Alternews – 9.01.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

45 thoughts on “Alternews – 9.01.2015

 1. Jeszcze o abonamencie RTV czyli o wymuszaniu haraczy.
  To bandycki wynalazek by media ciebie okłamywały za twoje własne pieniądze i to niezależnie od tego czy korzystasz z tych mediów czy nie. Żydzi są mistrzami w tworzeniu takich konstrukcji (prawnych, finansowych) w których ich ofiary same wspierają swoją zgubę (to ważna umiejętność sprawnego pasożyta).
  (finansowanie wojen w interesie mafii, prywatyzacje po kolorowych rewolucjach, lichwa, instrumenty finansowe na giełdzie, prawo bankowe, prawo pracy, wolność poprzez otwieranie granic na inwazję ekonomicznych pasożytów (wyzyskiwaczy), zniesienie kary śmierci…).

  Mam taki pomysł na abonament RTV.
  Abonament jak płacić to już na wybrane przez płacącego media.
  Płacący powinien mieć do dyspozycji listę niekomercyjnych mediów zajmujących się polityką, ekonomią, socjologią, kulturą i przekazywać swój datek na jedno lub kilka wybranych przez siebie mediów (media RTV ale i internetowe).
  Na media papierowe ludzie głosują w kioskach, kupując taką a nie inną gazetę.
  To była by jednocześnie forma demokratycznego głosowania pieniędzmi na media.
  Słabe media by upadły a media mające poparcie społeczne by się wzmacniały.
  Media które bezczelnie ludzi okłamują by padły natychmiast (chyba żeby się odrodziła Solidarność wtedy media typu „Michnik” znowu były by „jutrzenką wolności” a media mówiące prawdę były by potępiane i znienawidzone).
  Abonament powinien być płacony co miesiąc by głosowanie oddawało na bieżąco zmianę priorytetów opinii publicznej.

  Taki ruch wymusiłby demokrację w Polsce poprzez wzmocnienie pozycji mediów reprezentujących interesy publiczne a ograniczył możliwości mediów służących zdrajcom, obcej agenturze, mafii.
  Przy okazji było by to comiesięczne referendum na temat prawdziwych preferencji społecznych. Publikacja tych preferencji ograniczyła by możliwości okłamywania społeczeństwa przy pomocy „komercyjnych” sondaży (z wynikami na zamówienie).

  Mnie się ten pomysł podoba.
  Warto powalczyć o taki mechanizm.

  Nie będzie łatwo, bo mechanizmy demokratyczne to coś czego ta władza (post solidaruchów) bardzo nie lubi. Oni wolą wymuszać haracze, grabić, wyzyskiwać i kłamać, kłamać i jeszcze raz kłamać. No w końcu to w większości Solidaruchy, styropianowcy, kombatanci walki o „wolność” i „demokrację” … a reszta to bezideowi karierowicze czyli szabelki do głosowania w sejmie wg instrukcji tych pierwszych.
  A ci pierwsi dostają instrukcje od tych najpierwszych, „wybranych przez Boga” którzy starają się zarządzać całym światem. (a świat się coraz energiczniej broni).
  A jak świat w końcu powstanie to już nie będzie się gdzie schować (na świecie).
  Wrzenie widać już praktycznie wszędzie.
  Ciśnienie rośnie.

  1. „większości Solidaruchy, styropianowcy, kombatanci walki o „wolność” i „demokrację” … a reszta to bezideowi karierowicze czyli szabelki do głosowania w sejmie wg instrukcji tych pierwszych”

   Czy ktoś tu jeszcze rozróżnia/odróżnia (nie kieruję tych słów do autora w/w) pasoŻydokomunistów lewackich > komunistów > Wałęsy > polskiego narodu „Solidarności” ?

   1. Lewactwa bym nie mieszał, przecież mafia żydowska jest dowodzona przez zachodni odłam żydostwa.
    A podejrzewanie o lewactwo zachodniej żydowskiej oligarchii to duży błąd. To przecież twórcy liberalizmu, zaprzeczenie wartości lewicowych i to liberalizm zabija i grabi Polskę i nie tylko Polskę.
    Co ma wspólnego liberalizm z lewactwem ?
    NIC. W latach 90 tych pamiętam jak liberałowie pochodzenia Solidarnościowego mówili głośno w TV że jak słyszą pojęcie „sprawiedliwość społeczna” to im się nóż w kieszeni otwiera.
    Z wielu wypowiedzi wynika że Solidaruchy już tak zostały zakodowane na stałe. Oni z jednej strony cierpią na widoczną niesprawiedliwość a z drugiej strony ciągle stawiają te zakodowane im przez żydowską propagandę fałszywe diagnozy
    (wszystkiemu winne komuchy).
    Oto siła żydowskie czesania rozumków.
    Tak uczesani pozostaną aż do śmierci.
    Dopiero następne pokolenia, te nie uczesane, mają szansę na wyzwolenie Polskie z łap mafii żydowskiej.
    A żydzi „czeszą” nieustannie choć dzisiaj już chyba bezskutecznie.

   1. Coś się pod dywanem chyba dzieje.
    Nawet w niekomercyjnej TV oglądałem film o zbrodniach na Wołyniu przy okazji opowieści o Wileńskiej Dywizji AK.
    To wbrew oficjalnym „sympatiom” politycznym.

    To skutek działania społeczności internetowej.
    Oni „władza” czytają te nasze opinie i są w pełni świadomi na jakim wulkanie siedzą.

    Ostatnia ostoja demokracji bezpośredniej to internet.

    Demokracja internetowa jest atakowana od czasu do czasu przez trolli usiłujących zmienić wymowę komentarzy internautów (hasbara i inne trollujące w sieci agendy władzy i służb specjalnych).

    Walka z demokracja trwa na każdym froncie gdzie tylko pojawią się zalążki tej demokracji bezpośredniej czyli prawdziwej.

   2. Oscar ,nic się nie dzieje to pozoracja stabilizowanie elektoratu bo kiedyś kasa z tego będzie , wszystkich co zniwelowali ustawę o Ludobójstwie powinno się oskarżyć o współudział w sensie ukrywania zbrodni , niech krew Wszystkich zamordowanych i okaleczonych spłynie na nich ,i na wszystkich co kupują i jedzą za to chleb aby doznali siebie tak samo jak smierc pomordowanych , a twierdząc ze się nic nie stało to nie powinni się niczego obawiać ? przecież się nic nie stało . może tak być ze się dla nich nic nie stało i to jest oczywiste skoro to OBCY , myślę ze gdyby był tam choć jeden Polanin to by głośno do dzisiaj krzyczał ale widać wszyscy to obcy ,tam gdzie były pogromy ich swoich to sprawę załatwili ale przecież nie będą się zajmować dla nich oczywistymi obcymi!!! i tak kółko się zamyka .

  1. Oscar
   Pamietam jak moj tato o politycznych przewalach mowil tak jak ty a mialam do niego niezwykle zaufanie , zreszta nie tylko ja poniewaz byl genialnym obserwatorem . Teraz sobie przypominam z twoich wpisow wiele co slyszalam kiedys z ojca ust . Dziekuje ci bardzo za to , ze tutaj jestes.

 2. O tym jak widzą problemy świata wielcy gracze.
  Często nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo widoki i ich oceny czyli poglądy zależą od miejsca z którego patrzymy.

  Z punktu widzenia rasistów problemem świata są te gorsze rasy które nie chcą się podporządkować rasie wybranej (Naziści, Syjoniści, Biała rasa..).

  Z punktu widzenia „rasistów” religijnych problemem świata są ateiści lub wyznawcy innych religii (wszystkie są „śmieciowe”) którzy nie chcą przejść na wyznanie jedynie słusznej religii (islamiści, krzyżowcy, .. .fanatycy religijny).

  Z punktu widzenia „elyt” finansowych różnej maści (od błękitno krwistych, poprzez koszerne aż do szemranych) problemem świata jest socjalizm i demokracja które walczą z wyzyskiem pracowniczym i konsumenckim oraz ruchy ekologiczne które ograniczają rabunkowy wyzysk środowiska naturalnego.

  A z punktu widzenia zwykłego zjadacza chleba który nie jest „rasistą” (na tle rasy lub religii) ani nie jest „elytą” bogacącą się na wyzysku („pracodawca”), problemem świata są te trzy wymienione wcześniej grupy.

  Podchodząc do zagadnienia od strony masy czyli liczebności to te trzy pierwsze grupy stanowią znikomy ułamek ludności.
  Jednak gdy grupa „elyt” finansowych jest jednocześnie grupą rasistów (Syjonistów i Islamistów) i grupy te zawierają sojusz (USSrael, Arabia Saudyjska, monarchia Brytyjska, Watykan za JPII) to mimo dysproporcji liczebnej tak połączona grupa stanowi poważne zagrożenie dla świata. (Watykan obecnie chyba nie jest już uczestnikiem tej grupy). Z bandy czworga została banda trojga.

  Świat będzie bezpieczny gdy zostaną zlikwidowane grupy samozwańczych oligarchów finansowych. Wtedy nie będzie siły finansowej dla rasistów różnej maści i nie będą oni tacy groźni dla świata (bo pozbawieni możliwości realnego działania).
  Wniosek taki, trzeba zlikwidować (znacznie ograniczyć) oligarchię wszelkiej maści (twórcy wyzysku, niesprawiedliwości, bezkarności „elyt” i wylęgarnia „bezwartościowych i szkodliwych „elyt”). Wielkie firmy powinny być własnością społeczną (państwową lub spółdzielczą).
  Bogacenie się wyłącznie na bazie pracy własnej a nie wyzysku pracowniczego na masową skalę (określenie zysku godziwego i wyzysku).
  Kumulowanie majątków na zasadach spadkowych powinno być ograniczone tak by nie powstawały pasożytnicze „elyty”, oligarchie, arystokracje, posiadacze, dziedzice… i krewni królika.
  Elitami powinni być ludzie najbardziej utalentowani.. naukowcy, pisarze, artyści, sportowcy, managerowie (wielkich firm ..(uspołecznionych) , politycy (uznani społecznie) , lekarze, sędziowie .. ale tylko za realne osiągnięcia a nie za sam fakt posiadania dyplomu i wysoko ustanowionego „szwagra”.
  Dzieci elit i wszystkie dzieci powinny same budować swoją pozycję społeczną (pozycja społeczna nie powinna być dziedziczona).

  Daleko nam do demokracji.. bardzo daleko. Jesteśmy w systemie oligarchicznym jak w średniowieczu. (system oligarchiczny funkcjonuje od starożytności aż do dzisiaj).
  Wszędzie tam gdzie pojawiły się religie, wraz z nimi pojawiały się oligarchie.

  Oligarchie czyli samozwańcze „elyty” to podstawowy wróg demokracji czyli wróg zwykłych ludzi, obywateli tego świata. „Elity” powinny być wyłącznie tworem uznania społecznego (jako wyniku pracy własnej) .

  1. Tak bylo by to jedno z pozytywniejszych rozwiazan swiatowych .
   Poza tym mysle , ze powrot do drobnych przedsiebiorstw i zlikwidowanie tez wielkiego markietingu i kooperacji . Czyli zablokowanie Centralizacji ogolno swiatowej i to natychmiast .
   To co pisze wiem z wlasnego doswiadczenia poniewaz miejsce w ktorym pracowalam uleglo takiej niekorzystnej metamorfozie w Australii i bylo absolutnie niekorzystne nie tylko dla pracownikow ale konsumentow tego serwisu . Tylko korzysc mieli ci co tym zarzadzali poniewaz mieli caly finansowy wplyw swoich klijentow w swoich lapach i nim zarzadzali . Do tego oklamywali nas , ze cala nasza organizacja jest wspomagana przez oligarhow milionerow .Doskonale wiem , ze pensje moich podopiecznych brali i niby placili za programy i utrzymywanie tych ludzi ale to byly totalna bzdura poniewaz moj program artystyczny przestal istniec poniewaz nie bylo funduszy i inne programy tez zanikaly na niekorzysc ich uczestnikow poniewaz grupowano ich w ogromnych salach zeby wydac jak najmniej na nich pieniedzy . Do dzisiaj pracownicy australijscy nie wiedza w czym rzecz i mysla , ze tak musi byc ale warunki pracy pogorszyly sie i wpadly w niekonczaca sie hierarchie uzaleznien jeden od drugiego . Tak wiec zaltawienie jakiejkolwiek sprawy bylo utudnione poprzez szczeble managements .

 3. NIE JESTEM ” CHARLIE HEBDO” !!!
  Cała ta redakcja to była skrajna komunistyczna lewica, masońska tuba propagandowa, wrogowie Polski.
  Cała ta redakcja to chorzy ludzie którzy tylko obrażali Boga, Mahometa, Jezusa…
  Cała ta redakcja to dokładnie to, czym jest cała ta chora EU.
  Kto mieczem wojuje od miecza ginie….

  1. Wrogiem Polski są katolicy i ich kościoły. Od tysiąca lat nas gnębią i ani myślą przestać. Zastanów się kto Ci każe na klęczkach chodzić – masoni czy klechy?

 4. Dlaczego informacja o tym co się dzieje jest jednostronna, zawsze nie dopuszcza się do głosu drugiej strony, a zakładnicy musieli zginąć, bo mogli dowiedzieć się od rzekomych zamachowców prawdy o tym zamachu i wyszedł rozkaz , że zakładnicy również muszą zginąć.
  Szerzona jest dezinformacja mająca uzasadnić takie właśnie działanie władz francuskich o fałszywej fladze, gdy wcześniej szerzono informacje o tym jaki islam jest zły.
  To wszystko jest skoordynowana akcja władz dla obrony swego stanu posiadania.

 5. LOLek – przestań z tym popieraniem MAsonów , bo właśnie oni wmawiają każdemu aby walczli z Bogiem i kościołem na każdym kroku, a w zamain wciskają Gender, tęczową miłość i multikuilti….
  Ja wolę klękać przed BOGIEM niż przed Szatanem.
  Ale masz wolną wolę więc wybierasz jak chcesz i co Ci dusza podpowiada….

  1. Nie popieram masonów. Napisałem która sekta jest w Polsce groźniejsza. Kościół nie ma nic wspólnego z Bogiem za to dużo ma wspólnego z… ideologią gender! Klerycy nakręcili tą psychozę byśmy zajmowali się głupotami a oni dalej będą na nas żerować i okradać.
   Twój „bóg” wymordował więcej ludzi niż szatan. Ale dla ciebie to pewnie nic nie znaczące epizody. Ot taki miał kaprys i tyle 🙂
   Ja nie zamierzam być sługą takiego monstrum!

 6. Czy tygodnik satyryczny mówi wam to coś .
  Czy prezentująca się pięknie i uwodzicielsko kobieta może być przyczyną gwałtu . Winna?
  Kabareciaże na igrywający się z reprezentacji jest skuteczne bardziej na skok formy piłkarzy niż nazwisko Kopacz premiera
  Wolność słowa to wolnośc słowa bo jak dureń nazwie kogos imbecyl ( np. profesora ekonomi)to co. Kto durniowi zabroni nie mieć racji, kto ma osądzać czy się myli czy może ma zespół tureta czy też może ma rację to się nie liczy czy się liczy jako wolnośc słowa.I pomijając fakt czy ma racje czy tez nie.
  Sami sobie sznurujecie usta ,purytaństwo i poprawośc polityczna or dzień bez pornografii to tylko narzędzia to zaostrzenia cenzury i jak można obrazić uczucia albo się je ma ,czuje albo focha strzela .Przez takie czucie sprawy to korporacje i polityczne faki wdzięczne są zapewne ,to ułatwia sprawe

  1. tak dobre spostrzeżenia , co jest w tym istotne ? to ze niema wolnościowi mediów media równa się rękojmia manipulacji , nic nie powinno być ukrywane , wtedy i reakcje byłyby inne bo nastąpiłoby wyciszenie , szkoda o tym mówić można założyć ze to czysta prowokacja do manipulowania masami a cześć graczy nawet nie wie ze są jedynie aktorami i kukłami w tej grze . jedna z opcji http://www.monitor-polski.pl/czemu-sluzy-paryska-operacja-psy-op/#more-10116

  2. Jak zwykle to tylko pretekst…
   to:
   http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rzeczniczka-organizacji-free-gaza-zamach-w-paryzu-zorganizowal-mosad-2015-01
   jest chyba znacznie bliższe prawdy.
   W szczególności po tym „zamachu” na koszerny sklep… I jestem przekonany, że ci „zakładnicy” musieli zginąć, bo to było gwarancją rozpętania tego całego cyrku związanego z „ochroną” żydów, jaki się teraz w Paryżu dzieje.
   W sumie wyszło dość nieudolnie, bo gdyby ograniczyli się tylko do ataku na redakcję to nie byłoby tak jednoznacznie czytelne. Przynajmniej nie od razu. Może za bardzo komuś się spieszyło…

 7. Oscar napisałeś (określenie zysku godziwego i wyzysku).Co to jest godziwy wyzysk?
  Hipokryzja?Z tego co wiem wyzysk jest z chęci zysku a chęć zysku to chciwość a wszystko to to perpetum mobile czytaj inflacja
  Pisywał tu jeden taki od zarzadzania zasobami ludzkimi niebędę go lansowal ale ty to już z propagandy do administracji awansowaleś ,lubisz se porządzić .

  1. Jedno nie ulega wątpliwości . Wyzysk jest formą rabunku i już nie jest to działanie uczciwe ale jest to albo wymuszenie albo oszustwo.
   Wyzysk pracowniczy to klasyczne wymuszanie czyli niewolnictwo w którym niewolnik nie partycypuje w efektach SWOJEJ pracy a wszystkie korzyści zabiera „pracodawca” bandyta.
   Wymuszenie polega na tym że pracownik by przeżyć musi znaleźć jakąś pracę (taki system) a to oznacza wymuszenie pracy pod groźbą utraty życia, dachu nad głową, śmiercią głodową, zdechnięciem gdzieś w śmietniku, utraty życia przez twoje dzieci…
   To jest wymuszanie znacznie bardziej zbrodnicze, okrutne niż wymuszenie typowo bandyckie jak np wymuszanie haraczy (ochrony) na restauratorach bo czym jest rozwalenie paru stołów w porównaniu do zniszczenia życia całej rodziny (ten sam system zakazuje kary śmierci bo to zagraża wielkim grabieżcom, zdrajcom, prywatyzatorom, obcej agenturze, ale zagraża okrutną śmiercią każdemu kto nie podda się zniewoleniu pracowniczemu).
   A wymuszanie haraczy na pracownikach jest systemowe jest zorganizowane przez Państwo i przez jego reprezentantów, to system prawny powoduje że wyzyskiwacze mogą wyzyskiwać pracowników jak niewolników.
   I dlatego Państwo „Polskie ” po 89r jest państwem zbrodniczym, anty narodowym, i nie służy interesom narodowym a służy interesom wyzyskiwaczy głównie zagranicznych …o znanych korzeniach.

   Wyzysk konsumencki to klasyczne oszustwo gdy sprzedawca oszust wciska ci mało wartościowy towar za duże pieniądze wstawiając zwykle odpowiedni bajer czyli zestaw kłamstw (reklama). (przykładem jest jak banki wrobiły frajerów w opcje walutowe, większość reklam skrywa niedopowiedzenie, kłamstwa czyli jest oszustwem, obniżki cen po ich podwyższeniem tuż przed obniżką…dodatki smakowe udające szlachetne smaki, mięso z kukurydzy…)
   Wyzysk konsumencki do też klasyczne wymuszanie haraczy poprzez zmowy cenowe. W Polsce ceny na wiele towarów są wyższe niż np w Niemczech, mimo znacznie niższych zarobków Polaków, tylko monopolizacja rynku i zmowy cenowe to umożliwiają. (Towar pozyskiwany za kilkakrotnie niższe koszty pracy jest sprzedawany drożej niż gdzie indziej).
   To przecież jawny wyzysk, oszustwo drenaż kieszeni czyli złodziejstwo.
   I znowu Państwo „Polskie” jest organizatorem prawnym tego systemu wyzysku (prywatyzacje, stworzenie wysokiego bezrobocia, oddanie wielu kluczowych segmentów gospodarki w ręce zagranicy, likwidacja produkcji polskich tanich leków…odebranie polakom energetyki, dystrybucji żywności, bankowości, ubezpieczeń…zniesienie kary śmierci za wielkie przestępstwa gospodarcze..) W chinach jest kara śmierci..tam wyzyskiwacze i złodzieje czują nóż na gardle a w Polsce ? w Polsce złodzieje i wyzyskiwacze czują „wolność” i „demokracje” i bezkarność oraz eldorado (dla zdrajców, obcej agentury i bandytów)

   Po 89r po dojściu Solidaruchów do władzy wszystkie działania władzy były nakierowane na stworzenie systemu umożliwiającego masowe ograbianie i wyzysk Polaków.

   Czym się różni niewolnictwo od pracy na umowach śmieciowych ?
   Jakie realne szanse ma niewolnik, pracownik w sporze z pracodawcą ?
   (pracownik nie posiada środków finansowych ani czasu na procesowanie bo musi zarabiać na jedzenie inaczej zdechnie z głodu zanim sąd wyda jakiś wyrok, a pracodawca wyznaczy prawnika który pracownika zgnoi w sądzie bo zawodowiec stanie na przeciw amatora a sąd jest kontradykteryjny czyli decyduje na podstawie wysłuchania stron a amator językiem prawnym nie dysponuje czyli dla sądu bredzi bez sensu).
   To jest kompletny system totalitarnego wyzysku w interesie mniejszości (głównie tej z korzeniami ale korzystają z tego stanu i inne szuje czyli „pracodawcy-wyzyskiwacze”).

   To tak w skrócie o „demokracji” solidaruchów.

   1. Nawet prawo wynalazcze jest takie że właścicielem twoich wynalazków jest twój pracodawca (właściciel twoich myśli, inwencji wszystkiego co masz wartościowego).
    Nawet państwo w prawie wynalazczym zastrzega sobie że gdy uzna twój wynalazek za bardzo wartościowy to może ci go zabrać i już (po cenie która samo ustali).

    Niedługo okaże się że właścicielem twoich dzieci będzie twój pracodawca (okaże się wtedy gdy to będzie opłacalne).
    Albo… że pracodawca jest właścicielem twoich nerek i innych przeszczepialnych podzespołów.

    Tego poziomu „demokracji” jeszcze nie osiągnęliśmy.
    Ale ciągle doskonalimy a raczej nam doskonalą „demokrację”.
    (po nocach jak trzeba żebyście nie widzieli)

  1. Dla mnie ważne jest że Owsiak potrafi zmobilizować ludzi do daniny na rzecz szpitali i że kupuje szpitalom ten sprzęt czyli ratuje ludzkie życie.
   Istotne jest jaki % tej daniny trafia do potrzebujących i jak jest tam wykorzystywany.
   Tu trzeba by porównać jako wygląda w % w innych organizacjach charytatywnych (karitasach i innych konkurentach Owsiaka).
   Same kwoty nic nie znaczą liczy się procentowy udział tych kwot.
   Owsiak dużo zbiera to ma też duże koszta tej zbiórki.
   Ciekaw jestem porównania procentowego kosztów innych organizacji charytatywnych. (uczciwego porównania).
   Ataki na Owsiaka wyglądają na czystą zawiść konkurencji , która sama by chciała przejąć tę kasę do „zagospodarowania”.
   Osiak robi pożyteczną robotę, coś narodowi daje, z jednej strony poczucie wspólnoty poprzez daninę szlachetne cele a z drugiej strony chorym ludziom poprzez sprzęt na którym mogą być leczeni.
   Państwo „Polskie” (US, prokuratura) oraz KK są dla takich jak Owsiak poważnym zagrożeniem.

  2. Dziekuje Lilka za to poniewaz po twoim linku i zdjeciu , ktore wyslalas zobaczylam energie pana Owsiaka . Jest odrazajaca jak sie patrzy innym okiem .
   Mam problem moralny w tym wzgledzie poniewaz moja rodzina bedzie dawala dwa koncerty na tym cyrkowisku jak to mowia w artkule .
   Moj stosunek byl zerowy ( raczej ignorancki poniewaz nie ogladam TV ) do tej osoby Owsiak ( z doswiadczen wiem , ze energie ludzkie kazdego dobrego dzialania zaczynaja po jakims czasie byc przejete przez sily o ktorych nikt nie chce mowic otwarcie i pisac ) Dlatego nigdy sie nie interesowalam sie za bardzo telewizyjnym koncertami mojego szwagra na rzecz dobroczynnych akcji .
   Owsiak placi haracz za udostepnienie mu akcji jak kazdy na ziemi 🙂
   Kazdy z nas placi haracz za zycie na ziemi swojaj energia i glupota .
   Nie sadze ze sami sobie narzucilismy ten system egzystencji . 🙂

   1. Juz wiem Lilka o co tutaj chodzi .
    Nie powie pan Owsiak przestancie sypac ten syf na niebo , przestancie zatruwac nam powietrze , przestancie nam modyfikowac i zatruwac jedzenie pstycydami , przestancie nam fluoryzowac wode zeby nas otumaniac .
    Pan Owsiak zbiera forse na sophisticated maszyny i technologie na wszystkie wytworzone przez iluminatii prawie choroby
    Pytanie jest z kad sa te maszyny i kto je bedzie sprzedawal ?:)

   2. Juz wiem Lilka o co tutaj chodzi .
    Nie powie pan Owsiak przestancie sypac ten syf na niebo , przestancie zatruwac nam powietrze , przestancie nam modyfikowac i zatruwac jedzenie pstycydami , przestancie nam fluoryzowac wode zeby nas otumaniac .
    Pan Owsiak zbiera forse na sophisticated maszyny i technologie na wszystkie wytworzone przez iluminatii prawie choroby
    Pytanie jest z kad sa te maszyny i kto je bedzie sprzedawal ?:)
    Pan Owsiak idzie rzadowej eleicie na reke poniewaz umywaja lapy od placenia za technologie lecznicza :)Mowia , ze ich nie stac na to ale to jest nie prawda , poniewaz placa zbyt wysoki haracz za technologie wojskowa a my to dla nich wlasciwie nobody

   1. No wiec dobrze widze Owsiaka .
    Juz mi sie nie chce mowic co widzialam u mojego szwagra jak mial wystepy .
    Jezeli jest symbol skierowany w nas takie dwa palce jak rogi . To widze jak zmykaja nasza pamiec i blokuja nas przed zdobyciem jakis informacji .To wszystko jest jakby w astralnej magii

  3. http://niezalezna.pl/63124-wosp-zbiera-dzisiaj-kase-matka-kurka-punktuje-owsiaka-na-co-ida-pieniadze
   Zresztą we wczorajszym wywiadzie dla „Gazety Wyborczej” po raz kolejny przyznał, że nie pokaże kwitów Polakom, choć to oni finansują całą imprezę. „Tam są tajemnice handlowe i nikt na świecie nie zgodziłby się na ich ujawnienie. Świadomie zrezygnowaliśmy z okazania tych dokumentów” – stwierdził Owsiak. Zresztą pytania o słynną już spółkę „Mrówka Cała” wywołują bardzo nerwową reakcję. Włącznie z wyrzucaniem dziennikarzy, którzy drążą temat. Spotkało to Michała Rachonia z Telewizji Republika.

   Czy faktycznie mamy tu taka przejrzystosc jak Owsiak publicznie deklaruje?

  4. No sory ale zbyt piekne zeby bylo prawdziwe,ze Owsiak nic wielkiego z tego nie ma.
   12. Jerzy Owsiak nic nie ma z WOŚP i „Mieszka w bloku”?

   „Mieszkanie w bloku” to połaczone dwa apartamenty o wartości ponad milion złotych, kupione za gtówkę, a w każdym razie mieszkanie w księdze wieczystej nie jest obciążone hipoteką.

   Skromne auto za 250 000 zł w wyposażeniu podstawowym ile Owsiak dokupił dodatków wie, ale nie powie. Za paliwo, serwisowanie, ubezpieczenie płaci WOŚP, śmiga „Jurek” do pracy, na dyskoteki i wycieczkę do Paryża.

   http://www.kontrowersje.net/do_puszki_owsiaka_12_groszy_tylko_nie_p_acz_prosz

 8. Bardzo dobry Alternews. Pozdrawiam całą ekipę NTV i serdecznie dziękuję za Waszą pracę. Powodzenia!

 9. O wartość życia ludzkiego czyli o rasizmie korzennym.
  W Paryżu zabito kilka członków redakcji pisma satyrycznego o korzennych powiązaniach oraz zabito kogoś w korzennym sklepie.
  Media podniosły ogromny wrzask na tema wielkiej tragedii, zmobilizowano niemal cała Francję, gotują się do wojny…. z powodu kilku zabitych korzennych.

  Na Ukrainie Bandyci banderowscy wspólnie z korzennymi Oligarchami mordują w NowoRosji codziennie tyle osób ile zamordowano w Paryż. (że o Syrii nie wspomnę)
  I widział ktoś w mediach światowych jakiś wrzask oburzenia, jakąś krytykę zbrodniarzy ostrzeliwujących z ciężkiej artylerii dzielnice mieszkalne miast NowoRosji ?

  Z jednej strony wrzask z powodu śmierci kilku korzennych a z drugiej strony cisza gdy Korzenni (bo to oni są organizatorami zbrodni na Ukrainie i w Syrii) mordują cywilów tysiącami, urządzają krwawe czystki etniczne.

  To czysty rasizm korzenny. Tab było za Nazistów i w czasach rasistowskiej Ameryki.
  Zabicie nazisty czy białego to wielka zbrodnia ścigana z całą mocą Państw (rasistowskich) a wymordowanie zbędnych czy szkodzących interesom nadludzi, podludzi czy kolorowych to tylko działania praktyczne i „konieczne” , to obrona własnych interesów, to misja stabilizacyjna, wprowadzenie ładu i porządku.

  Widać tutaj rasistowskie podejście ?
  Oj widać.
  To jeden z wielu dowodów na rasistowską ideologię korzennych, ich mediów i ich sługusów.
  Życie Serba, Syryjczyka, Rosjanina jest dla nich duuuużo mniej warte od życia korzennego. Przeliczając na liczby to wychodzi jakieś 30 000:1 (Przelicznik Syryjsko-paryski) lub 250:1 (przelicznik Ukraiński-Paryski).
  Przelicznik Iracki jest jeszcze wyższy.

  Ile dla korzennych jest warte życie Polaka ?
  Łatwo się domyśleć.
  Spróbujcie tylko podnieść głowy. (ale katem narodu jest oczywiście Jaruzelski)
  Na Ukrainie możecie sobie zobaczyć jak korzenni rozmawiają ze zbuntowanym narodem. Tak będą rozmawiać i z Polakami gdy zechcą podnieść głowę.
  A wszystko zawdzięczamy „spontanicznym” zrywom wolnościowym Solidaruchów.
  Spróbujcie teraz za demokracji się zerwać…. nie ma odważnych, odważnych odwiedza piątkowy samobójca lub prokurator na zlecenie polityczne.

 10. „Spróbujcie tylko podnieść głowy. (ale katem narodu jest oczywiście Jaruzelski)
  (…)A wszystko zawdzięczamy „spontanicznym” zrywom wolnościowym Solidaruchów.”

  Wojciech J. ze swym stanem wojennym jest jak…Jehowa z rozdzieleniem wód morza czerwonego dla pasoŻydów (żydokomuniści mogli przejść suchym kopytem przez „auto-transformację”(przefarbowanie) i wejść do ziemi obiecanej 3RP

  1. gregory ile ty masz lat i co ty wiesz o tamtych latach ? jeśli byłeś już dorosły i więcej wiedziałeś od innych to dlaczego stałeś z boku i nic nie zrobiłeś

Comments are closed.