Alternews – 7.01.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

185 thoughts on “Alternews – 7.01.2015

 1. Znowu mi piszą w tytule że Polska fabryka zwiększa produkcję.
  A w treści piszą że to Opel zwiększa produkcję.
  Czy Opel to polska firma ? Podobnie jest z bankami, z eksportem w 90% itd.
  Przecież te firmy są tak samo Polskie jak te obozy koncentracyjne.
  A przecież pojęcie Polskich Obozów Koncentracyjnych jest ostro ścigane przez prawo.
  A co w takim razie z obozami koncentracyjnymi Piłsudskiego ? (Bereza Kartuska i inne). Polskie były czy nie Polskie ?

  A jednocześnie jak jakaś Polska, w sensie własności, firma zaczyna działalność na terenie innego kraju to oni znowu nam piszą że „Polska firma produkuje w np Niemczech to czy tamto”… A przecież konsekwentnie powinni twierdzić że to Niemiecka firma skoro o Oplu w Polsce mówią że to Polska firma.
  Jak widać media manipulują Polakami gwałcąc logikę, gwałcąc zasady gramatyki a tym samym gwałcąc ich samych.
  Chyba że obowiązuje relatywizm przestrzenny. Opel to niemiecka firma jak mówi to Niemiec a Polska firma gdy mówi to Polak. Taki relatywizm to moim zdaniem relatywizm moralny czyli zakłamanie czyli obłuda, czyli kłamstwo czy oszukiwanie odbiorcy czyli akt wrogi wobec słuchacza. Ci którzy stosują tak`a wykładnie językową są naszymi wrogami bo nas okłamują. A wrogów na własnym terenie należy zwalczać.

  A może się mylę może mam paranoje ?
  Niech ktoś zapyta prof. Miodka o opinię i o wywód logiczny w tej sprawie a filmik wrzuci tu na forum dyskusyjne.
  Prof. Miodek będzie wdzięczny bo zostanie „opozycjonistą” wobec tej bezczelnej antypolskiej propagandy albo okaże się oślizgłym lizusem jeżeli dokona alogicznego „wygibusa” gramatycznego lub wręcz ucieknie od odpowiedzi.

  Wzywam prof. Miodka, którego bardzo lubię z to co mówi i jak mówi… do zajęcia stanowiska w tej ważnej dla Polaków kwestii (co jest Polskie a co nie jest Polskie w języku potocznym, medialnym…w gramatyce, kulturze, logice.

  Miodek daj głos.

  1. Oscar już się martwiłem gdzie Ty jesteś 😀 Nawet wczoraj chciałem Cie wywołać, ale pomyślałem, że nie będę wywoływał Wilka z Lasu 🙂 Pozdro

   1. Nie chce mi się pisać w komentarzach gdzie wisi kilkaset starych wypowiedzi. Trudno się czyta takie komentarze.
    Administrator jak widać dba o to „by się „nie chciało”.

    Pozdrawiam Tomka z refleksem 🙂

   2. Coś w tym jest SeJa, patrząc na to co dzieje się w komentarzach, ataki hejterskie…
    Psychiatryk? To dobra broń na niesfornych, wystarczy pooglądać kilka filmów z Kękusiem i następnymi ofiarami systemu. No i bierność reszty, bo myślą, ze to ich nie dotyczy. Oby się nie zdziwili..
    Oskar a zauważyłeś, ze największa ekspansja tych firm zaczęła sie po 1989 roku w obozie (niezła nazwa hehe) krajów postsocjalistycznych, potem zgarnęli inne kolonie Hiszpanię, Portugalię, Irlandię. Neokolonializm… 🙂

    Po prawdzie Gierek zaczął to tango, potem Kiszczak dogadał się z Michnikiem, Geremkiem i Mazowieckim (łącznicy), wywołali sprawę Popiełuszki, dokręcili „głód”, wcześniej oczywiście sankcje Reagana uderzające w motłoch.. i tadam 1989 rok i mamy „wolność” 😀

   3. Tomek P. „Nawet wczoraj chciałem Cie wywołać, ale pomyślałem, że nie będę wywoływał Wilka z Lasu 🙂 Pozdro” to samo miałem Tomek ? ? ? Pozdro

  2. ,,Pod tym względem władcy Moskwy, niezależnie kim byli i kim są, nigdy nie odstąpili od pierwotnej rutyny i w tym świetle należy oceniać wydarzenia obecnego stulecia. Można jeszcze uznać za przypadek fakt, że w latach 1917-1919 rządy komunistyczne w Rosji, na Węgrzech i w Bawarii składały się w 90 procentach z Żydów. (Już wtedy – jak wspominałem – pisarz żydowski obdarzył epitetem ‘antysemityzmu’ odrazę społeczeństwa do bolszewickiego rządu na Węgrzech. Jedynie poddanie się mu mogło uchronić od podobnego pomówienia). Lecz trudno nie uznać za akt rozmyślnej, zaplanowanej polityki osadzenie w 1945 roku przez Moskwę rządów żydowskich w krajach przez nią opanowanych.
   Przytoczone poniżej informacje o składzie tych rządów pochodzą z niekwestionowanych źródeł, obrazujących stan faktyczny w latach 1952-53, kiedy to Stalina nazywano ‘nowym Hitlerem’, a z Nowego Jorku i Waszyngtonu grożono ‘Rosji’ ‘zniszczeniem’, jeśli pozwoli ona na ‘odrodzenie się antysemityzmu’: ‘W Czechosłowacji, podobnie jak w innych krajach Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej, zarówno inteligencja partyjna, jak i kierownictwo policji tajnej rekrutuje się przeważnie z Żydów. Stąd też przeciętny obywatel zwykł utożsamiać partię z Żydami i obarczać ich odpowiedzialnością za wszystkie swoje problemy’ (New Stateman, 1952) . ‘[…] przeważająco żydowski (90 procent czołowych stanowisk) rząd komunistyczny na Węgrzech, pod kierownictwem Matyasa Rakoczego – który sam jest Żydem’ (Time, New York, 1953). ‘Rumunia i Węgry mają prawdopodobnie najwyższy odsetek Żydów w administracji państwowej’ (New York Herald Tribune, 1953). Cytaty te, oraz wiele innych znajdujących się w moim archiwum, pochodzą z artykułów potępiających ‘antysemityzm’ w ‘krajach satelickich’ w czasie, gdy kraje te rządzone były przez Żydów. Także prezydent Eisenhower złożył oświadczenie o ‘fali wściekłego antysemityzmu w […] satelickich krajach Europy Wschodniej’.,, D.Reed

   Nic się nie zmieniło… czy nikogo nie dziwi, ze ojciec Kaczyńskich, żołnierz AK tak awansował w PRL-u? Myślicie, ze dzieci wroga klasowego (tak było za komuny) grały w jakichś filmach? buahahah…

   1. kto skonstruował te plany ? Rosjanin !? na pewno nie !!! Oni tez mieli „Rosyjskie -Sowieckie obozy zagłady ” ta sama zaraza a Rosjanie to Bracia Słowianie to Obcy lansują i lansowali Rusofobie aby się Nam””” lepiej żyło””” http://www.fronda.pl/blogi/prawda-o-nobliscie/45-zasad-zniewolenia-polski-instukcje-sowieckie,36788.html ” SOWIECKIE” ????? to brzmi prawie albo tak samo jak „polskie obozy zagłady” ha ha ha …. OBCY SA WŚRÓD NAS , udają Nas ! robią zamęt wojny i pogromy i inne” holokausty” .

   2. Szukam tytułu książki, jak syjoniści jak nie wprowadzali „swojego” to korumpowali Polaków (np) podrzucając mu żydowską żonę, kochankę.. Kazik Wielki też skorumpowany 😉

  3. (Polska fabryka zwiększa produkcję ) ale jaja wieko-nocnikowe ? fabryka pod polską nazwą zwiększa produkcje może tak !!?? przecież to sabotaż manipulacja powinno się takich przed trybunałem stanu stawiać ,a każdy MINI -ster Kultury i Oświaty powinien się wykazać ze nie jest malowanym polakiem , ze jego dziadek ojciec nie zmienił sobie nazwiska w dogodnym czasie i ze niema drugiego paszportu ukrytego w jakiejś szafie .

 2. Jest taki jeden naród na świecie, podobno wybrany, który ma podobną moralność.
  Ten naród jest jednocześnie wszystkim kim chce zawsze w taki sposób że należą mu się korzyści a nie obowiązują obowiązki.
  W USA on jest Amerykanin, jak pojedzie do Francji to jest Francuzem w Niemczech jest Niemcem a w Polsce Polakiem to w przypadku jak mu się opłaca.
  Ale jak mu się nie opłaca to w USA on nie jest Amerykaninem on jest np Niemcem…i go nie obowiązuje jakiś obowiązek dla Amerykanów.
  Podobnie np w Polsce gdy mu wygodniej to on jest Amerykanin, Francuz albo Niemiec.

  Kameleon przy nich to prymitywna forma kamuflażu swojej tożsamości.
  Kamuflaż to forma oszustwa bo służy do wprowadzania w błąd otoczenia czy do okłamywania otoczenia.

  Widać tu głębokie analogie między „kulturą” tego narodu a „kulturą” języka Polskiego w kontekście „Polska firma”, „Polskie obozy koncentracyjne”.

  To jeden z wielu objawów wpływów tego „relatywistycznego” narodu na Polskę i Polaków. I nie jest to korzystny wpływ, wręcz przeciwnie.

 3. Podstawowe pytania , na ktore bardzo latwo mozna odpowiedziec:
  1.- Czy piloci mieli mozliwosc ladowania na innym bezpiecznym lotnisku..?
  2.- Czy ktos pilotow przymuszal do ladowania na tak watpliwym i niebezpiecznym lotnisku w Smolensku..?
  3.- Dlaczego piloci podchodzac kilkakrotnie do ladowania zdecydowali sie jednak ladowac..? Mimo wszelkiej wiedzy o stanie pogody i wszelkich ostrzezen! Odpowiedz jest jasna i nie wymaga specyficznej filozofii myslenia. Polscy politycy i polscy katolicy! Opamietajcie sie!

  1. Kiedyś była taka wypowiedz ze kancelaria premiera mogła być specjalnie zainteresowana aby cały lot spalił na panewce.Zależało miedzy innymi aby lotniska nie mogły sterować lotem w czasie mgły aby nie były przygotowaneOd dłuższego czasu jestem przekonany że samolot został ruskim podany jak na tacy .Widzimy jak pewne osoby zaistniały w UE ,a ruscy natomiast podsunięcie samolotu łykli jak gęś wodę.

   1. Ty lepiej patrz jak działa serce,, skurcz, rozkurcz… Skurcz jest potrzebny 😉 tak samo jak rozkurcz (by był przepływ).. Pełnia gUralku, pEłnia… nie ma dnia bez nocy, nie ma nocy bez dnia.. 😉 po każdej nocy nastaje świt a po świcie wieczór i noc.. (świt-świat-światowid)
    Chodzi o to, by nie fałszować obrazu, tylko patrzeć na rzeczy takimi jakie są. Przeżywać wszystkie uczucie w zachwycie, nie tłumić, bo potem ludzie schodzą na raki, zawały, wrzody żołądka i inne głupoty…Czujesz gniew? Nie uciekaj od tego, przepuść energię przez Ciało, wyekstrahuj ją do działania ku zmianie.. jak zamkniesz na nią oczy szeroko, to powstaje blokada energetyczna (wzorzec) .. a Świadomość rozwali każdą tamę, nawet jak ma to oznaczać wylogowanie się.. a jak wiemy wracamy zawsze z tym samym poziomem świadomości do „szamba” by je transformować.. uczymy się na „błędach” ;D . Cud Panie, cud 😀
    :-*

   2. { 🙂 }… SłUchajta, mom pomysła 🙂

    * https://www.youtube.com/watch?v=v9hdMSr6Duc#t=16
    *Opstaluja siebie /wybierzcie/ zy *multiplexa, ze sali gdzie lećom sceny zy po ^^^ szego lynka. Jakom role Wom się odpowiada odegrać podoba, acha 🙂 .
    [wybierzcie w pamięci, nobo odp. noto *czekej tatka latka, tak
    dumam-raczyi 🙂

    🙂 pszyjemnej zabawy.

 4. „Papież Franciszek (i mówię to z największą przykrością) robi dokładnie to samo. Poucza nas, katolików, ilu muzułmanów powinniśmy przyjąć. Jednocześnie nie zająknął się słowem o mordowanych na Bliskim Wschodzie chrześcijanach. Jak to możliwe, że Watykan nie zamienił się jeszcze w obóz dla chrześcijańskich uchodźców? Co tu się dzieje, bo nie rozumiem? — pyta były doradca byłego prezydenta Francji. Jego zdaniem Europa, która „pozwala na mord chrześcijan o dwa kroki od siebie, z tchórzostwa i zaślepienia, jednocześnie chełpiąc się swoją własną dobrocią, rezygnując po drodze ze swoich granic, to Europa, która jest w trakcie poddania się najgorszemu rodzajowi totalitaryzmu i niewolnictwa, którym jest islam. To Europa u końca swojej drogi — dodaje Tandonnet. Najgorszymi hipokrytami, uważa politolog i historyk, są Niemcy”
  czyjs komentarz znaleziony w necie odn napadow sylwestrowych
  Mam nadzieje ze Slowianie sie obronią.hmm

  1. co Niemcy maja do powiedzenia ? teraz jest realizowany program NWO akcja reakcja rozwiazanie , głównym tematem jest teraz skomlenie narodu o zwiększenie sil porządkowych, w mediach staje się to tematem nr jeden , pamiętamy 11 września a w szczegulnosci to co potem nastąpiło , urzędnicy nawołują aby kobiety nie chodziły same zwlaszcza w nocy !!!? przecież normalnie to SKANDAL !!! sprowadzają zarazę , a później wszystkim każą nosić rękawiczki !!!. Większość z tych ekspertów , krytykantów itd to podstawione marionetki , gadające kukły , (1 -akcja 2-reakcja 3-rozwiazanie )=NWO , akcja już była , teraz eskaluje się reakcje nr 2 , zobaczmy jak zneutralizowano narodowców ,agenci pracowali kilka lat nad tym aby przesiąknąć w struktury zostać liderami zastępcami inspiratorami a później afera medialna ” kompromitacja” , jaki efekt zero śladu , gdy będą potrzebować narodowców to wylansują nowych pod kontrolą w kilka dni .pamiętamy to przecież z czasów Solidarności tej prawdziwej gdzie faktycznych patriotów skutecznie eliminowano, odsuwano , prowokowano itd Praktycznie niema nikogo z tych Oryginalnych działaczy !!!! wypełzły jakieś scierwa , które w praktyce były przeciwne radykalnym zmianom bo czas ich wspomagał i mieli zaplecze . nie wspominając o tym , ze niemal wszyscy wywodzili się z rządu cieni i aparatu ucisku zainstalowanego w świecie Słowian , dlatego przez agenturę religijną niszczy się wszystkie przejawy wyswobodzenia poprzez Rodzimą tradycje i wiarę Praojców Słowian i Pramatek Słowian , dlatego są teraz na porządku dziennym ataki ,mówiące np ze tysiąc lat temu wypełzliśmy z nor i lasów stajać się Nowym narodem!!!!??? . Narodem do Okupacji !!! https://www.youtube.com/watch?v=HHZLs5btjqw

   1. No wlasnie ,a ta akcja w kilku krajach sylwestrowa,to wyglada na zaplanowana i sterowana przez kogos…..chyba ze…to taka muzulmanska sylwestrowa tradycja?
    jakos ta druga opcja jest wątpliwa ,ale kto ich tam wie,wszystkiego sie mozna spodziewać.
    Jak dla mnie wyglada na zaplanowaną,trzeba podsycać nastroje azeby gotowe rozwiązanie bylo mozliwe.

   2. Wyglada na to ze żołnierze isis (biedni uchodźcy )przybyli tu juz z
    gotowymi zadaniami do wykonania.

   3. Tak wiec moja prosba zeby zmienic retoryke z „uchodźcy ” na „uchodźczy zołnierze isis”.
    i nie zadne daesh tylko israeli inteligence secret service.
    Dlaczego teraz sie przemianowuja na daesh?

   4. Ludzie nie rozumiem czemu się dziwicie imigrantom ?
    Przecież to jest ich kultura oni tak zostali wychowani.
    W ich islamskich kulturach kobieta to tylko jeden ze składników trzody domowej. Taki sam jak kura, koza czy krowa.
    To są twory bez własne woli, ona są własnością Mężczyzny, Pana domu.
    Jak taki facet chce zerżnąć kozę do ją łapie z zżyna. A jak koza mu ucieka bo nie chce to ją trzeba dogonić, przytrzymać i zerżnąć. Można ją jeszcze kijem ukarać.
    A jak mają ochotę na kobietę a na niemieckie blondynki mają ochotę to procedura jest taka sama.
    Niemiecka blondynka, a może ogólniej, blondynka w tamtych kulturach stoi wyżej niż koza w sensie wartości, nie w sensie praw.

    I nie ma co się dziwić ci emigranci postępują zgodnie z własną kulturą.

    W ich krajach kobiety noszą specjalne stroje by nie kusić mężczyzn.. a kozy strojów nie mają i faceci wolą kozy.
    W Europie kobiety się publicznie obnażają ( w sensie islamskim)
    nic dziwnego że prowokują tych biednych i kulturalnych ( w sensie ich kultury) ludzi.
    Nawet polscy księża publicznie podzielali ich zdanie że kobiety jak w mini i w dekoltach , umalowane prowokują do gwałtu i zmuszają zakonnice do chodzenia w takich strojach jakie noszą arabki w krajach ultra ortodoksyjnych.

    Nic dziwnego w końcu i KK i Islam i Judaizm mają te same źródła.

    Tylko z Judaizmie jest inaczej i dziwnie,
    U żydów kobieta jest nieczysta.. nie wolno jej dotykać…jest tak jak u arabów czymś drugiego gatunku…
    Ale w sensie dziedziczenia „narodowości” to tylko kobieta żydówka rodzi żydów. Ojciec żyd z nie żydówką płodzi goja.
    Ojciec goj z żydówką płodzi żyda.
    Czyli to kobieta żydowska jest przedłużeniem istnienia narodu żydowskiego a facet jest bez znaczenia.
    U arabów i średniowiecznych Europejczyków jest/było inaczej.

    Te dziwactwa dziedziczenia „narodowości” przez potomstwo to jednak tylko wyobrażenia prymitywnych pasterzy owiec sprzed 2000 tys lat ubranych w „mądre księgi” stanowiące fundamenty trzech największych religii świata o wspólnych początku od tego samego pasterza owiec i jego kolegów z plemienia.

    Dziwi tylko że XXI wieku można wierzyć w urojenia tych pasterzy. To tak jakby wierzyć w urojenia Indian z Amazonii, Papuasów, czy Aborygenów.
    Oni też mają bardzo ciekawe urojenia. Zresztą podobnie jak Słowianie sprzed okupacji chrześcijańskiej (ponad 1000 lat temu).

    Ja się ciągle dziwię.

 5. WITAM. az milo oko skoncentrowac aby pozyskac info -FAKTY ??? -ha ha ha mozem poprosic aby p.Kurski przyjal co niektorych stukaczy do swojejej tv. ??? -podziele sie taka zapamietana refleksja z czasu stracenia samolotu w smolensku /jak powiedzialem i to swemu bratu rodzonemu z ktorym sie wychowywalem i bratowej ze uwazam ze to byl ZAMACH !!! to malo oboje mnie nie pobili bo jak TY jan -MADRZEJSZY od tv -tvn itd. itp. TAK TO JEST ??? PIEKNE DOSWIADCZENIA A TO TYLKO GLUPIA POLITYKA??? a co dopiero BAJKA Z POZNAWANIEM SIEBIE I PRZEKAZ DO INNYCH??? -byc moze SZANOWNY MAJSTIC to skomentuje -swietnie to ROBISZ??? ha ha ha pozdrawiam samych faktow zycze

 6. MAJESTIC dziekuje za Milesa Johnstona -to absolutna rewelacja -mialem sporo info z innych zrodel-a on potwierdza -wszelkie info kompletuje -scalam -poprzez potwierdzenia z innych info
  Odpowiedz tak ten text przenioslem z wczorajszego dnia odsylam chcacych poznac FAKTY TO CO ZAMIESCIL Majestic w tym linku

 7. jan piotr Miles Johnston wspominał o tym ! jak widać Rosyjska TV to nie są scierwomedia kontrolowane przez bestie , pamiętamy ja Prezydent Rosji mówił o „teczce ” i mówił prawdę !!! ufologia ma światową organizacje ale zapewniam ze nie do odkrywania ufo !!!ha ha ha zbiera się tam info po to aby uszczelnić i polepszać maskowanie i zapobiegać rozpowszechnianiu się istotnych informacji no ale są naiwni albo współpracownicy co mówią co innego w kraju tez takich mamy można w sieci odszukać tych co wyłapują informacje i je skrzętnie ukrywają a naiwni ludzie piszą i dzwonią dostarczając info, a dywersanci się cieszą . https://www.youtube.com/watch?v=RCawnmVUXcw

 8. Tajemnicza śmierć rosyjskich generałów. Dwa zawały serca w ciągu 9 dni mogły mieć „drugie dno”?
  W ciągu dziewięciu dni w Rosji zmarli dwaj generałowie
  • Igor Sergun miał 58 lat, był szefem GRU – wywiadu wojskowego
  • Aleksander Szuszukin miał 52 lata, był dowódcą wojsk powietrznodesantowych
  • Obaj odegrali ważne role podczas wojny w Donbasie i interwencji w Syrii
  • Rosyjscy internauci spekulują, że ich śmierć nie była przypadkowa
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Tajemnicza-smierc-rosyjskich-generalow-Dwa-zawaly-serca-w-ciagu-9-dni-mogly-miec-drugie-dno,wid,18087596,wiadomosc.html
  No a trzeciego szefa gaz promu załatwił tubylec w tajdze.Popatrzcie ,czyżby bestia miała macki aż w bliskim otoczeniu towarzysza Putina ?

  1. wszystko mozliwe ? ale to wewnętrzne sprawy ? prawdy nie dojdziemy raczej , jeżeli to była bestia ? zdrada najwyższa? ,agenci ? psychomanipulacja itd .fakt info ,nic więcej ?!

   1. Patrz jaka manipulacja: „Rzecz jasna wszystko to przypuszczenia, jakie rodzi zamknięty medialnie i nieprzejrzysty decyzyjnie system kremlowskiej władzy.”

    A wszędzie na świecie wszystko jest tak przejrzyście, ze czapki z głów.. tylko w Rosji nie. No co za dyktatura.. 😀 😀

   2. Pewnie, ze się nie dowiemy, zdrada, czystki, porachunki.. i nie wiemy, naprawdę nie wiemy w co i z kim gra Putin. Różne tam słuchy szły, nie wiem czy czytałeś na stronach stopsyjonizmowi, co zarzucali Putinowi. Z tym, ze ostatnio jak oglądałam jasnowidzkę Engel z Alexem to Ona powiedziała, ze Putin zmienił się na plus po chorobie (jak trwoga to do Boga hehe).. no cóż pożyjemy zobaczymy.

   3. A co mnie to obchodzi ze jakis nieświety szef gru czy inny wysoko postawiony naturalnie czy tez nie odszedł z tego swiata.A czy on cos dobrego zrobil dla ludzi?czy to tylko mafia co gra w swoją krzywdzącą gre?To wiele zmienia.
    Ale nikt nie poinformował czy był obronca zwiezrąt albo uratował kogos albo byl zawziętym ekologiem moze.? 😛

   4. Lilka, ale na razie ten świat jest jaki jest. Oczywiście możemy w 20 osób usiąść w lotosie na drodze w ramach sprzeciwu.. zamkną nas w wariatkowie w najlepszym wypadku 😀
    Możemy też nie robić nic, oglądać pozytywne filmy, jak zastukają ci z isis przyjąć chlebem i solą, pobłogosławić gdy będą gwałcić i zabijać, możemy tez oddać syjonistom wszystko i iść do obozu .. (część z nas tak zrobiła 1000 lat temu gdy inni z pustynnym orędziem weszli w nasze święte gaje)
    W buddyzmie się mówi: nie zabijaj i chroń wszelkie życie (świat Ducha to świat paradoksów). A czasem w ramach ochrony się i zabija.. taki jest na razie ten świat. Możesz się z tym nie zgadzać, zamykać oczy, tupać nogami i to wszystko.

    A Ci generałowie może bronili innych? Skąd wiesz? jaka była ich rola w wojnie w Syrii?

   5. Iza no wlasnie nikt nie powiedział co zrobili dobrego.A moze to Putin ten dobry usunał tych złych?za duzo niewoadomych by sie tym zajmowac.Dlatego mnie szarego zjadacza chleba tak nijak to interesuje.tym bardziej ze takie tajne jednostki to słuzą zazwyczaj swoim wlasnym interesom,ewent .swojemu panstwu.A na koniec pytanie.czy panstwo naprawde słuzy swojemu obywatelowi?czy to taka namiastka i prowizorka tylko?

   6. Dobre pytania lilika.. ehh 😀 Wiesz co? Póki nie zmienimy pozycji z szarego zjadacza chleba na współodpowiedzialnego za ojczyznę to nic się nie zmieni. Trzeba zacząć od wywalenie od koryta tych gęb i ich dzieci co to nami rządzą od.. chciałam napisać od 1989 roku, ale to trwa znacznie dłużej.. i Watykan odciąć od koryta. Niech sobie tam ludzie wierzą w co chcą, to intymna sprawa.. ale niech tworzą wspólnoty wyznaniowe z własnej kiesy. I Watykan niech odda nam nasze ziemie zagrabione najczęściej podstępem.
    Nie wiem kiedy to nastąpi.. póki co! Miłego popołudnia 😉

   7. Prosta jest odpowiedź wyjaśniające te tajemnicze śmierci.
    Rosja w Syrii bardzo bardzo pokrzyżowała plany wiadomej mafii która w tym celu stworzyła ISIS i umiarkowanych podrzynaczy gardeł.

    Mafia nie jest w stanie zlikwidować Putina, Asada bo są skutecznie chronieni. Mafia próbowała zastraszyć Rosję mordując w Egipcie w A321 kilkuset Rosjan nie pomogło, zestrzelili ruski samolot S24 … nie pomogło.
    Mafia wzięła się za mordowanie tych którzy współtworzyli Rosyjski sukces w Syrii i którzy nie są tak skutecznie chronieni.

    Mafia nie ma żadnych problemów z mordowaniem tych którzy szkodzą jej interesom. Przykładem jest np polski piątkowy samobójca. Jest wiele dosłownie setki lub tysiące przykładów mordowania przez tę światową mafię ludzi którzy się jej skutecznie przeciwstawiają (to politycy, naukowcy np irańscy, przywódcy polityczni, ideowi, religijni, wojskowi… każdy kto mafii szkodzi).
    Skrytobójstwo to jedno z narzędzi tej mafii, takie samo jak kłamstwo, prowokacja, fałszywe oskarżenia, nagonki medialne, przekupstwo, szantaż… i pewnie wiele więcej.

    Globalna mafia to nie jest łatwy przeciwnik, ona nie ma żadnych moralnych hamulców. Liczy się tylko jej korzyść.
    To jak widać trochę Amerykańska „kultura”, szeroko rozumiana „kultura zysków” (zyski w szerokim tego słowa znaczeniu czyli korzyści).

 9. ” zrobimy-wszystko-zjednoczyc-polakow ” ??! i co dalej ? co później ? Monte Casino Tobruk fiordy Normandia Lenino przeklęci wykleci ?! KOMUNIKAT SPECJALNY czyli :Special Effects https://www.youtube.com/watch?v=3wHOduShfvQ a w Nardzie jest coś takiego :” co konia obchodzi jak się wóz wywróci ? ” w tamtym czasie było tak samo Konie spier-lily prawie tam gdzie pieprz rośnie , a wóz tli się do dzisiaj nawet kola się samoistnie kręcą ? ponoć mądry po szkodzie ?

  1. A kto by teraz chciał walczyć/ ginąc ?Jeśli ktoś ma takie pragnienie bo lekcji nie przerobił, niech ginie, niech walczy.Każdy jest WOLNY tylko ludzie sami przez własny strach pozbywają się tego naturalnego przywileju.

   1. to jak przyjdą w nocy i kolbami to Ty im powiesz „A kto by teraz chciał walczyć/ ginąc ?” BARDZO ciekawe !? brak mi slow Qcyp , tym bardziej ze niema obecnie granicy z Rumunią ,a na pokładzie CASA C-295 która wyląduje pod stolicą nie będzie dużo miejsc !!???

   2. O tym właśnie pisze .Ty martwisz się o to zanieczyszczone opakowanie(CIAŁO) Kiedy tak naprawdę kiedy wzniesiesz się Duchowo i Psychicznie nie będzie to dla ciebie żadną wartością.Będziesz wiedział i przestaniesz się bać że przyjdą w nocy z kolbami że mogą po raz wtóry obedrzeć cie ze skóry itd.Ale nigdy i nikt nie może pozbawić cię twojego Psyche które jest nieśmiertelne i tylko od ciebie zależy w jakim stopniu jesteś świadomy siebie i otaczającego cię świata..

   3. Tak mi się widzi i nabieram coraz większego przekonanie iż że Love Not War…świeczka nie walczy z ciemnością świeczka świeci…musi być jakaś inna metoda bo zdecydowanie walka o pokój to oksymoron że się tak wyrażę moim skromnym zdaniem.

    Pees. A gdzie Tomek poszedł na konie i co z nim?

   4. Nie kitkuj tylko odpowiedz czy oglądałeś i czy ci się marzy takie cóś…nie walczyć o pokój/o cokolwiek tylko być na takim poziomie że poza całym tym bajzlem ?

   5. Uuuuuuuuuuu Stargeta się nie oglądało ale wtopa 😛
    Stargejt, Star Trek i Gwiezdne wojny toż to trójca podstawowa dla miłośników tematów kosmicznych 😛

    Znaczy ja podałam 1 film tzn. jest to jeden odcinek ze Stargate.
    Jeszcze w tym odcinku było o Noxach ale nie tylko i też bardzo ciekawe ZAISTE : http://www.cda.pl/video/121656d2

   6. Oglądam odcinek 8, a wcześniej dziś nie puszczałaś jeszcze jakiegoś filmu, bo nie mogę znalesc, myślałem, że dwa filmy puszczałaś jakieś… ?

   7. http://niezaleznatelewizja.pl/2016/01/alternews-7-01-2015-2/comment-page-1/#comment-77434
    „ofiary losu”napisała Iza i w tym kontekście też ogólnej dyskusji tamten mój wpis jest —– tamci filmowi współcześni ludzie też tych Noxów uważali za ofiary losu i jak to będą ich pouczać a pokazało się kto tak naprawdę ma jaki poziom duchowy…czy ci górujący wymądrzający się uzbrojeni po zęby…czy te „głupie” nic nie rozumiejące kudłate zacofane Noxy……

   8. Wiem, wiem Ewa, po prostu zawsze najpierw przeglądam wszystkie posty zanim poczytam

   9. No tego jest kilka sezonów więc masz co oglądać :o)

    O Noxach jest też w tym odcinku co tu podałam: http://niezaleznatelewizja.pl/2016/01/alternews-7-01-2015-2/comment-page-1/#comment-77452

    Jak masz fazę na oglądanie to Star Trek też jest ciekawy – choćby pierwszy odcinek z pierwszego Star Treka kręconego w latach 60 koniecznie zobacz :
    http://freedisc.pl/bronekwild,f-664847,star-trek-tos-the-original-series-s01e01-pilot-klatka-pl-avi
    3 sezony wtedy nakręcili – zero efekciarstwa ale idee zaiste ciekawe i gra aktorów też i to chodzi zwłaszcza – nie to co we współczesnych filmach bardziej zakićkanych efekciarsko. No to oglądamy. Hej :o)

   10. extra film star trek, nie spodziewałem się naprawdę 🙂 Obejrzę inne odcinki, ale nie od razu… chyba już dojrzałem do tego filmu, bo w przeszłości, uważałem go za fantastykę i jakoś nie było okazji, fantastyczny, widziałem Dzień Niepodległości i kilka innych o kosmitach, ale Star Trek jest chyba najlepszy, Gwiezdnych Wojen też nie oglądałem, bo to wszystko leciało jak byłem mały jeszcze. Wolałem takie filmy, jak Breavehart, Armageddon itp… Pozdrawiam dobrej nocy i kolorowych snów 🙂

   11. Też tego Star Treka z lat 60 oglądam pomału dopiero teraz i jestem w drugim sezonie.
    Jest też kręcony później:
    Star Trek: Następne pokolenie 1987-1994 The Next Generation:
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Star_Trek#Star_Trek:_Nast.C4.99pne_pokolenie_.281987-1994.2C_Star_Trek:_The_Next_Generation.29
    Też kiedyś uważałam go za fantastykę i drugi raz oglądałam już inaczej – polecam :o)
    Poczytaj w Wikipedii – kręcono jeszcze dalsze części ale zbiesiły się i tylko kuknęłam na nie.

    Nie no Gwiezdne Wojny to jak najbardziej polecam bardzo – taka fantastyka która odzwierciedla rzeczywistość :o) :-/

   12. Cóż…tu widać że nie spotkała się z aprobatą wizja/idea: nie walczyć o pokój/o cokolwiek…tylko być na takim poziomie że poza całym tym bajzlem…tak jak przykładowo pokazane było w rzeczonym odcinku oNoxach: Stargate Stargate SG-1 Sezon 1 odcinek 8 Noxowie.

    Nikt nie odpowiedział na moje pytanie: kto jest za – komu się to marzy ? a widać że piszecie i ze pochłonięci jesteście innymi sprawami np. błahymi piosneczkami/bujankami/ochami/achami itepe. Bardzo wymowna reakcja/bardzo wymowna cisza…więc bez komentarza…fakty mówią same za siebie!

    Cóż…no to nic tylko NIECH każdemu się stanie według jego zainteresowań. Pozdrawiam.

   13. Wiktoria, czytaliśmy to ( ja czytałem) W myślach mówię sobię, że obejrzę sobie ten Twój link i Gwiezdne Wojny, myślałem, że Ciebie też interesują nasze sprawy ! Nie tylko muzyka ! Obrażalska 😛 Przepraszam, że nie odpisałem 😀 Ale Ty Qcypwi też nie odpisałaś, myslałem, że między Wami coś będzie się kręciło a to co pisałaś pomyślałem, że odstawię na dalszy punkt, poza tym akurat z Izą mi się kręciło. Hmm I m so sorry… 🙁

   14. Moich rzeczy też nikt nie czyta jak siedze w nocy/ nie odpowiada. A napisałem Ci na Nauka i Technologia 5.1.2016

   15. i też liczyłem, że ktoś się dołączy, do tego co napisaliśmy wczoraj i tego co Ty mi odpowiedziałaś…

   16. Nie kręć tak bo się niechybnie zakręcisz…Kręcialski 😛
    ogień -woda..ogień woda..dętka! Krętalski 😛

    Oczywiście że rozumiem że dla kogoś kręcenie może być priorytetem. Właśnie to widać co kogo bawi i jakie ma priorytety..i tak jak napisałam.
    Fajne jest to ze Szefa nie da się oszukać/zagadać/zmanipulować 🙂

    Nie insynuuj mi obrażania. Nie obraziłam się.
    Insynuatorski 😛

   17. No to się wydało, że jestem kręcialski i tylko na tym mi zależy 😛
    a tak na serio to lubie flirtować, to moja osobowość, ale ważniesze sprawy przecież są ! 😛 którymi staram się zjamować 🙂 Jak Ci minęła nocka?

   18. Każdy ma prawo do wszystkiego.

    No to nic tylko NIECH każdemu się stanie według jego zainteresowań NIECH ma takie niebo na jakiej niejako zasługuje/jakim już teraz jest szczerze zainteresowany/jakie już teraz tworzy NIECH tak się stanie.

    Prawda że piękne życzenia…pomyślałam że można je nazwać noworocznymi. 🙂
    Pozdrawiam.

   19. { 🙂 }. Efka!
    Nobo zacingne kredyt iaky u *pacynky y Ćem pacne 😀
    🙂 pszez pszypadek, czo???
    *http://niezaleznatelewizja.pl/2016/01/alternews-7-01-2015-2/comment-page-1/#comment-77474

   20. Hmmm……”łączenie ludzi w pary”……to może zmień nicek na Swaciak/Swacik/Swacialski od słowa swatać……bardzo adekwatny będzie nieprawdaż 😛

   21. Żegnam.
    Dobrej nocy.
    Kręćta się/bujajta się/huśtajta się/swatajta się broń panie bucku nikomu niczego nie bronię więc proszę mi tego czasami nie imputować 😛
    A dla {:-)} mam/dedykuję widać jego ulubioną piosenkę bo/którą często wklejał widać że w temacie widać jego zainteresowań: https://www.youtube.com/watch?v=p_PJM7F9_jc
    Amen 😛

   22. Nie swatem, takie pary, co zdobędą Świat…
    Ewka boisz się czegoś? Na przykład ciszy….?

   23. { 🙂 }. bendże pszez *enigmy 🙂

    https://www.youtube.com/watch?v=1FlOvulICTQ 🙂
    🙂 *Wszystko to co mam
    to najdroższa me serce,
    lecz zapewniam Cię
    ono kocha jak pies..
    https://www.youtube.com/watch?v=el0prDXwxQI 🙂
    🙂 *Jak to policeman przeszukuje mnie?
    To jest pieśń, tak ku wolności
    Tej wolności, co chciałbyś ją mieć
    A twe oczy ciągle w gotowości
    Cały czas ktoś przeszkadza ci mieć
    Marzenia, które są, które już tutaj były
    To nie sąd, który prawo ci da
    Ja jestem z tych, którzy dadzą ci siły
    Mówimy – każdy jest wolny i tak.
    https://www.youtube.com/watch?v=0ZAsAvBzJIk 🙂
    🙂 *Pozostawił czas
    kilka wspomnień w nas
    I nikt nie wie czy
    tak musiało być
    Ktoś chciał wejść na szczyt
    Ktoś dziś nie ma nic
    Ktoś zapomniał znów
    Co to znaczy żyć.
    Pees. 🙂 *https://www.youtube.com/watch?v=EmhIgMYPtwQ
    🙂 … Pszeće wiesz, rze y tak Cie lUbiem, lUbiłem 1-ą, noto styknie *kolanuf y lo 20-stu 😀 … tysz jak wisz.
    🙂 Śyćkiego DURZO.

 10. Mam kilka refleksji(zreszta od jakiegos juz czasu),odnosnie kilku zdan z filmiku wrzuconego przez Majestica ,z konferencjii Miles Johnston.
  Jest tam powiedziane, ze jedni obcy wypieraja drugich…Tu moze byc cos na rzeczy,bo od jakiegos czasu mówi sie o „wysokich blondynach”,którzy dogadali sie z Włodkiem P.
  i który jest promowany jako pozytywny gosc.Co niektórzy jasnowidze, gorąco temu przyklaskuja.Ale z tego co wiadomo,oni tez (blondyni)sa nieciekawymi typami…No własnie,majac taka technologie,bez problemów mozna wpływac(manipulowac) na „widzenia jasnowidzów”-taki rodzaj nowoczesnej propagandy.Czyzby nastepowała zamiana okupantów?
  „Toczą walki nad naszymi głowami…,ale nie zestrzeliwuja sie,tylko uszkadzaja pojazdy,aby mogły sie one oddalic”…-jak jedni,tak i drudzy nie chca sie ujawnic.
  Bardzo dziwne.
  Mam nadzieje, ze jest jakas trzecia strona(jednoznacznie pozytywna) tej układanki.
  Jeszcze sprawa Rosji,jestem ostrozny co do nadmiernego „przyklejania sie” do tego panstwa.Z blizszej i dalszej historii,nie wychodzilismy za dobrze bedac ich poddanymi(eksplatowali nas równo). Współpraca tak,ale bez poddanstwa.Zeby przewodzic innymi,trzeba wysokiej moralnosci…u nich poki co tego nie widze.

  Przydałoby sie paru dawnych Lechitów…w nowej wersji oczywiscie.;-)

  To tak po krótce.
  Wiem,temat rzeka,ale warto sie temu blizej przygladnąc.
  Moze ktos, dorzuci cos do tego tematu. 🙂

  1. „Przydałoby sie paru dawnych Lechitów” to nie takie śmieszne i nie nieosiagalne , Perun to Ten na którego Czekamy , młot Tora , szczerbiec ,miotacz piorunów Wandy , to jeszcze 1500 lat temu było na chodzie i wiele innych technicznych urządzeń do ochrony przed sługami Bestii nawet mieliśmy powlokę energetyczna nad obszarami Słowian , Ostatnia wizyta Peruna była właśnie po wejściu w taki sam cykl co weszliśmy w 2012 , i właśnie wtedy wykarczował wszystkie scierwa i pasożyty 30 tys lat łącznie był raj na ziemi .

  2. No mamy już kilku Lechitów: Pio, Majestic, Jan z wyspy.. ktoś jeszcze? Trzeba nabór przeprowadzić 😉
   Młot Thora Wam skombinuję 😉 przemycę z „baśni”.. jeśli zdołacie wziąć za niego odpowiedzialność 😉

  3. Pio pisze: „Jeszcze sprawa Rosji,jestem ostrozny co do nadmiernego „przyklejania sie” do tego panstwa.Z blizszej i dalszej historii,nie wychodzilismy za dobrze bedac ich poddanymi(eksplatowali nas równo).” po pierwsze nawet teraz gdy to nasi „””wrogowie „”” bez tego „wroga” Nas by już nie było,następnie po podziale imperium Romanum Oni otrzymali od strony Konstantynopola dzisiejsza greko -katolicka cześć a my druga zmodyfikowaną .i zaczęło się knowanie ,ale Rus miała respekt do końca , sprowadzenie zakonu na ziemie polan i podbój wschodu zmienił relacje , straciliśmy cale ziemie na zachodzie na pomorzu praktycznie po smierci Chrobrego był koniec ,wygaśniecie dynastii Jagiellonów , rozpoczęło ekspansje na wschód Obcy stanęli na czele dawnych lechitów mordować braci Lechitów . Carska Rosja jedynie z pozycji swojej siły i potencjału otrzymała kawałek tego co zostało w Koronie Polskiej ,zabór Rosyjski niczego nie ograniczał Car wyraźnie powiedzial chce mieć spokój i lojalność nie było dyskryminacji , nikt tam nie budował wozów Pana Drzymały itp Polscy Wielmoży nie wiedzieli co robić ze zlotem , bo ruble były tez w zlocie ,knowania przeciw Carowi były stanowczo egzekwowane , tym bardziej ze zabór Rosyjski Polskich ziem znajdował się w zasięgu dawnej Rusi Kijowskiej gdzie prawosławie miało przewagę ,wszystko to to skomplikowane sprawy ale jedno jest wiadome wszystkie tragedie jakie były i są do dzisiaj to sprawa tej Obcej agendy , która w szczegulnosci chce zniewolić a najpierw wyniszczyć wszystkie Narody Słowiańskie .

   1. Z tego wynika,ze kiedy prawdziwi Słowianie ządzili np.na Rusi,
    to nawet bedac pod ich „juryzdykcja”mozna było jakos zyc.
    Ale kiedy juz przedstawiciele koczowników lub katowników ;-),
    byli przywódca(e)mi to juz sie nie dało…
    Bo Słowianin mimo tymczasowej wrogosci,potrafił uszanowac drugiego Słowianiana.
    Moze i dosc…
    Tylko teraz, czy bycie Słowianinem wiaze sie z zamieszkiwaniem okreslonych ziem(raczej nie),ale ze (nazwe to )Stanem Ducha…:-)
    Ps.No to mamy paru Lechitów, jeszcze Lechitki do pary,aby pokreciły troche kieckami i doenergetyzowały
    całe towarzystwo…;-)

   2. Popiela zmanipulowali Obcy , wytruł wszystkich przywódców , od tamtej pory mieli prawo moralne trzymać dystans od Lechitów , Słowianie mieli swiadomosc ze są z tego samego rodu , nie była to jakaś wrogość wrodzona ,bycie Słowianinem było zachowanie czystości krwi DNA , wiec potomkowie jak zachowają czystość linii to mogą zamieszkiwać Argentynę albo Australię , Główną zasadą Słowian była wolność nie było hierarchii która była dyktaturą , w wyniku najazdu wojen klęsk wszyscy byli równocześnie zobowiązani do wystawienia armii i udzielenia pomocy ,w Polsce jako prawie jedynym kraju przetrwał obyczaj w czasie zagrożenia zwoływania POSPOLITEGO RUSZENIA , dlatego przerwało w nazwie rzecz pospolita , to było wielkie Słowo dzisiaj kojarzone z czyś powszednim zwyczajnym itd , Rzeczpospolita Obojga Narodów zjednanie na wszystkich poziomach na takich samych prawach i obowiązkach na całych ziemiach Korony .

  4. Pio pisze: ” jak jedni,tak i drudzy nie chca sie ujawnic.
   Bardzo dziwne.” „tam gdzie dwóch się bije trzeci korzysta ” cale misterne plany zniewolenia manipulacji budowane przez tysiace lat byłyby nieużyteczne , religie ekonomia technologia koniec z tym wszystkim dlatego , Pio nie wiem jakbyś zareagował ? ale ich jest tutaj jak mrówek łatają dosłownie na wszystkim i o dziwo nie dziwo na niskich pułapach w wiekszosci od 2 tys metrów do kilku metrów 10 metrów od nad zabudowaniami itp Wanga ich słyszała a ja bardzo często widywałem dlatego wiem ze prawdę mówiła .

   1. No wlasnie,w niczyim interesie jest ujawnienie prawdy.
    To oznacza robienie owieczek w bambuko,jedynie pasterze sie wymieniaja.W tej rzeczywistosci to samo.Jak na górze tak na dole.
    Mowisz ze na wszystkim lataja…-to miotły pewnie dalej w modzie…;-)

   2. A może nie dorośliśmy do kontaktu? Za bardzo prymitywni jesteśmy? Dlaczego projektujesz na inne cywilizację nasze wady? 😉

   3. Iza,to jest nastepny program -jestesmy za bardzo prymitywni(niegodni) i „projektujemy”.
    To nikt inny jak bogowie z kosmosu,nas zamkneli w tej klatce w wiekszosci bez wyjscia…to oni pasozytuja na nas…
    A wojny atomowe ,to kto wczesniej na Ziemi i nie tylko prowadził?
    Wiekszosc z nas pochodzi od jakiejs rasy…i ma jej cechy”charakteru”.Tak,projektujemy,ale ich wady albo zalety…,spotegowane (+,-)doswiadczeniem tu na Tej planecie.
    To nie jest do konca tak ,jak nam sie wmawia.

   4. Iza Pio, oni już tutaj dziesiątki razy się pokazywali , to oni nie dorośli do materii oni są anti Live bo są destrukcyjni , oni są przejawieniem piekła (piekarnik ) jest to rejon innej egzystencji to te same fale co się wyzwalają podczas wybuchu atomowej , oni pochodzę maja tam swoje korzenie ,zobaczcie ze ich jedynie chroni ich technika i sztuczne inteligencje ,dlatego chcą stworzyć hybrydy aby się mogli w pełni odrodzić w świecie naszej rzeczywistości , ale nie są w stanie zrobić podrobić idealnego DNA , ale to nie wszystko ich końcowym celem jest gdy DNA będzie harmoniczne ? to będą mieli możliwość wchodzenia w nasze wielowymiarowe poziomy i zniszczenie źródła , to jest praktycznie ich ostateczny cel , zauważmy ze wszystkie star gate są jedynie do ich światów egzystencji , teraz gdy wznosimy się każdego dnia na równiku galaktyki mamy szanse jak się przebudzimy wołać o pomoc , i tak jak napisałem wcale mnie nie zdziwi jak któregoś dnia Perun przycumuje przy moim domu , i powie Majestic wskakuj ! ?

   5. Szanuję Twoje zdanie Pio, ale to by mnie stawiało w roli ofiary. Wolę wziąć odpowiedzialność za siebie, świat. Słuchałam Trehlebova i z tego co zrozumiałam On też tak to widzi. „Dopuszczono” na nas to zderzenie światów, abyśmy dojrzeli. Nie muszę wszystkiego wiedzieć po co.. jednak ofiary (losu) z siebie nie dam zrobić. Rozejrzyj się wkoło.. tacy jesteśmy na ten moment i pora to transformować, chociażby wracając do nauk przodków. Zresztą my to wiemy, to jest w DNA tylko trzeba to pobudzić w sobie, odkurzyć.. i robimy to.

   6. Szanuję Twoje zdanie Pio, ale to by mnie stawiało w roli ofiary. Wolę wziąć odpowiedzialność za siebie, świat. Słuchałam Trehlebova i z tego co zrozumiałam On też tak to widzi. „Dopuszczono” na nas to zderzenie światów, abyśmy dojrzeli. Nie muszę wszystkiego wiedzieć po co.. jednak ofiary (losu) z siebie nie dam zrobić. Rozejrzyj się wkoło.. tacy jesteśmy na ten moment i pora to transformować, chociażby wracając do nauk przodków. Zresztą my to wiemy, to jest w DNA tylko trzeba to pobudzić w sobie, odkurzyć.. i robimy to.

   7. Iza 🙂
    To nie chodzi o bycie ofiarą,ale o Bycie i Zycie jak najblizej Prawdy.Lepiej jest brac odpowiedzialnosc, za siebie i swoje czyny,
    wiedzac co jest czym…
    Wiele tzw.duchowych nauk jest tak skonstruowana,abysmy siedzieli w pudełku strachu i niewiedzy.Za tym stoja jacys „bogowie”którzy maja wysoką technologie,a moralnosc niską.
    Według „promowanych nauk”tylko moralnie wysoko rozwiniete istoty,maja dostep do technlogii-fałasz!
    Ten jeden przykład,kaze sie powaznie zastanowic nad jakoscia
    tych „prawd obiawionych”.My sami,poprzez nieustanne mówienie spradzam(sama to tez powiedziałas),musimy weryfikowac wszystko.
    Przykładowo ,starozytni bogowie Grecji,Rzymu,Mahabarata,itd. jaka tam była moralnosc…?
    Moze jednostki…które tam przybyły z innych baśni…
    Duzo wczesniej,za „panowania innych Bogów”,w tym Nas, jako współkreatorów,było normalnie, fajnie.:-)
    Tak samo dzis,panstwa które posiadaja bron zagłady,jak one moralnie stoją?Co sie zmieniło od epoki „bogów”?
    Moze tylko(albo az),ze tak latwo juz nie siegaja po tą bron,ale czy na pewno?Czy w chwili zagrozenia ich interesów,nie siegna po nią…?
    Wiem ze sa tez ci naprawde Dobrzy,Odpowiedzialni,którzy z jakiegos(nieznanego mi jeszcze) powodu,stoją na uboczu i nie interweniują, tak jak bysmy chcieli.Czas pokaze o co chodzi…
    Sa jednostki rzucone na tyły wroga,które od srodka rozmontowują ten matrix.Czy jestes jedną z nich…?(do wszystkich) 🙂
    Goldi:-),kazdy z nas ma w sobie ta wiedze,o tyle lepszą,ze zdobytą przez nas samych,przez wiele wcielen…teraz tylko trzeba ja wyciagnac z mroków zapomniena…
    Pozdro.Wanada i Banda 😉

   8. { 🙂 }.
    *** Nu popaczy Pio, dumam co za dóRZo siedzom pszed *TV – pudełkO 🙂
    🙂

   9. ” Nu popaczy Pio, dumam co za dóRZo siedzom pszed *TV – pudełkO 🙂 ”
    TV-pudełko<INTERNET-pudełko<GŁOWA(kalkulator)-PUDŁO…;-)

   10. A jak zmienisz perspektywę Pio, że źródło projekcji jest w Tobie (nas)? To co widzisz?
    Widzisz Pio w tzw duchowość weszłam poprzez obserwację świata natury. I powiem Ci jest ona nieobliczalna, poza tzw dobrem i złem i zawsze jej imperatywem jest Życie. I cokolwiek się dzieje jest Ok. Nawet jak z pozoru wygląda to masakrycznie. Jak się patrzę wstecz na swoje życie to widzę, ze nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i wszystko jest względne..
    Rozumiem, ze ku pokrzepieniu serc, niczym Sienkiewicz gloryfikujemy Słowian ale coś było nie halo skoro teraz jest jak jest.. bądź coś musimy w sobie zobaczyć… zderzając się z ciemną stroną Mocy. Żyjemy w ciele bardzo krótko i…. stąd może te drastyczne opinie, ze są „obcy” w astralu co to nas atakują, archonci.. 😉 dla mnie archont, dziecko Sophii (mądrości Bożej) w upadku to posługując się dalej terminologią gnostyczną, to syn (bogów) marnotrawny.. On musi dojść do dna, by się obudzić.. do piekła w którym są drzwi powrotne do nieba. I tak też to tłumaczy Trehlebov. Z czym się zgadzam. Diament się szlifuje… 🙂

   11. Iza,jako swiadomosci bedace na tym poziomie doswiadczania,”3D”
    podlegamy pewnym prawom(ograniczeniom).Mamy tez”okreslone narzedzia” do dyspozycji…
    Tak,wszystko zalezy od perspekywy…Tylko nasza OBECNA perspektywa jest DWUBIEGUNOWA.I według niej(jej praw i ograniczen)doswiadczamy,bawimy sie… TU TERAZ JESTESMY I TYMI ZABAWKAMI OPERUJEMY…
    I z tego poziomu zrozumienia,ograniczenia mamy sobie poradzic z otaczajacą nas rzeczywistoscia.To co mówisz jest
    prawda ale z perspektywy duzo wyzszej”Oczy Absolutu”.Gdzie wszystko jest Jednoscia….Tu nie jest…
    Wracając do przykładu SSmana,dziecka i matki…to patrzac na to z perspekywy Absolutu,ze oni sa jednym i wszystko jest w Bogu,to ta matka, nie bedzie sie opierała SSmanowi i pozwoli bez zadnych konskwencji zabic jej dziecko i ja sama.
    I to podejscie jest zdradliwe…bycie biernymi barankami i dawac sobie krzywde robic.Tak skonstruowana jest wiekszoc religii.
    Bedac Duchem,w swiatach Ducha,mozemy sobie pozwolic byc Jednoscia,bo nią Jestesmy.
    Ale tu, jestesmy w piaskownicy dualnosci,i tymi zabawkami
    operujemy.
    MIEJMY SWADOMOSC NASZEJ JEDNOSCI,
    ALE KORZYSTAJMY Z WRODZONEJ MADROSCI,
    SZANUJMY PRZEJAW ZYCIA WSZELKIEGO…
    PAMIETAJAC ,ZE ZACZYNAMY…OD WŁASNEGO. 🙂

    😉

   12. „… *SZANUJMY PRZEJAW ZYCIA WSZELKIEGO…
    🙂 Noto JoKum, mom tako BB. waRZne pyt, anie 🙂
    Jak tośe mo do nepe *komarzycy nepe, cycuś… :)”
    🙂
    Ponoc, jak nasza wibracja sie zwieksza, to komarz(c)yce 😉
    i inne, przestaja nas atakowac…Ale to trzeba samemu wypróbowac 😉

   13. Mówimy o tym samym Pio 😉 I jestem przeciwna bierności bo to stoi w sprzeczności z Naturą… tam nawet spokój jest pozorny 😀 Jestem przeciwna joginom siedzącym i masturbującym się medytacjami i odlotami do 5 D a wokół świat cierpi. To szczyt zawoalowowanego egoizmu. Zresztą natura energii męskich Yang jest działanie, ruch, kreacja i…. niszczenia (a my z pozycji ego boimy się niszczenia i widzimy w tym zło) paradoks Abolutu, którego wyrazem jest to Twoje ( 😀 ) 3D…. Jam częścią tej siły która wiecznie „zła” pragnąc wieczne dobro czyni… Materia 3D jest tajemnicą dla Ducha (5D) uczy sie jej w sprzężeniu zwrotnym, poprzez działanie, błędy, bolesne dla ego.. wyhaczanie dwóch biegunów… skrajności..a potem Droga Środka…
    Za bardzo w ogóle dramatyzujemy.. ale.. tak widocznie też ma być 🙂 bo nie rozumiemy, ze bieguny się dopełniają a nie wykluczają. Tu nie chodzi o walkę dobra ze złem i jeszcze szukanie „zła” na zewnątrz.. skoro Lustro Jaźni 🙂 … i paradoksalnie o to chodzi, bo widząc „błąd” naprawiamy go.. ale gdybyśmy nie popełnili „błędu/zła” to niczego byśmy nie doświadczyli. Wiesz jak to jest teoria teorią a praktyka swoje.. na 5D jest teoria, na 3 D praktyka i wymiana danych.. 😀

    https://www.youtube.com/watch?v=DOev8kSODKA

   14. Tak się przysłuchując 🙂

    Ogólnie kwestia przypomina takie wielki worek z rozmaitościami i ubraniami na strychu nowo nabytego domu. Przecież nie obcy, bo w naszym domu, ale też nie osobiście nasz worek i te kilka kartonów. I przeglądamy próbując to jakoś usystematyzować, odnaleźć się i być może co najważniejsze odnieść i umiejscowić. Co przyjąć co odrzucić. Kim w zasadzie jesteśmy i jak się określić? 🙂

    Pewnie najprościej wyrzucić 🙂 Jak wielu by uczyniło, kto wie czy nie słusznie. Ale My kupując ten dom wiemy że powstał z czyichś marzeń, myślokształtów i chcemy by stał się naszym. Musimy obejrzeć belki stropowe, no nie obejdzie się i Mądrze wkomponować nasze marzenie. By uczynić Go domem z naszych Marzeń i snów, w jakim wychowamy nasze Dzieci … 🙂

    Cholera zróbmy to wreszcie 🙂 Jak długo będziemy się po własnym domu niczym duchy archeologów szwendać, pielęgnując cudze worki ze szmatkami? W końcu tak nie dowiemy się kim jesteśmy Nigdy, to tylko etap, dwa pierwsze dni i kolejne miesiące działania już nie milenia w przymierzalni. Aż korniki zjedzą nam dom 😀

    To kim jesteśmy? A kim nie jesteśmy? I Jacy? Mamy własne marzenie? Jakie? Kto z nami a kto przeciw? Wtedy rozpoznamy.

    Z Mocą 🙂 nie przeciwnie.

 11. samobójca, co dwa razy strzelał sobie w głowę, bo za pierwszym razem nie trafił….

  no bo nie każdy trafia z kilku metrów…

  1. no a jeden to sobie najpierw żebra młotkiem połamał ,ale jaki idiota oddaje sobie pierwszy strzał w kolano? i to wszyscy w niedziele prawie ???

 12. Właśnie!! Nie rozwinęliście się Psychicznie,NIE Wysubtelnialiście, bądź nie nie przypomnieliście sobie waszej Mocy Dlatego czarna zraza was kąsa A KONTAKT oddala się coraz bardziej/?

  1. Góral a dlaczego się nie chwalisz swoją gminą? Spróbuj lepiej się poczujesz ! 😉

 13. cala winę zrzuca się teraz na komisarzy policji „ale jaja” posypały się „głowy” tak mafia Obcych się maskuje !!!! najpierw wprowadzili cenzurę internetu , cenzurę w TV Radio i Gazeta „Imigranci ” maja prawo do łączenia rodzin , wiec każdy TATA ma prawo sprowadzić cztery zony , i niezliczona ilosc dzieci , każde dziecko które nagle odnajdzie swojego Tate w euro obozie ma prawo na łączenie rodzin , oczywiscie wszystkie KOBIETY tez maja prawo -obowiązek do łączenia rodzin wiec każdy TATA nawet z dziesięciorga dziećmi ma prawo połączyć się ze swoja rodzina w euro obozie http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ataki-islamistow-kobiety-mialy-miejsce-w-calej-europie-trwa-hybrydowa-wojna-religijna

 14. nie lepiej od razu wszystkich spędzić do obozów ? dać surowego kartofla i nieco wody !!? kontynuując dalej postuluje za 4 godzinnym dniem pracy , ludzie by mieli więcej czasu oglądać TV, taniec z idiotami , Kultu -frutti ,itp.

  1. A może zająć się własnymi dziećmi, czy chorymi lub starymi członkami rodzin. Poczytać, spotkać się z myślącymi podobnie, stworzyć coś. A tego obozu w odniesieniu do krótszego czasu pracy, to nie rozumiem. Byłby to pierwszy krok do lepszego zdecydowanie systemu – bezwarunkowego dochodu podstawowego. No tak, ale żeby zrozumieć i zaakceptować system, w którym nikt nie byłby wyrzucany poza wspólnotę trzeba zacząć wspinać się na szczebelki drabiny, na której cywilizacja Noxów stoi dość wysoko. Zresztą nie tylko o ilość godzin spędzonych w tak zwanej pracy tu chodzi. Wielu ludzi wykonuje „pracę ujemną”, czyli taką za którą dostają wynagrodzenie, ale nie jest ona nikomu do niczego potrzebna, a często wręcz szkodliwa dla społeczeństwa. Są też tacy, których się wykorzystuje ponad miarę marnie im płacąc lub nawet wcale.

 15. { 🙂 }.
  Pio o 12:23.
  *Ponoc, jak nasza wibracja sie zwieksza, to komarz(c)yce ?
  i inne, przestaja nas atakowac…Ale to trzeba samemu wypróbowac ?
  🙂 Odp. Ndst. [wymijająca], siadaj 2-a, juro zy opiekunkom
  Poes. Pyt. je; *SZANUJMY PRZEJAW ZYCIA WSZELKIEGO , Jasne?
  🙂 https://www.youtube.com/watch?v=iKEfwrflB98

   1. w sumie Pio nie napisał, że trzeba zabijać komary ! Tylko, że same nie gryzą 🙂

  1. Sam sobie cwaniaczku(o) poszukaj wyczerpujacej odpowiedzi. 😉
   Poszperaj w sobie trochę…
   Nie czekaj na gotowca.
   Jasne ? 😉

  2. { 🙂 }.

   Słowa jak motyle…
   *Są słowa, które jak motyle
   Mogą unieść w górę moje sny.
   🙂 https://www.youtube.com/watch?v=SonNFS6pXxM
   I przyjdzie czas, Teraz to już wiem!
   I każdy dzień,
   Szczęściem wypełni się.
   { 🙂 }.
   Słowa jak jak noze…
   *A myśli są po to by wierzyć w nie
   🙂 https://www.youtube.com/watch?v=s4Fl-ViOrdU
   A słowa jak noże szybują przez morza
   I choćbyś uciekał odnajdą Cię

   🙂 Pees. Yuno, pocósz ta *syndrom /niby polakuf/ min. 27:00 & szczegulnie 30:45, polecam

   🙂 … https://www.youtube.com/watch?v=FYDHgBTtxcU

   1. Góralek, jesteś przecudownym człowiekiem. Kropka.
    Albo jeszcze nie kropka Olga Szwajger, kim jest? 27:00-32:00 jest muzyką jak Ty.

   2. Góralek posłuchaj muzyki od Kalinki i jana piotra, jestem w trakcie Słowiańskiego Jezusa Kalinki i po początku dobrze się zapowiadającym jana piotra, coś czuję, że to będzie/jest długii dzień (muzyczny)

 16. Lasy formalnie być może nie zostaną wysprzedane , ale to co się dzieje w lasach to tragedia !!! wyspecjalizowano się tez w kamuflażu , jadąc drogami przelotowymi przez lasy albo obok leśnych kompleksów prawie nic nie widać !!? zostawia się zielone bariery a za nimi pustynia , same wycinki maja tez dziwny charakter na zasadzie przesuniętych prostokątów co daje złudzenie ze to jednie jakiś wąski pas , zachód oczywiscie stoi za tym , stajemy się potentatem jako jedynie dostawca drewna , obce fabryki papieru i przemysł drzewny zaciera ręce ,bo to oni kontrolują przeróbkę i rynki zbytu ,my ponosimy wlasciwie koszty pozyskania , bo cena zaledwie kilku listewek z jednego drzewa pokrywa koszt pozyskiwania jego , kiedyś i jest zapewne było tak z krajowa miedzią gdzie odkopywaliśmy gotowe produkty w postaci rur drutu blach i innych wyrobów płacąc więcej jak kilkakrotnie . teraz jest będzie podobnie z produktami z drewna, ale to nie problem gdy jest właściwa gospodarka leśna i każde drzewo jest pod kontrola i jest wycięte na czas w odpowiednim miejscu i zaraz zalesione ale tutaj mamy Amazonie 2 , bo cale ekosystemy biotopy rezerwuary ostoje leśne są likwidowane jednocześnie , Platforma Okradania swoje urlopy spędza na białych plażach zalesionych palmami no i konta w „zurisiu ” za drewienko ? zastanówmy się czy Sprawiedliwość w swojej Prawości coś zmieni !?? http://niewygodne.info.pl/artykul5/02213-Lasy-Panstwowe-musza-zaplacic-gigantyczny-haracz.htm

  1. A ja Ci muszę powiedzieć, ze moje nadleśnictwo jest super i naprawdę pięknie „prowadzi” lasy. Nadleśniczy jest człowiekiem z powołania. I bardzo wielu współplemieńców to docenia i sądzę, ze jak ktoś by na tym łapę położył z grabiami (kosami) wyjdziemy.

   1. Tak ma być Iza 🙂 , Lasy trzeba eksploatować ale z rozmyślną gospodarką , niema w żadnym kraju europejskim czegoś takiego jak u nas ze musi być to dochodowe przedsiębiorstwo bo zostało obarczone podatkami, paradoks i idiotyzm zachłannych hien ,dziwi nie dziwi ze są zręby na masową skale , poznikały leśne szkółki oraz mateczniki w których wycinka jest opłacalna bo stary drzewostan .najbardziej są narażone duże leśne kompleksy gdzie jest stosunkowe małe zaludnienie a rabunek jest niezauważalny , należy i tak bić na alarm , bo pod piły i siekiery idą połacie rezerwatów parków itp , a to oznacza ze NIE wszyscy są z powołania a nominacje dostali od kolesiów partyjnych bo takowi obiecali korporacją drewno .NA PEWNO za darmo !!!!

   2. Pewnie nie wszyscy są z powołania.. ale pańskie oko konia tuczy 😉 U mnie są i szkółki, i różne takie „eksperymentalne” rzeczy i rezerwat i obszar Natura 2000. Mamy bobry.. pstrągi, sarny, dziki.. a w ogóle jest pięknie.. zapraszam.

 17. W dobie zawiści zazdrości kłamstw, byli przejrzyści jak szkło, nie raz stawiali moje dobro nad…. „swoje” wiedzieli zawsze to…. CZUJE Aniołem stróżem jest każdy z nich, koszmar zamieniał się w cud, nigdy nie bałem się, że monety dwie zagra melodię ich dusz.
  Oni Oni to, Moi przyjaciele.
  Dziękuję Wam za to, że.. NIE BOJĘ SIĘ ŻYCIA (nie boję się) z Wami dolecę do Gwiazd, pokonam strach, bez Was ciemno jest.
  Czyż to nie pasuje do Was i mnie moich przyjaciół z NTV?
  https://www.youtube.com/watch?v=NLEfayt8oYI

   1. ja sobie wieczorem posłucham, lubie wieczorami dłuższej muzyki słuchać 🙂 Dzięki Pio za dzięki dla Kalinki ! Ale Kalinka pewnie sama podziękuje 🙂 ale się ostatnio wtrącam do każdych rozmów Hhihi Pśeplaśam

   1. No nie… namówiliście mnie, Słucham już teraz 😀 😀 😀 😀 😀 😀 …

   1. Piękny człowiek, utalentowany, gra, że ciary ahhh Anioł 😉 znaczy Dżizas słowiański 😉

 18. Iza45 🙂
  „Mowimy o tym samym”-z grubsza mozna tak powiedziec.:-)
  Jogini tez sa potrzebni,przynajmiej po to,aby po latach medytacji,powrocic
  do punktu wyjscia…jak np.Budda.I stwierdzic, ze najwiekszą wartoscia jest swiadome,przezywanie
  Zycia w harmonii z wszelkimi jej przejawami.Bez ucieczek…
  A tu przykład na to,jak doceniana jest wolnosc:

  http://dobrewiadomosci.net.pl/9338-aktywisci-z-organizacji-gut-aiderbichl-uwolnili-wiezionego-byka-jego-reakcje-warto-zobaczyc/

  1. „Zycia w harmonii z wszelkimi jej przejawami.Bez ucieczek…”

   Tak, tak właśnie…. 🙂
   ależ muzę zapodała Kalina …. 🙂

 19. Nawet Jackowski opowiada ze Smolensk mógł być próba rozpoczęcia 3 wojny.Chyba nikt nie wątpi ze Tuskowi lata czy będzie wojna,ponieważ to on załatwił Kaczyńskiego w tym samolocie

Comments are closed.