Alternews – 9.05.2013

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

9 thoughts on “Alternews – 9.05.2013

 1. Może potężne instytucje są silne i niezależne, ale dlaczego ?…Bo ujeżdżają za nasze pieniążki. Wystarczy przykręcić kurek, zobaczycie jak zaczną skomleć.

 2. Lewandowski dzisiaj to nie ten Lewandowski sprzed UE.
  A Rostowski chciał z mandatów 1.500 mln. zł z mandatów, a do dzisiaj (9 maja) jest 220 mln. 🙂
  Rostowski w swoich obliczeniach zawsze przekracza błąd statystyczny, który wynosi +-3%. U Rostowskiego pomyłka zazwyczaj to 1000%.
  Żądzą nami ludzie SKRAJNIE NIEKOMPETENTNI i/lub EGOISTYCZNI i/lub CHORZY i/lub BĘDĄCY POD WPŁYWEM NIEŻYCZLIWEJ NAM CYWILIZACJI.
  Nasz Kraj się nie rządzi, naszym krajem rządzi się spoza naszego Kraju.
  Niemcy nie zdobyli Europy siłą i wiedzą już, że siłą się nie da. Jedyna możliwa droga, to niewolnictwo finansowe obywateli UE, a następnie faszyzacja, dyktatura i (oby NIE) obozy zagłady.

 3. Mariusz pisze:
  ‚Żądzą nami ludzie SKRAJNIE NIEKOMPETENTNI i/lub EGOISTYCZNI i/lub CHORZY i/lub BĘDĄCY POD WPŁYWEM NIEŻYCZLIWEJ NAM CYWILIZACJI. Nasz Kraj się nie rządzi, naszym krajem rządzi się spoza naszego Kraju. Niemcy nie zdobyli Europy siłą i wiedzą już, że siłą się nie da. Jedyna możliwa droga, to niewolnictwo finansowe obywateli UE, a następnie faszyzacja, dyktatura i (oby NIE) obozy zagłady.”
  – niestety, tak…

 4. Co to za spam ?pod moim adresem żądam natychmiastowego usunięcia tych wpisów niczego nie pisałem pod swoim imieniem i nazwiskiem… jakbyś wiedział sukinsynu nigdy tak się nie podpisuje tylko swoim nickiem – zawsze jełopie kimkolwiek jesteś.

  żałosna prowokacja

 5. …taaa no widze tematow co nie miara,a kicha jak była tak jest,i jeszcze długo bedzie,oby nie gorsza,a co do tego mam wielkie watpliwości,popatrzym,obaczym,kiedy w końcu bedziem łby rwać…opcji innej nie widze…

 6. admin pousuwa te posty „niezwłocznie” po dojściu do internetu
  poczucie humoru w tym momencie jest bardzo pożądane, szczególnie na swój temat

 7. Proponuję wprowadzić możliwość komentowania bloga tylko po zalogowaniu się, bo widać tu w kilku wpisach żałosną próbę komicznej, zresztą nieudanej twórczości, polegającej się na podszywaniu się pod nazwiska znanych osób i pisanie bzdur.
  Ani to śmieszne, ani inteligentne, ani pożyteczne…
  po prostu żenada i „polskie piekiełko”.
  To przykład inteligencji emocjonalnej na poziomie złośliwego 12-latka.

 8. Wpis wyzej 10 Maja nie jest moim wpisem . Najsmieszniejsze jest to , ze nie rozumiem tez rzekomo mojego wpisu 🙂

  //
  Już wyczyszczone, jakoś mi umknął przy usuwaniu tego badziewia co się dziś posypało.

  I przy okazji, chcę ostrzec te osoby:
  głupie wpisy można olać i usuwać, ale podszywanie się pod znane z NTV osoby i pisanie niby w ich imieniu podpada pod stosowny paragraf KK.
  W zaistniałej sytuacji moderacja zostanie utrzymana, a IP i wpisy tych osób (dzisiejsze i z kilku poprzednich tygodni) zostały zabezpieczone dla potrzeb zgłoszonego roszczenia w przedmiotowej sprawie.

  Voytek – [Admin]

Comments are closed.