Alternews – 7.06.2017

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

52 thoughts on “Alternews – 7.06.2017

 1. Zagórski , to chłopek roztropek. On nie umie mówić po polsku. Patriota za dyche. Wszystko u niego jest „na”, słów „do” , „w” on nie zna , czyli on jest ruskim agentem.

  1. Janek.. tak wszędzie są ruscy agenci O_0 ..Napiszę Ci Komentarz na Twoim poziomie..Popatrz pod łóżko tam też siedzi..nie zapomnij tez do lustra 🙂 tam zobaczysz patriotę za rubla ,.. Tylko „chłopek roztropek” wszędzie widzi „chłopków” .. ogarnij się Janek ..jak próbujesz kogoś obrazić to zrób to na poziomie ,a nie jak „wiejski matołek, który zawsze myśli ,ze jest lepszy”
   …weź kamerę zrób własne TV pokaż ile są warte Twoje słowa ? ocenimy za ile rubli jest Twoja wypowiedz i Twój patriotyzm…? a ile słomy Ci z buta wystaje Panie Janek? Hm? 🙂

  2. Jan – Sran. Pisze co mu w tylku siedzi. Nie potrafi pisac konstruktywnie.

   Taki troll…

 2. Patriotyzm jest naprawdę rzeczą fałszywą, rzeczą trującą, Patriotyzm jest jak wąż .Świadoma istota widzi zagrożenie,usuwa się .Inni natomiast ,,zabawiają się”. Nie trzeba chyba tłumaczyć jak kończy się zabawa z jadowitym wężem.Patriotyzm był kultywowany, wpajany jako środek wyzysku innych krajów w czasie wojny a podczas pokoju wyzysku własnego narodu.Patriotyzm/nacjonalizm jest więc chorobą psychiczną ,bo tylko wariat płaci podatki,pracuje na państwo które nie daje nic, prócz smutku żalu i rozpaczy,szczepionek, gmo ,chamitrail itd,Defakto jest niewolnikiem idei patriotycznej.Gdy będziecie widzieli fałsz tego, a przez to samo będziecie działali jak prawdziwy człowiek.

  1. ograniczony punkt widzenia.
   A kto buduje drogi, kolej, sieci energetyczne, system edukacji narodowej, opiekę medyczną, opłaca emerytury, ściga przestępców, organizuje relacje i innymi państwami… rozwija gospodarkę tę wielkoskalową…zarządza zasobami naturalnymi, utrzymuje straż pożarną, pogotowie ratunkowe, pilnuje zagrożeń epidemiologicznych….

   To można robić oczywiście lepiej lub gorzej, taniej lub drożej .. ale Państwo musi to robić no bo kto ? Jacyś Oligarchowie którzy mając taką władzę zaraz by się ogłosili książętami lub królami ?

   Może lepiej żyć bez dróg jak kiedyś, bez wodociągów w pobliżu rzek ale bez oczyszczalni ścieków, bez prądu (no bo skąd), bez opieki medycznej (tylko babcia i zioła), bez edukacji (tyle co ksiądz i dziadek opowiedzieli)…itd…
   Taka wolność już była wtedy średnia życia wynosiła ok 50 lat… i emerytury nie były nikomu potrzebne.

   1. 15 tys lat temu Atlantyda i Mu budowały drogi bez państwowości/niewolenia .Nie było również systemu monetarnego
    Istniały proste/ uniwersalne zasady życia społecznego.Nie było ani wojska ani policji .Mu podbijało inne nacje/państwa /narody/kraje w drodze poszanowania,zrozumienia Uniwersalnych Praw Wszechświata.Dystrybucją towarów i usług jak również pracą zajmowali się ludzie i maszyny/roboty. Ci pierwsi z zamiłowania służąc bliźniemu swemu.Te określone predyspozycje/talenty, wykorzystywane były dla ogółu z pelą świadomością wzrostu duchowego.Np;Rozdzielacze Energii leczyli /łatali światło w ciałach Astralnych używając Kryształów.A wiec Ludzie wiedzieli o nieprzebranym oceanie energetycznym .Wiedzieli o Naturalnych zjawiskach i procesach zachodzących w Naturze.Nawet do głowy by im nie przyszło że MOŻNA CZERPAĆ /ŻYĆ W HARMONII używając pieniądza.Reasumując to co tobie się wydaje niepojęte Oscar jest w istocie czymś zwykłym/normalnym ale tylko dla PROSTYCH LUDZI.

   2. Oskar Nie wypowiadam się tutaj na temat jakiejkolwiek polityki , natomiast wszystko to, co powyżej wymieniłeś – TO DZIEJE SIĘ ZA NASZE WSPÓLNE PIENIĄDZE !!! czyli za pieniądze całego Narodu . Tak więc nikt tego nie robi charytatywnie , tylko za określone wynagrodzenie – czyli zarówno politycy , urzędnicy , jak też firmy budowlane itp . Nigdy tak nie było ani dawniej ani teraz , chociaż dawniej opowiadano ludziom bzdury , że państwo wszystko daje za darmo 🙂 /porozmawiaj ze starymi księgowymi , to ci powiedzą , że około połowa poborów szła z ludzkich poborów na to wszystko , tylko ludziom się o tym nie mówiło / Faktem jest , że obecnie bardzo dużo się buduje , przynajmniej na wschodzie Polski .

   3. Państwo to my Naród zorganizowany w struktury państwowe.
    Nie mylić z III RP czyli Polin… Polin to nie my i struktury Pollin nie nasze interesy reprezentują ale za to za nasze pieniądze.

    To klasyka kolonializmu.
    Kolonia to nie państwo.

   4. W Izraelu jest podobnie jak w Polin.70 % PODATKÓW/PIENIĘDZY IDZIE NA NIEUDOLNE PAŃSTWO.Jedni ci pierwsi są zafascynowani mędrcami sjonu/torą itp a drudzy biblią i golą/szczyżą owieczki. Ciekawe czy jak spadną pierwsze rakiety z ładunkiem nuklearnym na USA i Izrael, czy dalej przecietny Żyd/Amerykanin/ będzie Patriotą???? I odwrotnie czy Rosjanin /Polak /Ukrainiec /Niemiec będzie wielbił kochał swój kraj który głupią polityką doprowadził do zagłady.????

    SWOJA DROGĄ,,dlaczego nacjonaliści są łysi”????

   5. Qcyp A „swoją drogą ” to nareszcie są przyzwoite drogi na terenie Polski i nie da się temu zaprzeczyć 🙂

   6. Nie no Polska jest Ok.Moim skromnym zdaniem najlepiej wypada ze wszystkich post komunistycznych krajów.Tylko te Zimy bez śniegu dobijają ,nie lubię tej szarości/brudu hihihihhihihi

   7. Qcyp Ale ta pozorna „szarość” skłania niekiedy go głębszych refleksji i zastanowienia się nad sobą 🙂

   8. Kruca bomba to nie dla mnie. Muszą być kolory a przynajmniej śnieżna biel w zimie.

 3. Pisałem wczoraj o cyrku Smoleńskim.

  Cyrk Smoleński trwa, „reżyser” cyrku rozgrywa widzów emocjonalnie.
  Prawda obiektywna nie znaczenia, liczą się tylko „łzy” i indukowana „nienawiść”
  A co na to ruskie „hakery”.
  Oni operują dokumentami a nie emocjami „pożytecznych idiotów” jak to „hakery.
  https://pl.sputniknews.com/swiat/201706075623842-katastrofa-smolenska-rosja-nowe-dokumenty/

  Warto skonfrontować fakty z propagandą.

  A tu, patrz Pan, ruskie jakby usłyszeli. A przysięgam że nie dzwoniłem do Putina.
  Putin zabronił, bo mu telefon blokujemy i przeszkadzamy gdy hakuje Amerykę.
  Ruskie w każdym razie napisali trochę o faktach które „odczarowują” cyrk Macierewicza i sługusów.

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201706085628734-katastrofa-smolenska-Rosja-MAK/

  Przypominam .. ci którzy was okłamują są w istocie waszymi wrogami.
  A kłamcy którzy wam kadzą (jacy to jesteście patriotyczni, wspaniali dzielni…) nie przestają być waszymi wrogami.
  Nie ufajcie wrogom zwłaszcza gdy mają nad wami władzę.

  1. nie doprecyzowałem… ci którzy was ŚWIADOMIE okłamują…są waszymi wrogami…
   bo ci co upowszechniają kłamstwa nie świadomie wierząc w nie święcie… to tylko pożyteczni idioci… też szkodzą ale jakby niechcący… chcą dobrze ale że są pożytecznymi idiotami w rękach świadomych kłamców więc czynią zło .. w najlepszej wierze. .. podkreślam słowo „WIERZE”
   To „wiara” czyni z wielu pożytecznych idiotów wykorzystywanych skutecznie przez „zarządzających wiarą”.

   Sekta Smoleńska to też rodzaj wiary.

   Do tego ta udawana nieznajomość języka Polskiego obowiązująca w mediach.
   używa nie słowa „polegli” w odniesieniu do warunków pokojowych i katastrofy lotniczej… To jest wprost fałszowanie historii dla przyszłych pokoleń.

   Za 100 lat następcy Sekcji Smoleńskiej będą się powoływali na te słowa jako na dowody że to był zamach no bo „polegli” a nie zginęli.

   Jakoś chce mi się rzygać na kłamców (przed dowodami chylę czoła).
   Nie wiem skąd mi się to bierz , jakaś alergia czy co ?

  1. no właśnie Oscar to wszystko tłumaczy , został jeszcze Iran . jak maja nieco rozumu to powinni oddać Kraj do Federacji Rosyjskiej oraz złożyć hołd na wieczność .

 4. szary to znakomita ripposta temu koledze tzw. jankowi ;;;;szary pisze:
  8 czerwca 2017 o 11:55
  Janek.. tak wszędzie są ruscy agenci O_0 ..Napiszę Ci Komentarz na Twoim poziomie..Popatrz pod łóżko tam też siedzi..nie zapomnij tez do lustra ???? tam zobaczysz patriotę za rubla ,.. Tylko „chłopek roztropek” wszędzie widzi „chłopków” .. ogarnij się Janek ..jak próbujesz kogoś obrazić to zrób to na poziomie ,a nie jak „wiejski matołek, który zawsze myśli ,ze jest lepszy”
  …weź kamerę zrób własne TV pokaż ile są warte Twoje słowa ? ocenimy za ile rubli jest Twoja wypowiedz i Twój patriotyzm…? a ile słomy Ci z buta wystaje Panie Janek? Hm? ????
  Odpowiedz MAMY DUZO PRACY w tzw. naszym narodzie polek i polakow??? kocham ta ziemie gdzie sie urodzilem , na zachodzie w ok. Pily a gdzie wygonino moich rodzicow z z okolic Lwowa =a teraz dane jest mi doswiadczac poza granicami /wczesniej w niemczech / tak zadna identyfikacja z cialem =ubrankiem to przeciez kochane moje narzedzie mam swiadomosc ze jestem WOLNA ISTOTA SWIADOMIE PODROZUJACA WIECZNIE W KOSMOSIE .

 5. kolega przewodniczacy dostal list pochwalny od przedsiebiorcy;;;;http://telewizjarepublika.pl/junkcer-totalnie-wykpiony-w-liscie-otwartym-z-polski-zobacz,49653.html podaje fragment;;;ha ha ha ;;;Wielce Szanowny Panie Przewodniczący!

  Z rosnącym niepokojem patrzę, jak chce Pan wysłać tysiące uchodźców, którzy cudem uniknęli śmierci z rąk Asada bądź ISIS, pod jarzmo kaczystowskiego reżimu w Polsce. To po to ci ludzie narażając życie płynęli na dziurawych łajbach do nowoczesnej i postępowej Europy, żeby teraz zesłał ich Pan do KatoCiemnogrodu na Wisłą, który budzi takie przerażenie Sił Postępu?

  Ma Pan serce jak step ukraiński, Panie Przewodniczący!

  Jeśli mi Pan nie wierzy – posłucha Pan niekwestionowanych Autorytetów Moralnych. Przecież reżyserka Holland wyraźnie mówi, że obecnie w Polsce jest gorzej niż za Hitlera i Stalina, a aktorka Janda w sposób jednoznaczny stwierdza, „że ludzie w Polsce nigdy nie bali się tak jak teraz”. Aktorka Cielecka zaś „czuje się w tramwaju jak żydowskie dziecko za okupacji”. Taki los chce Pan zgotować tym cudem uratowanym ludziom?

  1. Niemozliwe,to sie teraz los odwrócil?to oni sie teraz boja ze zdechną z glodu moze?A jak fajnie sie zyje na dotacjach a innym zasilki zabrane a ilu sie Polakow balo i boi czy przetrwa ,czy pracy nie straci ,a to to sie bawilo nie za swoje w przepychu bo panstwo sypalo z nieswojej kieszeni a teraz teatry i teatrzyki sie boją czy przetrwają ,no masz ci los.

 6. Abonament RTV ? Czysty idiotyzm organizacyjny.
  Nie kwestionuje misji TVP ani konieczności jej finansowania.
  Ale ganianie 30 milionów ludzi na pocztę co miesiąc, zatrudnianie dziesiątek tysięcy do kontroli tych ganianych czy latają na tą pocztę co miesiąc, budowanie jakiś gigantycznych baz danych by ścigać tych co nie pobiegli na pocztę, …. po to by zebrać kilkaset milionów zł to idiotyzm… koszty biegania na pocztę, stracony czas, kolejki, wk..wianie milionów ludzi, płace dla tysięcy ścigających tych co nie płacą … sprawy sądowe … no idiotyzm cała gębą.

  W PRLu obywatel nigdzie nie latał z podatkami… to nie znaczy że nie płacił, płacił ale system poboru był ekonomiczny, tani i mało czasochłonny.
  Firmy PRLu płaciły od funduszu płać i już pracownik się tym nie zajmował.

  Abonament RTV powinien być opłacany w ramach zwykłych codziennych aktywności obywatela. Czyli np w ramach podatku VAT i nikt nie powinien śledzić obywatela czy ma TV, czy nie ma, czy podłączył go, czy tylko jest ozdobą mieszkania.

 7. podam tylko dwa komentarze w/w zamiszczonego Roberta z NTNS==;; Dużo się mówi, tysiące telefonów komórkowych i ani jednego filmiku z manchesteru.
  Dokładnie tak jak w Nicei https://youtu.be/z5eMW-BPmyA
  Co do Kulczyka to mówi się już, że śmierć swoją sfingował, jak w filmach gangsterskich.
  Reply 8
  behawior
  behawior1 week ago
  Przecież królowa Elżbieta w pierwszej ,na zywo wersji noworocznego orędzia zdążyła powiedzieć Narodowi , ” siły zła które po II Wojnie Światowej przejęły władzę na świecie szykują ludziom rzeź ‚ ” zanim wyłączyli kamery i wywieźli Ją
  helikopterem „na leczenie”.
  „Ubogacenie” może być wstępem do swiętowania powstania na terenach świetego cesarstwa niemieckiego lozy masońskiej
  ktora juz wespół zespół zaczeła dusić i okradać pod płaszczykiem dyzmokracji,
  Show less zamieszczam celowo byc moze ktos wiecej i glebiej objasni to co jest i dzieje sie w Londynku ???

 8. zamieszcze jeszcze pare wpisow w ntns =sa interesujace ;;;moje podpowiedzi i UCZMY SI ZYC BEZ MONEY itd itp wszyscy co czytali to wiedza =uwazam ze to najprostsze rozawiazanie tego tematu dodam bez placenia podatkow ;;;Królowa Elżbieta powiedziała to co miała powiedzieć. Potem udawali że ją gdzieś wywieźli. Ona jest częścią establishmentu.
  Reply 5
  Kama XY
  Kama XY1 week ago (edited)
  Pewien Brytyjczyk zauwazyl sekwencje dat kilku zamachow z ostatnich lat. Mam wiec pytanie do Alice. Czy Europejczycy powinni sie obawiac soboty 22/07/2017?

  Norway attack 22/07/11
  Woolwich attack 22/05/13
  Brussels 22/03/16
  Munich 22/07/16
  London 22/03/17
  Manchester 22/05/17
  Read more
  Reply 3
  behawior
  behawior1 week ago
  Coco Chanel ktorej firme po Jej śmierci przejeli zydzi miała polskie korzenie rodowe .A to ze została okradziona przez zyda to NORMA u WSZYSTKICH Polaków wchodzacych w spółki a nawet „przyjaźnie ” – na poziomie słowiańskim -z przedstawicielami narodu przebranego.
  Unia Europejska kwartalnie drukuje sobie 400.000.000.000 euro a Angia jest jeszcze w Unii ,wiec „pomogą” we wspomaganiu
  zamordyzmu.Śpieszą się aby ostatecznie domknąć przejecie przez marksistów kulturowych Europy – niemcy i zydostwo państw Słowianskich aż po Bałkany.
  Show less
  Reply 3
  Katie L
  Katie L1 week ago
  Witam pytanie co bedzie jesli ropa sie skonczy co z tymi bogatymi krajami
  Reply 2
  monika zalewska Zalewska
  monika zalewska Zalewska1 week ago
  TRUMP KIWA SIE W RYTM POLONEZA POLSKIEGO!
  Reply 1

  1. jan piotr kutereba Martwienie się /obawa przed czymś , co może się ewentualnie wydarzyć – to „modlenie” się o to , czego właśnie NIE chcemy doświadczyć .

 9. Gaju =zyje juz teraz bez zmartwin wybieram I doswiadczam wszystkiego bez zadnych negatywnych I pozytywnych EMOCJI CZ TEZ MYSLI!!! =A to co zamiescilem to wpisy w/w komentarze innych istot =pozdrawiam wszystkich bawmy sie cudem zycia I cudem ISTNIENIA

 10. Przypomnienie o zbrodniach w Jugosławii i stosowane refleksje.
  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/138848,11-06-2017-co-sie-dzialo-w-serbii-w-1999-roku

  Gołym okiem widać analogie do Ukrainy i Syrii a wcześniej w Iraku, Czeczenii, w Libii w Gruzji.
  Gołym okiem widać wspólny mianownik sprawców tych wszystkich zbrodni.
  Wiemy bo pamiętamy kogo popierały „polskie” elyty, „polskie” dziennikarstwo… „polskie” służby specjalne…. „polskie” bolki, dudusie, donki, jarki i inne marionetki.

  Na tym tle pojawia się fundamentalne pytanie dla każdego Polaka… kim są solidaruchy skoro „solidaryzują” się po stronie skrajnych bandziorów.
  Pytanie pomocnicze czy Polska jest bezpieczna w takich rękach ?
  I czym to MUSI się skończyć dla narodu Polskiego ?

 11. Kolejny etap rozwalania Polski.
  https://www.youtube.com/watch?v=-W3Xb-nJCC8&feature=youtu.be

  Na filmie „polskojęzyczne” władze chronią Ukraińców w Polsce.
  Ukraińcy swobodnie „demonstruj`a” choć nie wiadomo co.. pewnie oficjalnie co innego (np święto wiosny) a nie oficjalnie też co innego (np przynależność Przemyśla do Ukrainy).
  Za chwilę będą „demonstrować Niemcy, żydzi… z podobnymi podtekstami.
  Tylko Polacy będą mieli przez władzę zatkane gęby jak dotychczas od 89r są zepchnięci na margines zmian… jak bydło które przeszkadza nowym władcom Polski w jej grabieniu.
  Polska od 89r jest intensywnie rozwalana, osłabiana, wasalizowana, zatruwana jadem nienawiści do wschodnich sąsiadów (za wyjątkiem Banderowców, islamistów z Czeczeni…itp których władze każą nam, kochać..)

  Polska w całej swojej historii poza okupacją Hitlerowską nie doznawała takich upokorzeń.

 12. Sorry, Janusz. Co ty mowisz! Jaki rzad w Syrii zostal wybrany legalnie?
  Przeciez to rezim z ojca na syna!
  Nie ma tu mowy o legalnym systemie wyborczym. To rezim!
  Morderczy rezim.

  Nie do konca rozumiem Twoje insynuacje, ale ludzie w kazdym kraju maja prawo do walki niepodleglosciowej.
  Proponuje na przyszlosc moze troszke wyrazniej i jasniej sie wypowiadac…

  Tak czy inaczej pozdrawiam serdecznie. Jestes dla mnie wielki, dlatego Cie slucham.

 13. to co Oscar zamiscil w pelnej wersji ;;;;;;Czyj miecz wisi nad Polską?
  ZACHOWAJ ARTYKUŁPOLEĆ ZNAJOMYM

  W polemice do tekstu Pana Lecha Muchy

  eeech! …….
  gdybyż Pan jeszcze pochylił się w zadumie nad faktem, że za każdym zamachem okazuje się, iż służby doskonale znały zamachowców i za każdym razem nie zdołały pojmać ich żywcem

  oraz

  qui bono?

  czyli – w czyim interesie było zdetonowanie „zamachów terrorystycznych” w Anglii
  na kilka dni przed wyborami – i jak to się ma do brexitu i geopolitycznych planów Brukseli oraz jej mocodawców

  oraz

  że żadne rzeczywiste organizacje islamskie nie popierają zamachów, ani się z nimi nie utożsamiają…

  a jedynym państwem islamskim popierającym zamachy jest dalece enigmatyczne „Państwo Islamskie”

  – to może doszedłby Autor do wniosku, że islam nie ma z tymi prowokacjami nic wspólnego – a rzeczywistymi terrorystami są zupełnie inni ludzie SPOZA świata islamu – zaś ich ramieniem są wyspecjalizowane komórki do zadań bardzo specjalnych funkcjonujące w ramach służb białego człowieka – ale tym służbom NIE PODLEGAJĄCY.

  I na koniec, by nie przynudzać ponad przyzwoitość – że za wszystkimi tymi operacjami stoi wielka geopolityka, ponadnarodowa inżynieria społeczna, których narzędziem ma być sprowokowanie wielkiego starcia cywilizacji pod pretekstem terroryzmu islamskiego i w oparciu o wypaczoną naukę o wojnach religijnych. Wypaczoną – bo to nie islam był barbarzyńskim agresorem – czy nam się to podoba, czy nie.

  Dociekliwym polecam poszukanie informacji o wielokrotnie już u mnie wymienianym Coudehove-Kalergim, nagrodzie Kalergiego i nagrodzonych tą nagrodą, a także Fabianach – i kolejnych wątkach pojawiających się przy tej lekturze.

  pozdrawiam Autora polemicznego tekstu i wszystkich, nawet tych zbanowanych…..

 14. Ciekawe choć niekompletne… kto wyprzedawał Polskę po 89r.
  http://aleszuma.neon24.pl/post/138862,kronika-wyprzedazy-polski

  Dokumentację twej zbrodni na narodzie Polskie powinno się gromadzić by po odzyskaniu niepodległości rozliczyć sprawców tej zbrodni oraz ich zespoły za współudział.
  Nie nawołuje do prześladowania, nawołuje do wymierzenia sprawiedliwości i zagwarantowania prawnie że bandziory, sprzedawczyki, obca agentura, ludzie o patriotyzmie ulokowanym poza granicami Polski nie mogli w wolnej Polsce sprawować funkcji kierowniczych w żadnych instytucjach z udziałem kapitału Państwa Polskiego.

 15. JAK PIENIADZE PRZEMAWIAJA ???? ha ha ha;;;;;Zdaniem niemieckiego dziennika w kilku polskich miastach pojawiły się już inicjatywy, aby przyjąć islamistów, za co mają otrzymać środki finansowe z UE. Na czele zbuntowanych przeciw rządowi polskich samorządowców stoi oczywiście prezydent Gdańska Paweł Adamowicz, który zaczął opowiadać banały w stylu, że „Gdańsk to miasto solidarności i musi to w praktyce udowadniać”.

  Panu Adamowiczowi chyba wydaje się, że nadal istnieje twór zwany Wolnym Miastem Gdańsk, bo właśnie tam odbyło się spotkanie na temat nowej strategii rozlokowywania islamskich imigrantów. W Centrum Solidarności samorządowcy z całej Europy podpisali tak zwany Manifest Gdański, który określa gotowość do przyjęcia uchodźców z ominięciem rządów centralnych.

  Taka strategia może być skuteczna, ponieważ często samorządowcy są z nadania partyjnego i po stracie władzy przez poprzednią partię rządzącą, włodarze miast kojarzeni z nią, po prostu chętnie zrobią na złość rządowi.Obecnie wiadomo już, że oprócz Gdańska podobnie zachowa się Wrocław i Sopot. Można tylko podejrzewać, że oprócz tego zrobi tak Warszawa.

 16. O najjaśniejszej II RP
  http://kobieta.onet.pl/dziecko/ciekawostki/morderstwa-bezdomnosc-deprawacja-jak-zyly-dzieci-w-przedwojennej-warszawie/8kn38zj
  Potem przyszli okrutni komuniści i kazali dzieciom się uczyć, a bezrobotnym pracować.
  Wszystkim zagwarantowali emerytury, opiekę medyczną a bandytów ścigali niezwykle skutecznie no i chłopom dali ziemię, milionom Polaków pobudowali mieszkania…
  no bandyci jednym słowem… tak nie może być…
  pięknie jest gdy jest masowe bezrobocie bo wtedy niewolnik jest tani, dziwki za półdarmo… a i dzieci na skinienie tłustego palca posiadacza… i to jest prawdziwa wolność … to jest Solidarność… to jest koszerny raj..

 17. Maturzyści, żeby móc zdawać na Akademię Medyczną muszą mieć wszystkie szczepionki 🙁

 18. Tu jest Wrocław… tu mówi się po Ukraińsku.
  https://pl.sputniknews.com/polska/201706135660718-Sputnik-Polska-Wroclaw-Ukraincy/
  I to jest niestety prawda… na niedzielnej giełdzie w okolicach dworca Strzegomskiego ciężko się przepchać przez tłumy Ukraińców.

  A zagrywka jest pewnie taka.
  Ukraińcy zwłaszcza Banderowcy to sojuszniki Hitlera kiedyś a Makreli dzisiaj.
  Polacy by Wrocławia nie oddali Niemcom .. ale Ukraińcy .. oddadzą… tylko trzeba ich tu zainstalować. Władze Wrocławia to PO a PO to podobnie jak banderowcy, sojusznik Makreli.
  Inne „niemieckie” miasta rządzone przez PO też ogłosiły że przyjmą imigrantów.
  Makrela załatwiła „bezwiz” dla Ukraińców mając odpowiednią „perspektywę historyczną”.

  Tak się robi (reżyseruje) historię… niestety to nie Polacy są „reżyserem”.
  Uratować Polskę może tylko Rosja… i dlatego „reżyserzy” tak zaciekle odcinają Polaków od Rosji (kopią jak szaleni rowy nienawiści).
  Kto kopie .. widać gołym okiem.. KK, PO i PIS prześcigają się w „kopaniu”.

  1. Warto dodać że islamiści zainstalowani siłą w Polsce przez UE czyli Makrelę
   też zagłosują za przyłączeniem „Polski” do Niemiec… z powodu znacznie lepszego socjalu. Podobnie postąpi duża część polaków zamieszkujących te tereny .. też z powodu socjalu.
   Jak widać Makrela krok po kroku buduje większość” referendalną pod odebranie polakom byłych niemieckich landów wschodnich.

   Krok po kroku… a jak si`e nie uda to zawsze można zdestabilizować Polskę za pomocą swojej V kolumny (banderowskiej i islamskiej) i objąć ochroną niemiecką byłe landy wschodnie w trybie walki z terroryzmem.

   Są też inne scenariusze… może powstać „oddolna” inicjatywa „społeczna”
   mieszkańców np dolnego śląska o powrót do „macierzy”.
   Do tego potrzeba wielu banderowców, islamistów oraz skutecznego PO.
   O V kolumnie koszernej należy też wspomnieć bo choć mało liczna to niezmiernie wpływowa…oni działają przez PO, KOD, Nowoczesną… organizacje pozarządowe, media wielkoskalowe… no i mają swoje, syjonistyczne służby specjalne… dużo mogą.. kasę drukują w FED bez ograniczeń..

   Widać wyraźnie ten „front jedności narodów” na rzecz kolejnych rozbiorów Polski. Ciekawe jakie stanowisko zajmie KK… to dla globalistów nie problem.. KK wyznaje znaną globalistom zasadę że „pekunia non olet” a globaliści mogą „pekunie” albo wydrukować w FED albo rozliczyć się na koszt Polski czyli ofiary rozbioru co z pewnością preferują.

   Wtajemniczeni i zainteresowani „pekunią” już się pewnie intensywnie uwijają przy tych przyszłych konfiturach za kolejną już zdradę stanu.

   A może to tylko krakanie starego komucha ?

   1. A tutaj jakby pogłębienie informacji…
    Jeden z „reżyserów” historii deklaruje otwarcie…
    http://orka1306.neon24.pl/post/138885,soros-zrobimy-z-europy-jedno-panstwo
    A przy tym ogieńku Makrela przygotowuje swoją pieczeń (tą pieczenią są byłe landy wschodnie III Rzeszy czyli połowa Polski).
    Makrela która bardzo współgra z animatorami historii jest w pełni świadoma że kolejny krok zjednoczenia Niemiec to krok w zjednoczeniu Europy.
    Hitler miał podobną koncepcje Europy… tylko był bardziej radykalny. To tylko zmiana metod ale nie celów.

 19. Tutaj o tym co się dzieje z tymi którym się wydaje że mogą pójść własną drogą, którym się wydaje że mają interesy niekoniecznie tam gdzie ma interes globalna mafia.
  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/138887,co-sie-dzieje-na-bliskim-wschodzie-13-06-2017

  W Europie mafia jeszcze nie stosuje tak brutalnych metod… jeszcze… bo kto jej zabroni gdy uzna to za stosowane czyli korzystne dla mafii ?
  PRLowi mafia takie piekiełko embargowe i strajkowe wspólnie z lokalnymi zdrajcami i pożytecznymi idiotami globalna mafia takie piekło zgotowała.

 20. Bardzo ciekawy artykuł o rządzie światowym i jego ostatniej naradzie wojennej.
  https://translate.google.com/translate?depth=1&hl=en&rurl=translate.google.com&sl=auto&tl=pl&u=http://journal-neo.org/2017/06/13/bilderberg-group-is-calling-shots-in-the-middle-east/

  W artykule o tym kto i jak stworzył rząd światowy, co martwi rzad światowy i kto się wyłamuje z szeregów rządu światowego.
  Niestety po angielsku ale warto go sobie przetłumaczyć choćby automatem.

 21. A tu jeszcze ciekawiej wręcz szokująco.
  Makrela szykuje (a raczej tylko wykonuje dyspozycje władzy wyższej) holokaust białym Europejczykom.

  http://kolokolrussia.ru/konspirologiya/evropeyskiy-apokalipsis-genocid-evropeycev-i-podzemne-goroda-dlya-islamistov#

  Do tej roboty potrzeba i islamistów i banderowców wyćwiczonych w mordowaniu ludzi.
  I takie „ćwiczenia” są realizowane i na Ukrainie i w Syrii, w Libii, w Kosowie…

  PIS się stawia ale tylko w połowie ..islamiści nie .. ale banderowcy tak (banderowców PIS przyjmuje bez zająknięcia w mediach).
  PIS woli by Polaków wyrzynali banderowcy a nie jacyś islamiści ?
  I taki jest chyba margines wyboru, wolności w „wolnej” Polsce solidaruchów.

Comments are closed.