Alternews – 5.12.2012

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski

14 thoughts on “Alternews – 5.12.2012

 1. Pięknie, 16 minut na 20 minut wiadomości wałkujecie ewidentny temat zastępczy jakim jest „Smoleńsk”. Można to wyjaśnić na kilka sposobów:
  1- obsesja prowadzącego
  2-pójście na łatwiznę
  3-świadome przykrywanie istotnych spraw
  4-chęć dzielenia ludzi
  Mam wyliczać dalej?
  Ludzie mamy Nową Erę! Takie pierdoły kto kogo i czyje na wierzchu to już jest lamus…

 2. Ależ kochany tomtom, wyliczaj, wyliczaj jakie to sprawy są dla ciebie „istotne”. Jesteśmy ciekawi tak nieciekawego człowieka.

 3. No właśnie tomtom, obudź się! Mamy nową erę gdzie rządzi Putin, NWO, GMO, przymus pośredni i bezpośredni oraz zakaz mówienia rzeczy niewygodnych. Wszystko inne to jest temat zastępczy.

 4. @tomtom
  dzisiaj rano widziałem Niesioła w TV – przekonywał, że raport Millera jest doskonały i niepodważalny. Jakbyś chciał się zapoznać z kontrowersyjnymi faktami podważającymi oficjalny przekaz, sam byś się zastanowił nad zangażowaniem obecnie urzędujących w wyciszanie i rozmywanie śledztwa dot. upadku samolotu z 2 prezydentami, duchownymi, parlamentarzystami i innymi zasłużonymi ob. tego kraju. Nie lubisz PiSu – ja też i co z tego? Sympatie nie mają znaczenia. Medialna nagonka, na ludzi zadających pytania jest jaskrawym potwierdzeniem naszego stanu : Państwa Kolonialnego. Nie wiem, na jakiej podstawie uważasz temat za ewidentny. Byłeś tam? Jedyne co można powiedzieć to =NIE WIEM=. Problem w tym, że nasze „elity” wprowadzające ACTA i GMO „wiedzą” wszystko, choć same spier… wizytę od strony logistycznej – bez rozpatrywania innych czynników.

 5. Mnie osobiście Smoleńsk też już zmęczył. Jaki jest sens wałkować ten temat, skoro i tak wiadomo, że nikt i nic już prawdy nie odsłoni. Proponuję panie Januszu mniej Smoleńska, a więcej newsów ze świata.

  A tak podsumowując to odwalacie kawał świetnej roboty.

  Pozdrawiam!

 6. @tomton
  Tak, obstawiam oba skrajne punkty – ze wskazaniem na obsesje.
  Wielu pisze indywidualnie do p. Janusza ale to nie pomaga wręcz przeciwnie utwierdza w „waleczności”.
  Jak nie potrafisz rozróżnić – „super kwantowym spektrometrem oparów wysokoenergetycznych” – pasty od bytów a trotylu, to już twój problem( mój również). 😉
  stomik „…przymus pośredni i bezpośredni oraz zakaz mówienia rzeczy niewygodnych.”
  Jak łatwo i za razem blisko, bo na tej stronie, można wprowadzić w czyn tą skądinąd słuszną ideę.
  Osobiste wycieczki „gościa” nie warto nawet komentować.
  @aid
  „Jedyne co można powiedzieć to =NIE WIEM=.”
  Podziwiam twój „obiektywizm i brak stronniczości”.
  Podejrzewam jednak że przegapiłeś w raporcie, rozumiem że go czytałeś, KLUCZOWE fragmenty takie jak :5x – „nie lądujcie nie ma warunków do lądowania” – typowe zachowanie zamachowców, standardowa procedura; manipulowanie wysokościomierzem by nie wrzeszczał PUll UP – typowe zachowanie doświadczonych pilotów; zejście poniżej minimum…
  Te wybrane punkty raportu sprawiają że nie mam żadnych podstaw twierdzić by nie był to typowo „polski” wypadek. Bylejakość, niedouczenie, brawura…
  W porównaniu z tymi decydującymi faktami jakieś marginalne niedomówienia, typu był gen. Błasik w kokpicie czy jakaś inna osoba, kto podawał wysokość itp. to już nie ten ciężar gatunkowy. I żeby być obiektywnym a nie stronniczym, jak piszesz, to trzeba po prostu chcieć być niestronniczym.
  I jeszcze jedna ważna sprawa, bez zdań odrębnych w tym czy innych tematach, „towarzystwo wzajemnej adoracji” staje się śmieszne, jeśli merytorycznie nie potrafi odpowiedzieć na głos przeciwny. To jest dopiero „dyktatura” i nowy porządek… 😉

 7. Tak moi drodzy, powiem tyle że sprawa smoleńska to są same negatywne energie którymi ktoś się żywi. Nie będę już do tego wracał aby nie nakręcać samograja.

 8. heh coraz bardziej przekonuję się w stwierdzeniu, że jeśli zaglądasz tu by obejrzeć interesujące Ciebie materiały (uzupełnić wiedzę o kolejne źródło), to dla własnego dobra nie czytaj komentarzy …

 9. Janusz pokazuje czarno na białym zwykłe fakty, jeśli ktoś udaje że nie kuma znaczy że zwyczajnie troluje jak Niesiołowski albo Palikot.

 10. @tomtom
  nie atakuję Ciebie. nawet jeśli Janusz przesadza, to i tak w skali medialnego spychania tematu jakoś równoważy proporcje.
  Co do komend – w Wiadomościach oficjalnie wypowiadali się piloci z Jaka, że słyszeli komendę z wieży „zejdźcie do 50m” choć wolno im było do 100 – nie zeszli, nie posłuchali, za to słyszeli w słuchawkach jak ta sama komenda padła do Tupolewa.
  Przetrzymywane nagrania ze skrzynki akurat w tym miejscu wykazały szumy…
  W necie możesz zobaczyć ścieżkę schodenia ukosem do pasa… czyżby wieża nie qmała że to nie w linii? Do tego by pomóc Polsce w śledztwie pościnali drzewa i zaorali teren wokół … no coment.
  Nie chcę się wkręcać w dywagacje.
  Temat jest kontrowersyny. Ja po prostu NIE WIEM jak było.
  Masz prawo mieć swoje zdanie i oczywiści, że jakaś zmasowana odpowiedź na Twoją opinię może pachnieć nagonką.
  PEACE

 11. dokładnie – wokół tenmatu dryfują zajeb… ciężkie energie.
  też kończę z komentowaniem.

 12. Jeśli państwo nie potrafi zatroszczyć się o swoich obywateli, szczególnie tych najważniejszych, to ile warte jest to za państwo?
  Tych, którym od w/w tematu nie jest jeszcze duszno i tych, którym już jest, zapraszam do zapoznania się z komentarzami pod Alternews z 4.grudnia. Póki co, żyjemy tutaj a nie na bezludnej wyspie lub planecie i nie wolno nam tego zostawić, zasypać, zamieść itp.

Comments are closed.