Alternews – 7.05.2014

Alternews – prowadzi Paweł Nogal.

14 thoughts on “Alternews – 7.05.2014

 1. Wilczek.
  Kolejne samobójstwo przed weekendowe. Jak nie ma listu pożegnalnego to sprawa dla mnie jest jasna. Odwiedził go piątkowy samobójca.
  Pytanie dlaczego ?

 2. MFW i pomoc ?
  Złoto Ukrainy już zostało wywiezione z Ukrainy do USA (natychmiast po przewrocie).
  To złoto już jest praktycznie własnością Żydów.
  Tytuł do niego sami sobie wymyślą.
  (holokaust, zmiana władzy na Ukrainie na niezależną od nich, próby Ukrainy od uniezależnienia od żydostwa..itp)
  Trybunał Konstytucyjny.
  Trybunał jak wszystkie instytucje państwowe oraz media służy zachowaniu kolonialnym interesom kolonizatorów Polski a nie interesowi narodu Polskiego.
  Tak było i jest we wszystkich koloniach.
  To po prostu jeden z bunkrów w których okopał się kolonizator czyli wyzyskiwacz.
  Takie bunkry obsadza się starannie dobraną wierną i bezkompromisową załogą.
  Mogą to być nasi (przedstawiciele kolonizatorów) lub dobrze opłacani najemnicy.
  I oni „w interesie narodu” podejmują decyzje wbrew interesom narodu ale za to bardzo korzystne dla tych którym naprawdę służą i za to są wynagradzani przywilejami, kasą i karierami.
  Tak w istocie wyglądają mechanizmy „demokracji” po żydowsku.
  Tak jest w USA i we wszystkich podbitych przez tą „demokrację” krajach.

 3. Apel Putina o przełożenie referendum na wschodzie Ukrainy.
  Do referendum pozostało kilka dni (ma się odbyć 11 maja).
  USA i zachód grożą Rosji sankcjami gdyby referendum się odbyło i zostało wygrane przez zwolenników federalizacji.
  Już sama taka groźba jest pokazem idiotyzmu ale i buty zachodu.
  Bo jak można karać jeden podmiot międzynarodowy za to co robi inny podmiot międzynarodowy. Już pomijam fakt że nikt nie ma prawa do „karania” innego kraju poza ONZ czy Trybunałami międzynarodowymi.
  To tak jak ja bym chciał karać tych którzy np składają w przetargu lepszą od mojej ofertę. Nie mam do tego tytułu, nie mam prawa. Zachód i USA też nie mają.

  Ale nie o tym chciałem.
  Chciałem powróżyć i sprawdzić swoje zdolności przewidywania przyszłości.
  Moim zdaniem referendum się odbędzie o ile Kojów nie będzie ostrzeliwał cały dzień punktów do głosowania a najpewniej będzie. Pewnie okaże się że „rosyjscy” snajperzy strzelają do każdego kto wchodzi i wychodzi z takiego punktu wyborczego.
  Natomiast deklaracja Putina jest próbą odebrania bandytom z zachodu pretekstu do nałożenia kolejnych sankcji na Rosję, być może już bardziej bolesnych.
  Moim zdaniem referendum się odbędzie, będzie niestety krwawe, a zachód nie będzie miał pretekstu do nałożenia sankcji na Rosję bo Rosja „apelowała”.

  Co nie znaczy że zachód tych sankcji nie nałoży. Słowo zachodu tak jak słowo żyda (zachód to międzynarodowa mafia żydowska) nie ma znaczenia, jest czysto koniunkturalne i nie ma żadnego związku z prawdą, uczciwością.
  Ich nie obowiązuje prawda, uczciwość, dotrzymanie słowa, dotrzymanie umów na piśmie (były takie podpisywane w Kijowie), przestrzeganie prawa, zasady przyzwoitości itp.
  Dla nich na Majdanie zbrodnią jest użycie wojska (Janukowycz nie użył) ale już nie jest zbrodnią używanie tego samego wojska na anty Majdanie dwa tygodnie później przez nich samych.
  Dla nich banderowski Majdan (organizowany przez mafię żydowską) to pokojowe demonstracje ale anty Majdan to już terroryzm gdzie każdego terrorystę należy zabić bez sądu natychmiast, w dowolny sposób a za każdego zabitego żyd (jak mu tam było bo nie pamiętam) płaci żywą gotówką.

  Nie popieram takiej koszernej moralności.
  Zobaczymy za kilka dni czy miałem rację (czy referendum się odbędzie).

  1. Taka ta moralność.Przecież powstające państwo Izrael wypędzilo 1mln Palestynczyków z ich domów i nie dali im zadnego odszkodowania.Wynoscie się i tyle.
   Ale odszkodowanie się należy dla wypędzonych Żydów z ich majątków podczas wojny ,oczywiście.Odszkodowanie się należy,szkoda ze tylko część z tych pieniędzy idzie do naprawdę pokrzywdzonych,bo większość zatrzymują organizacje żydowskie i już się nie dzielą.
   No i zastanawiam się ile jeszcze tych odszkodowań się należy i będzie się należało.Bo chyba nie ma to końca,jak widać.Ostatnio z Angli cos było slychać .
   Moralność w sprawie posiadania broni atomowej to ta sama ‚moralność’.”my możemy mieć ale nie wy”I tego się nie tłumaczy tym ze skoro macie to jesteście dla nas zagrozeniem,tylko skoro macie atom to jesteście zagrozeniem dla całego swiata.Wiec caly swiat ma popierać to zebyscie nie mieli.i tak jest.
   podwojne standardy.No ale cóż.

 4. Panie Pawle – mówił pan, że ktoś zarzuca NTV prorosyjskość?! Niby w czym się ona przejawia? Chyba że chodzi o komentarze pod „Alter Newsami” te są w zdecydowanej większości anty „zachodnie” w kwestii kryzysu ukraińskiego, ale wynika to z obiektywnej oceny geopolitycznej polityki zachodu wobec Rosji a Ukraina jest tylko elementem w geopolitycznej grze anglosasko- syjonistycznej agendy wobec Rosji – na razie później wezmą się za Chiny. Zwycięstwo tej zbrodniczej agendy to właśnie zwycięstwo NWO. Ludzie świadomi wyczuwają to intuicyjnie- dlatego postrzegają Rosję jako barierę dla NWO i z nią sympatyzują również na Zachodzie.

  1. Pan Paweł się chyba pomylił.Zarzucana była antyrosyjskość z tego co wiem i czytam to forum.A wręcz rusofobia.
   Prorosyjskich wypowiedzi to chyba nie slyszalam.takich z gruntu popierających Rosję ze strony NTV.
   Raczej takie wyważone niektóre aby wlasnie nie byly za bardzo prorosyjskie.
   Nie słyszałam np. poparcia dla aneksji Krymu.Gdzie tam prorosyjskośc.
   To chyba było przejęzyczenie.

  1. @Majestic Polecam Tobie i innym film : KYMATICA / yt/ a przy okazji ,serdecznie Cie pozdrawiam.

 5. Bardzo ciekawy tekst wyjaśniający o co toczy się gra na Ukrainie i jak wygląda naprawdę sytuacja.
  http://alexjones.pl/pl/aj/aj-swiat/aj-polityka-na-swiecie/item/27661-gdy-putin-zadzia%C5%82a-izrael-zaatakuje-syri%C4%99
  Ja muszę się zgodzić z wieloma tezami tego artykułu.
  Ciekawa jest teza o dezintegracji NATO. Widać podskórne działania, skrywaną jeszcze niechęć Europy do realizacji bandyckiej polityki mafii żydowskiej.
  Zbliżają się decydujące o przyszłości Europy i mafii żydowskie a więc i świata, chwile.
  Gdy Mafia przegra tę rozgrywkę którą sama zaczęła, świat zostanie zrekonstruowany taka by skończyła się dominacja mafii żydowskiej.
  Zaczną się też rozliczenia za zbrodnie.

  Putin i Merkel (i inni konspiratorzy Europejscy) grają ostrożnie.
  Mafia żydowska szaleje bez żadnych zahamowań ze zbrodniczą brutalnością i pogardą dla prawdy, sprawiedliwości.
  Taka desperacja zwykle oznacza słabość, strach, świadomość nadchodzącej klęski….

  1. Moim zdaniem Putin rozegra to tak ze nie przyłączy wschodniej Ukrainy do Rosji nawet jeśli ludzie będą tak chcieli w referendum.Bedzie zrobione tam autonomiczne państwo z rosyjskimi wpływami oczywiście ,ale nie będzie Putin dawal zachodowi powodow do większych sankcji,lub rozwazania wprowadzenia sil nato do Ukrainy,czy wojny.On będzie miał wschodnią Ukrainę jako oddzielne państewko.Inaczej został by przez media na całym swiecie niemal zlinczowany.Nie wiadomo z jakimi konsekwencjami tak naprawdę.Wróże wschodniej Ukrainie ze stanie się odrębnym państewkiem.
   Putin będzie gral tak samo jak zachód.Wysle tam swoich tajniaków ,ale wojska tam swojego nie wprowadzi.Bedzie mala wojna domowa jeszcze trochę trwac.

 6. jak można stwierdzić bez sekcji zwłok że popełnił samobójstwo?

Comments are closed.