Alternews – 7.05.2013

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

13 thoughts on “Alternews – 7.05.2013

 1. Dlaczego nikt Tuskowi na konferencji na zywo nie zada pytania o hemitrails?
  Odpowiedż jest prosta.Są zapraszani na takie konferencje dziennikarze,ktorzy dokladnie wiedzą o co maja pytac z gory od swojego pracodawcy.Jak sie wylamie to :raz :nie otrzyma ta gazeta lub tv wiecej akredytacji a dwa :pewnie wyleci z pracy.
  Bo czy tak trudno zadac tak proste pytanie?Niech premier sie wytlumaczy na wizji.No ale niestety niedoczekamy sie tego.Chyba ze na konferencje wejdzie ktos z niezaleznych mediow.

 2. każdy wie że minister finansów realizuje polecenia a nie myśli samodzielnie, gdyby spróbował robić coś innego nie byłby po prostu ministrem

 3. Smugi…. Będzie kontrowersyjnie…
  http://pracownia4.wordpress.com/2012/09/23/smugi-chemiczne-dezinformacja-i-szoste-wymieranie/

  Ap’ropo urzędów skarbowych, czy ich jako takich. Przychodzi do urzędu pracy Śmierć z kosą: – Czy tu można dostać dopłaty z UE?
  – Tak, a chce się Pani ubiegać o dotację na co?
  – Na kombajn…
  (ale chcę otrzymać, a nie UBIEGAĆ się (po pachy), nabiegałam się już po urzędach!) Termin „ubiegać” jest iście urzędowskie, podprogowe , stworzone w umysłach urzędasów świadomie lub podświadomie, i jest wprost sarkastyczne, programujące petenta…na „oczywisty” wysiłek graniczący z porażką lub ze zniechęceniem w trakcie (morderczego) ‚biegu’ do mety…

 4. Gregory.Artykul wyglada mi na celowe mieszanie w glowach.Wogole przeczytalam calosc i wniosek jest taki ze ludzie maja sobie dac spokoj z chemtralsami bo w zasadzie kosmos jest za wszystko odpowiedzialny a nie ludzie.i ze kaze sie w ten sposob ludziom myslec ze rzadzacy maja na wszystko wplyw a nie maja nad wszystkim wplywu.Racja ,nie maja i tu sie zgodze.Ale samo to ze te samoloty latają a nie powinny ,bo…jak sam artykul mowi co ma sie zdarzyc w kosmosie to sie zdarzy i czlowiek tego nie zatrzyma ,wiec po co te smugi?Artykul jest deinformujacy.Troche prawdy troche zaklamania i juz niejeden nie bedzie wiedzial co myslec.
  tak dzialaja sluzby.Ostatnio lecial w tv film Furia.Sensacja z przemyconą prawdą.:)

 5. @Gregory

  Ten artykuł podważył moje zaufanie do pracowni4 –
  choć podają wiele cennych informacji ten materiał brzmi jak totalna
  manipulacja.

  Zdania typu :
  „Ten pseudonaukowy nonsens rozrósł się na taką skalę, że przy każdej niemal okazji,…”
  „Zwolennicy chemtrails wierzą, że armia amerykańska odpowiada za tworzenie trwałych smug kondensacyjnych i zachmurzenia, widywanych obecnie na niebie. Jak zaznaczyłem wyżej, rzeczywiście, jakieś rozpylanie ma miejsce, jednak z powodów zupełnie innych, niż sądzą „fanatycy”.”…

  CO TO WOGÓLE Z JĘZYK?

  – zwolennicy chemtrails? fanatycy?

  Jeśli wychodzę na miasto i na niebie mam chemiczna ejakulację
  a wieczorem słońce na sinym niebie wygląda jak za ceratą, a jego promienie
  opalizują w smugach jak benzyna w kałuży to znaczy, że jestem fanatykiem?
  – to oczywiście uwagi do Pracowni4

  Są ludzie z mainstreamu, którzy nie boją się zarzutów o fanatyzm
  i skupiuają się na zadawaniu pytań, a nie (jak Pracownia) wyśmiewaniu pytających.

  FBI Chief Ted Gunderson: Zrzuty śmierci muszą być powstrzymane:
  http://www.youtube.com/watch?v=gR6KVYJ73AU

 6. I jeszcze info z GreenPeasu (bez wzgl. na ocenę tej organizacji):

  „Greenpeace Polska przekazał dziś dobre wiadomości o pszczołach :). Wprawdzie dzisiejsze głosowanie w KE nie rozwiązuje całości problemu, ale to na pewno dobry krok. Poza tym, zawsze cieszy, gdy udaje się doprowadzić do nienajgorszych rozwiązań mimo niezwykle silnego lobbingu ze strony koncernów agrochemicznych.
  PILNA WIADOMOŚĆ: Większość krajów członkowskich Unii Europejskiej poparła zakaz stosowania w rolnictwie trzech środków, które są bardzo szkodliwe dla pszczół! Silny lobbing koncernów agrochemicznych nie pomógł.

  Jeśli zobaczycie dziś jakąś pszczołę, to sprawdźcie czy się uśmiecha

  Teraz czas na działanie Komisji Europejskiej, ale nie wyobrażamy sobie, żeby zakaz nie został przez nią potwierdzony. Pamiętajmy jednak, że do zapewnienia naszym pszczelim przyjaciółkom bezpieczeństwa jeszcze bardzo długa droga. każdy krok w dobrym kierunku to dobra wiadomość. Cieszymy się tym bardziej, że wśród krajów popierających zakaz znalazła się Polska.

  Więcej szczegółów: http://goo.gl/AgNWv

 7. aid
  Pismacy z pracowni4 nie rozumieją co znaczy słowo „fanatyzm”

  Tylko 15 dni jasnych (nie znaczy całościowo słonecznych) ostatniej zimy, zauważane jest już przez ludzi, których nigdy nie obchodziła pogoda.
  Zamykane są strony jedna po drugiej ze zdjęciami satelitarnymi o wysokiej rozdzielczości, żeby tacy „fanatycy” jak my, za dużo nie zobaczyli co się dzieje w górze.
  Ostatnio zaprzestano publikacji zdjęć NOAA odświeżanych co parę godzin, tj jak to Foto1
  Foto2
  przybliżenie
  Publikowane są tylko te które możemy oglądać.

 8. i to jest śmieszny brak konsekwencji w wypowiedzi aid ufasz fbi ickom dlaczego bo łyknełeś przynęte manipulacji bez krytycznie a jak ktoś podejmie próbe w swojim stylu wyjaśnienia lub polemiki to leming a może zasłaniają niebo byś nie odkrył 2 księżyca

 9. aid pisze:
  ‚Ten artykuł podważył moje zaufanie do pracowni4 – choć podają wiele cennych informacji ten materiał brzmi jak totalna manipulacja’
  Na razie nie wiem co o tym sądzić… właśnie o tym: ‚podają wiele cennych informacji’
  Np jakich?
  Że ‚smugi’ mogę być wynikiem zmian w stratosferze, ochłodzenia czy ochładzania, frontów które w taki własnie sposób wpływają na spaliny paliwa samolotowego?
  Albo..
  zdajecie sobie sprawę, że ONI (jakieś świry z możliwościami z NASA,CIA, ITP) mogą sobie robić jaja? eksperymenty (nawet psychologiczne) na nas, na ludzkości, badają reakcje na różne dezinformujące informacje?
  Słyszeliście rozmowę Janusza Z z Danutą Anną S. „dzielili się z nami swoimi przemyśleniami i informacjami po zakończeniu „Citizen Hearing on Disclosure”
  Czuliście ich oburzenie, niesmak i rozczarowanie? Prelegenci (wybrani, tak jak rząd nasz telewizyjny zaczyna wpuszczać na konferencje prasowe tylko wybranych dziennikarzy) otrzymali po 20 tys (od kogo??) za występ w „konferencji” (ustawionej)
  Dziwi Was coś jeszcze?

 10. Ozon jest cięższy od powietrza (urządzenie-ozonator). Czy Ktoś jest dobry w fizyce? Chodzi o jonosferę. Jak to jest że jako cięższy nie opadnie na ziemię?…
  ‚Ozonosfera (warstwa ozonowa, powłoka ozonowa) – warstwa zwiększonej koncentracji ozonu w stratosferze. Znajduje się na wysokości ok. 15-50 km nad Ziemią. Główna warstwa ozonu znajduje się 25–30 km nad poziomem morza.’

Comments are closed.