Alternews – 7.10.2013

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski

9 thoughts on “Alternews – 7.10.2013

 1. A ja wiem dlaczego NASA nie działa-bo reptilianie lecą i jest wytłumaczenie dlaczego nie ma relacji.Co do konta YT które posiada NTV-proszę oglądać,otwierać-za każde wejście na materiał NTV jest kasa dla NTV.Chcecie pomagać NTV-otwierajcie strony z archiwum NTV-wtedy wpłynie kasa na konto NTV-jasne?

 2. Podobno chodzi o komete ISON, zamkneli rzad pod jakims pretekstem nacisku walki o ustawe/ przeciw ustawie (Obama care) wylaczenie rzadu zamyka wszystkie podlegle instutucje w tym NASA. Podobno dzieje sie to dokladnie w chwili gdy kometa przelatuje obok marsa. Jednoczesnie zwiekszona ilosc chemtrails zeby ani nie miec informacji od nasa ani sami zobaczyc jak to wyglada. Dokladnie tak jak przewidzialem ze ta kometa bedzie cenzurowana. To nie jest zbiego okolicznosci ze 1 pazdziernika kometa byla najblizej marsa i tego dnia wylaczyli nasa.

  Government & NASA Shutdown: ISON Closest to Mars All on Oct 1?
  http://youtu.be/zApezURy_mo

  Government Shutdown „NASA Closed” Comet ISON
  http://youtu.be/J-oX9njx3es

 3. @Stam
  „cfaniaki” o których piszesz są głównie z władz PO czyli Sopot – Tusk, Wrocław-Dutkiewicz itd. a Ci którzy chcą odwołania – są lokalnymi warszawskimi samorządowcami.
  Ta ironia jakaś niepotrzebna raczej…

Comments are closed.