Alternews – 6.02.2017

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

54 thoughts on “Alternews – 6.02.2017

 1. Na stronie „Złoty Wiek Gai ” jest /w prawym górnym rogu/ piękny przekaz z dnia 6-tego lutego 2017 „Wizja Przyszłości ” – który naprawdę polecam Wam Wszystkim . Serdecznie Was pozdrawiam i życzę Wam , abyście wreszcie w siebie uwierzyli .

   1. a sobie beknę, ale nie kliknę nie personalnie w żaden link jakiegoś kogoś kto miał by mi wyjaśniać jak jest, bo ja nie jestem ciemna żeby mi wyjaśniać 😉 ale wy klikajcie w święte it. zgubiliście – się – to szukajcie, ja nie zgubiłam nie szukam. nie zmierzam, przybywam. z łojej moimi wieszczami że na mdłości mnie zbiera. ale lepszy rydz jak nic no nie? 😉 ale jak to je moszlife? a no je. wita rozumita. 😛

   2. se ja nie bój się… oboje wiemy, ze to przez kompa nie klikasz w linki, teraz mówisz, że nie chcesz by Ci ktoś wyjasniał coś, czego nie wiesz, ze potrzebujesz wyjasnienia, lub mówisz, że go nie potrzebujesz? skąd wiesz, co oni wyjasniają zycie to nie tylko wyjasnienia, życie nie ogranicza sie do wyjasnień, jest zabawa, jest mądrość, jest interpretacja, jest nauka, ale najwazniesze co sama wyciągniesz z tego, dlatego przesłuchaj tego ciapę jak Ty to mówisz Ramthę… i wyciągnij wnioski, bo ja wnioskuję, że Ty się boisz, jakoś nowej wiedzy, może dlatego, ze jesteś pełna już, a moze dlatego, że wszystko wiesz, ale baw sie tym czego nie wiesz, czyli czasem w infromacjii, tez bym niczego już nie oglądał, gdybym nie był ciekawy życia, które wciąż sie toczy czy to coś oglądamy, czy słuchamy, czy czytamy, nas siebie ksiązki, czy rozmawiamy między sobą..to też jest życie, praca Twoja jest życiem, i siedzenie w domu też, gotowanie ,zakupy, i czytanie bzdur też, bo nie wszystkie są bzdurą, a Ty założyłaś, że Ramtha to ciapa, może byc dla Ciebie ciapą, jak czytałaś Potęgę Podświadomości, i tak sie nia kiedys szczyciłaś, to co Ci szkodzi przeczytać, 100 razy mądrzejsza książkę.? według mnie jedyną książkę z sensem, chociaz histroia Ramthy nie musi byc prawdziwa, to to o czym mówi, daje do myślenia, mi dało na 3 dni, ale naukę wzielem na całe życie, bo na prawde dobrze mówi, jest normalny. a ja to umiem rozrużnić, i właśnie oglądajac nowe czy stare patrze na to kto jest normalny, i dlatego polecam Ci Ramthę, Biała Księga, na pierwszą porcję naprawy tego o czym mówiliśmy wczoraj priv. Zrob to, ściągnij to gówno i przesłuchaj, a uspokoisz się nieco wewnętrznie, chyba, ze naprawę nie potrzebuejsz, to wtedy już nie namawiam, ale ja potrzebowałem takiej książki. (nie takiego Ramthy) ale takiej Książki. Buziaki Hihihihhihihiih sory ze się narzucam, bo takie mam wrażenie. Nic od razu Od Razu Rzymu nie zbudowali, jak czujesz się silniejsza bez nowych informacji, to rób jak uważasz, ja się narzucać nie będę. 😛

   3. Już Wiem !! Seja nie chce być jednym z Wielu ! W końcu stworzyła wszechświat, musi byc jedyna !!! ten ból ze stworzenia, jest wielki… ten ból wejścia w czas i poznania każdego uczucia i świdomość, ze jest sie poznawalnym, lecz do końca tego nie rozumiesz? ja wyszedłem z czasu i wiem co znaczy, być w tym życiu, tak jak z tą parą patrząca na ksieżyc, wszystko w zasięgu Twojego wzroku powinno być dla Ciebie, Ty to nazywasz i Ty to stworzyłaś….. tak jak to czego nie widzisz, też to stworzyłaś… niech to pracuje dla Ciebie ciesz się myślą, myślą w Świecie… która gdzieś krąży… wśód tego co stworzyłaś 😀 To takie Piekne !!!!!!!!!! Woow.

   4. co je moje to ja wim. a ty ze swoimi naukami idz precz ! przekonywać moje kozy, bym ci nie pozwoliła ani do zlodzi ciał bym ich nie oddała ale one nie takie głupie, wzięły by ci i twoje miłości i wiedzę i mądrości na rogi. 😉

 2. dziekujemy Januszowi i NTV.PL =”MY”= tak wlasnie my taki przekaz Janusz zastosowal w alternews to wlasciwy i znakomity =doskonaly sposob na zjednoczenie tego czegos ??? co dziala w nas wszystkich =CUD ZYCIA =wieksza czesc dostrzega tylko cialo =bardziej dbaja o samochody i tzw. domy zapominaja ze sa utrzymywane przez 24 godziny na dobe przez DUCHA /nie mamy zamiaru zaglebiac sie w temacie tu sie nie da tu mozna dac tylko alternews / tak jak Janusz komentuje wszystko nabralo szybkosci teraz mamy dzieki internetowi i technologi mamy 12 godzin =a iluzja =pamiec ma 24 godziny . Janusz przekazuje Trump robi to i to ,pisalismy tu w komentarzach zaraz po wybraniu tego kolegi ze jest poslancem Spokoju i Pokoju /wielu pisalo odwrotnie???/ to stare te stare programy =czego kazdy zamieszkujacy cialo nie wyrazi zgody ,nie zacznie wspolpracowac bezwarunkowo =po to kazdy ty przyszaedl /stan zapomnienia i uspienia / hallo pobudka . W tym roku 2017 pisalismy rowniez bedzie istne trzesnie ziemi ??? ha ha ha w przenosni !!! faktycznie tylko nieliczni dostrzegaja to co juz jest a co po jakims czasie ujawnia sie w naszej rzeczywistosci =takim znakomitym wieszczem byl Rudolf Stainer przed 100 laty opisal przewidzial co sie teraz dzieje , a zadzieje sie znacznie wiecej jak i ty dolaczysz =zadbasz o siebie =kto to zrobi??? czas oczekiwania i patrzenia bezmyslnie zakonczyl sie w 2012 to wtedy byl start do nowego i on sie dzieje . Bawmy sie i odkrywajmy cud ZYCIA W TU I TERAZ badz swiadomy BADZMY SWIADOMI ZADBAJMY O CALOSC ISTNIENIA . Ponizej zamieszczam slowa kolegi z naszej wyspy na ktorej jestesmy a tu sie dzieje rowniez bardzo duzo /po angielsku cichutko ??? ha ha ha /pozdrawiam wszystkich obserwatorow i komentatorow kochanego zycia. jan piotr Istnieje wielkie niebezpieczeństwo związane z naszą planetą, ale to nie jest to niebezpieczeństwo, o którym myślisz. To niebezpieczeństwo związane z tym, że nie podejmiesz działania, gdy wszystko, co jest pełne energii, będzie wzywać cię do działania. Wzywać cię, byś dołączył do oporu przeciwko siłom zniszczenia. To jest największe niebezpieczeństwo, przed jakim może stanąć każdy – że nie podejmie się działania, gdy wszystko, co tak naprawdę ma znaczenie, wzywa nas do działania.

  Nie chciałbym nadużywać słów. Czas jest cenny. Chcę zainspirować twoje wewnętrzne słońce, a nie twoją moc rozumowania, jakkolwiek pożyteczna może ona być. Chcę poczuć, jak ożywa moc która w tobie drzemie, podczas gdy ty dusisz się, dowodząc, dlaczego nie możesz dokonać z miany. A i tak wiesz, że musisz jej dokonać.
  Wszystko inne idzie do przodu. Wszechświat poszerza się, jest ciągle głodny, poznaje i zapuszcza się coraz dalej. Straciłeś swój apetyt na życie?

  Stratedzy po ciemnej stronie karmią się tymi, którzy nie są w ruchu. Ogłaszają korzyści i wygodę płynącą ze stagnacji. Potrzebują niewolników. Podtrzymują swoje energie, karmiąc się twoją! A dopóki nie zaczniesz działać, pozwalasz, by cię wykorzystywali.

  Za każdym razem, gdy udajesz się do ich napuszonego królestwa, by kupić pozbawioną wartości żywność lub pozwalasz im zabierać twoje bezwartościowe pieniądze, pozwalasz, by świat zniszczenia cię wykorzystywał. Sterylny, wynaturzony świat bezdusznych automatów, który zabija twoją żyjącą planetę. I myślisz, że to jest normalne! Lub nie myślisz wcale.

  W tym momencie dostajesz kopa, byś obudził rzeczywistość i zaczął działać. To trochę mocniejszy kop niż zazwyczaj, ponieważ masz ostatnią szansę. I nie masz czasu na to, by siedzieć i zastanawiać się, co z tym zrobić.

  Robi się późno, drogi przyjacielu.

  Światowe bloki handlowe kontrolowane przez Iluminatów zacieśniają pętlę. Ich celem jest zdobycie absolutnej kontroli nad wszystkimi zasobami naszej planety. Tak, chcą je zagarnąć. To oznacza, że nawet nasiona warzyw, które chcesz zasiać w swoim ogrodzie będą nielegalne, o ile nie kupisz ich od korporacji posiadającej aprobatę bloku handlowego. Oczywiście nasiona zmodyfikowane genetycznie.

  Rządy nie wkroczą, aby je ocalić, ponieważ rządy są na usługach korporacji, a nie na odwrót. Wyruszą na wojny, by wydrzeć wszelkie bogactwa, jakie jeszcze zostały na tej plancie i zdobędą wszystko, co będą chciały korporacje.

  Jak powinna wyglądać twoja reakcja na coś takiego? Powinieneś powiedzieć: „Nie, dopóki żyję na tej planecie! Nie pozwolę im!” Ale zamiast tego mówisz coś w stylu: „Boże, kto ich powstrzyma?” lub „Czy naprawdę jest aż tak źle?”

  Widzisz? Nie jesteś oburzony. „Oburzenie” jest iskrą zapalną, która popycha do działania, a jeśli zamiast oburzenia jest tylko słaby płomyk migoczący w ciemności, zostaniesz zdmuchnięty, jak inni.

  Rozpal teraz swoją lampę i poczuj absurdalność świata, w którym nikt nie przejmuje się tym, by robić coś, co ma znaczenie, a zajmuje się wszystkim, co kompletnie nic nie znaczy! Powinno oburzyć cię czyste szaleństwo tej sytuacji.

  Jesteś dzieckiem stworzenia, ale wydaje się, że jesteś sparaliżowany. Nie tworzysz.

  Jesteś świadomy kontroli umysłów? Czy przyszło ci kiedyś do głowy, że być może żyjesz cudzym życiem? Że osoba, którą widzisz w lustrze tak naprawdę nie jest tobą? Nie, to osoba, którą przez cały czas próbujesz być – to osoba, której umysł jest kontrolowany. Istota, którą karmiono propagandą statusu quo – programem Iluminatów.

  Odbicie w lustrze to zindoktrynowana istota dzieląca los wszystkich, którzy nie są w stanie kwestionować niekończącego się steku kłamstw wylewanych przez system kontroli, który panuje na naszej planecie. Kiedy cię ostrzegam, że podążasz ślepo w dół drogą prowadzącą do piekła, bardziej przejmujesz się tym, jak wysoka będzie tam temperatura niż tym, by wydostać się z tej drogi, nieważne za jaką cenę.

  Robi się późno. Większość twoich znajomych zupełnie nie zdaje sobie z tego sprawy. Ciągle próbują wmówić ci, żebyś dał sobie spokój z tymi koncepcjami. Są mięsem armatnim apokalipsy, poświęcanym Bafometowi czczonemu potajemnie przez rody Iluminatów – wampiry żerujące na ludzkiej kreatywności.

  Myślę, że dość już powiedziałem. Czas byś sam poszukał odpowiedzi. Obudź w sobie mechanizm przetrwania. Zawezwij boskie moce, które przeniosą cię tam, gdzie powinieneś być. Zrób to – tu i teraz. Znajdź w sobie odwagę, by nigdy nie odpuszczać.

  Spotkamy się na tej drodze – lub wcale.
  Julian Rose jest wczesnym pionierem rolnictwa ekologicznego w Wielkiej Brytanii, międzynarodowym aktywistą, myślicielem holistycznym i pisarzem. Jest prezesem Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi. Jest autorem dwóch uznanych książek: Zmieniając kurs na życie oraz W obronie życia.

  Dużo się dzieje. Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.renesans21.pl

  Tags: działania, illuminati, kontrola umysłu, świadomość

  This entry was posted on wtorek, Listopad 8th, 2016 at 13:26 and is filed under Ar

 3. http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/cymanski-po-publikacji-se-pomozemy-pani-iwonie-by-dostaa-500_946371.html = to sa te tematy nie wiadomo czy sie smiac??? czy plakac??? jak w/w zamiescilem i od ponad dwoch lat jak zaczalem tu w NTV. PL pisac zachecajac i podpowiadajac do brania sprwa w swoje rece i stawania sie WOLNYM SAMODZIELYM I ODPOWIEDZIALNYM ISTNIENIEM/ jest nam ciezko dawac przekazy =pisac w liczbie mnogiej ??? =cwiczymy juz pare lat =trudnosci sa wszystko tak zostalo skonstruowane w tym hologramie =matriksie =piramidy rzadzacej aby jednostka =ego bylo niewolnikiem i bralo udzial w wyscigu szczurow ??? tak moi kochani jedynym skutecznym sposobem jest przeprogramowanie sie na „MY” =to daje nam jednote =wspolne dzielo itd. itp. ten co to zrobil =robi to wie osylam do w/w komentarza

 4. mamy od 62 lat tyle cwiczymy w tym ciele takie intencje : bez money+bez rzadow + bez sadow+bez policji+bez wojsk+ bez bankow+bez religi + bez praw i obowiazkow= Wolnota w dzialaniu swiadomym ,odpowiedzilnym z szaczunkiem sobie calosci i innym /nazywamy to 3Xwin / ja wygrywam + ty wygrywasz = „MY” WYGRYWAMY ,zastosowalem taki alternewsowy opis tej intencji ,jezyki zostaly tak skonstrowane /a szczegolnie angielski ktorego sie teraz ucze jest czwarty nasz jezyk =aby jednostka ,byla obeswlasnowolniona a wszystko oparte na handlu z podobiznami glowami naszych cwanych siostr i braci. Zzacznijmy produkowac swoje waluty ??? ha ha ha

 5. Gaja podala ,podpowiedziala ,a jan piotr zamieszcza wszystkim w dniu 6.2.2017 ; odkrywcom; 06 lutego 2017 poniedziałek

  Dzień dobry obserwatorzy wszechświata w miłości,

  Początek tygodnia w superlatywach wibracji miłości…
  dla nas, ludzi, najwyższe z dotychczasowych .
  przyjmijcie je, dostosujcie, w czystości i radości !
  Zgodnie z przewidywaniami.

 6. „Grożą już Panu Jurkowi Ziębie…… Może należało by w końcu zebrać się i napisać petycję do rządu. Przecież setki tysięcy ludzi korzysta z jego rad …
  „Jerzy Zięba O groźbach karalnych”
  https://www.youtube.com/watch?v=22P4jddQEZU&feature=youtu.be&utm_source=Ukryte+Terapie&utm_campaign=90779b92a8-EMAIL_CAMPAIGN_2017_02_04&utm_medium=email&utm_term=0_9bae9bf934-90779b92a8-217712517&mc_cid=90779b92a8&mc_eid=d07f8979d7 to napisla ann to jest switny pomysl prosba do Janusza niech zrobi petycje jak robia to np. avaz /nie wiem czy dobrze napislem/ =to jest konieczne juz i teraz =na te grozby potrzeba dac riposte skuteczna ;PROSIMY JANUSZA I NTV.PL O WYKONANIE STRONY CZY COS WTYM RODZAJU INFO + FAKTY O JERZYM ZIEBIE WRAZ Z MOZLIWOSCIA PODPISU W INTERNECIE =PODPISZE TO LISTE =NIECH TO SIE STNIE =JANUSZ PROSIMY I DZIEKUJEMY ,oczywista to jest propozycja nie jestem fachowcem w tej technice komputerowej =UFAM JANUSZOWI I VOJTKOWI /ZAPEWNE ZNAJDA SIE ISTOTY KTORE WSPOMOGA I ZREDAKUJA STOSWNE PISMO; UWAZAMY ZE MOZNA SKIEROWAC ZAWIADOMISNIE DO PROKURATURY I DO KOLEGI MINISTRA SPRAWIEDLIWOSCI ZIOBRY I JAKIEGO ,bardzo prosimy i dziekujemy to jest dobry moment i czas stanmy za JERZYM ZIEBA WSZYSCY =dziekujemy

  1. Czlowieku naiwnosc Twoja mnie przeraza … to wlasnie rzad stoi za tymi pogrozkami w stosunku do Jerzego Zieby .. To Kaczynski i jego banda i wczesniej banda Rudego rowniez … To PIS i PO zablokowalo uzywanie medycznej marihuany … to oni pozwalaja na latanie nam nad glowami i sypanie calego tego syfu na nasza ziemie .. to te wlasnie zdradzieckie „rzady” pozwalaja na szczepienie OBOWIAZKOWE naszych dzieci szczepionka HPV gdzie tylko w Polsce jest taki procent wyszczepialnosci … to ONI te bandziory ze zmienionymi nazwiskami z sejmu zastraszaja i wysylaja seryjnego samobojce do ludzi ktorzy maja wiedze o roznych przekretach tych dwulicowych gnoi . Czas juz przejzec na oczy i swiezo popatrzec przed siebie z podniesiona glowa . Pozdrawiam naiwnosc wrodzona w Polakach.

 7. https://www.youtube.com/watch?v=eIz5aN02IuU
  macie kodujcie sobie obrazki tonacego tytanica.;P
  jak to bylo?najpierw byl Orban ,potem Polska teraz USA i UK ,kto nastepny ?
  Dobrze pamietam te smutne miny merkelowej tuskowego holanda schetyny po wyborze trumpa.nie ich typ.A to ze Trump lubi Żydow ,bo pewnie z nimi dobre interesy robi ,to jak ma ich nie lubic?:P

  1. To nie żydzi są problemem Świata a mafia żydowska.
   Jest wiele mafii narodowych na świecie (Japońska, Rosyjska, Włoska, Chińska, Wietnamska…Ukraińska) ale wszystkie te mafie mają niewielki zasięg i relatywnie niewielką skalę działania w porównaniu z gospodarką świata.
   Te mafie to kryminalny margines gospodarczy i nie zagrażają one gospodarce a ni stabilności świata.

   Mafia żydowska to inna skala działania i możliwości to całkiem inny kaliber.
   Ta mafia skupia większość zasobów gospodarczych świata, ta mafia idzie po władzę na świecie, ta mafia wywołuje krwawe wojny, krwawe przewroty, ta mafia rządzi tzw zachodem.

   Bez likwidacji potęgi gospodarczej, medialnej i politycznej tej mafii, świat będzie konał w męczarniach bez końca.

   1. jakoś nie wspomniałeś o najgorszej mafii – Putinowskiej.
    Bałeś się szefa ruski trollu?

   2. ape
    30 procent pedofilskiego rzadu jest w Washington dc a nie w Moskwie . Zapoznaj sie dobrze z sytuacja swiatowa -polityczna Poczytaj wiki leaks material nie byl nigdy pudlem jakos maili na Putinie nie maja tylko na politykach amerykanskich .Widac dokladnie z maili jak Amerykanie bruzdzili w Azji mniejszej . Clinton fundacja ha ha ha 5000 dolcow na Haiti trzesienie , ktore jak przupuszczam sami zrobili zeby zebrac forse na cos . Oni lubia rytualy na ludzkosci a reszte na drug trafficing ( jakos nie widza tutaj Rosji https://www.unodc.org/unodc/en/drug-trafficking/) , sextrafficking a reszte na campanie wyborcza .Mam wrazenie , ze Polacy z kredytow nie placa interest do Banku moskiewskiego tylko do federal reserve .Interest jest wiekszy i nie stabilny bo Clinton I Obama ukradli pieniadze z federal reserve . Oczywiscie Nie jestem tego pewna czy Polacy nie zostali powaznie ocykani przez federal reserve i inne panstwa gnijace w NATO .

   3. ape czy ty wiesz w ogóle co to jest mafia ?
    Mafia to organizacja przestępcza które swoje marionetki wtyka do struktur władzy szeroko rozumianej.
    Szef mafii zawsze siedzi w cieniu ale to on wydaje rozkazy co mają robić marionetki. To opis władzy na tzw zachodzie.
    Kto jest szefem jakie rodziny to też wiadomo.

    Putin to polityk który wygrywa wybory bo ma gigantyczne poparcie wśród Rosjan i w innych krajach też.
    Poparcie wśród ludności oznacza że Putin postępuje tak jak ludzie by chcieli.

    Bark poparcia dla marionetek globalnej mafii oznacza że ludzie jej nienawidzą. A nienawidzą bo zbrodnie tej mafii przeciwko ludzkości przekraczają zbrodnie Hitlera.

    I na tym polega różnica między legalnie wybieranym Putinem a
    znienawidzoną zbrodniczą mafią która opanowała tzw zachód.
    (ocena społeczna polityki marionetek mafii jak Bush, Clinton, Obama , Merkel, Hollande, Sarkozy..i inni)

   4. ape Putin naprawia to co było przez 100 lat w Jego Ojczyźnie zrujnowane a było doslownie wszystko , Rosjanie zawsze byli Braćmi Przyjaciółmi Polaków Słowian , widzisz Rosjan jako ZSRR ? Oni nie chcieli komuny i nigdy takich zamiarów nie mieli,Rusofobia to straszna choroba to program w mózgownicach wstawiony w dniu smierci Polski tysiąc lat temu i zazwyczaj „Ruso „sobie poradzą ale „Fobia” na dokładkę dostaje z wszystkich pozostałych kierunków https://www.youtube.com/watch?v=HHZLs5btjqw a tutaj autorzy miedzy innymi rusofobi https://www.youtube.com/watch?v=FoU_jjWFy-s tutaj plany najnowsze mimo że że scenariusz ma już co najmniej dwa wieki https://www.youtube.com/watch?v=yq_kdNDsTdQ niekiedy trzeba się najeść dużo jabłek jak się w nadmiarze przejawia Fobie http://www.polskatimes.pl/artykul/3528955,akcja-jedz-jablka-na-zlosc-putinowi-chwycila-sadownikow-wspieraja-gwiazdy-i-zwykli-polacy,id,t.html najpiękniejsze w Fobii jest to że jakieś dopłaty zastąpiły sady , sady zniknęły , tysiace miejsc pracy- przetwórnie-przechowalnie , wszyscy poszli z”torbami ” a najpilniejsze jest to że „przyjaciele ” wskoczyli na miejsce naiwnego kundla , kundel poszczekał zrobił swoje, dostał patykiem w ryj , i niedlugo będzie jabłka marchewki GMO wtryniał z importu po promocyjnych cenach . a Oscar, to Patriota On chce aby Naród nie zapomniał jak gwoździa wyklepać , aby na polach rosło zborze Polaków dla Polaków , aby Ziemia co w niej i na niej , zawsze była niepodważalnym dobrem Przodków i Ojców dla Tych co się tu urodzą za sto dwieście lat , tysiace lat, na wieczność! aby nie było wozów Pana Drzymały bo i za parkowanie takowego karzą zapłacić POKOLENIE HD https://www.youtube.com/watch?v=ecMSGKzVakc

   5. RUSOFOBIA cytat „1. Czy są Rosjanami panowie Soros i Sachs, autorzy „Planu Balcerowicza”, którzy wyprowadzili z polski kilkaset miliardów dolarów?
    2. Czy to może za prośbą lub pomysłem innych Rosjan, Polska dokonała po 1980 roku tej „transformacji ustrojowej i gospodarczej”, której efekty widzimy dzisiaj?
    3. Czy to Rosjanie za marne grosze wykupywali perły polskiego przemysłu?
    4. Czy to z winy Rosjan pozbyliśmy się naszego przemysłu włókienniczego, chemicznego, tekstylnego, farmaceutycznego, budowlanego, elektronicznego, kopalnianego, hutniczego, obronnego, transportowego, włókienniczego, telekomunikacyjnego, stoczniowego i wielu innych?
    5. Czy to Rosjanie wykupili polskie zakłady pracy za kilka procent ich faktycznej wartości, aby je pozamykać, zwolnić ludzi i wywieźć sprzęt za granicę?
    6. Czy to Rosjanie wykupili polskie banki i czy to rosyjskie banki obecnie wysysają z Polaków ich ciężko zarobione pieniądze w tej neo-kolonii zwanej III RP?
    7. Czy to Rosjanie zabronili nam dofinansować stocznie?
    8. Czy to Rosjanie kazali nam zalewać szyby kopalniane, aby nigdy więcej ich już nie użytkować?
    9. Czy to Rosjanie kazali pozbyć się naszych cukrowni?
    10. Czy to Rosjanie zniszczyli nasze rolnictwo i rybołówstwo?
    11. Czy to Rosjanie kazali wprowadzać i podwyższać zbrodnicze podatki, oraz nie pozwalają na ich obniżkę?
    12. Czy to Rosjanie wydają wiążące dla Polski tysiące kretyńskich dyrektyw niszczących resztki naszej gospodarki?
    13. Czy to Rosjanie wprowadzili do naszego kraju pięćdziesiąt hipermarketów, które nie odprowadzają ani grosza do Skarbu Państwa?
    14. Czy to Rosjanie mają pretensje terytorialne w stosunku do nas i czy to oni wykupują ogromne połacie polskiej ziemi (szczególnie na Warmii i Mazurach)?
    15. Czy to Rosjanie każą nam odprowadzać rocznie sto miliardów składki członkowskiej?
    16. Czy to Rosjanie zniszczyli, a następnie przymierzają się do wykupienia polskiej kolei?
    17. Czy to Rosjanie chcą prywatyzować nasze lasy?
    18. Czy to Rosjanie wykupili nasze wodociągi i elektrownie?
    19. Czy to Rosjanie i ich koncerny niemalże za darmo mają koncesję na wydobywanie w Polsce wszystkiego, co posiada nasza ziemia?
    20. Czy to Rosjanie zniszczyli Wojsko Polskie doprowadzając je w stanu w którym na sto tysięcy ludzi przypada około dziesięciu tysięcy prawdziwych, potrafiących cokolwiek żołnierzy?
    21. Czy to Rosjanie roszczą sobie prawo do decydowania o naszej przyszłości, często wbrew naszej Konstytucji i prawom uchwalanym w naszym kraju?
    22. Czy to Rosjanie wysyłali naszych żołnierzy na głupie wojny w Iraku i Afganistanie?
    23. Czy to Rosjanie wysyłają naszych żołnierzy do Libii, Czadu czy Mali, by walczyli o ich roszczenia do obecnych tam złóż złota i ropy?
    24. Czy to na potrzeby Rosjan utworzono GROM?
    25. Czy to do Rosjan pielgrzymują wszyscy polscy politycy, by kiwać się pod murami Kremla obiecując strategiczne partnerstwo szefom rosyjskiego wywiadu?
    26. Czy to Rosjanie mają w posiadaniu patenty na GMO i zmuszają nas do wprowadzania tej trucizny?
    27. Czy to Rosjanie zmuszali nas do kupowania szczepień na świńską czy ptasią grypę?
    28. Czy to Rosjanie spryskują chemikalia nad naszymi głowami i wzruszają ramionami na fakt, że wymiera przez to światowa populacja pszczół?
    29. Czy to Rosjanie panoszą się po naszym kraju, roszcząc sobie prawa do wszystkiego co się w nim im spodoba?
    30. Czy to paszporty Rosjan upoważniają do „odzyskiwania” kamienic lub ziemi ornej?
    31. Czy to GRU kręci się po naszym kraju z żołnierzami uzbrojonymi w broń maszynową, z wycieczkami młodych Rosjan, którym pokazuje się miejsca „kaźni Rosjan” i „polskich morderców”?
    32. Czy Rosjaninem jest Jan Tomasz Gross i czy Rosjanie ukuli stwierdzenie o „mordercach Polakach w Jedwabnem” czy o „polskich obozach koncentracyjnych”?
    33. Czy to Rosjanie dają nam przykład kraju o bezkarnych służbach bezpieczeństwa, które mają prawo do zastrzelenia, torturowania, oraz inwigilowania każdego obywatela?
    34. Czy to od Rosjan wychodzi przykład ułatwiania aborcji dla rozrywkowych panienek, legalizacji i tłumaczenia zboczeń (w tym pedofilii), oraz beztroskiego życia bez zasad i reguł, co niszczy całą cywilizację łacińską?
    35. Czy to Rosjanie są największymi na świecie producentami i handlarzami narkotyków?
    36. Czy to GRU w interesie swoich wojen narkotykowych doprowadza do degeneracji i wyniszczania całych pokoleń?
    37. Czy to Rosjanie bombardują kilkadziesiąt krajów członkowskich ONZ?
    38. Czy to Rosjanie namawiają nas do legalizacji narkotyków bądź eutanazji?
    39. Czy to Rosjanie otaczają inne kraje murami i odcinają im dostęp do wody pitnej?
    40. Czy to Rosjanie wjeżdżają buldożerami w osiedla mieszkalne przedstawicieli innej religii?
    41. Czy to Rosjanie mogą bezkarnie ignorować ponad siedemdziesiąt rezolucji i kar ONZ?
    42. Czy to Rosjanie nie podpisali traktatu o nierozpowszechnianiu broni jądrowej mimo posiadania ogromnych jej ilości?
    43. Czy to Rosjanie nie posiadają własnej konstytucji, ani granic?
    44. Czy to Rosjanie prowadzą politykę eugeniczną sterylizując kobiety innego koloru skóry, zmuszając je do aborcji, czy wyganiając z ich kraju?
    45. Czy to Rosjanie nieustannie od lat prowadzą kosztujące ich podatników biliony dolarów wojny?
    46. Czy to Rosjanie wywołują non stop rewolucje w innych krajach i doprowadzają do obalania demokratycznych rządów?
    47. Czy to Rosjanie każą nam płacić sześćdziesiąt pięć miliardów odszkodowań?
    48. Czy to Rosjanie zrzucają bomby z zubożonymi uranem na tysiące niewinnych cywilów?
    49. Czy to Rosjanie organizują zamachy mające stanowić prowokacje do kolejnych ich wojen, bądź coraz to większej inwigilacji obywateli?
    50. Czy to Rosjanie doprowadzili do biedy i ludobójstw w całej Afryce np. prowokując wojnę domową w Kongo albo rewolucję w RPA, gdzie tylko wyczuli złoża czegoś wartościowego?”

 8. Salomon Hindus =daje tobie kolego skrotowo odpowiedz =powiem tak zapoznaj sie w/w komentarzach co zamiescilismy, a po nizej zamieszcze Sylwie co odpowiada w tym temacie rowniez = kazdy ma prawo zabrac glos a jaka jest tresc =przekaz to niech ci czytajacy rozwaza nie tylko glowami ??? a rowniez w uni z sercami jezeli potrafia ,ci co to zrobili i to robia na codzen to wiedza o co chodzi to jet ten UKRYTY PRZEKAZ w tym samymym jezyku a zrozuminym np . przez Gaje o ile zechcial i przeczytala albo Majestica wymienilem celowo te dwie cudowne ISTOTY ktore wiedza oco chdzi??? /nie wymieniam Janusza i Vojtka co daja nam mozliwosc napisania i podpowiedzi innym / za co dziekujemy i pozdrawiamy . ok. to tyle . ponizej Sylwia ktora czasami ogladam mloda ISTOTA a pracuje ze soba i zrobila wielkie odkrycia z ktorymi sie dzieli bezwarunkowo Salomon Hindus pisze:
  7 lutego 2017 o 22:03
  Czlowieku naiwnosc Twoja mnie przeraza … to wlasnie rzad stoi za tymi pogrozkami w stosunku do Jerzego Zieby .. To Kaczynski i jego banda i wczesniej banda Rudego rowniez … To PIS i PO zablokowalo uzywanie medycznej marihuany … to oni pozwalaja na latanie nam nad glowami i sypanie calego tego syfu na nasza ziemie .. to te wlasnie zdradzieckie „rzady” pozwalaja na szczepienie OBOWIAZKOWE naszych dzieci szczepionka HPV gdzie tylko w Polsce jest taki procent wyszczepialnosci … to ONI te bandziory ze zmienionymi nazwiskami z sejmu zastraszaja i wysylaja seryjnego samobojce do ludzi ktorzy maja wiedze o roznych przekretach tych dwulicowych gnoi . Czas juz przejzec na oczy i swiezo popatrzec przed siebie z podniesiona glowa . Pozdrawiam naiwnosc wrodzona w Polakach.
  Odpowiedz

 9. https://www.youtube.com/watch?v=aQi7rLF74y0 =instrukcja przebudzenia=Sylwia =polecamy kochanemu Tomkowi Pacyniakowi ,podziwiam tego czlowieka za prace i wysilek wkladany w swoje odkrycie i to co robi i z jaka determinacja pisze tu w NTV.PL to wie Vojtek co zamieszcza nasze komentarze i podpowiedzi polecamy ta mloda niewiaste ktora mowi to co wiemy ,potwierdza tysiace istot tu w NTV.PL i u Alexa i w NTNS i wielu w tym internecie ,dziekujemy bawmy sie CUDEM ZYCIA =dziwne dzisiaj ja znalazlem i obejrzalem przekazuje wam =dziwne mowi to samo co odbieramy i czujemy =mowi prostym znakomitym ,zrozumialym jezykiem i to samo co pisalem i pisze =zycie jest WOLNE =CZUJMY SIE DOBRZE , bawmy sie cudem istnienia pozdrawiamy was wszystkich kochani moi

 10. USA miejscowe newsy tylko wspominaja . U nas tez cicho na ten temat . Ale o jakiejs babci na wozku inwalizdzkim we Francji zaatakowanej przez ulicznego bandyte sie mowi natomiast o tym , ze az 474 pedofilow ring globalnych zostalo aresztowane . W tym Senate Minority Leader Chuck Schumer ,United States Senator
  From Virginia Tim Kaine.No No No Clintons w potrzasku .
  Na Caribbean islands -sexualnych niewolnikow wyspa 32 dzieci bylo uwolnione kiedy to przemytnicy ich zostali zaaresztowani.
  Zacznie sie lepiej dziac na swiecie jak pedofilow sie bedzie wyluszczac ze spolecznosci .

 11. Konsekwencje Jałty i jej unieważnienia.
  Polskie sługusy globalnej mafii (Waszczykowski, Macierewicz..) krzyczą że „czas Jałty się skończył”.
  https://pl.sputniknews.com/radio_mysli_na_glos/201702104806863-radio-sputnik-jalta-waszczykowski/

  Co to oznacza dla Polski ?
  Oznacza to tyle że granice Polski ustalone w Jałcie „się przedawniły”.
  Oznacza to wprost interwencje Niemieć w sprawie swoich byłych landów wschodnich
  (ziemie zachodnie) i zapewne żądanie stosowanych odszkodowań od Polskiego „tymczasowego okupanta”.
  Oznacza to też unieważnienie Polskich granic wschodnich i interwencję Polski w temacie odzyskania „Lwowa”.
  W sumie dla Polski unieważnienie Jałty oznacza wojny na dwóch frontach a może na trzech albo i czterech bo i Białoruś „okupuje Polskie ziemie i Litwa..

  Jakie mogą być wyniki unieważnienia Jałty łatwo sobie wyobrazić.
  Niemcy wezmą co swoje (bo kto ich powstrzyma ?)
  Białoruś i Ukraina nie boją się Polski a Ukraina wręcz ma ochotę na Przemyśl i ma środki oraz determinację by go odzyskać w krwawej wojnie banderowców z Polakami.
  Warto dodać że w tej zadymie wojennej łatwiej będzie Ukraińcom ze wschodniej Ukrainy odczepić się od banderowców zajętych wyrzynaniem Polaków.

  Na tle tych prostych konsekwencji „przedawnienia Jałty” nasuwa się proste pytanie:
  czyje interesy reprezentują Waszczykowski, Macierewicz czyli PIS ?

  Ciekawe prawda i trochę strach o jutro 🙂
  A prawdziwy strach nadejdzie niespodziewanie jak w 1939r.
  (w sierpniu wakacje, słoneczko i poczucie siły że nam nikt nie podskoczy…”zwarci i gotowi” a we wrześniu strach strach, krew, śmierć..).
  Teraz będzie tak samo .. tylko ewakuacja będzie nie przez Zaleszczyki…(PO wcy i PIS owcy czyli post solidaruchy no i „hierarchia”, Oligarchowie różnej maści.. (tylko wysokie szarże czyli władze najjaśniejszej..) będą wiali „do Europy, USA, Izraela…
  Jednym słowem „elyty” najjaśniejszej.

  Daninę krwi jak w 1939r zapłaci ograbiany przez solidaruchowe „elyty” naród.

  1. Nie muszę dodawać że układ sił wskazuje że z Polski w granicach znienawidzonego PRLu pozostanie ogryzek w granicach Księstwa Polskiego.
   A jak wielcy (Niemcy, USA, globalny żyd i Rosja) ustalą że im w Europie „polski wrzód” nie jest potrzebny to może i Księstwo ulegnie „parcelacji”.
   Tu nikt nie będzie się wykłócał to truchło po Najjaśniejszej.
   Tu będzie chodziło by wyciąć „wrzoda” (może Pollin, może parcelacja… nie wiem).

 12. Tutaj bardzo ciekawy artykuł o wojnach na bliskim wschodzie i stymulowaniu masowej imigracji islamistów do Europy i USA.
  http://ram.neon24.pl/post/136934,israel-shamir-migranci-zydowski-kon-trojanski

  Dobre podsumowanie całej gigantycznej akcji niszczenia społeczności narodowych w ich narodowych miejscach zamieszkania.
  Żydzi dla ułatwienia rządzenia światem potrzebują społeczności które nie są u siebie.. a boją się panicznie społeczności narodowych mieszkających u siebie.
  Żydzi chcą wszędzie zrobić USA w sensie społecznym a z lokalnych narodów zrobić to co zrobiono z Indianami.

 13. Donald Trump opowiada o strukturze budowli twin Towers . https://www.youtube.com/watch?v=5nUimZ0CCvs
  Chyba pierwszy prezydent powiedzial , ze musiala bomba wybuchnac na dole rownoczesnie z tymi samolotami .Bo on zna strukture tych budynkow dobrze i wie jak byly zbudowane .
  Ten Guy przewroci wszystkie lgarstwa do gory nogami . No i numerologiczna 4 , ktora nic nie robi w zyciu innego tylko pracuje . To jest wielkie nieszczescie dla amerykanskich pedofili obibokow , ze taki pracus jest w bialym domu i to nie pedofil .

 14. Tajemnicza i dziwna informacja
  https://pl.sputniknews.com/swiat/201702124813406-sputnik-donbas-wojna/

  Ale jak się zastanowić to informacja jest precyzyjna.
  ..”poszli obserwować pozycje własnych wojsk”… i to mamy 2 możliwości
  – obserwowane wojska zlikwidowały po cichu grupę bo nie była od nich czyli „ruskie w przebraniu, ciała ukryto gdy się zorientowali że wyrżnęli swoich..

  – teren z którego dobrze się obserwuje wojska Ukrów mógł być zajęty przez grupę z NowoRosji (wywiad) i ci zlikwidowali po cichu grupę od ukrów i ukryli ciała.
  Po cichu czyli tak by nie zdradzić swoich pozycji strzelaniną (broń z tłumikami)

  Dwie opcje..która prawdziwa nie wiemy.
  trzecia opcja .. ukry zdezerterowali.. mało prawdopodobna.

Comments are closed.