Alternews – 7.11.2014

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

67 thoughts on “Alternews – 7.11.2014

 1. Ciekawa konstatacja dotycząca Ukrainy.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-oznaki-schizofrenii-2014-11

  Można jednak śmiało powiedzieć że ta „logika” obowiązuje od dawna w rozumowaniu kandydatów na władców Świata (logika narodu wybranego).
  Wystarczy przypomnieć „Humanitarne bombardowania, strefy zakazu lotów, misje stabilizacyjne, tytuły „Hitlera” które „uzyskiwali” kolejno wszyscy których rasa panów tego świata zamierzała zlikwidować (Miloszewicz, Husajn , Kaddafi, Asad, Prezydent Iranu… Putin) . Wystarczy popatrzeć na logikę oficjalnych mediów (w rękach rasy Panów i nadany im wspólny tytuł „honorowy” przez odbiorców czyli przymiotnik „łże media” itp dodam że to w pełni zasłużony tytuł).

  To było by śmieszne gdyby nie to że oni posiadają ogromną moc sprawcza, moc finansową, gospodarczą, militarną (moc militarna poprzez wasalizację USA).
  To nie jest śmieszne, to jest groźne dla Świata, to jest prawdziwa małpa z brzytwą.
  (logika na poziomie małpy a brzytwa ogromna, ostra i o wielu ostrzach).
  Hitler był znacznie słabszy od tej „małpy”.
  A siła małpy bazuje na sile USA.
  Czy narody USA są w stanie się uwolnić od tego systemowego zniewolenia (demokracja fasadowa, demokracja za pieniądze, demokracja oligarchiczna, jak byś nie głosował to wybierasz mafię żydowską) .
  Obawiam się że nie. Tam każdy objaw buntu uznawany jest za terroryzm.
  Za Hitlera demokracja była na podobnym etapie rozwoju (każdy objaw buntu to…).
  Hitler zrobił kolejny krok w kierunku rozwiązań ostatecznych.
  Czy ta „demokracja” zrobi taki krok ?
  To mocno zasadne dzisiaj pytanie.

 2. Toczy się walka o zniszczenie ekonomiczne Rosji przy pomocy embarga i sankcji.
  Na bezkarny atak bezpośredni agresorzy nie mają możliwości, ale będą nasyłali różnej maści bandytów od islamistów, banderowców aż do zwykłych najemnych bandziorów (najemników).
  Główny front walki przebiega przez ceny ropy naftowej, gazu. A te na tle spekulacyjnym spadają. Rosja w tej walce nie jest bez szans.

  http://polish.ruvr.ru/news/2014_11_09/Dostawy-gazu-do-Chin-moga-przekroczyc-obecny-eksport-do-Europy-5895/

  Jak się poukłada klocki tej układanki i spojrzy troszkę w przód to co widać ?
  A no widać rosnącą rzekę ropy i gazu płynącą w kierunku Chin i do innych krajów regionu (Indie, Japonia). To gigantyczne i bogate rynki.
  Widać też że szantaże UE (KE) w zakresie własności rurociągów, blokady budowy infrastruktury dystrybucji gazu do Europy przestają mieć dla Rosji kluczowe znaczenie.
  Widać zmarginalizowaną w zakresie dostaw energii z Rosji, UE.
  Może się skończyć tym że UE będzie kupować ropę i gaz jeszcze drożej od arabskich i amerykańskich „przyjaciół”.

  Ale to za chwilę. Tę chwilę Rosja musi przetrzymać.
  Czy przetrzyma ? Dwa, trzy lata przetrzyma i tylko nadwyżki budżetowe trochę schudną (Rosja ma nadwyżki w odróżnieniu od gigantycznych długów państw UE i USA).
  A po tym okresie gdzie znajdzie się UE bez Rosyjskich surowców a gdzie Rosja z rosnącymi dostawami do Azji ?
  O tym gdzie znajdzie się Polska, pozbawiona przez rządzących reprezentantów zagranicy, własnego zdania (kolonia) nie muszę pisać.
  Marne perspektywy.

 3. Panie Januszu
  Dot . wieku emerytalnego ( protesty w Belgii, Alternews).
  Proszę by Pan w wypowiedziach korzystał z określenia, że emerytura NIE BĘDZIE wypłacana do 67 roku życia, a nie z określenia propagandowego „wiek emerytalny od 67 roku życia”. Ustawodawcy chodzi o to by nie płacić emerytury do 67 roku a dalej nawet do 75 roku życia, a nie o to by ją przyznać po 67 roku. Niuans logiczny lecz wskazuje na intencje ustawodawcy.
  Dziękuję z góry za korektę i gratuluje intuicji w wyszukiwaniu informacji godnych uwagi. Poleciłem Was w Kanadzie moim znajomym, jako wiarygodny alternatywny program informacyjny.
  Pozdrawiam
  Zbigniew

  1. mi się jednak wydaje,że ten niuans logiczny wcale nim nie jest-mówisz,że intencją ustawodawcy nie jest płacić po 67 roku życia i Belgia ma byc przykładem wieku emerytalnego od 75 roku życia-no ciekawe to,ciekawe.

 4. A czy HCG nie jest przypadkiem hormonem utrzymującym ciąże? Coś jak dobrze pamietam to własnie poziom tego hormony wykazują testy ciążowe…

 5. Chyba pojawi się niezależne od mediów żydowskich źródło informacji o świecie.
  http://polish.ruvr.ru/2014_11_10/Sputnik-nadawanie-na-caly-swiat-3342/

  Putin konsekwentnie paraliżuje kolejne macki światowej mafii żydowskiej.
  – macki militarne (możliwości adekwatnej odpowiedzi)
  – macki V kolumny czyli finansowane przez żydowską zagranicę przeróżne fundacje, firmy, „instytuty” itp przebierańcy (obowiązek ujawniania źródeł finansowania),
  – macki finansowe (stopniowe odchodzenie od dolara)
  – macki propagandowe (poprzez utworzenie własnych międzynarodowych źródeł informacji dostępnych dla zagranicy, w języku zagranicy)
  – macki gospodarcze (poprzez promowanie rosyjskich firm w zleceniach rządowych)

  Polska potrzebuje takiego programu jaki dla Rosji realizuje Putin.
  Putin wyleczy Rosję z tego mafijnego agresywnego pasożyta.
  Polski nikt nie leczy. Ci co próbują kończą jak Lepper.
  Ale kilku jest i próbuje … tylko są w sposób widoczny za słabi.
  Chwała im za odwagę. Chwała, mimo że to prawica (jakaś niszowa) a ja preferuje jednak lewicowe wartości.
  Każdy patriotyzm czy to prawicowy czy to lewicowy wart jest pochwały.
  A kłótnie prawicowo lewicowo dobrze jest rozstrzygać we własnym POLSKIM gronie.

  1. Jeszcze jedna informacja o tym jak Rosja walczy z „łże mediami”.
   http://polish.ruvr.ru/news/2014_11_11/CNN-wycofuje-sie-z-Rosji-2268/

   A w Polsce „łże media” to media dominujące, oficjalne, jedynie słuszne, broniące rządzące „łże władze”. Ot taka „łże demokracja”.
   Kto za tym toi ? „łże elyty” o jakich powiązaniach „narodowych” to powszechnie wiadomo.
   Na tym tle teksty typu „prawda was wyzwoli” w ustach obrońcy „łże elyt”, „łże mediów” oraz „łże polityki” to cynizm niespotykanych rozmiarów.
   I za coś takiego dzisiaj zostaje się świętym, podobnie jak pokojową nagrodę Nobla dostaje się za prowadzenie kilku wojen na raz.
   Orwell by tego nie wymyślił a bracia starsi i zdolniejsi w łże technikach i owszem wymyślili i zrealizowali.
   „Łże technika” to technologia używana powszechnie przez „miłośników demokracji”, to można powiedzieć fundament tej demokracji, tej wręcz cywilizacji.

   Osobiście nie lubię miłośników „łże technologii” a właśnie w takim świecie muszę żyć. Nie czuje się komfortowo.
   Tak jak ja czują się miliony Polaków.
   A „łże władze” świętują swój „łże patriotyzm”.
   A mnie się che rzygać.

   1. No jak ktoś nie kocha „łże demokracji” to musi być ruski agent.
    Taka jest żelazna „łże logika”.

   2. Oscarze W przeciwienśtwie do ciebie ,, nie nie wypowiadam się na temat polityki , gdyż uważam ,że często służy ona , skłócaniu ludzi a następnie podsuwaniu i realizowaniu swojego rozwiązania . Tam jednak ,gdzie obrona własna , to rozumiem ,że należy się bronić. Uważasz ,że jesteś reprezentantem „lepszej polityki” ? Nie mój drogi – ty tylko jedynie wymordowałbyś ,lub zniewolił inną grupę ludzi .

   3. Ja tylko staram się odzierać „łże informacje” z przyrostka łże.
    Staram się dociekać prawdy w odróżnieniu od „łże prawdy”.
    Nikogo mordować nie zamierzam ale przed sądem kilku bym postawił za zbrodnie (przeciw ludzkości, przeciw prawom człowieka, zdrady Polskiej racji stanu, zbrodnie przeciw narodowi Polskiemu (te gospodarcze też), zbrodnie przeciw prawdzie…)

    Prawda jest cenniejsza od „łże przyjaźni”, „łże sojuszów”, łże wolności” … „łże demokracji”.

    Ja z kłamstwem walczę. Staram się otwierać oczy na prawdziwe mechanizmy popychające ten świat w jedną czy drugą stronę.

    Gaja jak widać kieruje się emocjami a w polityce trzeba kierować się rozumem ale i moralnością.

   4. Oscar – nie ma takiej polityki , która zadowoliłaby wszystkich , więc mnie szkoda czasu, na politykę . Taka polityka nie istnieje i pewnie nigdy nie istniała. Jedynym rozwiązaniem jest tylko MIŁOŚĆ BEZWARUNKOWA. Ile czasu musi minąć, ile ludzi musi jeszcze zginąć na Ziemi , abyśmy to wreszcie pojęli? Dopóki tego nie zrozumiemy , będziemy tylko powtarzać i mnożyć „stare programy” .

  2. Dobrze, a co powiemy na informacje o tym, że wspomniany p-rezydent (czyj rezydent?) podpisał parę lat temu ustawę o tym, ze w przypadku wyjścia na ulice mieszkańców kraju wojskom NATO wolno bez zapowiedzi wejść i strzelać do ludzi. A co powiemy na to, ze w wojsku rosyjskim są najmowani anglojęzyczni żołnierze, których spotkacie od wschodu aż po ocen Atlantycki. To już nawet nie jest kłamstwo, to wszystko dzieje się jawnie. Wierzcie informacyjnym agencjom, a nie swemu zdrowemu rozsądkowi, a obudzicie się z ręką w nocniku. Grunt, to że zrobiono to powolutku, delikatnie, aż mało kto zauważył zmiany. Miłość, miłość, wszędzie miłość. Nie ma co, ugotowani prawie jesteśmy.

   1. Tosza „Miłość, miłość, wszędzie miłość. Nie ma co, ugotowani prawie jesteśmy.” Dokładnie jest jak gotuje się „żabę” w wodzie stopniowo podgrzewając nie będzie wiedziała ze koniec będzie śmiertelny , bardzo dobrze Tosza !Pozdrawiam Serdecznie 🙂

  1. Mysle ze warto dla poszerzenia obrazu dodać
   ze np w Szwecji sa przyjmowani emigranci
   z krajów zagrożonych ebola .
   W mediach nastała cisza na temat epidemii.

   1. Reklamowanie Eboli , przecież kosztuje 🙂 Szczepionka czeka na wszystkich ,biznes,biznes, biznes – więc już nie trzeba reklamy 🙂

 6. Ehh te naiwne ruskie oni jeszcze nie zrozumieli na czym polega „wolność” i „demokracja” po żydowsku.
  http://polish.ruvr.ru/2014_11_11/List-otwarty-do-Prezydenta-Rzeczpospolitej-Polskiej-Bronislawa-Komorowskiego-w-sprawie-udzielenia-poparcia-rosyjskiemu-dziennikarzowi-Leonidowi-Swiridowowi-6816/

  Oni nie rozumieją że w Polsce od dawna nie ma demokracji ani wolności (maksimum wolności Polska uzyskała w PRLu za Gierka i nie była to pełna wolność, to były ledwie uchylające się drzwi do wolności) a jest dyktatura wielkiego i nie polskiego kapitału oligarchicznego czyli jest podobnie jak na Ukrainie dyktatura oligarchiczna. I tylko bardzo niewielu z tych oligarchów jest Polakami w sensie narodowości.
  A Polacy w Polsce to tylko tania siła robocza (kiedyś tę funkcję pełnili niewolnicy albo chłopi pańszczyźniani) przeznaczona do obrabiania majątków tych oligarchów, bo przecież oligarchowie muszą z czegoś żyć, mają ogromne wydatki związane z podbijaniem kolejnych kolonii (zbrojenia i opłacanie kolejnych spontanicznych kolorowych rewolucji kosztuje, opłacanie najemników też kosztuje, urabianie pożytecznych idiotów by mordowali w interesie oligarchów to też koszty…dzisiaj płatny kłamca w mediach, sprzedajny polityk czy prokurator kosztuje spore pieniądze ). Już chyba taniej im wychodzi szantaż i zastraszanie ale to też ktoś musi robić i robi za pieniądze (pieniądze oligarchów czyli te wypracowane przez tanią siłę roboczą czyli przez współczesnych niewolników).

  I ty jesteś niewolnikiem pracując dla oligarchy lub kupując produkty wytworzone dla oligarchy przez innych niewolników.
  Jesteś wolny tak jak wolny był chłop pańszczyźniany po zniesieniu przywiązania do ziemi (chłop nie miał ziemi i mógł sobie iść gdzie chciał tyle że nie było dokąd, musiał zostać WOLNYM najmitą. I Ty dzisiaj jesteś WOLNYM najmitą.

  1. Sorry ale się wygłupiłem.
   Dopiero teraz spojrzałem na listę bloggerów tych „niezależnych”
   i … oniemiałem… same znane nazwiska i to znane z bardzo „alternatywnego” podejścia do prawdy obiektywnej.

   już nie polecam.

 7. Panie Januszu mówi pan „…jeżeli to jest świadoma działalność…” i „jeżeli się potwierdza te wiadomości…” To jest na 100% świadoma działalność a bandytą nawołującym do tego jest m.in niejaki Bill Gates. Nie ma co wielkich oczu robić, o tym wiadomo od dawna, tylko teraz dopiero zaczyna być widać na masową skalę efekty tych działań.
  Dzisiejszy świat zamieszkuje 6,8 miliarda ludzi i zmierza do wartości 9 miliardów. Jeśli obecnie wykonamy dobrze zadanie jeżeli chodzi o szczepionki, służbę zdrowia, rozrodcze usługi zdrowotne, wówczas możemy obniżyć tę wartość o być może 10 lub 15 procent. to powiedział Bill Gates na zamkniętej konferencji TED 2010 w Long Beach w Kalifornii
  A niektórzy idą o krok dalej wprost nawołując do eksterminacji http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/quotzabijmy_biednych_by,p1971778533 i jakoś włos z głowy im nie spadł z tego powodu…

  1. Myślę Robert że zasobność portfela nie jest docelowym wyznacznikiem. Bo w zasadzie zasoby są nieograniczone. I tak się do tego dokłada w obecnym systemie. A ma się to nijak, a wręcz często wręcz przeciwnie do faktycznej przydatności. Zwyczajnie chodzi o selekcję genetyczną reasumując skoro też ona jest wyrazem wszystkiego innego i zdolności pojmowania. 😉 Myślę że chodzi o zminimalizowanie skutków zwierzęcych instynktów, w zupełnie nowej nieodzownej rzeczywistości.

   Idę spać 😛

  2. Oczywiście, że to może być eugenika, tylko pod inną nazwą.
   Cokolwiek jest celem, to nie podoba mi się to. „Cyryl, jak Cyryl… Ale te Metody…”

 8. Niż demograficzny to nic innego jak propaganda, mająca na celu produkcje niewolników,następnie selekcja (uczelnie,tytuły ,granty, itp) w drodze rywalizacji i agresji.
  Najbardziej bezwzględni otrzymują pozycje,pieniądze są medialni np Greg Braden czy David Icke, siejący dezinformacje o sile ludzkiego serca,bądź zraniona duma i mszczenie się na kolegach z Agendy.O tym ze pewni ludzie żądza światem a większość populacji traktują gorzej niż bydło czy psa, 13 letni chłopak wie,bez pomocy wieszczów .Wystarczy popatrzeć jak pies żyje a jak jego rodzice :)DEPOPULACJA to miłośc magnetyzmu serca, przyciągający zwłoki zwierząt,uciechy psychiczne(smarphone,cars,drappery,sex itd)Afrykanie słono za to płacą(ebola) aby niedorozwinięte jednostki mogły zapełnić pustkę wewnętrzna i cieszyć się medytacjami,ciszami wszystkimi bzdurami new ages,mind control na całego,byle by nie widzieć swojej własnej nędzy Duchowej.

  1. Na świecie nie jest tyle ludzi ile nam próbują wmówić, że jest. Do tego o ile sto lat temu białych ludzi było 20% populacji ziemi, to parę lat teku wskutek ludobójstw dokonywanych na białych pozostało nas 2,7%. To wcale nie wynik tego, że inno-kolorowi rodzą więcej dzieci, nie w odniesieniu do tych proporcji. Po prostu trwa wojna i nas wybijają według planu. Można zamykać oczy i udawać że miłość do wszystkich do jest jedyna słuszna droga, ale nie to ma nas nauczyć. Nauczyć nas może jedynie logiczne myślenie czyli zdrowy rozsądek, wiedza i sprawdzanie jej na sobie, iłość do siebie przede wszystkim, do swoich dzieci, do swoich rodziców i dziadków z babulami. Jesteśmy (kto jest) z urodzenia, więc nimi bądźmy w naszym postępowaniu (każdy biały może o ile chce).

   1. Miało być tak: Jesteśmy Sławianami (kto jest) z urodzenia, więc nimi bądźmy w naszym postępowaniu (każdy biały może o ile chce).

   2. Ależ oczywiście że jest nawet ponad 7miliardów.A o białych to bym się zbytnio nie martwił nie pierwszy i nie ostatni raz doprowadzają siebie do zagłady i wciągnęli w to innych(Atlantyda)
    Co do pradziadków i dziadków i innych to byli zwykli prymitywni ludzie wierzących w słonce,deszcz,księżyc,wiatr to diabeł,grzmoty to Anioły w kręgle grają itd podkreślam/ wierzący/.
    Wiara to słabość duchowa, dlatego z niezwykła lekkością i ugruntowaniem na milenia zakorzeniło się diabelstwo chrześcijańskie.Gdyby Słowianie byli rozwinięci technologicznie i Duchowo przetrwali by do dzisiaj.Dlatego nie ma sensu powracać do czegoś, co było skazane na zagładę,no chyba ze chce się doświadczyć porażki życiowej.:) Hihihihihihi 🙂

    Wiara jest niczym w porównaniu z Wiedzą.
    Thao.

   3. Tosza Czyli dzielić ludzi na Słowian i innych ? Czyli dalej stara i sprawdzona zasada – „dziel i rządz ” ?

   4. Naprawiaczy tego Swiata i nosicieli „jedynie słusznej prawdy” było już wielu , chociażby Hitler i Stalin. Zginęło dzięki nim i tym ,którzy w nich uwierzyli , miliony ludzi na Ziemi. Stało się tak ,gdyż swój „wspaniały świat” zbudowali na EGO , zamiast na zwykłej miłości do ludzi .

   5. Qcyp, Atlantyda -to Słowianie jeżeli tego nie wiedziałeś, przodkowie Ukraińców. Co do wiedzy, to o ile tego nie wiesz po rosyjsku ве-ра (czyli wiara) oznacza wiedza o świetle (ведение ра). Kłania się wykastrowany język polski. Zamilcz, gdy mówisz o naszych przodkach w powyższy sposób. Zagłada ich trwa od setek tysięcy lat. Udana nie dlatego że oni bezsilni duchowo, zapytaj siebie dlaczego udana zagłada? Powtarzane ślepo dyrdymały o wierze naszych przodków świadczą tylko o tym, że nie wiesz kompletnie czym oni się zajmowali i jaką wiedzę o świecie energii mieli. Są na tej planecie od 1,5 miliarda lat. Zagłada ich i nas obecnie świadczy tylko i wyłącznie o tym jak w tym czasie się rozwinęli nasi przeciwnicy. Odpowiedź jest w tym, że to My mamy teraz się nauczyć być silniejszymi od nich. I jeżeli o tym nie wiesz, to że tak się stanie nasi przodkowie przewidzieli, jak również i to, że będą zmiany po roku 2012. Jesteśmy w dobrym czasie na tej ziemi, choć niełatwym. To ze istnieją cykle cywilizacyjne, to jest rzeczą normalną, durny jest ten kto tego nie rozumie.

   6. Właściwie to powinnam powiedzieć głupi jest, kto tego nie rozumie. Bo znaczenie słowa „durny” jest od tego, że nie używa rozumu, bo już nie musi, gdyż oświecony. A głupi, to taki, co nie używa ani rozumu, ani innych zmysłów poznawania świata.

   7. Gaju jakich naprawiaczy ? przecież to chodziło o wyniszczenie plemion Słowiańskich , Germanie- Słowianie zobacz ile było ofiar i spustoszenia Ci „ludkowie” o których wspominasz to opłacane typy inspirowane przez to samo Gniazdo Bestii obejrzyj ten materiał to się może naprowadzisz na trop ??? wszystko to długoterminowe działania https://www.youtube.com/watch?v=pGJfJDdVGbs Qcyp , Słowianie kierowali się „Miłością” jak pisze Gaja teraz, nie znali do końca Czarnej strony Bestii , dlatego dali się wyrolować ,teraz jest tak samo , ale ponoć im gorzej tym lepiej ?

   8. Majesticu – Czy wg Ciebie powinniśmy stać się „bestiami ” ,aby zwyciężyć „bestię” ? Czy tędy prowadzi twoja droga ?

 9. Kto z kim przystaje takim się staje 🙂 Skończyły się uśmiechy – teraz wszyscy uwierzcie ,że TEN SWIAT JEST TYLKO ZŁY a wasze ciała nie należa do was :))) BO JA JESTEM WIELKI QCYP i lepiej wszystko wiem a wy jesteście tylko głupcami i manekinami . Tylko ja znam rozwiązania , tylko ja jestem najmądrzejszy .

 10. Teraz Qcyp nam wskaże drogę , teraz wszyscy będziemy mieszkali w studniach , tak jak on mieszka i stamtąd do nas nadaje 🙂 Hihihihihihi 🙂

  1. Nie Qcyp- tylko Lucek… 🙂 Widzi w innych swoja własną Pustkę Duchową, nie wie, ze zapełnić ja może tylko Miłość. Wtedy jest Pełnia-Pustki. Qcypowi trzeba współczuć, pogubił się chłopina. Poszedł w inną skrajność – odrzucenie.. /przeciwny biegun-gromadzenie/ a tu trzeba Drogi Środka- Drogi Chrystusowej… etykietka obojętna..

   1. Współczujcie ślepcowi, kalece na wózku,głuchemu lub dzieciom genetycznie modyfikowanym, ale nie mi ,nie chce waszego współczucia,rozumienia,dobroci itd.Wasze ograniczony intelekt,wytresowany przez rodziców i korporacje, tylko to potrafi. Współczuć, bo czujecie się lepsi,czulsi z empatia,daje wam to energie tak zwanej miłości, czym oczywistsze nie jest.Następnie udajecie się do kościoła w ustronne miejsca aby medytować w ciszy i modlitwie, zamiast być tym wszystkim.

   2. @Iza44 Droga środka ,tak jak najbardziej,naturalnie ,ale wtedy kiedy to ty jesteś Medytacją ,kiedy ty jesteś Ciszą.Kiedy jesteś kłębkiem nerwów, nic nie doświadczasz,nic nie rozumiesz,nie czujesz, to tylko twoje wyobrażenie.Tylko wyjście poza Matrix bez powrotnie umożliwia prawdziwe doznania a w rezultacie upadek całego systemu.O tym właśnie piszesz, tylko przedstawiłaś mnie a powinien być Matrix.I o TYM Aariock mówił a jego słowa znaczyły/mają wartość, gdyż były wypowiadane ŚWIADOMIE.

 11. @Gaja pisze:Teraz Qcyp nam wskaże drogę

  Boże…………………….., i to jest zrozumienie i Akcja Ramthy.
  Wskaz sobie drogę sama,bądź światłem sama dla siebie(J Krishnamurti)
  Jesteś Bogiem a nie jakaś kukłą, którą trzeba kierować.

  1. Qcyp jest tak zaślepiony swoją wielkościa i mądrością , że nie dostrzega nawet ironii ,w wypowiedziach innych osób.

   1. Tak………. lęki ,mnie nie interesują ,wszak jestem Bogiem w Bogu ,najczystszą Świadomością.
    wielkość i mądrość???? CZY Z TYCH 2 pewności może być niepewność?Raczej nie, wiec mnie to nie dotyczy 🙂 Hihihihihihi 🙂

 12. @Tosza za 500, 800czy 1500 lat będzie Nowa Cywilizacja, może będzie bardziej rozwinięta i też pojawia się ludzie, tacy jak ty, którzy będą wychwalać naszą obecną cywilizacje jak to było pięknie,nowocześnie i wspaniale :-)i wielu nawet teraz zgodzi się z tym,tylko że ja nie zgadzam się, na ani to co było,ani na to co jest teraz, bo ani jedno ani drugie nie prowadziło do niczego.Cywilizacje średnio rozwinięte oscylują w tysiącach lat ,wysoko rozwinięte w milionach a ty cyk 1.5miliarda .Niesamowite jak Umysł osadzony w przeszłości WPŁYWA na regres całej istoty.

  1. Qcyp, czy ja cos wychwalam? Mogę zrobić cyk, bo jestem poza czasem i przestrzenią, a to że teraz piszę w tym czasie, w tej przestrzeni, to żeby Ciebie cap! Ja nie lubię teoretyzować, lubię kontaktować. Nawet gdyby to było cofnięcie w czasie, czemu nie? Gdy mi potrzebne idę tam gdzie i dokąd chcę. Zastanawiam się nad tym skąd Ty wiesz tyle o regresie całej istoty – z autopsji czy z obserwacji mnie?

   1. Tosza pisze:Qcyp, czy ja cos wychwalam? Mogę zrobić cyk, bo jestem poza czasem i przestrzenią, a to że teraz piszę w tym czasie, w tej przestrzeni, to żeby Ciebie cap!

    Myślę że wychwalasz cywilizacje Słowianką.
    To świetnie że jesteś poza tym szaleństwem,brakuje ci tylko 2 osob podobnie rozwiniętych jak ty, bądź wyżej aby z synchronizować się z Psychosferą Ziemi.Dzięki temu możecie zwiedzić prastare cywilizacje i poznać je bezpośrednio.Zaznaczam, ta Wiedza nie będzie wymazana.

   2. WARSZTAT GŁAGOLICOWY
    odbędzie się w dniach 22.11.2014 – 23.11.2014
    Miejsce:
    Human Recycling Warszawa, ul. Filtrowa 71A m4
    http://goo.gl/maps/PRnxE

    21.11.2014 – godz. 18.00 – 20.30 Otwarte (nie odpłatne) spotkania poświęcone przybliżeniu wiedzy o głagolicy, kulturze słowiańskiej, starej wiedzy kosmologicznej sławian.
    W zasadzie będzie to taki skrót tego co zawiera cały 2 dniowy warsztat.

   3. Praktykowanie kaligrafii głagolicowej pociąga za sobą procesy biochemiczne w mózgu człowieka, czym wzmacnia procesy myślowe, a tym samym intuicja staje się analityczna, natomiast analiza staje się intuicyjna. Harmonizacja pracy półkul mózgu umożliwia rozszerzenie pojmowalności i postrzegania na wielu polach Naszego życia, a także prowadzi do pobudzenia pamięci poprzednich wcieleń, czyli ANAMNEZY jak też korzystania z wiedzy poprzednich pokoleń.

    Kaligrafia Głagolicowa ma również wpływ na stan Naszego Ludzkiego-Ziemskiego Ciała i Boskiego Ducha.

    Tadeusz Mroziński

    Informacje dodatkowe o prowadzącym:

    http://www.apokalipsa-eden.pl/ – strona Tadeusza Mrozińskiego,

 13. Mira pisze:…prawdaż Qcypuniuniu bo jak można obrażać się na cokolwiek – wszelakie tzw. obrażanie się a nie tylko na słowa jest rzec by można głupie i zgadzam się że nie świadczy o Miłości – tylko żeeeeeeeee nie każde zdystansowanie/odsunięcie się/zaprzestanie/ograniczenie/zweryfikowanie podejścia/kontaktów jest obrażaniem się…nieprawdaż!?
  NIE………………………………………….
  Kiedy odpychasz swego bliźniego, swego syna lub córkę – jeśli nie jesteś zawsze gotowa, aby pomóc nawet tym, których nie lubisz, przyczyniasz się do rozpadu naszej cywilizacji.

  1. …TAK – jak odpychasz to masz problem – ja nie pisałam nic o odpychaniu – czytaj proszę ze zrozumieniem – bo jak imputujesz to przyczyniasz się do rozpadu naszej cywilizacji :))))))))

 14. Poniżej dobra ilustracja dla propagandy „zielonej wyspy”.
  http://www.biztok.pl/gospodarka/specjalisci-uciekaja-z-polski-tracimy-ogromny-potencjal_a18619

  Polska po 89r r została dosłownie zgnojona, upokorzona, rozgrabiona i zniewolona.
  A rządzący zdrajcy i ich rozliczne sługusy ciągle mają gęby pełne „patriotyzmu”.
  Polska po 89r to najbardziej upokorzony kraj w Europie a i na świecie jest niewiele tak upokorzonych krajów.
  To jeden z nielicznych krajów które od 89r r nieustannie cofają się w najróżniejszych rankingach pomyślności narodu. (dochody, wolność gospodarcza, jakość służby zdrowia, przejrzystość przepisów, korupcja, udział Polskich Podmiotów w Polskiej gospodarce, zgodność polityki rządów z wolą narodu…)

  A wszystko to zawdzięczamy koszernym Solidaruchom, JPII i KK którym JPII dowodził (mafia żydowska i mafia watykańska plus kilka innych mafii lokalnych jak mafia bezideowych UBeków, sąsiedzi zagospodarowujący swoje byłe landy wschodnie …).

  I na tym tle „Święto Niepodległości” … to wręcz jest obraźliwe dla Polaka.

  1. …. zapomniałem wspomnieć o jednym z najważniejszych rankingów pomyślności narodu ..tj. o przyroście naturalnym.

 15. Owsiak to taki typowy polski cwaniaczek, rozumiem kiedy sprawy stawia się jasno: robimy akcję charytatywną i:
  a/ pracujemy wszyscy za darmochę
  albo:
  b/ pracujemy za zwroty kosztów albo niepełne wynagrodzenie
  ale sytuacje w stylu: muzycy grają za free, a my techniczni to co innego, my normalnie pracujemy, to jakiś poroniony pomysł i jak zwykle robienie w chuja naiwnych ludzi.
  teraz już chyba zmienił zasady bo frajerów jest z roku na rok coraz mniej ale fakt pozostaje faktem że gość rozkręcił swój biznes w latach 90 w oparciu o właśnie o takie chore układy…
  to taka wywodząca się jeszcze z komuny polska patologia i tyle

 16. A ja wróciłem właśnie ze Świeradowa zdr. i dowiedziałem się,że obecny burmistrz wiózł pijajego bezdomnego w bagażniku swojego auta w asyście radiowozu policji-ten bezdomny mi o tym opowiedział.Dowiedziałem się też ,że w Sobótce znajoma Janusza wraz z synem -agencja nieruchomości ,kandydują w wyborach samorządowych,a Janusz odpuścił…..Co się stało panie Januszu-Swierdłow jako oferta społeczna wydała się niestosowna?Nie wyrównał się panu jeszcze poziom do ogólnie przyjętego?Powiem tak-dopóki pan tu nie zaprezentuje programu społecznego dokładnego do jabłka w zębach,to ja dużo zapłacę,aby panu Sobótkę zamknąć-bo się pan bezczelnie leniwi.Taki zdolny leń z pana -panie Januszu.Dobra-za 4 lata przyglądnę się jeszcze raz.

 17. Pojawiły się nowe dowody w sprawie zestrzelenia samolotu pasażerskiego nad Ukrainą.
  http://wolnemedia.net/polityka/to-ukrainski-su-27-zestrzelil-malezyjski-samolot/

  Ciekawe co pokaże głębsza analiza tych zdjęć pod kątem ich autentyczności czy fałszowania. Ciekawe dlaczego akurat teraz się pokazały.
  Ciekawe jak bardzo pasują do dowodów zebranych przez ludzi na ziemi.
  Zdjęcia są znad Doniecka. Samolot paląc się spadł kilkadziesiąt km dalej, jest filmik jak leci z palącym się prawym silnikiem.

  Niby wiemy kto i dlaczego, ale dobrze jest gada przygwoździć dowodami i ukarać za cyniczną, w pełni świadomie zaplanowaną zbrodnię popełnioną w podłych celach (oczernienia przeciwnika by dostać międzynarodowe przyzwolenie na „walkę z terroryzmem” czyli na wymordowanie zbuntowanych mieszkańców Donbasu którzy nie uznali równie bandyckiego zamachu stanu zorganizowanego przez wiadomą zagranicę).

Comments are closed.