Alternews – 7.07.2014

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

11 thoughts on “Alternews – 7.07.2014

 1. Łupkowy gigant odpuścił. Rolnicy wygrali z Chevronem -http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,138764,16284698,Lupkowy_gigant_odpuscil__Rolnicy_wygrali_z_Chevronem.html

  1. Pieprzyc cale USA masowych mordercow i najwieksza siatke terrorystyczna na tej planecie , dodam 🙂

 2. ” Sowa I Przyjaciele” ?????? Sowa to symbol masonow od poczatku ich istnienia. Przypadek????

   1. A ja sie nazywam Czarny Barak w Bialym Domu. Przypadek???

    Limuzyna obamy to – Barakowoz a samolot czarnuszka to Bambojet 🙂

 3. Los Donbasu rozstrzygnie się w lecie
  Czyżby Donbas był dla UE drugim STALINGRADEM?
  Zamknięcie gazu postawiło Ukrainę w cieżkiej sytuacji. Pomimo retoryki Jaceniuka, przedpłaty za gaz to poważny problem dla wynędzniałej gospodarki Ukrainy, a do tego ‘działania antyterrorystyczne’ obciążają budżet. Nadzieja w pożyczkach od MFW i in. banków zachodnich wyrosła, gdy Donbas jeszcze pokaźnie dokładał się do PKB. Niedługo produkcja ta spadnie, a coraz trudniejszy kredyt i możliwe załamanie się banków i finansów zrobią swoje. Tylko rozwiązanie dylematu Płd.-wsch. Ukrainy może uratować kraj.
  http://piotrbein.wordpress.com/2014/06/19/donbass-fate-will-be-decided-this-summer/

  1. „Zamknięcie gazu postawiło Ukrainę w cieżkiej sytuacji. Pomimo retoryki Jaceniuka, przedpłaty za gaz to poważny problem (…)Nadzieja w pożyczkach

   – – ciekawe dlaczego nie mogą sobie powystawiać na dachach paneli solarnych?

 4. Fragmenty wypowiedzi z wywiadu z Grzegorzem Braunem (polecana całość)
  http://3obieg.pl/afera-podsluchowa-to-finalna-faza-scenariusza-rozbiorowego

  „Mogę powołać się na to, że w ciągu minionych lat szereg razy wyrażałem przypuszczenie, że w tym scenariuszu rozbiorowym jako nieodzowny musi się pojawić element spektakularnej kompromitacji państwa polskiego zarówno na arenie międzynarodowej, jak i wobec własnych obywateli. No i mamy taki element.
  (…)
  G.B. Z jednej strony o wyizolowanie państwa polskiego na arenie międzynarodowej, tak żeby było zdane na łaskę i niełaskę scenarzystów, którzy mają w ręku nasze losy, a z drugiej – o taką kompromitację Polski w oczach jej własnych obywateli, żeby – kiedy już przyjdzie (a przyjdzie niedługo) faza finalna instalacji na naszym terytorium zrębów alternatywnego tworu państwowego połączonego z odebraniem narodowi polskiemu suwerenności na jego własnym terytorium – żeby wówczas znaczna część obywateli zniechęconych do własnego państwa, rozczarowanych, pełnych goryczy i pogardy wobec tych, którzy tworzą tę atrapę fasady państwowości, przyjęła z ulgą, a może nawet z radością alternatywne rozwiązania polityczne, które w dodatku zostaną przedstawione jako scenariusz ratunkowy dla Polski.
  (…)
  to nie żaden kryzys, tylko rezultat działań międzynarodowych lichwiarzy, będących w istocie właścicielami Polski. To dla nich i na nich obecnie pracują Polacy przywiązani niczym chłopi pańszczyźniani każdy do swoich kredytów. Ci lichwiarze w dowolnym momencie, według swego uznania proklamują po prostu bankructwo państwa polskiego, a co gorsza doprowadzą wcześniej do sytuacji, że Polacy nawet nie będą takiego państwa żałowali.
  G.B. Wówczas pojawią się „dobroczyńcy” „zbawiciele” i „wielcy przyjaciele Polaków” którzy zaproponują programy naprawcze, restrukturyzację finansów państwa, będącą w istocie jeszcze mocniejszym uwikłaniem Polaków w piramidę finansową, w której zresztą już tkwimy.

  Myślę, że do zalegitymizowania tego wszystkiego będzie potrzebne jednoczesne odpalenie kryzysu politycznego o charakterze militarnym, może nawet wojennym. Chociaż pan minister Sienkiewicz i jego koledzy dawno już wylecą z roboty, ale szykowany przez nich aparat państwa policyjnego, z którym już mamy do czynienia, zostanie użyty do pacyfikacji resztek narodu.
  (…)
  Naprawdę proszę zachować daleko posuniętą ostrożność w zachwycaniu się czymkolwiek, co pochodzi z Wrocławia i okolic.
  Nota bene – Wrocław przewidziany jest niewątpliwie na jedną ze stolic regionalnych owego „kondominium” o którym wyżej wspominałem. Co zresztą wcale nie wyklucza możliwości, że na jakiś czas wam tu w Księstwie Warszawskim może nawet zostawią trochę Polski – na miarę skansenu albo rezerwatu indiańskiego.
  (…

  1. Niestety podobny scenariusz będzie finalizowany.
   Realizacja zaczęła się w 1989r.
   Polska to tylko wydmuszka rządzona przez żydów.
   Poniżej bardzo ciekawy artykuł na temat szerszych planów i motywów lansowania tzw multikulti.
   http://wolna-polska.pl/wiadomosci/plan-coudenhove-kalergi-ludobojstwo-narodow-europy-2014-07
   Naprawdę niby to wszystko wiadomo ale przerażenie ogarnia ze to dzieje się tu i teraz na naszym i innych narodach.
   A media (żydowskie) starannie te problemy omijają.
   Czy narody Europy są jeszcze w stanie wyrwać się spod żydowskiego buta ?
   Dosłownie wszystko co się dzieje w Polsce po 89r zmierza w sposób podstępny, zdradziecki do zniewolenia narodu Polskiego, do zrobienia z Polaków nic nie posiadającej masy najemnych, żebrzących o pracę biedaków, meneli.

   Jeżeli Rosja i Niemcy nam nie pomogą to nie ma w Europie siły która by tego mogła dokonać. Anglii już nie ma to samo żydostwo i rodzina królestwa.
   Przeciętny anglik to pijus, leń , nierób, i kolorowy w najróżniejszych odcieniach.
   Anglii już nie ma jako narodu tam scenariusz z powyższego artykułu zrealizowano, podobnie we Francji.
   Te narody zostały już całkowicie zdegenerowane i pozbawione tożsamości.
   Rasistowski Izrael prowadzi dokładnie odwrotna polityką na terenach zrabowanych Palestyńczykom.
   Mafia żydowska (szerzej światowy uch żydowski)konsekwentnie realizuję zbrodniczy scenariusz likwidacji państw narodowych i likwidacji wszystkich, poza własnym narodem.

   Nadzieja tylko w Rosji i w Niemcach.
   Bo jak nie oni to kto ?

Comments are closed.