Alternews – 8.05.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

91 thoughts on “Alternews – 8.05.2015

 1. najbardziej mi się podoba to chamskie wykupowanie lajków np na wp.pl pod artykułami wyborczymi przez sztab komora, typu „Bronisław Komorowski – mój prezydent” i od razu 4500 lajków i cały czas na pierwszej pozycji

 2. Temat Orbana i jego polityki fiskalnej.

  W tym zakresie popieram Orbana i zgadzam się z komentarzem J.Zagórskiego.
  To jest pierwszy krok do naprawy finansów w Polsce.
  To daje miliardy do budżetu, obniża deficyt i pozwala na sfinansowanie innych elementów programu naprawy Polski takich jak: podniesienie kwoty wolnej od podatku, ograniczenie zadłużenia państwa (lichwy), poprawa służby zdrowia, obniżenie wieku emerytalnego (i zwolnienie miejsc pracy dla młodych polaków) … itp
  Innym źródłem poprawy budżetu jest choćby rezygnacja z idiotycznych i kosztownych zbrojeń w broń kupowaną z dalekiej zagranicy. Ta broń w razie wojny niczego nie zwojuje a tylko zmotywuje „psy wojny” do wepchnięcia Polski na wojnę z Rosją.

  Nawiasem mówiąc podniesienie wieku emerytalnego szkodzi nie tylko zmęczonym życiem emerytom.
  To szkodzi również ludziom młodym wymuszając na nich emigrację.
  To szkodzi również gospodarce bo następuje zabetonowanie miejsc pracy ludźmi starymi znacznie mniej wydajnymi, twórczymi, innowacyjnymi i niedopuszczenie do gospodarki świeżej, młodej, pełnej energii krwi ludzi młodych, rwących się do pracy.
  Ta nowa fala emigracji o której się teraz mówi to właśnie skutek podwyższenia wieku emerytalnego.

  Tak więc podniesienie wieku emerytalnego było kolejnym, dobrze przemyślanym, posunięciem anty Polskim.

 3. Jeżeli chodzi o wybory .
  To ja bym votowala na osobę , która mówi coś sensownego o polskiej ” economic activity concerned with the processing of raw materials and manufacture of goods in factories.
  I zdrowa suwerena desperacje z korporacjami kwiatowych . Nic innego by mnie nie interesowało ponieważ wszystko tak naprawdę są bzdury. Na tym świecie wszystko rozbija się o nieruchomości i surowce .
  Jeżeli z polityków nikt nie mówi precyzyjnie o surowcach i industry to nie wybrałabym nikogo .
  Nieważne jest , kto będzie .

 4. „I zdrowa suwerena desperacje z korporacjami kwiatowych”
  To zdanie jakos dziwnie mi wyszlo na polskim komputerze mojej siostry 🙂
  Mam na mysli suwerrena zdrowa seperacje z korporecjami swiatowymi .

 5. witam.Mam taka teorie na temat doskonalego PRZYWODCY-PREZYDENTA!!!!!!/czytam i odbieram przekazy zaniepokojenia i jakie ma miec cechy -swoj wizerunek aby mogl pelnic ta zaszczytna fukcje sluzby Tobie i Mnie i nam wszystkim/Otoz nasza teoria to KUKIZ+BRUAN+TANJANO=IDEALNY PREZYDENT!!!!! ha ha ha to taki MIX tych -a wlasciwie to co udalo mi sie uwidziec i uslyszec co glosza i co nam oferowali przed wyborami?????? Moja teoria /wg. mego punktu widzenia/ISTOTA NATURALNA -TO taka ktora wykorzystuje SWOJ CALY POTENCJAL,dazy do rownowagi wszystkich poziomow -oznacza to,ze ktos jest praktyczny na poziomie fizycznym ,rozwija sie emocjonalnie na poziomie intelektualnym i intuicyjnie UFA swojej madrej -doskonalej istocie swego zaistnienia tu i teraz . Prawdziwy PRZYWODCA to taki ,ktory zna i WIE iROBI aby ludzie -SPOLECZENSTWO-NAROD mogl odnalesc wlasna WOLNOTE,SZCZESCIE i MILOWANIE-SZACUNEK IWDZIECZNY STOSUNEK DLA LUDZI I ZIEMI TEJ .!!!!!!!???????????!!!!!!!!! Na tych zasadach -prawach zycia -zaistnienia /z takim KAPITALEM -istota / staje sie prawdziwa-faktycznie byc moze slUZYC NAM LUDZIOM -W -ZGODZIE Z NATURA -ENERGIA ZAISTNIENIA????????

  1. @jan piotr
   Prawdziwy przywódca to taki człowiek któremu leży na sercu pomyślność i dobro społeczności która zagłosowała na niego.
   Nie ma żadnego prywatnego/rodzinnego interesu.Kieruje się nieugiętymi prawami Wszechświata i jest reprezentantem Boga na Ziemi.
   A jak widzisz , przeważająca większość pretendentów to dziecioroby które wciąż zaspakajają swoje Psychiczne doznania, gdzie jednostka ludzka ma miejsce gdzieś na peryferiach a społeczność przechodzi ich jakiekolwiek rozumowanie. …

   1. Niestety nie. Prawdziwy przywódca to coś więcej.
    Prawdziwy przywódca troszczy się o wszystkich obywateli kraju a nie tylko na tych co go wybrali (to jest małostkowe, egoistyczne , ma poziomie partyjnego sekciarstwa) .
    Prawdziwy przywódca wznosi się ponad podziałami, szuka porozumienia, konsensusu a jak się nie udaje to chociaż kompromisu.
    Prawdziwy przywódca nie jest mściwy, nie jest zawistny ale jest surowo sprawiedliwy jednakowo dla wszystkich, nawet dla swoich wyborców.
    Takich po 89r nie było (sama malizna, zgnilizna, zdrada, krętactwo, tuczenie swoich kosztem reszty…).
    Gierek miał takie znamiona. Budował, łączył, jednoczył, rozwijał..
    (pomożecie.. pomożemy).

   2. @Oscar…Niestety Tak, tylko ty tego nie ogarniasz.
    Ja nie pisze o narodzie,państwie.Piszę o społeczności ponadnarodowej bez jakichkolwiek podziałów wewnętrznych i zewnętrznych.Pisze o przywódcy który jest wybierany z pośród ludzi szczerych, działających społecznie,nieskazitelny pod każdym względem.Pisze o mężu który na słowo pieniądz dostaje mdłości.Taki przywódca ma plan i wizje, oderwania się/przekształcenia zdegradowanego narodowo-patriotycznego państwa w powiat rządzony własnymi prawami.Bez flagi, godła ,waluty za to z potężna przynależnością Duchową do danej społeczności.

   3. „Ja nie pisze o narodzie,państwie.Piszę o społeczności ponadnarodowej bez jakichkolwiek podziałów wewnętrznych i zewnętrznych.”

    Nie ma takich narodów czy społeczności. Ludzie są mądrzy i głupi, są dobrzy i źli, są uczciwi i „zaradni”, są piękni i piękni inaczej….
    I mają często, bardzo często sprzeczne interesy.

    Wielki przywódca musi to wszystko ogarnąć i budować Państwo dla wszystkich wspierając dobro a tępiąc zło ale nie siekierą, nie szubienicą , nie stosami ale jasnym i jednoznacznym prawem o proporcjonalnej surowości (prawo powinno być tak ustanowione żeby opłacało się być dobrym a nie opłacało się być złym).
    Wielki przywódca musi nieustannie myśleć o pieniądzach czyli o gospodarce bo to jest materialny fundament pomyślności narodu.
    Tylko musi myśleć o tych pieniądzach jak wielki przywódca (źródła, przepływy, dystrybucja w społeczeństwie) a nie jak „zaradny Zdzicho” co się załapał na fuchę i chce się nachapać ile się da póki jeszcze może, póki go nie wywalą.

   4. Oscar pisze:Nie ma takich narodów czy społeczności. Ludzie są mądrzy i głupi, są dobrzy i źli, są uczciwi i „zaradni”, są piękni i piękni inaczej….
    I mają często, bardzo często sprzeczne interesy.

    Londynu też nie ma ,jest za to Lądek Zdrój po tak propaganda gierkowska TWIERDZIŁA.
    Aborygeni, Javarici,Kawahira to co ksiądz?:)
    https://www.youtube.com/watch?v=3Qi3tT2Xulk

   5. „Londynu też nie ma ,jest za to Lądek Zdrój po tak propaganda gierkowska TWIERDZIŁA. ”

    To troszkę kompromitujący autora argument.
    Przypisywanie propagandzie PRLu fajnego ale jednak „kabaretowego”, komediowego numeru, satyry na głupotę kasjerek na PKP oznacza tylko tyle że autorowi się już wszystko popieprzyło.

    „Aborygeni, Javarici,Kawahira to co ksiądz?:) ”
    No nie wszystkie narody świata to Aborygeni…

 6. PAMIETAJ ZABIERZ SWOJ DLOGOPIS-ZROB ZDJECIE – ABY TWOJ WYBOR STAL SIE FAKTEM !!!!!!!!!!! dziekujemy dziekujemy dziekujemy

 7. Przepraszam że się wtącam ale dlaczego do cholery nie umieszczacie archiwalnych audycji piątkowych z cylu UFO??

  //
  Archiwalnych, to znaczy jakich? Większość archiwalnych nagrań z zasobów Janusza już została umieszczona na YT. Poza tym teraz Ramaathis rulez 😉

  Voytek – [Admin]

 8. Moja uwaga na temat Kukiza. To co sądzę o nim idealnie wpasowuje się w sytuację o której jest napisane w artykule
  http://polscott24.com/kowalski-i-braun-nazwani-nazistami-awantura-w-irlandii/
  „Na spotkanie z Kukizem w Irlandii przyszło 23 osoby , paradoks z kukizem jest taki ,że na spotkania przychodzi mało ludzi , ale Kukiz w polonijnych statystykach wyborczych ma numer 1 i jest absolutnym liderem . Natomiast wizyta wyborcza kandydatów Kowalskiego i Brauna zakończyła się lewacką awanturą……”
  A więc na spotkania z Kukizem przychodzi mało ludzi, bo kto Kukiz jest każdy wie i że anty systemowy – MNIEJSZA WIĘC O POLITYCZNE DETALE – popierają go bo jest znany jako PIOSENKARZ – tak samo Wy forumowicze (z całym szacunkiem) nieświadomie wpisujecie się w schematy NWO i bronicie go z zaciekłością godną większej sprawy. No i awantury o faszyzm z Kukizem w tle w Irlandii nie było. Czy sądzicie że Braun i Kowalski są tak szeroko znani na arenie politycznej w Irlandii że tamtejsi politycy musieli zareagować?
  Do redakcji: bardzo proszę o przeanalizowanie wpisu pod kątem ciszy przedwyborczej, piszę co mi w duszy gra, a nie chcę sprawiać kłopotów. W razie czego nie publikujcie.

  1. JOW-y po wyborach w Anglii odpadły, pozostały tylko piosenki. W odróżnieniu od Kwaśniewskiego Wasz Prezydent może zaśpiewać i zatańczyć – ale tylko to.
   Do redakcji: jak wyżej odnośnie ciszy przedwyborczej.

  2. Mimi 🙂 Cisza przedwyborcza obowiązuje sztaby wyborcze i samych kandydatów. Na rzecz właśnie Twojego głosu 🙂

   Hał hał Włuczykij 😉

 9. Bronisław Maria Komorowski
  Co to za dziwolag sytuacyjny . Rodzaj zensko -meski w imionach . Ciekawa kombinacja .Polish Republic Bronisław Komorowski was elected Speaker by 292 votes 2+9+2=13
  In 1966 he transferred to Warsaw and graduated from Cyprian Kamil Norwid High School no. 24
  ( Deprawacja wartosci Cypriana Kamila Norwida postaci (poprostu ochydne zeby freemasson polityk wyszedl ze szkoly pod nazwiskiem wielkiego czlowieka , ktory odzrzucil ich smierdzaca polityke jakim byl CKN )- poniewaz on jeden z polskich wielkich poetow nie byl zaanagzowany w brudne sprawy i umarl w Paryzu w pokoju , ktory znam bo spalam tam za free w nedzy i odrzuceniu . Tak jak mickiewicz czy slowacki sie kompletnie zdewaluowali swoja wartoscia przynajmniej w moich oczach )
  966
  24=6
  Bronislaw numer= 6
  Maria= 6
  Komorowski =6
  No jak mi ktos powie , ze ja bredze to chyba popelnia blad .
  https://www.google.pl/search?q=26+number+in+illuminati+meaning&client=opera&hs=nCQ&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=kvhNVejuNcPMygPb8AE&ved=0CCMQsAQ&biw=1600&bih=791
  KO=26 to juz mowi za siebie 13+13 najsilniejszy crab iluminacki jaki moze byc .
  Dosyc interesujace mi sie pokazaly (jedenascie jest wedlug illuminati programem na bardzo niekorzystna dla ludzkosci zmiane zaplanowana czegos erupcja ) 11119136 jak to wszystko dodalam wyszlo 6

  Na przyklad
  Order of Polonia Restituta
  6 66 13+9+6 7
  W konsekwencji dodania rowna sie 6
  Cala numerologia swiadczy o illuminackim wplywie

 10. Ja w tym pokoju nie spalam w nedzy i odrzuceniu :)w Paryzu ( czasami czegos w nawias nie wezme poprostu i wyjdzie smiesznie )tylko Cyprian kamil Norwid spal .Ja mysle , ze tam spalam tylko dlatego , zeby to wiedziec w przyszlosci :)Bo jakbym tego nie wiedziala to bym nie pokojarzyla drobnych elementow , ktore daja nam calosc .

 11. http://www.pobudka.org- Grzegorz Braun tvp info 7/5/2015 -program dzis wieczorem . – to wyjatkowy wystep -ujawnienia FAKTOW -TO prosze /TY/i/JA/-MA POTRZEBA ZAPOZNAC SIE i wiedziec !!!!!!!!!!!!! – nie wiem czy Janusz to dzisiaj umiesci -tzw. ciszy ?????

 12. JAK WYGRAC Z SYSTEMEM I NIE SZCZEPIC DZIECKA /te info byc moze uratuje twoje dziecko przed autyzmem !!!!!!!! albo zgonem?????/ dziekujemy

 13. http://wpolityce.pl/polityka/243517-radio-zet-miter-bral-pieniadze-od-amber-gold-odpowiedz-to-uderzenie-by-zdyskredytowac-mnie-przed-planowana-publikacja-o-nieslubnym-dziecku-bronislawa-komorowskiego
  Miało być głośno, ale o dziwo nic na ten temat (może przegapiłam bo nie siedzę cały dzień przed ekranem, chociaż w TVN24 bębnili by cały dzień) zobaczcie to była zapowiedź, która zapobiegła innym sensacjom które nie ujrzały światła dziennego. Nawzajem trzymają się za pysk. Jedni na drugich mają haki a link powyżej to było ostrzeżenie. Tak to widzę.

 14. Zapisałam się do komisji. Jestem po szkoleniu. Oto czego się dowiedziałam się na szkoleniu:
  Głosy wychodzące poza kratkę są NIEWAŻNE. chyba,że są na Bronisława Komorowskiego.
  Głosy na Korwina w mojej komisji są zawsze nieważne. Wychodzą poza kratkę wszystkie bez wyjątku. Co drugi głos na Dudę wychodzi poza kratkę i też jest nieważny. Na Bronisława wszystkie są ważne. Urzędujący prezydent zawsze ma ważne głosy. Nawet jak głos jest pomiędzy kratkami. Np pomiędzy Komorowskim a Korwinem trzeba go podciągnąć do góry na Komorowskiego.
  Co ciekawe w innej komisji gdzie mój znajomy pracuje co dziesiąty głos na Korwina ma być ważny, żeby jakiś % uzyskał. No bo na wiecach tłumy. Potem ma być tłumaczone, że dużo ludzi na wiecach ale większość w wieku 16-17 lat dlatego Korwin uzyskał taki niski wynik.
  Nie dostałam instrukcji co do Kukiza, Jarubasa, Kowalskiego, Tanajno, Ogórek, Wilka.
  I najważniejsze. W Komisji w tym roku będą długopisy z czarnym atramentem bo społeczeństwo chce przyjść ze swoimi. Większość ludzi w domu ma długopisy z atramentem niebieskim. Więc głos oddany długopisem z niebieskim atramentem = NIEWAŻNY. Chyba, że na Komorowskiego to uznaje się kolor jest czarny.
  Głosy liczymy ręcznie, żeby nie było cyrku z systemem. Jeżeli Komorowskiemu wychodzi mniej niż 50% to mamy odjąć brakującą liczbę % Kandydatowi, który w komisji będzie drugi i dać Komorowskiemu. Np. Komorowski ma 46% a Duda 26% to zabieramy Dudzie 4% i Dajemy Komorowskiemu dzięki Czemu będzie stosunek głosów 50% do 22%. Zaleca się dodawać 1%-2% więcej żeby nie było równe 50% ale 51%,52%.
  Każdy z komisji zobowiązany jest zagłosować na Komorowskiego Bronisław Maria. Głos będzie oddawany przed otwarciem lokali wyborczych pod nadzorem specjalnej komisji.
  Będę robić tak jak kazali bo podpisałam papiery, które zabrali ze sobą. Inaczej nie dostanę pieniędzy.
  KONIECZNIE ! ! ! PROSZE POCZYTAC,JAK BEDZIE PRZEPROWADZONE LICZENIE GLOSOW W WYBORACH / opis kandydatki do komisji wyborczej z Warszawy

  https://www.facebook.com/teresa.majtczak/posts/963938210306940?hc_location=ufi

  1. Autorka wpisu po prostu przytoczyła wpis Pani Teresy M z Wawy. Choć nie zwarła w cudzysłów, ale podała link do źródła 😉

   //
   Tak, masz rację Seja. Powinien być cudzysłów lub w inny sposób zaznaczony cytat. Tak to się odbiera jako własny wpis.

   Voytek – [Admin]

   1. Racja, też się zdziwiłam. 🙂 W końcu do końca nie wiadomo czy wpis na Feisie jest tym jaki jest tej Prawdziwej Autorki, bo mi wydaje się że znów jest to powielenie. Ktoś kto to by napisał i na prawdę, nie prosił by w pierwszym komentarzu o powielanie, bał by się nawet jak gdzieś coś by chlapnął. Wydaje mi się że tylko dopisek wielkimi literami jest autorstwa Pani Teresy M. Szkoda że nie podała Źródła. Można by znaleźć po frazach z tekstu, ale mnie to nie bawi. 🙂 hehe i tak pewnie komuś za to płacą 😛

  2. Brawo Admin.
   Trzeba demaskować kłamstwa nawet wtedy gdy są „nam na rękę”.
   Budujmy na prawdzie obiektywnej.

   //
   Tu jest inna kwestia, ten wpis to cytat z fejsa, a autorka podała to jako własny wpis, co mi umknęło późną porą…
   Seja wykazała czujność i to sprostowała.

   Voytek – [Admin]

  3. W każdym razie co mnie nie dziwi, stwierdzenie że będę robić jak mi kazali bo inaczej nie dostanę pieniędzy, a podpisałam … Równie dobrze można zastąpić stwierdzeniem tego typu. Będę wpuszczać truciznę do wodociągów bo inaczej nie dostanę na lizaka, lub będę strzelać do ludzi, do kobiet, dzieci, starców bo inaczej mi nie zapłacą … … … … … Ja nawet jestem skłonna w takie schematy moralne uwierzyć, już i nie wnikając w faktyczność sytuacji czy tego konkretnego przypadku w kontekście jakimkolwiek więc czemu nie wyborów. W końcu ktoś produkuje żywność jaka truje ludzi, za pieniądze ksiądz się modli, lekarz i aptekarz, farmaceuta, bankier, … mordują, rolnik sypie pestycydy i pryska w najlepszym razie bo inaczej mniej zarobi, co wyrabiają politycy dla kasy i tak dalej. Śmiem twierdzić, że moralność i przeciętnego Kowalskiego i Kowalskiej ZAWSZE i nieuniknienie kończy się tam gdzie jest jakieś choć ze dwa srebrniki. A to jest oczywiste i nie ulega żadnej wątpliwości. A gdyby gdziekolwiek miał się znaleźć jakiś inny ba moralny człowiek nie na pokaz stał by się nie tylko solą w oku, ale nie swój, niebezpieczny i natychmiast by go w najlepszym razie wygryźli z bielmem na oczach i setką argumentów w pełnej co do tego zgodności Ci wszyscy dobrzy ludzie jak o sobie mniemają na swym jedynie tle. Czy może się mylę? 😉

   1. Zdaje się na 15 są zaplanowane jakieś manewry, wojska i policji na terenie Polski, bodajże z udziałem wojsk unijnych. Czyli jakoś po ogłoszeniu wyników wyborów. Kryptonim „Kraj 2015” ponoć są już dyspozycje dla służb i władz. Jednak nie sprawdzałam czy faktycznie, w końcu i tak na pewno będą bezpardonowo prewencyjnie bezlitośnie tłumione wszelkie „chuligańskie zamieszki” do tego nie trzeba manewrów. Na pewno też jeśli by się coś miało rypnąć, czy niezadowolenie społeczne doprowadziło by do wrzenia, w co wierzę że może być też celem by prowokacyjnie nawet w tym celu demaskując fałszerstwa wyborcze by wkroczyć z pomocą militarną do Polski. Od dawna do tego dążą więc też nie wierzę że nie spróbują i znów nie potrzebne mi w osądzie żadne potwierdzenia. A to co miało by ewentualnie ruszyć ugotowanych na bromie i chlorze oraz fluorze, ……. Polaków często już jak zombie musiało by być większe niż Katastrofa w Smoleńsku. Inaczej nikt palcem nie kiwnie, no chyba że podniosą podatki i cofną socjal. No i w sumie wiedząc o tym, że polaka już nic nie wzruszy i nie ruszy poza kochanymi pieniążkami spokojnie i nawet jawnie mogą fałszować co i jak zechcą. Wszystko przejdzie. Tak na prawdę i dla nas liczą się tylko i wyłącznie pieniądze, choćby na spleśniałą bułkę. A przepraszam, tego nawet pleśń nie ruszy bo zdechnie. 😉

   2. Przepraszam Was :), po prostu chciałam jakoś wyrazić co czuje, może i myślę tu na pewno nie jedyna 🙂 na przykładzie podkreślam, przeciętnego Kowalskiego czy Kowalskiej. Gdzie w sumie, sporo jest jeszcze takich ludzi, jakich to wszystko mocno przerasta, znam takich jacy mają i nawet jakąś władzę, a nie odróżniają prywatnej nieruchomości od czynszówki. Nie są w stanie tego pojąć. Lub nie rozumieją zupełnie co to znaczy Lewica, albo Prawica bo mówią że Lewica czasem rządzi, a to jest absurd. Więc w ogóle o czym mowa? Nawet własnego systemu nie rozumieją, to jak mają w jego ramach choćby rozwiązać kwestię jakąkolwiek? A co dopiero zrozumieć cokolwiek innego od tego jakiego też nie znają i nie rozumieją. Ja się nie dziwię. To tak jak by tłumaczyć świadkowi Jechowy bezsens religii jako takiej. … 😉

   3. Lewica = opozycja. Jak może Opozycja do władzy być władzą? 😉 Niepojęte. Bo jeśli Opozycja przejmuje władzę, taje się z Automatu Pozycją czyli Prawicą. A dotychczasowa Pozycja, Opozycją czyli Lewicą. 😛

 15. Wiecie co? tak się jeszcze zastanawiam nad wyborami, bo w moim przypadku kiedy wiem że mój kandydat nie ma najmniejszych szans na drugą turę – to jest opcja –
  1. albo nie iść wcale (zmarnować głos),
  2. albo iść i zagłosować na kogoś kto ma szanse,
  3. albo iść i zagłosować na „tego wybranego” i też zmarnować głos.
  Po długim namyśle podjęłam decyzję że
  1. iść trzeba koniecznie,
  2. że panowie którzy mają szansę nie są z mojej bajki i nie miałabym do siebie szacunku idąc za głosem – a może wybrać mniejsze zło.
  3. Pozostaje więc iść i zagłosować na mojego marnując głos, ale przynajmniej będę miała szacunek do siebie, dam mu znać moim głosem że GO wybrałam na przekór wszystkiemu. W ten sposób dam mu do zrozumienia że może na mnie liczyć w wyborach parlamentarnych.
  Tylko i aż tyle.

  1. Mówiąc o mniejszym złu mam na myśli kandydata jedynego anty systemowego który ma szanse i którego ja tu ciągle krytykuję. No bo mi nie pasuje, no to jak mogłabym na niego zagłosować – bo mniejsze zło? A jak potem spojrzeć na siebie w lustro? A przecież sympatyczny z niego gościu i autentycznie zaangażowany, ale, ale coś jest na rzeczy i trochę oczy otwiera wpis alternews 7 maja „Kalika war party:)” 9 maja 10:25. Według mnie coś w tym jest.

 16. Rosja a właściwie ZSRR stracił w II wojnie światowej ok 20 mln obywateli.
  Ten marsz pamięci zmarłych zrobił na mnie wielkie wrażenie (zobaczcie zdjęcia).

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/moskwa-setki-tysiecy-ludzi-w-pochodzie-niesmiertelnego-pulku/t2xp48

  Na tym tle rajd „Nocnych Wilków” po trasie walk Armii Radzieckiej w celu uczczenia poległych żołnierzy radzieckich (w końcu ich bliskich) jest naturalną, w pełni uzasadnioną inicjatywą.
  Polacy też organizują od lat tzw Rajd Katyński i nikt im w tym nie przeszkadza.
  (Chociaż to akurat nie jest rajd sentymentalny, miłości ale raczej rajd nienawiści)

  Na tym tle polityka „Polskiego” rządu czyli szykany Nocnych Wilków wyglądają na skrajnie podłe, małostkowe, nienawistne, poniżej ludzkiej godności.

  Czy naprawdę tacy są Polacy ? Z cała pewnością nie, to przecież nie Polacy rządzą dzisiaj Polską. Tacy są ci co rządzą Polską (wraz z największa tzw opozycją) i ci co dysponują mediami. Jednym słowem post solidaruchy z PO i PIS sterowane przez wiadomą mafię (tę samą która w swojej polskojęzycznej TV codziennie każe płakać nad holocaustem i jednocześnie gardzi ludzkim życiem na gigantyczną skalę na bliskim wschodzie czy na Ukrainie).
  Polacy są inni, choć zróżnicowani ale wyraźnie inni.
  Polacy szanują zmarłych.

  1. Nawet Niemcy pokazali swoją wielkość.
   A polskojęzyczni przebierańcy pokazali jak zwykle małość, podłość, wredność…
   kompromitując w ten sposób Polskę, Polaków i siebie oczywiście też bo wiemy przecież że to nie do końca Polacy raczej obco korzenne polactwo oraz trochę pożytecznych idiotów czyli post solidaruchów (że o roli KK, zwłaszcza za ukorzenionego JPII, nie wspomnę).

 17. Taka jest Polska naprawdę.

  http://wolnemedia.net/gospodarka/statystyki-nie-klamia/

  I na pewno nie jest to „zielona wyspa” i nie jest to najlepszy w historii Polski okres dla Polaków (uwzględniając oczywiście światowy postęp technologiczny w którym obecne Polskie władze nie mają żadnego udziału).
  Kiedyś, w czasach zaborów i później, jedna pracująca osoba w rodzinie była w stanie utrzymać cała rodzinę.
  Dzisiaj za sprawą wrogiej Polsce agentury i naiwnych solidaruchów oraz KK z JPII na czele, jest to niemożliwe.

  Trzeba przywrócić proporcje, zlikwidować biedę, zlikwidować bezrobocie, zlikwidować wyzysk pracowniczy i konsumencki.
  I to nie jest zadanie dla twórców tej systemowej biedy, wyzysku i bezrobocia.
  Wręcz przeciwnie.

 18. Wybory wypadły w dniu gdy organizowane są w całej Polsce I komunie w KK.
  To odciąga sporo ludzi od wyborów, zwłaszcza tych katolickich, dla których komunia to wielkie święto.

  I to nie jest niedopatrzenie, taki pewnie był plan.
  Kolejny kamyczek do „koszyczka z brudami wyborczymi”.
  Biorę dowód, długopis i idę… postawić krzyżyk.

  1. Krzyżyk jak murzyn jaki niemota, niewolnik 😉 Oczywiście Idź idź jak tak czujesz, tego nie neguje tylko zażartowałam, w ogóle w to się nie wtrącam 🙂

   Zauważyłam jednak jakiś czas temu już, że pomijasz literkę R w KK a jest to kwestia KLUCZOWA bo KK nie ma powodu istnieć nawet jeśli nie jest aparatem kRk Filar władzy niewolniczej Cesarstwa Rzymskiego, nawiasem mamy wybory na namiestnika w wieńcu Laurowym zwycięstwa i ulubieńca ludu, identycznie jak w Rzymie z czasów starożytnych. Do tego nasz system prowincji Rzymskiej powiela schemat Demonicznej kreacji Mamona z władzą ustawodawczą w postaci Sejmu i Senatu, znów IDENTYCZNIE. No i filar Religii do jakiej należą Banki światowe i wojny w imię Mamona to nic innego jak Gromowładny Zeus i przygody Jego jedynego Syna z Gawiedzią. Mitologia.

   Dla tego jeśli mogę Cię prosić, nie pomijaj literki R a raczej kRk ją eksponuj jeśli to rozumiesz 🙂 Zresztą są też dowody na fakt iż kRk to sataniści u władzy, no i służą jedynie własnym brzuchom i Mamonie, bo gdyby nie to, to nie było by ani DemoKracji, ani kRk, ani samego Cesarstwa Rzymskiego jakie zniewoliło cały świat swoim systemem jak bestia o stalowych zębach. Bo jak długo robili by to charytatywnie? 😉

   1. Tak karczma Rzym się nazywa, a ściślej Państwo w Państwie i Cesarz w Watykanie 🙂 Pokaż mi cywilizowany kraj w jakim nie ma pokłosia kRk, Sejmu i Senatu oraz jakiegoś pionka jako Namiestnika prowincji, nie ważne czy w wianuszku, czy nawet koronie otwartej nie Cesarskiej z Rąk Papierza nigdy inaczej. 😉

   2. Znaczy się z rąk Cesarza, zwanego Papierzem / Ojcem Świętym i namiestnikiem Boga Mamona a dla gawiedzi jak se wolą, byle zgodnie z mitologią plejady gwiazd i redystrybucji bioenergii wiernych do astrala, trzymając gawiedź przy okazji za mordę i umacniając władzę Cesarstwa. No i krzyżyk na drogę 😛

   3. Może nie ściśle używam symbolu KK ale jednoznacznie… podkreślając „za panowania JPII” czyli wiadomo że mam na myśl Watykan.
    Obecnego Papieża np uważam z porządnego człowieka i mam nadzieję że „wyprostuje Watykan”ale tu jestem trochę z boku jako ateista. KK traktuje jako podmiot polityczny i ideologiczny a nie jako „przedstawicielstwo Boga na ziemi” lub inaczej nie jako „Ambasadę Pana Boga na ziemi” .

   4. Więc główny filar własnego Cesarstwa, w tym wypadki Rzymskiego. I w nazwie masz Kościół Rzymsko Katolicki, takie przymiotniki w stylu co Rzymskie? Odpowiedz Kościół Katolicki bo jakoś musi się nazywać. 😉

   5. Faktycznie można ograniczyć ten niby kościół do ugrupowania wyznaniowego jedynie i nazywać z pominięciem R czyli KK. Ale wystarczy sprawdzić do kogo należą Banki w tym te Szwajcarskie w jakich wszyscy możni trzymają swe krwawice by rozwiać wszelkie wątpliwości. No i fakt że choćby papierową tylko koronę, jak Cywilizacja cywilizacją, można przyjąć jedynie z Rąk Cesarza = Papierza = Namiestnika (ich) Boga na Ziemi. Zresztą cala historia, wojny i ich finansowanie, ludobójstwa, inkwizycja, międzynarodowe procesy o ludobójstwo i tak dalej dobitnie świadczą co to jest na prawdę za organizacja. Gdzie Religia dla gawiedzi jako opium jest jedynie fasadą prawdziwej działalności i charakteru politycznego. … jako spuścizna Cesarza Rzymu Konstantyna. I to są fakty. Że nie wdam się w niuanse jak rękami CIA finansują zamachy i opozycje by niewolić świat. A wszystkie narody, włącznie z królestwami to w zasadzie i prawnie Ich prowincje. Włącznie z post soborowymi odłamami dla każdego coś miłego = dziel i rządź.

    Nawiasem jakoś znawcy Apokalipsy zgodnie twierdzą że Janowi chodziło o bestię na miejscu świętym jako Cesarstwo Rzymskie, a nikt jakoś nie widzi jak by miał niewidome oczy że i Polska w zasadzie jest Prowincją z modelem struktur władzy rodem z Cesarstwa Rzymskiego, jota w jotę. Jak i UE (papierowa korona z rąk Papiestwa jako namiestnik namiestników), USA i wszystko inne włącznie z Rosją … Bo i tam nie ma Króla a ulubieniec ludu w wieńcu laurowym zwycięstwa = Prezydent i Sejm i senat dla prowincji. …

   6. A jeśli mowa o Chrześcijanach = Gnostykach to ich ukrzyżowano i nakarmiono nimi Lwy gdzie? W koloseum Cesarstwa Rzymskiego, ku uciesze gawiedzi 😉 Dziś mamy co? Nie chrześcijaństwo na pewno, nawet nie z nazwy. A spuściznę Cesarza Rzymu Konstantyna. I jego skład ksiąg notabene, mądrych zaś zawsze się mordowało. Dziś nazywa się ich Terrorystami. 😉 Co poradzę? Tak to jest. Jeszcze bym wiele spraw naświetliła inaczej a jakie mamy pod nosem. Ale kiedyś przed laty pisałam wiele o WTC i Konstytucji, jak i i tak dalej.

   7. KRK = Kościół namiestnika Boskiego (odniesienie do Egiptu i Oriona) Rzymsko Katolicki, a co znaczy Katolicki? Czy nie taka licówka od Cesarza Konstantyna? Konstantyński > KonstanLicki > Kato-Licki Licki od lica, kato od k Konstantyn i od katuszy, czy to tortur czy mąk piekielnych, Licki też od Lucyferiańskiego. W sumie mamy KRK cokolwiek to dla większości nic nie znaczy. Czyli że Kościuł to wiadomo religia, Rzymski Watykan jest przypadkiem w Rzymie, no i Katolicki bo no no nie wiem ładnie? No i co to ma wspólnego z Cieślą z Nazaretu? I tu karp i wiecha 😉 No jak to co że KRK hahaha

   8. Albo z chrześcijaństwem co to ma wspólnego prócz tego że wymordowali wszystkich myślących? A to że wycierają se buzię Synem Izydy? Nie no super.

  2. A co do komunii, to Ty się nie bój, przed imprezą po nabożeństwie wierni będą chcieli pokazać dzieciom grzeczność i praworządność, przynależność społeczną i współkreacje. I to nie jest przypadek 😉

   W gruncie rzeczy to rodzice odnawiają śluby i przy okazji wkręcają własne dzieci 😉

 19. Do czego przygotowują się władze USA budując tajemniczą infrastrukturę przypominającą obozy koncentracyjne ?

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/na-linii-frontu-cwiczenia-jade-helm-15-budza-kontrowersje-w-usa-kraj-obiegla/80wqsk

  A to materiały bardziej źródłowe
  http://konwaliowyfacet.pinger.pl/m/11611077/w-ameryce-powstalo-800-obozow-ktore-przypominaja-obozy-koncentracyjne-po-co

  Czyżby nowy Izrael ( w sensie państwa rasistowskiego czyli „jude uber alles”) miał powstać w USA w południowych stanach (republikańskich) ?.

  To wszystko jest bardzo tajemnicze.
  Nadchodzi chyba czas wielkich zmian

  Na bliskim wschodzie mimo wymordowania milionów ludzi miejsca na Izrael jest jakby coraz mniej.
  Na wielkiej Ukrainie gdzie również mieszkali Chazarowie też nie widać specjalnie perspektyw mimo mordowania na wielką skalę przeciwników z cała bezwzględnością.
  Polacy wyrobili sobie „reputację” podczas II wojny światowe i udziałem w holocauście.
  Polska też się nie nadaje jako wrogie środowisko na drugi Izrael.
  Tymczasem podobno Izrael wykupuje się wielkie tereny w Argentynie w Patagonii.
  Tam wystarczy „pozbyć” się miejscowych Indian (będzie dużo łatwiej niż z Palestyńczykami).
  Europa też nie kocha Izraela i po cichu się broni jak może przed zostaniem drugim Izraelem.
  Pozostaje kolorowe ( w sensie etnicznym) USA gdzie Izrael posiada władzę zwłaszcza na południu (republikanie).
  Tylko żeby w kolorowym USA zbudować państwo rasistowskie (to jest fundament ideologiczny syjonizmu) to trzeba się pozbyć nadmiaru tego kolorowego „gojowskiego” elementu i pozostawić tylko niezbędną ilość taniej półniewolniczej siły roboczej. Ktoś musi pracować na bogactwo rasy panów tego świata, panowie są od zarządzania, od rządzenie… co widać gołym okiem w Polsce i na Ukrainie a sądzę że i w USA.

  Troszkę sobie pogdybałem bo przyszłości tak naprawdę nie zna nikt o przyszłości można tylko gdybać, prognozować (jak pogodę), za dużo niewiadomych czy pół wiadomych i za dużo zmiennych.

   1. A racją stanu USA jest woja w Europie, to jak być albo nie być dla gospodarki USA. …

   2. Wojny nie będzie jeżeli tylko Rosja będzie dostatecznie silna.
    Ale jeżeli Rosja się „potknie” osłabnie to „miłośnicy pokoju” natychmiast rzucą się na nią z kłami (jako mięso armatnie rzucą Polaków, Litwinów, Ukraińców… Rumunów… i każdego kto da się przekupić lub jest na tyle głupi by dać się namówić.
    Tak zrobiono z Arabami by zniszczyć wszystkie niezależne od mafii państwa arabskie. Ostały się najsilniejsze Syria, podnosi się Irak a fundamentem oporu jest nie arabski Iran… a za nimi w cieniu Rosja.. a w jeszcze głębszym cieniu Chiny.

    III wojna światowa trwa … na razie na bliskim wschodzie.
    Są czynne próby podpalenia Europy wschodniej (Ukraina)
    Na razie nie widać prób podpalenia Azji (ale widać przygotowania i deklaracje)
    III wojna światowa trwa od momentu obalenia wież WTC w NY. (obalenie tych wież było odpowiednikiem ataku na radiostację Gliwice).

   3. Obalenie tych wież było skruszeniem nóg Molocha Centrum handlu światowego = WTC, to jest cytat z Apokalipsy Jana. Dwie wieże, dwie nogi molocha z głową ze złota im wyżej tym szlachetniejsze kruszce … i kryzys. …

    Następna jest Dar narodu francuskiego w hołdzie Demokracji statua Wolności = Kobieta z rogami wiary jaka jest symbolem świata kapitalizmu i NY jaka w jednaj ręce trzyma płonący kielich wyścigu zombie = znicz olimpijski. A w drugiej księgę Życia = konstytucję czyli filar DemoKracji. Statua Wolności. Tsunami.

 20. Przepraszam nie wiedziałam że muszę dać cudzysłów ,gdzie indziej też nie był podany cudzysłów…po prostu skopiowałam i podałam informacje dalej …przecież powinniśmy razem trzymać jeśli chcemy żeby coś się w Polsce zmieniło

  //
  Nie ma sprawy, odebrałem to jak Twój wpis, ale to już nie istotne. Sprawa dzięki Seji się wyjaśniła.

  Voytek – [Admin]

 21. Mistyka wojny Ukraińskiej …..Jest tu mowa o Egregorach. Egregor to świadomość, aktywność zamieszkująca świat astralny. Jest tworem zbiorowym, owocem myśli i emocji osob. Jest myślokształtem, który zaczyna żyć własnym życiem, jeśli tchnąć w niego odpowiednią ilość energii. Jeśli utworzyły go pozytywne energie i emocje jest dobry, zapewnia wsparcie i pomoc. Mocy egregorów używali wyznawcy wicca….”We współczesnym swiecie magii nie zauważa tylko ten,kto jest zaczarowany”
  https://www.youtube.com/watch?v=IyV1KX7WRjw#t=2592

  W bazie wojskowej na Syberii grupa Dimitrija Wereszczagina pracowała nad tajnym projektem CC0709 „Przyjaźń”. Miała za zadanie stworzyć broń psychotroniczną o niezwykłej mocy.
  Celem projektu było uzyskanie wpływu na świadomość człowieka, by móc nim sterować według własnej woli. Polecam ksiazki Wereszczagina pisze w nich o egregorach jak wpływaja na nas i jak sie uwolnic od nich

 22. „Żaden kraj nie może upaść bez pomocy wewnętrznych trolli”.jj

  O tym, że już ponad 100 lat zmieniono definicję państwa, pisałem kilkakrotnie. Według obecnej definicji, państwo to obszar, na którym może przebywać od 5 do 10 milionów ludzi i jedyną racją bytu ich jest płacenie podatków, oczywiście odpowiednio wysokich. W tym celu organizuje się grupę trzymającą władzę. Jeżeli grupa ta nie spełnia swojej roli, czyli wpływy są za małe, to „słuszny gniew ludu” zmienia grupę. Organizatorami takiej grupy są międzynarodowe korporacje, tzw. Grupy Kapitałowe.
  https://prawdaxlxpl.wordpress.com/2015/05/10/wojny-informacyjne-w-formalnie-istniejacych-panstewkach/

  1. I bez mojej pomocy 😉 Bo tego to ja bym nikomu nie życzyła. Więc raz w gardle by mi stanęło choćby się zająknąć, zająkiwałam się już co do europarlamentu i przekonałam. Więc nie zająkiwałam i obym przekonała. Na jesieni się rozstrzygnie i w kolonii Polski Emigracji. … nie ważne, dalej się nie wtrącę a wystarczyło by by sobie zabłysnąć. Ale ja tu nie dla siebie.

 23. Cieszymy sie z wyników,obyśmy dopilnowali ich w drugiej turze.a tu juz chyba bedzie trzeba bardzo pilnować uczciwości.przynajmniej dają jakaś nadzieje na przyszłosc.
  Kukiz na jesień będzie w sejmie .Nareszcie coś nowego.

 24. Nie wierzę, nie wierzę własnym oczom….
  Podane wyniki zupełnie nie przystają do tego co się dzieje w internecie od lat.

  W internecie nie widać miłośników PO a Bronka, Donka, Radka, Kopacz, bufetowej w szczególności.
  W internecie nie widać miłośników PIS a Jarka, Antka Macierewicza, skoczka Czarneckiego, krętacza Ziobro w szczególności (nikt nie odnosił się do Dudy bo to jest pan NIKT wyciągnięty z kapelusza Jarka).

  Internet zgodnie nienawidzi PO i jego liderów, internet zgodnie nienawidzi PIS i jego liderów. Przedstawicieli PO i PIS w internecie NIE WIDAĆ na forach dyskusyjnych.
  Ich widać tylko w polskojęzycznych mediach (politycy, „eksperci” dziennikarze w liczbie 100 nie więcej ale za to na okrągło).

  To pytam KTO na nich głosował ?
  Gdzie żyją ludzie którzy ich popierają ? Dlaczego tych ludzi nie widać w internecie?
  Gdzie są głosy ludzi którzy zgodnie dyskwalifikują i PO i PIS ?
  Gdzie są głosy ludzi którzy nie popierają banderowskiej Ukrainy i polityki wspierania banderowców kosztem pamięci o pomordowanych na Wołyniu Polakach ?
  Gdzie głosy oburzonych podniesieniem wieku emerytalnego ?
  Gdzie głosy oburzonych najniższą w Europie kwotą wolną od podatku ?
  Gdzie głosy oburzonych zablokowaniem dostępu chorych do opieki medycznej ?
  Przecież cały internet (tam gdzie jest możliwa swobodna wypowiedź anonimowego internauty) zalany jest krytyką PO i krytyką PIS ?

  Czy zwolennicy PO i PIS nie używają internetu ? Czy się ukrywają ze swoimi poglądami ?

  Te wybory śmierdzą na kilometr.
  No i ci obiektywni obserwatorzy …z banderowskiej Ukrainy i z Niemiec.
  Oni są żywotnie zainteresowani takimi wynikami jakie oficjalnie się podaje.
  (Donek to pupilek Merkel a Jarek to „republikanin” amerykański, pewnie taki sam jak Poroszenko czy Jaceniuk).

  W moim punkcie wyborczym nie widziałem 50% frekwencji (widziałem 20% frekwencję), widziałem głównie starszych ludzi (na emeryturze lub tuż przed).
  Tak się zastanawiam czy ludzie w wieku przed emerytalnym którym PO odebrała kilka lat życia na emeryturze zagłosowali na PO ?
  A Ludzie młodzi którym PO podwyższając wiek emerytalny zablokowała miejsca pracy na kilka lat i zmusza ich do emigracji (nowa fala emigracji) zagłosowali na PO ?

  Pytam kto głosował na PO ? bo nie widzę tych ludzi, poza kadrą urzędniczą i członkami partii co jest jednym i tym samym ale ich jest kilkadziesiąt tysięcy nie więcej ?
  Pyta kto głosował na PIS, na Macierewicza, na wojnę z Rosją, na idiotyczne fantazje na temat katastrofy smoleńskiej, na Dudę który swój program budował podczas kampanii wyborczej powtarzając hasełka za konkurencją (która niby nie uzyskała praktycznie żadnego poparcia).

  Pytam kto głosował na Kukiza ? Człowieka który samodzielnie nie potrafi sklecić kilku sensownych zdań. Poziom intelektualny przeciętnego konsumenta browaru spod wiejskiego sklepiku albo Bolka co przeskoczył przez płot.

  NIE wierzę w uczciwość tych wyborów.
  Nie wierzę że Polska solidaruchów ciągle żyje i ma się dobrze.

  Muszę jednak przyznać że nie wiem jak dokonano fałszerstwa wyników (g`losy nieważne, dosypano kart do głosowania, czy olano wyniki w punktach wyborczych i podano swoje i już).
  Mam nadzieję że ludzie bliżej tej machiny wyborczej zdemaskują mechanizm oszustwa.

  1. Oskar 🙂 Może po prostu się rozejrzyj wokół siebie, i odpowiedz sobie na pytanie jaki procent twoich sąsiadów potrafi używać myszki komputerowej i nie pomagać sobie przy tym językiem? I inna kwestia, jaki z nich procent potrafi się zalogować gdziekolwiek bez pomocy, lub używać skype? I jeszcze z pośród tych odlicz wszystkich jacy używają neta jedynie do gier, lub do facebooka? I ostatnie pytanie, jaki procent twojej lokalnej społeczności potrafi żyć bez telefonu komórkowego? (ze znaczenia tego pytania niewielu zdaje sobie sprawę i faktycznie nie używa).

   No i wreszcie odlicz nieletnich i masz odpowiedz. Bo kto zostaje? Śmiem twierdzić że właściwie nikt w każdym razie w skali kraju to jest mała grupka. Teraz odlicz od nich jeszcze tylko obserwatorów jacy się nie wywnętrzają w netach na temat swoich poglądów, to już nie wiem jaki to promil społeczeństwa kreuje sondaże internetowe. A Oni też przecież najczęściej dobrze jak potrafią obsłużyć kompa i zawiązać buty.

   Moja sąsiadka głosowała na Pana Dudę, innych nie pytałam a wiem bo zapytałam o kolor długopisów i były ponoć niebieskie. Ale prawdę powiedziawszy, nikomu w nic nie wierzę, ani w necie, ani w realu bo prawdy się dowiesz jak się kto pomyli, zwykle kłamie już dla zasady z mlekiem Matki. I to też jest zasada.

   A to zaledwie początek mojej oceny sytuacji, bo teraz opisać należy tych „Świadomych inaczej” tak zwanych niezadowolonych a często bardzo niestabilnych w tej grupie którzy gdzieś tam się i nawet wpisują z różnych względów i powodów i tu masz te parę procent na tak zwanych kandydatów niezależnych. No i jest jeszcze coś takiego jak wspułuzalerznienie jakie samo w sobie w połączaniu z niskim poziomem inteligencji, bo każdy przyzna że przeciętny jest tragiczny czyni z części każdej grupy jednostki niepoczytalne, no i osoby chore też jest taka grupa, choć samo to już jest chorobą psychiczną tyle że powszechną zawsze daje jakiś efekt nieprzewidywalności mimo nawet prania mózgów.

   Reasumując w efekcie, fałszują wybory tylko totalni nieudacznicy, albo Ci jacy chcą wbrew obecnej władzy przejąc władzę. Inaczej od zarania dziejów jest to zupełnie zbędne w ramach zaplanowanego teatrzyku i pozornych przetasowań. No cóż, to jest moja szczera opinia.

 25. „W internecie nie widać miłośników PO a Bronka, Donka, Radka, Kopacz, bufetowej w szczególności.
  W internecie nie widać miłośników PIS a Jarka, Antka Macierewicza”

  – nie widac tego w wynikach wyborczych poniewaz wlasnie internetowy („wolny&przebudzony”) elektorat to te 53% uprawnionych pozostajacych w domu w dniu wyborow

  1. No nie wiem.
   Przecież wyniki wyborów nie były z góry znane a w internecie nawoływano że trzeba iść do wyborów i zagłosować przeciw PO i PIS.
   I co ? Krzykacze internetowi, internetowi opozycjoniści nie poszli do wyborów, nie poszli wykosić PO i PIS ?
   Nie wierzę w to.

   Sadzę że oni poszli, tyle że rozproszyli swoje głosy (na mafijne konie trojańskie).
   Wg wyników „oficjalnych” czyli medialnych opozycja wobec PO i PIS zebrała łącznie ok 20% głosów. A na forach internetowych tych opozycyjnych internautów jest ok 70% lub więcej.

   Radio Maryja powinno glosować na Brauna .. a nie zagłosowało (?).
   Ludzie o lewicowych poglądach powinni zagłosować na Ogórek … a nie zagłosowali (tej lewicy w Polsce jest pewnie ponad 30%..).
   (zagłosowali na PIS , na PO? czy nie poszli do wyborów ?).
   A chłopi ? W niedawnych wyborach do samorządów uzyskali spektakularny wynik .. poszli do wyborów… i po takim sukcesie nagle co ? ..nie zagłosowali na swojego ?, zagłosowali na PIS lub PO ? a może nagle nie poszli do wyborów ?

   Same dziwne tajemnice, skrajnie nieracjonalne zachowania ludzi… albo fałszerstwo wyborcze.

   Tak tylko się dziwie.. bo nic tu mi się nie układa w tej wyborczej układance.
   (ktoś układa inaczej niż to wynika z moich obserwacji).

 26. Garstka ciekawostek znalezionych na AdNowum w komentarzach:


  Kandydat na prezydenta USA z ramienia Parii Republikańskiej powiedział że „on nie będzie umierał za u-Krainę”
  http://ria.ru/n_america/20150511/1063821625.html

  Przytoczę w całości głos Polonii ze wschodu po artykule:
  http://www.rossiarusskie.biz/2015/04/zverstva-nacgvardii-vsuvideo-18.html
  http://vk.com/feed?w=wall180913526_6296
  Banderowskie ścierwo jest już dawno V Kolumną w Polsce. Ministrem Obrony Narodowej jest Ukrainiec Tomasz Siemoniuk. Jego doradcą jest też Ukrainiec dr Janusz Onyszkiewicz ps. „Orest”, którego stryj Myrosław Onyszkiewicz ps. „Orest”, był w Polsce od 1944 r. do 1948 r., głównodowodzącym UPA i wszystkie morderstwa oraz napady, to jego dzieło. Wiceprezesem PiS jest aferzysta, Ukrainiec Marek Kuchciński. Posłem w Sejmie z PO jest Myrosław SYCZ – syn banderowca Aleksandra Sycza, który od 1038 r. był członkiem OUN, a od 1944 r. do czerwca 1947 r, w bandzie UPA – sotnia „Kruka”, i brał udział w spaleniu wsi Wiązownica, gdzie spalono 150 gospodarstw i zabito 113 osób. Premier Ewa Kopacz, ma zięcia Ukraińca – Andrija Petraniuka, syna nacjonalisty z OUN, który udaje w Polsce Kanadyjczyka. W IPN cała kadra – z Grzegorzem Motyką, członkiem Rady IPN w Warszawie na czele – składa się z Ukraińców. To IPN wszystkich bandytów UPA skazanych w Polsce za zbrodnie, zrehabilitował i zaliczył ich do „Osób represjonowanych przez PRL ze względów politycznych.” Czy trzeba coś więcej? Oni zaś rządzą takimi matołami jak: Kwaśniewski, Kaczyński, Komorowski i innymi. Gazeta Wyborcza Adama Michnika, to przecież największa tuba banderowska w Polsce, a pracuje w niej znany przyjaciel banderowców – Ukrainiec Myrosław Czech, dawny sekretarz Generalny Unii Wolności. Banderowcy w Donbasie robią to samo, co na Wołyniu.

  Chińska prasa pisze że Chiny kupią Mistrale. O ile Rosja wyrazi zgodę – mój dopisek! http://vegchel.ru/index.php?newsid=7881

  Colonel o tych co walczyli ramię w ramię z Niemcami plus film który u nas już był, ale warto… http://colonelcassad.livejournal.com/2181680.html

  Ruswiesna daje ładny zestaw zdjęć i filmów z Noworosji Świątecznej! http://rusvesna.su/news/1431305664

  A jak paradzie to cos dla tankistów i artylerzystów – o Koalicji słów parę plu zdjęcia… http://vk.com/feed?w=wall216194159_16125

  Liked by 1 osoba
  brusek , Maj 11, 2015 at 11:02

 27. witam .POLKO i POLAKU – to dobrt start na zmiany na normalne istnienie tu iTERAZ dziekujemy dziekujemy dziekujemy

 28. Bardzo ciekawa mapka na Onecie dot. „rozkładu głosów”.

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/wybory-prezydenckie-wyniki-dla-regionow/g2ms26

  Gołym okiem widać jak „strategicznie” reżyserowane są wyniki głosowań.
  PO „bierze” byłe niemieckie landy wschodnie a PIS resztkę II RP bez kresów wschodnich (bo są Ukraińskie).

  Na waszych czach realizowany jest plan podziału Polski.
  Cześć zachodnia wraca do „macierzy” … Niemieckiej a część wschodnia wraca do „macierzy wschodniej … do Ukrainy. Powstają wielkie Niemcy i …. jak kto woli…wielka Ukraina, wielka Polska lub wielka Judeo-Polonia lub wielki Izrael.. to kwestia formalna bez znaczenia bo całością zarządza mafia… reszta to tylko Polskie lub ukraińskie goje.
  Rosja w tym planie usiłuje nie oddać części swojego byłego terytorium w ręce mafii.
  Wyniki II wojny światowej są odkręcane na waszych oczach.

  Kolejny krok to PO i PIS się „żrą” madialnie coraz bardziej (np Prezydent z PIS i Premier z PO) aż ogłaszają „separację” od siebie „na skutek odmiennych wizji Polski”.
  … i rozbiorek dokonany (oczywiście cały proces jest sterowany przez wielkich (Niemcy, mafia… i Rosja usiłująca nie oddać swojego..

  A głupi Polacy (post solidaruchy) głosują na PO i PIS czyli za rozbiorami Polski.
  Równie głupi banderowcy wspierają mafię w realizacji jej planów.

  Ja tylko głośno myślę.

  1. Poskładajcie sobie w całość to co napisałem i dodajcie do tego „obserwatorów” tych wyborów o których pisałem (z Ukrainy i Niemiec … ).

   Gdy mafia podbijała przy pomocy solidaruchów PRL to ja to dobrze widziałem choć wtedy nikt mi nie wierzył.
   Teraz znowu mówię co widzę.
   i … ?

   1. Jedyną siłą w regionie która mogłaby zablokować ten proces jest Rosja, zwłaszcza że sama była ważnym współtwórcą powojennego ładu.

    Co trzeba zrobić by tę siłę zneutralizować ?
    No trzeba pogłębiać, rozdmuchiwać, rozniecać, rozpalać, kultywować …nienawiść polaczków do Rosji.
    I to się dzieje od 89r nieustannie.
    Polaczki już nie uwierzą Putinowi a Putin obszczekiwany nieustannie przez polaczków położy „lachę” na Polaczkach…(niech ich sobie rozbierają skoro są tacy „mądrzy”).
    Putin wybierze interes Rosji i będzie się dogadywał z Niemcami i z mafią. (już widać że rozmawia i z Niemcami i z Izraelem.. i nie rozmawia z Polakami).

    Tak tylko sobie filozofuje…
    i układanka układa mi się w nową spójną mozaikę granic w Europie.

   1. Nie tylko ‚bredzi’.
    To jest na tym forum bardzo aktywny funk (funkcjonariusz) radiaMaskwa (zapiekły komuch, płatny agent, troll?), choć srebrnikami od Niemca tez nie pogardzi, na co wskazują jego wielokrotne umizgi w tamtą stronę. Jest zadaniowany szerzyć max. zamętu na forach, na których wkleja większość agresywnych wpisów.
    Widać, że wyniki I tury wyborów doprowadzają go do białej gorączki, bo pojechał wielu wyzwiskami i insynuacjami (jego wpis troche wyżej) na kogo się da, z hojnym przypisywaniem ukraińskiego rodowodu… Zapomina, że w necie NIE MA anonimowości.
    A ministrem obrony narodowej jest p.Tomasz SiemoniAK, nie Siemoniuk, jak chciałby ów troll.

Comments are closed.