Alternews – 8.03.2013

Alternews – prowadzi Wojciech Drewniak:
– komunistyczna historia Dnia Kobiet 😉
– Prawo o zgromadzeniach do TK
– Czy u Chaveza wywołano raka?
– USA: kary za dokarmianie bezdomnych !!!
– zmiany w KP – popracujemy po 12 godzin za darmo (?)
– Rostowski szuka pieniędzy w grzywnach !

19 thoughts on “Alternews – 8.03.2013

 1. Ciekawe co na to kobiety? ,czy aby na pewno są szczęśliwe z tego wyróżnienia?

 2. Nad tym samym pytaniem co Pan Wojciech Drewniak zastanawiałem się również bardzo wiele razy ( ”jacy to ”ludzie” w tym całym ”rządzie” siedzą i tylko myślą co to zrobić, aby złupić tzw. obywatela, lub przymuszać, czyli dokonywać fizycznej presji do różnych rzeczy ?”
  Ci sami również bezpardonowo wzniecają bratobójcze wojny, oszukują, manipulują, grabią i bezpardonowy sposób niszczą tą Matkę Ziemię, która nas tu ugościła…

  Bardzo wnikliwa wieloletnia analiza i synteza wielu rzeczy i wielu informacji koniec końcem doprowadziła do odpowiedzi na to pytanie ?

  Zatem Panie Wojtku znamy odpowiedź kim są te niebezpieczne dla rozwoju innych istoty. Niemniej jednak, z powodu, że na dzień dzisiejszy jest to karkołomne – wstrzymam się z oficjalną odpowiedzią.

  I co z nimi zrobić ?
  Na to pytanie odpowiedziała już cywilizacja pochodząca z układu Gilles 1160, którzy w jednym z kręgów zbożowych, w kodzie ASCII ”wydrukowali” :

  ”Sprzeciwiamy się oszustom. Dużo bólu, ale wciąż czas.”
  A po tej informacji następnego dnia dołożyli jeszcze ”portret” tych oszustów….

  Wszystko jasne. Wystarczy się tylko bliżej i bardziej szczegółowiej przyjrzeć i można zobaczyć, to co z pozoru niewidoczne, jednak… możliwe do zobaczenia….

  Ra

 3. Te ustawy lub ich projekty są już tak absurdalnie chore, że zaczynam podejrzewać nasz nierząd o bardzo zaawansowaną chorobę psychiczną. A może to jest jakiś inny gatunek ?! Może mają inny kolor krwi, hmm…… a może w gatkach mają coś innego, bo normalny, myślący i genetycznie poprawny Człowiek nigdy by czegoś takiego nie wymyślił. Niech się bawią dalej bo w końcu z czegoś muszą mieć na wypłaty i nagrody.
  Siedzieć na „stołku” i podgrzewać tyłek swoimi bąkami to jest bardzo wyczerpująca praca a przy tym trzeba się nagadać i należy się za to sowite wynagrodzenie, a My, nie wiedzieć czemu zupełnie tego nie rozumiemy i w dodatku mamy jeszcze jakieś pretensje.

 4. Pyta się Pan co to za „ludzie” siedzą w rządzie ?
  To nie ludzie, to swołocz na usługach obcych ( mocarstw ), najpierw ograbią z dóbr po czym później jako śmieci zutylizują.

 5. Obawiam się że w „rządzie” są tacy sami ludzie jakich mijamy codziennie na ulicy. Gdyby takiego Cześka (bez urazy- to tylko przykład) Iksińskiego wrzucić na stołek ministerialny robiłby dokładnie to samo co dzisiaj Tusk i S-ka. To poprostu zwykłe cwaniaczki, o bardzo małych rozumkach- takie Nikosie Dyzmy. A w tle za ich plecami, działają prawdziwe grube ryby. Nowelizacja i tak już skundlonego kodeksu pracy jest przykładem takiego działania. Napisana pod dyktando pracodowców, bez konsultacji ze Związkowcami. Trza Nam zacząć pracę u podstaw. Nauczyć się radzić ze swoim wewnętrzym cwaniaczkiem. Dlaczego mówi się o „Polskim piekiełku”?- ano dlatego, że jest nas tak około 38 mln, małych cwaniaczków i każdy ciągnie w swoją stronę.

 6. 23 marca wszyscy do warszawy manifest zalegalizowany powiedzmy dość uciskowi

 7. zaraził się komunizmem tak o pewnym niemcu powiedział jego kolega.Ja mam w swojej
  /przed wojną ziemiańskiej/ takiego który jest już nad grobem ale nie ma takiej siły by
  go oświecić. Dalej mja narzeczona była za komuchów w Moskwie jak wróciła to znalazłem u niej broszurki agitacyjne a ona sama zmieniła sie nie do poznania. Dlaczego nasza klęska oporu przeciw stalinizmowi w l.40-tych była możliwa -bo polacy mordowali polaków w imię stalina.Jak to sie stało że niemcom daliśmy skuteczny opór a sowietom nie było można. Przecież gen.Nila w składzie sędziowskim sądził były AKowiec. Agentura rosyjska,dawniej ZSRR jest najpotężniejszym narzędziem b.inteligentnym której największe mocarstwa nie dawały rady! LOGIKA i rozwiązywan
  prostych zdażeń jest najtrudniejsze a zarazem tak proste.Naród polski ma w sobie
  szlachetną acz zupełnie nieprzydatną właściwość -to NAIWNOŚĆ co pociąga za sobą
  tzw wiarę w gusła i chciejstwo bez działania.Zróbmy cokolwiek by w kraju nie było
  tak jak teraz ,by nie panoszyła sie atrapa demokracji .Ja zawsze mawiam jak już nie chcesz nic robić to chociaż zrób kupę!

 8. Brzoza
  Poruszyłeś temat niezmiernie delikatny.Bo tak naprawdę każdemu z nas jest trudno przyznać że możliwie genetycznie zostały w naszą ludzką rasę wszczepione przymioty można umownie określić cwaniactwa.
  Te przymioty się w różny sposób manifestują,i tak niekiedy osoba która może być o takich samych poglądach ale jej status społeczny,ekonomiczny jest na wyższym poziomie to zawłaszcza sobie prawo decyzyjne z tego tytułu zaczyna być cwaniakiem z naszego punktu widzenia.
  Trzeba ale zrobić podział bo jest mnóstwo ludzi u nas w kraju,na świecie w których te przejawy cwaniactwa nie dominują,i dzisiaj właściwie ta populacja stoi na poboczu nie uczestniczy aktywnie w toczących się przemianach.
  Dzisiaj cały ten ruch określany jako Nowy Porządek Świata to się toczy kto i kogo z tych cwaniaków zdominuje,zniewoli.Nawet występując dzisiaj w jak najszczerszych intencjach,wskazując jakieś duchowe drogi przemiany sprowadzają się w końcu do skrytych form dominacji.
  W jednych najsilniejszych gospodarek świata Chiny,Japonia ,Korea taki sposób życia był kształtowany przez kunfucjanizm,miały dominować takie walory jak;humanitaryzm,praworządność,poprawność,mądrość,lojalność i co z tego wyszło .Dzisiaj cwaniactwo Chińczyków stanowi ekstra ligę światową.
  Wiem,że my Polacy jesteśmy ambitni i ta część określana cwaniactwem chce dołączyć do światowej człówki

 9. Jeszcze nie za późno, nie ma północy 🙂
  W sobotę 09 marca nie nadajecie, a poniższe życzenia dotyczą tej daty. Jednak co tam, wykorzystam to co mam.

  Januszowi Zagórskiemu, składam w imieniu swoim oraz rodziny, naaajserdeczniejsze życzenia z okazji urodzin!
  Abyś dalej realizował swoje marzenia i plany, krok po kroku, tak jak sobie zaplanujesz.
  Aby w tej drodze zawsze towarzyszyło Ci zdrowie, miłość i Boska ochronna moc i energia.
  Dziel się nadal z nami swoją wiedzą, mądrością i doświadczeniem, a my będziemy Ci w tej drodze towarzyszyli.

  STO LAT Janusz! , STO LAT! 🙂

 10. Pan Wojciech D.
  Zabawnie na bazie prawdziwych informacji podsumował 8MARCA 🙂 Tak należy trzymać!

  LEWIATAN to związek („zawodowy”) pracodawców polskich (proszę zwrócić uwagę na pojęcie ‚Lewiatan’ – potwór morski, wieloryb…czyli pożerający…
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Lewiatan_(potw%C3%B3r)
  Lewiatan opanował sejm i dyktuje posłom treść ustaw, siedząc im w kieszeniach, no bo jak inaczej miałby to robić…
  Rak Lewiatana opanował także ‚instytucję’ przewodniczących związków okręgowych w dużych zakładach pracy. Polscy przewodniczący związków zawodowych otrzymują bardzo wysoką gażę z budżetu państwa (lub zakładów pracy, co na jedno wychodzi) traktowaną jako…pensję…za sprawowaną społeczną funkcję.
  ‚Przewodniczący Związków Zawodowych’ to teraz…zawód ze stawką (wysoką, wiele tysięcy PLNzł) ,który zasadniczo w sensie stricte nie różni się na prosty rozum – bez zbędnego komplikowania sprawy ani tłumaczenia zawiłością demagogii prawniczej – od stanowiska urzędniczego.
  Wysoka pensja ofiarowywana mu to nic innego jak ‚kupienie’ go , kupienie w nim: ‚nic nie robienia’ dla poprawy jakości pracy i życia pracowników-związkowców. Stanowisko przewodniczącego związków więc, to pseudo praca karierowicza na rzecz Lewiatana/rządu.
  Jak myślicie, czy w jego interesie (przy wysokiej gaży, tak naprawdę’tajnego’ urzędnika, taki człowiek musi być totalnym hipokrytą sprzedawczykiem) leży dobro pracowników i związku zawodowego? Wykorzystanie narzędzi jakim jest strajk, protest? Owszem, musi wykazać się co jakiś czas czymś, ale pewnie ustala to ze swoją górą…

  http://pkpplewiatan.pl/opinie/aktualnosci/2012/1/elastyczny_czas_pracy_pomoze_pracodawcom_i_pracownikom

 11. dalmichal,
  myślisz, że ten „wewnętrzny cwaniak” to choroba całej ludzkości? Pewnie masz rację… a w takim razie nadzieję na przemianę należy odłożyć do gorzkiego- nigdy.

 12. http://www.youtube.com/watch?v=NE47fjuVov4
  No nareszcie wiem dlaczego stalam sie bardziej wolna energetycznie tutaj niz bylam przed abdykacja tego klechy z watykanu .Nikt tutaj w wypowiedziach nie rezonowal z moim czuciem jezeli chodzi o papieza . Dzisiaj slucham pierwszej bratniej duszy ,z ktora wibracyjnie czuje sie swietnie w tym pogladzie . Wiedzialam od dawna , ze kosciol Rzymsko katolicki chce posiadac Boga w swoim krolestwie nie tylko ziemskim ale posmiertnym tez .Jedynym ich celem bylo lapanie kazdej duszy nawet tej , ktora od dziecinstwa ich unikala . Szczegolnie byly szykanowane dusze te ktore nalezaly do lini rodzin kiedys wierzacych , dlatego to lanie woda , ktore nazwane jest chrzestem odbywa sie jak czlowiek nie moze wyraziec swojej opini poniewaz niemowle jest nieswiadome takiego obrzedu . Ja nie bylam chrzczona oficjalnie w kosciele . Dlatego uwazam , ze religie sa niewlasciwa forma programowania ludzi . Teraz tysiace dzieci chodzi na jakies rekolekcje . Oczywiscie tylko dwie osoby z klasy mojego 7 letniego siodtrzenca nie chodzi . Bardzo zle statystyki . Mam na mysli energetycznie zle statystyki .
  Wolalabym , zeby medytowalay nad kosmiczna rzeczywistoscia patrzac na przepiekne obrazy kosmiczne i uczyly sie o rezosnansach i wibracjach Ziemi i chodzily zbierac smieci po lesie . Obojetnie co ale cos dla nas a nie dla nich .

 13. zamiast być lepiej po 2012 to się pogarsza, wszystko idzie w złą stronę. Poczekajmy jeszcze z 3-5 lat jak nadal będzie się miało na gorsze to trzeba będzie zarzucić medytacje, modlitwy i wiarę w nową erę a zrobić z synagogą na wiejskiej co Hitler, wyplenić całe to żydostwo z Rostowskim na czele(dziś właśnie ten rabin chce wprowadzić podatek od napiwków). Żydzi coraz bardziej nas cisną a my jak cielęta idziemy na rzeź

Comments are closed.