Alternews – 6.09.2013

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski

23 thoughts on “Alternews – 6.09.2013

 1. Voytek nie mozna ogladac alternewsa bo zostal wzucony jako film prywatny 🙁
  Bardzo proszeo korekte.

  //
  Już można…

 2. Jesli chodzi o poznawanie czy ktos klamie czy mowi prawde jesli chodzi o tych z wyzszej polki to chyba raczej mozna zapomniec.Oni maja te triki w jednym palcu,tak podejrzewam,tyle ile oni muszą klamac to chyba nawet nalezalo by sie nauczyc „jak” zeby nikt nie mogl rozpoznac.Druga rzecz ze jesli to byla przemowa ustalona wczesniej to mozna sie wiele nauczyc ..wczesniej.

 3. 🙂
  Tak sobie pacze i dumam, co by P. Janusek muk zmienić proporcje
  strachuf babo jago:-( bes-15 min./5 sek.:-), na łodwyrtke tj.15 min:-), i ino 5 sek.
  🙁
  1.cyt.”Mamy wokół znów nienawiści
  kosmiczny prawie stan” 🙁
  2.cyt.”Niech tam sobie inni gdzieś
  mają ropę, prąd i gaz
  Nie podskoczą nam – o nie!
  Tyle tej energii w nas” :-), http://teksty.org/lady-pank,7-me-niebo-nienawisci,tekst-piosenki

 4. Wajda już dawno ,a może już przed „człowiekiem z żelaza” był na „fali”. Trudno sie oprzeć wrażeniu że film o L.Wałęsie to typowa bezkrytyczna twórczość ,zakłamująca i gloryfikująca POSTAĆ L.Wałęsy,który jest przekonany iż sam obalił komunizm w Polsce
  Te przekonanie jest co najmniej dość idiotyczne i bezczelne!!!

 5. Najpierw Legia przegrała remisując z Steaua Bukareszt po fałszywym odgwizdaniu spalonego -wygraliby Polacy 3:2
  Wczoraj tak samo sędzia z’boczny nie uznał aż dwóch bramek, w pierwszym przypadku powinien być karny (a był spalony na korzyść rywala) wskazując wydumanego spalonego, gdzie nawet nie było śladu…pozoru…tematu spalonego. Powinni wygrać 3:1.

  Już któryś raz z rzędu łapię się na siebie samym idąc oglądać mecz…czując że będzie to samo – skorumpowanie sędziów. Nie czuję tu przypadku… , pomyłki sędziowskiej, zbyt…brutalne to „pomyłki”.
  I… Dlaczego z rzędu Polacy?… Bo są (…politycznie) chłopcami do bicia… Także już na boisku. Już i na boisku!
  UEFA i reszta mafiji europejskiej wie, że Polska nie podskoczy. Nikomu nie podskoczy. Tak jest z nieuznanymi bramkami, tak jest z podłożeniem zepsutego mięsa, ze sprawą Smoleńską i czym tylko by się chciało. Polski Rząd Telewizyjny, Ministerstwa Telewizyjne mają siedzieć cicho z podkulonymi ogonami. To wszystko, już wszystko i całe wszystko czego się wymaga , I EGZEKWUJE, spoza granic „Państwa Polskiego” na…tych homo sapiens w sejmie. Ale…Ale!…Ale! Allejuja i do przodu!! 😀

 6. @Gregory może najpierw zapoznaj się z zasadami piłki nożnej zanim zaczniesz pisać i rzucać takie oskarżenia. Spalony był ewidentny, sędzia prawidłowo nie uznał bramki. Sami piłkarze po meczu potwierdzili, że był spalony. Polacy przegrali bo nie strzelili drugiej bramki a obrońcy zagrali fatalnie.

 7. Gum pisze:
  ‚@Gregory może najpierw zapoznaj się z zasadami piłki nożnej zanim zaczniesz pisać i rzucać takie oskarżenia. Spalony był ewidentny, sędzia prawidłowo nie uznał bramki. Sami piłkarze po meczu potwierdzili, że był spalony. Polacy przegrali bo nie strzelili drugiej bramki a obrońcy zagrali fatalnie.’

  – – Czy ten komentator sportowy także powinien się douczyć zasad? Mówi o innej sytuacji ,w tym samym meczu, i „błędzie” sędziego – po którym powinien podyktować rzut karny.
  A co mieli nasi piłkarze powiedzieć po meczu? Nie są kretynami żeby ryzykować, narażać się mafii piłkarskiej z UEFA na czele. Chcą dalej grać i zarabiać, dlatego przytakną na każde czarne będące w rzeczywistości białym.
  Czy to aż takie trudne do zaakceptowania dla Ciebie, te oczywiste, proste zbieżności?

 8. Zadziwiające jest stanowisko Pana Zagórskiego w sprawie interwencji militarnej w Syrii.Pan Zagórski przedstawia analityczne i intelektualnie prawidłowe stanowisko w tej sprawie ale nie popiera interwencji wojskowej która zatrzymałaby mordy i uchodżctwo.Wiec jak jest lepiej Panie Januszu-wydać światową zgodę na mordowanie czy interweniować?Powołuje się Pan na podstawy prawne interwencji-że ich nie ma-zgoda,ale czy zgodzi się Pan z tym ,że należy interweniować bez podstaw prawnych w obronie życia?Amerykanie powalili na kolana Kadaffiego strzelając precyzyjnie w ona jego sypialni i zabijając członków jego rodziny-jest już grzeczny.Mogą to zrobić w Syrii-i w mojej ocenie mają obowiązek to zrobić po to aby zatrzymać rozlew krwi.Panie Januszu-Pana podejście do tematu Syrii jest niepokojące i dla mnie nie do przyjęcia.

 9. Prezydent Syrii Baszar el-Asad w rozmowie z amerykańską telewizją CBS stwierdził, że USA nie ma dowodów na użycie przez niego „broni chemicznej przeciwko własnemu narodowi”. Szef sztabu Białego Domu Denis McDonough przyznał mu rację: nie ma „niepodważalnych, wykluczających wszelkie wątpliwości dowodów”. Na taką wersję wydarzeń wskazuje jednak zdrowy rozsądek – informuje bbc.co.uk

  http://www.sfora.pl/USA-przyznaja-racje-Asadowi-Zaskakujaca-zgodnosc-a59423

 10. @sylwek 01
  – jeśli będziesz się kłócił z żoną/partnerką – w ramach niedopuszczenia do generowania negatywnych emocji – Twój sąsiad powinien Ci wrzucić
  przez okno granat?
  – Niezwykła logika.

  Sylwku – czy żyjesz w jakiejś alternatywnej rzeczywistości?
  Nie słyszałeś nic o wybiciu 800 000 – 1,5 mln ludzi w Iraku pod fałszywym zarzutem posiadania broni chemicznej? – nie protestujesz przeciw przelewowi krwi?
  Nie słyszałeś o wprowadzaniu pandemii laboratoryjnymi krzyżówkami wirusów na zleceni koncernów USA? Nie słyszałeś o ataku na dwie wieże przez wysadzenie fundamentów i nacinaniu konstrukci żelbetowych by budynki zsunęły się w pionie?
  Nie słyszałeś o zbombardowaniu przez NATO rurociągów dostarczających wodę pitną do obszarów rolnych i Trypolisu?

  Czy świeżo inkarnowałeś się na Ziemi?

  Zobacz wypowiedź Maxa Kolonko prosto ze Stanów nt. prowokacji w Syrii:
  http://www.youtube.com/watch?v=KpItuOjYz8Q

  //
  aid,
  szkoda nafty na Sywka. Od początku bytności tutaj wypisuje bzdury. Albo bierze za to kasę, albo ma tak szczelne klapki na oczach. Już mu kiedyś pisałem, że jego rzeczywistość to nie nasza linia czasowa, ale chyba nie zrozumiał…

  Pozdrawiam
  Voytek – [Admin]

 11. ….. hmmmmmm
  Dzisiaj posypali ostrym siuwaxem…

  Wystarczyło kilka samolotów a błękitne niebo
  zrobiło się całe sinobiałe – słońce nie może się przez to przebić.
  Wygląda jak za jakąć grubą ceratą…
  Wczoraj na krystalicznym niebie widać było stałe korytarze powietrzne
  z krótkomi contrails za rejsowymi.

  Mamy do czynienia z psychopatami…

 12. Sylwek a w tej Libii to co teraz się dzieje, co? Mając na uwadze, że okłamano świat w sprawie Iraku, że zniszczono ten kraj, że wojna zbiera tam krwawe zniwo, że my Polacy w tej wojnie uczesniczyliśmy, co jest hańbą, powinniśmy powiedzieć dosyć wojen. Nikt tak naprawdę nie wie, co się tam dzieje. Ja już w TV nie wierzę. Mam za dobrą pamięć, jak nas straszono wąglikiem z Iraku. Jak amerykańce chcą być tacy sprawiedliwi, to niech zrobią porządek w Izraelu i z holokaustem Palestyńczyków. Wiesz Sylwek co tam się dzieje, każdego dnia? W TV tego nie nagłaśniają, dziwne co nie?

 13. Voytek-nie zapomnij,że obiecałeś coś pięknego w chwili kiedy okaże się,że pieniądz komplementarny padł na ryj.Poczekam i przypomnę.Tyle w kwestii Twojej linii czasowej,klapek na oczach i tego za co bierzesz kasę-o bzdurach nie wspomnę.Pozdrawiam.

Comments are closed.