Alternews – 9.04.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

5 thoughts on “Alternews – 9.04.2015

 1. Dla mnie to jest jasne ze służby obu krajow sie dogadaly w sprawie tego zamachu.Kto był inspiracją…tego sie nie dowiemy.No chyba ze jakis oficer na łozu smierci nam powie.
  Moze ispiracja przyszła ze strony o ktorej sie nie mówi np.Tez tak moze byc.
  Sprawa Olewnika tez mi na mysl przychodzi.Też sie nie dowiemy kto stał za tym porwaniem,ale są to słuzby ktore sa ponad policją.I nie są to zlecenia medialnych polityków,bo ich mozna latwo medialnie i niemedialnie zniszczyć.Oni az takiej wladzy nie mają.Sa to decyzje ukrytej prawdziwej władzy,używającej zbrodni do swoich celów jesli trzeba.Nikt nad nimi nie stoi,są ponad prawem.
  Ja popieram to co robi Putin obecnie ,ale nie wątpie w to ze jak trzeba to on podejmuje decyzje takie a nie inne,a jego nasze „elity” to raczej malo obchodzą zeby mial ich zalować.On raczej jest prorosyjski i glownie o swoj kraj i jego intersy bedzie sie martwil.A jesli zwalać wszystko na Putina,to trzeba by tez zwalic na Tuska ,Komorowskiego i naszą wladzę,bo inaczej sie tego nie dalo zrobić,bez polskiego pozwolenia uczestnictwa itd.
  To kto ma krew na rękach?Dajcie spokój.Oni wysyłają ludzi zołnierzy na wojne-smierc.
  I co to jest wporządku a zamach na samolot to jest co innego?To jest takie samo dzialanie wobec ludzkiego zycia.

 2. robmy i dzialajmy te internetowe straszaki i pisane teksty to bajki z przeszlej epoki. W nas ISTOTACH ZYWYCH JEST ZYWA ENERGIA ZYCIA i dokad trwa do dziela rodacy. To komentarz do wczorajszych info- miziforum.wordpress.com. Gdzie jest ODWAGA!!!! ten strach i lek to CIEN -TYCH co schodza ze sceny CZAS ZMIANY NASTAL I DOKONA ZMIANY.!!!!!!!! A te jeki -steki-pomruki i straszaki to potwierdzenie ze TO IDZIE I DZIEJE SIE -tak to czujem -odbieramy i wiemy bo serca i MOC kazdy zna i wie .MIEJMY INTENCJE POKOJOWEJ ZMIANY I ROBY DOLOZMY STARAN ABY TAK DOKONALO SIE NIECH TAK SIE DOKONA DOKONALOSIE DZIEKUJEMY.

 3. Smród wolności coraz wyraźniejszy.
  Na Ukrainie już całkiem wyraźny , wręcz oddychać się nie da.

  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150410/230522.html

  W Polsce ten smrodek też już wyraźnie czuć (od 25 lat).
  Polowanie na „ruskich trolli” trwa. A „ruskim trollem” jest każdy kto nie popiera jedynie słusznej linii post solidaruchów z PO i PIS oraz ich przybudówek z PSL.

  Czasy Maccartyzmu wracają.
  Tym razem nagonkę organizuje wiadoma mafia. Ona ma doświadczenia jeszcze z czasów Stalinowskich gdy jako NKWD robiła to samo w ZSRR w tym na Ukrainie oraz w powojennej Polsce. Zamordowali wiele milionów niewinnych ludzi w tym zorganizowali Polakom Katyń (Stalin Gruzin i chazarskie NKWD).
  Nie wiem dlaczego Rosjanom przypisuje się zbrodnie Gruzina wykonywane przez chazarskie NKWD głównie na Rosjanach ale i na innych narodach ZSRR.

  Mafia to bardzo doświadczona w organizowaniu ludziom „wolności” instytucja.
  Tyle że ta wolność zawsze śmierdziała i dalej śmierdzi..czosnkiem, zakłamaniem, obłudą, moralnością Kalego, masową dyskryminacją, zbrodnią, rabunkiem….

  1. Jeden z komentarzy z AdNowum.

   Ta ustawa zakładająca karanie tych którym nie podoba się UPA to jakieś kuriozum na skalę wszechświata. Przecież ten akt prawdy sankcjonuje sytuację kiedy potomkowie mordowanych przez UPA (w tym i ja osobiście) byliby zmuszeni do składania hołdu nie ofiarom ale mordercom. To się w głowie nie mieści….

   Liked by 10 people
   R C (@_RC_wd) , Kwiecień 10, 2015 at 12:38

   Dodam tylko że Prezydent Najjaśniejszej o solidaruchowatych korzeniach nijaki Bronek K. , wżeniony w chazarską rodzinę, właśnie wczoraj takie hołdy zbrodniarzom banderowskim składał w Kijowie.

   I jak to jest możliwe że on wygra wybory w Polsce ?
   Cud prawdziwy cud. Chyba zostanie świętym jak jeden chorwacki (ustaszowski) rzeźnik którego świętym uczynił JPII. (katolickie eldorado…)

Comments are closed.