Alternews – 8.01.2013

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski:
– rozmowa z Hanną Kotwicką.
– Raptularz – nowy miesięcznik.

5 thoughts on “Alternews – 8.01.2013

  1. Osobiście nie zapłaciłabym ani grosza za pismo, w którym opisywane byłyby przypadki osób poszkodowanych przez Państwo. Każdy z nas jest na co dzień przez Państwo oszukiwany i wykorzystywany. Poświęcanie własnego drogocennego czasu na czytanie o kolejnych nieprzyjemnych informacjach nie służy zachowaniu pozostałych resztek naszej pozytywnej energii.
    Jeżeli już – to może sens miałoby pismo, w którym zawarte byłyby rady jak się „bronić” przed różnymi tego typu problemami: pozytywne przykłady osób które odniosły w tym sukces, porady prawników itp. (?) Wówczas „narzekania” mogłyby stanowić jakiś nikły procent zawartości pisma.

  2. Również kupiłam takiego pomidora, nawet komuś w pracy pokazywałam go po rozkrojeniu, z tym , że nie był aż tak bardzo „wyrośnięty”. Wzbudzał szok i obrzydzenie.

  3. wydaje mi się że ten pomidor zbyt długo był przechowywany. Przecież pryska się pomidory żeby można byłoby długo przechowywać. Ciekawe kiedy został zerwany.

  4. Asia pisze:
    Osobiście nie zapłaciłabym ani grosza za pismo, Jeżeli już – to może sens miałoby pismo, w którym zawarte byłyby rady jak się „bronić” przed różnymi tego typu problemami: pozytywne przykłady osób które odniosły w tym sukces, porady prawników itp.”

    Nie wiemy co tam jest. Może jeszcze coś poza narzekaniem? Może kontakt z biurem jest, itd, jak wspólnie wygrywać?

Comments are closed.