom na rynku Polskim by taki szwindel wyeliminować.

  To wszytko są niezwykle proste ustawy które niczego poza wyzyskiem nie przewracają do góry nogami. Wystarczy jedna kartka papieru i wola polityczna.

  Polska zmieniła by się natychmiast, w ciągu kilku miesięcy.

  Trudniejsze sprawy to zmiana całego systemu podatkowego, ten trzeb napisać od nowa jako prosty, przejrzysty i spójny, bez miejsca na różne interpretacje.

 8. R.Steiner -duzo ksiazek przecztalem. Obawial sie ze EWOLUCJA naszej CYWILIZACJI pojdzie tak- LUDZIE BEDA PODOBNI DO KULI ha ha ha /i co widzimy w dobie internetu i klawiatury????????/ pracujemy glowami i GLOWY pochlaniaja wieksza czesc energi niezbednej do NORMALNEGO ISTNIENIA !!”!!!!!!????? STAD TE WYNATURZENIA I TYLE CHAOSU !!!!!!!! BRAK PORUZOMIENIA ,OSADY I TA NIEWOLA -CWANIAKI itd. itp. podam /DLACZEGO CHORUJEMY I JAK TEMU ZAPOBIEC?- cz .1 Bozena Przyjemska . / -FLORA BAKTERYJNA I JEDZENIE -JELITA MAJA DECYDUJACY WPLYW NA TO CO MOZGI MYSLA -USTA MOWIA A PALCE STUKAJA W KLAWIATURE i tak to wide to jest ten moj punkt widzenia /ja/ i/ty/ = my . Nie sposob w tych komentarzach dac instrukcje na codzinne zycie i codzienna pelna swiadomego istnienia bycie w tu iteraz ktore tworzy moje i twoje JUTRO -NASZA RZECZYWITA -SKUMULOWANA -TO CO WIDZIMY -CZUJEMY I ODBIERAMY -to ten punkcik i to tyle z powazaniem

 9. zapoznaj sie prosze /DLACZEGO CHORUJEMY I JAK TEMU ZAPOBIEC-cz.1 BOZENA PRZYJEMSKA/ – dziekujem Janusz za te wyklady o zdrowiu i Bozenie -mam takie marzenie aby 30 % polek i polakow zapoznalo sie i zaczelo zastosowalo na codzien te porady !!!!!!!!!!!!!!!!!??????? wiem ze ta teoria gdyby stala sie faktem TO ZAPANOWAL BY POKOJ-SPOKOJ -BRATERSTWO W NAJWYSZYM WYMIARZE WSOD POLSKIEGO NARODU I TEJ CYWILIZACJI -dziekujemy

 10. Dziekujem Kalina -dobre co wystukalas i Janusz objawil tu. Masz jaja i haryzme dlaczego nie WYSTARTOWALAS -byc moze ten bez jaj tzw. narod wybralbycie na WODZA -pREZYDENTA??????ha ha ha????? jestem /ja/ i / TY/ =my staram sie i robie pobudke u siebie i innych polek i polakow od 60 lat na tej polskiej ziemi a teraz poza nia i co oczy moje widza -a serce czuje ??????? wystukam -powiem tak pojawilo sie wieLE tzw. mADRYCH i o DWAZNYCH POLEK i POLAKOW maja zapal na czas jakis a bez TRWALEGO DZIALANIA -SWIADOMIE IDYWIDUALNYCH i ZJEDNOCZONYCH WE WSPOLNYM ISTNIENIU wiadomo jak to jest widac i kazdy po swojemu doswiadcza . WYBIERZCIE Z JAJAMI PRZYWODCE I NIECH ZAPOCZATKUJE ZMIANY -ktore trzeba kontynuowac ciagle a MY WSPIERAJMY POZYTWNIE JEGO DZIELO DZIEN W DZIEN . TYDZIEN PO TYGODZNIU . MIESIAC PO MIESIACU .ROK PO ROKU !!!!!!!!! Dziekujemy dziekujemy dziekujemy

  1. Dziekuje ci Janie Piotrze za wielebne wsparcie i vote na prazydentke Polski :)))))
   Przynajmniej jeden glos nie bedzie zaprzepaszczony :):)

 11. PAWEL KUKIZ-ur. 24/06/1963 =4 kto zna numerologie ??????? to wie jakim kapitalem wlada ta energia??? i co byc moze dokna dla nas???

  1. Pawel- Imie numer 6 po dodaniu liter
   KUKIZ ma numer 6 tez .
   No to mamy 66
   Technologia numerkow narodzenia jest w hexagon Saturn komputer ( ale niestety illuminati DUPKI korzystaja z tego komputera a nie Royalty humans .W tym boxie zostalismy uwiezieni ale nic nieszkogdzi i tak jestesmy Royalty wobec dupkow bo tak nisko jak oni nigdy nieupadlismy zeby zabijac ludzi albo ich maltretowac emocjonalnie pod zadnym pozorem .
   Od dzisiaj nazywam Royalty humans .
   Ha ha ha 2+4=6 ,O+6=6 , NO I!!!!! 1+9=10=1+6+3=10 =1
   Czyli 6+6+1=13.
   No wiec mamy 661 czyli inaczej po dodaniu 13

   3 2- 19=13 The Eye of Horus. Same as Dairy Queen
   C B S

   3 14 14 =3+1+4+1+4=13
   C N N

   3 9 1=3+9+1=13
   C I A (Central Intelligence Agency )

   4 8 19=4×8=32-19=13
   DH S (Department of Human Services)

   6 2 9= 6- 2=4+9=13
   F B I

   14 19 1 = 1+4=5-19=negative14+1=negative13 ?
   N S A

   1 15 12 = 1+15=16-1=15-2=13
   A O L (America On-Line) note the eye in the pyramid.

   6 5 13 1 = 6-5=1+13=14-1=13
   FE M A (Federal Emergency Management Association)

   5 16 1 = 5+1=6+6=12+1=13
   E P A (Environmental Protection Agency) This is a shame. Its the only way they could charge us for the air we breathe.

   13 9 F = 1+3=4+9=13F F=Freemason
   M I 6 (British Intelligence) This one is freemason from front to back

   23 8 15 = 2×3=6-8=-2+15=13
   W H O (World Health Organization)

   10 7 2 This one was very clever. Its reversed. = 2×7=14-01=13
   K G B (Russian Intelligence)

   14 1 6 20 1 This one is reversed also. = 1×20=20+6=26+1=27-14=13
   N A F T A (North American Free Trade Agreement)

   14 1 20 15 = 14-1=13-20=negative 7-1=negative 8-5=negative 13 ?
   N A T O (North Atlantic Treaties Organization)

   20 2 14 =20-2=18-1=17=4=13
   T B N (Trinity Broadcasting Network) TRINITY BROADCASTING NETWORK The biggest and most evil force of unholy false Christianity

   21 19 1 = 2×1=2+1=3+9=12+1=13
   U S A

   Ha ha ha !!!!!!
   The 66 Laws of the Illuminati: Secrets of Success

   1. Zaznaczam , ze zdnym numerologiem nie jestem .Robilam to dlla fun ale wyszlo dziwnie inaczej .I mnie troche wkutafonilo .
    Z calego mojego serca nie moglabym pracowac z numerkami wykreowanymi przez cwana anunaki komputerowa gre na ludzkim Soul poprzez Saturn koputer .On kreuje prwdopodbnie ten ruch matrix http://en.wikipedia.org/wiki/Tesseract, Jowisz uposledzony jak echo powtarza co mu master Szatan – Saturn mowi . Dwojka opresowrow poslugujacych sie ksiezycem i marsem jako mieczami zadajacymi rany .
    Astrolodzy sa pokreceni i caly czas tlumacza tych dewiatantow ukladu Solarnego .
    Ja wiem , ze to jest bardzo limitujaca nas klataka rzucona na ludzkosc przez Anunaki . Konstelacja Orion I Dog Stars braly w tym udzial .
    A tutaj hexagon ulubiony symbol David Star i I-Ching i wogole wiele roznych to dziwnych spraw mozna wkomponowac w hexagon.
    Juz mnie to mierzi
    Tesknie za inna rzeczywistosci . Uczciwa otwarta i bez szachownicy gra .
    http://en.wikipedia.org/wiki/Saturn%27s_hexagon

 12. Podaję datę urodzenia obecnego Prezydenta;
  tj. 04.06.1952 =36= 9 : kto zatem wie jaka energia wypływa z tej daty ? w roku 2015 ?

 13. Dziewiatka oznacza 3+3+3.
  Kazdy moze sobie znalezc informacje po polsku co mowi 333 w iluminackim rzadowym znaczeniu . To nie zadna naturalna energia jest plynaca z czlowieka rangi politycznej . To ludzki program wkomponowany w matrix i wykorzystanie tego programu dla komputera tej galaktyki a nawet dalej ..

 14. Moze tez byc 9 jako numer tak zwany disaster,to zalezy z czym wystepuje i w jakim kontescie . Destruction numer tez jest 11 i 77 . Tak jak 9/11
  I samolotowe wypadki oscylowaly przewaznie kolo numeru 77
  Latajac samolotami zauwazylam , ze sa numery 77 bardzo dominujace .
  Telefony gdzie program wrzucaja w ludzi oscyluja kolo numeru 6
  czyli 9,11.77 Cos w rodzaju masonskie skladanie ofiar . komu to te ofiary sie sklada ciekawe ( Chyba Peggy Kane ma racje , ze reptiles- Anu robia w astralu ataki na tych co odeszli wlasnie w tych rytualnych dniach z fizycznej rzeczywistosci tak to wynika z reverse speaking ) Tez trzymaja sie do dat free massonskich bo to jest uzgodnione z ziemskimi szrlatanami w cialach ludzkich ? W tej kwestii tez zadaje sobie pytanie .
  Zadaje sobie caly czas pytanie Skad ja przychodze ?
  I gdzie ja odchodze ?
  Dlaczego urodzilam sie pod tymi numerami i w okreslonym zodiaku ?
  Dlaczego kosciol wpisal mnie w swoje ksiegi wieczyste jak nie bylam ochrzczona ? bede musiala pozmieniac swoje nazwiska i wszystkie dane i zerwac uklady rodowej lini . Pan Swerdlow nie ma racji w tym wzgledzie , ze trzeba sie trzymac lini krwi i tradycji kulturowych. To znaczy , ze wie , ze bedziemy w astralu rozparcelowani na recycling reinkarnacyjny w danej lini krwi . Czy mam naprade jego hyperspace traktowac powaznie ? Nie wiem ale logicznie mi to nie pasuje , ta konsternacja na pochodzeniu i ta infinity niezaleznosc .
  Dlaczego zostalam juz tak opieczetowana jak sie znalazlam na ziemi ?
  Dlaczego ja mam sluzyc za manekina astrologii i numerologii i jakiemus I Ching podlegac czy chinskim rocznikom urodzenia . Dlaczego ja umieram jak mam tyle i tyle lat ?I dlaczego ja nie mam wplywu na moja smierc ? Dlaczego ja musze placic na planecie ziemi za to , ze sie na niej urodzilam ? I to komu ja place ? . Przeciez jakby ziemia nalezala do nas wszystkich to nikt by nie placil za zycie na niej . Z jakiej racji sobie ja rozparcelowano bez uzgodnienia kolektywnego i nawet krajowego ? Dlaczego w Afryce sa ogromne dziury podzienne gdzie kiedys bylo zloto ? Gdzie jest to zloto i dlaczego Afryka nie oplywa zlotem tylko nedza . Im wiecej dawala tym bardziej z niej brano Tak to jest jak sie jest naiwnym dobrodusznym cymbalem jakimi byli murzynni i dali sie tak ograbic . Any way, Gdzie jest to zloto ?. Bo jak znam fakty to nie ma go na ziemi . Wiec co sie z nim stalo ?
  Dlaczego Ja nic nie wiem ?
  To jest poprostu swinski BOG a nie jakis otwarty milujacy Papa panie Owsianko

  1. Bardzo szybko można się zorientować jaka jest świadomość ludzi po tym ilu nosi czy utożsamia się z tym symbolem. Dla zmylenia funkcjonuje pogląd na podział dla złego symbolu Lucyfera i dobrego symbolu Boga gwiazda Dawida ale wszystkie są ze źródła Saturna i człowiek został w tą symbolike prefidnie wkomponowany jako niewolnik.
   https://www.google.pl/search?q=heksagram&client=ms-android-orange-pl&espv=1&source=lnms&tbm=isch&sboxchip=Grafika&sa=X&ei=kghLVZjZJ6P4ygOB8YCIBw&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=360&bih=559&dpr=1.5

Comments are closed.