Alternews – 8.01.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

52 thoughts on “Alternews – 8.01.2015

 1. GMO w Polsce- na nie. Ludzie róbcie coś by to zatrzymać, bo nie długo będziemy zdychać tego powodu, i zrobią z nas Zombi.

  1. Wyslalismy listy w sprawie GMO ale do tego kiepa free masona wysylac listy to troche jakby je wrzucac do ognia rytualnego .

 2. Z tą demonstracją przeciw GMO to troszeczkę za późno, zbyt mało jest rozpowszechniana data i miejsce spotkania. W przeciwieństwie do protestu ACTA ,w tedy to w sieci aż kipiało. Wniosek z tego taki że będziemy siedzieć przed „wolnym internetem”??? Bardziej schorowani,no i oczywiście krócej bo średnia długości życia się zmniejszy . Będzie można nas wtedy porównać do tych szczurów w klatkach na których to prowadzone są badania genetyczne.
  Co do pana? prezydenta ? to jestem pewien że ustawę podpisze wszak jest on tylko pionkiem w tej brudnej grze i nie morze wyrazić sprzeciwu wobec swoich mocodawców.
  Zapewne ktoś z Was szanowni państwo powie że wypisuje bzdury! Tak więc proszę o troszeczkę cierpliwości i obejrzenie tego filmu , gdzie jednym z bohaterów jest przytoczony jegomość pan? prezydent? : https://www.youtube.com/watch?v=lbQHwsTrdhw

  1. Kris , po raz pierwszy jestes na ntv ? Patriota .Od minimum dwoch lat wstawiane sa tu apele o podpisywanie petycji i listow „Nie dla gmo ” , byla i jest akcja podpisywania listow do prezydenta o zawetowanie ustawy dopuszczjacej gmo w Polce . Patriota , nikt za nas nic nie zrobi , to my musimy sie zaangazowac w akcje zbierania podpisow i uswiadamiania ludzi . To my musimy wziac odpowiedzialnosc za nasze i naszych dzieci zdrowie zycie i przyszlosc a takze za nasza polska ziemie ktorej flora i fauna zostanie nieodwracalnie zniszczona wraz z wprowadzeniem gmo .

   Zamykajmy wrota przed GMO i przestępczym Transatlantyckim Układem Handlowym.

   ..Potrzeba będzie determinacji i ogromnego wysiłku tych wszystkich, którym zależy na prawdziwym rolnictwie i prawdziwej żywności aby zatrzymać jedną z najbardziej podstępnych prób w dotychczasowej historii, mającą na celu złamanie powszechnego oporu jaki istnieje w Europie przeciwko organizmom genetycznie modyfikowanym. W szczególności chodzi o rozpowszechnienie w Europie uprawy genetycznie modyfikowanych roślin na obszarach, które jak dotąd skutecznie opierały się inwazji korporacji produkujących GMO…

   ŻĄDAJMY VETA PREZYDENTA – STOP GMO!!!
   OTO INFO NA TEMAT PROTESTU 10.01.2015 ORAZ LINK DO WYDARZENIA NA FB: https://www.facebook.com/events/315970315265532/?fref=ts

   Cały artykuł „Zamykajmy wrota przed GMO i przestępczym Transatlantyckim Układem Handlowym”:
   http://renesans21.pl/?p=184

   Pozdrawiamy,
   Jadwiga Łopata, Julian Rose

   P.S. Potrzebujemy funduszy na kampanię przeciwko GMO, a więc jeżeli ktoś może wspomóc finansowo prosimy wpłacać darowizny – http://www.icppc.pl/antygmo/pomoz-kampani/

   ==========================
   Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC
   34-146 Stryszów 156, Poland tel./fax +48 33 8797114 biuro@icppc.pl
   http://www.icppc.pl http://www.gmo.icppc.pl http://www.eko-cel.pl

  2. „Wysmiewac sie z roznych uczuc religijnych „-
   Tak Janusz powiedzial , ze to jest prymitywne jak sie wysmiewamy z uczuc religijnych . Ja nie mowie tak . jest to odwazne wysmiewac sie z uczuc , ktore sa tracone bezpowrotnie .
   Droga , ktora mnie uczynila naloznikiem , niewolnikiem jakiejsc wiary . Zaczyna sie od programowania od bycia baybe ( woda na mozg , wrzask w kosciele i ochrzczony a teraz kochaj to w co cie wsadzilismy bo taki jest rytual powinnosci i maltretowanie religijne ,niedzielne, koscielne , szkolono -religijne i inne podchody zeby zajac serce i mind niby to zyciem duchowym ) .
   Czy ja mam to szanowac , ze od malutkiego ludzi sie wsadza w program religijny . Nie ja nie szanuje zadnych wierzen religijnych poniewaz sa ograniczeniem jednostki i spaczeniem ludzkiego Soul .

   Nie wiem czy uczucia religijne wogole zasluguja na to zeby nie byc wysmiewane . Jak matka kocha dziecko to mnie to jakos nie denerwuje. Jak ludzie kochaja swoje rodziny, lasy i inne warte kochania widoczne rzeczy to mnie to tez nie denerwuje ale jak ktos mi mowi , ze kocha sie w swojej religii jakiegos manipulatora to na zdrowy rozum marnuje energie na niewiadomo co 🙂

 3. JEZELI POLACY TYCH OPRAWCÒW NARODU POLSKIEGO NIE ZNEUTRALIZUJA I NIE ZLIKWIDUJA, JAK BASTYLIE TEN OKRAGLY CYRK PUNKT SPOTKAN GRUP PRZESTEPCZYCH. TO JUZ NIE DLUGO WYMORDUJA CALE SPOLECZENSTWO, MÒWMY PO IMIENIU DZIWIE SIE SADOWNIKOM ZE NIE ZROBILI KONKRETNEJ AKCJI, LUDZIE NISZCZA JEDNA PO DRUGIEJ GRUPY SPOLECZNE SLUZBE ZDROWIA, PRZEDSIEBIORSTWA DROGOWE, STOCZNIE, GÒRNICTWO, ROLNICTWO, WOJSKO, POLICJA TA ZWYKLA TO TESZ NEDZA, LESNICTWO ATAKUJA, JAK DLUGO POLACY! !!!!!!!!!!!!!!! BEDZIECIE ZNOSIC TE UPOKOZENIA I UPODLENIA, MACIE DZIECI TO POMYSLCIE O ICH PRZYSZLOSCI, CZAS JUZ NADSZEDL ZEBY Z TA CHOLOTA SEJMOWA SKONCZYC, SAMI SIE WYBRALI, NIE NARÒD, TRZEBA TO ZAKONCZYC MY NARÒD ALBO ONI MAFJIA !!!!!!!!!!

  1. Darek dopisał:
   „NISZCZA JEDNA PO DRUGIEJ GRUPY SPOLECZNE SLUZBE ZDROWIA,”

   Kol.Majestic z GrupyNtv podał link do artykułu czy czegoś takiego do chyba Yt, którego temat (Majestic! pomożesz, raz jeszcze, gdzie to jest ?) to: 1500 zamkniętych placówek służby zdrowia, to …ileś uratowanych istnień ludzkich…
   🙂 to nie jest zabawne

 4. Zamach w Paryżu. Są wątpliwości.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/paryski-zamach-nowe-dowody-oraz-nagrania-wideo-2015-01

  Jedno jest pewne, że ofiary są prawdziwe.
  Dla mnie cel zamachu to nakłonienie NATO do wysłania wojsk na wojnę z arabami.
  A interes jest jak zwykle, żydowski.
  To taka powtórka na małą skalę z WT11 (tam też uratowały się paszporty terrorystów). Inną prowokacją mającą zmusić zachód do działania w interesie mafii żydowskiej było zestrzelenie samolotu pasażerskiego nad NowoRosją.

  O samym zamachu w Paryżu można powiedzieć że wykonali go dobrze wyszkoleni „komandosi”. Tacy nie biorą na akcję dokumentów osobistych, to podstawowa zasada.
  Ciekawe czy oskarżeni o zamach przechodzili takie przeszkolenie i gdzie ?
  Wniosek taki, zamach był prowokacją z wyraźnym wskazaniem na sprawców którzy mają być obwinieni (to wspólna cecha wszystkich trzech prowokacji WT11, Samolot nad NowoRosją i Paryż 2015) . We wszystkich zamachach widać przesłanie …”wyślijcie wojska NATO na arabów” ( bo nawet po kolorowych rewolucjach które im zorganizowaliśmy nie chcą się nam podporządkować, jak np Polacy po 89r).
  Drugi wniosek to taki Smoleńsk nie był zamachem, był katastrofą spowodowaną polityką głównej ofiary tej katastrofy i jej otoczenia (Błasik) oraz warunków pogodowych (zastraszony pilot i mgła).
  Ideologię do tej katastrofy dorabiano po katastrofie.

  1. sorry na Ukrainie przesłanie brzmiało „wyślijcie NATO na rosyjskich terrorystów mordujących niewinnych cywilów”.
   Jak widać dla mafii arab i rusek to jedno i to samo zło.
   Polak też (jak się czynnie zbuntuje) … i każdy kto się zbuntuje przeciw tej mafii.
   Każdy kto stawia opór mafii jest z automatu terrorystą, bandytą, kanibalem, Hitlerem, szaleńcem, kryminalistą, bogacącym się kosztem narodu złodziejem…
   gwałcicielem.. i oszustem podatkowym.

   1. Ty tez jestes trrorysta Oscar nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawe :)Wszyscy nagle mozemy stac sie terrorystami 🙂

   2. Kolejny atak w Paryżu. Atak sklep koszerny.
    Napastnik domaga się odpuszczenia wczorajszym zamachowcom.

    Ten dzisiejszy atak czyni moją teorię spiskową (prowokacja mafii żydowskiej by uruchomić NATO) dużo mniej prawdopodobną.
    Mafia nie powinna mieć interesu zabijać swoich, jak już to przedstawicieli tych co nie chcą ruszyć d..py (NATO) w interesie mafii (WTC11, pasażer na Ukrainie).
    Chyba że prowokacja ma dno znacznie głębiej niż myślę i chodzi właśnie o to by zmylić takich naiwniaków jak ja?. Dzisiaj chyba większość ludzi na świecie myśli podobnie jak ja, jest kogo wprowadzać w błąd (my to już opinia społeczna a nie jakieś marginesy cz komuchy, jak to było w latach 80tych).
    No zobaczymy, niejasności jednak są (kto ich wyszkolił, filmiki dziwnej treści, zgubiony dowód…).
    Nie zdziwiłbym się gdyby zamachowcy pochodzili np z ISIS i byli wcześniej szkoleni przez MOSSad lub CIA (do walki o demokrację hehehe.. w interesach mafii).

    Zobaczymy.

   3. Wygląda na to że zaatakowana redakcja to taka satyryczna „Gazeta Wybiórcza” czyli żydowska gadzinówka i to w najgorszym stylu (patrz ilustracje z tej gadzinówki).

    http://wolna-polska.pl/wiadomosci/francja-cios-w-libertynska-swolocz-2015-01

    To zmienia optykę na zamach.
    Zamachowcy to chyba szczerzy i autentyczni islamiści atakujący żydów a nie społeczeństwa zachodnie jak nam wmawiają żydowskie media. Potwierdza to dzisiejszy zamach na sklep koszerny i jazgot medialny.

    Znowu zostałem z dezinformowany przez polskojęzyczne media.
    (niewinna demokratyczna i „wolnosłowowa” redakcja wolnych artystów). Oni Judaizmu nie atakowali , atakowali tylko Islam i Prawosławie.

   4. Strachy w polskojęzycznych mediach że „Polska” też może być zaatakowana oznaczają tylko że żydzi zniewalający Polskę też mają stracha.
    Wniosek ..islamiści nie atakują ogólnie zachodu, atakują żydów.
    I mają powody (miliony wymordowanych arabów w ich własnych domach przez żydowskich sługusów z NATO i innych żydowskich najemników).
    Islamiści uderzają w sprawców a nie w ich sługusów.
    Niestety głowa sprawców jest dobrze chroniona a obrywają pomniejsi członkowie tej mafii (mniej chronieni).

   5. „Ten dzisiejszy atak czyni moją teorię spiskową (prowokacja mafii żydowskiej by uruchomić NATO) dużo mniej prawdopodobną.”

    „napastnik” ZABIŁ jakiegoś żyda zakładnika ze sklepu?

    NIE? TO SIĘ DAJESZ ŁAPAĆ NA KOLEJNĄ, KOSZERNĄ INSCENIZACJE,

    na ciąg dalszy wcześniejszego żydowskiego mordu w imię rozpalania nienawiści „gejropy” do Arabów.

    DZISIEJSZA AKCJA JEST ODWRACANIEM UWAGI OD ŻYDOWSKICH ZAMACHOWCÓW

    I MA DAĆ NAZISTOWSKIM SZCZEKACZKOM PALIWO DO

    POMSTOWANIA NAD NIECZUŁOŚCIĄ EUROPEJCZYKÓW

    ŻE NIE WSPÓŁCZUJĄ ŻYDKOM „UŻERAJĄCYM” SIĘ Z ARABAMI

    I CO BEZCZELNIEJSZE CHCĄ ŚCIGAĆ I SĄDZIĆ ŻYDOWSKICH ZWYRODNIALCÓW

    PASTWIĄCYCH SIĘ NAD OKUPOWANYMI PALESTYŃCZYKAMI.

    PS.
    ISIS (ISIL) to moSSad

  2. A jak „terroryści” wysadza jakieś metro ???!!! to musi być widowisko dla nich ,setki karetek , dużo dymu, ognia, popiołu, wszystkie ścierwo- media ,ciekawe czy tym razem tez zgubią swoje paszporty ??? żeby ich szybko złapać !!! możemy się po „terrorystach” wszystkiego spodziewać,bądźmy czujni bo są bardzo sprytni !? pamiętamy przecież te liniowe samoloty , w powietrzu zdążyli wszystkie okna blachą zaspawać , nawet Jumbo w powietrzu przemalowali na kolory militarne do dziś mnie zastanawia czy zrobili to pędzlami czy tez wzięli z sobą sprężarki, dziwny ten świat ???

  3. „Ciekawe czy oskarżeni o zamach przechodzili takie przeszkolenie i gdzie ?”
   Jak nie wiadomo gdzie…to w MOSADzie
   Po tym jak były doradca Putina wystąpił w „programie na śniadanie”(Prokop/Feldman) rozwijając wątki-np.pancernej brzozy itp ,zacząłem nabierać nowego przekonania co do, , prawdziwych sprawców… zamachu smoleńskiego

   1. miałeś wątpliwości ? co Cie może jeszcze zaskoczyć ? niema przypadków i chyba wiesz już Gregory gdzie najlepiej usadowić pierwsze odczucia ? jakby to nie wyglądało drogi prowadza do tego samego źródła , po co zaśmiecać umysł i chodzić po omacku za każdym razem .

  4. Oscar ,jak raz, drugi , sprzedasz kit to za trzecim nie powinno być problemów ,tak jak „kryzys ” Krach lat 30 , zrabowano wtedy tryliony ,pracowitych i uczciwych Ludzi upodlono do absolutu , ludzie zdychali z zimna i głodu a w portach wszystkie towary wyrzucano prosto w głębiny wodne .

 5. Kris , po raz pierwszy jestes na ntv ? Patriota .Od minimum dwoch lat wstawiane sa tu apele o podpisywanie petycji i listow „Nie dla gmo ” , byla i jest akcja podpisywania listow do prezydenta o zawetowanie ustawy dopuszczjacej gmo w Polce . Patriota , nikt za nas nic nie zrobi , to my musimy sie zaangazowac w akcje zbierania podpisow i uswiadamiania ludzi . To my musimy wziac odpowiedzialnosc za nasze i naszych dzieci zdrowie zycie i przyszlosc a takze za nasza polska ziemie ktorej flora i fauna zostanie nieodwracalnie zniszczona wraz z wprowadzeniem gmo .

 6. Zamykajmy wrota przed GMO i przestępczym Transatlantyckim Układem Handlowym.

  ..Potrzeba będzie determinacji i ogromnego wysiłku tych wszystkich, którym zależy na prawdziwym rolnictwie i prawdziwej żywności aby zatrzymać jedną z najbardziej podstępnych prób w dotychczasowej historii, mającą na celu złamanie powszechnego oporu jaki istnieje w Europie przeciwko organizmom genetycznie modyfikowanym. W szczególności chodzi o rozpowszechnienie w Europie uprawy genetycznie modyfikowanych roślin na obszarach, które jak dotąd skutecznie opierały się inwazji korporacji produkujących GMO…

  ŻĄDAJMY VETA PREZYDENTA – STOP GMO!!!
  OTO INFO NA TEMAT PROTESTU 10.01.2015 ORAZ LINK DO WYDARZENIA NA FB: https://www.facebook.com/events/315970315265532/?fref=ts

  Cały artykuł „Zamykajmy wrota przed GMO i przestępczym Transatlantyckim Układem Handlowym”:
  http://renesans21.pl/?p=184

  Pozdrawiamy,
  Jadwiga Łopata, Julian Rose

  P.S. Potrzebujemy funduszy na kampanię przeciwko GMO, a więc jeżeli ktoś może wspomóc finansowo prosimy wpłacać darowizny – http://www.icppc.pl/antygmo/pomoz-kampani/

  1. „ŻĄDAJMY VETA PREZYDENTA – STOP GMO!!!”

   taa, to na pewno zmotywuje na ‚tak’ tego egocentryka…

  2. Niedawno sejm wywalił do śmieci 2.5 miliona podpisów za Referendum o lasach próbując je cichcem sprezentować żydom a ty masz nadzieję iż „petycje” (nota bene wynalazek zydów- komunistów) cokolwiek dadzą.

   Jedyna szansa to STAŁA PIKIETA pod róznymi urzędami by po zauważeniu jej w ogólnopaństwowych mediach (a przede wszystkim przez tłumy ulicznych baranów) coś drgnęło znaczy została ona zwyzywana „od oszołomów przez dyżurnych zażydzaczy polskiej sceny” bo na tym się skoczy bez naprawdę poważnej kampani medialnej.

   Reszta to takie perfumowanie gówna. Achhh zapłotestowałem podpisując petycje … nołmalnie sałonowy bohateł ze mnie …

   A bestia się cieszy iż goje marnują czas na bezpłciowe pomysły.

 7. Trafiony Oscar
  Polska ,
  European Space Agency i NATO kosztuje wiec trzeba skombinowac jakies pieniadze od ludzi w Polsce 🙂
  Ambitnie trzeba wycisnac ile sie da i tak sie nie polapie durna cholta o co tutaj chodzi . Tak powiedzial Mr rothschild.

  1. Straszne jak straszne poprostu smieszne jaki glupi jest narod komorkowych telefonow i internetowego zachwytu ( po co im lasy jak internet dziala ) . Na Glogowskiej w Poznaniu banki zmieniaja sie na sex shopy 🙂
   Relax Majestic . Nic nie jest takie straszne jak wiemy co jest zgrane . Tak jak Simon Parkes powiedzial jak widzialem pierwszy raz Jinn(Archons) to wydawal mi sie straszny ale jak mi nic nie robil to sie juz przyzwyczailem do tego potwora i za drugim razem nie mialem problemu z nim przebywac a teraz wiem co to bylo tak naprawde . Szkoda , ze dopiero w 50latach swoich wie co to za ochyda byla i jaki mogla miec zly wplyw na niego i nie tylko jego ale cala ludzkosc . 🙂

  2. „Albo my ich – albo oni (z) nas judeopolonię…”
   Problem w tym że wróg jest niewidoczny (tak jak nie widoczne było tzw „Zjednoczenie” PZPR.
   Dziś jest dużo gorzej. Oni wciąż tak samo są niewidzialni, monitoring zaś sprawia, że Naród stał się przeźroczysty (nie rzucisz kamieniem w radiowóz, nawet zza węgła, bo będą cie zaraz mieć). Jest Orwellizm
   Czy jest TO STRASZNE? Tak.
   Można zrobić wg mnie tylko 2 rzeczy.
   Trzeba to wziąć na przysłowiową klatę (i znaleźć w tym wszystkim – w tej a’rzeczywistości – okazję do do-świadomienia siebie na tym i równoległych obszarach egzystencji. Ten nasz polski świat to lekcja, plansza: JAK NIE POWINNO BYĆ, dzięki takiej wiedzy i świadomości można pójść dużo dalej niż poszły np. Skandynawia i Szwajcaria – oczywiście na razie teoretycznie, wewnętrznie w sobie…
   …-I ewentualnie, być gotowym do transformacji geopolitycznej jeżeli za naszego życia jakiś Ra czy coś podobnego wskaże na Ziemię swym…być może Palcem szansy… To trudny wybór czego bardziej, lepiej chcieć. Wybuchu.. możliwości, czy więzienia-stagnacji judeopolskiej

 8. Chciał Gaje Słowiańskie w nocnym -mrocznym okulcie zrabować , a teraz niema innego zamiaru umyje swoje szpony oddając to w pazury trybunału swoich mrocznych cieni aby się dokonało .

 9. Bardzo positive star child dokladnie ja bylam taka sama pozytywna jak ona do 2007 roku Ha ha . Nareszcie oswieceni ludzie dochodza do tego , ze nie jest tak slodko i tak pozytywnie jak to chcieli bysmy zeby bylo :)Informacja dla ludzkosci od Jesicca Schab 🙂
  https://www.youtube.com/watch?v=7j102WRvc6k

 10. Witam wszystkich,
  Chcialbym sie odniesc do gmo, protestow i veta prezydenta. Prosze mnie sprostowac o ile sie myle, ale jak siegam pamiecia, prezydent panujacy w RP przyklepuje wszystkie pomysly partii rzadzacej, rowno jak leci, czasami sprawiajac wrazenie wahajacego sie.
  W pelni popieram protest gmo, przybede we wroc na manifestacje, jesli taka sie odbedzie. Prosze sie jednak nie ludzic, ze pikieta pod palacem wplynie na prezydenta. Juz po ptakach, zatwierdzone. Na koniec, zeby bylo optymistycznie, pozwole sobie zacytowac pana Nachta: zlo sie samo wykonczy 🙂 Pozdrawiam.

  1. tak nie można myśleć do końca ? choć wszystko na to wskazuje ,pikieta to wyraz tego ze naród jego cześć jest zorientowana w temacie , mimo tego ze OBCY nie robili publicznej debaty na temat jakie „dobrodziejstwa” to przyniesie ani o zagrożeniach ; Właśnie pikiety pokażą ze jest problem który został utajniony ,nawet nie będzie etykietek na produktach genetycznej smierci , bo wszystko zostanie hurtem wrzucone bez odwołania ,dla pozoracji trybunalik wyda orzeczenie przecież wtedy nikt nic nie zarzuci w trosce o zdrowie niewolników ,

 11. A tu coś czego nie popieram, za co Rosję krytykuję (o ile to nie pomyłka).
  http://polish.ruvr.ru/news/2015_01_09/Transseksualisci-w-Rosji-nie-beda-mogli-prowadzic-pojazdow-4474/

  Nie żebym był od razu trans…jestem zwykły hetero.
  Preferencje seksualne są, tak jak preferencje smakowe, gusta, alergie, choroby genetyczne…uroda, kolor włosów, wielkość biustu czy penisa, wzrost… wyznacznikiem genetycznym. Istnieje tylko margines zboczeń wyuczonych czyli kulturowych wynikających z kultury, ze środowiska kulturowego (np homoseksualizm w krajach semickich, wykorzystywanie zwierząt jak środka zastępczego lub gender..to też „ruch kulturowy”).

  Odbieranie prawa jazdy za „schorzenie” (anomalie) genetyczne nie mające żadnego wpływu na jazdę samochodem to idiotyzm, niczym nie uzasadniona dyskryminacja.
  Jeżeli to nie pomyłka to stawiam duży minus.
  Schorzeń (dewiacji czyli odstępstw od normy) nie należy potępiać (bo to niezawiniona przypadłość) należy je leczyć gdy to możliwe.
  Kobiety np za małe piersi leczą implantami, faceci podobno też, łysi także.
  Blondynki leczą się z „ułomności” farbą do włosów.
  Owłosione kobiety leczą się depilacją.
  Dla niskich jest hormon wzrostu a dla wysokich nie ma.
  Nadmiernie wysocy nie leczą się wcale bo nie ma jak.
  ALE NIKT IM PRAWA JADY NIE ODBIERA.
  (choć ślepym, głuchym, zezowatym, niedorozwiniętym intelektualne, niestabilnym emocjonalnie, z pomrocznością jasną, epileptykom, politykom z immunitetem…
  powinno się odbierać prawa jazdy).

  1. Oscar, ktoś to w nadmiarze lansował , z chęcią wywołania ekstremalnej fobii , tylko z tym ze nie przewidział do kona reakcji społecznej , chodziło o poszukanie ofiar i napastników , nie oszukujmy się, w krajach gdzie się nie napędza tego zjawiska ,orientacji, problem nie istnieje, bo ten „problem” zawsze był , i to właśnie strona ta (normalna, wiekszosc ) obojętnie ? jest silą napędową egzekwowania „praw ” i następuje eskalacja ,jak zobaczysz obcokrajowca który się przewrócił i poobijał wystarczy żebyś to nagłośnił i powiedzial ze został pobity i zobaczysz jaka będzie wrzawa medialna ,mimo tego ze to właśnie byli pobici tubylcy i odwrotnie tu i tam bez wrzawy medialnej to normalne zjawiska normalne w tym ze występują .jak to się mówi demokratycznie urwano sprawie coś , a jak wiemy nic się nie zmieni oprócz medialnych pomroków .

 12. Niech każdy robi swoje. Uszanowanie.

  //
  Nie wiem dlaczego zawsze musisz mi dodać roboty poszywając się czy to pod Kwietnia czy Redmulca.
  Użytkownicy będą Ci niezmiernie wdzięczni za przywrócenie moderacji.

  Voytek – [Admin]

 13. Kraśko to nie dziennikarz tylko agent rządowy.Nie daje dojsc do słowa gosciom ktorych zaprasza.(tu Kidawa i Błaszczak)W zasadzie to jednemu z pisu.tak samo bylo tez z Korwinem.Wpieprza sie non stop ze swoim „ale costam costam…ale costam costam”.Zadaje pytanie,czyli oczekuje odpowiedzi po czym wpeiprza swoje 3 grosze.Jak ktos chce tracic energie na to cos to jest tutaj:http://www.tvp.info/18360005/trzeba-miec-odwage-podjac-trudna-decyzje-to-nie-odwaga-to-glupota.
  Wczoraj tez na Trwam byl wywiad z Kaczynskim i ksiądzprzynajmniej czekał az skonczy caly swoj wywód gośc.
  Pozytyw jest taki ze wszystkie słupy co teraz wykupuja ziemie polska dla cudzoziemców ,ich umowy ktore prowadzą do oszustwa beda mogly być uniewaznione za rządów pisu.(ze słow Kaczynskiego)Polska ziemia tylko dla Polaków ktorzy tu mieszkają .

  1. A moze to jest tak ze sie spieszą przed wyborami z zamykaniem kopalni bo jak wybory przegrają to juz ich nie zamkną.A chodzi o to zeby zniszczyc polska konkurencje.

   1. Wczoraj ktoś dzwonił ze Śląska i mówił, że czyszczą teren dla Kulczyka.Nie bardzo wiem co on ma do tego, ale jest kolegą Rockeffelera, no może znajomym.

   2. Kraśko dostał zlecenie zagłuszania wszystkiego co chce w tej sprawie powiedziec pis.i to swiadczy wlasnie o tym,ze zamykanie tych kopaln to jeden wielki przekret jak ze stoczniami.

   3. są wyznawcami chorego systemu dla nas chorego , ale dla nich to kluczowe kwestie zniewalania , kopalniom wystarczy obniżyć podatki wygonić cześć darmozjadów skrócić ich pensje i po kłopocie ,nie stworzono żadnej furtki administracyjnej dla ratowania tego przemysłu , a przecież lokalne samorządy i administracje tez żyją z kopalni za podatki za miejscowy obrót pieniądzem ale jak widać politycy są jedynie na plakatach wyborczych jedni albo drudzy to bez znaczenia Górnicy wtedy maja prace a węgiel nie trzeba sprowadzać i dawać obcym zarabiać , ale mieliśmy przecież w całym systemie matactwa przekręty i mafie wszelkiej maści , dziwne jest ze w krajach zachodnich tez są kopalnie i jakoś egzystują mimo większych poborów ? ale co się dziwić, rabunkowa eksploatacja to tez brak ciągłego długofalowego inwestowania w rozbudowę i modernizacje ,później w okolicy zostaną tąpnięcia i przesunięcia górotworów , ale kogo to interesuje ? tylko patrzeć jak zaczną robić biznes na odpadach radioaktywnych składując trucizny w starych wyrobiskach przecież tu wszystko mozliwe , zresztą jak wybudują te Hiroszimy -fokuszimy na Pomorzu to na pewno będą to robić , dziwny ten świat ?

 14. to czysta prowokacja ? jedno zastanawia skąd mam wiedzieć ze ktoś gdzieś pisze o kimś a ten ktoś reaguje za 3 minuty ?? to jakaś kabała czy co .

 15. Z tymi imigrantami , to chodzi o to, że tworzy się wymieszanie Narodów dla łatwiejszego wprowadzenia NWO i uzyskania wpływu na masy przez władze, a jest to skoordynowane na różnych szczeblach rządowych wg wytycznych rządu światowego czy jak to można określić przez grupę Bilderberga lub Iluminatów, przez finansjerę świoatową, a może przez nich wszystkich razem wziętych.
  Zamachy terrorystyczne ogłaszane przez władze różnych krajów , to fałszywa flaga dfla odbierania dalszych praw Obywatelom i zarządzania wg własnego widzimisię.

Comments are closed.