Alternews – 7.02.2013

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

13 thoughts on “Alternews – 7.02.2013

 1. 15 tysięcy firm upadnie
  W ciągu dwóch lat od wejścia w życie dyrektywy, która ma ograniczyć delegowanie pracowników do pracy za granicą, upadnie 15 tys. Polskich firm, a wpływy ze składek ZUS zmaleją o 2 mld zł rocznie – wyliczył Instytut Zatrudnienia Transgranicznego.
  http://wpolityce.pl/wydarzenia/46535-15-tysiecy-firm-upadnie-a-wplywy-do-zus-zmaleja-rocznie-o-2-mld-zl-oto-skutki-nowej-dyrektywy-ktora-ma-zostac-przeglosowana-juz-w-lutym
  Witold Gadowski – Tajne przez poufne, czyli o specsłużbach sowieckich
  http://www.youtube.com/watch?v=O_zMR3P_MwQ
  National robi interesy w Rosji i dlatego ten film jest taki beznadziejny

 2. Opowieść Gadowskiego, jak dobry Żyd Bieriezowski przejmujący rosyjski majątek jest gnębiony przez złego Putina. Śmierdzi na kilometr manipulacją i dezinformacją.

 3. Maniek
  takie samo odnioslam wrazenie ale chyba my wszyscy na necie tutaj mamy takie wrazenie .

 4. Panie Maniek w której minucie Gadowski mówi „dobry Żyd Bieriezowski” ?

 5. Panie Franciszek nie szukaj Pan dosłownych wypowiedzi, patrz Pan na ogólny kontekst , już w początkowych minutach materiału polecanego przez Pana.
  Chyba Pan nie masz wątpliwości, że Bieriezowski to Żyd ?

 6. Ile trwa wypowiedź o Bieriezowskim ? minuta a film trwa 1 godzinę 35 minut 52 sekund. Co pozytywnego o Bieriezowski mówi Pan Gadowski ? Jakie pozytywne cechy wychwala?
  Pan Maniek swoją wypowiedzią pan próbuje zniechęcić żeby nikt tego materiału nie obejrzał. To pana wypowiedź śmierdzi na kilometr manipulacją i dezinformacją.

 7. Panie Franciszku drogi Panie mocium Panie, mówi pozytywne rzeczy, potępiając fakt gnębienia przez Putina żydowskich sił przejmujących narodowy majątek, jak rozumiem według Pana , mocium Panie drogi Panie, przekazanie majątku żydom powinno być standardowym zachowaniem rządzących, tak jak to robią w Polsce ?
  Uczynienie z Putina bezrozumnego potwora kąsającego rękę żydowską , która wyniosła go do władzy i późniejsza asocjacja tychże wywodów z rzekomym całkowitym opanowaniem Polski przez ruski wywiad, ma zapewne utwierdzić opinię, że tylko ruski wywiad opanował Polskę i na Polskę nie mają wpływu wywiady: żydowski, niemiecki, czy amerykański. Moim zdaniem takie jednostronne przedstawienie sprawy, gdzie Polską równie dobrze rządzą inne od ruskich obce siły , to manipulacja i dezinformacja. Czy świadoma , czy nie , to już inna kwestia. Szkoda , że ten Pan nie podaje faktów świadczących o zażydzeniu Polski. Dobrym przykładem, na walkę z zażydzeniem, byłby przykład Władimira Władimirowicza Putina, właśnie. Jakoś nic się nie wspomina o tym, użalając się nad żydami pozbawianymi majątku przez Putina, drogi Panie mocium Panie, panie Janie. Sorry panie Franciszku.

 8. Panie Maniek jaki jest temat tego spotkania ? podpowiem „o specsłużbach sowieckich”
  A co Pan robi ? cały czas manipuluje. A zaczęło się od pierwszego wpisu. Pana wpisy nie wiele mają wspólnego z poruszanym tematem w tym filmie.
  W której minucie Pan Gadomski mówi nieprawdę?

 9. Panie Franciszek mówienie półprawd, to nie mówienie prawdy. Półprawdą jest to, że tylko wywiad ruski opanował Polskę . Poruszanie jednej kwestii specsłużb ruskich, przy tak szerokim spektrum problemu to manipulacja.
  Poza tym propozycja powierzenia wywiadu, jakimś zakonom chrześcijańskim, czy innym siłom religijnym, to kolejna próba przekazania spraw Polski w obce łapy. Ludzie religii doprowadzili Polskę do rozbiorów. Banda durniów doszła do wniosku , że leczenie kiły cholerą w tym miejscu jest dobre. Dużo prawdy i dużo głupoty dezinformującej w tym całym materiale panie Franciszek, co nie oznacza, że czegoś można się pożytecznego z tego nauczyć.

 10. P.S.
  Oczywiście materiał warto oglądnąć, żeby mimo wszystko dowiedzieć się tego i owego. Oby tylko przedstawiane fakty, nie były w jakiś sposób wykrzywione, pokazane nie pod właściwym kątem, jak to ma już miejsce na samym początku materiału i można by się obawiać również o rzetelność w dalszej części z tego względu i na wykrzywioną ocenę zdarzeń .

 11. Info o składzie „ochrony” na lądowisku smoleńskim jest bardzo nieświeże, na debacie pojawiła się ta informacja przy okazji omówienia stanu wiedzy, nie jako nowa sensacja.
  O olaniu ( a dokładniej mówiąc – wystawieniu ) przez służby tzw. rządu Tuska bardzo ważnej delegacji, wiadomo od 2,5 roku.

 12. Legalizacja interwencji na Węgrzech i w Czechosłowacji

  Najważniejszą informacją w dniu dzisiejszym wydaje mi się doniesienie, o dalszym wypłukiwaniu suwerenności Polski. 18 stycznia podpisał premier Potusk i przekazał do sejmu projekt ustawy o interwencji zbrojnej w Polsce przez bratnie państwa UE.

  Takie interwencje Układu Warszawskiego jak na Węgrzech w 1956 czy w Czechosłowacji w 1969 byłyby według tego projektu rzeczą absolutnie legalną interwencją wojskową, i oburzenie, jakie w przypadku Wągier czy Czechosłowacji spowodowały ostrą krytykę państw nie należących do układu, byłyby w przypadku przepchnięcia przez Potuska i jego wspólników ze wszystkich partii demokratycznych czymś zalegalizowanym.

  Jest rzeczą zrozumiałą, że imperium globalne, którego elementem jest UE, znalazło być może odpowiednich wykonawców nowej Targowicy, wtedy nie będziemy zbyt długo czekać, kiedy to same gremium zatwierdzi ustawy o budowie obozów dla wyborców polskich.

  Warto przypomnieć, że Potusk i jego banda nie mają właściwie legitymacji, aby przeprowadzać ustawy, które tak dalece pozbawiają praw obywatelskich Polaków, nic dziwnego, że i tę chucpę przygotowali w tajemnicy przed swymi wyborcami, chociaż aby być wyborcą Potuska i jego pomagierów, trzeba być albo taką samą kanalią albo być zupełnie pozbawionym rozsądku.

 13. Poprawka do Legalizacja interwencji na Węgrzech i w Czechosłowacji

  „Takie interwencje Układu Warszawskiego jak … w Czechosłowacji w 1968”

  „Warto przypomnieć, że POTusk i jego banda nie mają nawet tzw. demokratycznej legitymacji, aby przeprowadzać ustawy …” i naród polski ma prawo a nawet obowiązek ich zawiesić tam, gdzie właściwie należą, aby uchronić naród polski przed zagrożeniem egzystencji.

Comments are closed.