Alternews – 7.03.2014

Alternews – prowadzi Paweł Nogal.

56 thoughts on “Alternews – 7.03.2014

 1. Bogactwo Niebios poskapilo madrosci Ziemi skazujac ja na wiare w Urojenia. Zaplatani w Sznury umyslu wierni zaciskaja sie w Petli wszelkiego Kultu. Przyodziani w wyznaniowe Szaty wylowili Perly wszelkich regul. Tylko po to by samozwanczo uczynic sie na wzor Posrednika Wszechswiata. Rozpostarli Wyznaniowe Niebo po horyzonty zakazujac sprawnym oczom wypatrywania tego,czego sami nie chca widziec. Uczynili Swietoscia wszystko to,z czym spotyka sie czlowiek idac przez swoje zycie…Ludzkie potrzeby i sklonnosci Grzechem nazwali. Nakazujac by czlowiek wystrzegal sie swojej Ludzkiej Natury. Pomnikami naiwnosci naznaczyli Budowle nazywajac je „Swietymi Domami Modlitw”,ktore przestepuja zycia kalendarzem. Stworzeni jestesmy tak by nie poznac Prawdy. Dlatego tak latwo jest czlowiekiem manipulowac…

  1. Lumen, zamieściłeś bardzo ciekawy i inspirujący fragment… czy mógłbyś udostępnić jego źródło. Będę bardzo wdzięczny. Od wielu lat praktykuję wychodzenie z „7 Babilonu” i poszukuję pomocnych narzędzi, nie tylko dla siebie, lecz również dla innych. Pozdrawiam

   1. Do -astrolog33- moim zrodlem jest serce moje oraz wielo,wielo letnie poszukiwania nad koniecznoscia i sensem trzymania Rodzaju Ludzkiego z dala od postrzegania Swiata w jego realiach… Podaje dalej moj wpis do wgladu na NTV-Oblicza Duchowosci 30.01.2014-01.02.2014 odnoaszacego sie do tematu..”Boska Aureola”..Pozdrawiam – Lumen

  1. Jeśli Kissinger zabiera głos w jakiejś sprawie oznacza to że wojna jest prawie pewna. To swoisty „anioł zagłady”. Czytałem jego wywiad z przed kilku lat to jastrząb nr 1.

 2. Dzisiaj nie czepiam się AlterNews. Lektor trochę zestresowany ale do przekazu się nie czepiam.

  Z innej beczki. Znalezione na forum Onetu.
  4.03.2014
  We wtorek 4 marca amerykańska firma Chevron podpisała z kijowskim rządem umowę na eksploatacje gazu łupkowego na Ukrainie, wartości 10 mld USD.
  Jak to możliwe, że kontrakt o tej wartości wynegocjowano i podpisano w tak krótkim czasie, do tego z rządem, którego legitymizacja, a więc i prawo do tego rodzaju dysponowania majątkiem Ukrainy są więcej, niż wątpliwe?
  Pomocna może być informacja, iż firma Chevron należy do tzw grupy »7 Sióstr«, które obalają rządy i zmieniają granice od 1928 roku, jak to miało miejsce w Iranie, Iraku, Egipcie, itp.

  Jest o tym interesujący film dokumentalny na kanale arabskiej anglojęzycznej telewizji »Al-Jazeera«. Polecam.

  Wnioski każdy może wyciągać samodzielnie.
  W Libii było dokładnie tak samo. Libijska ropa już nie jest Libijska.

  1. Dzięki za infor. o głupkowym gazie ukraińskim, faktycznie daje do myślenia, ale
   Oscar dopisał… : Dzisiaj nie czepiam się AlterNews. Lektor trochę zestresowany ale do przekazu się nie czepiam.

   – – to ja się przyczepię, w którym miejscu zestresowany? Nie widziałem go nigdy bardziej swobodnego niż wczoraj, płynność, dykcja, merytoryka, retoryka, wszystko ok!
   Przepraszam że pytam, przypomnij nam Oskarze od kiedy oglądasz NTV i ile razy widziałeś Pawła N.?

   1. Oglądam NTV od jakiegoś czasu. I nie żebym się czepiał.
    Odsłuchałem jeszcze raz. Ok Drobne potknięcia … wszystko w granicach pozytywnej normy.
    Dla mnie ważniejszy jest przekaz merytoryczny czyli treść przekazu niż forma mniej lub bardziej wyrafinowana.
    Nie czepiam się. Nogal jest Ok.

 3. Tyle krzyku w mediach o agresji na Ukrainę, mówi się o analogii do przyłączenia przez Hitlera Austrii , Sudetów Czeskich. Tam też było referendum i wyniki wyraźnie pokazywały jaka jest wola tamtejszej ludności.
  Ciekawe że nikt nie porównuje tego z anschlussem NRD dokonanym przez Niemcy.
  Nikt nie określa tego epitetem mocarstwowej polityki, imperialnej polityki tylko raczej wola narodu. Widać tu ewidentnie moralność Kalego, podwójne standardy.
  Ci sami politycy którzy tak zachwycali się obalaniem muru Berlińskiego , nie mają nic naprzeciw murowi Izraelskiemu, euforyczni zwolennicy imperialnej polityki Niemiec w kontekście NRD nagle zaprzeczają swoim poglądom gdy chodzi o Krym.
  Czy taki „autorytetom” moralnym można wierzyć ? Czy tacy ludzie powinni rządzić narodem ? A dzisiaj widać że ta moralna przypadłość dotyczy całej klasy politycznej i dziennikarskiej „nareszcie wolnej i solidarnej” Polski. A rozbieżność poglądów narodu i „elyt” tego narodu jest wprost fundamentalna, zasadnicza.
  Na tym tle pytanie o to czy Polska to wolny i demokratyczny kraj jest raczej śmieszne.
  Odpowiedź brzmi że Polska jest tak samo wolna jak Irak, Afganistan, Kosowo, Libia chwilowo Ukraina zachodnia, jak naród Arabii Saudyjskiej, Kataru albo Kurdowie w Turcji itd. Zauważcie że wymieniam oficjalnych „przyjaciół oficjalnych elyt w Polsce”
  Ostatnie wizyty przyjaźni Bronka to wydatnie pokazują.
  Łyso prawda ? Zwłaszcza działaczom panny zawsze dziewicy „S” wypierającym do dzisiaj tę prostą i dzisiaj już oczywistą prawdę.
  I PIS tu niczego nie zmienia. PO i PIS to gracze tej samej koszernej drużyny, oni tylko grają z narodem Polskim w „dobrego i złego policjanta”. To tylko gra.
  PIS to socjalistyczna prawica a PO to liberalna lewica.
  hehehe dobrze (perfidnie) to bracia nadzorcy starsi w wierze wymyślili.
  A prosty lud kupuje i głosuje szczerze od serca (Jarek czy Donek…).
  A co lud nie wybierze to będzie tak czy siak będzie … koszerne.
  Wiwat nareszcie wolna Polska. Na Kijów, na Krym, na Moskala… nie oddamy ziemi ojców naszych…
  Już oddaliście .. w 89r.

  1. Tak to wygląda jak się komu podoba – w/ g klasycznego bełkotu .

 4. Od 2009 r (UWAGA!) nie jesteśmy już Polakami. Jesteśmy takim jakby biednym, słabym, głupim wschodnim ‚województwem europejskim’, w które nie warto inwestować, bo i tak nic tam nie wyrośnie… A jeśli tak, to trzeba je doić z czego jeszcze można
  To jakby oczywiste, ale proszę posłuchać tego prelegenta, Stanisława S., jak się sprawy mają przede wszystkim z prawnego ustawodawstwa
  Tylko spokojnie, jeśli chcesz to sobie uświadomić, to te 13 min pomoże
  http://www.youtube.com/watch?v=nrtPlnfdeuQ
  Analogicznie:
  W Polsce mamy Ślązaków i Kaszubów. Zapytaj go kim jest, kim się czuje, Kaszubem czy Polakiem. Załóżmy że odpowie: Kaszubem.
  Czy ma to jakieś znaczenie kim on się czuje? Nie ma żadnego. Obowiązuje go to samo PRAWO i obowiązki, nakazy i zakazy.

  1. No nareszcie Gregory zrozumiałeś. Narodowość nie ma znaczenia bo to sztucznie przypisane komuś cechy. Nie jest ważne czy będziesz mieszkał w Polsce we Francji czy w przyszłym państwie Unia Europejska. W każdym z tych krajów zawsze będziesz sobą.
   Tak samo jest z przynależnością religijną. Wmawianie że ktoś jest chrześcijaninem czy muzułmaninem, bo przeszedł w młodości obrządki religijne. Ja się nie czuje żadnym z nich mimo że miałem chrzest, komunie i bierzmowanie.

   Już drugi raz mnie pozytywnie zaskoczyłeś. Wcześniej w jednym z postów przyznałeś że Bóg nie jest tak do końca samą miłością. Kolejka dla Ciebie 😉

   1. Dzięki wielkie. A kiedyś tego nie rozumiałem?… Bo tak próbuję sięgnąć pamięcią 15-20 lat wstecz i nie mogę sobie przypomnieć innego myślenia.
    Po za tym widzę że odkrywasz Eurekę. Gratuluję, lepiej teraz niż…kiedyś

    ‚że Bóg nie jest tak do końca samą miłością’ – – nie pamiętam, potrzeby jest szerzy kontekst tego co miałem na myśli, żeby potwierdzić lub zaprzeczyć temu. Ale pewnie nie dotrzesz do tego wpisu…

   2. maq pisze:
    No nareszcie Gregory zrozumiałeś. Narodowość nie ma znaczenia bo to sztucznie przypisane komuś cechy.
    – – O czym Ty piszesz? Pisząc o Kaszubie wcale nie miałem na myśli tego co Ty odczytałeś, jesteś straszy! 🙂 niechluj, bylejakość, po łepkach i na skróty bez refleksji. Podejrzewam że nawet nie spojrzałeś na link który Ci zaproponowałem

   3. Tak. Kiedyś nie rozumiałeś. Broniłeś polskości przed europeizacją.
    Nie znajdę tego wpisu. Nie chce mi się szukać.
    Ten Grzegorz Braun to typowy katolicki fanatyk. Wyłączyłem jak zaczął mówić o Fatimie.

 5. Kwestionowanie oficjalnych narracji opisujących rzeczywistość jest bez mała obowiązkiem środowisk niezależnych i alternatywnych . Nie ulega jednak chyba dla nikogo wątpliwości, iż w obecnej sytuacji rosyjskie służby specjalne wykorzystują
  dezinformację jako potężne narzędzie walki o wpływy na Ukrainie. Jak wskazuje historia wywiadu są w tym rzemiośle niezwykle skuteczne . We współczesnym świecie mediów głównego nurtu , powierzchownych ,nierzetelnych i goniących za każdą sensacją sprzedanie opinii publicznej jakiejkolwiek ,choćby najbardziej niedorzecznej informacji jest wyjątkowo proste . Dziennikarze nie zaprzątają sobie głowy sprawdzaniem wiarygodności źródeł. Liczy się news. Niestety opinia publiczna w swojej przeważającej większości bezrefleksyjnie przyjmuje na wiarę każdą informację.
  Ktoś komu zależy na pomniejszeniu winy i utrzymaniu w grze oprawcy własnego narodu nie potrzebuje do jego wybielenia dochodzeń i trybunałów trwających latami.Wystarczy parę godzin i kilka sfabrykowanych umiejętnie wiadomości .
  Przypadek snajperów jest dobrą ilustracją problemu .
  Media publikują treść wyciekłej-podsłuchanej rozmowy urzędnika unii z ministrem kraju ościennego , który rozmawiał z lekarką ,która wyraziła wątpliwości .
  Tą samą amunicją można strzelać z wielu typów broni. Pani doktor prawdopodobnie wcześniej nie zajmowała się ranami postrzałowymi . Ani minister ,ani lekarka nie mają bladego pojęcia o balistyce .Z lekarką mógł rozmawiać wcześniej ktoś zatroskany.
  Służby mogą mieć coś na którąś z osób w łańcuszku informacji . Prościej się nie da .
  Tak mętnej informacji nie wolno przyjmować jako pewnego faktu dającego podstawę
  do wyciągania dalej idących wniosków.
  Nie twierdzę , że informacja jest nieprawdziwa ,lecz na pewno jest niezweryfikowana .
  Kiedy patrzę na to w jakim kierunku, pod wpływem unii europejskiej i zwyrodniałego kapitalizmu zmierza nasz kraj ,to ogarnia mnie przygnębienie że na Ukrainie niezwykli ludzie oddali życie walcząc o podobną przyszłość . Wybór między niewolą ruską a brukselską pozostaje wyborem między dżumą a cholerą .

  1. Zgadzam się w całości z przedmówcą. Dodam tylko, że rozmaite manipulacje polityczne są możliwe w sytuacji narastającej rozbieżności miedzy bogactwem, a nędzą. To, co się dzieje na świecie to wyraz buntu i dążenia do wyzwolenia spod ucisku. Nie ma na to innej metody jak zmiana podejścia do siebie na wzajem. Dopiero gdy uświadomimy sobie, że „zgoda buduje…itd” i że wszyscy jesteśmy sobie potrzebni i musimy o siebie na wzajem dbać, a nie wykorzystywać naiwnych, będziemy mogli uratować naszą planetę i przetrwać.

  2. Nemo a co powiesz na to ,ze tymczasowy rząd na Ukrainie podobno nie chce powolywac sluzb do wyjaśnienia tej sytuacji ze snajperami wlasnie?
   Zobaczymy.Ale na razie ten opor w tym temacie ich jest podejrzany.Zobaczymy w przyszłości.

   1. Za pozwoleniem, ja spróbuję. Jak nie wiemy o co, to być może chodzi o to, że nowy rząd ukraiński popełnił kilka pośpiesznych błędów (np. zniesienie ustawy językowej, i niepotrzebnie tym rozzłościł Kreml, jak oliwą do ognia. Można było zrobić to później, nie paliło się na tym polu.). Być może ‚kara śmierci’ dla Janukowycza ,list gończy również mógł nieco poczekać, uprawomocnić się. Wychodząc z takiego założenia właśnie podejrzewa mi się, że ich nowy rząd może wziął na wstrzymanie podejmowanie pochopnych decyzji, które nie wymagają teraz poświęcania dużej energii, kiedy uwaga skoncentrowana jest przede wszystkim na Krym. Nie zdziwiłbym się, gdyby tak właśnie im ktoś doradził. Co nagle to po diable.
    (ps. abstrahując. Zablokowanie wpisów pod UFO dobra decyzja, po ostatniej audycji…)

  3. Warto wziąć pod uwagę drugi punkt widzenia.
   Jak wrobić w oprawcę kogoś kogo chce się obalić ?
   Identyczne losy propagandowe w zachodnich mediach spotkały wszystkich obalanych przez zachód „Tyranów” Od Putina poprzez Kaddafiego, Hussaina, Miloszewicza, Assada, Łukaszenke, Janukowycza…Jaruzelskiego..
   Jak zrobić z kogoś oprawcę narodu ? Przepis jest prosty.
   Wywołać zadymę im ostrzejsza tym lepsza, coś podpalić, zająć publiczne budynki, zablokować miasto, postawić warunki nie do przyjęcia a jak je przyjmą to postawić następne jeszcze ostrzejsze. Łamać prawo nie pękać aż oprawca zacznie bronić prawa oczywiście siłą bo inaczej nie pękamy. Wtedy pokazywać ofiary, ich żony i dzieci…
   A jak oprawca nie chce strzelać do tłumów i nie ma ofiar to lać policję kamulcami, pałami , koktajlami Mołotowa aż zaczną albo uciekną wtedy „viktoria” (wygraliśmy zajmujemy kolejne obiekty) albo zaczną się bronić wtedy „zbrodnia, oprawca morduje własny naród”
   A jak oprawca nie chce strzelać (Janukowycz zabronił) to wtedy kilku snajperów jest niezbędnych dla uzyskania efektu propagandowego.
   I wszędzie tych nieuchwytnych snajperów strzelających w interesie politycznym zamachowców, mamy. (albo snajperzy albo użycie broni chemicznej , albo „rzezie” w Kosowie, albo rozkazy gwałcenia kobiet w Libii, albo mordowanie niemowląt w Iraku…albo radiostacja w Gliwicach…
   Tak było dosłownie w każdym organizowanym przez tzw zachód przewrocie.

   Moim skromnym zdaniem . Moje tezy są dużo bardziej przystające do rzeczywistości a wiele z nich została wprost udowodniona.

 6. Tort „Ukraina „został już podzielony.Czy ten tymczasowy rząd ma mandat społeczeństwa do podejmowania tak ważnych decyzji jak:
  -wstąpienie państwa do Uni?maja podpisywać jeszcze przed wyborami część polityczną akcesji do UE.Nawet nie wiem co to znaczy ale chyba wazna decyzja.tak się spieszą.
  -podpisywanie kontraktow na wydobywanie gazu łupkowego
  -wstąpienie do nato.
  Tymczasowy rząd nie wybrany przez spoleczenstwo-(to ma być demokracja)jest od tego tylko i wyłącznie żeby utrzymać w kraju porządek,a nie podejmować strategiczne dla państwa decyzje.
  Zrywają umowy (ta z Janukowyczem ) i chcą się układać z Rosją?No raczej nie chcą.Uważają ze mogą teraz wszystko zrobić z racji przewrotu.Rosja dobrze uważa ze nie ma z kim gadać .Wszelkie ustalenia Rosja-ukraiński rząd-nierząd ile by były warte?jak za dwa dni podpisane umowy moglyby wylądować w koszu.
  Pośpiech ukraińskiego rządu ma na celu podzielenie się tym krajem tak szybko żeby zdązyc przed prawowicie demokratycznie wybranym rządem który mógłby się okazać nieprzychylny zachodowi.
  Przewrót był planowany od pary lat przez sily zachodu a więc….
  wiedzieli co będzie na ukrainie ,jak to może wplynąc na inne kraje…więc musieli wcześniej wprowadzić u nas ustawę o pomocy obcych wojsk w przypadku zamieszek.
  Bo jakby tą ustawę wprowadzili po przewrocie na ukrainie to byłąby oznaką ewidentnej obawy władzy przed tym.
  U nas było referendum o akcesji do uni .Nie uważacie ze Ukraincy powinni się wypowiedzieć referendalnie w tej sprawie?

  1. Tymczasowy rząd został zatwierdzony przez Parlament ukraiński wybrany w demokratycznych wyborach. Tu wszystko jest zgodne z obowiązującym prawem . Nie pod lufami karabinów obcego mocarstwa, jak to ma miejsce w przypadku Krymu.

   1. I jeszcze. Tak jest w większości krajów demokratycznych, że społeczeństwo wybiera parlament, a o składzie rządu decyduje partia, która (które) zyskała największe poparcie społeczne. Parlament ukraiński został wybrany w demokratycznych wyborach, więc ma mandat do sprawowania władzy.

   2. Alina 7 no to zobacz jak by to wygladalo w Polsce .Jest PO która zostalaby siła obalona.Zostaje w parlamencie partia pis i inne pozostale .i one wybierają swój rząd i przeglosowuja szybciutko ustawy których partia PO nie chciała wprowadzić.Uważasz ze mieliby pełne prawo nadane przez spoleczenstwo?Tymczasowy rząd to tymczasowy .nie jest wybrany przez ogol ludzi .Samo mowi przez siebie.A się tak spieszą z tymi zmianami jak by ich czas miał się zaraz skończyć.Moze tak być.Czy zatem słuchają swoich obywateli?No raczej nie.

   3. A wiesz co się dziej z większością parlamentarną czyli partią Janukowycza ? Większość albo uciekła (boją się o życie swoje i swoich rodzin) albo zdradziła (boją się o życie swoje i swoich rodzin).
    Czy parlament wybrany demokratycznie z którego pod groźbą utraty życia wypędzono większość jest nadal demokratyczny czy legalny ?
    Sprawdź sobie obecność w głosowaniach i zastanów się swobodą wyrażania swoich poglądów przez posłów w tej Kijowskiej atmosferze.
    No zastanów się.

   4. Do Oskara. Myślę, więc jestem. I cytaty z prasy […]Po ucieczce Janukowycza z Ukrainy nawet jego własna Partia Regionów odwróciła się od niego, głosując za odsunięciem go od władzy i wspierając nowy rząd. Nowy gabinet został zatwierdzony głosami 371 deputowanych, czyli 82 proc. składu demokratycznie wybranego parlamentu. Tymczasowy rząd składa się z ludzi, którzy poprowadzą kraj ku demokratycznym wyborom 25 maja. […]Wszyscy hierarchowie, w tym dostojnicy ukraińskiej Cerkwi prawosławnej Patriarchatu Moskiewskiego, poparli nowe kierownictwo polityczne na Ukrainie, wzywając do jedności narodowej. Organizacje żydowskie na południu i wschodzie Ukrainy informują, że nie odnotowano wzrostu incydentów antysemickich. […]Putin mówi, że Rada Najwyższa Ukrainy jest pod wpływem ekstremistów i terrorystów. Fakty są takie – zaznacza Departament Stanu – że Rada jest najbardziej reprezentatywną instytucją na Ukrainie. Ostatnie wybory zaowocowały utworzeniem silnej większości, w tym z udziałem przedstawicieli wschodu Ukrainy. Skrajnie prawicowe ugrupowania, z których kilka otwarcie brało udział w starciach z siłami bezpieczeństwa podczas protestów na Majdanie w Kijowie, nie są reprezentowani w Radzie. Takie są fakty, a kampania dezinformacyjna Putina i agresja na Krymie trwa… i jak widać jest skuteczna.

   5. Alina7 piszesz tak jakby to co twierdza organizacje zydowskie było faktem ,to co twierdzi Departament Stanu było faktem a to co Twierdzi Putin to propaganda.Ale ok.
    A czemu nikt nie pisze ze Rosja ma układ z Ukraina na Krymie taki ze cytuję:” na podstawie porozumienia między rządami Rosji i Ukrainy, Rosja może utrzymywać kontyngent wojskowy w liczbie 25 tysięcy żołnierzy na Krymie. Media amerykańskie i w krajach UE ubolewają nad rzekomą „rosyjską inwazją 16 tysięcy żołnierzy”, wykazując się totalną niewiedzą lub zaangażowaniem w rozpowszechnianie kłamstw Waszyngtonu.”

 7. 🙂
  „Tkwimy po uszy w klimatycznej propagandzie. Ludzkości wmawia się, że to ona jest przyczyną zmian klimatycznych i jeśli nie zapłącimy wysokich podatków od CO2 Ziemia będzie zgubiona” ;-( to ino zaczepka, podumajta hto krenci geszeft wy azbeści, hę!!!
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/strumienie-promieniowania-kosmicznego-moga-doprowadzic-nowej-epoki-lodowcowej
  „Bo jak nie my to kto?
  Bo jak nie my to nikt
  Tego… lepiej nie zrobi tu! 😀 Daj więcej beatu maestro. Dzisiaj się tworzy legenda
  Za pomocą stopy i werbla” nu i komurek, oczywyście 😛 http://teksty.org/mrozu,jak-nie-my-to-kto,tekst-piosenki
  🙂 3-YTA SIE

  1. Lilko, ja jeszcze na temat Twojego postu powyżej: jeszcze raz – parlament ilością głosów decyduje, czy wybrany rząd się ukonstytuuje, czy nie. Na Ukrainie cały Parlament, również partia Janukowycza decydowała o tym. O ile pamiętam rząd tymczasowy został wybrany ponad 80% głosów. Nie wiem, w którym miejscu wyrażałaś wątpliwości dot.pośpiechu w podpisywaniu różnych umów przez w/w rząd. Pośpiech złym doradcą jest, wszyscy wiemy, ale oni liczą, że podpisanie umowy stowarzyszeniowej, uchroni ich przed dalszą agresją ze strony Putina (nie Rosjan), co oczywiście jest ułudą. Podobnie „łupki”, to kwestia uniezależnienia się od Rosji. A w Polsce, mam nadzieje, nie dojdzie do krwawych starć tak jak na Majdanie. Jestem za pokojowymi rozwiązaniami. Referendum to chyba najlepsza forma bezpośredniej wypowiedzi, tylko dobrze by było żeby wiązała się z wysoką samoświadomością i wiedzą społeczeństwa. Pozdrawiam.

   1. Na Ukrainie akurat te 80% parlamentu musiało głosować jak chcieli majdanowcy.Inaczej?marnie by skończyli lub narażeni byliby na gniew ludzi.Janukowycza by zabili,Berkutowców gdyby nie przeprosili by zlinczowali.Rewolucja to rewolucja nie ma miejsca na inne poglądy jeśli chcieli dalej funkcjonować na swoich stanowiskach.

  2. Chodzi o to, żeby nie bratać się z draniami bez względu na narodowość. U nas też tacy są jak dobrze wiemy. Musimy wreszcie powiedzieć dość wyzyskowi, bo to również nasza wina, że pozwalamy się wyzyskiwać i oszukiwać. Wiele osób wdaje się w polityczne rozważania nie dostrzegając prostej zależności, gdyby ludziom było w miarę dobrze, to nie wyszliby na Majdan, nie złapałyby kobiety za kije i nie sprałyby damskiego boksera (tak się zaczęła różowa rewolucja w Indiach). Po prostu wzrost świadomości i determinacja popychają ludzi do działania.

   1. Indie miały swój czas ,ale straciły tą piękną chwile bezpowrotnie(Gandhi, potężna siła Duchowa)Reperkusje obranego podziału społeczeństwa indyjskiego, kierunku tak zwanego zachodniego, widoczne są obecnie i nie jest to żaden wzrost Świadomości, raczej regres,chaos .Ludzi do działania popycha tylko pieniądz( katastrofa) i to nazywamy Życiem .Życiem dla pieniądza,to pieniądz się liczy. Człowiek zepchnięty jest do narożnika, czasami wyjdzie, pokaże się i dalej tkwi w osamotnieniu,często medytuje chodzi po górach,pomaga innym, jest blisko Natury itd, ale jest daleko od siebie samego,sam sobie nie może pomóc . Człowiek rozwinięty,Duchowo i Psychicznie ,jest odwrócony plecami
    do tej tak zwanej cywilizacji, niem ma w nim wrogości ambicji,gwałtu ,przemocy itd, tej całej iluzji związanej z pieniądzem.Ludziom nigdy nie będzie dobrze, zawsze będą chcieli więcej i więcej .Czym więcej pragniesz, tym większa agresja w tobie, to takie proste i widać to, po przez elity tego świata, które są mistrzami mistyfikacji na różnych poziomach, zwodzą Ludzi, dla jeszcze większych korzyści, doznań psychicznych. Wydaje się że polityczne rozważania, bądź faworyzowanie zwaśnionych stron konfliktu ,służy tylko jednemu,mianowicie ,Poznanie prawdziwych intencji ludzi zaciekle walczących z NWO.Otóż panie konstans, przypomina mi pan towarzysza Winnickiego z filmu Brei, pt: Alternatywy 4,hihihi

 8. Musicie to zrobic slow down . Ja tego nie uzywam ale jak ktos che uzyc ten program to niech to zrobi .Prosze moze poszukac innych tez nie wiem czy sa jeszcze jakies chodzi o reverse speech. Moze bedzie mozna w ten sposob sprawdzic wiedze o Ziemi . Bo wlasciwie mi tylko o to chodzi dlatego to podaje ,innne bzdury mnie nie interesuja .

 9. 🙂 @Voitusia-petycyja.
  lumen pisze:
  10 marca 2014 o 05:38
  ” Podaje dalej moj wpis do wgladu na NTV-Oblicza Duchowosci 30.01.2014-01.02.2014 odnoaszacego sie do tematu..”Boska Aureola”..Pozdrawiam – Lumen”
  Chodzi ło to, że zdecydowanie uprościło by, klikajonc w „lumen”I mamy wszyćkie
  wpisy. Tak mamy na FWL. /jusz ło to prosiłem 😀 /-tyczy wszystkich, nie tylko
  „lumen-a”
  Natomiast usprawnienie „Odpowiedz”, wprowadzona łostanio ino zaciemnia,
  cza latać po wpisach jak „Ony po póstem sklepie” 😛
  Oczywyście toje moia podglond, ale dzięx aniłej 🙂 X333
  Nutki ło Cie: „Jak Ciebie teraz kochać mam, jak Cię nie kochać mam” 🙂 http://teksty.org/urszula,dzis-juz-wiem,tekst-piosenki

  //
  Od siebie dodam tylko aby wklejać linki – łatwiej jest kliknąć niż przeszukiwać YT itp. serwisy.
  Co do wpisów to teraz jest 3-poziomowe zagnieżdżanie. Jest to usprawnienie ponieważ można dać odpowiedź pod konkretnym wpisem i wiadomo, że odnosi się to to tegoż wpisu. A że czytający musi przelecieć całość aby wiedzieć co się zmieniło, no cóż… zawsze jest coś za coś. Wszystkim się nie dogodzi.

  Voytek – [Admin]

  1. 🙂
   Po sondah ciongać sie nie bede 😛 budziem sobie radzić, es jużół 😉
   Lo Cie nutki: „Bo chodzi o to by od siebie nie upaść za daleko
   Jak te dwa łyse kamienie nad rzeką Chodzi o to
   By pierwsze chciało słuchać co mu to drugie powiedzieć chce do ucha. Dzień dobry Kocham cię, Nie chcę cię z oczu stracić więc, Podzielimy dziś ten ogień na dwojeTo zapyziałe miasto niech o tym wie” 😛 http://teksty.org/strachy-na-lachy,dzien-dobry-kocham-cie,tekst-piosenki
   Pozdro 🙂

  1. Fajny artykuł ,ale z jednym nie mogę się zgodzić, że marionetkowe państwa polskie i czeskie stały się głównymi celami nuklearnej zagłady.
   Marionetkowe tak, jak najbardziej,ale nuklearne uderzenie będzie tam gdzie być powinno, to znaczy sodoma i gomora XXI wieku.Inaczej zapędów handlarzy nie da się poskromić.

Comments are closed.