Alternews – 6.02.2015

Alternews – prowadzi Janusz zagórski.

50 thoughts on “Alternews – 6.02.2015

 1. Szanowny panie Januszu pragnę pana i innych państwa poinformować iż nie tak dawno powstało narzędzie internetowe dzięki któremu możemy zmienić wiele w naszym ukochanym kraju. Warunek jest jeden aby jak największa liczba osób po prostu dowiedziała się o nim oraz skorzystała z niego!!!
  Oto link : https://www.youtube.com/watch?v=P4o2w70A8OM
  Po za tym proponował bym aby zaprosić i promować ideę tego pana w waszej audycji wraz z Panem Pawłem Nogalem, gdyż moim skromnym zdaniem jest to jedyna szansa dla nas jaką daje internet ,gdzie jesteśmy w stanie się policzyć oraz realnie obalić obecny chory system.
  Pozdrawiam!!!

  1. Ciekawa inicjatywa.
   Mnie brakuje w postulatach pozycji która by mówiła o systemowej likwidacji oligarchii w Polsce. Duże firmy powinny mieć udziały zarówno pracownicze jak udziały samorządowe oraz rządowe w proporcjach zależnych od skali działania firmy (skala mierzona zatrudnieniem, obrotami…).
   I to niezależnie od tego czy firma jest Polska czy zagraniczna.
   Małe geszefciki mogą być czysto prywatne, rodzinne, ale średnie i duże już powinny mieć rosnący udział właścicielski narodu Polskiego (pracowniczy, samorządowy, centralny). Ziemia tylko na wieczyste użytkowanie dla Polaka a nie prywatna … na sprzedaż do żyda czy Niemca.

   Drugi postulat to postulat kwoty wolnej od podatku na poziomie co najmniej minimum socjalnego.
   Trzeci postulat to obowiązkowy egzamin wstępny na wyższe uczelnie (studia dla najmądrzejszych a nie dla najbogatszych).
   Ordynacja wyborcza do zmiany, elyty do recyklingu, partie do likwidacji, media zajmujące się polityką muszą być systemowo demokratyczne i pluralistyczne (nie mają własnego zdania a jedynie udostępniają łamy lub okienka w TV dla wszystkich opcji na jednakowych zasadach). czyli zakaz działalności prywatnych mediów, zwłaszcza zagranicznych w zakresie lobbingu politycznego czy gospodarczego.
   Sojusze ideologiczne powinny się konstytuować dopiero po wyborach w Sejmie, jako wspólnota poglądów niezależnych reprezentantów narodu.

   itd itp…postulatów jest dużo więcej (służba zdrowia, opieka socjalna, system wymiaru sprawiedliwości, służba wojskowa…nauka)

   Mafia wraz z pożytecznymi idiotami na to nie pozwolą, ale próbować trzeba…

   1. Zapomniałem o moim kluczowym postulacie.
    Likwidacja realnego bezrobocia do poziomu naturalnego czyli ok 5%. Likwidacja poprzez najprostszy w świecie mechanizm dostosowania czasu pracy do poziomu bezrobocia.
    Tak by tym „chlebkiem” jakim jest praca obdzielić wszystkich chętnych a nie tylko wybranych, silniejszych, mądrzejszych, bardziej cwanych, bardziej skorumpowanych…

    A wystarczy skrócić czas pracy do 7 godz by bezrobocie zmalało,
    popyt na pracowników wzrósł czyli wzrosły płace, by koszty socjalu spadły, by gospodarka ruszyła bo więcej ludzi miało by dochody, by spadł poziom patologii społecznej wynikającej z ubóstwa, by spadła ilość samobójstw…
    Jedyni stratni to wyzyskiwacze żyjący z niewolniczej pracy najemnej którzy musieli by ludziom więcej płacić bo rynek zmienił by się z rynku dyktatury „pracodawcy” na zrównoważony rynek pracy.

   2. Tam – teoretycznie – postulaty można zgłaszać. Teoretycznie, bo póki co ta opcja jest wyłączona.
    Pawła Nogala jako osobę zaufania ktoś już zgłosił, tylko również na tej liście znajduje się niejaki Ziemkiewicz, co jak dla mnie jest strasznym zgrzytem. I bynajmniej wcale nie z powodu jego ostatniego „występu” 😛

 2. Wyniki wyborów zmieniają system-patrz Grecja,o ile to nie żart.Nie widzę niczego skutecznego w zaprezentowanym narzędziu internetowym.

  1. W Polsce nie ma platformy do zintegrowania się nowej siły politycznej reprezentującej naród Polski. PO, PIS, PSL to wprost obce agentury.
   SLD Millera coś stara się zrobić ale jest tak oplute przez te obce agentury że nie wiele osiągnie. SLD Kwacha i jego ludzi to to samo co (PO+PIS)/2 czyli taka sama agentura.
   W zniszczono wszystkich którzy nie pracują dla mafii.
   Potrzebni są nowi ludzie, nowe idee polityczne i gospodarcze , nowe media…
   a ta platforma może być takim inicjatorem, katalizatorem, zaczynem.
   I nikt nie ma pewności co z tego wyrośnie (wiadome służby starają się spenetrować i przejąć pod kontrolę wszystkie opozycyjne środowiska).

 3. Panie Januszu
  – dopiero trzecia Rocznica ? A wydaje się, jakby Niezależna TV funkcjonowała „od zawsze”!
  Do Dobrego prędko przyzwyczajamy się i uważamy za oczywisty, ważny – a nawet niezbędny – składnik naszego życia.
  Chwała Wam, że JESTEŚCIE !!! Już wiecie, że NTV jest BARDZO potrzebna!
  Dziękujemy za trud i zaangażowanie, za przyjęcie na siebie obowiązku sprostania reżimowi wynikającemu z prowadzenia TV = NTV, za cenne inicjatywy i sprawy, które nam przybliżacie, a które przyśpieszają Rozwój.
  A sobie życzymy, by także i weekendy były zapełnione Alternews-ami i innymi nowymi, pożytecznymi audycjami. A przede wszystkim życzymy sobie, byście – Wspaniała Załogo NTV – byli zawsze pełni MOCY Twórczych i Niezłomnego Charakteru. Tak Trzymać !!!

 4. Panie Januszu
  – proszę uczynić wszystko, by ta szokująco poważna informacja została najpilniej maksymalnie upubliczniona !!! Najszerzej, jak siwe da.

 5. Tak, rządzą nami zdrajcy i wykonawcy poleceń syjonistów Rothschilda, dla zniewolenia ludzkości dla elit Sumeru i Babilonu, ukrytych pod różnymi nazwiskami i stanowiskami , w różnych państwach. To jest wykonywanie tych poleceń na szkodę Narodu Polskiego i Polski. To przechodzi wszelkie pojęcie, wszelkie zrozumienie.

 6. Znalezione w komentarzach na AdNowum.
  „Anna ‏@SantaFantik 6 godz.6 godzin temu

  В Дебальцевской ловушке в окружении оказалось несколько батальонов западных наемников из Европы и США… ►►►

  I ta teoria jest wg mnie jak najbardziej prawdziwa !

  Po Polsku… W Debelcewie w okrążeniu znalazło się kilka batalionów zachodnich najemników z Europy i z USA.
  I to stąd ta nagła inicjatywa „Europy” w sprawie „zawieszenia broni” i „ewakuacji ludności cywilnej”.
  Dokładnie tak samo było na Lotnisku w Doniecku gdzie „zachód” w pewnym momencie „wynegocjował” otwarcie korytarza „humanitarnego” do wymiany wojsk na terenie lotniska czyli najemnicy wyszli z kotła a wepchnęli tam ukraińskie mięso armatnie które kilka dni później zostało zmielone przez powstańców.

  Ciekawe czy teraz znowu powstańcy zgodzą się na tuszowanie udziału zachodnich najemników w wojnie przeciw ludności Donbasu.

   1. Cięzko mi zrozumieć ludzi, których podnieca zabijanie zwierząt. Kłusownicy to robią, aby zarobić, a myśli tylko wyłącznie dla przyjemność. Ktoś taki jest prezydentem polski…

   2. W czasach pokoju tak kanalizują swoje zboczone skłonności, których inaczej nie mogliby realizować bez popadania w konflikt z prawem. Natomiast w czasach historycznej zawieruchy…

 7. Ja sie nie dziwie ze nie chcą rozmawiać z Polska,bo to fasada,jesli chodzi o rząd.
  Skąd wiadomo kto jest czyim agentem ,czy Ruskich czy Niemców czy z mosadu.
  Nikt z obecnego rzadu nie dba o interesy wlasnego kraju i ludzi ,tylko o obce interesy.(za kase)Jak wiatr zawieje tak sie chorągiewka ugnie.
  Robimy sobie wroga z najwiekszego i najsilniejszego naszego sąsiada czyli Rosji (a jeszcze do niedawna mieliśmy dobre relacje)..,zamiast siedzieć cicho i sie przynajmniej nie odzywać.Nic to i tak zrobią z nami co zechcą.Czy z jednej czy z drugiej strony.A wlasciwie to zmiana ekipy rządzącej w pare miesięcy moglaby naprawic relacje z kimkolwiek.Ale sie nie zanosi.Bo nawet jak wygra inna ekipa (bardziej przychylna dla
  polskiej gospodarki)to tez wrogo nastawiona do jednej opcji.
  Tylko od politykow zalezy jak sie z kim układają.
  Nasi obecni to pozoranci we wszystkim .
  Odnośnie przygotowywania sie Rosji do najechania na Kijów.dla mnie bardzo mozliwe.A ponadto oni myslą przyszlosciowo,a nie tak jak nasi politycy.
  Jesli USA bedzie sprzedawala Ukraincom bron to ta wojna sie nigdy nie skonczy.Moze trzeba zawczasu obalić wladze w Kijowie i obstawić tam swoich w ustawionych wyborach.Wszystko możliwe.
  Poki co Rosja chce mieć Ukraine dla swojego wlasnego bezpieczenstwa przed NATO.i tyle.

 8. @Sylwester, Ty jakaś agentura? Czy kwestia myślenia?
  Skupienie społeczeństwa wokół projektu, jednocześnie z informacją ilu nas jest nic nie znaczy? To siedźmy na du..e, na kamieni kupie i mówmy a ch.. tam…
  Albo promujmy to wszystkimi możliwymi sposobami.
  Ja wybieram ten drugi sposób.

  1. Przecież tak sie nie godzi,tak nie wolno-nie wolno pokazywać,że jest się głupkiem i odkrywać publicznie karty-deklaracjami internetowymi.Jestem agenturą-rządu normalnego myślenia.Przecież jak 100 tysięcy osób poprze publicznie kogoś-to będzie to mniej znaczyć od miliona podpisów obywatelskich pod projektami kierowanymi do sejmu-które trafiają do kosza.-narzędzie internetowe nic nie zmieni.100 tysięcygłosów również sprowkuje służby do kontrposunięć.Mi się nie podoba naiwność w konstruowaniu narzędzi internetowych które wyłącznie mogą być bazą danych do inwigilacji i mi się niepodoba taka hamulcowość jaką prezentuje Oskar-w odniesieniu do górników.Ma być k-wa konkret zadyma Majdan i nowy rząd-tylko żebyście się nie wydymali,bo głupi byliście i będziecie-bo popieracie Zagórskiego-bo tylko gada,bo popieracie innych złotoustych,bo wam złota gadka pasuje a nie konkret.Siada złotoustym na mózg,promują Dobrego,bitcoina,wszelakie dobrodziejstwa lecznicze oszustów którzy sami pewni swoich metod nie sa,gadają i biją punkty dla zarobku.Janusz już nie chce myśleć o samorządzie terytorialnym-odpuścił-nie dlatego,że głupi,ale,że leniwy,porzucił działalność gospodarczą,pod fundaję się wpiął jak Owsiak-i jest porównywalny-bo spójrzcie jak sie przedstawia na stonie głownej-nie pisze czym telewizja jest.Numer konta podał poprawnie-bo się dał nauczyć,ale czym jest ta telewizja,to ani słowa-fundacja?działalność?Mrówka cała,czy złoty melon?Ja mieszkam za granicą i nie powrócę do aktywności społecznej,ale tym którzy chcą się tym zajmować proponuję więcej myślenia,może modlitwy,ascezy-mniej poprzez to posługiwania się głupim mózgiem.Efektów waszego pobytu na NTV nie widzę-gadacie,pierdoły pociskacie,a Janusz niech was prowadzi.Amen

 9. P.S.
  1polska.pl
  Dołącz!
  Chyba, że Polskę, zamiast w sercu, masz w końcowym odcinku przewodu pokarmowego…

  1. Najpierw emocje,potem pomyślunek.Co to oznacza,że pan Konrad Daniel ma 11 tysięcy głosów poparcia?Co to za nic w narzędziu internetowym i po co?Myśl po żydowsku i pozbądz się kompleksu niedowładu intelektualnego-no rusz zastaną mózgownicę i powiedz ,co to oznacza,że ma 11 tysięcy głosów.Oznacza to,że 11 tysięcy osób odda na tego pana głos w wyborach-już jest w sejmie-gratuluje.Ilu się bawiło w Polskę?-zobaczymy.

   1. @Sylwester, cieszę się, że Cię to wkurza…
    „Co to oznacza,że pan Konrad Daniel ma 11 tysięcy głosów poparcia?Co to za nic w narzędziu internetowym i po co?”
    Na razie nic, a po co? Wiesz, a jak nie, to się dowiesz.
    „Myśl po żydowsku i pozbądz się kompleksu niedowładu intelektualnego-no rusz zastaną mózgownicę i powiedz ,co to oznacza,że ma 11 tysięcy głosów.Oznacza to,że 11 tysięcy osób odda na tego pana głos w wyborach-już jest w sejmie-gratuluje.”
    No cóż, po żydowsku nie mam zamiaru myśleć, bo nie tylko mamona się liczy. Poza tym mi nikt niczego za młodu nie obciął, więc nie mam takich traumatycznych przeżyć.
    „Ilu się bawiło w Polskę?”
    Od ~ 25 lat wielu, dlatego potrzeba dorosłych. Polaków. Słowian.
    Na razie 22.000 zarejestrowanych, wkurza jednostki, 2 200 000 wkurzy łżemedia, 22. 000 000 000 wkurzy??? kogo?
    Tyle osób nie głosuje, bo nie widzi sensu. A jak dostrzeże sens?

  2. Dobra-widzę wysunięte kandydatury-Brzozowiec,Tymiński i co?Co z tym porąbaniem-jak to się będzie żreć?-z musztardą?Poczekam więc i zobaczę ilu kretynom narzędzie internetowe służy jak do mszy.

   1. „jak to się będzie żreć?” między sobą..
    specialite de la maison polonaise 😀

  1. Doczytałem się na tej baaardzo nieprofesjonalnej stronie że Bul tak naprawdę to potomek rezuna Szczynukowycza.
   Czy mógł by to ktoś zweryfikować ?
   Doczytałem się na tej baaardzo nieprofesjonalnej stronie że teściowa Bula mieszka w Izraelu i pobiera Polską emeryturę.
   Czy mógł by to ktoś zweryfikować ?

  2. „a prezydent gdzieś poleci i wszystko sie zmieni…”
   To jakos by tak pasowało.

 10. Tak to wygląda na Ukrainie.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/usa-nato-przegrywaja-wojne-na-ukrainie-2015-02

  Moim zdaniem cała zadyma na Ukrainie to rozpoznanie bojem aktualnych możliwości siły Rosji.
  Gdyby się okazało że Rosja jest słaba, że gubi się taktycznie, logistycznie, organizacyjnie nie daje rady kadrowo, sprzętowo… to NATO poszło by do przodu.
  Okazuje się jednak że jest dokładnie odwrotnie.
  Rosja nie biorąc udziału w walce tę walkę wygrywa na każdym niemal polu.
  NATO nie biorąc udziału w walce tę walkę przegrywa (proxy wojna).
  To najemnicy NATO są ratowani przez polityków po kolejnych klęskach a nie ochotnicy rosyjscy (rozejm na lotnisku, rozejm w Debelcewie).

  Dla organizatorów, tego rozpoznania bojem, płyną jednoznaczne wnioski…
  tędy nie przejdziemy, trzeba zaatakować inaczej, w inny sposób , w innym miejscu.
  Ataki na rubla, na ropę naftową, na gospodarkę też nie dają efektów a rosyjska odpowiedź jest bardzo bolesna dla atakujących.

  Co do konieczności dalszych ataków, to jest poza dyskusją, od momentu gdy Rosja „zaatakowała” fundament „wolności” mafii czyli dolara Amerykańskiego. „Zaatakowała” poprzez rezygnację z jego używania w handlu międzynarodowym.

  Mafia mordowała i morduje konsekwentnie każdego kto dopuści się o ataku na dolara, na jego producenta (FED) czy też na biznes lichwiarski (Kennedy za zamach na FED, Husain i Kaddafi za próby odejścia od dolara…Causescu za pozbawienie mafii zysków z lichwy bo zredukował zadłużenie Rumunii do zera).
  Na Putina też polują i nawet głośno do tego w mediach nawołują.

  Wpływy mafii się dramatycznie kurczą.
  Kiedyś rządziła USA, Kanadą, Australią, cała Europą zachodnią, połową Azji i Ameryki Południowej. Dzisiaj pozostały pod jej wpływami pojedyncze kraje.
  Zdobyta przez mafię w latach 90 tych Europa wschodnia jest dla nich niewiele warta.
  Zacofana gospodarczo, słaba militarnie, wroga nowym okupantom… można ją tylko troszkę podoić ale coraz trudniej utrzymać tam władzę „bo narasta antysemityzm”.
  W Europie zachodniej, na bliskim wschodzie, w USA, w Azji, Ameryce południowej… wszędzie „narasta antysemityzm”.

  Imperium mafii wali się na każdym froncie.
  Jeszcze chwila a dotychczas posłuszne sługusy mafii zaczną pracować na dwie strony
  a za chwile dla drugiej strony.
  To znana prawda socjologiczna… g..no zawsze na wierzch wypływa.
  To akurat jest bardzo paskudna przypadłość „socjologii”.

  1. Ten „odkłamiacz” trochę odkłamuje a trochę zakłamuje.
   Np „wielopokoleniowy dorobek polskich elyt błękitno krwistych” nad utratą którego na rzecz narodu Polskiego po 1944r ubolewa „odkłamiacz” to przecież nic innego jak uspołecznienie majątku oligarchów którzy ten majątek zrobili na niewolniczej pracy chłopa pańszczyźnianego czyli narodu Polskiego.

   Akurat nie wiem czy majątki zgromadzone na niewolniczej pracy na wyzysku (i to skrajnym wyzysku) narodu należy chronić czy raczej oddać w ręce tego narodu .
   Ta moja wątpliwość dotyczy i dzisiejszych czasów.
   Majątki oligarchów biorą się najczęściej ze zwykłego wyzysku pracowniczego i konsumenckiego. Znamy ten mechanizm w Polsce od 89r.
   Oligarcha zawsze może „więcej” a więc może wymusić uległość wobec siebie innych słabszych obywateli i zmusić ich do pracy na korzyść oligarchy, może załatwić sobie bezkarność czyli może praktycznie wszystko wobec słabszych obywateli (kiedyś niepiśmiennych i nie wykształconych, skrajnie biednych).
   Oligarcha nie może tylko podskakiwać większemu oligarchowi bo to ten większy „może więcej”.
   Tak zbudowany świat o hierarchii pionowej jest światem dyktatu, wymuszania, wyzysku, zbrodni przeciw ludzkości, bo aby jeden chciwy oligarcha był bardzo bogaty to tysiące muszą na to ciężko pracować i być skrajnie biednymi. Taką oligarchiczną Polskę budują solidaruchy od 89r.
   A taka hierarchia nie ma nic wspólnego z demokracją.

   Demokracja do „hierarchia” pozioma gdzie wszyscy mamy takie same prawa i możliwości a najlepsi w sensie najmądrzejsi osiągają najlepsze wyniki.
   Demokracja to zakaz bogacenia się na wyzysku pracy innych
   W demokracji władza (czyli hierarchia pionowa) to w całości struktura wybieralna przez obywateli i odwoływana przez obywateli w nie skrępowanych wyborach, w referendach itp. (oligarchów nikt nie wybiera no czasem służby specjalne niekonieczne Polskie) Władza musi reprezentować interesy narodu a nie jakiekolwiek inne (oligarchia takich interesów nie reprezentuje praktycznie nigdy). Na władzy w demokracji nie można się dorabiać.
   W demokracji nie może być „zawodowych elyt” chronionych immunitetami.
   W demokracji nie może być lobbingu (tylko dla bogatych), w demokracji lobbuje cały naród w drodze referendum i wyborów i to jest jedynie dopuszczalna forma lobbingu.

   Jak widać pan „odkłamiacz” bardzo lubi wielopokoleniową oligarchię a to oznacza wprost że nie lubi demokracji.
   Ale nie neguje pożyteczności odkłamywania historii bo jest co odkłamywać.

   1. Nie neguje też pożyteczności działania różnych organizatorów życia gospodarczego, kulturalnego itp. czyli ludzi którzy organizują pracę wielu innym ludziom.
    Kluczem jest tu definicja wyzysku inaczej mówiąc godnej płacy, godnych zysków.

    Dobry manager, prezes jest bardzo potrzebny, on może stworzyć sprawny biznes zatrudniający wiele ludzi i przynoszący zyski.
    Tylko te zyski powinny być dzielone sprawiedliwie na wszystkich wytwarzających te zyski (pracowników).
    To trudny problem ale nie aż tak trudny jak się wydaje.
    Wyzysk daje się zauważyć gołym okiem (kominy płacowe, umowy śmieciowe, płace minimalne, … przywileje…luksusy)
    Prezes powinien zarabiać więcej od robotnika ale nie 100 czy 1000 razy, 4-5 razy wystarczy. Kadra powinna zarabiać więcej od szeregowych ale nie 5 razy, 2-3 razy wystarczy….
    Kadra powinna być wybierana przez właścicieli i załogę i odwoływana w takim samym trybie gdy właściciel lub załoga są niezadowoleni (żadnych kontraktów z milionowymi odprawami).
    Zyski powinny być dzielone pomiędzy właścicieli i cała załogę a nie jak dzisiaj całość trafia do właścicieli i ich najemników czyli Prezesa i vice prezesa (podział np w proporcji do płac…).

    Na tym polega demokracja.
    W PRLu było przechylenie w drugą stronę. To była oficjalnie „Dyktatura proletariatu”. Systemowo dyskryminowano ludzi mądrych, wykształconych a premiowano roboli. To bliżej demokracji niż dzisiaj ale jednak przechył w stronę komunizmu a to też niedobrze.
    Demokracja jest gdzieś po środku między wyzyskiem kapitalistycznym , neoliberalnym, oligarchicznym a komunizmem czyli totalną „rawniłowką”.

    Polska komunizmu nie zaznała , „Dyktatura Proletariatu” w Polsce była raczej formą socjalizmu ze zbyt dużym przechyłem w kierunku rawniłowki czyli komunizmu czyli inaczej ujmując, bardzo łagodną formą komunizmu. W czasach Stalinowskich było więcej komunizmu a po 68r po pozbyciu się mafii żydowskiej a zwłaszcza za Gierka było więcej socjalizmu i zalążki kapitalizmu. Była szansa na zatrzymanie ewolucji na optymalnym poziomie równowagi między socjalizmem a kapitalizmem a to ekonomiczny fundament demokracji.
    Solidaruchy zniszczyły tę szansą i wprowadziły neoliberalizm.
    Teraz zbliża się kolejna szansa… tym razem jest ona w rękach Putina, Merkel oraz nowych elit które kształtują się na forach internetowych.

    Jedno, raz jeszcze podkreślę, Oligarchia to z definicji wróg demokracji (oligarcha może więcej a więc może doprowadzić do erozji systemu demokratycznego drogą wywalczania z pozoru drobnych korzyści systemowych).

    Ludzie zarządzający wielkim majątkiem muszą być wybieralni i zależni od tych którzy ich wybierają (wybiera i odwołuje społeczność w której funkcjonuje dana struktura majątkowa).

 11. Taki , moim zdaniem, celny komentarz znalazłem w sieci.


  Inny aspekt misji Merkel i Holland’a
  Dwa najważniejsze państwa UE podejmują próbę pokojowego uregulowania sytuacji na Ukrainie, a żydo-reżimowa i żydo-medialna hałastra III żydo-RP nawołuje do zaostrzenia konfliktu, do dozbrojenia przez USA żydo-reżimu na Ukrainie i do wprowadzenia tam wojsk NATO.

  Ciekawe, że ten sam żydo-reżim IIIRP nie ma żadnych zahamowań, żeby oficjalnie głosić odmienne stanowisko od NRF i Francji, a więc odmienne od stanowiska unijnego, a nie znajduje żadnej motywacji, żeby przeciwstawić się NRF, Francji, władzom UE, gdy chodzi o obronę polskiej gospodarki, kultury, moralności, prawnego ustawodawstwa, w ogóle polskiego interesu narodowego i państwowego -?

  Szkoda, że nie można tego pytania zadać publicznie syjonistycznym kreaturom szykującym się do wyborów prezydenckich i parlamentarnych.

  Mam nadzieję, że coraz więcej Polaków dostrzega konieczność – przynajmniej politycznej – bezwzględnej kastracji RP z syjonistycznego, zydo-reżimowego elementu.

 12. Kolejne klocki mafijnego domina upadają ?
  http://wolnemedia.net/polityka/szyici-przejeli-wladze-w-jemenie/

  Egipt gada z Putinem, Cypr proponuje Putinowi bazę wojskową na swoim terenie, Asad w Syrii się trzyma, Turki gadają z Rosją o gazociągu… Ukraina się zaczyna walić.

  Tylko Polin twardo stoi u boku mafii, nic dziwnego bo Polin jest rządzone przez tę mafię od 89r i mafia w Polin jest głęboko okopana.

  1. Napiszę coś czego nie powinienem napisać.

   Wygląda na to że Obama jest cichym wrogiem mafii żydowskiej czyli de facto jest sojusznikiem wrogów tej mafii.
   Świat się wyzwala od tej mafii. Obama wziął na siebie ciężar powstrzymania w USA partii wojny która aż kipi by zacząć gorącą wojnę (republikanie, lobby wojskowe..mafia). Ciekawe czy dokona zamachu na FED (jeszcze za wcześnie).

   Wrogowie mafii coraz śmielej podnoszą się z kolan (Węgry i Słowacja już od dłuższego czasu się uniezależniają, Grecja w temacie długów twardo się stawia, Merkel i Holland pomagają pokonać mafię na Ukrainie, Turcja zmienia politykę…za chwilę Bułgaria podniesie głowę.. i wróci temat gazociągu południowego ale wariant Turecki też pozostanie w mocy… małe kraiki UE przestały pyskować (korzystają z okazji by siedzieć cicho), nawet w W.Brytanii co się pod skórą dzieje (ataki na następce królowej… a rodzina królewska to część mafii).
   Politycy wiedzą więcej niż my, mafia też wie więcej.
   Oni za sprawą tajnych służb „widzą” z wyprzedzeniem kilku miesięcy to co my widzimy teraz.
   Ciekawe co oni teraz widzą ? Nad czym pracują, co negocjują.
   Dowiemy się za kilka miesięcy.
   My tego nie widzimy ale świat w oczach polityków (nie marionetek) wygląda już inaczej niż my to widzimy.

 13. Znalezione w komentarzach Adnowum nt. plotek o „polskich” najemnikach.


  biurwa za Wasze podatki : Dowody … chętnie bym przedstawił dowody poszlakowe np. skany dokumentów, ale pewnie następnego dnia wywaliliby mnie z roboty a potem mialbym zarzuty prokuratorskie za ujawnianie dokumentów poufnych … ale tak ogólnie to mogę coś napisać … pracuje w państwowym urzędzie w dziale zajmującym się zezwoleniami na transport zwłok Polaków ze świata, wiecie, jak to w życiu: wypadki, choroby, jak ktoś umrze za granica to nie przywozi się delikwenta w bagażniku, są procedury, państwowe procedury … do meritum : ostatnio mamy prawdziwy wysyp Polaków zmarłych na Ukrainie, wszyscy co do jednego to ofiary wypadków komunikacyjnych, może tak jest a może … w 2012 na Ukrainie zmarło czy zginęło 15 Polaków, w 2013: 12 Polaków, w 2014: nagle 178 Polaków praktycznie wszyscy od lipca a w 2015 tylko do dziś już 43 …. od polowy 2014 jest tylko jeden powód śmierci : wypadek komunikacyjny … dodam ze 60% zmarłych pochodzi z okolic Braniewa, pieniężna itp oraz z okolic Wrocławia … a nazwiska 70 % maja końcówkę -ko … 95% to mężczyźni w wieku 18-40 lat … na każdym formularzu z wypadkiem komunikacyjnym jest kategoryczny zakaz otwierania trumien … moi drodzy, wnioski wyciągnijcie sobie sami , pieniężna itp oraz z okolic Wrocławia … a nazwiska 70 % maja końcówkę -ko … 95% to mężczyźni w wieku 18-40 lat … na każdym formularzu z wypadkiem komunikacyjnym jest kategoryczny zakaz otwierania trumien … moi drodzy, wnioski wyciągnijcie sobie sami

  Wnioski sobie sami wyciągajcie.

  1. g-k
   Tyle razy juz umieszczalismy ten dokument ale coz plotki wazniejsze 🙂
   Druga sprawa jest , ze ziemia jest zagrozona kosmicznie tez i tutaj taka cisza jakby przed wielka burza .
   Tyle ludzi slyszalo muzke przemieszczajacych sie plyt kontynentowych ale jakos nikt juz o tym nie mowi . https://www.youtube.com/watch?v=21RvN7bcAxk

  2. Mam pytanie do znawców tematu . Otóż czy snieg
   skrzypi pod butami w temp plus 6 C ?
   Z góry dziękuje za odpowiedz .

Comments are closed.