Alternews – 6.10.2014

Alternews – prowadzi  Janusz Zagórski.

22 thoughts on “Alternews – 6.10.2014

 1. Panie Januszu, czy będzie ciąg dalszy seminarium ze Stewartem Swierdlowem? Pozdrawiam Pana i całą redakcję NTV.

 2. No tak , interesy kolporacji sa ważniejsze
  od ludzkiego życia .
  I nic nowego : problem , rakcja , rozwiazanie .
  Jakie bedzie ? Właśnie wynaleziona szczepionka ?
  I ciekawostka . Kto jest właścicielem wirusa ?
  US rzad . Patent #CA2741523A1 .
  Patent był przyznany w 2010r , bazowany na próbkach
  Eboli stworzonych przez CDC w 2007 r.

  1. Jak jest patent to pewnie chorzy na ebolę powinni płacić właścicielowi za licencje. A jak nie płacą do do sądu z nimi za nielegalne korzystanie z cudzej własności intelektualnej.

   A może rozwiązać problem tak jak w Polsce rozwiązano kwestię praw własności do muzyki i filmów czyli za możliwość oglądania TV lub słuchania radia czy innej muzyki, czyli że każdy płaci za wirusa ebola bo przecież każdy może się zarazić.
   Jak ten świat, w rękach koszernych ludzików się szybko rozwija.
   Tak szybko jak ebola.
   I ciągle przyśpiesza.

   Na ebolę podobno wynaleziono już lekarstwo.
   Na ludzików jak na razie nie ma lekarstwa.
   A świat choruje już bardzo poważnie od wielu lat (dwie wojny światowe to objawy tej choroby a zanosi się na trzecią).
   Tysiące ludzi umiera z powodu wiadomych ludzików, na ich kolorowe rewolucje, na ich wojny prowadzone rękami najemników-rzeźników, ze skrajnego liberalnego wyzysku i bezrobocia, z pozbawiania milionów ludzi praw człowieka, praw obywatelskich.

  1. No, ciekawe. To tym bardziej sugeruje, że ebola to broń biologiczna. Ma wszelkie cechy broni właśnie. W naturze taki wirus nie przetrwałby, gdyż zbyt szybko zabija nosiciela – mała szansa na transmisję dalej. Ogniska zarazy powinny szybko wygasać. A zauważcie co się dzieje – niektórych chorych (przynajmniej po jednej sztuce) celowo rozwleka się po całym świecie, żeby nie było kontynentu, na którym ebola „jakoś przypadkiem nie pojawiłaby się”. Jak już odnotowano, że gdzieś była, to można będzie rozpętać potem całą machinę propagandowo – biznesową z tym związaną.
   A przecież gdyby naprawdę chodziło o uniknięcie epidemii wystarczyłoby jedynie kwarantannę zastosować. Tak swoją drogą ciekawe – jak się ma afrykański pomór świń, który jak się nagle (znikąd) 😉 pojawił, tak równie nagle, kiedy już spełnił swoją rolę – zniknął. Media o nim zapomniały, zastąpiła go ebola.

   1. A ja myślę, że jedno i drugie to ściema. Jak cała reszta przed tym. Chodzi o wzbudzenie strachu, co jak widać coraz mniej się udaje.

   2. @Kasia
    Pomór świń, to była ściema z całą pewnością. Natomiast ebola to trochę inna sprawa. Strach, oczywiście swoją drogą jak najbardziej, ale jeśli weźmiesz poprawkę na ustawę o chorobach zakaźnych zmodyfikowaną w 2012 roku, to już sprawa nie wygląda wesoło, bo może dojść do poważnych nadużyć (czytaj ludobójstwa) pod pretekstem walki z ebolą – eksperymentalne leki, szczepionki itp. Radzę każdemu zapoznać się z treścią tej ustawy.
    Poza tym – jeżeli ebola rzeczywiście działa w taki sposób, jak to opisane w tym artykule, to trudno sobie wyobrazić możliwość stworzenia jakiejkolwiek skutecznej szczepionki. Nie po to ebolę stworzono.
    Z drugiej strony – jeśli nawet kuracja wysokimi dawkami witaminy C byłaby skuteczna, to jakoś trudno mi sobie wyobrazić, że chory mógłby sobie takiej procedury w szpitalu zażyczyć…

 3. Wirus ebola w jednej z linii czasowych(potencjalnych rzeczywistości) wydostał się z laboratorium i gdy średnia temp.na kontynencie europejskim podwyższy się do około 40 stopni Celsjusza, zacznie on mutować i skutecznie uśmiercać populację europejską. Proces ten jak i inne procesy można skutecznie zasilać (powołując je do życia) skupiając tylko na nim uwagę (jest to proces kreowania własnej rzeczywistości poprzez programowanie umysłu np;przyjmowaniem na wiarę tego co przedstawiają ogłupiające media). Jako stwórcy własnej rzeczywistości powinniśmy zbadać kim naprawdę jesteśmy i nie popełniać w kółko tych samych błędów ku uciesze gadziej gawiedzi kontrolującej ten mentalny bałagan!

  1. Tracą kontrolę i kreują nowe, myślą, że coraz lepsze bajki.
   Nie mogą wprowadzić obowiązkowych szczepień i już. Koniec kropka.
   Nie wierzę, w ebolę i nie wierzę w to co pokazują w wiadomościach.
   Ale jest coś takiego jak zbiorowa panika i strach i o to im chodzi, bo wiedzą lepiej od większości, choć już niedługo, że jesteśmy kreatorami i wedle wiary naszej nam się stanie.
   Zapraszam do 5 praw natury na YT

   1. Pewnie, ze nie mogą :-)).. kim/czym? :-)) mundurówka leży na twarzy i kwiczy. Natomiast w mediach po to jest to wzbudzanie paniki, żeby zahipnotyzowani sami chcieli ze strachu :-))). I nic na to nie poradzisz. Z hipnozy trzeba się przebudzić samemu :-).

  2. skoro kontrolują to jak jestesmy stwórcy rzeczywistosci ? nic nie kreujemy ! „wydostał się z laboratorium ” ? aby napędzać popyt i psychozę co daje wyzysk i zyski morduje się tych co dla przykladu opracowali systemy paliwowe ograniczające zużycie paliwa jednocześnie trzymając w garści przemysł motoryzacyjny ,w przypadku wirusów i bakterii jest podobnie i jest to najbardziej dochodowe ,na razie mamy info ze mógł zarazić setkę , następnie dowiemy się ze jednak zaraził , i zacznie się rozsiewanie po metropoliach , tak jak w średniowieczu reptyle w okolicy miast rozsiewali wszystkie epidemie , w maskach gazowych , i kombinezonach a naiwni ludzie myśleli ze to smierc z kosą .

   1. Przecież coraz więcej ludzi dowiaduje się o manipulacjach, coraz więcej ludzi przestaje szczepić siebie i dzieci. To idzie fraktalnie nie liniowo. Czy ty wiedząc to dasz się zaczszepić na coś czego nie ma?
    System paliwowy będzie działał, dopóki będzie urząd patentowy. który nie jest niczym innym jak kontrolą wynalazków i gdyby choć jeden wynalazca silnika na wodę czy magnetycznego, (bo takie już są w szufladach patentów i wiele więcej), wiedział, że zgłaszając taki patent podpisuje na siebie wyrok, już dawno mielibyśmy energię za darmo. I tak będzie, idzie ku lepszemu.
    Hipnoza działa tylko wtedy gdy „nie wiesz”, wystarczy samoobserwacja. I jasne jest, że tam gdzie Twoje skupienie tam się dzieje. Kropka. Nie oddawać im swojej uwagi i wiary i co za tym idzie energii. Zagłodzić ich energetycznie. Więcej wiedzy i pozytywizmu, chyba, że chcecie zostać w swojej smutnej rzeczywistości, wasza wolna wola.

   2. Żeby się wypowiadać na temat bakterii czy wirusów to trzeba cokolwiek o nich wiedzieć, co najmniej praktycznie i odrzucić teorię zarazka.. której tak naprawdę nie ma.. poszukaj sobie tej teorii, którą przypisuje się Pasteurowi.. największa blaga jaka może być :-))). Patrz całościowo- nie dziel-łącz.. inaczej cierpisz na rozszczepienie Jaźni. No i cierpisz… :-). I to nie oznacza bierności…

   3. Tak Gaju o tym pisał już i Jung i buddyzm i Jezus mówił alegoriami.. i co z tego.. do tego trzeba dojrzeć. Niektórzy kochają się bać i siebie straszyć :-)) /a przy okazji inni się karmią tym strachem mniam mniam/.
    A jak się z nimi nie zgadzasz to zrobią z ciebie agenta sił „ciemności” :-)))))… i trzeba to wziąć na klatę i robić swoje…

Comments are closed.