Alternews – 9.02.1015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

67 thoughts on “Alternews – 9.02.1015

 1. Prezydent Komorowski właśnie wprowadził do Polski żywność GMO”””
  http://alexjones.pl/pl/aj/aj-polska/aj-gospodarka-polska/item/47532-prezydent-komorowski-w%C5%82a%C5%9Bnie-wprowadzi%C5%82-do-polski-%C5%BCywno%C5%9B%C4%87-gmo

  Choć tak na prawdę gmo w jedzeniu mamy od dłuższego czasu: pieczywo w supermarketach i w większości piekarni zawiera soję (jakoś wątpie aby były ekologiczne),skrobia modyfikowana-jest też praktycznie w każdym przetworzonym pożywieniu,serkach,deserkach,budyniach i innych produktach ciężko znaleźć coś bez tego syfu,no i warzywa i owoce sprowadzane z zagranicy też może być gmo,bo czy ktoś to w ogóle sprawdza i jeśli tak,jak często?
  Ludzie kupują ten syf i nawet nie czytają etykiet,choć pewnie w produktach,gdzie nie ma tego opisanego w składzie pewnie też są składniki gmo,tylko nie są opisane,choć pewnie jest jeszcze jakaś część uczciwych producentów (choć może jestem naiwna).

  A wchodziliśmy do UE i było hasło: DOBRE BO POLSKIE! Teraz mamy odpady zamiast zdrowej żywności i wielu naszych producentów, aby doścignąć standardy UE też zaczęło produkować brzydko mówiąc GÓWNO zamiast jedzenia.

   1. GMO to pojecie pochodne od żarcia koszernego.
    GMO jest niekozerne.
    GMO to pasza dla gojów.

 2. najpotężniejszym wrogiem ukrainy są żydzi, czy pan o tym nie wie panie Zagórski, czy raczej nie chce wiedzieć. Szkoda, bo bierze pan udziałw zamazywaniu PRAWDY!!!

 3. nie zagłosuję za nikim, kto wrzeszczał na majdanie: sława ukrainie, herojom sława.

  1. @aka masz rację w obu wypowiedziach.
   Ktoś kto udaje że tego nie widzi to musi być albo skrajny idiota lub amoralna szuja lub sługus tej mafii udający „opozycjoniste”.
   Tak skrajnych idiotów w mediach nie ma bo taki poziom idiotyzmu kompromituje idiotę w każdym temacie (brak logiki).
   Natomiast amoralne szuje czyli karierowicze i sługusy mafii oczywiście są bo mafia realnie istnieje.
   Nie ma potrzeby rozstrzygania czy ktoś jest zwykła szują czy sługusem tej mafii. W obydwu przypadkach należy się takich pozbyć z mediów, z władzy,
   z gospodarki, z rodziny, ze społeczności lokalnej.
   Szuja lub sługus mafii jest jak mina na własnym podwórku, jak jadowity wąż w sypialni, jak skorpion w bucie, truciciel w kuchni, pedofil w przedszkolu, nigdy nie wiadomo kiedy wybuchnie i kogo porani.
   To jest bardzo nie komfortowa sytuacja dla ludzi uczciwych.

   Takie mamy czasy że tacy nami rządzą na wszystkich możliwych płaszczyznach. Nawet na wielu płaszczyznach z pozoru „opozycyjnych” czy „alternatywnych”.

   1. Jest wiele granic część z nich jest niewidoczne.
    Hitler wyprawiał zbiorowo swoich rzeczywistych i domniemanych przeciwników w zza światy. Każdy z wyprawionych trafiał do swojego Boga lub diabła. To zła metoda. Wszyscy mamy prawo do życia.
    Ale można postawić mafii granice systemowe.
    Choćby parytet narodowy we władzach na każdym szczeblu władzy.
    Choćby parytet narodowy przy wyborach do Sejmu i na Prezydenta (prezydent innej niż dominując narodowość musi mieć odpowiednią wyższy poziom akceptacji całości społeczeństwa).
    Choćby systemowe ograniczenie oligarchii i ich wpływów na władzę na media zwłaszcza oligarchii mniejszości narodowych..
    Choćby system edukacji w którym tylko najzdolniejsi przechodzą do wyższych poziomów edukacji a nie najbogatsi czy wyróżnieni rasowo, religijnie czy znajomi królika.
    Takich „choćby” jest jeszcze wiele.
    Choćby parytet narodowy siły mediów na rynku (kto ma media ten m władzę).
    ….

   2. 🙂
    ” Każdy z wyprawionych trafiał do swojego Boga lub diabła. To zła metoda. Wszyscy mamy prawo do życia.” Żyj y walcz sfoiom spszentem 😀 Agresja potęgUje agresję…
    http://www.takapaka.pl/Produkt/152/dzika_proca?gclid=CPawgofk28MCFRTMtAod810AIg
    Ino Jo wim, co tam POKUJ, gdzie SPOKUJ 😀 Jasne, że jasne. 🙂
    https://www.youtube.com/watch?v=Gere_K02mGE Y nie jenacej
    Yna ros-kurce 🙂 https://www.youtube.com/watch?v=01VaJUNjbuw
    & Jestem wojownikem POZYTYWNYM 🙂 http://teksty.org/hemp-gru,los-wojownika-%28lojalnosc%29,tekst-piosenki
    🙂 3-majta sie…
    ” (kto ma media ten m władzę).” 😀 Tyn chto koRZysta
    zy obu – http://rebelianci.org/472794/Dwie-polowki – 1/2
    głUfkUf, noto tymu władzi niecza 😀 /”U”/ Umysł – an…
    „Ó”- wiesie. http://rebelianci.org/uimages/services/rebelianci/i18n/pl_PL/201301/1359131787_by_paddinktun_500.jpg?1359131787
    🙂 3-majta sie…

 4. Janusz wrzuć se na luz bo ześwirujesz kompletnie, ja niedawno podładowywałem baterie w birmie, przyjeżdżam a tu znowu ten zaściankowy syfilis: tusk-ukraina-putin-komorowski – qrwa co to za życie

 5. Kopalnie sprzedane. Lasy sprzedane. Polin to jest to a nie jakieś tam mity słowiańskie. Norwegowie i tak są zapobiegliwi wydali przepis zakazujący udzielania pomocy żebrakom i kara za nieprzestrzeganie. Żadnen odruch humanitarny nie będzie mile widziany. Na szczęście Polaków w razie czego nie wystraszy taki głupi przepis czego dowiedli przeciwstawiając się hitlerowskiemu zakazowi pomagania Żydom. http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/wp-content/uploads/2010/03/zydzi_lapanka.jpg

 6. Wizje przyszłości i eksperymenty naukowe w ośrodku badawczym CERN w Genewie… Europa będzie wyspą!
  11 lutego 2015 o 01:29
  Motto: „Nikt nie może powiedzieć ze stuprocentową pewnością, że wie, jaki jest prawdziwy cel budowli zwanej LHC i miejmy nadzieje, że się kiedykolwiek dowiemy szczegółów tych eksperymentów. Niestety na tym poziomie naukowym laicy nie są w stanie właściwie oceniać postępów prac.”
  W połowie marca 2015 roku ponownie zostanie uruchomiony Wielki Zderzacz Hadronów w CERN – Europejska Organizacja Badań Jądrowych. Wielu ludzi (szczególnie fizycy) zastanawia się czy dowiemy się prawdy do czego jest im potrzebna tak potężna moc? Nie bez powodu niepokoją się, że skutki tego eksperymentu mogą być dla nas tragiczne. Wypowiadają się fizycy na różnych forach oraz stronach Internetowych. Oto dla przykładu jeden z nich – „Prawdziwy cel istnienia Wielkiego Zderzacza Hadronów nadal nie jest znany” http://innemedium.pl/wiadomosc/prawdziwy-cel-istnienia-wielkiego-zderzacza-hadronow-nadal-nie-jest-znany

  Cyt. „LHC (Large Hadron Collider) to obecnie najpotężniejszy akcelerator cząstek na świecie. Znajduje się w ośrodku badawczym CERN w Genewie. Na głębokości około stu metrów zbudowano tam liczący 27 kilometrów pierścień, który wyposażono w najnowocześniejszą aparaturę do badań cząstek elementarnych. Od początku uruchomienia jednostki naukowej pojawiają się sugestie, że cel pracy LHC nie jest ujawniany publicznie.

  Oficjalnie LHC powstał po to, aby zdołano potwierdzić obserwacjami słuszność hipotezy profesora Richarda Higgsa, który aby rozwiązać problem nieskończonych mas zaproponował istnienie cząstki ją nadającej. To słynna „boska cząsteczka” czy też bozon cechujący Higgsa była przedstawiana, jako główny cel tego najdroższego urządzenia na świecie.

  Wymyślili i stworzyli ten Zderzacz ludzie bardzo odważni, którzy nie boją się żadnego ryzyka, lub po prostu lekkomyślni. Eksperymentatorzy sami na jednej z pierwszych konferencji prasowych stwierdzili, że mieli okazję uczestniczyć po raz pierwszy w historii nauki, w eksperymencie, którego wyniki są „w zasadzie nieprzewidywalne”. Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizyki David Gross, wyraził pogląd, że zderzacz pozwoli na „takiego odkrycia, których nawet się nie podejrzewa, włącznie z pokonaniem barier, które napotykają podstawy dzisiejszej fizyki”

  Nie sposób nie postawić sobie pytania o to, dlaczego skoro już trzykrotnie potwierdzono, że tak zwana „boska cząsteczka” rzeczywiście istnieje, to od grudnia 2012 LHC został wyłączony i dokłada się mu magnesów, aby zwiększyć jego moc niemal dwukrotnie. Oczywiste staje się, że cel może być zupełnie inny. Ktoś planuje zejść najniżej jak się da, ale to może prowadzić do zjawisk, których nawet nie umiemy sobie wyobrazić. To oznacza ryzyko wystąpienia anomalii czy osobliwości kwantowych, które po prostu mogłyby zniszczyć wszystko i nawet nikt by o tym nie wiedział, bo nic by nie zostało.

  Nikt nie może powiedzieć ze stuprocentową pewnością, że wie, jaki jest prawdziwy cel budowli zwanej LHC i miejmy nadzieje, że się kiedykolwiek dowiemy szczegółów tych eksperymentów. Niestety na tym poziomie naukowym laicy nie są w stanie właściwie oceniać postępów prac.”

  Źródło: public domain

  Jestem wizjonerką i badaczka megalitów oraz ufologiem. Kilka lat temu napisałam art. w którym opisałam moje wizje i sny dotyczące przyszłości Europy. Chociaż jest to sprzeczne z logiką i wiedzą nauką – Europa będzie wyspą!

  „A jaka będzie przyszłość Europy?

  https://www.facebook.com/notes/zofia-piepi%C3%B3rka/a-jaka-b%C4%99dzie-przysz%C5%82o%C5%9B%C4%87-europy/310059422353270

  „We śnie zobaczyłam mapę Europy i Ktoś mówił, że Europa będzie wyspą.

  USŁYSZAŁAM słowa: Kontynent oddali się od Azji.

  – Jak to się oddali, w jaki sposób?

  USŁYSZAŁAM: Trzęsienia ziemi.

  – Ale w którym miejscu?

  USŁYSZAŁAM: Dziura.

  We śnie pomyślałam: Jaka dziura? Dziura w ziemi? Gdzie może być taka dziura w ziemi? Na ziemi? Pomyślałam o Czarnobylu… Czyżby z powodu jakiegoś wybuchu atomowego? (Dlaczego we śnie pomyślałam o Czarnobylu? A więc może to być wybuch atomowy, który spowoduje dziurę w płycie kontynentalnej, a skutkiem tego będzie jej pęknięcie, a potem to już reakcja łańcuchowa…)

  USŁYSZAŁAM: Tak.

  We śnie patrzyłam na mapę Europy Wschodniej i szukałam takiego miejsca, ale nigdzie nie było żadnej wskazówki!

  USŁYSZAŁAM: Płyta tektoniczna zacznie pękać i powoli będzie się oddalać. Będą trzęsienia ziemi, które spowodują potworne sztormy, tsunami, huragany, a w konsekwencji zmianę brzegów Europy.

  Tym razem zobaczyłam zupełnie inną mapę Europy… z p r z y s z ł o ś c i!”

  Coś na skalę światową może wkrótce się wydarzyć…

  Nieoczekiwanie powróciłam do tej sprawy ponieważ znajomy przysłał informację, cyt. „…dostałem bardzo ważną informację, że coś na skalę światową może wkrótce się wydarzyć już za około 2 miesiące (marzec 2015 r. – dopisek mój) i jest to związane ze zderzaczem hadronów w Szwajcarii. Zbadaj to proszę swoimi metodami…”

  Skupiłam się i w wizji, w symbolach zobaczyłam dziwną białą karetę zaprzężoną w dwa czarne konie. Wyjechała ze wschodu i skręciła na południe. Za nią następna, taka sama i w tym samym kierunku… Patrzyłam na to długo nic nie rozumiejąc. Dotarły słowa: płyta się oddziela.

  To że płyta kontynentalna się oddziela wiedziałam już od wielu lat z wizji i snów oraz odkryć geologów! Jednak powtórzenie tego po kilku latach zabrzmiało to groźnie… Co oznacza dziwna biała kareta? Zobaczyłam, że miała kształt… Polski, a ciągnęły ją na południe dwa czarne konie. Czarne konie to dwie bazy gadzie, które to realizują. Dwie karety, a więc stanie się to w czasie dwóch lat.

  Niepokój i pytania naukowców o to co naprawdę dzieje się CERN w Szwajcarii pozwoliło mi zrozumieć, że przyczyną kataklizmu w Europie staną się eksperymenty naukowe w CERN!

  Z moich wizji oraz snów wynika iż Europa stanie się wyspą z powodu oddzielania się naszej płyty tektonicznej od Azji. Ale dlaczego? Gdy to pisałam nikt w to nie wierzył, bo niby jakim cudem mogłoby się to zdarzyć?! Cudów nie ma, są tylko nieznane zjawiska fizyczne… Nie brałam pod uwagę tego, że ten „cud” zgotują nam sami naukowcy.

  Do tej pory naukowcy sądzili, że płyta europejska nachodzi na płytę azjatycką i nic nie ma prawa się zdarzyć w czasie naszego pokolenia. Jednak po trzęsieniach ziemi które nawiedziły Europę okazało się, że nastąpiła nagła i niespodziewana zmiana kierunku przesuwania się naszej płyty na południe w kierunku płyty afrykańskiej. Gdy w Internecie przeczytałam te zdumiewające informacje dotyczące naszej płyty tektonicznej zrozumiałam, że wizje wyprzedzają zdarzenia i właśnie się realizują z powodu niebezpiecznych eksperymentów w CERN. Kolejne ich eksperymenty przyśpieszą nieuchronny kataklizm. Jest to odpowiedź na pytanie o prawdziwy cel istnienia Wielkiego Zderzacza Hadronów i eksperymentów naukowych.

  Kto za tym stoi?

  Pytanie internauty : „Aby pojąć co na tym świecie się wyprawia należy zacząć od pra-przyczyny, czyli zadać sobie pytania: Kim są stojący za kurtyną ludzie wprowadzający Nowy Porządek Świata? Kto ich założył i w jakim celu? No i najważniejsze – dla kogo oni pracują?”

  Z różnych wizji wiem, że w Szwajcarii jest potężna baza SMOKA (jedna z wielu na Ziemi), dlatego w tych eksperymentach biorą udział nie tylko ludzie, lecz zaawansowane w wiedzy cywilizacje z gwiazdozbioru Smoka i Węża o których czytamy w Biblii. Te gadzie istoty wcielają się w ludzkie ciała i dzięki temu mają kontrolę nad całym eksperymentem. W taki sposób doprowadzili do zniszczenia pierwszej, drugiej i trzeciej cywilizacji, a teraz realizują swój morderczy program w naszej cywilizacji.

  Z symulacji komputerowych naukowców wynika, że pierwotnie nasz kontynent był jednolity, nie było Morza Bałtyckiego, ani Morza Śródziemnego. Jak powstały te morza? Zrozumiałam, że tego typu eksperymenty „naukowcy” robili również we wcześniejszych cywilizacjach, aby w ten sposób doprowadzić do rozpadu lub zatopienia kontynentów i zagłady cywilizacji. Dowodem tego jest np. legenda o Atlantydzie. Dowodem jest również wielka 300 metrowa dziura na wysokości Zatoki Gdańskiej. Skutki tego typu eksperymentów w poprzednich cywilizacjach widzimy na mapie Europy. Teraz w strategicznym miejscu Europy „naukowo” znowu rozdzielają płytę europejską. Jesteśmy czwartą Cywilizacja na tym kontynencie i ostatnią, która może zrozumieć do czego zmierzają GADZIE CYWILIZACJE aby zniszczyć CZŁOWIEKA!

  „…od grudnia 2012 LHC został wyłączony i dokłada się mu magnesów, aby zwiększyć jego moc niemal dwukrotnie. Oczywiste staje się, że cel może być zupełnie inny. Ktoś planuje zejść najniżej jak się da, ale to może prowadzić do zjawisk, których nawet nie umiemy sobie wyobrazić. To oznacza ryzyko wystąpienia anomalii czy osobliwości kwantowych, które po prostu mogłyby zniszczyć wszystko i nawet nikt by o tym nie wiedział, bo nic by nie zostało.”

  W 2000 roku w wizji widziałam wielki ośrodek i oślepiającą energię… Jeżeli w CERN zwiększają moc, to krótkim czasie w wyniku „eksperymentu” może dojść do kataklizmu i zagłady cywilizacji.

  W czym tkwi „haczyk”?

  Jestem wizjonerką a nie fizykiem, ale zastanowiło mnie jedno: w która stronę krążą cząsteczki w akceleratorze – w prawo zgodnie ze wskazówkami zegara czy w lewo? Krążą one w pierścieniu liczącym 27 km, na głębokości około stu metrów pod ziemią. Nikt ze znajomych nic na ten temat nie wiedział. Jak to sprawdzić? Można np. radiestezyjnie i okazuje się że krążą w prawo czyli zgodnie ze wskazówkami zegara.

  Moje pytanie dotyczące wiru cząsteczek w akceleratorze wynika ze snu, który opisałam i analizowałam w art. zat. „Egzamin z fizyki czyli akcelerator, HAARP, bazy kosmiczne i złota flara!”

  https://www.facebook.com/notes/zofia-piepi%C3%B3rka/egzamin-z-fizyki-czyli-akcelerator-haarp-bazy-kosmiczne-i-z%C5%82ota-flara/451588164904160

  Ten proroczy sen w swojej prostocie jest genialny i ma wiele znaczeń! W symbolach została zawarta wiedza mistyczna, fizyczna, matematyczna oraz techniczna i wyjaśnia moje pytanie odnośnie wiru cząsteczek w lewo czy w prawo. „Pozwoliło mi to zrozumieć istotę sprawy, czyli moje poszukiwania oraz badania Baz Kosmicznych. Ma to znaczenie nie tylko dla mnie, ale dla Polski oraz przyszłości cywilizacji i dlatego muszę o tym napisać, aby zaliczyć swój egzamin dojrzałości duchowej oraz świadomości współczesnego człowieka” (…)

  „O czym w rzeczywistości mówi drugi obraz z mojego snu?

  To schemat instalacji w Bazach Kosmicznych! „Po chwili na skraju obwodu świetlistego kręgu pojawiły się dwa neonowe przeźroczyste pierścienie jak rury lub przewody w których powoli przesuwała się poprzeczna wiązka kolorowej energii jak w kodzie kreskowym. Ten kolorowy kod powtarzał się w rożnych odstępach w długich neonowych rurach (?), ale ich prędkość stopniowo wzrastała, tak że szybko migały mi przed oczami. Kolorowe kody w dwóch rurach wirowały w lewo lecz z inną prędkością. Wraz ze wzrostem szybkości wirowania kolory zlewały się ciągłą linię. Długo patrzyłam zaskoczona na to niezwykłe zjawisko myśląc – CO TO JEST?!” W końcu zrozumiałam, że dwie neonowe rury w których wirują jakieś zakodowane energie mają znaczenie fizyczne oraz techniczne i kojarzą mi się z akceleratorem.

  Uproszczę sobie sprawę sięgając po odpowiednią wiedzę do „Wikipedii” gdzie precyzyjnie to zostało wyjaśnione.

  Co to jest akcelerator cząstek? Akcelerator – urządzenie służące do przyspieszania cząstek elementarnych lub jonów do prędkości bliskich prędkości światła. Cząstki obdarzone ładunkiem elektrycznym są przyspieszane w polu elektrycznym. Do skupienia cząstek w wiązkę oraz do nadania im odpowiedniego kierunku używa się odpowiednio ukształtowanego, w niektórych konstrukcjach także zmieniającego się w czasie, pola magnetycznego lub elektrycznego.

  Akceleratory mogą zostać wykorzystane do wytwarzania antymaterii.

  We śnie wskazówką jest wir w lewo i kod kreskowy oraz prędkość ich obrotu – jedna wolniej druga szybciej.

  We śnie energia wiruje w lewo – czyli prawidłowo. Wg konwencji radiestetów wir w lewo jest negatywny, a wir w prawo pozytywny, więc ich interpretacja odnośnie snu oraz wiru energii cząstek w tej Bazie Kosmicznej w ziemi ma zupełnie inne znaczenie. I to samo dotyczy np. faktu jakim jest krążenie Ziemi wokół własnej osi i po orbicie wokół Słońca w lewo. W ich konwencji jest to zły, negatywny wir – wbrew logice i fizyce! Czy nie wiedzą, że zmiana kierunku obrotów Ziemi oznacza zagładę naszej cywilizacji? Na tym właśnie polega pułapka w jakiej tkwią psychotronicy! A może właśnie o to chodzi tym którzy nimi manipulują??”

  Jeżeli cząsteczki w akceleratorze CERN w Genewie krążą w lewo zgodnie z wirem Ziemi wokół własnej osi oraz wokół Słońca i Galaktyki to jest OK! Jeżeli w przeciwnym kierunku czyli w prawo to oznacza zagładę gdyż wyjaśnia to dlaczego nagle nasza płyta kontynentalna zmienił kierunek na południe i odrywa się od Azji.

  „Na podstawie wielu publikacji o działaniu HARP doszłam do wniosku, że II obraz we śnie przedstawia schemat działania urządzenia istniejącego w wyposarzeniu tej (i wielu innych) Bazy Kosmicznej. Dwie symboliczne przezroczyste rury biegnące wokół Bazy Kosmicznej to system akceleratorów w których krążą zakodowane (w kolorach) cząstki energii. Jakiej?? Wprowadzone w ruch wytwarzają energię o niepojętej dla nas MOCY. Tak to rozumiem i wiem, że zrozumie to każdy fizyk z odpowiednią wiedzą i z odpowiednim sprzętem, który będzie badał to „święte miejsce MOCY”. Nie zrozumie tego psychotronik ograniczony do widzenia „światła” wysyłanego za pomocą różnych fal z baz kosmicznych OBCYCH lub wojskowych, bez zrozumienia jego istoty i wpływu na stan umysłu.”

  Z informacji które otrzymałam ostatnio od znajomych, okazuje się iż w czasie trwania eksperymentu Wielkiego Zderzacza Hadronów nie można wykonać żadnych pomiarów gdyż urządzenia „szaleją” z powodu wytworzonego wielkiego pola elektromagnetycznego. Okoliczni mieszkańcy twierdzą iż ma to wpływ na pamięć oraz upływ czasu lecz nie mogą o tym publicznie mówić. Czy to jest pozytywny stan dla człowieka?

  Już w szkole podstawowej uczyliśmy się że nasza planeta jest otoczona wielkim polem elektromagnetycznym, że od milionów lat wiruje w lewo. Jeżeli wielki Zderzacz Hadronów w czasie eksperymentów wiruje w prawo, to jak to działa na ludzi, na nasz kontynent, na Ziemię? Wir energii w prawo zamyka, blokuje, destabilizuje. Czy tego chcemy czy nie prawa fizyki działają na nasza duszę, umysł i ciało oraz planetę i na wszystko co wokół nas się dzieje.

  Naukowcy – genetyczy już dawno odkryli, że niektórzy ludzie mają kod DNA lewoskrętny a inni prawoskrętni. Dlaczego? Oznacza to iż prawidłowy WZÓR wiru został zakodowany w DNA CZŁOWIEKA, planety, naszego Układu Słonecznego, Galaktyki. Ciała CZŁOWIEKA zostały zaprogramowane zgodnie z prawami fizyki oraz wiru planety i Galaktyki. Psychotronicy jakich znam nie przyjmują tego faktu do wiadomości, w ten sposób ujawnią kim są.

  W ich konwencji wir prawy jest pozytywny, a wir lewy negatywny. Miejsca „mocy” gdzie są prawe wiry energii wg ich konwencji są pozytywne, ale dla mnie są negatywne, bo niezgodne z wirem naszej planety. W takich miejscach są bazy kosmiczne OBCYCH oraz … Sanktuaria Maryjne co wyjaśnia wiele.

  Jako ufolog wiem że na Ziemi są różne bazy kosmiczne, które mają akceleratory dopracowane do perfekcji. Różnica polega na wirowaniu energii w akceleratorach kołowych i wielkości baz kosmicznych.

  Miejscem Wielkiej Mocy jest również CERN w Genewie gdzie w czasie eksperymentów naukowych wśród okolicznych mieszkańców dochodzi do zmiany świadomości, a urządzenia pomiarowe „wariują” przy tak silnym polu magnetycznym.

  Częsta i zbyt mocna ingerencja w pole magnetyczne i grawitacyjne Ziemi powoduje, że płyty kontynentalne pękają lub zmieniają kierunek przesuwania. Gdyby nie było tego typu eksperymentów naukowych nasza płyta przez miliony lat nachodziłaby na płytę azjatycką na wysokości Uralu.

  CERN w Genewie jest w strategicznym miejscu w Europie. „… od grudnia 2012 LHC został wyłączony i dokłada się mu magnesów, aby zwiększyć jego moc niemal dwukrotnie. Oczywiste staje się, że cel może być zupełnie inny. Ktoś planuje zejść najniżej jak się da, ale to może prowadzić do zjawisk, których nawet nie umiemy sobie wyobrazić. To oznacza ryzyko wystąpienia anomalii czy osobliwości kwantowych, które po prostu mogłyby zniszczyć wszystko i nawet nikt by o tym nie wiedział, bo nic by nie zostało.” Czyli zbrodnia doskonała?

  Kim są ludzie którzy stoją za tym eksperymentem?

  Odpowiedź na to pytanie podała Kiara i wyjaśniam w reportażu z sesji plenerowej w Gdyni z członkami Niezależnego Forum Cheops w dniach 11-16 lipca 2014 roku.

  „Piramida Prawdy przy AM w Gdyni” http://youtu.be/fh7Ac-Ie4cc

  „Puenta sesji plenerowej była na tej górze, dlatego relacja filmowa z sesji zaczyna się od ostatniego dnia nagrań. Właśnie tam Kiara nieoczekiwanie powiedziała o wyższości cywilizacji Gadów nad CZŁOWIEKIEM lecz nie zostało to nagrane. Następnego dnia przed pożegnaniem rozwinęła temat: cyt. „Nie bójmy się określenia iż jesteśmy CYWILIZACJĄ SMOKA I WĘŻA, bo to jest nasz zaszczyt umożliwiający nam LUDZIOM ewolucję”. Te same słowa napisała na Forum, gdzie przez 24 godziny była cisza, gdyż nikt nie spodziewali się takiego wyznania oraz zakończenia sesji plenerowej. Jakie wnioski wyciągnęli członkowie Niezależnego Forum Cheops? Każdy kto ma czas może przeczytać komentarze przed i po sesji oraz opowiedzieć się po tej stronie z którą czuje się emocjonalnie związany – tak jak to się stało na ich Forum.” http://www.cheops.org.pl/viewtopic.php?f=21&t=201

  System działania cywilizacji GADÓW w ludzkich ciałach nazwałam system KONIA TROJAŃSKIEGO, którego celem jest zniszczenie cywilizacji od środka, na wszelkie sposoby!

  Akceleratory mogą zostać wykorzystane do wytwarzania antymaterii oraz wielkiej dziury od której zacznie się kataklizm. Od nas zależy czy zrozumiemy do czego to wszystko zmierza i czy zdążymy się przygotować.

  Przepowiednie dziadka…

  Przypomniałam sobie co mój dziadek (Kaszub) powtarzał gdy byłam dzieckiem. Były to różne przepowiednie m.in. dotyczące Rosji oraz Niemiec. Dziadek powtarzał, że Niemcy pękną i przestaną istnieć. Jako dziecko pytałam – jak pękną? Dziadek nie umiał na to odpowiedzieć. Jasnowidz – ksiądz Klimuszko napisał, że Szwajcaria przestanie istnieć. Dlaczego?? Tego też nikt nie potrafił zrozumieć.

  W świetle tego co robią naukowcy w CERN w Szwajcarii jest to oczywiste i wszystko może się zdarzyć, a konsekwencje ich eksperymentów dotyczą całej Europy i nie tylko… To co tutaj będzie się działo będzie miało wpływ na inne kontynenty. Pamiętajcie, że nasza płyta kontynentalna już zmieniła kierunek przesuwania na południe!

  Te zdarzenia zostały zapowiedziane przez wizjonerów oraz proroków biblijnych i jak widać dzieją się na naszych oczach, w naszym pokoleniu, ale nieliczni to rozumieją. KONIEC ŚWIATA… ? Z moich wizji wynika że zginie ok. 50% ludzkości Europy, ale nie wszyscy – tak jak to się stało w poprzednich cywilizacjach na tym kontynencie.

  Zofia Piepiórka

  Material ten otrzymalam na moj mail i wyslalam tutaj >

  1. W naszym świecie antymaterii nie ma i nie będzie, ale są ludzie, którzy mają dokładnie zlasowany mózg i pasję straszenia innych czym się da.

   Brak możliwości rozumienia otaczającego ich świata , historii i symboliki zastępują wymyślanymi opowiastkami, zmienianymi razem z pogodą dnia i powtarzanymi jak mantra.

   Szkoda mi słów na komentarze, wizji ludzi , których inspiracją ich mentalnych możliwości jest nienawiść, zawiść i brak możliwości logicznego myślenia.

   Kiara.

   1. Manipulacja informacją to paskudna sprawa, żyjemy w momencie w którym wypływają na powierzchnie wszystkie brudy i matactwa ludzi skorumpowanych w rożnych układach i nie ludzi….. Ten stan można porównać do pękniętego wrzodu z którego wypływają wszystkie nagromadzone brudy…

    Oczyszczenie jest w toku ale ludzie dawnych układów z różnymi zakulisowymi siłami nie odpuszczają… tonąc w swoich ciemnych interesach usiłują chwytać się innych i pogrążać ich ze sobą.

    Nic z tego czas odkrywania prawdy i oczyszczania jej z ludzi ciemnych interesów i ich chorych wizji narzucanych im przez gadające byty w głowach jest w toku.

    Ten link służy zobaczeniu tematu „Piramida pod Górą Mikołaja” w Gdyni inaczej.

    http://www.cheops.org.pl/viewtopic.php?f=21&t=1113&start=75

    Bowiem żadna wiedza na ziemi nie jest niczyją prywatną własnością nie będzie służyła chorym umysłom tych ludzi używającym jej do siania podziałów i degradacji innych. Basta!

    Kiara.

  2. „Akceleratory mogą zostać wykorzystane do wytwarzania antymaterii oraz wielkiej dziury od której zacznie się kataklizm. Od nas zależy czy zrozumiemy do czego to wszystko zmierza i czy zdążymy się przygotować.”

   Potwierdzam to zdanie, widziałam na własne oczy, to się stanie. Będzie wielka „wyrwa” w „niebie” powierzchnia ziemi zostanie spalona … Wyrwa się zamknie, ale skutki i powody dla jakich powstała będą katastrofalne delikatnie ujmując. W zasadzie nie wiem jakim cudem, dosłownie cudem to się nie skończy zagładą Ziemi, a może i układu słonecznego …

   Pisałam i wyjaśniałam że lepiej się nie bawić pewnymi sprawami, że może się to zakończyć reakcją łańcuchową jaka zniszczy podstawy Materii i wszelkiego istnienia w tym wymiarze. … I zapewniam, lepiej nie budzić śpiących bogów w kopce liści, bo mogą się wnerwić i to bardzo nawet jeśli zamkną reakcję to zmian nie cofną i „rozdeptaną nie jedno mrowisko” zanim się uspokoją …

   1. tylko czy nie musieli by do tego mieć takiego sprzętu jak w powieści „Wędrowiec” jest opisany? Czyli o średnicy planety…
    Co do wyrwy, to ona kiedyś podobno powstała, ale przy okazji prób z ładunkami termojądrowymi.
    W przypadku CERN-u straszą „dziwadełkami” i ich zdolnością do konwersji materii, ale póki co, to tylko teoria jest. W naszą planetę trafiają cząstki z kosmosu o energiach o wiele przewyższających to co są w stanie wyprodukować w CERN-ie i dopotąd dziwadełek nie wyprodukowały.

   2. 🙂

    „Żadnego końca świata dziś nie będzie ! Bo w Tokio jest już jutro.
    Nie będę myśleć dziś I na jutro to zostawię.
    Nie zdarzy nam się nic złego, Ucieknij ciosom to wprzód, to w tył
    Jakbyś była wiatrem. Nie zasnę dziś przez całą noc
    Demonom będę grał kołysankę.” 🙂 http://www.tekstowo.pl/piosenka,lemon_pl,jutro.html
    Czasby na inszy gat. toffi 😛 http://www.youtube.com/watch?v=iPUafG4au3U
    & na gratisa 🙂 http://rebelianci.org/uimages/services/rebelianci/i18n/pl_PL/201301/1358791924_by_paddinktun_500.jpg?1358809711
    🙂

   3. Hej Robert 😉 Już ja wiedziałam po co to przytoczyłam z komentem … 😉

    W tej kwestii, na pewno nie przypisuje sobie monopolu na nieomylność, wręcz założyła bym się o dobre piwo 😉 że nie mam racji, a info zostało przeze mnie błędnie zinterpretowane. Jednak intuicja mi mówi, że nie zawsze chodzi o rzędy wielkości. Bo przecież nie chodzi o klasyczną Newtonowską fizykę… 🙂

    I zdaje się w tym właśnie że nie wyprodukowano dziwadełek jest sedno problemu, prawda? 😉

    Używając mojej logiki wstecznej, aby zapobiec reakcji łańcuchowej niekompatybilności wzorców materii, trzeba było się z tym zetknąć, wypracować mechanizmy >~< I nikt nie odbierze tego (Prawa !), jednak błagam o rozsądek. Osobiście uważam że to już nie jest wynalezienie impregnatu przy okazji badania trądziku całkiem nieoczekiwanie i niechcący, a cy co w kwestii Teorii 😉
    Zresztą i tak to jest niezmienna maszynka i co się stało to się nie odstanie nijak. Więc co ja bredzę 😛

  3. Pani Zofiu

   1. dobrze pani kombinuje ale nie bardzo dobrze. nie dostrzega pani oczywistych szczegółów

   2. król yahwe nie nazywa się jahwe, na przykład allach to al-Lach = PAN LACH
   BAAL – to BA (WA)- al = pan BA/WA = to z mit chińskiej – WŁADCA BURZ i PIORUNÓW
   żydostwo to TYLKO UKRADŁO, są ZŁODZIEJAMI wiedzy indoeuropejczyków
   Smok to nie wąż, sa latające węże znane z babilonu ale to NIE SMOKI (patrz w niebo).

   3. tam istotnie jest ciemna piramida, jej znaczenie jest w I-Cing, tym I-Cing
   ona nie jest zła, ona jest od tego co znajdzie pani na mapie Polski….

   4. jej położenie można w prosty sposób wyznaczyć z położenia równoważnej jej piramidy białej

   5. cała wiedza wynikająca z „wiedzy” zydów to brednie, proszę się do niej nie przywiązywać i ich,
   zakłamanych ślepców. środowisko o jakim pani ciągle mówi to głupcy poszukujący jak żydzi MOCY
   jakiej NIE DOSTANĄ, bo idą drogą demonów i jak one skończą martwi wcześniej
   jeno poliżą ścianę od RAJU po czym spadną do piekła – obietnica od samego „króla yahwe” 😉

   proszę wybaczyć iż piszę zagadkami ale za dużo cfaniaczków nasłuchuje po portalach
   by pisać otwarcie.

   PS.
   co do „nie pozwolą” sprawa jest NIEAKTUALNA od ponad 50 lat.

   Obecnie się rozgrywają rzeczy przekraczające pojmowanie ludzkości
   wiele channelingów zawiera tworzone post-faktum opisy tych wydażeń.
   ściemniaczenko też w ten deseń bajeruje słuchaczy.
   inni próbują używać na nich reptyliańskiej/ egipskiej magii.

   Oś ziemii przesunęła się około 1300 pne jak umarło państwo średnioasyryjskie. Księżyc ją stabilizuje.
   W bibli to jest opisane jako UPADEK (kiarowego) WĘŻA zwanego też niepoprawnie SZATANEM,
   To był opisany w Ramajanie – statek matka tych kosmitów co stworzyli gollumy zwane – zydzi,
   oni jak niesie plotka byli z oriona. Ten wąż NIE OŻYJE, JEST już WYMAZANY z egzystencji,
   cywilizacja wężą to cywilizacja ŻMIJOWEGO plemienia, wzmocniona dziś robiącymi za guru reptoidami

   PS.
   Nic ludzie nie odblokują jeśli ich „król yahwe” he he nie wybierze …..
   a on ich nie wybierze bo są naznaczeni żydowską ideologią rasizmu i śmierci
   innymi słowy SĄ ZACZIPOWANI ŚMIERCIĄ, WIECZNĄ W OTCHŁANI
   za zdradę „króla yahwe” jakiej z chciwości i nienawiści dokonali

   PS.
   Najlepszym sposobem na „górę szamba” jest POTOP (patrz stajnia Augiasza)
   i tak będzie ziemia spłukana z brudu i wszelkich „mądralek”
   jak naprawdę nie zacznie czynić NA POWAŻNIE poprawy (teatralne gesty
   jakie wyczynia chociażby franciszek są dobre na zjazdy koszernej sekty)

   Niewolnictwo jest w UMYŚLE, wystarczy OBALIĆ FETYSZ………żeby zerwać pęta.

   Co do reszty pytań to sobie pani z nimi poradzi. Wie pani gdzie szukać odpowiedzi.

   1. ….. „2. król yahwe nie nazywa się jahwe, na przykład allach to al-Lach = PAN LACH
    BAAL – to BA (WA)- al = pan BA/WA = to z mit chińskiej – WŁADCA BURZ i PIORUNÓW”

    ********

    Jeżeli już w tą stronę to BA AL…… = Pan BA , a BA to zgodnie z MER KA BA … końcowy efekt , czyli materia , jednym słowem Al=Pan BA= materii.

    A , że ta postać Pan Ba to władca burzy i piorunów , to już inna sprawa wynikająca z innej informacji.
    Ba.. to inaczej nisko, na samym dole.

    Żeby zrozumieć pewne tematy trzeba pozostawić nienawiść i zawiść daleko za sobą….

    Kiara.

 7. Kalina – wyluzuj… Taka mapę z kraterem w centrum Europy, to jeszcze pod koniec lat 90-tych Trojanowski w „Nie do wiary” pokazywał. Miała to być pewna informacja od kosmicznych braci przekazana komuś i miało się to zdarzyć niebawem (coś koło 2000 roku), potem było straszenie 2012… I co? I to co zwykle. Teraz modne jest straszenie Yellowstone ( być może nie całkiem bez powodu) i epidemią odry na przemian. 😀 😀 😛 Jakoś dziwnie nie obawiam się CERN-u. Są inne bardziej realne zagrożenia. A płyta kontynentalna owszem, ewentualnie może pęknąć, ale raczej bez związku z LHC.
  I nie strasz ludzi antymaterią, bo to dobre jest w książkach Dana Browna, ale w rzeczywistości wydajność produkcji antymaterii jest nader mizerna, że o problemach z ewentualnym przechowywaniem nie wspomnę… 😛

  1. Czyżby kolejna próba ogłupienia tematu przez agende reptiliańską. Jak to sobie pięknie wszystko zaplanowaliście w tym wzniosłym celu zlikwidowania ludzkości, wszystko skrzętnie opisane w proroctwach, przepowiedniach, wizjach, chanelingach. Wojny, kataklizmy, znaki na ziemi i niebie a wszystko to w podtekście , że to człowiek jest taki zły, niedoskonały i grzeszny nieuchronnie zmierzający do samozagłady. No i jeszcze ten pakiet specjalny dla niedobitków czyli objawienie się jako troskliwy bóg.
   http://4.bp.blogspot.com/-uVUPZSc7n3M/U-IrDgr4d-I/AAAAAAAAMHY/DZ8l70JlhZo/s1600/nasienie–kontra-czlowi-blo.jpg

  2. Robert pisze:
   12 lutego 2015 o 00:15

   Kalina – wyluzuj… Taka mapę z kraterem w centrum Europy, to jeszcze pod koniec lat 90-tych Trojanowski w „Nie do wiary” pokazywał. Miała to być pewna informacja od kosmicznych braci przekazana komuś i miało się to zdarzyć niebawem (coś koło 2000 roku), potem było straszenie 2012… I co? I to co zwykle. Teraz modne jest straszenie Yellowstone ( być może nie całkiem bez powodu) i epidemią odry na przemian. 😀 😀 😛 Jakoś dziwnie nie obawiam się CERN-u. Są inne bardziej realne zagrożenia. A płyta kontynentalna owszem, ewentualnie może pęknąć, ale raczej bez związku z LHC.
   I nie strasz ludzi antymaterią, bo to dobre jest w książkach Dana Browna, ale w rzeczywistości wydajność produkcji antymaterii jest nader mizerna, że o problemach z ewentualnym przechowywaniem nie wspomnę… 😛

   *******

   Ciemna strona przesz swoich wysłanników cały czas usiłuje zastraszać LUDZI takich jak ( Kalina, P. Piepiórka niezły duet astralny), wiadomo strach paraliżuje działanie, blokuje myślenie logiczne, odbiera moc. Naczelne straszki odkurzane i wyjmowane z kątów, to reptylianie, kataklizmy , wojny i zagrożenia wszelkiego rodzaju. Tworzy się podziały i degraduje , bo mniejszymi podzielonymi , słabszymi łatwiej się włada. Silnym, zdecydowanym, posiadającym wiedzę nie da się pogrywać, zatem wszystkie takie jednostki i grupy trzeba albo przejąc , albo zniszczyć.

   Na tym portalu jest kilka osób trudniących się taką działalnością, jedni robią to świadomie i z premedytacją, są za to opłacani, a inni to użyteczni idioci.

   Ponownie zawrzało jak w garnku bo zbliża się kolejne bardzo istotne wydarzenie energetyczne , które ma bardzo pozytywny wpływ na świadomość i moc LUDZI. Zatem nasilają się wszelkiego rodzaju ataki nie tylko na mnie, ale na wszystkich, którzy informacjami kontrowersyjnymi do obiegowej „prawdy”….. 🙂 budzą samoświadomość innych LUDZI.

   13 marzec 2015 jest istotną datą energetycznego i kosmicznego wydarzenia które zaistnieje po raz pierwszy w dziejach Ziemi i LUDZKOŚCI.

   Nasze „ziarno życia”…. MY po raz pierwszy przebije się przez ciemną materię trzeciowymiarowego świata ! Jest to symboliczne przebudzenie „Czerwonego Konia Apokalipsy”… i wejścia jego mocy na powierzchnię ziemi do działania.
   Proces przejścia energii przez materialne czakry trwa 7 dni kończy go 20 marca unikalne wydarzenie skumulowane z datą równonocy wiosennej.

   20 marzec – całkowite zaćmienie Słońca (nów)
   20 marzec – równonoc

   Zatem jest o co walczyć…. 🙂 chodzi o zablokowanie strachem i przejęcie mentalne jak największej ilości LUDZKICH świadomości , wszak tylko na tym niewolnictwie bazuje utrzymanie się energetyczne biorobotow i obecnego systemu!

   Ten nieuchronny koniec ciemności i manipulacji odsłoni więcej skorumpowanych osób mocno działających dla systemu pod rożnymi intratnymi i wabiącymi płaszczykami duchowych i nie tylko tematów. Wszystko im się sypie, tracą,grunt pod nogami , boją się zdemaskowania stąd ta agresja i ślepe ataki we wszystkie strony. Wyciągają z kątów wszystkie zakurzone straszaki…. 🙂 bo chcą wygenerować strach , którym zablokują LUDZKĄ świadomość.

   Na czym to szczególne wydarzenie polega? Otóż oczyszczone i aktywowane zostały ponownie zostały wszystkie Leylines ziemi ,ale wydarzenie najistotniejsze rozegra się na połączeniach północ, południe.. ( czyli tych wiodących i uruchomionych na terenie POLSKI! dlatego tyle krzyku…. 🙂 )

   Leylines to nic innego jak światłowody w ziemi i naszych ciałach fizycznych, informacje w nich płynące zapisywane są w pamięci komórkowej. Kiedy mija określony cykl/ krąg czasu , napływają nowe informacje .. stare powinny być wyzerowane i wykasowane. Takimi oczyszczeniami oraz zerowaniem informacji zawsze są zaćmienia i nów księżyca. Zwyczajnie wygasza się strumień poprzednich informacji , które zawsze płyną ze światłem , powodując zaćmienia, zaciemnienią i puszcza nową wiedzę w nowym strumieniu światła, który przekazuje nowe informacje z nowego źródła , aktualnego dla danego czasu.
   Tak też stanie się w marcu tego roku, wszystkie info oparte na bazie strachu będą zerowane , pokazując prawdę , przekazana zostanie wiedza nowa, dotycząca nowej możliwości dla LUDZI w nowych warunkach.

   Dlatego system resztkami sił generuje swoje zapisy gdzie się da, konflikty na wszystkich możliwych planach i tematach , żeby zatrzymać w zapisie komórkowym w LUDZIACH stary element STRACH….. bowiem na nim bazuje cała władza systemu! Nic z tego zaćmienie da sobie z tym radę! A w tym roku będzie nie jedno.

   Zatem szacowna P. Piepiorka i P Kalinka….. wasze zabiegi i ciężki wysiłek w postraszeniu mnie dewartościowaniem mojej osoby różnym nazewnictwem wsadźcie sobie do archiwum wszelakich osobistych strat. Na mnie to nie działa, bo znam doskonale swoją wartość i nikt zewnętrznie nie jest w stanie jej zdewaluować żadnymi publikacjami!
   To tylko mała dygresja w celu zrozumienia negatywnej dzialalności różnych ludzi nie tylko w stosunku do mnie.

   Zatem pozostał nam miesiąc , który może wyciągać na powierzchnie jeszcze nie jedno paskudztwo z którym LUDZIOM przyjdzie się skonfrontować.
   Wymagany jest jak największy spokój nie wchodzenie w emocjonalne reakcje , nie dawanie się ciągnąć emocjonalnie , bo to nas zawsze osłabia. Potrzebna nam jest wielka mądrość w działaniu , oparta na spokoju i wiedzy.
   Ten czas chaosu jest niezbędny dla oczyszczenia, on odsłania wszystkie nasze słabości, wszystkie nieumiejętności, daje nam szansę na zmierzenie się ze sobą, na ogląd siebie i korekty w sobie.
   To naprawdę trudny ale błogosławiony czas, ostatni moment , który może nas wynieść jak katapulta w rozwoju gdy sobie spokojnie poradzimy z oczyszczeniem swojej przestrzeni z resztek ciemności przed wpisaniem nowej wiedzy…. nie damy się pociągnąć energetycznie systemowi .

   Powodzenia… i głębokiej refleksji nad sobą życzę wszystkim , żebyśmy mogli radośnie się śmiać w przyszłości ze wszystkich tak istotnych tematów dzisiejszego dnia…..

   Kiara.

   1. Widze , ze ktos mnie przyrownal do pani Przypiorki z piorkami wyzej. Nie znam pani Przypiorki . To wy ja znacie tutaj niektorzy w Polsce . Ja wyslalam artykul O CERN bo bylo po polskiemu 🙂
    Przyznam sie , ze sluchalam Pani Przypiorki video i nic z niego nie rozumialam . Widocznie dane jest mi znac tylko swojej energii pattern .
    Przyposzczam , ze przeslany material wyzej jest bardzo emocjonalny . No to coz wezcie sobie nerwosolek albo jakies hiperricum i roszczepiajcie sie w God particles przy pomocy jadrowo-atomowych magnesow bez uczestniczenia w tym samego mistrza Boga .
    Jedno tylko zaznaczam , ze prawda jest wielkim helearem na tym swiecie nic innego na razie . Milosc moze egzystowac w prawdzie i zrozumieniu drugiego czlowieka a nie basniach , przytakiwaniu, kadzeniu, glaskaniu i zaklepywaniu i religijnych i mitologicznych bzdurach , ktorymi tworcami sa ANUNAKI i ich kukly astralne reptalianie i archonci syntetyczni I elita zionistyczna w oparciu glownie o religie Moloch.
    To on lata po astralu i maltretuje ludzi .

   2. „Jedno tylko zaznaczam , ze prawda jest wielkim helearem na tym swiecie nic innego na razie . Milosc moze egzystowac w prawdzie i zrozumieniu drugiego czlowieka a n i e basniach , przytakiwaniu, kadzeniu, glaskaniu i zaklepywaniu i religijnych i mitologicznych bzdurach…”

    Zaiste!

   3. Dzięki Kiaro, za tak istotne informacje/wskazówki i jednocześnie niosące dobre/pozytywne przesłanie :).
    Oczywiście odnoszę się jak zwykle tylko do swoich odczuć 🙂 😉

  3. Nie lekcewazmy CERN to tyle . Luzowac sie bedziemy w 12 dimension jak ktos tam bedzie z nas tutaj 🙂
   Moze to nam przeszkodzi w takiej pieknej podrozy w wyzsze wymiary . Ja generalnie opieram swoje obawy jezeli chodzi o CERN na informacjach innych osob nie z polskiego podworka . I sie potwierdzaja .:)Nie chodzi tutaj o kontynenty w moim przypadku ale energie nasza i nasza Wyzsza Jazni .
   Dosyc tortur mentalnych bylo na ziemi wielu ludzi Souls potracilo kompletny kontakt ze swoja wyzsza istota i nie potrzeba juz wiecej maltretowac naszej energii . Tylko dla jakis idiotycznych ambicji dupkow >
   Pewniactwo a pozytywizm to dwie rozne sprawy .
   Ja naleze do ludzi pozytywnych ale kompletnie nie wierzacych w zadna technologiczna anatomie jakis urzadzen budowanych najprawdopodobnie na bazie wrogow , ktore kompletnie nie sluza ludzkosci .
   Samo to dyskwalifikuje ciebie drogi Robercie , ktory to lekcewazysz:)

   1. STOP! CERN, STOP i blokada dla akceleratora w Szwajcarii, STOP! procesowi usiłującemu odwrócić wirowanie ziemi i użyć całej przejętej mocy jej energii dla pociągnięcia nas w dół, czyli bardzo niską wibracyjnie przestrzeń… STOP! STOP! STOP!

    BASTA tym wszystkim perfidiom czynionym podstępnie LUDZKOŚCI!

    Kiara.

  4. „potem było straszenie 2012 ” byleś odbiorca strachu ? u mnie wręcz przeciwnie ? CERN to dziecko eksperymentów z Filadelfii a była to jedynie epoka kamienia mimo tego ze już w wtedy przestawiano góry , świat ma naturę elektryczna .

   1. Majestic pisze:
    12 lutego 2015 o 22:03

    „potem było straszenie 2012 ” byleś odbiorca strachu ? u mnie wręcz przeciwnie ? CERN to dziecko eksperymentów z Filadelfii a była to jedynie epoka kamienia mimo tego ze już w wtedy przestawiano góry , świat ma naturę elektryczna .

    **********

    CERN jest poważną sprawą, ale pewne jest iż ten eksperyment nie może nam zagrozić w niczym, i nie zagrozi, bo nie ma takiej mocy i miał nie będzie.

    Kiara.

   2. Nie, nie byłem. Zapomniałem, że w międzyczasie było jeszcze straszenie Nibiru, też już tuż tuż miało być ją widać prawie… Nawet niektórzy podawali jej pozycję i trajektorię. Wraz z kolegą (astronom amator) zadaliśmy sobie trud zasymulowania tego w programie astronomicznym, jak to to ma być widać i kiedy. Tudzież jaki miałoby to wpływ na układ słoneczny. I kiedy okazało się, że niczego podobnego się w rzeczywistości nie obserwuje, olaliśmy temat całkowicie i wszystkie kolejne strachy zapodawane ludzkości.
    Nie boję się CERN-u. To czego się należy bardziej obawiać, to elektrownie jądrowe w strefie działań wojennych. To nader realne zagrożenie.
    @ Kalina, Kiara – nie wierzcie w te bzdury, że jakikolwiek wytwór ludzki może zmienić kierunek rotacji planety! Policz sobie jak ogromny moment pędu posiada taka bryła. poza tym, Ziemia to nie silnik elektryczny! Już niejaki Geryl próbował podobne bzdury zapodawać. A co się obłowił na naiwnych to jego… 😀 To co naprawdę jest możliwe, to „śliźnięcie się” skorupy ziemskiej po płynnym płaszczu w przypadku dużego niezrównoważenia masy np. skutkiem rozrostu lodowców polarnych. I to prawdopodobnie kiedyś się wydarzyło. Ale na to się raczej za naszego życia (a pewnie i o wiele dłużej) nie zanosi. 🙂

   3. „Ziemia to nie silnik elektryczny! ” ? a daleko Ziemi do tego silnika ? prądnicy ? jestesmy w oceanie energii ,dawne odwiedziny ufonautów na ziemi pokazują ogrom energii jaka można wygenerować ,np przemieszczanie bloków skalnych , a przecież to tylko miniatury w skali kosmosu , mieliśmy lekcje odnosnie elektrycznego kosmosu , i przykłady na marsie ,zobaczmy przywleczony na orbitę ziemi księżyc , czy ktoś się pokusi ustalić granice mozliwosci ? czy aby na pewno niema krytycznego miejsca podczas wędrówki ziemi w „towarzystwie” Słońca ? A tutaj przecież to mniej niż kropla ? ?? http://article.wn.com/view/2014/02/03/Chinczycy_spowolnili_obrot_Ziemi/

 8. Jewish [Judaism Jews and Freemasonry]
  Dosyc interesujace
  Jakby ktos mial problem z wiara , ze swiat nie nalezy do nas . Czyli nasza ziemia 🙂
  The New World Order conspirators are ready to make war with the Lamb of God from AD2009/AL6009
  „Leviathan.
  http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/codex_magica/codex_magica13.htm
  Conan the Barbarian
  To jest wszedzie po calym swiecie .
  Co ja bym zrobila na miejscu wielu ludzi , wyjela bym Gwiazde Dvida z tego zmijowego kregu zmienila jej kolor na platinium white i wizualizowalabym ja w srodku mojej glowy . Zeby zmienic jej przynaleznosci . Ona ma znaczenie dosyc istotne dla czlowieka i dlatego zostala przechwycona w nie odpowiednie rece .
  Wtedy przeslalabym ja do krysztalu w srodku ziemi z niego bym pociagnela platynowo- srebrna mgle na cale cialo ziemi i swoje i do gory do Centralnego spirytualnego slonca by ja wyslala owijajac sie szczelnie platinium white . Wyslalabym ja tez do innej bardziej mniej opresywnej galaktyki , ktora jest Andromeda .
  Afirmacja dozwolona .

  1. Robert jakos symbolistyka dawala im wladze przez wiele tysiecy lat .
   Dlaczego mowisz , ze nie mamy w cos wierzyc w cos co zaistnialo i jest faktem zobacz sobie na linki . http://www.whale.to/c/hermetic_brotherhood_of_luxor.html
   http://www.whale.to/b/snake_tail.html
   Ja sie osobiscie nie wypowiadam co sie co spowodowalo kataklizm na ziemi . Prawdopodbnie technologia ja raz zalatwili . I powielaja sprawe bo maja to w swoich upartych komorkach i swoim upartym mind .
   Nie tylko w jednym zyciu sie wzor powtarza ale w wielu zyciach sie przenosi informacje komputerowe innego zycia na to zycie . Jak sie umarlo skurwysynem naukowcem to sie rodzisz z nastepnym takim odchylem . Wiec rozwalili kiedys cos i teraz dalej chca rozwalic . Zabawa rozwalanie trwa .
   Nie ma smierci wiec sie niczego nie boje .
   Boje sie tylko cierpien innych dookola .
   Robert co ty wiesz co jest mozliwe a co nie .
   Niburu , lub drugie slonce widziano przez ludzi nawet prywatne teleskopy w Australii .
   Jak druga wojna wybuchla nikt nie chcial w to wierzyc .
   A wiecie dlaczego sypia na niebo swinstwa poniewaz malo opozycji jest malo ludzi mowi NIE . Malo ludzi sie interesuje .

   1. „Ja sie osobiscie nie wypowiadam co sie co spowodowalo kataklizm na ziemi . Prawdopodbnie technologia ja raz zalatwili . I powielaja sprawe bo maja to w swoich upartych komorkach i swoim upartym mind .”

    – pełnoskalowa wojna z użyciem kosmicznych technologii 1500-1350 pne.

    W mitach jest ona opisywana jako „uwalnianie świata od żydów”. W ST zaś widnieje pod złożeczeniami na Boga „za co ukarał żydów” kiedy wybił ich w 99%.

   2. Śhivy nie da się via CERN przyzwać bo jego manifestacja już jest na Ziemi, zresztą wielu już jej próbowało wejść na głowę z mizerniutkim skutkiem. Zastanawiające w konteksie CERNu są „channelingi” Cobry i jego „bomby – dziwadełko”.
    Dziwadełka (osobliwości kwantowe) są czy też mogą być produktem CERNu zwłaszcza iż podrasowali ich generator.. Dziwna KOINCYDENCJA. Ale jest tylu „wyniesionych”, „uduchowionych” i „usercowionych” nawet na tym „portalu”, że na pewno znajdzie się jakaś spośród nich osoba co poświęcając swoje życie uratuje planete od zagłady.

    Poza tym w Europie są 2 „yellowstone” jeden w niemczech, drugi we włoszech. Jak oba buchną to z Europy zachodniej zostaną wysepki. A oba są aktywne choć nie aż tak jak ich krajan w USA.

    Gorsze jest to że ludzkość marnuje czas zamiast się nawracać. A zostało kilkadziesiąt miesiecy do finału. I będzie on inny niż się wszyscy spodziewają. Ale to dlatego iż „biblijne” kłamstwa zostaną obalone przy potępieńczym ajwajowaniu wielu demonów. A najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to iż dzięki dzielnej pracy „kapłanów” nawet oni sami są „zwiedzeni” i naznaczeni znamieniem Bestii. Ale ….bywa…. Jak się nie słucha dobrych rad to wypada teraz zaopatrzyć się DUŻY zapasik kremików z filtrem „rozzażona siarka i smoła READY, FACTOR 666”. Wielu się przyda, naprawdę wielu. ;p

  2. Robert jakos symbolistyka dawala im wladze przez wiele tysiecy lat .
   Dlaczego mowisz , ze nie mamy w cos wierzyc w cos co zaistnialo i jest faktem zobacz sobie na linki . http://www.whale.to/c/hermetic_brotherhood_of_luxor.html
   http://www.whale.to/b/snake_tail.html
   Ja sie osobiscie nie wypowiadam co sie co spowodowalo kataklizm na ziemi . Prawdopodbnie technologia ja raz zalatwili . I powielaja sprawe bo maja to w swoich upartych komorkach i swoim upartym mind .
   Nie tylko w jednym zyciu sie wzor powtarza ale w wielu zyciach sie przenosi informacje komputerowe innego zycia na to zycie . Jak sie umarlo skurwysynem naukowcem to sie rodzisz z nastepnym takim odchylem . Wiec rozwalili kiedys cos i teraz dalej chca rozwalic . Zabawa rozwalanie trwa .
   Nie ma smierci wiec sie niczego nie boje .
   Boje sie tylko cierpien innych dookola .
   Niburu , lub drugie slonce widziano przez ludzi nawet prywatne teleskopy w Australii .
   Jak druga wojna wybuchla nikt nie chcial w to wierzyc .
   A wiecie dlaczego sypia na niebo swinstwa poniewaz malo opozycji jest malo ludzi mowi NIE . Malo ludzi sie interesuje .
   No prosze jeszcze elektrownie Robert dopowiada . No tak trzeba to miec tez na oku .
   Bede chyba swiatowidka a nie zwykla kobita :):)
   Cos na pewno bedzie z woda w tym 11 wodnika wieku .

   1. Sama dziś widziałam na własne oczy i to bez wątpienia. Nie ma mowy o pomyłce, refleksie, załamaniu światła …

   2. „A wiecie dlaczego sypia na niebo swinstwa poniewaz malo opozycji jest malo ludzi mowi NIE . Malo ludzi sie interesuje .”

    – może być to także taka „strychnina” dla wysokoenergetycznych istot by się nie manifestowały na niebie.

    „Niburu , lub drugie slonce widziano ” – o to może wreście doleci obalając trochę narosłych kłamstw i kilka światowcych satanistycznych religii.

  3. Bingo, ale jak już to w czakrze serca. Tak jak na wizerunkach.
   Dobrze odpalona da fajne wizje.

   Heksagram to stary symbol słowiańskiego boga Marduka (oryginalny z wykopalisk miał jeszcze w swoim centrum zaznaczony punk oznaczający Słońce) skradziony przez żydów jak wszelkie inne zabytki po Słowianach – jak na przykład pismo aramejskie czyli naprawdę pismo ARMEJSKIE (od indoeuropejskich państw żyjących na terenach dzisiejszej Armenii) a właściwiej BRAHMI użytkowa wersja sanskrytu bo tym jest „aramejski” – przenazwanym dla judeo-szwindlu brahmi (runy szwabskie to też brahmi) by tak w ramach politycznego terroryzmu rządać praw do terenów po osadnictwie Słowian – Palestyna czyli Filistyna czyli pamiątka po Ludach Morza – wojskach jakie „odbiły i uwolniły Eufrat” spod żydowskiej niewoli”.

 9. https://www.youtube.com/watch?v=Uwh0fCaYs_4
  @Kalina pisze:Jedno tylko zaznaczam , ze prawda jest wielkim helearem na tym swiecie nic innego na razie . Milosc moze egzystowac w prawdzie i zrozumieniu drugiego czlowieka a nie basniach , przytakiwaniu, kadzeniu, glaskaniu i zaklepywaniu i religijnych i mitologicznych bzdurach , ktorymi tworcami sa ANUNAKI i ich kukly astralne reptalianie i archonci syntetyczni I elita zionistyczna w oparciu glownie o religie Moloch.
  To on lata po astralu i maltretuje ludzi .

  Zaiste jak by to powiedział Kitek ,tylko że akurat największe szczęście i zrozumienie A I CZASAMI MIŁOŚĆ jest po stronie reptylianskiej czyli naszej.Trzymamy wszystkich za jaja dodrukiem i wydrukiem i to my jesteśmy szczęśliwi bo Wiemy,bo jesteśmy najbliżej Prawdy.JAKIM TRZEBA BYĆ GŁUPIM manekinem ? Wiedząc o tym wszystkim i żyć w wyimaginowanym szczęściu i miłości,prowadzącej prosto do zagłady wszystkich i wszystkiego w imię świętych pieniędzy hihihihihihihihihihi

  1. „JAKIM TRZEBA BYĆ GŁUPIM manekinem ? Wiedząc o tym wszystkim i żyć w wyimaginowanym szczęściu i miłości,prowadzącej prosto do zagłady wszystkich i wszystkiego w imię świętych pieniędzy hihihihihihihihihihi”

   Zaiste! hehehe :))

 10. @Wiktoria
  You fool, Don’t Listen To A Word I Say
  Feel full all the time, even when you have’t even to eaten.
  HIHIHIHIHIHIHI… 😀

  1. @Kucyp
   Głupcze po co mówisz słowa których nie należy słuchac.
   Czuj się pusty cały czas, nawet jak się najesz.
   HAHAHA

   1. @przegrany Qcyp
    mający innym za złe jedzenie mięsa a sam szamający ryby

    1 lekcja Gahatmy Mandhiego która odmieni twoje życie:

    Liczy Się Jakość Twojego Życia – nie tkwij w moralności Kalego!

   2. @Kitek
    Pus­tka jest tym, co znaj­du­je się między „tym”, a „tam­tym”. Pus­tka za­wiera wszys­tko, nie ma prze­ciwieństwa. Nicze­go nie wyk­lucza, nicze­mu nie przeczy. To jest żyjąca pus­tka po­nieważ wy­wodzą się z niej wszys­tkie for­my. I każdy, kto tę pus­tkę zro­zumie będzie nat­chniony życiem, siłą i miłością do wszystkiego.”

    Bruce Lee

   3. @Kucyp
    Mądry nie pisze dla zabawy!
    Próżny/mędrek pisze dla zabawy!
    Mądry czyta bo ciekawy!

 11. @Kitek pisze:@Qcyplolek

  Blablabla ego popisy
  pouczanie zacznij od siebie

  Luce Bee

  Czy ja to mam rozumieć jako jakieś olśnienie/spotkanie z własną Świadomością a co za tym idzie zaprzestanie wcinania się/docinania itp innym z twojej, nadętej Ego strony?

  A może paskudne Ego jest tak silne w żadnym wypadku,, cieniaste’… :-D’ że Dusza nie ma najmniejszych szans dotarcia do zmysłów choćby grało 1000 fujarek?… 😀
  Stawiam na to drugie,przecież bycie słabym intelektualnie to hańba w twoich egoistycznych oczętach, zaślepionymi ciągłą walką i wygrywaniem,byle by być /trwać i wmawiać innym egocentryzm nie dostrzegając własnego/wypielęgnowanego/pięknego/nieskazitelnego JA .HIHIHIHIHIHIHI… 😀

   1. A skąd ty to wiesz, skoro nawet nie doceniłaś babcinej ksywki i sprzedałaś Kitka za Ego podnietę hihihiuhihihihihii 😀

   2. Panie wszechwiedzący .. skąd ty to wiesz co kto docenia czy nie docenia i jak i na ile – napisz raczej za siebie/o sobie co sprzedałeś za co i jakie masz podniety ego i czym go pasiesz .. skoro tak ci rośnie hehehe 🙁

Comments are closed.