Alternews – 6.03.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.
Przepraszamy za nienajlepszą jakość dźwięku i obrazu w połączeniu przez Skype.

35 thoughts on “Alternews – 6.03.2015

 1. Pisałem już o tym że krajem nie mogą rządzić ludzie o „podzielonej” lojalności bo wtedy nigdy nie wiadomo dla kogo pracują. Są to ludzie o wielu obywatelstwach, ludzie urodzeni i wychowani za granicą, ludzie o mieszanych małżeństwach, ludzie posiadający najbliższą rodzinę za granicą, ludzie szkolenie za granicą na koszt tej zagranicy, ludzie pracujący w zagranicznych instytucjach, firmach..
  Ci wszyscy ludzie mają mocno podzieloną lojalność.
  A jak to wygląda w Polsce ?
  Jak to wygląda na Ukrainie zarysowano w artykule poniżej

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-zyd-jaceniuk-bakaj-otrzymal-kanadyjskie-obywatelstwo-na-wypadek-koniecznosci-ucieczki-2015-03

  Tak wyglądają rządy obcych namiestników i zdrajców ojczyzny.
  I to nie jest demokracja w najmniejszym stopniu.
  W Polsce jest bardzo podobnie.
  Oba kraje mają tych samych „opiekunów”.
  A wszystko dzięki Solidaruchom i KK z JPII na czele.

  1. Nie zgadzam się.Bzdura z tą podzieloną lojalnością.Lojalnie płacę podatki w Belgii,bo tu pracuję i tu czuję się bezpiecznie wobec fiskusa-nie spodziewam się niczego złego,czy podłego i nie zdażyło się.Wypowiedz jest atakiem na miliony Polaków zamieszkałych Chicago,Londyn -wypowiedż jest kretyńska,ale dopuszczalna,bo w trakcie kropionego weekendu-co sam pozwalam sobie zakropieniem uświęcać.

   1. Czytamy ze zrozumieniem.
    Ja piszę o przedstawicielach władzy a nie o zwykłych ludziach..
    Imigranci mogą sobie mieszkać, jeżeli rząd czyli społeczeństwo to akceptuje, ale nie mogą rządzić krajem do którego przyjechali z obcą kulturą i z obcymi więzami lojalności.

    Mieszanie społeczeństw to jest wprost likwidowanie państw narodowych, niszczenie, erodowanie ich kultury.
    Prostak tego nie zrozumie, prostaka interesuje wyłącznie by miał większy socjal,większą płacę …i żeby browar był tani.. czyli interesują go wyłącznie korzyści własne… resztę prostak ma głęboko w d…

    Takie prostaki są właśnie tzw pożytecznymi idiotami lub wprost najemnikami realizującymi gorliwie najgorsze idee, pod warunkiem że im się to opłaca. A organizatorzy destrukcji narodów (mafia) dbają o to bym im się to opłacało.

    Tak jest budowany przez mafię NWO i tak są rekrutowane rzesze kolejnych pożytecznych idiotów oraz najemników takich jak solidaruchy, islamiści, banderowcy….

 2. Rośnie znaczenie złota w narodowych systemach rezerw walutowych.
  http://wolnemedia.net/gospodarka/czy-zloto-naprawde-jest-barbarzynskim-reliktem-przeszlosci/

  Rosja i Chiny oraz wiele innych krajów mocno akumulują złoto, Niemcy nie mogą się doprosić swojego złota od Amerykanów gdzie zostało zdeponowane, Ukraina natychmiast po przewrocie oddała całe swoje złoto Amerykanom…..

  Ciekawe było by porównać politykę III RP w zakresie rezerw trzymanych w złocie z tym co się dzieje na świecie.
  Intuicja podpowiada że jest to polityka dokładnie odwrotna od polityki np Chin.
  A może III RP wyprzedała swoje złoto po najniższych możliwych cenach i już nie posiada rezerw w złocie ?

  Kto wie niech poszerzy nasze horyzonty.
  Ja pamiętam że Balcerowicz chyba wyprzedawał złoto po niskich cenach.
  Coś chyba było o tym że Polskie rezerwy złota zostały przeniesione do ..tu nie pamiętam … Londynu czy USA.
  Pamiętam też że II RP przeniosła swoje rezerwy złota do Londynu i Polska nigdy tego złot nie odzyskała.

  Przydało by się pogłębić wiedzę na ten temat.
  Jak ktoś ma jakieś materiały to warto je tu wrzucić.

 3. 2 godzinki porozmawiali i wymyślili!Przekonani są,że to coś znaczącego.Nie chciało im się myśleć 2 dni-leniwi są i wydaje im się,że są wszystkowiedzącą elitą,więc czasu na myślenie nie będą tracić,bo po co ,skoro wiedzący są i nieomylni.Pytań jest trochę-np.czy przeniesienie rachunku bankowego wywoła straty finansowe dla niektórych właścicieli kont,czy odległość do banku spółdzielczego od miejsca zamieszkania nie jest za duża,czy różnica oprocentowania depozytów wypada na korzyść banku spółdzielczego i wiele innych pytań-również jak przenieść konto z ujemnym saldem srodków-konto dłużnika.Pytanie również o rakcję banku spółdzielczego-co on na to?Wymyślili akcję która będzie tylko świadectwem lekceważenia ludzi i ich osobistej arogancji wobec człowieka,bo nie mieli czasu nawet sprawdzić czy to ma dla ludzi sens-w postaci zysku finansowego,komfortu,wzrostu znaczenia osobistego itd.Odbieram tą akcję jako dokument waszego odlecenia i lekceważenia ludzi.Co do kobiet-sprawa wygląda tak.Przyjmuje się następująco-kiedy kobieta zostaje u mężczyzny na noc,to o niczym to nie świadczy,ale jeżeli odwrotnie,to tak.Pozdrawiam odlecianych.

 4. Przypominam,że polskie prawo stanowi ,że wypłata wynagrodzenia za pracę następuje w formie pieniężnej i każdy kto zażyczy sobie wypłaty do ręki musi taką wypłatę w pieniądzu od pracodawcy uzyskać.Miliony kont bankowych ktore zostały założone przez pracowników tylko po to ,aby otrzymywać przelewy wynagrodzeń,to miliony kont do likwidacji.System został napędzony właśnie bezprawnym zmuszeniem pracowników do poboru wynagrodzeń w formie zapisu na koncie.Wskazuje punkt,ale godziny W nie ośmielę się wyznaczyć,bo sam odbieram wypłatę na konto i nie będę Jaśnie Pana-mojego pracodawcy denerwował-bo to super człowiek i kolega,a w banku straciłbym 4 tyś euro po likwidacji konta przed upływem 3 lat -na jaki złożyłem depozyt.

 5. Efekty waszego zbiorowego myślenia powinny być porażające,więc są,ale do Orbana wam wiele brakuje-zaproście więc cygana-on pomoże wam myśleć,ten człowiek z Fb napewno miałby propozycję dla Janusza,ale przecież z chamami guru dyskutował nie będzie-bo za mądry jest.

 6. Janusz-do ciebie ostrzeżenie.Przypomnij sobie ezoteryczne prawo-jak na górze,tak na dole.Politycy i media to góra.Twoim obowiązkiem jest zobaczenie dołu-jeden wywiad z pustelnikiem sprawy nie zamyka,nie masz wywiadów z bezdomnymi i bezrobotnymi,atakujesz wulgarność która zadomowiła się w ludziach z powodu ubóstwa i braku wsparcia z góry.Twoje marynarki nie zdobią ciebie,wiesz o tym doskonale i nie wiesz która jest najlepsza,ale zakładasz je myśląc ,że pomogą być sobą,a zmieniasz,bo nie wiesz kim jesteś.Jeżeli nie już,to za moment hormony ci odpuszczą-wtedy się zastanów nad ilością spraw bez znaczenia którym poświęciłeś uwagę.Odleciałeś-albo masz zatrutą osobowość i to była ukartowana ściema,albo masz sie obudzić i wrócić do siebie.Ostrzegam-to oczywiste ,wyłącznie przed moimi ocenami tego co robisz,a za dużo ci nie wolno,wolną wolę masz ,ale do granic przyzwoitości.

  1. Wg Ciebie staranne ubranie prezentera, dziennikarza jest dowodem na skok hormonów? Dla mnie, i sądzę większości, dowodem szacunku dla widza. W całym Twoim wpisie, jak i w pozostałych, aż nadto widoczne są brzydkie ludzkie cechy, jak zawiść i złość. Nawet nienawiść. Energię poświęconą pouczaniu Janusza, zawróć z łaski swojej do Siebie, do własnego wnętrza, bo aż krzyczy wszystko w Tobie. Rozumiem, że borykasz się z trudnościami, i być może wiele przeszedłeś, ale złą drogą jest obwinianie o to, tych, którzy z Twoją sytuacją nic nie mają wspólnego, oprócz wystawienia się na publiczne ataki, poprzez prowadzenie trudnego i nowatorskiego przedsięwzięcia, jakim jest niezależna tv.

  2. Mocne! Jesteś heretykiem 😉 i Jesteś Potrzebny i Odważny, ale nie na tyle by samemu Coś zrobić. Prawda? Zawsze nas drażni Coś, co jest w nas, a widzimy to w Innych jak w lustrze. Weźmiesz to na klatę?
   Pozdrawiam 🙂

  3. Celna wypowiedź.
   Ludzie którzy przykładają wielką wagę do szczegółów stroju, do fryzurki starają się być postrzegani kim innym niż są w rzeczywistości.
   To forma oszustwa (sprawianie fałszywego wrażenia).
   Często stosowana w sprawach męsko-damskich ale nie zawsze dopuszczalna.
   W polityce w mediach jest to wybitnie podejrzane i odrzucające zachowanie sugerujące wprost fałsz i obłudę.

  4. Wygląda na to, że NTV oglądasz wyłącznie po to, by swoje potężne zasoby żółci wylewać – na twórców NTV na razie… Czep sie np fryzury Monisi Olejnik, a marynarkom p.Janusza odpuść, łaskawie.

   A któż cie zmusza do przenosin do banków spółdzielczych ??? P.Janusz nie używa żadnego imperatywu w tym kierunku. Zaś do zakodowanej w uprzedzeniach głowy zechciej wpuścić myśl, iż p.Janusz niczego nie zrobi bez dokładnego rozpoznania za i przeciw.
   Ponadto :

   „Ostrzegam-to oczywiste ,wyłącznie przed moimi ocenami tego co robisz,a za dużo ci nie wolno,wolną wolę masz ,ale do granic przyzwoitości.”

   hue hue hue… – „ostrzegać” to sobie możesz , hmm, na swoim klepisku (zapewne), podobnie z limitowaniem Jego wolnej woli.
   Żenada.
   I jeszcze jedno – nie uczyli cie, ze po kropce i przecinku ZAWSZE daje się spację ?

   1. Tsering-ja już nie pamiętam czego mnie uczyli,więc jak nie ma spacji ,to ją sobie wyobraż -dokładnie jak ja sobie wyobrażam to ZAWSZE w przypadku p.Janusz-ze spacją jak widać.Janusz niczego nie zrobi bez przemyślenia,bo głupi nie jest,ale żeby łatwiej było mu myśleć dostał materiał i ocenę.Wybór banku ,to ważna decyzja i lepiej żeby ktoś nie podjął pochopnej decyzji tylko ze szkodą dla siebie w imię solidarności z czymś lub z kimś.Z kolei Izie odpowiem następująco.6 lat życia straciłem na opracowanie programu finansowego umożliwiającego dofinansowanie ,a w konsekwencji obniżanie cen producentów przy zachowaniu tej samej zyskowności dla producentów.Prezentowałem efekty pracy na zebraniach zarządów firm i tu dopiero zmądrzałem,bo zagraniczne koncerny były pod wrażeniem i zdarzało się,że były brawa,a polskie z niedowierzaniem twierdziły,że to wygląda na szwindel i przekręt.Stwierdziłem,że nie będę ryzykował i zawinę ogon pod siebie,bo człowiek był, więc i paragraf by się znalazł.Od tamtej chwili niczego już dla RP społecznie i bezpłatnie nie zrobię.Nawet mi się po latach śmiać już nie chce kiedy natknę się na pisemne opinie -z instytucji polskich i zagranicznych.Jedna z tych opinii jest specjalnie ciekawa-z Ambasady Federacji Rosyjskiej,która deklarowała wsparcie finansowe dla realizacji tego biznesowego projektu społecznego.Może kogoś to zainteresuje-mój stosunek do Janusza.Ma w rękach narzędzie które jest wykorzystywane do gładzenia,a wiadomo,że tego narzędzia można użyć do strugania-tak jak używa go nieśmiało Paweł Nogal.Wypełnia przestrzeń wieloma zbędnymi rzeczami pod hasłem wpływania na rozwój.Nie zgadzam się z wieloma interpretacjami-chociażby z tym stanowiskiem niewprowadzania wojsk do Syrii.Janusz wie,że tam jest gorzej niż okropnie i biednie,że głowy są odcinane nożami ,czy w związku z tym nadal uważa,że wojska tam nie mogą zaprowadzić spokoju poprzez zwykłe trzymanie za mordę?Proszę się więc nie dziwić ,że prezentuję tu moje nie-tylko w kwestiach dla mnie oczywistych.Powiada się tu stop NWO-a czy ktoś zna to NWO?Czy nie było by rozsądniej poznać nowy rząd z Putinem,Obamą i Rotschieldem,który zatrzymał by wyścig zbrojeń i zlikwidował problem chociażby ukraiński?Tu nie ma co politykować,bo gdyby tobie lub tobie zabito syna na wojnie bez sensu,to twoją opcją byłby pokój-za cenę życia.Nie będę się rozpisywał.Pozdrawiam i tyle.

 7. Znalezione na AdNovym
  Ciekawy komentarz i ciekawe załączniki w komentarzu.
  Polecam.


  Syjonista, staruszek Rothschild , podobnie jak Henri Kissinger i inni „wielcy” tego świata w końcu zrozumieli , że robi się niebezpiecznie na świecie , szczególnie niebezpiecznie robi się wokół nich samych. Strach zagląda im do oczu i pali się im grunt pod nogami. Ludzie na świecie w postępie geometrycznym osiągają świadomość i samoświadomość tego kto stał za dotychczasowymi wojnami, rewolucjami , zamachami stanu , terroryzmem i wszelkim złem .

  http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/lord_rothschild_ostrzega,p1029277593

  Najsprytniejszy z nich, jeden z ich głównych doradców Zbigniew Brzeziński zrozumiał już , iż okręt tonie i robi woltę o 180 stopni wobec światowych spraw i zagadnień , którym dotychczas przyklaskiwał lub był ich animatorem, zostawiając na lodzie swoich klakierów. Pisze o tym znany bloger z Niemiec Andrzej Szubert, demaskując prawdę o kreującym się na super Słowianina w Polsce pisarzu Czesławie Białczyńskim tutaj:

  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/03/05/big-zbig-sypie-mataczy-i-wystawia-czesia-hippisa-podzegacza-wojennego-do-wiatru/

  Mówiąc o „wielkich” tego świata miałem na myśli również klan Monsanto, który w przeszłości zasłynął i zrobił fortunę na świecie na handlu niewolnikami z Afryki na nowy amerykański kontynent, a w tej chwili dzięki swoim nowym pomysłom truje ludzi i ziemie na całym świecie handlując i rozprowadzając stosowany powszechnie min. przez naszych rolników i nieświadomych działkowców silnie trujący herbicyd o nazwie Round Up / nazwa powszechnie używana w Polsce randap/ oraz wprowadzając dla własnego zysku , opatentowaną jako ich własność, roślinność genetycznie zmodyfikowaną GMO z wbudowanym wewnątrz tzw. „genem terminatora” .

  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/75_zebranych_probek,p1257518385

  https://transgeniczneorganizmy.wordpress.com/tag/gen-terminator/

  Nie wiedza jest gorsza od syjonizmu i faszyzmu razem wziętych !

  Liked by 3 people
  detektywmichaljarzynski , Marzec 7, 2015 at 21:03

  1. Dokladnie tak sobie pomyslalam o Archoncie Brzezinskim 🙂 Nie sadze zeby ta zmiana byla rozwojem naglej swiadomosci ale raczej strachu przed ujawnieniem wszystkich tajemnic :)Czekam na moment sadzenia i zmiany prawa na swiecie . Jedyna medytacja moja to zniszczenie oprychow i zdewaluowanie ich wladzy i zastopowanie ich w niszczeniu planety i ludzi .

   1. Moim zdaniem wiele ludzi widzacych przeszlosci i prawde jaka sie wydarzyla w kreowaniu obecnej rzeczywistosci siedzi cicho albo wykorzystuje ta wiedze dla swoich marnych prywatnych spraw zamiast sie dzielic nia z innymi i ze swiatem .Caly czas siedzieli cicho ( Nie jest to energetycznie dobre dla nich poniewaz ukrywanie swinstw bedzie im sie dosyc hucznie odbijalo niestrawnoscia wlasnego systemu ) Ci , ktorzy moga widziec przeszlosc powinii ujawniac to co bylo poczatkiem naszej spodlonej terazniejszosci .

 8. O amerykańskich wojnach ale i przy okazji o Amerykańskiej „demokracji”.
  http://spiritolibero.neon24.pl/post/119957,dlaczego-usa-nie-chca-wygrac-zadnej-wojny

  Tę prawdę powinien znać każdy uważający się za samodzielnie myślącego człowieka.
  Do takich wniosków prowadzi bowiem obserwacja tego wszystkiego co się na świecie dzieje.

  Jak w tym kontekście wyglądają nasze i nie tylko nasze „elyty” polityczne i medialne
  głoszące wielkość i dziewiczą niewinność amerykańskiej „demokracji” ? A gdy zauważyć że jest to obowiązkowa postawa różnej maści chazarów i półcharaków … to reszta jest tylko wnioskowaniem opartym na rzetelnej logice.

  I nie trzeba być ruskim agentem.
  Wystarczy patrzyć i wnioskować.

 9. Bardzo ciekawy wywiad. Polskie napisy.
  https://www.youtube.com/watch?v=PARMGG23Rnw

  Widać jak z Ukraińców zrobiono „rasę wyższą”, „naród o Europejskich aspiracjach”… czyli pożytecznych idiotów dokładnie takich samych jak solidaruchy w Polsce.
  Pięknie to gość opisuje.

  Widać jak silną bronią jest propaganda mafii chazarskie, jak przy pomocy tej propagandy robią w konia pożytecznych idiotów których potem wykorzystują do podbojów.
  A po udanych podbojach gnoją jak Polaków w najjaśniejszej.

 10. Niby znana prawda, już nawet na Interii o tym piszą. A to tylko czubek góry lodowej.
  O wielu „instrumentach”, „mechanizmach” ciągle nie wiemy a one działają od lat za sprawą naszych „twórców prawa” bo jesteśmy przecież „państwem prawa” hehehe a dokładniej „państwem bandyckiego prawa”, państwem skrajnie niesprawiedliwego prawa”, państwem prawa kaduka”… czyli dyktaturą, państwem opresyjnym, kolonią, bantustanem.
  Mafia jest mistrzem budowania „maszynek prawnych” do wypompowywania kasy z krwioobiegu gospodarczego swoich ofiar. Mafia jest finansowym wampirem który żywi się krwią gospodarza (ofiary). Każdy pasożyt jest wyposażony w podobne zdolności.

  http://biznes.interia.pl/news/siedzimy-w-kieszeniach-globalnych-spekulantow,2104532,7035#commentsZoneList

  A w NTV Zagórskiego ta prawda jest jakby maskowana, skrywana.
  Podkreślam w NTV Zagórskiego, bo w NTV innych prowadzących, niekoniecznie.
  Trzeba walczyć z pasożytami, bo nas zjedzą do końca.

  Pasożytowanie to między innymi …wyzysk pracowniczy, wyzysk konsumencki, wymuszanie haraczy przez monopolistów, prywatyzacje za grosze, lichwa, system podatkowy, system opieki zdrowotnej, ustawiane przetargi, przywileje sędziowskie, prokuratorskie, mundurowe, poselskie, urzędnicze, rolnicze… kominy płatnicze, skandaliczne umowy z „managerami” na milionowe odprawy, bezprawie komornicze i sądowe, eksport zysków za granicę, zwolnienia z podatków dla firm zagranicznych (np hipermarkety), umowy śmieciowe, konkordat w całości, misje stabilizacyjne, poziom dochodów zwolnionych od podatków (najniższy w UE), … i wiele innych.

  A wszystko to zawdzięczamy solidaruchom i KK z JPII na czele.
  Każdy z tych pasożytniczych elementów jak był wprowadzany to zawsze przy często entuzjastycznej akceptacji przedstawicieli Solidaruchów i KK.

 11. Trochę stary materiał potwierdzający „teorie spiskowe” ostatnio Kulczyk znowu przemawiał do „Ukraińskiej młodzieży” w Poznaniu.

  http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/3650316,uam-poznan-studenci-z-ukrainy-dostali-stypendium-kulczyka-zdjecia,id,t.html?cookie=1

  I już wiadomo w jakiej drużynie gra Kulczyk i skąd jego „wielkie sukcesy gospodarcze”.
  Po prostu „drużyna” zrobiła z Kulczyka Oligarchę.
  To wyjaśnia wiele, wyjaśnia dlaczego Kulczyk dostawał tyle intratnych kontraktów rządowych tyle koncesji od rządu na niebywale korzystnych dla Kulczyka warunkach.
  To „drużyna” czyli mafia prywatyzowała Polskę w taki sposób.
  Kulczyk to taki sam oligarcha jak ci na Ukrainie to jedna drużyna nadzorowana przez tę samą mafię. Kulczyk ma więc obowiązki wobec tej mafii.

  Na dzisiaj obowiązkiem Kulczyka jest kochać Ukraińców, ale tylko tych banderowskich.

  1. Tak Oscar nawet ich Ojczyzna opluła Ich własną Krwią ! przecież nikt nawet nie pragnie , zemsty ,ofiary ,chodzi oto aby odszukać Wszystkich ile się da i powiedzieć Im ze nie żyją,bo ofiar jest co najmniej dwa razy tyle od oficjalnej wersji , nie licząc tych co zmarli później z ran z kalectwa, wycieczenia , ta przelana Krew teraz już nawet nie na oprawców powinna spłynąć, ale na Tych co swiadomie i z premedytacja prubuja to wymazać , tutaj NIKT nie miał dobrej woli to teatr Obcych ,Okupantów . http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Sejm-przyjal-uchwale-o-zbrodni-wolynskiej-Czystka-etniczna-o-znamionach-ludobojstwa,wid,15808227,wiadomosc.html?ticaid=1147a0 http://prawy.pl/historia/3467-lista-135-sposobow-mordowania-przez-upa niema tam skrawka wolnej ziemi tysiace takim nieznanych miejsc http://www.monitor-polski.pl/dariusz-madejski-wyznania-poszukiwacza-ofiar-rzezi-wolynskiej/

 12. Jeszcze o Niemcowie.
  Niemcow stoczył się w dekadencję i bardziej interesowały go dziewczynki (kryzys wieku średniego) niż wykonywanie zleconych zadań politycznych.
  Zbig Brzeziński twierdzi że Niemcowa zlikwidowały służby USSraela.
  Kilku bezpośrednich wykonawców już namierzono.
  Wszyscy są Czeczenami a jeden jest byłym oficerem jednostek zbrojnych Kadyrowa.
  Jeden się podobno już przyznał a inny nie dał się wziąć żywcem i wysadził w powietrze granatem.
  Zamachu dokonano przy pomocy bardzo amatorskiej techniki (stary pistolet i jeszcze starsze naboje każdy z innej beczki.

  Bardzo ciekawa układanka.
  Czekamy na kolejne akty odkrywania kart tej układanki.

Comments are closed.