Alternews – 5.09.2013

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski

14 thoughts on “Alternews – 5.09.2013

 1. Co myślicie o tej akcji ? http://poznajprawde.net/aktualnosci/inne/859-akcja-wysmiewamy-propagande-usraela.html

  Większość ludzi nawet tych, którzy nie wiedzą czym jest Nowy Porządek Świata
  wie, że „niezbite” dowody Amerykanów obwiniające Assada za użycie
  broni chemicznej to zwykla propaganda mająca usprawiedliwić atak na Syrię
  dlatego powinniśmy chociaż zaprotestować przeciwko tej nadchodzącej wojnie,
  która przyniesie o wiele więcej ofiar wśród Syryjczyków niż sam atak chemiczy
  przeprowadzony przez rebeliantów wspieranch przez zachód.

  Celem akcji są portale propagandowe : Onet.pl , Wp.pl, Interia.pl itd. ; w akcji chodzi wyśmianie propagandy USraela. Jak tego dokonać ?

  W praktycznie każdym temacie wpisujemy komentarz typu: „To wina reżimu Assada, amerykanie mają na to niezbite dowody”

  Np. wchodzimy w artykuł na Onecie pt. Niepokojąca prognoza dla rządu. „To skończy się fatalnie”

  I zostawiamy komentarz „To wina reżimu Assada, amerykanie mają na to niezbite dowody”

  i to samo robimy w innych tematach portali propagandowych.

 2. @Medytujący
  A może tak byłoby lepiej
  „Jako sprawcy tych zbrodni poprzez nieustanną propagandę, kłamstwa i demonizację tych na celowniku Stanów Zjednoczonych, media są tak samo winne najbardziej karygodnego łamania praw człowieka, jak rząd, któremu służą.”

 3. Media CZYT. DZIENNIKARZE, odgrywają zasadniczo jednoznacznie haniebną rolę w omamianiu, ogłupianiu ludzi-ludzkości fałszywą propagandą będąc na usługach oligarchów. Dziennikarze klasyfikują się już! na 2 miejscu w kat. zła na tej planecie przed religiami, politykami i narkotykami.

  Tusk złapany na kłamstwie…o smoleńsku (pod koniec 2-3 min meritum)
  http://www.youtube.com/watch?v=aPs_KtTITxI

  Za TĘ wypowiedź prof. Wolniewicz pozwany do sądu przez tajemniczą organizację (niesamowity człowiek dla mnie, zdrowy patriota)
  http://www.youtube.com/watch?v=H3-JERIiyxY

 4. @Gregory

  To prawda, Wolniewicza słucha się z wielką przyjemnością. Niestety zdecydowanie za rzadko jest ku temu okazja…

  @aid

  Po co kupować specjalne urządzenia, teraz to już wystarczy dać mu komórkę – te najnowsze mają już same w sobie funkcję lokalizowania przez internet za pomocą GPS a jak nie to zdaje się, że operatorzy telefonii komórkowej świadczą chyba usługi lokalizacji na żądanie 🙂
  To, że rodzic może kontrolować swoje dziecko to mały pikuś – trzeba się skupić na tym, żeby władza nas nie kontrolowała na każdym kroku.

 5. Panie januszu dziewie sie ze jest pan przeswiadczony ze Putin i Osama=Obama nie zobacza sie na tym meetingu. Oni poza kamerami przytula sie bardzo przyjaznie i zaplanuja zaciskanie petli nam zwyklym ludziom. Kukielkowe rzady tylko graja swoja role w tv. Sorry ze pan tego nie widzi????

 6. Jak janusz mowi ze papa franek jest niezwyklym czlowiekiem wiec powatpiewam o suwerennosci NTV i to bardzo. Watykan to totalne zlo i tylko zlo ktore zmienilo caly swiat i namalowalo nam inny w kolorach falszu.

 7. Watykan to nazizm i oni kreowali najwiekszych nazistowskich dyktatorow. Dzisiaj nazism najwiekszy jest w USA i tam sie zaczol i tam sie zakonczy. 1908 rok w kazdej szkole w USA salutowano w imie boga RA czyli nazistowska fala zostala zatrzymana w kraju baraka w bialym domu a zaczeli ja propagowac w europie zaraz po przegranej wojnie zwanej pierwsza.
  Znalezli kozla ofiarnego i zrobili eksperyment na europie
  A za wszystkim stoi watykanska mafia
  i ich szwajcarscy finansierzy
  czyli rycerze maltanscy
  maja ten sam znak a wszystko wzielo sie od angielskich moznowladcow
  reptylianskie masci rzadza
  najlepsze ze chcieli ukryc przed nami nasze poczatki
  mam na mysli 22000 glinianych tablic sumeryjskich
  nie uda sie im zawladnac tej planety sa slabi jak paczka krakersow i polegna niebawem
  pozdrawiam niedowiarkow i narta

 8. aid pisze:
  ‚Możesz śledzić swoje dziecko nie wychodząc z domu
  Psychopatia… w imię bezpieczeństwa, wolności i korzyści.’

  Uprzejmie 🙂 pozwolę sobie nie zgodzić się z/w/w tezą, nie tak do końca…
  Jest to narzędzie które może skutkować zarówno psychopatycznej, patologicznej kontroli, inwigilacji, jak i np. resocjalizacji więźniów. Gdyby więzienia tak naprawdę nie służyły utrzymaniu ich dyrektorów i ich służby (urzędników pozorujących pracę ) to byłoby to doskonała technologia resocjalizacyjna – izolacja penitencjarna byłaby ostateczną ostatecznością dla totalnie chronicznych psychopatów naprawdę niebezpiecznych na ulicy.

  Monitoring szkolny ma pedagogiczne zastosowanie w krajach Nad-Bałtyckich, Estonia na pewno, rodzic może zerknąć na swoje dziecko podczas zajęć szkolnych, lekcji. Mając takie taśmy nie ma konfrontacji ,ani utajnionej ani otwartej rodzic kontra nauczyciel. Każda wątpliwość co do winy…nauczyciela bądź to ucznia, jest zapisana… Myślę że w Polsce w systemie szkolnictwa po wprowadzeniu takiego monitoringu do szkół, co najmniej połowa nauczycieli musiałaby odejść z tej ‚pracy’ (z powołania…) zmierzyć się twarzą w twarz – ze statusem zakorzenionej bezkarności: podstawowego przywileju każdego belfra.

 9. Tramwaj-ważna sprawa-proszę nie leceważyć! W 80 na Pereca we Wrocku uprowadziliśmy tramwaj i zatrzymaliśmy go w miejscu gdzie ZOMO miało zbiórkę i papieroska.Krew sie polała.Prosze nie lekceważyć tramwajów.

 10. Z tym Frankiem, to bym nie przesadzał chwaleniem go, po prostu chce zbudować zaufanie społeczeństwa do swojej osoby poprzez pożeranie byłych współpracowników i kolegów po fachu, tak jak mafia, która czasami również likwiduje swoich członków.
  Mafia sycylijska powstała zresztą niedaleko od Watykan, czy Rzymu i chyba kler maczał palce w powołaniu mafii sycylijskiej, podobnie jak powołanie jezuitów odpowiedzialnych za największe katolickie mordy na ludzkości.
  A chyba Franek jest właśnie jezuitą, czyż nie?

Comments are closed.