Alternews – 7.03.2013

Alternews – prowadzi Mikołaj Rozbicki.

15 thoughts on “Alternews – 7.03.2013

 1. Niezalezna Telewizja NTV dostarcza wiele tematow dla wielu, ogladamy i mozemy wybrac to co nas interesuje to co nas inspiruje i dostarcza, a zarazem mobilizuje nasze motywacje by szukac i krztalcic sie dalej odkrywajac nasza swiadomosc. Jestem jednym z ogladajacych i bardzo sie ciesze ze tak rozmaite tematy sa poruszane, a co najlepsze kazdy kto chcialby dodac cos od siebie moze napisac to co mysli bez cenzury i z pewnoscia moglby byc zaproszony do programu bedac kolejnym wspanialym gosciem tu tez stacji. Napisalem to wszystko aby choc w minimalny sposob zmobilizowac ogladajacych/zainteresowanych by zasilic to co jest prawdziwe,,,wystarczy pare zlotych aby oni trwali i mogli sie rozwijac, a My razem z Nimi w prosty sposob sie jednoczyc. Jestem sluchaczem/widzem od mniej wiecej roku i to co oni robia dla Nas jest absolutnie warte czasu na reflekcje…Pozdrawiam redakcje i widzow

 2. Troszkę zabrakło pełnego profesjonalizmu wypowiedzi… Kilka kiksów które możnaby pominąć – jak ten ,że płaskoziemcy wymarli ,więc inni też odejdą z zabetonowanymi teoriami. Jednak wspaniałe jest holistyczne wejrzenie prowadzącego. Wspaniała jest jego pasja i oby nic nie przeszkodziło w krzewieniu słowa i myśli nowych czasów. Żyję na wyspie za granicą i świadomie zrezygnowałem ze staropojętej telewizjii. Dzięki technologii którą sobie sprawiłem, rzucam z internetu na telewizor dokładnie to co chcę dotknąć zmysłami. Jestem też telewidzem NTV. Dziękuję wam że jesteście ,bo czasami mogę połknąć od was pigułkę z selekcją news’ów z globalnego śmietnika. Jednak marzę, że pomiędzy informacjami – jaki zły jest system i jego marionetki, jak odchodzące zło gryzie na lewo i prawo, jak szokująca jest prawda, która wypływa jak przysłowiowa
  oliwa – znajdę naprawdę cudowne i pozytywne informacje balansujące stan zanikających rzeczy. Pamiętajmy, że demaskowanie tylu nieprawidłowych rzeczy generuje równierz gniew, chęć rewanżu, potępienia. Zwróćmy uwagę, że to co generują te alternatywne informacje również jest niezbyt fajne, bo reakcja na te wiadomości równierz należy do starego świata. Wyszukujcie pozytywnych wiadomości – takich niby przebiśniegów. One stworzą odpowiedni balans do tego co mija i jednocześnie pomogą rozświetlić światło temu co nadchodzi. Tak na koniec. Chcę powiedzieć, że fajnie być waszym teleinternetowidzem. Trzymajcie tak! Oby was nie zjadły schorowane aczkolwiek ponure rekiny.

 3. Rozbicki w NTV. To oznacza, że zaraz wszyscy się pokłócą i będzie UPADEK. W pewnym sensie już jest.

 4. Przewidywany scenariusz UPADKU: prawdopodobny ban dla kartofla za głupie wpisy.
  I potraktuj to jako ostrzeżenie!!!
  Voytek – [Admin]

 5. Rasiak, wyluzuj 🙂 Zbanujesz wszystkie serwery proxy? Trzeba było puścić, koment nie obrażał nikogo, wyłącznie uzasadniona szydera. Banuj sobie, ja tu i tak gościnnie

 6. UPADEK:
  Za pół roku Rozbicki ogłasza się największą gwiazdą NTV. Żąda połowy z wpływów od donatorów. Dostaje kopa w tyłek. Na stronie Czasu Przebudzenia pojawia się komentarz, że „Znów daliśmy się oszukać ludziom o wybujałym ego!

 7. 3.
  Rozbicki wychodzi z tego jeszcze bardziej oświecony i wzmocniony. Prosi o wsparcie finansowe.

  I koment jest, jakiem Kalafior!

 8. 2.
  ”Fragmenty tego komentarza przeklejane są z poprzednich, cyklicznych publikacji, przecież nie ma sensu pisać tego samego od nowa po raz kolejny

 9. A teraz poproszę o BAN!

  // @kartofel vel burak vel kalafior i inne warzywa…
  Wystawiłeś świadectwo sobie. Dowartościowałeś się tym? Nadąłeś własne ego. To się nazywa frustracja! Ktoś coś robi to trzeba mu dowalić. Tak? A sam co zrobiłeś? Masz coś do Mikołaja, do Janusza? Pożal się na forum Sidora. Takich przyjmuje z otwartymi ramionami. Bana moralnego to ci da reszta użytkowników.
  Voytek – [Admin]

 10. Niestety nie da się ukryć, że chcąc być zgodnym z zasadą wolności słowa, nie da się zablokować działań Mańka , (Kartofla , Ziemniaka i tym podobnych ) w żaden sposób.Bo za chwilą pojawi się koncepcja kontroli publikacji.
  Nie da się też pominąć jego sfrustrowanych i pełnych żalu do wszystkich postów..
  Należy się więc pomodlić o rozum i oświecenie aby jak najszybciej wrócił na ścieżkę prawidłowego rozwoju.
  Niestety wprowadza to niechciany spam, i rozproszenie naszej uwagi na takie bzdety , podnoszące nam wszystkim ciśnienie..
  Szkoda że nasz forumowy frustrat nie potrafi pominąć w swoich wypowiedziach osobistych uwag i komentarzy do innych, bo w sumie mimo że jego poglądy nie są zgodne z moimi i wielu innych forumowiczów, sprawiały wrażenie w miarę konstruktywnych.I jako takie czasmi mogły wprowadzić nowe informacje do naszego światopoglądu.
  Czasem można było spróbować z nimi polemizować, ale jak widać było , nie tolerował i nie toleruje innych poglądów niż swoje.
  A nie wygląda na całkiem głupiego ( mimo starania się przedstawienia licznych dowodów na to 🙂 , tylko na całkowicie zbłąkanego..
  Wiem że medytacje w tym przypadku to chyba zbyt trudne wyzwanie, ale może dogłębne przemyślenie sensu i celu życia oraz wyznaczenie sobie celów strategicznych i taktycznych coś by pomogło? Bo chyba dowalanie wszystkim na formum , to nie jest jakaś misja życiowa?
  Chyba że to praca..( w tym wypadku proszę zignoruj to co napisałem ).

 11. Wzruszyłem się, tyle o mnie 🙂
  Po prostu widzę gościa co jeszcze pół roku temu chciał być ambasadorem Ziemi u Turlaków przy boku Wniebowstąpionej Mistrzyni, zapowiadał powszechne Zzombienie, potem ogłosił swoje Oświecenie i biznes pt. Porady Życiowe Za Pieniądze, teraz występuje w waszej TV – i mnie to śmieszy. I wcale tu dużo nie piszę, bez przesady. A że najwyraźniej celnie, wskazuje wasza nerwowa reakcja. Żadna tam praca, zwykła rozrywka. Wy byście chcieli, żebym był jakimś nasłanym agentem. Ci najwyraźniej was zlewają. Jak macie takiego kalibru prelegentów, chyba tak już zostanie, że nikt was nie będzie brał poważnie. Dobra chłopaki, nic do was nie mam, idę sobie, luzik.

  //
  @Kartoflu czy inny kalafiorze
  Masz dużą łatwość w opluciu i mieszaniu z błotem człowieka, o którym tak naprawdę nic nie wiesz. Oświecę zatem cię i tobie podobnych, że kilka lat temu, kiedy nie było jeszcze studia NTV, a Janusz nadawał audycję z domu, raz w tygodniu w niedzielę, to Mikołaj już tam miał swój program, swoje okienko. Wiele osób szuka swojej drogi, popełnia błędy, jak trzeba to się do nich przyznaje i naprawia. I to jest OK. W końcówce 2012 wielu ludziom odbijało, a niektórym @warzywom tak już zostało, że znajdują przyjemność w czym innym, jakiś pomówieniach będących ich prawdą. Ale prawda jest jak dupa – każdy ma własną. Obyś miał twardą, dupę oczywiście…

  Voytek – [Admin]

Comments are closed.