Alternews – 9.01.2017

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

22 thoughts on “Alternews – 9.01.2017

  1. OBSERWATOR pisze:10 stycznia 2017 o 00:02…” O tym w ścierwo-mediach nie usłyszysz „..Odpowiadam:.. Matrial jest mi bardzo dobrze znany i zgadzam sie z toba… pozdrawiam-lumen

 1. Teraz o tym jak się robi „prawdziwe”śledztwo w sprawie katastrofy lotniczej (MH17 strącony nad Donbasem). To „wzorcowe śledztwo prowadzą Holendrzy.
  https://pl.sputniknews.com/swiat/201701094572671-mh-17-holandia-sledztwo-szczatki-areszt/

  Warto zestawić to śledztwo ze śledztwem w sprawie katastrofy Smoleńskiej.
  I wyciągnąć samodzielne wnioski.

  Kto kręci, kto kryje sprawców, kto ukrywa dowody, …. i jak to opisują media globalnej mafii. I dlaczego Antek z Jarkiem nie grzmią w przypadku MH17 ale grzmią w przypadku Smoleńska.
  Ten rażący normalnych ludzi rozdźwięk, szpagat moralny, daje dużo do myślenia nad tym w co istocie gra PIS, kim jest PIS i jego wodzowie (bo owieczki Prezesa to jak zwykle …pożyteczni idioci , karierowicze lub najemnicy).
  …żeby nie było… w PO jest tak samo mają wprawdzie inne podejście do katastrofy Smoleńskiej (cieszy ich to po cichu) ale do zamachu na MH17 mają identyczną postawę.
  (pełne bezgraniczne i bezkrytyczne zaufane do śledztwa Holenderskiego)
  Przypomnę że w Holenderskim śledztwie wiele dowodów „zaginęło” takich jak nagrania rozmów pilotów z wieżą, dane satelitarne satelitów i wywiadu USA, … wiele dowodów się pomija… jak ekspertyzy podsyłane przez producenta rakiet BUK… dane satelitarne wywiadu Rosji…

  A poszukiwacze prawdy najgłębszej z PIS nie grzmią, Antek milczy w tym temacie, nie oskarża, nie snuje hipotez co do których jest absolutnie pewny…
  To wszystko razem w istocie pokazuje kim jest PIS i w czyjej drużynie gra.
  Niestety nie jest to Polska drużyna choć pod taką flagą występują.
  To jak niemal wszystko u globalnej mafii.. fałszywa flaga.
  Taka Merkel czy Obama np to też fałszywe flagi jak wiele innych.

 2. Ruski, trochę satyryczny ale nie do końca punkt widzenia na obecność obcej Armii w Polsce.
  https://pl.sputniknews.com/opinie/201701104574594-Amerykanie-chca-podbic-Polske-Putin-dogadal-sie-z-Celsjuszem/

  Amerykanie już pokazali że Polska jest dla nich terytorium okupowanym.
  Już na lotnisku szokowali podróżnych poruszając się z bronią długą w Państwie gdzie obowiązuje wszystkich zakaz posiadania broni.
  Jeżeli to prawda co mówi amerykański generał że jego wojsko będzie sobie jeździć po kraju tam gdzie zechce to Polska ma taki sam status jak Afganistan czy Irak.

  Umowa z Amerykanami, podpisana przez Polskie władze (rząd, Prezydent) powinna być jawna i opublikowana.
  A nie jest i nie będzie co oznacza że Wojska USA mogą więcej w Polsce niż jest w stanie znieść przeciętny obywatel Polski.

  1. Jest i inna możliwa interpretacja obecności wojsk USA w Polsce.
   Też ciekawa i pasująca do niektórych faktów.

   Faktem jest że Niemcy chcą się zjednoczyć do końca czyli odzyskać swoje byłe landy wschodnie.
   Faktem jest że Tusk i jego PO to agentura Niemiecka (pupilek cioci Merkel).
   Faktem jest że IS i PO żrą się całkiem ostro o utrzymanie władzy w Polsce w poszczególnych strukturach władzy (TK, Władze wojewódzkie, władze w spółkach skarbu Państwa…władze w mediach publicznych itd.) .

   Być może jest tak że PO razem z Niemcami planowali aksamitny „anschluss” byłych niemieckich landów wschodnich.
   W odpowiedzi na to Jarek poprzez swoje marionetki ściągnął wojaka USA do Polski. Wiadomo że Jarek bazuje swoją władzę na USA a nie jak PO na Niemcach.

   Oznaczało by to że wojska USA mają bronić Polski ale nie przed Rosją ale przed anschlusse” ze strony Niemiec. Tego oczywiście jawnie nikt powiedzieć nie może bo to oznacza rozłam w NATO.

   To oczywiście tylko rozważania gorącej głowy. Ale… publika nigdy nie wie co tak naprawdę dzieje się pod dywanem światowej polityki.
   Media o tym nie piszą albo skłamią a służby specjalne realizują wytyczone zadania. Wojna służb specjalnych nigdy się nie kończy.

   1. W Polsce po 89r politycy są przedłużeniem służb specjalnych, niekoniecznie Polskich.
    W demokratycznym kraju powinno być dokładnie odwrotnie to służby specjalne powinny realizować zadania zlecane przez Polityków w wybranych przez suwerena czyli przez Naród a nie przez zagraniczne media i zagraniczne służby specjalne.

 3. Przejmujący list emigrantki z Australii do Polaków! PRZECZYTAJ!
  588

  22

  sm
  16:21 10 stycznia 2017

  Flickr

  Minęło już 35 lat jak opuściłam mój kraj, Polskę. Polskę gnębioną przez okupantów i czerwoną zarazę. Żyłam w kraju, gdzie nie miałam żadnych praw obywatelskich, musiałam milczeć, żeby nie być ukaraną, chociaż racja była po mojej stronie. Bo jak można było żyć nie mając co włożyć do garnka? Puste półki w sklepach, cenzura na każdym kroku, rozpanoszenie się Milicji, ORMO i innych jeszcze, niewiadomych mi, typków.

  Pracowałam ciężko, a zarobki były urągające czci. Dużo by jeszcze można wymieniać… To jest bardzo długa życiowa lista, aż do chwili gdy wraz z mężem i dwójką małych dzieci opuściłam ze łzami w oczach mój Kraj.

  Muszę przyznać, że nie żałuję mojej decyzji. Obcy kraj dał mi wszystko czego potrzebowałam na rozpoczęcie nowego życia. I dał mi demokrację.

  Wybierz pakiet 69 kanałów TV za jedyne 19.99 zł i odbierz HBO i CANAL+ nawet do 2 miesięcy w prezencie. Odkryj oferty nc+.
  Chcę dowiedzieć się więcej.
  Nie, dziękuję. (pokaż inny program)

  Przychodzi mi tu na myśl moja Mama i jej powrót do ukochanego kraju, do którego tak tęskniła , gdy została wywieziona jako młoda dziewczyna na roboty do Niemiec (była tam 5 lat). Najlepsze lata dorastania, okres, gdy zakłada się rodzinę – to wszystko zostało zburzone.

  Mogła nie wracać do Polski, ale tęsknota za krajem i rodziną była silniejsza. Wróciła i co zastała? Ruiny, gruzy… Następny szok: brutalne zawłaszczanie Polski przez okupantów- ruskich ,,wyzwolicieli’’; to następna tragedia dla młodej dziewczyny.

  Następowały zmiany rządów, ale zawsze wygrywali przedstawiciele partii ruskich ,,wyzwolicieli’’.

  Wychowywałam się w tym upiornym systemie i nigdy go nie rozumiałam i nie akceptowałam, dlatego też jak tylko się nadarzyła okazja, opuściłam Polskę.

  Opuściłam mój kraj, ale nadal interesowałam się jego losem. Mimo ograniczonego dostępu do wiadomości, jak dzisiaj, jedynie poprzez Internet – czytanie i słuchanie ze wszystkich dostępnych źródeł, ułożył mi się tragiczny obraz Polski. Dzisiaj ze smutkiem muszę stwierdzić, że kraj mój był niszczony, okradany, oszukiwany i Bóg jeden jeszcze wie co.

  Podziwiam Polaków, tych uczciwych, jak oni musieli być silni, ile przecierpieć i walczyć o tę Polskę, żeby być za to poniewieranym? Mnie się to w głowie nie mieści! Ja bym tego nie wytrzymała, dla mnie to jest ogromne bohaterstwo tych ludzi. Żeby siedzieć w więzieniu, za to że się kocha swój kraj, Polskę?

  Ile ludzi zamordowano, ilu zginęło za miłość do ojczyzny. Nie mam słów na to, jak okazać szacunek tym ludziom.

  Tak było do roku 1989.

  Dziś Pan Antoni Macierewicz czy śp. Lech Kaczyński oraz Jarosław Kaczyński są dla mnie BOHATERAMI NARODOWYMI. Dzięki ich wytrwałej walce i poświęceniu mamy nareszcie wolny kraj i prawdziwy POLSKI RZĄD.

  Teraz dopiero naprawdę widać gołym okiem, jak przez te długie lata ci wszyscy UBecy i ich rządy gardzili zwykłymi, normalnymi ludźmi. Dla nich było tylko ważne ich wygodne i dostatnie życie; nie widzieli nic dookoła siebie, nie byli czuli na biedę ludzką i ich nieszczęścia. Wręcz odwrotnie, nie chcieli tego widzieć. Obserwując przez ostatni rok zmagania nowego rządu PIS, ich walkę z tą czerwoną hołotą, znowu podziwiam, jak są silni i się nie poddają, ale powoli i systematycznie prą do przodu i coraz bardziej doprowadzają do odwrotu tych nie – Polaków.

  Dla mnie to jest niepojęte, jak Ci przegrani mogą narzucać kłamstwa. Ich bezczelność jest wprost nie do uwierzenia, ale z drugiej strony, rozumiem, bo przecież przez te wszystkie lata oni trzymali się władzy, szli po trupach.

  Dzisiaj mogą tylko prowokować, ale nie mordować, torturować. Nareszcie stracili siłę, poparcie i osłonę.

  (jakże strasznie było żyć w wiecznym strachu).

  PO tylko liczy ile zostało do następnych wyborów, nie mogą zrozumieć ,że przegrali, że stracili wszystko, że nie ma powrotu, że teraz ludzie gardzeni przez nich gardzą nimi. Nawet Prezes Rzepliński nie pomoże… Ostatnia ostoja zniknie i nie będzie powodu do awantur.

  Trzeba jednak się liczyć z następnym tematem zastępczym, bo przecież wiadomo, że tu chodzi o zupełnie co innego- o chęć obalenia demokratycznie wybranego przez Polaków rządu.

  Chamski i wulgarny język, który jest używany w Sejmie polskim jest dla mnie nie do zaakceptowania. Kto dał im prawo tak wulgarnie obrażać naszych Bohaterów : Lecha i Jarosława Kaczyńskich, Antoniego Macierewicza, cały rząd PIS? A gdzie prawo, prokuratura i sądy? Dlaczego nie są za to ukarani?

  Taka Poseł Gasiuk – Pichowicz- „myszka”, lub Scheuring – Wielgus? Jakim prawem te panienki zabierają głos i obrażają polskich ministrów? Co to za język? Jak w knajpie a nie w Sejmie!

  Przecież w Sejmie obowiązuje jakaś powaga i szacunek. Nie widzę tego. Rozpacz.

  Nie rozumiem skąd się nabrało tak dużo Polaków, którzy tak nienawidzą PIS. Pytam: za co?

  Za rządów Donalda Tuska, w Smoleńsku, zginęła najlepsza elita Polski. Przez te wszystkie lata rząd PO czuł się bezkarny. Myśleli, że będą istnieć wiecznie, będą żyć jak pączki w maśle. Teraz nie mogą uwierzyć w to co się stało. Przecierają oczy, bo nagle rozsypał im się cały świat. Dlatego są tacy zacietrzewieni. Człowieka wprowadza w osłupienie to, co oni teraz wyprawiają, jak zaciekle bronią tego, co stracili. Oni naprawdę odkryli przyłbicę i głośno krzyczą: Nie oddamy naszego beztroskiego, wprost królewskiego, życia!

  Ci, którzy nie byli z ich kasty traktowani byli jak pachołki i niewolnicy, którzy jeśli się zbuntowali, to wykańczano ich i ich rodziny. Teraz wszystko się zmieniło.

  Co jeszcze robią na wolności ci wszyscy esbecy?! Oni powinni dogorywać w więzieniach i robić sobie rachunek sumienia z całego życia.

  Oni stworzyli Imperium Zła ,są odpowiedzialni za tysiące krzywd wyrządzonych Polakom.

  To przez nich Polska była opóźniona w rozwoju, to przez nich tylu Polaków wyemigrowało z kraju. To oni pilnowali, żeby Polska nigdy nie odzyskała niepodległości i suwerenności.

  To już trwa 70 lat i ciągle nie ustępują. Nie chcą, byśmy poznawali naszych bohaterów.

  Jak nazwać walkę o Trybunał Konstytucyjny, donosy, skargi do Unii Europejskiej?! Wstyd!. Cokolwiek próbuje uchwalać nowy rząd PIS, jest odpowiedź :NIE!

  Jak oni nienawidzą Polaków, depczą wszystko co dla nas jest święte. To jakieś lucyfery.

  Zakłócili pogrzeb INKI, Święto Niepodległości, rocznicę 13tego grudnia, zakłócają miesięcznice smoleńskie.

  A ten Pan Mateusz Kijowski? Kim on jest? Kto mu dał prawo do takich chamskich wypowiedzi i buntowania Polaków? Gorzej, on śmie się wypowiadać w imieniu wszystkich Polaków!

  Czas z tym skończyć. Jego też obowiązuje prawo, które musi respektować.

  Tak ważną i świętą dla Polaków uroczystość jak Wigilia wykorzystuje do politycznych napadów na rząd. To oburza. Śmiem wątpić, czy on kiedykolwiek świętował Boże Narodzenie. Czy rozumie charakter i sens tych dni? W tym świętym czasie nawet najgorsi wrogowie zawieszają swe urazy.

  Zastanawia, dlaczego siedział cicho za czasów poprzednich rządów, gdy faktycznie z demokracją nie było najlepiej. Teraz, gdy ma demokrację, nie potrafi jej uszanować. Pewna kwoka traktowała świat z wysoka.

  Ha,ha,ha, teraz UBecy wyszli na ulicę bronić swoich apanaży.

  Jakież to niesamowite, że gdy Polacy zmienili rząd, maski opadły i nareszcie wiemy kto jest kto.

  Przez 70 lat Polska była pod butem okupanta, ale wreszcie się wyzwoliła. Niedobitki jeszcze wyją, ale to już jest ich koniec. Oni nadal nie mogą zrozumieć swojego upadku i targają nimi drgawki w postaci jakichś KODów i Nowoczesnej.

  Niestety, to już jest ich definitywny ,,KONIEC’’!

  WIERZĘ, że rząd PIS nie straci tak łatwo steru, a Polacy będą go popierać i wreszcie Polska oczyści się z tej czerwonej zarazy.

  Emigrantka z Australii

  Źródło: solidarni2010.pl

  1. po pierwsze to jest fake nie żadna emigrantka z australi a szpieg okupant, moher i pisior niewolnik od PANA. więc nie ma sensu rozmowa.

   niezalerznie dodam że wymordują się muzułmany i mohery, mając na myśli Wszystkich pojebańców, już wam wprowadzają pokój pod lufami, jedna okupacja… do pobudki w obozach koncentracyjnych.

  2. wiem że jesteście ślepcami. ale to nie jest żadna walka wyzwoleńcza. to jest demon ologia demagogia gra do jednej bramki, jednego psa. kto wprowadził ustawę piędziesiąt kilka? mikołaj? kto sprowadza wojska? wróżka z krainy ozz? hip hip hura, kogo się urzywa do wzbudzenia niepokoju i puczu? hip hip hura majdan i będą was wyzwalać. jak czytam jak szukam co by tu wlepić na poparcie ale nie ma bo wszyscy są jak te pojebane lemingi ze świętych mediów propagandy. obudzicie sie z gębą w nocniku jak w 49.

   1. tylko że teraz lepiej to przygotowali, już nie 3 mocarstwa chcą wymazać polskę ale podpalono świat by ją wymazać. …

    bo nie? nie u was, nie wami będą siebili? o co? o wasze? nie ale wami? gdzie macie sojuszników? wojska jakim macie być posłuszni?

    wrócę nie sama.

  3. realia się zmieniają ,a na antypodach czas biegnie nieco inaczej a oczy i uszy nie widza i nie słyszą . Polaków Los Straszny .

 4. Jestem ciekawy dlaczego Janusz nie powie ze to jest wojna Polsko Zydowska
  Przeciez chodzi tylko o to aby Polakow podzielic i rzadzic nimi w glupocie …… kazdy rozumie ze dzieciejsza klutnia to9 tylko ma byc Sorosa akcja na temat zabijania mpolskosci i judeopolonoia PIS ma rzadzic w naszy polskim kraju … Ma b yc Polska judeopolonia i zaiste nie uda wam sie

  1. bez urazy bo nie wiem o czym mowa. ale myślę sobie kolejny oświcony młotek jaki ma się za wolnego 😉 i jeszcze wlepił by mi ktoś linka z jakiegoś super ezo serwisu od jakiegoś smoka wszech brajanów, to w sumie to samo… jeden hłam.

   ale bez urazy, to się tyczy wszystkich więc nie rąź się sam 😛

  1. Majestic – temat: „Kurewski Kościół” ?
   Kościół – ten o którym mówił Jezus – to społeczeństwo, to przecież są LUDZIE, a nie ta hierarchiczna instytucja rodem z diabelskiego watykanu! 🙂
   A to, że pośród porządnych, oddanych BOGU ludzi, istnieją też watykańskie KURwIE BISKUPIE, to zupełnie inna sprawa, która nie ma i nie może mieć NIC WSPÓLNEGO z MISJĄ wzrostu świadomości chrystusowej, w tym zdegenerowanym świecie, określanym mianem cywilizacji śmierci! 🙂

   Tylko i wyłącznie ludzka PYCHA, która rodzi ŚLEPOTĘ, powoduje, że człowiek nie dostrzega tego, co w życiu NAJWAŻNIEJSZE i daje się prowadzić ŚLEPCOM-PRZEBIERAŃCOM, odgrywającym TEATR służenia BOGU/ŚWIATŁOŚCI i gdyby nie INTERWENCJA ŚWIATŁA, to źle by się to skończyło dla ziemskiej cywilizacji.

   Przecież opętane DEMONICZNĄ HIPNOZĄ (czyli meNdiami) społeczeństwo (np. polskie) nawet sprawy sobie jeszcze W PEŁNI nie zdaje z tego, że rządy na tym świecie oraz w Polsce są pod kontrolą SZATANA, więc i ta cała DEMOKRACJA, to czysta SZATAŃSKA ILUZJA rzekomej wolność, że te tzw. „struktury demokratycznego państwa”, to tak naprawdę ZAKONSPIROWANA PRZESTĘPCZOŚĆ ZORGANIZOWANA, która – w normalnych warunkach, tzn, gdyby pokazała swoje PRAWDZIWE oblicze – to w KILKA GODZIN ZOSTAŁOBY to DIABELSKIE KUREWSTWO ZGŁADZONE w akcji społecznej SAMOOBRONY przed NAPAŚCIĄ BANDY OBŁĄKANYCH ZBRODNIARZY-LUDOBÓJCÓW! 🙂

   Posłuchajcie tego: https://www.youtube.com/watch?v=FnYW8NO4UOw – zwracając SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ na to, co „SZATAN” mówił egzorcyście o tych tzw. „politykach”, a przecież te polityczne kurwy trudniące się UPRAWIANIEM NIERZĄDU z DIABŁEM na SZKODĘ społeczeństwa, nie mogłyby istnieć bez tego całego meNdialnego kurewstwa nierządu, nie mogłyby istnieć także bez podporządkowania diabelskiemu kurewstwu nierządu wszystkich resortów siłowych… itd.

   Ratuje tych diabelskich skurwieli tylko to, że społeczeństwo nie jest świadome do końca, że to są:

   POLSKOJĘZYCZNE KURWY – PRZYBŁĘDY KTÓRE TRUDNIĄ SIĘ UPRAWIANIEM NIERZĄDU z ZAKONSPIROWANYM NAJEŹDŹCĄ OKUPUJĄCYM NASZ KRAJ!!!

   MYŚLICIE że POLSKA JEST WOLNYM KRAJEM?!! MYŚLICIE że MY – POLACY – JESTEŚMY WOLNYM NARODEM?!! To w takim razie:

   SPÓJRZCIE NA NASZĄ SYTUACJĘ PRZEZ PRYZMAT NASZEJ HISTORII :

   Czyż historia Polski nie pokazuje nam, że ZAWSZE na przestrzeni dziejów „KOMUŚ” bardzo zależało na tym, aby NAS – POLAKÓW – NIE BYŁO?!! Czy nie było tak, że zawsze „KOMUŚ” ZALEŻAŁO na tym, żeby POLSKA ZNIKNĘŁA z MAPY ŚWIATA ?!!!

   BYŁO TAK ?!! OCZYWIŚCIE, że BYŁO!!! No więc:

   CO SIĘ TAKIEGO w OBECNYCH CZASACH ZMIENIŁO że „NAGLE” (!!!) JESTEŚMY – RZEKOMO – WOLNYM PAŃSTWEM ?!! 🙂

   Czyżby ten „KTOŚ”, kto ZAWSZE miał swój INTERES w tym, abyśmy nie istnieli – „NAGLE” ZMIENIŁ SWOJE ZDANIE i POZWOLIŁ NAM BYĆ WOLNYM, STANOWIĄCYM o SOBIE SAMODZIELNIE NARODEM ?!!

   CZY TO JEST MOŻLIWE że „KTOŚ” NAGLE REZYGNUJE ZE SWOJEGO INTERESU?!! NAPRAWDĘ w to WIERZYSZ ?!! To jest WYKLUCZONE!! 🙂

   Natomiast w grę wchodzi to, że ten „ktoś”:

   ZMIENIŁ TAKTYKĘ swojego DZIAŁANIA TAK BARDZO, że NIE POTRAFILIŚMY DOSTRZEC TEGO, jak BARDZO JESTEŚMY ZNIEWOLENI!

   TAK JAK UNOWOCZEŚNIA SIĘ TECHNOLOGIA i przez to ZMIENIA SWÓJ WYGLĄD – TAK TEŻ ZMIENIAJĄ SIĘ SPOSOBY PODBOJU ZNIEWALANIA GRABIEŻY i MORDOWANIA PODBITYCH NARODÓW!

   CZAS TO SOBIE UŚWIADOMIĆ bo w TAKIEJ SYTUACJI ZNALEŹLIŚMY SIĘ i PIERWSZE CO MUSIMY ZROBIĆ to WŁAŚNIE UŚWIADOMIĆ SOBIE TO DO SAMEGO KOŃCA!

   A teraz spójrzmy – stajemy się CORAZ BARDZIEJ ŚWIADOMI i chcemy ODZYSKAĆ SWÓJ KRAJ aby ZACZĄĆ RZĄDZIĆ się na swoim własnym terenie po NASZEMU, na swój sposób, więc CO SŁYSZYMY?!!

   ano słyszymy w kółko, że :

   PUTIN CHCE NAS NAPAŚĆ, że ROSJA NAM ZAGRAŻA i że JUŻ CHCE NAS NAJECHAĆ i TRZEBA NAS BRONIĆ przed PUTINEM! 🙂

   WIĘC POLSKOJĘZYCZNE KURWY – te PIERDOLONE DIABELSKIE PRZYBŁĘDY/ZŁOMIARZE – ŚCIĄGAJĄ NAM DO NASZEGO KRAJU WOJENNY ZŁOM pod PRETEKSTEM OBRONY PRZED ROSJĄ!!!

   CZY ZWRÓCILIŚCIE UWAGĘ JAKĄ „AKCJĘ” Z DŁUGĄ BRONIĄ ZROBILI NA LOTNISKU oraz JAK PLANUJĄ „EKSPONOWAĆ” W ŚWIADOMOŚCI ZBIOROWEJ TYCH RZEKOMYCH NASZYCH „ZBAWCÓW” i JAK JUŻ ZAPLANOWALI POWITANIE TYCH ZBRODNIARZY i PIKNIKI z NIMI we WSZYSTKICH WOJEWÓDZTWACH? 🙂

   CZY ZDAJEMY SOBIE SPRAWĘ z TEGO że TO JEST PROGRAMOWANIE ŚWIADOMOŚCI ZBIOROWEJ pod WOJNĘ?! OSWAJANIE ŚWIADOMOŚCI ZBIOROWEJ z TYM co NIERZĄDNE KUREWSTWO ZAPLANOWAŁO?!
   CZY ZWRÓCILIŚCIE UWAGĘ JAK GOWIN „WTRĄCIŁ” W SWOJĄ WYPOWIEDŹ : „TRZECIA WOJNA ŚWIATOWA”?!!!

   KIEDY W KOŃCU DOTRZE DO WSZYSTKICH ze TO NIE ROSJA JEST NASZYM WROGIEM tylko TE MIESZKAJĄCE POMIĘDZY NAMI W NASZYM KRAJU POLSKOJĘZYCZNE KURWY – PRZYBŁĘDY które ODPIERDALAJĄ NAM ten kurewski TEATR NIERZĄDU którego ZADANIEM JEST POKAZANIE NAS w całym świecie w JAK NAJGORSZYM ŚWIETLE aby te polskojęzyczne KURWY MOGŁY SKORZYSTAĆ z USTAWY 1066 w celu SPACYFIKOWANIA BŁYSKAWICZNIE ROZBUDZAJĄCEJ SIĘ ŚWIADOMOŚCI ZBIOROWEJ POLAKÓW przed KTÓRĄ tak PANICZNIE SRAJĄ w GACIE te DIABELSKIE PRZYBŁĘDY ?!! 🙂

   Stanisław Michalkiewicz nazywa to wędrownicze plemię żmijowe, które rozpełzło się po całym świecie: „polskojęzyczną wspólnotą rozbójniczą”, a Piotrek Korczarowski wyhaczył na jednym z zebrań tego kurewskiego PO-miotu, scenkę, która powinna dać WSZYSTKIM do myślenia (od ok 24:45): https://www.youtube.com/watch?v=Ktpo4gLDi2I – czy widzisz, jak to ŚWIADOMIE dzielące Polaków kurewstwo, które nie chce być „zawszonymi Polakami”, świetnie operuje językiem polskim? 🙂

   Pomyśl – my, w jakich DIABELSKICH realiach NAPRAWDĘ żyjemy!

   Tu nie ma czego obawiać się, bo to te kurwy-przybłędy srają w gacie przed nami i przed KONSEKWENCJAMI ich obłąkańczych planów wobec nas i właśnie dlatego ściągają nam ten US-rael-SS-ki ZŁOM wojenny wraz z niekumatymi (ze względu na język) US-rael-SS-kimi kretynami, do obsługi tego wojennego złomu, żeby – jako obcojęzyczni – nie byli w stanie POKAPOWAĆ SIĘ CO SIĘ NAPRAWDĘ ROZGRYWA na tej ZIEMI na którą PRZYJECHALI!

   Zwróćmy uwagę, jak diabelscy ludobójcy kombinują z przerzutami tych zbrodniczych armii, w taki sposób, aby NAPADNIĘTA przez tych ludobójców rdzenna ludność, nie miała możliwości językowej KOMUNIKACJI ze swoimi OPRAWCAMI, którzy oczywiście mają WIERZYĆ, że przyjechali, aby BRONIĆ DEMOKRACJI!! 🙂

   Oczywiście niema PODSTAW do OBAW, bo to wszystko jest DOPUSZCZONE WYŁĄCZNIE w tym celu, abyśmy PRZEJRZELI wreszcie NA OCZY bo TYLKO WTEDY ODBIERZEMY TO, co JEST BEZAPELACYJNIE NASZE – POLSKIE, i PO-gonimy w PiS-du z Polski te KUREWSKIE PRZYBŁĘDY RODEM z PIEKŁA !
   🙂

 5. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/w-murmansku-obserwowano-chmury-stratosferyczne-tzw-obloki-perlowe Pisałem że to HAARP , dlugo ich smażyli
  Info z blogu
  Złoty Wiek Gai
  „Simon Parkes:

  10 stycznia 2017 Brytyjski dziennik, Daily Express w wersji elektronicznej opublikował historię budynków znajdujących się na Antarktyce poprzedniej rasy ludzi.

  09 stycznia 2017 Trzęsienie ziemi na Biegunie Północnym o pomiarze 5.8, na głębokości około 15 mil – nie ma żadnych linii trzęsień ziemi w tym miejscu, ale jest (lub była) podziemna baza.”

 6. Cytat ; gazetawarszawska „WŁADZA OKUPACYJNA W POLSCE ZAŁOŻYŁA POLAKOM SZNUR NA SZYJĘ.

  Sprowadzenie do polski wojsk amerykańskich jest niczym innym jak założeniem sznura na szyję polskiemu społeczeństwu. Podstępne przejęcie władzy przez okrągłostołowców w 1989 roku zapoczątkowało systematyczną kolonizację polski przez ponadnarodowe korporacje, w których dominuje kapitał amerykański. Tzw. władza w Polsce jest niczym innym jak delegaturą tychże korporacji, posłusznie wykonującą każde ich polecenie. Gdyby było inaczej to będąc nawet największym tumanem nie wyprzedaliby niemalże całego majątku narodowego za przysłowiową czapkę śliwek. Nie wpisaliby do Konstytucji zakazu finansowania rozwoju polski poprzez Bank Polski. Nie wygoniliby z kraju ponad 3 mln Polaków biorąc w to miejsce Czeczenów, Ukraińców i czort wie kogo jeszcze. Nie wspieraliby banderowców w zbrojnym zamachu stanu na Ukrainie na polecenie jastrzębi wojny z USA. I wreszcie nie przygotowywaliby Polaków na wojnę z Federacją Rosyjską na polecenie międzynarodowej bandy finansowo korporacyjnej z siedzibą w Waszyngtonie, na Wall Street i w londyńskim city.”
  http://www.gazetawarszawska.com/pugnae/5164-jerzy-truchlewski-wladza-okupacyjna-w-polsce-zalozyla-polakom-sznur-na-szyje

Comments are closed.