Alternews – 7.01.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

19 thoughts on “Alternews – 7.01.2015

 1. W związku z informacjami o budowie elektrowni jądrowej w Polsce.
  Informacja z http://www.biztok.pl/
  „Budujemy zbyt dużo elektrowni. Czeka nas świńska górka
  Za pięć lat będziemy mieć świńską górkę w energetyce. Pojawi się nadprodukcja i ceny bardzo spadną” – zapowiada prof. Władysław Mielczarski z Instytutu Elektroenergetyki Politechniki Łódzkiej. W rozmowie z serwisem Biztok.pl prof. Mielczarski wyjaśnia, że świńska górka to efekt jednoczesnego rozpoczęcia kilku dużych inwestycji w polskiej energetyce o łącznej mocy 5000 MW.
  Kiedy zostaną one zakończone, pojawi się w naszym kraju nieoglądana od dawna nadprodukcja energii. Doprowadzi to dużych spadków cen. Klientów czekają promocje jak dyskoncie, lecz to, co może ucieszyć konsumenta końcowego, dla branży energetycznej stanowi poważny problem…………………”

  1. Jak zwykle tak zwani eksperci nie widzą dalej czubka swego nosa, to dobrze, że będziemy mieli więcej własnej energii, bo można będzie ograniczać korzystanie z drogiego, obcego i niebezpiecznego gazu.

   1. Chodziło mi o to, że w związku z naciskami na budowę elektrowni atomowej, informacja z takiego źródła jak Instytut Elektroenergetyki, o planowanych inwestycjach energetycznych (bez atomówki ), które doprowadzą do nadprodukcji energii elektrycznej, jest co najmniej dziwna. Jaka więc faktycznie jest prawda i czy zaprezentowane tam naukowe stanowisko, nie podważa sensu budowy elektrowni atomowej dla jej propagatorów.

  1. No co Ty, toż to najczystszy racjonalizm. Nie za długo w związku z przeludnieniem i dla ochrony klimatu, firma farmaceutyczna zareklamuje syntetyczną taninę jako obowiązkowy dodatek do żywności dla ludzi na diecie kapuściano-fasolowej.

  2. …nie chodzi o humanitaryzm, czlowieczenstwo itd, „domyslamy” sie co oni maja/moga miec w szalonych tajnych laboratoriach…. To juz nie powinno dziwic i przerazac. Chociaz NIE, powinno!
   Chodzi o cos innego tez… Zauwazcie ze to bardziej jest eksperyment na ludziach, na nas, niz na tych biednych krowach
   Oni nas badaja…jak daleko moga sie posunac, gotuja spoleczny mozg…i wlasnie podkrecili gaz
   widze w tym pewien jakby epokowy przelom . Na razie trzymaja je w zamknieciu, ale jak tylko spoleczenstwa przyzwyczaja sie do zdjec w Necie, zadziala w narodzie obronny mechanizm wyparcia, zrobia krok nr2 – wypedza krowy na pastwisko przy glownej drodze, aby dalej przygladac sie co zrobi spoleczenstwo (oczywiscie nic, bo juz bedzie mialo…podgotowane mozgi
   Mysle ze to jednak tylko skutek uboczny eksperymentu pt ‚krowa z dziura’, tak jakby przy okazji. Glownym daniem jest oczywiscie to, o czym stricte jest ten material. Przyzwyczajaja TZW opinie publiczna do wmowienia jej ze bitwa o uratowanie planety za sprawa powstrzymania krow od metanu prowadzona jest na powaznie, i na serio nalezy przygotowac sie na”normalnosc” wydania narodowych-unijnych budzetow na krowie lajno
   Niniejszym trzeba oglosic start apokalipsy tej pseudocywilizacji
   Widzicie te miliardy E na same operacje zwierzat, z ktorych brzuchow beda wychodzily rury doprowadzace metan do glownego zbiornika magazynujacego metan? Dalej moze do cieplowi…
   Jeszcze wczoraj Chemical Brathers musieliby taka surrealistyczna okladke zamowic, jutro zrobia sobie tylko na nia zdjecie

   1. Krowa w w ogóle tzw przeżuwacze to naturalni producenci gazów cieplarnianych.
    Z młodości pamiętam że ja krowa najadła się mokrej lucerny (już nie wiem co to jest) to ją wzdymało i mogła od tego zdechnąć.
    Wtedy wołano fachowca z wielką igła i ten robił tą igła krowie dziurę w brzuch i gazy się ulatniały. Krowa była uratowana.
    Być może tej krowie zainstalowano na stałe zawór bezpieczeństwa a może to zawór przyłączeniowy poprzez który rolnik – biznesmen pobiera prosto z krowy metan (tak jak pobiera z niej mleko) i sprzedaje na rynku lub ogrzewa sobie mieszkanie a choćby oborę dla tej krowy… a może napędza traktor ?

    Biznes to odczłowieczenie człowieka, i „odkrowienie” krowy i innych stworzeń oraz roślin trzymanych w celach biznesowych (kury, kaczki, rośliny GMO…i w ogóle bo bandytyzm.
    Pogoń za zyskami zabija wszelkie hamulce moralne.

    Dla tego zyski powinny być ściśle skodyfikowane.
    np
    0-5 % działalność socjalna
    5-20 % biznes (uczciwy)
    >20% … wyzysk (albo siły roboczej albo rynku czyli siły nabywczej.
    Ale nie da się tak wszystkich branż skodyfikować.
    Tak można tylko w handlu, produkcji masowej …
    Artysta, sportowiec …mają znacznie wyższe „zyski”
    Zwykła dziwka też ma znacznie wyższe zyski.

    Ale lichwiarzy bym ograniczył.
    Żadnego oprocentowania .. tylko koszty wstępne.
    A do zwrotu czysta pożyczona gotówka.

   2. Oscar: Krowa w w ogóle tzw przeżuwacze to naturalni producenci gazów cieplarnianych”
    – w jakim sensie? jako naturalny składnik procesowy mikroklimatu i atmosfery ziemskiej,
    czy przyczynek do przegrzania klimatu?…
    …bo z Twojej całokształtnej wypowiedzi niejasno to widać – –

 2. Oba wyglądają na fałszywki.
  W pierwszym barak oryginalnego dźwięku (a nie potrafię czytać z ruchu ust) nie pozwala na weryfikację tego czy gość mówi to co lektor.
  W drugim w ogóle nie widać udzielającego wywiadu a tekst czyta lektor ..i ten ilustrujący obrazek ..
  Żydzi i chyba nikt takich otwartych tekstów nie generują, a jak już to tylko w porywach w emocjach coś się wyrwie w jednym zdaniu. Żydzi działają skrycie pod przykryciem głoszenia całkiem innych celów niż te do których zmierzają.
  A głoszą przywiązanie do demokracji, praw człowieka i walki z terroryzmem i tylko taki wywiad można od nich uzyskać. Co innego rozmowy w ścisłym gronie, tam rozważa się opcje całkiem jawnie… ale nigdy w wywiadzie dla mediów, dla kogoś obcego. Po za tym gość jest podobny do Sorosa a z Rockefellerów.

  To fałszywki, nie wykluczone że wygenerowane przez żydów by ośmieszyć „teorie spiskowe” i „teoretyków spiskowych”. (podobne fałszywki powstawały na temat Rosjan, Putina, Łukaszenki, Miloszewicza, Kaddafiego, Saddama, Korei Pn, … i każdego kto stawiał się żydowskiej ekspansji) .
  Podobny, obsurdalnie ostry, przekaz wskazujący tych na samych autorów.

  1. Dlatego napisałam ze „chyba” z nim.To podobno był wywiad nienagrywany ,jakis prywatny ,ktory on zrobil w formie notatek po.I umiescil w ksiazce”rece precz od tej ksiązki”.?
   Tak czy inaczej prawda lub nie.Warto wiedzieć w która strone mogą oni zmierzać.Zobaczymy w przyszlosci.

 3. A to ciekawy artykuł tylko trochę długi..
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/biologiczny-zyd-rozdzial-iii-ostatni-eustace-mullins-2015-01

  Koncepcja pasożyta bardzo moim zdanie koresponduje do filozofii działania mafii.
  Oni wszędzie są obcy i skutecznie pasożytują (eksploatują) środowiska, kraje w których prowadzą działalność.
  Pasożyt tylko bierze a niczego nie daje (to rabunek, wyzysk, eksploatacja, prywatyzacja, lichwa, gra w trzy karty, liberalizm, wymuszanie haraczy i strach przed reakcją obronną ofiary a strach oznacza nienawiść do ofiary).
  Prawda że taki klimat mamy w Polsce od 89r ? (Przed wojną też był taki klimat).
  Symbioza to co innego tu obie strony sobie wzajemnie coś dają i obie odnoszą korzyści.
  (wymiana handlowa, zrównoważony rozwój, wzajemny szacunek… wzajemne zrozumienie i uznanie swoich praw, swoich mocnych i słabych stron).
  Taki układ symbiozy widać w relacjach Niemców i Rosji. Taki układ usiłuje stworzyć Putin z całą Europą. Taki układ z zachodem chciał stworzyć Gierek (otwarcie na zachód, produkcja na eksport..) taki układ tworzą Chiny a wcześniej stworzyła Japonia.

  Pasożyty nie są zainteresowane układem symbiotycznym, one nie mają niczego do zaoferowania (i nie chcą niczego oferować), one chcą żyć na zasadach pasożyta (czyli wyzyskiwać, eksploatować, dorabiać się, wysysać, prywatyzować do siebie, zadłużać..).

  Moim zdanie artykuł oddaje istotę problemu.
  Mafia to forma pasożytowania na narodach świata.
  A świat ma poważny problem z pasożytami.

  Nie każdy żyd to pasożyt.
  I nie każdy pasożyt to żyd.
  Ale Mafia to największy i najsilniejszy pasożyt (wyzyskiwacz) na świecie.

 4. aa dodam dla podkreślenia różnic.
  Pasożytnictwo to forma wymuszania, zniewolenia ofiary (demokracja po żydowsku, liberalizm, kolonializm, zabory, wyzysk konsumencki i pracowniczy…, przywileje dla pasożytów, nietykalność pasożytów, brak ochrony przed pasożytami dla ich ofiar, umowy śmieciowe, wyroki zaoczne, komornicy, odpowiedzialność zbiorowa ofiar lichwy…kłamliwa propaganda w mediach).
  Symbioza test dobrowolna, obustronnie oczekiwana (prawdziwa demokracja, współpraca, swoboda podejmowanych decyzji, prawa człowieka…media realnie pluralistyczne).

 5. Jak moge do was wyslac zdjecia? Admin podaj jakis adres emailowy. Mam zdjecia podwojnego slonca zrobione na mazurach 28 grudnia. Bardzo ciekawe dwa inne i nadal dwa slonca.

  //
  Jaki problem?
  Możesz na ogólny do ntv: info@niezaleznatelewizja.pl lub bezpośrednio do Janusza na januszzagorski8@gmail.com
  Jedyna kwestia to taka, że na oba adresy przychodzi masa śmiecia i czasami można w tym zalewie przepuścić istotnego maila.

  Voytek – [Admin]

  1. aid oczywiscie wszystko jest sztucznie wygenerowane to przemyślana gra wariant realizowany od czasu zakończenia wojny 2 ,przyjdzie czas ze będzie się to samoczynnie napędzać akcja- reakcja- rozwiazanie ,to tak jak rewolucja francuska jej inicjatorzy byli jej katami,bo cel był całkiem inny .najlepiej nie dolewać do tego oliwy bo to nic nie da, a oni tylko Czekaja na eskalacje ,kolejna fałszywa wersja jedenastego września .

 6. Znalezione na AdNowum w komentarzach.
  Warto przeanalizować bo tak mafia zarabia na zadymie na Ukrainie.
  Jak widać zadyma jest dobrze przemyślana w zakresie korzyści dla mafii
  A straty Ukraińców, ludzkie życie, zniszczenie gospodarcze kraju.. i inne zbrodnie przeciw ludzkości ich nie interesują….


  Te dodatkowe 15 mld USD nie są potrzebne Ukrainie, ale posiadaczom obligacji bo inaczej zostaną z pustymi cyferkami na ekranie komputera. To jest taki mechanizm: Grudzień 2013 – oprocentowanie obligacji 5% – Destabilizuje się sytuację na Ukrainie – Przejmuje władzę Prowadzi się krucjatę pw: walki narodowo-wyzwoleńczej, doprowadza się kraj do ruiny. Grudzień 2014 – oprocentowanie obligacji w chwili obecnej to ok 17 %. Bonus – kontrola nad krajem i wszystkimi jego zasobami. (w grudniu 2015, wobec załamania się gospodarki UKR oprocentowanie może być 35%)
  Czyli: Posiadacz obligacji zainwestował 1 mld usd w grudniu 2013. W grudniu 2015 dwóch latach dostanie swojego miliarda plus 2×17 % (przy obecnym oprocentowaniu). Te pieniądze będzie mógł albo wycofać i kupić bezpieczne obligacje szwajcarskie oprocentowane na minus (sic!) 0,25% albo kupić sobie wybrany kawałek Ukrainy. Ta obligacyjna maszynka do zarabiania pieniędzy zadziała jednak tylko wtedy kiedy ktoś zdecyduje się wyłożyć pieniądzę na wykup obligajcji które w tej chwili są w posiadaniu banków inwestycyjnych zza oceanu.
  Takim kimś mogą być tylko rządy UE albo USA. Biorąc pod uwagę apel Sorosa o 50 mld dla UKR, to już wiadomo kto miałby być sponsorem.
  Czyli: USA konfrontują Rosję z UE w imię Ukrainy. Rosja i UE wykrwawiają się sankcjami, a na deser UE finansuje wykup obligacji – za które to pieniądze banki inwestycyjne z USA wykupują to co jeszcze da sie wykupić na Ukrainie. Genialne, prawda?
  No i jeśli teraz weźmiemy pod uwagę, pochodzenie tak m.in Poroszenki, Kołomskiego, Michnika czy Sorosa, to dojdziemy do wniosku ze trzeba miec w sobie wielką miłość bliźniego żeby się nie stac antysemitą.

Comments are closed.